سکس از پشت

1396/04/02

معمولا چه مقدماتی رو واسه ی سکس مقعدی انجام‌میدین؟
چه کارهای بهداشتی قبلش انجام‌میدین؟

6589 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-06-23 06:47:15 +0430 +0430
نقل از: irani boy
نقل از: Shivahot
نقل از: ashkan199 مهمترين قسمت سكس آنال آمادگي رواني مفعوله

بله دقیقا بخش اصلی همینه

از عقب به نظرم واسه خانوما ریاد حال نمیده چون درد داره . مگه نه؟

بله ولی اگه کسی تجربش زیاد باشه میتونه زن رو از عقبم‌ارگاسم‌کنه البته ترجیح منم سکس واژیناله
اما خب الان شرایطش رو ندارم خخخخخخ

شما خودت از عقب ارضا شدی؟

اوایل نه چون ترس از درد داشتم و خیلی خجالت میکشیدم
الان اره خودم رو تو سکس رها میکنم و حتی جاهایی که نتونم تحمل کنم درد رو ازش میخوام در بیاره و بهم ارامش بده
و بعد ازش میخوام بذاره توم و با کاهایی که میکنم اره ارگاسمم‌میشم

2 ❤️

2017-06-23 06:48:49 +0430 +0430
نقل از: ashkan199 مهمترين قسمت سكس آنال آمادگي رواني مفعوله

بله دقیقا بخش اصلی همینه

از عقب به نظرم واسه خانوما ریاد حال نمیده چون درد داره . مگه نه؟

بله ولی اگه کسی تجربش زیاد باشه میتونه زن رو از عقبم‌ارگاسم‌کنه البته ترجیح منم سکس واژیناله
اما خب الان شرایطش رو ندارم خخخخخخ

شما خودت از عقب ارضا شدی؟

اوایل نه چون ترس از درد داشتم و خیلی خجالت میکشیدم
الان اره خودم رو تو سکس رها میکنم و حتی جاهایی که نتونم تحمل کنم درد رو ازش میخوام در بیاره و بهم ارامش بده
و بعد ازش میخوام بذاره توم و با کاهایی که میکنم اره ارگاسمم‌میشم

میسه باهم کامل بحرفیم اونور؟ کارایی رو یادت میدم که لذتش ۱۰ برابر بشخ

0 ❤️

2017-06-23 06:59:25 +0430 +0430

فقط یک دختر حاظر شده به من کون بده . اونم خیلی حشری بود اون موقع که تونست بدع بهم.
منم تجربه و فانتزی زیاد دارم

1 ❤️

2017-06-23 07:01:14 +0430 +0430

من عاشق سکس از پشتم . جوری میکنمت به آرامش روحی و جسمی برسی

0 ❤️

2017-08-01 11:31:22 +0430 +0430

تو سکس مقعدی همه چیز بهداشت نیست و فقط ۵۰ درصد کاره !‌ برای ما مردا فرقی نداره اول آخر سطح آلتمون تحریک میشه و ارضاء میشیم اما چیزی که این وسط خیلی مهمه وضعیت پارتنر هست چون علاوه بر درد ،‌ مقعد پر از پایانه های عصبی حساس هست ، که حتی شما میتونید فرق بین مدفوع و باد شکم رو با اون اعصاب متوجه بشید ،‌ این پایانه ها به حدی حساس هستند که اگر دخول درست صورت نگیره ممکنه آسیب ببینند و شما دچار مشکلاتی شوید ( البته تقریبا هیچوقت با یکبار چنین اتفاقی نمیفته مگر اینکه در همان یکبار مدت زمان زیادی سکس کنید مثلا با چندین نفر یا ... )

حالا بریم سراغ بهداشت و تجربه ی شخصی

در سکس مقعدی اولین قدم بهداشت هست ،‌ در خارج از کشور پماد هایی هست که داخل مقعد میریزن و بعد از چند دقیقه تا ناحیه ورود آلت مقعد خالی از هرگونه مدفوع میشه ! اما متاسفانه اینجا ایرانه ?

پس اون رو میسپاریم به خود شخص مفعول که ی دستشویی بره و ...

بعد از اینکه پاکسازی اولیه انجام شد نوبت به معاشقه و ریلکسینگ میرسه ،‌ی سری نقاط حساس مخصوصا در ران پا هست که با تحریک اونا تمام عضلات بدن شل میشه و به نوعی به شما برای یک لحظه حس ارگاسم میده ،‌ تحریک این نقاط باعث میشه عضلات مقعد خوشونو شل کنند و به نوازش سطحی اونا انگار ما مجوز ورود انگشت یا شی رو بدست میاوریم

تجربه شخصی بنده این است که شی مورد نظر باید گرم و حتی یکم رو به داغی باشد ،‌ هرچند دسترسی به انواع پلاگ رو دارم اما به نظرم چیزای طبیعی مثل خیار های کوچک و نازک بهترین چیز هست ! بدین منظور من اول خیار رو در آب جوش انداختم تا داغ بشه بعد از اینکه داغ شد اونو خارج کردم ‌، خشک کردم ،‌ چرب کردم و ازش استفاده کردم ، به گفته ی پارتنرم حس خیلی بهتری نسبت به بات پلاگ داشت ( حتما امتحان کنید )

این کار رو انقد تکرار کردم تا عضلات دیگه بی تفاوت بودن و مقعد هی بیشتر گشاد میشد !

بلافاصله بعد از گشاد شدن دخول نکنید !‌ بیشتر زنان تفکر دردناکی از سکس مقعدی دارند مث آمپول زدن !‌ بعد از اینکه مقعد گشاد شد شروع به معاشه کنید نقاط تحریک پذیر رو بخورید و لیس بزنید با روغن بدن ماساژ بدید ! توجه برای ماساژ مقعد کافیه روغن روی تمام جاهای اون بریزید و با انگشتاتون اونو به صورت های مختلف مثل عمودی و افقی ماساژ بدید و با یک انگشتتان برای اینکه عضلات ریلکس تر بشن باز هم دور سوراخ مقعد و ۲ سانتی متر فاصله ی بین واژن و مقعد رو بصورت آروم نوازش کنید.

برای دخول یادتان باشد که اگر شما مراحل بالا را انجام داده باشید احتیاجی به دخول با زور زیاد را ندارید اما اول سر آٖٖٖلت را آروم چند بار بمالید به سوراخ تا به شما خوش آمد بگه !‌بعدش آروم کلاهک رو داخل کنید و در بیارید !‌ دو مرتبه این کار رو تکرار کنید ولی ۲ سانتی متر بیشتر پیش بروید ،‌ آروم ببرید عقب و دوباره تا همونجا !‌ زمانی که گرمای آلت شما دیواره های مقعد رو داغ میکند خودش هز واز تر میشه پس خودتون احساس میکنید که جا داره باز میشه !‌ هر همینطوری هی چند سانت چند سانت پیش برید تا اینکه پارتنر آماده ی دخول تا آخر بشه ولی یادتون باشه هیچوقت یکدفعه آلت رو بیرون نکشید چون به علت ارتجاعی بودن مقعد ممکنه پارتنر دچار درد بشه البته این مال اولشه بعدش دیگه درست میشه

من ۲۰ سالم بیشتر نیست اما همه ی چیزایی رو که گفتم رو بارها تجربه کردم پس بدون نگرانی انجام بدید ، با تشکر ?

0 ❤️

2017-08-01 12:33:06 +0430 +0430

بنظر من اول اینکه فاعل باید کارش و بلد باشه.دوم اینکه بین طرفین حس وجود داشته باشه.
دراینصورت حتی توبدترین شرایط دوطرف حال اساسی میکنن

0 ❤️

2017-08-18 15:36:56 +0430 +0430

نمیشه حضوری باشی(erection) (wanking)

0 ❤️

2017-08-18 16:39:43 +0430 +0430

ابنا رو باید عملی تجربه کنی
تئوری نمیشه
ولی بی شک هرکی اومده خوشحال و راضی رفته

0 ❤️

2017-08-25 01:27:48 +0430 +0430
نقل از: Fishfish ????

علامت سوال واسه ی چیه؟

0 ❤️

2017-08-25 01:30:01 +0430 +0430

علامت سوال نبود
:-(
بيا خصوصي

0 ❤️

2017-08-25 01:32:33 +0430 +0430
نقل از: hamiddd11490 ی عالمه صحبت دارم در مورد کون کردن. آیدی تلگرام بده بچتیم

همینجا گلم

0 ❤️

2017-12-22 21:18:28 +0330 +0330

برای تمیزی که شستن کون مهمه. مخصوصا با اب ولرم داخلشو بشوری.
اناده کردن برای انال هم که ماساژ اطرافش و بازی کردن با سوراخو همه میدونن

0 ❤️

2018-06-07 15:55:58 +0430 +0430

تنقیه از طرف مقابل
سپس ماساز و مک زدن از مرد

0 ❤️

2018-06-07 22:27:11 +0430 +0430

من مشکلم بعد سکسه که کون گشاد شده واقعا ی روز نمیتونم بشینم نمیدونم چیکار کنم دردش کم بشه

1 ❤️

2018-06-08 06:11:50 +0430 +0430

من معتقدم که تا طرف مقابل نخواد هیچ مقدماتی امکان پذیر نیست.اولین مقدمه سکس مقعدی آماده کردن ذهن طرفت هست که نترسه.چونکه خانوما ( مخصوصا) اولش میترسن ولی وقتی راهش باز شد ،میشه از شستن کون با آب ولرم و قبلترش خالی کردن معده و چرب کردن اونه ،من شخصا عاشق کون هستم ، بینهایت .....و اینکه دوست دارم بدونم یه خانومی که اولش به من کون میداد ولی حالا نمیده ، علتش چیه؟ آخه من ایشون رو خوب کردم ، یعنی اگه ریا نباشه تا ته کردم توی کونش ...الان هم با هم هستیم ولی نمیده . خیلی التماس میکنم ...دوست دارم راهنمایی بشم.

0 ❤️

2018-06-08 07:56:45 +0430 +0430

مفعول باید تو دستشویی با اب ولرم و فشار متوسط چندین بار تنقیه کنه تا داخل کون تمیز بشه.

فاعل باید با ژل اطراف سوراخ رو خوب چرب کنه بعدش با یک انگشت اروم بکنه تو و عقب جلو کنه وقتی احساس کرد عضلات سوراخ مقاومت نمیکنه انگشت دوم رو هم وارد کنه و بهمون ترتیب انگشت سوم و وقتی حسابی جا باز کرد التش رو حسابی چرب کنه و سرش رو بزاره رو سوراخ و همزمان که اروم فشار میده , مفعول هم حالت دفع رو ایجاد کنه و فاعل خیلی اروم با تلمبه های کوچیک هردفه مقدار بیشتری رو وارد کون بکنه و در نهایت شروع به تلمبه های اروم بکنه. البته کاندوم فراموش نشه.

1 ❤️

2018-09-20 00:32:11 +0430 +0430

شیوش کن
تخلیش کن
داخلش اب پمپ کن با دوش واژینال میتونی انجام بدی
و بسپارش به یه پارتنر صبور و کار بلد
من خودم اصلا ماساژ نمیدم و فقط با صبوری و ارامش از مقدار کم به دخول کامل میرسونمش
در حین انجام رفت و برگشت هم مدام معاشقه میکنم
اگر بدتون نیادم لیسیدن میتونه یه میانبر فوق العاده باشه
در ضمن با یک رفت و برگشت جاش نباید کرد حتی اگر اروم
باید اینقدر رفت و برگشت تکرار بشه که خودش بدون مشکل بره داخل
هر چندتا لک هم بهش استراحت بدید اگر طرف خیلی تنگه و استرسی هستش

0 ❤️

2018-09-20 11:39:44 +0430 +0430
نقل از: raymondreza
نقل از: raymondreza اول باید خوب کون رو شست و تخلیه کرد با فشار آب . شخص مورد نظر هم باید بسیار تمیز باشه و بعد با ژل لوبریکیت مخصوص آنال کون رو آمده کرد تا سوراخ کون کم کم جا باز کنه و سکس لذت بخش باشه . برای آنال باید حوصله زیاد داشت تا خوب لذت بده

بله
اما وسایل امادهدسازی از قبیل بات بلاگ‌هم خیلی تاثیر داره

برای کسی که بات پلاگ میخواد بذاره بهتره روی بات یک کاندوم بذاره چون مدت زمان زیاد باعث عفونت میشه

بات سیلیکونی ممکنه اما من‌نوع استیلش رو دارم
قبلش ضدعفونی میکنم و خیلی تاثیر داره تو سکسام

آره استیلش خیلی بهتره . هم تمیز کردنش راحته هم بهتر کون رو آماده میکنه

تو چه مقدماتی واسه ی تمیزی انجام‌میدی؟

برای مقدمه باید کاملا شیو و تمیز باشه . قبل از سکس حتما باید حمام کرد هر دو نفر. من برای آنال اول خوب ماساژ میدم کون رو تا عضلات کون نرم بشه و آماده با روغن مخصوص ماساژ . وقتی عضلات خوب آماده شد میخورم و با انگشت تحریکش میکنه تا شروع کنه به باز و بسته شدن سوراخ. بعدش با ژل لوبریکت مخصوص آنال شروع می کنم به ماساژ سوراخ و بازی کردن باهاش تا بی حس بشه و خوب تحریک بشه . اول با انگشت خوب اماده میکنم بعد از اینکه به یک انگشت عادت کرد دومی و تا آخر که 4 تا انگشت بره داخل آماده بشه و بعدش کم کم شروع میکنم با کیرم یواش یواش داخل کردن تا جایی که عضلاتش عادت کنه و بعد در میارم و همین کارها رو چندین بار تا نصفه میکنم خوب عادت بکنه و با حوصله زیاد کیرم تا اخر میکنم توش تا دیگه راحت جا باز کنه بتونم راحت تلمبه بزنم. در ضمن در حین همه اینکارها بازی میکنم با طرفم تا خوب تحریک بشه و لذت کامل رو ببره

خیلی خوبه. درستش همینه که ایشون میگه :*

0 ❤️

2018-12-28 23:26:06 +0330 +0330

من فقط میخوام سکس داشته باشم مطمين باشید نهایت لذت رو خواهید برد

0 ❤️

2018-12-29 08:56:40 +0330 +0330

قبلش باید بره دسشویی و با فشار اب گرم بگیره تو سولاخش و زور بزنه هم گوه ها میان بیرون و هم سولاخ گشاد میشه بعد هم پماد زیلاپی میزاری دمه سولاخ و خالیش میکنی. دیگه درد اصلا نداره و حالم میاد طرف، فقط کاندوم بکشید روش وگرنه کیرتون هم لی حس میشه و دیگه لذت نمیبرید اصلا

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «