طریقه دانلود از سایت های فیلتر شده با فیلتر شکن های رایگان (سایفون3 و هات اسپات شیلد و فریگیت)

1392/08/05

خوب همونطور که همتون میدونید با اینکه این نرم افزار ها شما قابلیت باز کردن سایت های فیلتر شده رو دارین اما خیلی از دوستان مشکل دانلود از سایت های فیلتر رو دارن مخصوصا از سرور سایت شهوانی و غالبا با این ارور برخورد میکنن :<
1
خوب من امروز بهتون راهی رو یاد میدم که بتونید دانلود کنید خیلی هم راحته اول شما باید نرم افزار Internet Download Manager یا همون IDM رو داشته باشید اگر هم ندارید از لینک زیر دانلود کنید ;)
برای دانلود اینجا کلیک کنید

بعد از اینکه دانلود کردید اول فیلترشکن خودتون رو روشن کنید و بعد نرم افزار دانلود منیجر رو باز کنید و به قسمت Options یا همون تنظیمات برید L)
2
حالا تب پروکسی/socks رو باز کنید :W
3
حالا قسمت “استفاده از پروکسی” رو فعال کنید و بسته به فیلترشکنتون این مشخصات رو بهش وارد کنید #:S
(توجه پروکسی ها به صورت IP:Port نوشته شده اند)
psiphon3
127.0.0.1:8080

hot spot shield
127.0.0.1:8555

freegate
127.0.0.1:8580

حالا تو قسمت “از این پروکسی برای پروتکل های زیر استفاده کن” همه ی موارد رو فعال کنید
باید اینطوری تنظیم شده باشه (من از سایفون استفاده کردم)
4
خوب در آخر هم OK میکنید و میتونید از سایت های فیلتر دانلود کنید :D
5

یه نکته:وقتی شما این کار رو انجام دادید فقط در زمانی که فیلترشکن شما در حال اجراست قابلیت دانلود خواهید داشت برای دانلود کردن بدون فیلترشکن میتونید دوباره به تنظیمات برگشته و گزینه “استفاده از پروکسی” رو غیر فعال کنید #:S

روز خوبی داشته باشید :D

5555 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-10-27 08:17:39 +0330 +0330

مرسی شیطان پارس…دی

0 ❤️

2013-10-27 08:22:08 +0330 +0330

[quote=نجمه]مرسی شیطان پارس…دی[/quote]
خواهش میکنم :D

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «