ذهن جنده ی من

1400/05/11

بعد از یک سکس تل طولانی و یه ارضای عمیق ، وقتی شهوت می‌خوابه و وجدان بیدار میشه این حال الآنم پیداش میشه پر از وجدان درد پر از پشیمونی و پر از حس گناه! و حالا من یک زن متاهل و متعهد با هجوم حس انزجار نسبت به خودم وارد وان آب داغ میشم می‌خوام ذهنم رو بشورم، تموم حس های بد کمرنگ میشن و ذهن فرصت طلبم شروع به توجیه می‌کنه
«من که ندیدمش من ک تو واقعیت بهش ندادم من ک خیانت نکردم من شوهرمو دوست دارم ولی نمیتونم باهاش ارضا بشم این امن ترین روشی هست که به هیچ کس آسیب نمی‌رسه »
کلافه از خودم سرم رو زیر آب میبرم و آرزو میکنم کاش همچین تمایلاتی نداشتم کاش بیخیال حس خورده شدن کوسم میشدم کاش لذت رابطه با دو تا مرد از ذهنم پاک میشد کاش از جنده خطاب شدن خودم لذت نمی‌بردم ، کاش با همین سکس خیلی معمولی با آلت خیلی معمولی شوهرم ارضا میشدم ولی افسوس که این کاش ها محقق نمیشن!
و من هر روز با نقاب به زندگی ادامه میدم! در خلوت یک زن حشری و پر از تمنای لذت ، و یک زن متشخص و متعهد و کاملا نرمال در جلوی چشمهای دیگران !
کاش میشد بدون ترس از قضاوت شدن در مورد خود واقعیم تو دنیای واقعی با کسی حرف بزنم و راه چاره ای برای این جدال عذاب آور شهوت و وجدانم پیدا کنم !
شاید آدمهای زیادی با افکار ممنوعه مثل من زندگی کنن بدون اینکه کسی متوجه دنیای متفاوت بیرون و درونشون بشن ! نظر شما چیه؟

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-09-26 19:23:31 +0330 +0330

منظورت از سکس معمولی و الت معمولی دقیقا چیه؟ معمولی رو چی‌ حساب میکنی؟

و اینکه میگی‌ نمیخوای بهش بگی چون دیدش عوض میشه، به نظرت، اگه خودش یه روزی بفهمه، دیدش عوض نمیشه؟
0 ❤️

2021-09-26 19:27:35 +0330 +0330

↩ kiratori
قرار نیس هیچوقت بفهمه

1 ❤️

2021-09-26 20:07:46 +0330 +0330

↩ Sadafjuun
اون وقت از کجا میدونی هیچ وقت نمیفهمه؟
این قدر مطمئنی که هیچ جا سوتی نمیدی؟ هیچ‌‌ردی از خودت بجا نمیزاری؟
وقتی نیازی داری، و همسرت، کسی که برای زندگی مشترک انتخابش کردی، نمیدونه، و خودت داری به هر نحوی به اون نیاز پاسخ‌ میدی، به نظرت خیانت نیست؟
خیانت فقط این نیست که با یکی دیگه بخوابی، میتونه خیانت به صداقت باشه، وقتی میگن سکوت نشان رضاس، باید نیازتو حداقل به همسرت بگی. شاید فردا روز اتفاق دیگه ای بیوفته، و اون موقع هم مثل الان بگی چون نمیخوام از دستش بدم، پس نمیگم.
بهترین راه مراجعه به مشاوره، با پیشنهاد اون، میتونی تصمیم بگیری که بگی یا نه.
نظر منو میخوای، بگو، حداقل وجدان خودت راحته که اگر مشکلی پیش اومد، تقصیر تو نبوده. نارضایتی جنسی تو بیشتر زوج ها هست، و بیشتر طلاق ها هم به همین دلیله.

0 ❤️

2021-09-26 20:08:59 +0330 +0330

↩ kiratori
من کلا همه چیو از سمت خودم نادیده گرفتم فداکاری از این بیشتر؟

0 ❤️

2021-09-26 20:18:49 +0330 +0330

↩ Sadafjuun
ایا نادیده گرفتن راضیت میکنه؟
اگه اره، پس سکس چتت برا چیه؟ اگه نه، پس چرا انجام میدی؟ چون زندگیت و همسرت رو دوست داری؟ زندگی که توش نقاب داشته باشی و نقش بازی کنی حتی برای همسرت، ولی توی مجازی، جایی که هیچ کس نمیشناستت، خودت باشی و خودتو نشون بدی؟
شاید چند ده سال طول بکشه، ولی اخرش، پشیمون میشی، نمیگم فانتزی هاتو عملی کن، میگم حداقل با همسرت خودش باش.

0 ❤️

2021-09-26 20:20:56 +0330 +0330

↩ kiratori
خونسرد باش اون یکی دوبار اتفاق افتاده گفتم ک همه چیز و نادیده گرفتم 😂

0 ❤️

2021-09-26 20:23:52 +0330 +0330

↩ Sadafjuun
امید وارم دیگه اتفاق نیوفته.

1 ❤️

2021-09-26 20:43:50 +0330 +0330

↩ Sadafjuun
ولی اینو بدون، هیچ‌ خیانتی، یک شبه اتفاق نمیوفته.

0 ❤️

2021-09-26 21:27:36 +0330 +0330

خوده واقعی بودن خیلی سخته کاش می‌شد و اجتماع اینقدر در فقر فرهنگی نبود

1 ❤️

2021-09-26 23:50:48 +0330 +0330

↩ سید علی خامنه ای خامنه
ممنون از پیشنهادت

0 ❤️

2021-09-27 00:03:29 +0330 +0330

متاسفانه شرایط بدیه. عوض اینکه آدم بتونه رابطه داشته باشه و بعد ازدواج کنه اول باید ازدواج کنه و طبیعی هست که سریع هم از رابطه با اون خسته میشه. زن و مرد هم نداره. عزیزم حست خیلی طبیعی هست. مشکل از تو نیست. از این شرایط قرون وسطایی ما هست.

1 ❤️

2021-09-27 12:19:26 +0330 +0330

↩ araz2021
بله ممکنه برای هر دو طرف پیش بیاد

0 ❤️

2021-09-30 08:21:13 +0330 +0330

↩ Nasimbahari2001
چون بخاطر سکس ازدواج میکنیم و وقتی بهش می رسیم دنبال چیز های دیگه میریم که قبل از سکس بهش فکر نکرده بودیم

1 ❤️

2022-03-25 23:40:23 +0430 +0430

اگه اشتباه نکنم دنبال ازدواج باز هستی. خیلی ها تو دنیا هستند که این تمایلات رو دارند و خیلی ها هم هستند که همسرانشون مخالف هستند. شرق و غرب مسلمون و غیر مسلمون هم نداره. شوهر شما هم یک نمونه عادی هستش. دومین مورد هستید که که برخورد میکنم. اولیش فکر کنم یک زن اهل آمریکا بود که شوهرش به شدت مخالف بود.
جدا از احتیاج و احتیاج هم نمیشه گذاشت اسمشو تمایلات و طمعی که دارید اینجور فکر کنید که به غیر از این موضوع که یک مسئله جنسی هستش شما به صورت طبیعی خیلی چیزهای دیگه ممکنه تو زندگیتون بخواین و بهش نرسیده باشید و نرسین. و براتون بی اهمیت هم باشه. مثلا مسائل مادی. شما بدتون میاد یه زندگی ثروتمند داشته باشید و آیا حالا که ندارید هر روز ناراحتید؟ یا مثلا از نظر جسمی و ظاهری. می تونستید خیلی خوشگلتر باشید ولی نیستید آیا ناراحتید؟ یا مثلا خدایی نکرده اتفاق بدی برای سلامتی یا ظاهر فعلیتو بیفته آیا باید همیشه غصه بخورید؟

خیلی ها چیزها تو زندگی هست که نداریمشون حتی خبر نداریم چی هستند ولی غصشو هم نمیخوریم. ولی مهم اینه که اون چیزهایی که داریم قدرشونو بدونیم و تمام تلاشمون کنیم حفظشون کنیم.
به نظرم یکی از فاکتورهای مهم خوشبختی اینه که غصه نداشته باشیم. اگه خوشبختی این باشه که همش خوش باشیم و بیشتر خوش باشیم هیچ وقت نمیشه همه خوشی های این دنیارو تجربه کرد. تموم نمیشه. ولی به نظر من کسی که غصه نداشته باشه میتونه بگه که من خوشبختم.

زندگی که خوش بگذره زود میگذره و تموم میشه به نظر من. ولی زندگی که پشیمونی توش باشه برعکس دیر میگذره و عذاب آوره. روی خوشبختی خانوادت با هیچی معامله نکن. خانواده بخشی از وجود هر کس هست. چسبیده به آدم. خاطرات و ذهن و روح و روان آدمه. این که بخوای رابطه آزاد داشته باشی جاده خاکی به نظر من. یا به سلامت میرید یا نمیرید. ریسک داره. آینده خانوادتو به خطر ننداز. امروز زن و شوهرید فردا چندتا بچه ممکنه باشه. بچه بزرگ میشه خودش خانواده تشکیل میده همه اینها رو آیندش تاثیر داره. ممکنه شما بری توی رابطه آزاد و هیچ مشکلی برات به وجود نیاد و همیشه بغل شوهرت باشی ولی تضمینی هست که شوهرتون بره تو رابطه آزاد و یک آدم دیگه نشه؟ آدمی که شما دیگه نشناسیدش و حتی خوشتون هم نیاد؟ مقصر کیه؟ شکافی که به وجود بیاد لطمه نمیزنه به اون چیزای دیگه ایی که عاشقش هستید؟ همین تلفنی صحبت کردن خودش کلی ریسک بوده تا الان. اتفاق بدی بیفته هزار و یک برابر بیشتر عذاب وجدان دارید که هیچ احساس پشیمونی خواهید داشت. احساس پشیمونی هم با عذاب وجدان فرق داره. با چیزهایی که داری حال کن. یه سر بچرخونی عمر گذشته. عمری که بدونه پشیمونی باشه لذت بخشه.

0 ❤️

2022-06-25 04:50:57 +0430 +0430

صدف جون منم مثل شما بودم و هستم عاشق ضربدری و تریسام…و نمیتونستم فانتزیم رو به شوهرم بگم اونم تعصبی بد بود.تا اینکه اول سکسهام براش ساک زدم با کیفیت بالا
بعد از چند بار به شوخی گفتم تو نمیخوای برام ساک بزنی؟😀
ک اونم شروع کرد و باور کن الان همسرم قبل از سکس حداقل نیمساعت کوس لیسی میکنه برام. معتاد کوس خوردن شده
یکبار موقعیکه داشتم براش کیر میخوردم بهش گفتم الان کیرتو از کوس یکی دیگه در بیاری من برات بخورم اونم تایید میکرد
یکبار هم وقتی از کوس داشت منو میکرد.انگشت شستم رو کردم تو سوراخ کونم و تلمبه میزدم وقتی دید حال میکنم گفت بد خودم انگشت بکنم تو کونت.بغدش که دید برام لذت بخشه خیار اورد.الانم باور کن با اون همه تعصب و غیرتی که داره میگه میخوام ببرمت ترکیه پسر ۲۰ساله ای بیارم داخل اتاق هتل که تا صبح دو نفری همزمان بکنیمت.میگه تا یکبار برای همیشه به ارزوت بزسی
حالا باور کن توی بازار ک میرم بدون چادر نمیزازه برم ولی از ذات من باخبره که هرزه نیستم ولی سکس با دونفر رو دوست دارم تجربه کنم

0 ❤️

2022-06-25 05:58:24 +0430 +0430

سلام منظورت از آلت معمولی شوهرم چیه مگه چند سانته آلتش ؟

0 ❤️

2023-05-14 18:07:55 +0330 +0330

دندون کرم خورده باید کشید

0 ❤️

2023-05-14 18:14:29 +0330 +0330

دقیقا منم شرایط تورو دارم اما به عنوان مرد…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «