فصل 8 سریال Game of Thrones

1397/12/14

کمتر از چهل روز مونده تا پخش فصل پایانی گیم آف ترونز، یکی از خفن ترین سریالهای که تا حالا درس شده و کلی اسپویل حرف حدیث پشتشه برای تموم شدن داستان.
چند ساعت قبل مث این که تریلر دیگه ای منتشر کرده شرکت HBO که لینکش پایین تر میزارم و هیجان ما رو به حداکثر رسونده.
نظر شما در مورد این سریال چیه؟!
نقدی ، سخنی ، پیش بینی …
تا ببینیم سه ماه دیگه کدوم حرفا درس در میاد 😁

این هم لینکی‌ که بالا تر عرض کردم.
تریلر فصل هشتم

5563 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-06 15:03:29 +0330 +0330
نقل از: mofo56 این سریال مرز بین تلویزیون و سینما رو از بین برده و همین تا ابد ماندگارش میکنه

دقیقا!
شروعی شده تا سریالهای با کیفیت بالای دیگه ای هم ساخته شده…
از جمله سریالی مث ارباب حلقه ها که قراره بسازن.

0 ❤️

2019-03-06 15:06:32 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار فک کنم قرار بود فصل هفت پایانی باشه،ولی چون یه نفر فیلمنامرو لو داده بود که چطور تموم میشه،به خاطر همین تغییر دادنش اخرشو و یه فصل دیگه اضاف کردن.

اگه ندیدی توصیه میکنم بریکینگ بد رو هم ببین،واقعا معرکس.

نه باوو اون زمان که اون طرف سریال لو داده بود فصل هفت سریال در حال پخش بود، و اگه سریال در حال پخش باشه یعنی سریال اوت فصلش ساخته شده.
اما ممکنه فیلمنامه فصل هشت عوض شده باشه...
بریکینک بد که فوق‌العاده س رو دس نداره خداییش

1 ❤️

2019-03-06 15:10:12 +0330 +0330
نقل از: Teenwolf. فک کنم شاه یخی همون براندون استارک باشد.

جان اسنو آزوراهای مزبور در کتاب باشد(به گوگل رجوع نمایید.)

هیییییچ ایده ای درباره ی گندری باراتیون نمیتونم بدم (dash)

گیلی خانوم هم که خواهر خیلی از وایت واکرها می باشد ?

یه پوستر دیدم که توش یه جمجمه بود که تاج سرسی روش بود :| اونجا بود که به آیه ی پشمام عمیقا ایمان آوردم و هی گفتم پشششششششمااااام 🙄

پیش بینی هاتم خفن ?
ولی من که حس میکنم نه جان موفق میشه نه شاه شب (preved)

1 ❤️

2019-03-06 15:12:21 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار اصلی ترین دلیل موفقیت got اینه که شخصیت اصلی در اون تنها یک یا دو نفر نیست.چند شخصیت اصلی داره که کل داستان حول این چند شخصیت میچرخه(سانسا،امیلی کلارک،ملکه سرسی،جان،پسر فلجه،دختر کور،کوتوله و........)اینا همشون توی سریال مهم هستن جوریکه آدم نمیتونه حدس بزنه کی در اخر صاحب هفت پادشاهی میشه.

جان اسنو و امیلی که خواهر و برادر از آب در اومدن.

اره اینم یه نکته قوت دیگش…
شخصیت کور منظورت کیه؟!
دنریس عمه جان نه خواهرش.

0 ❤️

2019-03-06 15:13:36 +0330 +0330
نقل از: Night.Watch2201 تریلر فصل نهم؟ ✋

اصلاح شد.
تشکر از شما ?

0 ❤️

2019-03-06 15:14:47 +0330 +0330
نقل از: kiram dahanet daioth برن نایت کینگه شک نکنین

بعید نیس،آخه ارتباطات خاصی هم داشتن شاه شب برن.

0 ❤️

2019-03-06 15:15:14 +0330 +0330
نقل از: shadow69
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار اصلی ترین دلیل موفقیت got اینه که شخصیت اصلی در اون تنها یک یا دو نفر نیست.چند شخصیت اصلی داره که کل داستان حول این چند شخصیت میچرخه(سانسا،امیلی کلارک،ملکه سرسی،جان،پسر فلجه،دختر کور،کوتوله و........)اینا همشون توی سریال مهم هستن جوریکه آدم نمیتونه حدس بزنه کی در اخر صاحب هفت پادشاهی میشه.

شخصیت کور منظورت کیه؟!
دنریس عمه جان نه خواهرش.

دختر کور همون خواهر کوچیکه سانسا استارک.

مطمعنی عمشه؟مگه مادرشون یکی نیست؟یجا خونده بودن خواهر و برادر شدن.

1 ❤️

2019-03-06 15:19:10 +0330 +0330

خیلی خیلیی منتظر این فصلم

کل دنیا منتظرن

پایانش رو کارگردانش گفته نمیتونید حدس بزنید

گفته اون چیزی که انتظارشو دارید نیست

فکر کنم همه بمیرن

سرسی برای خودش حکمرانی ‌کنه و تنهای تنها بمونه ههههه

عجوزه خانوم‌‌ سَر همه رو به باد داد

1 ❤️

2019-03-06 15:20:00 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار

شخصیت کور منظورت کیه؟!
دنریس عمه جان نه خواهرش.

آهان آریا رو میگین.
نه عمشه ، ریگار که برادر بزرگ تر دنریس باشه با خواهر ند استارک بپر بپر داشتن ? و جان شد نتیجش
در نتیجه جان برادر زاده دنریس…

1 ❤️

2019-03-06 15:20:38 +0330 +0330
نقل از: mr.mola
نقل از: mr.mola سریالش منو شهوتی نکرد. سریالی که منو شهوتی نکنه به درد نمخوره 🙄 نصف طرفدارای این سریال تو کف امیلیا کلارکن 🙄 ولی دهنش زیادی گشاده من خوشم نمیاد ازش 🙄

امیلی که لامصب رو دست نداره،ولی از حق نگذریم اون مو قرمزِ جادوگره هم خوب چیزیه

اگه اینقد تو کفشی میگم امیلی بیاد باهات سکس کنه 🙄

جدای شوخی من تا حالا تو خواب با دنریس سکس کردم و جنب شدم.

1 ❤️

2019-03-06 15:22:23 +0330 +0330
نقل از: _wild.girl_ خیلی خیلیی منتظر این فصلم

کل دنیا منتظرن

پایانش رو کارگردانش گفته نمیتونید حدس بزنید

گفته اون چیزی که انتظارشو دارید نیست

فکر کنم همه بمیرن

سرسی برای خودش حکمرانی ‌کنه و تنهای تنها بمونه ههههه

عجوزه خانوم‌‌ سَر همه رو به باد داد

دقیقا حرف منم همینه خیلی از این پیش بینی ها قرار نیس درس باشه.

0 ❤️

2019-03-06 15:22:23 +0330 +0330

شخصیت کور منظورت کیه؟!
دنریس عمه جان نه خواهرش.

آهان آریا رو میگین.
نه عمشه ، ریگار که برادر بزرگ تر دنریس باشه با خواهر ند استارک بپر بپر داشتن ? و جان شد نتیجش
در نتیجه جان برادر زاده دنریس…

خخخ،چه ضایع،عمش از خودش کوچیک تره. ?

1 ❤️

2019-03-06 16:57:31 +0330 +0330

البته از این سریال و سناریوهای غیرقابل پیش بینیش بعید نیس جان و دنی (دانیال نه هاااا دنریس)
خواهر و برادر باشن (dash) من یه طراحی دیدم از این اتفاق اوف اوف

1 ❤️

2019-03-06 19:39:04 +0330 +0330
نقل از: Teenwolf. البته از این سریال و سناریوهای غیرقابل پیش بینیش بعید نیس جان و دنی (دانیال نه هاااا دنریس) خواهر و برادر باشن (dash) من یه طراحی دیدم از این اتفاق اوف اوف

بشکاف ببینیم چی هس اینی که میگی (silly)

1 ❤️

2019-03-06 19:46:23 +0330 +0330

ولی انصافا به من بگن کدوم بازیگر از نظرت از همه قشنگتر بازی میکنه تو got?

با اینکه جان اسنو معرکس،دنریس جذابه،

ولی هیچ کدوم به اندازه تیریون لنستر(کوتوله)قشنگ بازی نمیکنه،شخصیتیکه برخلاف توان جسمی پایین،با مغزش کل شخصیت هارو به بازی میگیره.من شیفتشم.اشتباه نکنم جایزه اسکار هم خودش گرفت

1 ❤️

2019-03-06 20:01:01 +0330 +0330
نقل از: marzieh_1355 واقعا سریال خوبیه ما نسل قدمیا سلیقه هامون همخونی نداره با فیلمای الان اما روی این سریال سرمایه گذاریه ویژه ای شده واقعا

کیر توو سریال واقعن . ولش کن این کزوشرارو .

داداچ پسر زیر 18 سال پیدا کردی بیار کیونش بزاریم تا بفهمه زیر سن قانونی نباید بیاد اینجور جاها

2 ❤️

2019-03-06 20:01:21 +0330 +0330
نقل از: marzieh_1355 واقعا سریال خوبیه ما نسل قدمیا سلیقه هامون همخونی نداره با فیلمای الان اما روی این سریال سرمایه گذاریه ویژه ای شده واقعا

بله دیگه به ذائقه نسل قدیمم خوش آید ?

0 ❤️

2019-03-06 20:02:27 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار ولی انصافا به من بگن کدوم بازیگر از نظرت از همه قشنگتر بازی میکنه تو got?

ولی هیچ کدوم به اندازه تیریون لنستر(کوتوله)قشنگ بازی نمیکنه،شخصیتیکه برخلاف توان جسمی پایین،با مغزش کل شخصیت هارو به بازی میگیره.من شیفتشم.اشتباه نکنم جایزه اسکار هم خودش گرفت

رمزی بولتون فک میکنم بهترین بازی رو از خودش نشون داد، تیریونم خوب بازی میکنه البته…

0 ❤️

2019-03-06 20:06:31 +0330 +0330
نقل از: Gangsta-Rap

کیر توو سریال واقعن . ولش کن این کزوشرارو .

داداچ پسر زیر 18 سال پیدا کردی بیار کیونش بزاریم تا بفهمه زیر سن قانونی نباید بیاد اینجور جاها

سوژه های من نپرون برو یکی دیگه برا خودت پیدا کن

0 ❤️

2019-03-06 20:14:05 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار ولی انصافا به من بگن کدوم بازیگر از نظرت از همه قشنگتر بازی میکنه تو got?

رمزی بولتون فک میکنم بهترین بازی رو از خودش نشون داد، تیریونم خوب بازی میکنه البته..

رمزی نمونه بارز از یک انسانی هست که برای قدرت هر کاری میکنه،

کشتن پدرش،کشتن زن باباش و بچه‌ش توسط سگ ها،و البته بریدن کیر اون رفیق راب استارک.

اقا اصلا نمیشه تو این سریال بگی کی بهتره،لامصبا همشون معرکن.

یکی از قشنگ ترین سکانس های سریال اونجای بود که تیریون برای جفری خواهر زادش فاحشه میاره،بعد جفری با تیرکمون میزنه تو کون زنه خخخ.کلی خندیدم

1 ❤️

2019-03-06 20:16:24 +0330 +0330
نقل از: mr.mola سریالش منو شهوتی نکرد. سریالی که منو شهوتی نکنه به درد نمخوره 🙄 نصف طرفدارای این سریال تو کف امیلیا کلارکن 🙄 ولی دهنش زیادی گشاده من خوشم نمیاد ازش 🙄

امیلی که لامصب رو دست نداره،ولی از حق نگذریم اون مو قرمزِ جادوگره هم خوب چیزیه

اگه اینقد تو کفشی میگم امیلی بیاد باهات سکس کنه 🙄

جدای شوخی من تا حالا تو خواب با دنریس سکس کردم و جنب شدم.

دهنش زیادی گشاده. به درد نمیخوره

خعلیییی حال داد،همچی انگار واقعی بود.

1 ❤️

2019-03-06 20:21:45 +0330 +0330

یه توییت خوندم مربوط به تاپیکت بود که میزارمش:

‏__تنها خبر خوب و تضمین شده سال 98 که مو لا درزش نمیره(چون مسئولینِ ما هیچ دخل و تصرفی توش ندارن)، اومدن فصل جدید گیم آو ترونزه.__

3 ❤️

2019-03-07 06:57:47 +0330 +0330
نقل از: سایه+روشن+جنگل یه توییت خوندم مربوط به تاپیکت بود که میزارمش:

‏__تنها خبر خوب و تضمین شده سال 98 که مو لا درزش نمیره(چون مسئولینِ ما هیچ دخل و تصرفی توش ندارن)، اومدن فصل جدید گیم آو ترونزه.__

اره دیدمش جالب بود ?

1 ❤️

2019-05-14 13:12:45 +0430 +0430
نقل از: استاد_عقل_کل_012 باید شاشید به سینما و تلویزیون که گیم آف ترونز سریال خفن محسوب میشود. استاد از شاشیدنش فیلم بگیرد ، بهتر در می آید

د آخه کون نشور چی میفهمی از فیلم و سریال؟؟؟ تو ته تهش به دیکتاتور و بورات بگی شاهکار و اوج کمدی … چی میفهمی ا فیلمنامه ای واقعگرایانه که مث بیشتر فیلما همیشه حرف راست رو گفتن خوب نیست و هرچقدر که باشرف باشی و خوب به خاطر همین شرافتت کشته میشی … فیلمبرداری بینظیر و بازیگرانی بهتر از اون تو این سریال مثال زدنیه
خواستی فیلمی رو نقد کنی با اون فیلمای کسشر که اکثر ایرانیا دیدن مقایسه نکنشون بعدش

0 ❤️

2019-05-18 13:11:23 +0430 +0430

شاید در قسمت آخر پس از فتح پایتخت وستروس، دوتراخی ها (شبیه به اهالی خاورمیانه) با برده ها(شبیه به مردم آفریقا) با همدیگه سر غنیمت گرفتن درگیر بشن و جنگ کنن و اهالی وستروس(شبیه به مردم اروپا) هم در این حین شورش کنند و تخت پادشاهی رو از ملکه جدید پس بگیرن. اون لنیستر کوچولوی باقیمانده که دستش به خون کسی در قسمتهای آخر آلوده نشد، به عنوان پادشاه وستروس روی تحت میشینه. جان و رفقا هم بر میگردن وینتر فل به عنوان پادشاه شمال.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «