صندلی داغ با حضور steve.jobs

1397/12/25

آن صندلی که استیـو با اون حال می گرفت … شبـــح بَرِش داشت و استیو جنجال گرفت
استیــــــو که کون می سوزاندی همه عمر … دیدی که شبـــــح کونت را رویش بگرفت؟ 👿
ضمن عرض خیر مقدم خدمت ببیندگان صندلی داغِ برنامه دورهمی 😁 این بار بر آن شدیم تا خود سوزنده کان کاربران بیچاره رو به زور بنشونیم روش! :) ببندگان محترم هر سوالی هر پرسشی دارین بریزین سرش رگباری بپرسین 👿 وسیله ایاب ذهاب هم موجوده پس تا هر وقت جون در بدن و دستاتون دارین بپرسین و بپرسین و بپرسین 😁
مدت زمان پرسش و پاسخ 3 روز هست هر سوالی دارین بپرسین کاربر دلش خواست جواب می ده دلش نخواست نه (هیچ اجباری در پاسخ دهی نیست) فقط سوالاتی نپرسین که باعث رنجش دوستون بشه
از قدیم گفتن نیم کیلو باش ولی آدم باش پس مودب بودن نشانه شخصیت شماست ! این تاپیک برای سرگرمی ایجاد شده پس اگه می خوای بد دهنی کنی فحش بدی یا چرت و پرت بگی لطفا نیا که سریع به ادمین گزارش داده می شه
بزن بریـــــــــــــــــــــــــــــــــــم 😁

3461 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-17 21:35:53 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: Steve.jobs
نقل از: Lady_Ronaak استیو اگه قراره باشه واسه یکی از اینا ساک بزنی و واسه اون یکی لب بدی چه جوری انتخاب میکنی دنزل واشنگتن ساموئل جکسون

روناک من گ*ی نیستم!

باید جواب بدی ?

چون توی:ساک دنزل واشنگتون و…

شرمنده اذیتت کردم :)

نه بابا این چه حرفیه.منتظر سوالای بعدیت هستم. ?

اگه گیر یه شکنجه گر بیفتی و اون‌شکنجه گره ازت بخواد بین قطع کردن پا یا اخته کردنت یکیو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی :|

راستی 20k شدنت مبارک.

1 ❤️

2019-03-17 21:36:42 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak استیو اگه قراره باشه واسه یکی از اینا ساک بزنی و واسه اون یکی لب بدی چه جوری انتخاب میکنی دنزل واشنگتن ساموئل جکسون

روناک من گ*ی نیستم!

باید جواب بدی ?

چون توی:ساک دنزل واشنگتون و…

شرمنده اذیتت کردم :)

نه بابا این چه حرفیه.منتظر سوالای بعدیت هستم. ?

اگه گیر یه شکنجه گر بیفتی و اون‌شکنجه گره ازت بخواد بین قطع کردن پا یا اخته کردنت یکیو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی :|

راستی 20k شدنت مبارک.

ممنونم استیو عزیز :)

1 ❤️

2019-03-17 22:39:26 +0330 +0330

یه سوال دگ اگربخواین زندگی رو تو یک جمله تعریف کنین چی میگین درموردش،بنظرتون چرا امار خودکشی بالاست تو کشورما،

1 ❤️

2019-03-18 14:57:07 +0330 +0330
نقل از: سفیدبرفی74

یه سوال دگ اگربخواین زندگی رو تو یک جمله تعریف کنین چی میگین درموردش،بنظرتون چرا امار خودکشی بالاست تو کشورما،

زندگی:یه فیلم تکراری.
امار خودکشی به این دلیل بالا که مردم تو این برهه از زمان ندار شدن.دلیل این نداری چیه:اخوند.و ما باید تاوان کار های این اخوند ها رو بدیم.
پ.ن:مرگی که اخوند ها باشه حتما که نباید خودکشی باشه،یع مثال ساده بزنم برات:
هفته پیش نزدیک ترین دوستم فوت کرد چرا؟
این بنده خدا گوشی وارد میکنه از چین و دبی،همون روزی که فوت کرد،۵میلیارد پول طرح رجیستری گوشی داد،تقریبا بعد از ۲ ساعت خبر امد که از هفته اینده دیگه گوشی ها طرح رجیستری نمیخواد.همون لحظه سکته کرد.

1 ❤️

2019-03-18 16:25:14 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty
نقل از: سفیدبرفی74

زندگی:یه فیلم تکراری.
امار خودکشی به این دلیل بالا که مردم تو این برهه از زمان ندار شدن.دلیل این نداری چیه:اخوند.و ما باید تاوان کار های این اخوند ها رو بدیم.
پ.ن:مرگی که اخوند ها باشه حتما که نباید خودکشی باشه،یع مثال ساده بزنم برات:
هفته پیش نزدیک ترین دوستم فوت کرد چرا؟
این بنده خدا گوشی وارد میکنه از چین و دبی،همون روزی که فوت کرد،۵میلیارد پول طرح رجیستری گوشی داد،تقریبا بعد از ۲ ساعت خبر امد که از هفته اینده دیگه گوشی ها طرح رجیستری نمیخواد.همون لحظه سکته کرد.

(dash)اخی

خدا مورد رحمت قرار بدتش

البته باید این نکته رو پی نوشت میکردی که:اصلا خدایی وجود داره؟؟

1 ❤️

2019-03-18 21:20:10 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty کم اهمیت ترین کاری که میتونه بزرگ ترین کار باشه چیه؟ نظر خودت

سوالات مسخرم:

فکر کن با شیطان ملاقات داری، چی میپوشی ، کجا دعوتی، چی میخورین، و چه سوالاتی میپرسی، دراخر چی ازش میخوای؟

کار کردن برای اخوندها.
معلومه کت شلوار میپوشم،مث این که با یه شخص خیلی مهم قرار دارم!دعوتم میکنه طبقه 5 بهشت.خب باهم سیب میخوریم.اول درباره آب و هوا سوال میکردم بعد درمورد شرایط اقتصادی ایران.ازش میخوام ترامپو گول بزنه،تا بزنه سید علی خامنه ای رو بکشه!

2 ❤️

2019-03-19 14:39:02 +0330 +0330

1- نظرت در مورد صندلی داغت؟
2- سخت ترین سوالی که ازت شد چی بود؟ چرا؟
3- تا حالا عاشق شدی؟ چند بار؟ (قبل ازدواجت)
4- به موزه دور همی چی میدی؟

0 ❤️

2019-03-19 22:13:42 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty
نقل از: erny19qwerty کم اهمیت ترین کاری که میتونه بزرگ ترین کار باشه چیه؟ نظر خودت

سوالات مسخرم:

فکر کن با شیطان ملاقات داری، چی میپوشی ، کجا دعوتی، چی میخورین، و چه سوالاتی میپرسی، دراخر چی ازش میخوای؟

کار کردن برای اخوندها.
معلومه کت شلوار میپوشم،مث این که با یه شخص خیلی مهم قرار دارم!دعوتم میکنه طبقه 5 بهشت.خب باهم سیب میخوریم.اول درباره آب و هوا سوال میکردم بعد درمورد شرایط اقتصادی ایران.ازش میخوام ترامپو گول بزنه،تا بزنه سید علی خامنه ای رو بکشه!

دقیق میشه بگی؟ همه ازونا بدشون میاد شما دوس داری براشون کار کنی

خیلی جالب شد

برای من نه،برای بسیجی ها

1 ❤️

2019-03-19 22:27:22 +0330 +0330
نقل از: شبح سیاه پوش 1- نظرت در مورد صندلی داغت؟ 2- سخت ترین سوالی که ازت شد چی بود؟ چرا؟ 3- تا حالا عاشق شدی؟ چند بار؟ (قبل ازدواجت) 4- به موزه دور همی چی میدی؟

با توجه به زمانی که برگذار شد بد نبود.سوالای جنسی برام سخت بود که جواب بدم.قبل از ازدواج فقط 1 بار عاشق شدم تو20 سالگی.کاپ جام جهانی 1998 فوتبال.

1 ❤️

2019-03-20 02:58:51 +0330 +0330

دیر رسیدم… شبحی صب میکردی منم بیام

از اقای استیو کلی سوال داشتم :)

موفق باشید مستر جاب… ?

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «