شهوانی شورشو درآورده دیگه

1394/05/07

شهوانی یه زمانی سایت خوبی بود من همیشه حتی عضو هم نبودم می اومدم.الان خیلی جالبه از فیلترینگ ایران که رد شدی باید از ده تا فیلتر شهوانی هم رد بشیم!!اجازه روزی یه تاپیک میده اونم تاپیک رو می زنی می گه در انتظار تایید مدیران و …آزادی که می گین اینه؟شما که از فیلترینگ بسیجی ها بدترین!الان سه روزه سه تا تاپیکم در انتظار تایید مدیرانه.مسخره کردین خودتون رو؟

3175 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-07-29 07:51:36 +0430 +0430

این سایت رو هم باید مثل لوتی ول کنیم بریم

0 ❤️

2015-07-29 08:10:59 +0430 +0430

[quote=سعید مطئن]موافقم با حرفات.از این گذشته شهوانی الان شده الانه کفر کردن و فوش دادن به خدا و پیغمبر نميدونم اینجا شهوانیه یا جای بحث دینی.[/quote]
شهوانی مقدسات ندارد!تعجب اوره که شما مسلمونها برخلاف دستورات دینتون که اومدن به سایت سکسی رو حرام کرده میاید عضو می شید بعدهم انتظار دارید بقیه مطابق میل شما مسلمونها خودسانسوری کنند.درضمن سایت شهوانی علاوه بر بخش سکسی بخش بحث جانبی(سیاسی و دینی)هم داره. pleasantry

0 ❤️

2015-07-29 08:16:07 +0430 +0430

دعوای بین مسلمان ها و غیر مسلمان ها تا به حال به نفع هیچ کس تموم نشده.نه کسی که مذهبیه با هزاران استدلال از اعتقادش دست بر می داره نه اون که معتقد نیست به صراط مستقیم هدایت میشه. wacko

0 ❤️

2015-07-29 08:22:24 +0430 +0430

[quote=siavashtopol]دعوای بین مسلمان ها و غیر مسلمان ها تا به حال به نفع هیچ کس تموم نشده.نه کسی که مذهبیه با هزاران استدلال از اعتقادش دست بر می داره نه اون که معتقد نیست به صراط مستقیم هدایت میشه. wacko[/quote]
صراط مستقیم؟؟! lol pleasantry این که مسلمونها هیچ وقت تحمل نقد دینشون رو نداشتند یه حقیقت غیر قابل کتمان هستش. درضمن ما اومدیم این جا تا دیگه از قید وبند سانسورها درامان باشیم . اصلا چرا تمام سایتهای سکسی فیلتر شده؟خب معلومه چون طبق قوانین همین اسلام هستش که این همه سانسور ایجادشده! bad اون وقت مسلمونها می خوان این جا هم بگیر و ببند راه بندازند که البته هرگز موفق نمی شن. pleasantry

0 ❤️

2015-07-29 08:26:46 +0430 +0430

یه جوری اعتراض میکنی انگار راجع به شرح سیستماتیک قوه‌های بیولوژیک درون‌ریز ارگانیک مقاله نوشتی و منتشر نشده!

چیزی که اینجا زیاده تاپیک تخمی کیر و خایه‌س
تاپیک جنابعالی هم منتشر نشه فرقی به حال کسی نمیکنه.

0 ❤️

2015-07-30 15:15:10 +0430 +0430

بنده هم به روند اینچنینی اعتراض دارم.
ادمین نه به اون افراطی که در روز بینهایت میشد تاپیک زد نه به این تفریطی که در روز 1 تاپیک میشه زد. شما هم یه کارایی میکنی که اصلا منطقی نیست. منطقی اینه که یه مقدار نه خیلی زیاد و نه خیلی کم کاربران اجازه داشته باشن تاپیک بزنن. برای اینکه بدونی چه تعداد متناسب هست بهترین روش ایجاد نظرسنجی و اجرای تصمیم تعداد تاپیک بر نظر و نتیجه ی رای کاربران هست…

1 ❤️

2015-07-30 15:48:31 +0430 +0430

والا به نظرمن شهوانی عینا ودقیقا مثل آمریکاست,طرفدار آزادیه اما آزادی که به صلاح خودش باشه و خودش اونو تائید کنه,با پنبه سر میبره ROFL

حالا خودمونیم مارو بلاک نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2015-07-30 15:58:03 +0430 +0430

من خودمم از جمله کسایی بودم که به تاپیک زدن بدون محدودیت اعتراض کردم چون وقتی ازاد بود کاربرا گوه زده بودن به سایت
و ادمین خودش هم متوجه اسپم ها و تاپیک های بیهوده شد و محدودش کرد
اما این کار ادمین که پیام خصوصی رو محدود کرد خیلی کار بی موردیه واسه یه سایت سکسی نباید محدودیت واسه پیام خصوصی باشه

0 ❤️

2015-07-30 16:04:16 +0430 +0430

[quote=webcamsx]منطقی اینه که یه مقدار نه خیلی زیاد و نه خیلی کم کاربران اجازه داشته باشن تاپیک بزنن. برای اینکه بدونی چه تعداد متناسب هست بهترین روش ایجاد نظرسنجی و اجرای تصمیم تعداد تاپیک بر نظر و نتیجه ی رای کاربران هست…[/quote]

موافقم، نظر سنجی در این مورد لازمه
گاهی اوقات تاپیک میزنی معلوم نی کدوم گوری میره ثبت میشه، حذفشم که میکنی دوباره بزنی، نمیشه، حتما باید 24 ساعت دندون رو کیرت بذاری!
حداقل 12 ساعت بود بهتر میشد. امکان 2 بار ایجاد تاپیک در روز هم به نظر واسه جلوگیر از اسپم کافیه.

0 ❤️

2015-08-07 19:15:07 +0430 +0430

[quote=siavashtopol][/quote]
درخصوص رفتن تاپیکت داخل صف ارزیابی! بایدخدمتت عرض کنم که: اینکه منتظربمونی تامدیران سایت یکی یکی پیامهاوتاپیکهارو بررسی وبعد منتشرش بکنند! کارنامعقول واشتباهیه. حالا چه لزومی داره که این صف اعصاب خردکن وجودداشته باشه یک حرفه! حالاهم که بهرعلتی گذاشته شده ومجبوریم بپذیریمش! بنظرمن لازمه که حداقل ادمین عزیز خودش بنابه مصلحتی که می بینه، یک لیستی ازمطالب وکلماتیکه سیستم اسپم تشخیصش میده درصورتی که این کلمات اصلا توهین آمیز و…نیستند وبه اشتباه قبول وثبت یاذخیره وارسال نمیشن!! این درحالیه که می بینیم خیلی ازنظرات وپست هاو تاپیکهایی که پر ازاهانت وفحش و… هستند،براحتی ثبت وذخیره وارسال میشن!! یعنی ضابطه کلی که برای همه یکسان عمل کنه دراین زمینه، اصلا وجودنداره!‏درضمن آقاسیاوش،حالاکه اصرارداری بایدهمون تاپیکت گذاشته بشه، بهتره لینکشو باخصوصی به خود ادمین بفرستی تااگه مشکلی نداشت منتشرش بکنه.تنهاراهش همینه.

0 ❤️

2015-08-21 16:55:34 +0430 +0430

[quote=mani93]والا به نظرمن شهوانی عینا ودقیقا مثل آمریکاست,طرفدار آزادیه اما آزادی که به صلاح خودش باشه و خودش اونو تائید کنه,با پنبه سر میبره
حالا خودمونیم مارو بلاک نکنه؟[/quote]
آره، دقیقا مثل امریکاست برای همینه که شما و خیلی از کاربرای دیگه ی شهوانی برای انتقادات نابجاشون حذف نمیشن
البت بعضی هاشون اینقدر بی مغز هستن که میگن خود ادمین خوبه ولی بقیه کار رو خراب کردند! من نمی دونم این بقیه چه کسانی هستند که جناب ادمین هم از وجودشون خبر نداره lol

0 ❤️

2015-08-21 17:18:19 +0430 +0430

خب حالا هرکی یه ایراد میگیره ایراد منم اینه که شهوانی به فاعل ومفعول ها وگی ها آزادی داده هرکی دوست داره راجب این موضوع تاپیک میزنه اما کسی که میاد تاپیک سکس پولی میزنه حذفش میکنن زودی,من طرفدار سکس پولیم خودمو هم از این راه ارضا میکنم کاریی به مخالفانش ندارم چون چه اونا بخوان چه نخوان این قضیه ازاول بشر بوده تا آخرهم خواهد بود,من و امسال من که دوست دختر نداریم نمیخوایم داشته باشیم میایم اینجا که شریک جنسی پولی پیدا کنیم بعدش آقا ادمین هم زرتی تا یکی میاد مراد دل مارو برآورده کنه حذفش میکنه بابا یکم به فکر ماها باش ادمین جان

0 ❤️

2015-08-21 20:22:20 +0430 +0430

2 مرداد ماه اومدی هنوز عرقت خشک نشده شمشیر واسه ادمین میکشی ؟ شما همون جمهوری اسهالی هم از سرت زیاده که اگه نباشه شما از اون دسته ای هستی که تو خیابون به زن تجاوز میکنی . حالا تاپیک چی میخواستی بزنی که اینقدر مهم بوده برات مثلا تاپیک خاطرات جقی اکبر کوسه و احمد نمیرالمومنین رو میخواستی بزنی ؟ همین الان که اومدم سایت زیر حملات داس بود هر چه حجم سایت کمتر باشه حملات زیاد اثر نمیکنه پس تاپیک بیخودی نباید زده بشه

0 ❤️

2015-08-24 13:54:26 +0430 +0430

ورود به سایت واقعا مشگل شده بدون دلیل همش ایراد میگیره یا اجازه ورود به سایت نمیده

0 ❤️

2015-08-24 14:14:40 +0430 +0430

اگه کاربر قدیمی باشید منو میشناسید فقط میخوام یه چیزی بهتون بگم هرکی میگه اینجا آزادی بیانو این کس شراس گوهه محض خورده هر کس هر دینو مذهب یا هر اعتقادی که داره به منو تو ربطی نداره من نه مسلمونم نه اعتقاد خاصی دارم فقط خدارو قبول دارمو بس ولی اینجا اونجایی که شما فکر میکنید نیس من تا حالا بخاطر انتقاد از همین سایت بیشتر از ده بار توسط ادمین بلاک شدم …به قول امام حصین باید جوره دیگه ببینی

0 ❤️

2015-08-24 14:19:16 +0430 +0430

[quote=H’ellman]اگه کاربر قدیمی باشید منو میشناسید فقط میخوام یه چیزی بهتون بگم هرکی میگه اینجا آزادی بیانو این کس شراس گوهه محض خورده هر کس هر دینو مذهب یا هر اعتقادی که داره به منو تو ربطی نداره من نه مسلمونم نه اعتقاد خاصی دارم فقط خدارو قبول دارمو بس ولی اینجا اونجایی که شما فکر میکنید نیس من تا حالا بخاطر انتقاد از همین سایت بیشتر از ده بار توسط ادمین بلاک شدم …به قول امام حصین باید جوره دیگه ببینی[/quote]

آزادی بیانی که این سایت داره صدبرابر تمام سایتهای فارسی زبان هستش. یه مقایسش بکن با لوتی و حال وهول و بقیه ی سایتها متوجه می شی آزادی بیان بی نظیری که دراین سایت هست در هیچ سایت ایرانی دیگه وجود نداره! pleasantry لابد شهوانی باید آزادی بیان رو از جمهوری اسهالی یاد می گرفت که صدای مخالفنیش رو خفه می کنه و همه رو زندانی و اعدام می کنه! bad

0 ❤️

2015-08-25 05:31:23 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=H’ellman]اگه کاربر قدیمی باشید منو میشناسید فقط میخوام یه چیزی بهتون بگم هرکی میگه اینجا آزادی بیانو این کس شراس گوهه محض خورده هر کس هر دینو مذهب یا هر اعتقادی که داره به منو تو ربطی نداره من نه مسلمونم نه اعتقاد خاصی دارم فقط خدارو قبول دارمو بس ولی اینجا اونجایی که شما فکر میکنید نیس من تا حالا بخاطر انتقاد از همین سایت بیشتر از ده بار توسط ادمین بلاک شدم …به قول امام حصین باید جوره دیگه ببینی[/quote]

آزادی بیانی که این سایت داره صدبرابر تمام سایتهای فارسی زبان هستش. یه مقایسش بکن با لوتی و حال وهول و بقیه ی سایتها متوجه می شی آزادی بیان بی نظیری که دراین سایت هست در هیچ سایت ایرانی دیگه وجود نداره! pleasantry لابد شهوانی باید آزادی بیان رو از جمهوری اسهالی یاد می گرفت که صدای مخالفنیش رو خفه می کنه و همه رو زندانی و اعدام می کنه! bad[/quote]

باشه تو راس میگی بشین و از آزادیت لذت ببر پفففف

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «