فتوای احمد خاتمی ـ تلویزیون دیدن زنان

1396/10/07

حرفای ↓این جانورو گوش کنید و خودتون قضاوت کنید!

دانلود: up.shahvani.com/uploads/3nene5eg.mp4

آیندگان حسابی به ریش ما خواهن خندید که چرخ مملکتو دس کیا دادیم.
همچنین میتوانید بنگرید به ← «دین و روحانیون مانع همیشگی پیشرف»

961 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-12-29 13:29:36 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور goodboy24 / fool22 / پسرتنها22

پایدار باشید

همچنین سپاس از خودت
1 ❤️

2017-12-29 15:18:36 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: فامیل.دور goodboy24 / fool22 / پسرتنها22

پایدار باشید

همچنین سپاس از خودت

خواهش میکنم.

0 ❤️

2017-12-29 16:19:55 +0330 +0330

گشادید که بهتون میذارن. گشاد نبودید که فرو نمیرفت.و

0 ❤️

2017-12-29 16:21:53 +0330 +0330
نقل از: mina_les گشادید که بهتون میذارن. گشاد نبودید که فرو نمیرفت.و

به قول یکی دیگه اومدی فقط بگوزی نگن لال از دنیا رفت!

خب جوابی برا حرفامون نداری میتونی خفه شی فقط

0 ❤️

2017-12-29 16:26:12 +0330 +0330
نقل از: Slytherin از یه طرف دلم میخواد از شر آخوندا راحت شیم از یه طرف از خشم ملت تو انقلاب میترسم ..چون هر چوپونی الان یه کلاش یا تفنگ داره ، وضعمون میشه مثل سومالی و سوریه.. من و خونوادم تازه داریم بعد از کلی بدبختی سر و سامون میگیریم و نمیخوام تو اون خر تو خری زندگیمون نابود شه ... تازه اگه عراق هم دوباره بهمون حمله نکنه ...

ااز اینجور خودخواهیا تا همین الانشم کم به گامون نداده.
چه بسا هرکی الان پیش خودش بگه فقط من و خونواده‌م راحت باشیم دیگه کون لق بقیه ملت، به تخمم که بقیه دارن از گشنگی میمیرن.
درضم مطمئن باش سر و سامون گرفتن خونواده‌ت با این وض کیری اختصادی آنچنان دوومی نخواهد داش.

0 ❤️

2017-12-29 16:28:42 +0330 +0330
نقل از: خوش_غیرت موجود کثیفی به نام آخوند،بلای جون و پول مردمه.این عمامه شپشو ها و شکم برآمده ها اگه فتوا نمیدادند جای تعجب داشت.این کونکش اعظم سابقه زیادی تو این جور کارا داره.به قول نادرشاه آخوند خوب آخوند مرده است.اسی از اینجور فتوا ها زیاد شنیدم و سر فرصت همشو میندازم رو دایره.واقعا خاک بر سرما که این احمق ها بر ما حکومت میکنند.

بذار.
تاپیک مخصوص جمعاوری فتاوی این جانوارن نیز خالی از لطف نیس.
0 ❤️

2017-12-30 07:56:43 +0330 +0330

من همیشه از لحاظ نظری مخالفت بودم اسکلت حشری . اما بنظرم یکی از کاربرای خوب سایتی .

0 ❤️

2017-12-30 08:14:58 +0330 +0330
نقل از: Slytherin
نقل از: Slytherin از یه طرف دلم میخواد از شر آخوندا راحت شیم از یه طرف از خشم ملت تو انقلاب میترسم ..چون هر چوپونی الان یه کلاش یا تفنگ داره ، وضعمون میشه مثل سومالی و سوریه.. من و خونوادم تازه داریم بعد از کلی بدبختی سر و سامون میگیریم و نمیخوام تو اون خر تو خری زندگیمون نابود شه ... تازه اگه عراق هم دوباره بهمون حمله نکنه ...

ااز اینجور خودخواهیا تا همین الانشم کم به گامون نداده.
چه بسا هرکی الان پیش خودش بگه فقط من و خونواده‌م راحت باشیم دیگه کون لق بقیه ملت، به تخمم که بقیه دارن از گشنگی میمیرن.
درضم مطمئن باش سر و سامون گرفتن خونواده‌ت با این وض کیری اختصادی آنچنان دوومی نخواهد داش.

داداش منظور منو نفهمیدی من نمیگم خودم و خونوادم راحت باشیم کون لق بقیه ملت ، اتفاقا منم مثل شما دلم میخواد یه آخوند گیر بیارم و تیکه تیکه اش کنم … من میگم از جنگ و خون ریزی که راه میوفته میترسم و نگران امنیت خونوادم و آدمای بیگناه هستم… دلم نمیخواد کشورم بعد از چند هزار سال قدمت و تمدن تجزیه بشه و زنا و دخترا توش امنیت نداشته باشن و هر عمله ای یه کلاش بگیره دستش و هرکیو میخواد بکشه و به هرکی میخواد تجاوز کنه … و در مورد اون وضعیت کیری اقتصادی که گفتی باهات موافقم ، بجز اون این مملکت چند سال دیگه بخاطر بی آبی به فاک میره و جنگ آب هم میشه قوز بالا قوز … همه اینا هم تقصیر خود ملت ایرانه ، ملت ایران آخوندا رو از صد ها سال پیش میشناختن و میدونستن کثیف ترین و پست فطرت ترین آدما آخوندا هستن ، با این حال طرف خمینی رو گرفتن و این وضعو درست کردن …

بهرحال تغییر تاوان داره.
هرچن بعید میدونم تا این حدی هم که میترسی هرج و مرج ایجاد شود و کشور بره به سوی تجزیه. ولی بدون تردید یه مدت یوخوده اوضا خر تو خر میشه که اونم باز بسگی داره به نوع حرکتای اعتراضی و واکنش دولت که هنو معلوم نی چجوری پیش خواهد رف. تخصیر ملت که صددرصد بوده ولی همین که بلخره فمیدن اشتبا کردن و دارن جار میزنن «ما عنقلاب کردیم، چه اشتباه کردیم» بسی جای امیدواری داره تا اینجای کار.
در هر صورت یه پایان تلخ، بهتر از تلخی بی‌پایان.
0 ❤️

2017-12-30 08:15:49 +0330 +0330
نقل از: mardeshab32 من همیشه از لحاظ نظری مخالفت بودم اسکلت حشری . اما بنظرم یکی از کاربرای خوب سایتی .

ممنون از لطفت.

0 ❤️

2017-12-30 08:39:56 +0330 +0330
نقل از: mardeshab32 من همیشه از لحاظ نظری مخالفت بودم اسکلت حشری . اما بنظرم یکی از کاربرای خوب سایتی .

ممنون از لطفت.

خواهش میکنم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «