عوارض خود ارضایی دختران*

1392/06/27

سلام دوستان از اولش باید بگم این مطالب رو کپی کردم آوردم از خودم نیست
کامل کپی کردم آدرس سایتم است دیگه من چیزی نمیدونم فقط همین.که گفتم کپی کردم

ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﯾﮏ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﮐﺎﻣﻞ ﺍﯾﻦ ﻣﺘﻦ ﻭﻗﺖ ﺑﺰﺍﺭ ﺑﻬﺖ ﻗﻮﻝ ﻣﯿﺪﻥ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯼ ﺩﻟﯿﻞ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﺍﺩﻧﺶ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﯽ

ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺑﯽ ﻋﺎﺭﺿﻪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻋﻮﺍﺭﺿﯽ ﺑﺪ ﮔﺮﯾﺒﺎﻥ ﮔﯿﺮ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﻣﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻦ،ﮐﻪ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺍﻭﻧﺎ ﺩﺭ ﭘﺴﺮﻫﺎ ﻭ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻣﺸﺘﺮﮐﻬﻮ ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎﺷﻢ ﻣﺨﺘﺺ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﯾﺎ ﭘﺴﺮﻫﺎﺳﺖ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺖ ﺑﻪ ﻋﻮﺍﺭﺽ ﺍﯾﻦ ﻋﻤﻞ ﺯﺷﺖ ﺗﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻣﯿﭙﺮﺩﺍﺯﯾﻢ:
عوارض خود ارضایی دختران |عکس
۱- ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺗﺪﺭﯾﺠﯽ:ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﻭﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ ، ﻭ ﻣﻄﻤﺌﻨﻦ ﻫﯿﭻ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﻭ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﺟﺬﺍﺏ ﺑﻮﺩﻧﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ، ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻋﻤﻠﯿﻪ ﮐﻪ ﻃﯽ ﻣﺪﺗﯽ ﺭﻭﯼ ﭼﻬﺮﻩ ﻭ ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﭼﺸﻤﻬﺎ ﺍﺛﺮ ﻣﯿﺰﺍﺭﻩ. ﭼﺸﻤﻬﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﯿﭻ ﺑﺮﺍﻗﯽ ﻭ ﺟﺬﺍﺑﯿﺘﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ! ﺣﺎﻟﺖ ﺍﻓﺴﺮﺩﺍ ﻭ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ. ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺍﮐﺜﺮﺍ ﺗﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺬﺏ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﭼﺸﻤﻬﺎﯼ ﺍﻭﻧﻬﺎﺳﺖ ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻋﺘﯿﺎﺩ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺩﯾﮕﻪ……
ﺭﻧﮓ ﭘﻮﺳﺖ ﺑﻪ ﺗﺪﺭﯾﺞ ﮐﺪﺭ ﻣﯿﺸﻪ، ﺟﻮﺵ ﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺭﻭﯼ ﺑﺪﻥ ﻭ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺻﻮﺭﺗﻮ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ(ﺍﯾﻦ ﻋﺎﺭﺿﻪ ﻣﺸﺘﺮﮐﻪ ﺗﻮ ﺩﺧﺘﻬﺎ ﻭ ﭘﺴﺮﻫﺎ) ﺟﻮﺷﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺯﺷﺖ ﺑﻮﺩﻥ ﭼﻬﺮﻩ ﻣﯿﺸﻪعوارض خود ارضایی دختران |عکس ﮐﯽ ﺍﺯ ﺟﻮﺵ ﺧﻮﺷﺶ ﻣﯿﺎﺩ؟عوارض خود ارضایی دختران |عکس  ﺧﻼ‌ﺻﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺍﻭﻟﯿﻪ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﮕﯿﻪ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯿﺪﻩ.ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﻤﻮﻧﯽ ﺩﺳﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺑﺮﺩﺍﺭ
۲-ﻫﯿﮑﻞ ﻭ ﺍﻧﺪﺍﻣﯽ ﻧﺎ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﻭ ﺑﺪ: ﺍﯾﻦ ﻫﻢ ﯾﮏ ﺍﻣﺮ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﺗﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﭘﺴﺮﻫﺎﺳﺖ، ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻋﺘﯿﺎﺩ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺷﺨﺺ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭ ﮐﻢ ﮐﻢ ﯾﮏ ﺍﻧﺪﺍﻡ ﺯﺷﺖ ﻭ ﻧﺎﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﻪ، ﮐﻮﭼﮏ ﺷﺪﻥ ﻧﺎﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺭﺍﻧﻬﺎ ﻭ ﺑﺎﺳﻦ ﻭ ﺩﺭ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺑﺪ ﺷﮑﻞ ﺷﺪﻥ ﻓﺮﻡ ﺳﯿﻨﻪ ﻭ ﺑﻘﯿﻪ ﮐﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﮔﻔﺖ ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﮊﻧﺘﯿﮏ ﻭ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺩﻓﻌﺎﺕ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺩﺍﺭﻩ. ﻻ‌ﻏﺮ ﺷﺪﻥ ﺑﺪ ﻓﺮﻡ ﻭ ﻧﺎﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﻣﺜﻼ‌ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺷﮑﻢ ﺑﺰﺭﮒ ﻭﻟﯽ ﺗﻤﺎﻡ ﺑﺪﻥ ﻻ‌ﻏﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﯾﺎ ………
۳-ﻧﺎﻣﻨﻈﻢ ﺷﺪﻥ ﻋﺎﺩﺕ ﻣﺎﻫﯿﺎﻧﻪ ﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺪﻥ ﺩﺭﺩ: ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﻣﻌﺘﺎﺩ ﻋﻤﻞ ﺑﺪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯿﻪ ﺩﭼﺎﺭ ﻧﺎﻣﻨﻈﻢ ﺷﺪﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﻋﺎﺩﺕ ﻣﺎﻫﯿﺎﻧﻪ ﺍﺵ ﻣﯿﺸﻪ،ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﺜﺎﻝ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﮐﻢ ﺑﺸﻪ ﯾﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﯾﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﻮﯼ ﯾﮏ ﻣﺎﻩ ﺍﺻﻼ‌ ﭘﺮﯾﻮﺩ ﻧﺸﻪ، ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻋﺎﺩﺕ ﻣﺎﻫﯿﺎﻧﻪ ﻭ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺩﺭ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﭘﺮﯾﻮﺩﯼ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﻋﺎﻣﻠﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺭﺩﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩ ﻭ ﻏﯿﺮ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﺤﻤﻞ ﺩﺭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﭘﺮﯾﻮﺩﯼ،ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﻣﺮ ﺩﺭ ﻃﻮﻻ‌ﻧﯽ ﻣﺪﺕ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻧﺎﺯﺍﯾﯽ ﺑﺸﻪ
۴-ﺩﺭﺩ ﺩﺭ ﮐﺸﺎﻟﻪ ﯼ ﺭﺍﻥ: ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺩﺭﺩ ﺷﺪﯾﺪ ﺩﺭ ﮐﺸﺎﻟﻪ ﯼ ﺭﺍﻥ ﻭ ﺗﺨﻤﺪﺍﻧﻬﺎ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻋﻮﺍﺭﺿﯿﻪ ﮐﻪ ﺑﯿﻦ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﭘﺴﺮﻫﺎ ﻣﺸﺘﺮﮐﻪ ﻭ ﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﭘﺲ ﺍﺩﺍﻣﺶ ﻧﺪﻩ!
۵-ﺭﯾﺰﺵ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮ: ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﭘﺴﺮﻫﺎ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺭﯾﺰﺵ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮ ﺑﺸﻪ ﺍﮔﻪ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﯼ ﮐﭽﻞ ﺑﺸﯽ ﺑﺰﺍﺭﺵ ﮐﻨﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭ
۶-ﺁﺳﯿﺐ ﺑﻪ ﺑﮑﺎﺭﺕ: ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺍﺯ ﺁﺑﺮﻭﺷﻮﻥ ﻣﯿﺘﺮﺳﻦ، ﯾﻌﻨﯽ ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﺑﺎ ﭘﺴﺮﯼ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻦ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﮔﻨﺎﻩ ﺯﻧﺎ ﻣﯿﺘﺮﺳﻦ،ﺩﻭﺳﺘﺎﯼ ﮔﻠﻢ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﻗﺒﻼ‌ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻡ ﮔﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﮐﺒﯿﺮﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﺑﻌﻀﯽ ﺟﺎﻫﺎ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﮐﻪ ﺣﺘﯽﮔﻨﺎﻫﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺯﻧﺎﺳﺖ .ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻧﻮﻉ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺍﯾﻦ ﻋﻤﻞ ﺑﺎﻋﺚ ﺑﺸﻪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﭘﺮﺩﻩ ﯼ ﭘﮑﺎﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺁﺳﯿﺐ ﺑﺮﺳﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻧﮕﺸﺘﺎﺷﻮﻧﻮ ﺩﺍﺧﻞ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮕﻢ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺷﺘﺒﺎﺳﺖ ﻭ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﻏﻔﻠﺖ ﺑﺎﻋﺚ ﺁﺑﺮﻭ ﺭﯾﺰﯼ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﺗﻮﻥ ﺑﺸﯿﺪ.
۷-ﺁﺳﯿﺐ ﺭﻭﺣﯽ ﻭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ: ﺍﯾﻦ ﺁﺳﯿﺐ ﺗﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮﻩ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺍﻓﺴﺮﺩﻩ ﺳﺖ ﻭ ﺩﺍﺋﻢ ﻋﺬﺍﺏ ﻭﺟﺪﺍﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﺜﻞ ﻣﻦعوارض خود ارضایی دختران |عکس
۸-ﺿﻌﻒ ﺩﺭ ﻗﻮﺍﯼ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ:ﺿﻌﻒ ﻭ ﺗﺤﻠﯿﻞِ ﻗﻮﺍﻯِ ﺟﺴﻤﺎﻧﻰ‏ ﮐﺎﻫﺶ ﺍﻧﺮﮊﻯ ﺟﺴﻤﺎﻧﻰ ﺑﺪﻥ ﺍﺯ ﻣﻀﺮﺍﺕ ﻣﻬﻢ ﻭ ﺟﺒﺮﺍﻥ‏ﻧﺎﭘﺬﯾﺮ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺍﺳﺖ. ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺧﺴﺘﮕﻰ ﻋﺎﺭﺿﻪ ﻃﺒﯿﻌﻰ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺍﺳﺖ، ﺍﮔﺮ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺩﺭ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺩﻓﻌﺎﺕ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﻮﺩ.ﺍﯾﻦ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺧﺴﺘﮕﻰ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺎﺕ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺑﻪ ﻣﺮﻭﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺿﻌﻒ ﻭ ﺑﻰ ﺣﺎﻟﻰ ﺩﺭ ﻓﺮﺩ ﺗﺜﺒﯿﺖ ﺷﺪﻩ ﻭ ﯾﮏ ﻃﺒﯿﻌﺖ ﺛﺎﻧﻮﻯ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻭ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻣﻰ‏ﮐﻨﺪ. ﮐﺎﻫﺶ ﻭ ﺗﺨﻠﯿﻪ ﻣﮑﺮﺭ ﻗﻮﺍﻯ ﺟﺴﻤﺎﻧﻰ ﺑﻪ ﺿﻌﻒ ﻋﻤﻮﻣﻰ ﻭ ﺩﺍﺋﻤﻰ ﺑﺪﻥ ﻭ ﺑﺎﻻ‌ﺧﺮﻩ ﺑﻪ ﭘﯿﺮﻯ ﺯﻭﺩﺭﺱ ﻣﻰ‏ﺍﻧﺠﺎﻣﺪ. ﻫﻤﭽﯿﻨﯽ ﺍﻓﺖ ﻓﺸﺎﺭ ﺷﺪﯾﺪ.
۹-ﺩﺭﺩ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎ ﻭ ﮐﻤﺮ: ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﻭﺭﮔﺎﺳﻢ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﮐﻠﺴﯿﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺍﺯ ﺑﺪﻥ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻫﻤﯿﻨﻢ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺗﻮﯼ ﮐﻤﺮﻭ ﺍﺳﺘﺨﻮﻧﻬﺎﺷﻮﻥ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺿﻌﻒ ﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﻨﻦ،ﺷﺨﺼﯽ ﮐﻪ  ﺍﻋﺘﯿﺎﺩ ﺷﺪﯾﺪ ﺩﺍﺭﻩ  ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺩﭼﺎﺭ ﻓﻠﺞ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺑﺪﻥ ﺑﺸﻪعوارض خود ارضایی دختران |عکس
۱۰-ﺿﻌﻒ ﺩﺭ ﭼﺸﻤﻬﺎ ﻭ ﺑﯿﻨﺎﯾﯽ: ﺿﻌﻒ ﺑﯿﻨﺎﯾﻰ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﻯ ﺑﻪ ﺗﺪﺭﯾﺞ ﺩﺭ ﻧﻮﺭ ﭼﺸﻢ ﻭ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﯿﻨﺎﯾﻰ ﺍﺛﺮ ﻣﻰ‏ﮔﺬﺍﺭﺩ ﻭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﻰ‏ﺩﻫﺪ. ﺩﺭﺟﺎﺕ ﻭ ﺷﺪﺕ ﺿﻌﻒ ﭼﺸﻢ ﺑﺴﺘﮕﻰ ﺑﻪ ﺩﺭﺟﺎﺕ ﻭ ﺷﺪﺕ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﻪ ﺣﺪﻯ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﮔﺎﻩ ﺑﻪ ﻧﺎﺑﯿﻨﺎﯾﻰ ﻣﻨﺠﺮ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ.(ﺑﻪ ﻧﻘﻞ ﺍﺯ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ ﺟﻨﺴﻰ ﻧﺴﻞ ﺟﻮﺍﻥ). ﺭﻭﺯﻯ ﺩﺭ ﯾﮑﻰ ﺍﺯ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ‏ﻫﺎﻯ ﯾﺰﺩ ﭼﺸﻤﻢ ﺑﻪ ﺟﻮﺍﻧﻰ ﺣﺪﻭﺩﺍً ﺑﯿﺴﺖ ﻭ ﭘﻨﺞ ﺳﺎﻟﻪ ﺍﻓﺘﺎﺩ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﻧﺎﺑﯿﻨﺎﯾﻰ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺮﺍﺩﺭﺵ ﺣﺮﮐﺖ ﻣﻰ‏ﮐﺮﺩ، ﭼﻮﻥ ﺑﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭﺵ ﺁﺷﻨﺎ ﺑﻮﺩﻡ ﺟﻠﻮ ﺭﻓﺘﻢ ﻭ ﺳﺆﺍﻝ ﮐﺮﺩﻡ: ﭼﺮﺍ ﭼﻨﯿﻦ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ؟ ﮔﻔﺖ: ﺍﻭ ﻣﺒﺘﻼ‌ ﺑﻪ ﺍﻧﺤﺮﺍﻑ ﺟﻨﺴﻰ (ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ) ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺳﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺑﺮﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯ ﺍﻓﺘﺎﺩ.عوارض خود ارضایی دختران |عکس
عوارض خود ارضایی دختران |عکس
۱۱-ﻣﺮﯾﺾ ﺷﺪﻥ ﭘﯽ ﺩﺭ ﭘﯽ: ﺷﺨﺺ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎ ﺑﺪﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺿﻌﯿﻔﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﺁﻣﺎﺩﮔﯽ ﻫﺮﻧﻮﻉ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮ ﺑﺪﻧﺶ ﺟﺴﻤﻰ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺿﻌﯿﻒ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻧﻤﻰ‏ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻣﯿﮑﺮﻭﺑﻬﺎ ﻭ ﻭﯾﺮﻭﺳﻬﺎ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﺩﻓﺎﻉ ﮐﻨﺪ.
۱۲-ﺁﺳﯿﺒﻬﺎﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﻭ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﻧﺎﺯﺍﯾﯽ: ﺁﺳﯿﺐ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻨﺎﺳﻠﻰ ﻭ ﻧﺎﺗﻮﺍﻧﻰ‏ﻫﺎﻯ ﺟﻨﺴﻰ ﻭ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﺜﻞ‏ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺍﺛﺮﺍﺕ ﻣﻬﻤﻰ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻨﺎﺳﻠﻰ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﺟﺎﻯ ﻣﻰ‏ﮔﺬﺍﺭﺩ. ﺩﮐﺘﺮ «ﻫﻮﭼﻨﯿﻦ ﺳﻮﻥ» ﻣﻌﺘﻘﺪ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻋﻤﻮﻡ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻰ‏ﻫﺎﻯ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻨﺎﺳﻠﻰ ﺍﺯ ﺁﺛﺎﺭ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺍﺳﺖ. ﺑﻌﻀﻰ ﺍﺯﺍﯾﻦ ﺍﺛﺮﺍﺕ ﻋﺒﺎﺭﺕ ﺍﻧﺪ ﺍﺯ: ﺗﻮﺭﻡ ﻏﺪﺩ ﻭﺫﻯ‏ ﺗﻮﺭﻡ ﮐﺎﻧﺎﻝ ﻧﻄﻔﻪ‏ ﺗﻮﺭﻡ ﻗﺴﻤﺖ ﭘﺎﯾﯿﻨﻰ ﻭ ﻋﻘﺐ ﮐﺎﻧﺎﻝ ﺍﺩﺭﺍﺭ ﺷﻞ ﺷﺪﻥ ﻋﻀﻼ‌ﺕ ﺗﻨﺎﺳﻠﻰ‏ ﺧﺮﻭﺝ ﺑﻰ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻣﻨﻰ ﺑﺎ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮﯾﻦ ﺣﺎﺩﺛﻪ‏ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻗﺎﻋﺪﮔﻰ ﻧﺎﻣﻨﻈﻢ ﻭ ﺧﺮﻭﺝ ﺗﺮﺷﺤﺎﺕ ﭼﺮﮐﻰ ﻭ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺩﺭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﻗﺎﻋﺪﮔﻰ ﺩﺭ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ‏ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﺭﻓﺘﻦ ﭘﺮﺩﻩ ﺑﮑﺎﺭﺕ‏ ﺍﺭﺿﺎﻯ ﻧﺎﮐﺎﻣﻞ ﺟﻨﺴﻰ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﻟﺬﺕ ﻣﻘﺎﺭﺑﺖ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ‏ ﻧﺎﺗﻮﺍﻧﻰ ﻭ ﺗﺄﺧﯿﺮ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﺜﻞ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺿﻌﻒ ﻣﮑﺮﺭ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻨﺎﺳﻠﻰ ﻭ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺯﻭﺩﻫﻨﮕﺎﻡ‏ ﺑﯿﻤﺎﺭﯾﻬﺎﻯ ﻣﻘﺎﺭﺑﺘﻰ‏ ﻋﻘﯿﻢ ﺷﺪﻥ‏.
۱۳-ﺿﯿﻒ ﺷﺪﻥ ﺍﻋﺼﺎﺏ:  ﭘﺮﺧﺎﺵ‏ﮔﺮﻯ ﻭ ﺑﺪﺍﺧﻼ‌ﻗﻰ‏ ﺷﺨﺺِ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮐﻮﭼﮏ‏ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺤﺮﮎ ﻣﺤﯿﻄﻰ ﺣﺴﺎﺱ ﺍﺳﺖ، ﺣﻮﺻﻠﻪ ﮔﻔﺖ ﻭ ﮔﻮ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ، ﺯﻭﺩ ﺭﻧﺞ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺳﺮﯾﻌﺎً ﺍﺯ ﮐﻮﺭﻩ ﺩﺭ ﻣﻰ‏ﺭﻭﺩ، ﺑﻪ ﻧﻮﺭ ﺯﯾﺎﺩ، ﺻﺪﺍ، ﺭﻓﺖ ﻭ ﺁﻣﺪ ﻭ… ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﻓﻮﻕ‏ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺩﺍﺭﺩ.ﺍﻋﺼﺎﺏ ﺿﯿﻒ ﻣﯿﺸﻪ،ﺳﺮﯾﻊ ﺍﻋﺼﺒﺎﻥ ﯼ ﻣﯿﺸﯽ ﺳﺮ ﻫﻤﻪ ﺩﺍﺩ ﻣﯿﮑﺸﯽ! ﺑﺪﻧﺖ ﺗﯿﮏ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ! ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﺰﻧﻪ! ﺁﺳﯿﺐ ﻣﺮﺍﮐﺰ ﻋﺼﺒﻰ ﻭ ﻏﺪﺩ ﺩﺭ ﻣﻐﺰ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﻭ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺯﯾﺎﺩ، ﻫﯿﭙﻮﺗﺎﻻ‌ﻣﻮﺱ ﺁﺳﯿﺐ ﻣﻰ‏ﺑﯿﻨﺪ. ﻣﻐﺰ ﻭ ﻣﺮﺍﮐﺰ ﺣﺴﺎﺱ ﺩﯾﮕﺮ ﻣﮑﺮﺭﺍً ﺩﭼﺎﺭ ﮐﺎﻫﺶ ﻧﺴﺒﻰ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﻣﻰ‏ﺷﻮﻧﺪﻥ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻃﺮﯾﻖ ﺁﺳﯿﺐ‏ﻫﺎﻯ ﺟﺒﺮﺍﻥ‏ﻧﺎﭘﺬﯾﺮ ﻭ ﺑﺮ ﺁﻧﻬﺎ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ. ﺗﺨﻠﯿﻪ‏ﻫﺎﻯ ﻣﮑﺮﺭ ﻋﺼﺒﻰ، ﻣﻮﺟﺐ ﺿﻌﻒ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ. ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ‏ﻫﺎﻯ ﻣﮑﺮﺭ، ﻣﺮﮐﺰ ﻋﺼﺒﻰ ﺭﺍ ﺩﭼﺎﺭ ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﻭ ﺿﻌﻒ ﻭ ﺧﺴﺘﮕﻰ ﻭ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻝ ﻣﻰ‏ﺳﺎﺯﺩ. ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﯾﮑﻰ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ، ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﻣﻮﺟﺐ ﺿﻌﻒ ﻗﻮﺍﻯ ﺷﻬﻮﺍﻧﻰ ﻭ ﺑﻰ ﺭﻣﻖ ﻭ ﺑﻰ ﺟﺎﻥ ﺷﺪﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ. ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﮐﻠﻰ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻝ ﻗﻮﺍﻯ ﺑﯿﻨﺎﯾﻰ، ﺷﻨﻮﺍﯾﻰ (ﻣﺜﻞ ﺻﺪﺍﻯ ﺯﻧﮓ ﺩﺭ ﮔﻮﺵ ﻭ ﻭﺯ ﻭﺯ ﮐﺮﺩﻥ) ﻭ… ﺍﺯ ﺿﻌﻒ ﻭ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻝ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﺍﺳﺖ.ﺍﯾﻨﻢ ﻣﺸﺘﺮﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﭘﺴﺮﻫﺎ
۱۴-ﮐﻢ ﺷﺪﻥ ﺣﺎﻓﻈﻪ:  ﺿﻌﻒ ﺣﺎﻓﻈﻪ، ﺣﻮﺍﺱ ﭘﺮﺗﻰ ﻭ ﻧﺎﺗﻮﺍﻧﻰ ﺩﺭ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﻓﮑﺮﻯ‏ ﻫﻤﺎﻥ ﮔﻮﻧﻪ ﮐﻪ ﮔﺬﺷﺖ، ﯾﮑﻰ ﺍﺯ ﭘﻰ ﺁﻣﺪﻫﺎﻯ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ، ﺿﻌﻒ ﻭ ﺗﺤﻠﯿﻞ ﻗﻮﺍﻯ ﺟﺴﻤﺎﻧﻰ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﻪ ﻧﻮﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﻧﺎﺷﻰ ﺍﺯ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻝ ﺩﺭ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﻐﺰ ﻭ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﺍﺳﺖ. ﺍﺧﺘﻼ‌ﻝ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﻮﺟﺐ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺨﺶ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﮐﺎﺭﺍﯾﻰ ﻻ‌ﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. ﻋﻼ‌ﻭﻩ ﺑﺮ ﺍﯾﻦ، ﺷﺨﺺِ ﻣﺒﺘﻼ‌ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻋﻤﻞ ﻭ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﺴﺒﺘﺎً ﻣﺪﺍﻭﻡ ﺑﻪ ﻣﻮﺿﻮﻋﺎﺕ ﺟﻨﺴﻰ، ﺣﻮﺍﺱ ﭘﺮﺕ ﻭ ﻧﺎﺗﻮﺍﻥ ﺩﺭ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﻓﮑﺮﻯ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺩ ﻋﺎﻣﻞ ﺩﯾﮕﺮﻯ ﺑﺮﺍﻯ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﺴﺘﻤﺮ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﺍﺳﺖ.
۱۵-ﺍﻇﺮﺍﺏ ﻭ ﺩﻟﻬﺮﻩ ﯼ ﺷﺪﯾﺪ:ﺍﺿﻄﺮﺍﺏ ﺩﻟﻬﺮﻩ ﻭ ﺩﻟﻮﺍﭘﺴﻰ ﺍﺯ ﻭﯾﮋﮔﻰ‏ﻫﺎﯾﻰ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺍﺋﻤﺎً ﻓﺮﺩ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎ ﺭﺍ ﺭﻫﺎ ﻧﻤﻰ‏ﮐﻨﺪ، ﺍﻭ ﻣﺮﺗﺐ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻤﻰ‏ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﮐﻨﺎﺭ ﺁﯾﺪ. ﺍﻓﮑﺎﺭ ﺁﺷﻔﺘﻪ، ﻭﺳﻮﺍﺱ ﻓﮑﺮﻯ، ﺑﻰ ﺛﺒﺎﺗﻰ، ﺩﺭﻫﻢ ﺭﯾﺨﺘﮕﻰ ﻓﮑﺮﻯ ﺩﺍﻣﻦ ﮔﯿﺮ ﺍﻭﺳﺖ: «ﻧﮑﻨﺪ ﮐﺴﻰ ﺑﻔﻬﻤﺪ»، «ﮐﻰ ﻭ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ»، «ﮐﻰ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ ﻧﺠﺎﺕ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻢ» ﻭ… ﻟﺤﻈﻪ‏ﺍﻯ ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﺪﺍﺭﺩ، ﺳﺮﺯﻧﺶ ﻭ ﺗﺤﻘﯿﺮ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺍﺭﺗﮑﺎﺏ ﮔﻨﺎﻩ، ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻫﻢ ﻣﻰ‏ﮐﻮﺑﺪ. ﮔﺎﻫﻰ ﺗﺄﺧﯿﺮ ﺩﺭ ﺗﺮﮎ ﻭ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﺮﮎ ﭼﻪ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ، ﺍﻣﺎﻥ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻣﻰ‏ﮔﯿﺮﺩ. … ﺁﯾﺎ ﺑﺎ ﺗﺮﮎِ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﻋﻼ‌ﺋﻢ ﺁﻥ ﺑﺎﻗﻰ ﻣﻰ‏ﻣﺎﻧﺪ. «ﺍﻣﻀﺎ: ﻫﻤﺪﻡ ﻣﺮﮒ» … ﺁﯾﺎ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺗﺮﮎ ﻣﻰ‏ﺗﻮﺍﻧﻢ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺻﺎﺣﺐ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺷﻮﻡ؟ ﺁﯾﺎ ﺑﺨﺸﻮﺩﻩ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺷﺪ؟
ﺍﮐﺜﺮ ﺍﯾﻦ ﻋﻮﺍﺭﺽ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺗﻮﯼ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﻫﺎ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺑﮕﯽ ﺩﺍﺭﯼ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭ ﺍﯾﻦ ﻋﻮﺍﺭﺿﻮﻧﺪﺍﺭﻡ،ﺩﺍﺭﯼ ﺑﻬﺶ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﮑﺮﺩﯼ! ﺑﻬﺖ ﻗﻮﻝ ﻣﯿﺪﻡ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﻭﺩ ﺍﯾﻦ ﻋﻮﺍﺭﺽ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺑﻬﺖ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ! ﻭﻟﯽ ﺩﯾﺮ ﻧﯿﺴﺖ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻻ‌ﻥ ﺑﻪ ﻓﮑﺮ ﺗﺮﮎ ﮐﺮﺩﻧﺶ ﺑﺎﺵ ﺑﻬﺖ ﻗﻮﻝ ﻣﯿﺪﻡ  ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﻣﯿﺮﻩعوارض خود ارضایی دختران |عکس  ﺍﻃﻼ‌ﻋﺎﺕ ﻣﻦ ﻓﻌﻼ‌ ﺍﯾﻨﻘﺪ ﺑﻮﺩ ﺑﺎﺯﻡ ﮐﺎﻣﻞ ﻣﯿﮑﻨﻤﺶ
ﻣﻨﺒﻊ : beeep.blogfa.com
ﻗﺒﻼ‌ ﻫﻢ ﻣﻄﻠﺒﯽ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻭ ﻋﻮﺍﺭﺿﺶ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻟﯿﻨﮏ ﺩﺍشتیم.

42377 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-09-19 12:31:34 +0430 +0430

[quote=راننده تاکسی]آقا چرا مث وحشیا برخورد می کنین
این بنده خدا اومد صواب کنه کباب شد
حالا برین انقدر جلق بزنین که چشاتون شبیه چش وزغ بشه
اصلا خوبی به شماها نیومده
این بنده خدا هم یه میلیون بار گفت کپی کردم از سایت ولی مگه بعضیا می فهمن?!!
گوه خوردم چیست؟
.
.
.
نتیجه مذاکرات با یه نفهم[/quote]

مگه حرف تو مغزشون میره
لامعصب من دارم میگم کپی کردم

آقا خانوم من ننوشتم کورین دیگه از بس دادین دیگه نمیدونیبن چی میخونیین از اول بخون ببین چی نوشته با منبع سایتی که کپی کردم.گذاشتم ولی فایده نداره
با فحش کم نمیارم میدین میخورین حوصلشو ندارم
تو زاهدانم بلوچم شیر آبادم زیادم اهل کس شعر گفتن نیستم

گفتم ن دختر بازم ن پسر باز واسه تفریحم تو نت میگردم
کلی متاسف باید بود واسه بعضی ها که از آب دو کیر به دنیا اومدن حرامی شدن و نمیفهمن چی میگن

0 ❤️

2013-09-20 00:42:11 +0430 +0430

آدم کمه تو سایت خرم.بگی میفهمه ولی شما نمیفهمین
یه ساعت میگم کپی کردم ولی بازم تعدادی ذاتشون رو بنمایش میزارن
برا من فرقی نمیکنین میله گردن تو کونتون بفرستین بمن چی من یه مطلبی تو یه سایت گیرم اومد گذاشتم بعدم منبع سایتم گذاشتم خودتون ببینید ولی فایده نداره باید اولش با فحش با شما ها حرف زد

0 ❤️

2013-09-20 00:45:33 +0430 +0430

کمی هم ادم باشین بخونیین چی نوشته بعد چرت پرت بگین

در ضمن من نه اومدمم تو مجازی شاخ باشم ن دختر بازی کنم حوصلشو ندارم خواستین زاهدانم

گرگین خان

0 ❤️

2013-09-20 05:11:43 +0430 +0430

تو عوارض داشتنش که شکی نیست
حالا اینا زیاد گفتن
یعنی شما میگی عوارض نداره؟
لرزش دست نمیاره؟

0 ❤️

2013-09-20 08:06:16 +0430 +0430

[quote=mohammad_tehran_72]تو عوارض داشتنش که شکی نیست
حالا اینا زیاد گفتن
یعنی شما میگی عوارض نداره؟
لرزش دست نمیاره؟[/quote]
من یه مطالب تو یه سایت گیرم اومد گذاشتم
با منبع دیگه خودتون بخونید

منم میگم عوارض داره ولی میدونی اینجا نباید چیزی گفت چون خر تو خره

0 ❤️

2013-09-20 08:18:22 +0430 +0430

باباتاپيك ميزني يه چيزي بگي يه بحثي كني،دوتاچيزيادبگيري،بعضيا انگارازباغ وحش آزادشدن،حمله ميكنن وپاچه ميگيرن،دوستان يادبگيريم بامنطق وباشعورموافقت يامخالفت خودمونواعلام كنيم،همش بي احترامي وعقده بازي،گرگين عزيز شماهم اهميتي ندي به اينا بهتره آقا،كارتوبكن

0 ❤️

2013-09-20 08:24:17 +0430 +0430

جالب و ترسناک! بود
ممنون که وقت گذاشتین :)

0 ❤️

2013-09-20 15:56:08 +0430 +0430

[quote=دخترباتجربه]باباتاپيك ميزني يه چيزي بگي يه بحثي كني،دوتاچيزيادبگيري،بعضيا انگارازباغ وحش آزادشدن،حمله ميكنن وپاچه ميگيرن،دوستان يادبگيريم بامنطق وباشعورموافقت يامخالفت خودمونواعلام كنيم،همش بي احترامي وعقده بازي،گرگين عزيز شماهم اهميتي ندي به اينا بهتره آقا،كارتوبكن[/quote]
ممنون از نظر شما
والله من هرچی بهشون میگم انگار با خر دارم حرف میزنم خر که میفهمه ولی اینها نمیفهمن

هرچی میگم نیومدم ن گی هستم ن دختر باز باز پیام میدن گی دختر پبام داده سخته خو من چکار کنم خود ارضایی نکنی سخته

هرچی دلتون میخواد بکنیین
من ن دوس دختر دارم ن پسر واسه تفریحم تو سایتم
نبومدم دختر بازی حوصلشو ندارم

دور از این حرفا

ممنون از نظر شما

0 ❤️

2013-09-20 15:57:23 +0430 +0430

[quote=Nazli…]جالب و ترسناک! بود
ممنون که وقت گذاشتین :)[/quote]
تایپک فداتون من ننوشتم گفتم کپی کردم.منبع سایتم گذاشتم چرا متوجه نمیشین!

بازم شرمنده :-(

0 ❤️

2013-09-20 16:01:10 +0430 +0430

تو تایپک.دخترای زیاد میاد قرار نمیشه بهشون پیغام خصوصی بدم

حوصلشو ندارم بهر حال تشکر اذتون

0 ❤️

2013-09-20 16:30:05 +0430 +0430

مرسي كه زحمت كشيديد
ميدونم قصدتون خير بوده و خواستيد كمكي بكنيد
بازم ممنون

فكر كنم عوارضش توي آدما متفاوت باشه
و قرار نيست يك نفر همه عوارض رو نشون بده
ولي مطمئنا عوارض داره

0 ❤️

2013-09-21 08:11:32 +0430 +0430

[quote=xfarshid2013]میام میگیرمت از تخمات اویزونت میکنم بچه کونی جلق زدن هیچ فرقی با سکس نداره ابله[/quote]
خو کی گفت o_O

من اصلا حرفی نزنم بهتره اگه با من بودی بگو؟

0 ❤️

2013-09-21 08:12:26 +0430 +0430

[quote=…Maryam…]مرسي كه زحمت كشيديد
ميدونم قصدتون خير بوده و خواستيد كمكي بكنيد
بازم ممنون

فكر كنم عوارضش توي آدما متفاوت باشه
و قرار نيست يك نفر همه عوارض رو نشون بده
ولي مطمئنا عوارض داره[/quote]
تشکر مریم

0 ❤️

2014-02-03 17:52:22 +0330 +0330

چرت محضه از اين مقاله هاييه ك ي سري خشك مذهب بسيجي مينويسن؛
خودارضايي هيچ عوارضي نداره مگه اين كه خود طرف عذاب وجدان داشته باشه ك در اون صورت عوارض روحي داره؛
اين چرت و پرتا رو بذارين كنار برين سايتاي پزشكي بگردين دنبالش؛ راه دورم نه همين سايتاي معتبر ايراني مثلن 7سيب؛ ببينين دكترا چي ميگن

3 ❤️

2014-02-03 17:56:50 +0330 +0330

[quote=آرمیتا69][quote=Kafe-Pa-Lis]

برو کس ننت مادر جنده آشغال![/quote]
کیر منو میتوای بدم به آبجیت مادر فحبه الاغ وحشی
نفهم من مثل تورو رو کیرم نمینشونم

مادر قحبه کیرم تو خواهرت عوضی بز مجه
جقی کونتو بدی بهتره برات
حرامزاده بیناموس

فک کنم اینها رو گفتی بیام آبجیتو بگام یا نصیحت کنی به آبجیت حرامزاده مادر قحبه کیرم تو ناموست بیپدر مادر
تو دیگه از کدوم یا غ وحشی اومدی حرامی

کس مادرت ببیم نوشته کپی کردم از اولش منبع سایتم گذاشتم بیناموس

گرگین خان زاهدان شیردآباد

من گذاشتم نگفتم.جق نزنین کیرم تو عقل تو خانوادت ‏[/quote]
تو كير داري؟ طرف شما دخترا كير دارن عايا؟!

0 ❤️

2014-02-03 18:14:06 +0330 +0330

آرمیتا69
پروفایل کاربري
شوخ،زود رنج ،مودب و…درحال تراکنش مغز شماست
شما چه فکری راجع بمن میکنید؟

تاریخ تولد:1366
محل اقامت:اردبیل

علاقه مندی ها:
69-mfm-سگی بیشتر با کیرهای کلفت حال میکنم داغ داغ

میانگین:
نمره شما:هیچ

:میانگین5)5رأی (

نمرديم و معني مودبم فهميديم؛ هه اردبيل يا سيستان؟ دختري ك كيرم داره

0 ❤️

2014-02-03 18:20:14 +0330 +0330

اصلن اين تابيكو كي آورد بالا؟ شوما اونو به من نشان بده اول :|

0 ❤️

2018-06-02 10:35:28 +0430 +0430
نقل از: آرمیتا69 beytoote.com/wedlock/danestani/scientific1-hkoderzaeei-perspective.

تو این لینک ترک خود ارضای و راهای آن نوشته موفق باشین

من اصلا نخوندم چن ضرری نداره مگر این که بیش از حد انجام بشه در حدی ک داخل رون پا درد بیاد وقت ارضا. در غیر این صورت همه جوره مفیده.?

0 ❤️

2018-06-03 03:03:47 +0430 +0430

همش دروغه ✋

1 ❤️

2018-06-03 04:19:46 +0430 +0430

ممنون ازین که وقت گذاشتی واسه قشر زحمت کش مربوطه ?

0 ❤️

2018-06-03 12:21:33 +0430 +0430

والا من که تقریبا هر روز خود ارضایی میکنم هیچ مشکلیم برام پیش نیومده اندامم هم عالی حالمم خوب. فقط وقت زیادی ازم میگیره باعث میشه به کارای مهم تر نرسم

0 ❤️

2018-06-03 12:41:45 +0430 +0430

چرته خودارضایی هیچ مشکلی نمیاره تو سن نوجوانی و جوانی هم که جوش میزنن ممکه باعث افزایش دفع چربی و فعالیت بیشتر باکتری انکس بشه و جوش صورت بیشتر بشه ینی هر کسی جوش میزنع خود ارضایی نمیکنه ممکن زیادش کنه بقیه عوارضی که برای پسر و دختر میگن دروغه اما زود انزالی برای هر دو جنس به علت عادت به سریع انجام دادن اینکار بوجود میاد که اینم با مشاوره و تکنیک ها حل میشه مهم اینه که عین یک رابطه باشه برای مردها خشک نباشه و سریع تمومش نکنین و یه وقتی باشه که ارامش و خلوت دارید این کارو انجام بدید

0 ❤️

2018-06-04 08:53:13 +0430 +0430

شاید زیاده روی تو اون باعث ایجاد یه سری اختلال تو بدن بشه
اما همینجور نداشتن سکس و انجام ندادن خودارضایی هم همینقدر خوب نیست

0 ❤️

2018-10-23 04:47:20 +0330 +0330
0 ❤️

2018-10-23 09:34:57 +0330 +0330

به نظرم هیچ کدومش درست نبود…

0 ❤️

2018-10-23 15:43:31 +0330 +0330

این تاپیک احمقانه نشون میده پنج سال پیش چه قدر مردم بیسواد بودن

0 ❤️

2018-10-23 16:05:53 +0330 +0330

یه متن بلندبالا گذاشتی تهش گفتی بخونیش بیخیال جق میشی، بعدش زدی زیرش گفتی مگه من گفتم جق نزنین؟ ? ، یچی میگم اگه درست بود لایکش کن! بعداینکه جق زدی و کمرتو خالی کردی عذاب وجدان گرفتی و خاستی ترکش کنی، گوشیو برداشتی تو گوگل راههای ترک کردن جق رو سرچ کردی و یسری کوسشر پیدا کردی، چون تازه جق زدی اون کوسشرای توی نت بنظرت قانع کننده اومده و باخودت گفتی آرررررررررره خودشه راهشو پیدا کردم بذار تو شهوانی به اشتراکش بذارم تا اعضای جقی اونجا هم ایمان بیارن، تاپیکو زدی و چندساعت بعد که عذاب وجدانت خابید اومدی سراغ تاپیکت دیدی جقی های این سایت به جقی بودنشون خیلی وفادارن، ازینطرفم که عذاب وجدان خودتم پریده فهمیدی اون متن هیچ اثری روت نداشته و باز چوچولت میخاره؟ (erection)

1 ❤️

2018-10-24 05:37:28 +0330 +0330

اینارو همینجوری مینویسی دونفر دیگه هم باور میکننو میرن به عنوان یه حقیقت ثابت شده برای بقیه میگن همین سایتایی مثل بیتوته یا هرچی ک اسمش هست یه موضوعی که راجبش بلدیو ببین چه چیزایی دربارش نوشتن براساس همون بقیه مطالبشو قضاوت کن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «