زن های ایرانی بیشتر از هر کسی به بدن خود نگاه ابزاری دارند!

1399/12/07

سکس نوعی رابطه طبیعی بین دو آدم سالم می باشد. رابطه ای که با هدف لذت انجام می شود و هر دو طرف به یک اندازه سود می برند.
اما تا آنجایی که من زن های ایرانی را شناخته ام، از مادربزگ های کهنه و چروکیده تا دخترهای چهارده پانزده ساله که شعار فمنیست بودنشان همه را کر کرده، نگاهی کاملا متفاوت به مسئله سکس دارند.
از نظر زن ایرانی سکس نوعی تجارت است که آن ها قرار است در آن بدنشان را به بالاترین قیمت به فروش بگذارند! زن ها خودشان دوست دارند که مثل یک کالا با آن ها رفتار شود!
چطور به این نتیجه رسیدم؟
حتما تا به حال این جمله را از دختران ایرانی شنیده ایم: مردهای این زمانه فقط به فکر سکس هستند و ما را به چشم ابزار جنسی می بینند!
منظور این زن در این جمله این است: مردهای این زمانه از من سکس رایگان می خواهند و فکر می کنند که من هم مثل آن ها روشن فکر هستم! آن ها نمی دانند که من فقط با مردی سکس می کنم که هزینه بیشتری برایم بپردازد!
زن های ایرانی اگر به رایگان با مردی سکس کنند احساس هرزگی می کنند. برای همین آن ها هم جنس هایشان را هم که به رایگان با مردها سکس کرده اند را به بدترین شکل ممکن تحقیر و تنبیه می کنند.
زنان ایرانی که موفق شده اند خود را به بالاترین قیمت ممکن بفروشند به بقیه همجنسانشان فخر فروشی می کنند. و زنانی که هیچ خریداری ندارند حسرت آن ها را می خورند!
تا به حال با خود فکر کرده اید چرا زنان ایرانی حتی از سکس چت کردن هم سر باز می زنند؟ چون که رابطه جنسی را نوعی کالا می بینند و دوست ندارند کالایشان را به رایگان در اختیار مردها قرار دهند!
قبول دارم که جمهوری اسلامی و فرهنگ مردسالار با زن ها مثل کالا رفتار می کند ولی من معتقدم که زن ها بیشتر از هر کسی طرفدار این نظام و نوع تفکر هستند!
زنان ایرانی سکس را نوعی خدمت کردن به مردها می دانند و برای همین از مردها انتظار دارند در ازای آن خدمت هزینه شان را بپردازند.
این زن های ایرانی هستند که مخالف رابطه جنسی قبل از ازدواج هستند نه جمهوری اسلامی و فرهنگ مردسالار.
رفتار زنان ایرانی هیچ ربطی به مسِله پرده بکارت و آبرو ندارد. زنان ایرانی خودشان علاقه ای ندارند که تا زمان ازدواج دست کسی به آن ها برسد. آن ها نام این کار این کار را شرافت و پاکدامنی گذاشته اند و با کمال میل به آن افتخار می کنند. آن ها از اینکه مردها را مجبور به پرداخت هزینه های سنگین برای دسترسی بهشان می کنند احساس غرور می کنند!

3800 👀
9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-02-27 20:03:07 +0330 +0330

عالی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «