صیغه دختر باکره بدون اذن پدر چطور است

1400/05/04

با سلام خدمت شهوانی های عزیز…
خوشحالم ک در این سایت عضو شدم…
ب قول شیوا بانو، ب جرات میتونم بگم اینجا، تنها جاییِ ک تونستم خود واقعیم باشم…

من اعتقادی ب مرجع تقلید ندارم، اما گاهی سوالی برام پیش بیاد ک نتونم جوابشو پیدا کنم سراغ یکیشون میرم…
تو سایت یکی از آسونگیر ترین مراجع رو پیدا کردم تماس گرفتم با دفترشون…
سوالم این بود:
من با پسری 5 سال دوستم،
خونواده بدون دلیل منطقی اجازه وصلت نمیده…
25 سالمه خوب و بد رو تشخیص میدم…
ایشون هم واقعا پیگیر من هست،
قصد آزار وصدمه زدن ب من نداره…
من دوست ندارم با احساس گناه و عذاب وجدان پیش فرد مورد علاقه ام برم…
آیا بدون اذن پدرم میتونیم صیغه محرمیت بین خودمون بخونیم؟ صحیحه؟
ایشون گفتن ابداً حتما اذن پدر باید باشه…
گفتم چطوره ک دختری اگر پرده بکارتشو از دست داده باشه مشکلی نیست ک صیغه کنه، اما من بدون اینکه پرده بکارتمو ازدست بدم یا لطمه جسمی یاروانی بخورم، برای من جایز نیست؟؟؟ منطقی بخاطر پرده بکارت ک خیلیا هم میگن اصلا پرده ای وجود نداره صیغه با فرد مورد علاقه ام صحیح نباشه؟؟؟

ولی برای جنس آخوند ک یه هفته، برای تبلیغ دین من دراریشون میرن روستایی
ک نیم ساعت با محل زندگیش فاصله داره، برای اینکه ب گناه نیفته،
طالب صیغه با دختر هست (برگرفته از دستان واقعی) هیچ مشکلی نیست؟؟!!!

یا اصلا آیا صیغه موقتی وجود داره؟ یا این آخوند ها برا تمیز جلوه دادن نوع دیگه ای از زنا از دین سواستفاده میکنن؟

نظر شما کاربران عزیز چیه؟

7000 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-07-29 15:28:38 +0430 +0430

سلام دوست عزیز
اگه از نظر شرعی بخوای رعایت کنی،درسته
بدون اجازه پدر،عقد دمدر باکره ممنوعه
دختری که پرده نداره میتونه بدون اجازه ولی عقد کنه،بیشتر توی شرع منظور اینه که افراد مطلقه یا بیوه که تجربه زندگی مشترک رو دارن نیاز به اذن پدر ندارن!
از نظر قانونی،اگه ولی دختر دلیل موجهی برای مخالفت با ازدواج دخترش که به سن قانونی رسیده باشه نداشته باشه؛دختر و پسر میتونن با مراجعه به دادگاه،و تشخیص قاضی،اجازه عقد رو بگیرن

0 ❤️

2021-08-07 18:43:20 +0430 +0430

بستگی به خودت داره اگه میخای اسلامی باشه یا اذن پدر میخاد یا میتونی پردتو بزنی یه ازمایش پرده بکارت بری و بعد بری باهاش صیغه شی اگرم اسلامی نمیخای که کیر دوس پسرت تو مرجع تقلید برید حالشو ببرید و راحت باشید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «