قتل خاموش !!!!

1399/10/23

برای از بین بردن دیگری یا دست‌ِکم کشتن روح او راه‌های گوناگونی وجود دارد و در سراسر دنیا پلیسی نیست که از این‌جور قتل‌ها سر دربیاورد. برای این‌طور قتل‌ها یک کلمه کافی‌ست، فقط کافی‌ست به‌موقع صراحت کلام داشته باشی یا لبخند بزنی، کسی نیست که نشود با لبخند یا با سکوت نابودش کرد.

اينم از دوست خوش ذات ما !!! 😂😂
نخندم چكار كنم ؟!

1230 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-12 01:57:53 +0330 +0330

ادما ميرن روانشناسي ميخونن فقط براي همين كارا !!! 😂😂😂

2 ❤️

2021-01-12 02:03:44 +0330 +0330

مثل بچه ها سريع كامنت ميزاره اكانتاش بياد بالا !!! تو كه مشكل نداري ، با اين همه فدايي !!! 😂😂😂

0 ❤️

2021-01-12 02:34:33 +0330 +0330

همچين بلاك كرده انگار هر روز تخم دو زرده برام ميكرده ، بود و نبودت چه فرقي ميكنه عنتر خانم ؟!
شپش 😂😂😂
فردا دارم ميام تهران ، شيطون ميگه جوري سيفون باز كنم كه بوي گه همه شهر و برداره !!!
عقده اي 😂😂😂😂

0 ❤️

2021-01-12 04:12:10 +0330 +0330

واقعا ادما رو تا يك روز بهشون ميخندي يابو برشون ميداره !! بهش انرژي ميدي ادم بشه هارتر ميشه ،
علتش من ميدونم چيه ، اونقدر رفته داده كه قبح قضيه براش ريخته !! احساسم كه نداره باعث خجالت زدگي و شرمندگي پيش خودش داشته باشه ، پس كسخلم اين ادم هفته بيجارو بخوام !! كيرم تو دوست داشتن ، عن خودم بهش ميخندم بهش انرژي ميدم براي خودم مست ميكنه ، اين دفعه تو حرف بزن گوه تو لوپت ميكنم ، هر چند ارزش دهن به دهن شدن هم نداري ، شخصيتم زير سوال ميره ، ترفندشم اين كه دو روز اروم ميشه نم نم تا من ميخندم دوباره ياغي ميشه ، عنتر سگ بغلت بند نميشه مگر براي گاييدنت ، همون ادماي كسكش و بيغيرت به دردت ميخورن !! بابت زن و شوهر خوب پول ميدن ادما ، تو هم كه اين كارا برات اصلا حل شدست !! برو شغل خوبي داري ، كسكش و جنده …واقعا بايدم ناز كني براي من !! 😂😂

0 ❤️

2021-01-12 21:39:05 +0330 +0330

هر انساني اين حق و داره براي زندگيش تصميم بگيره ، اين فرم زندگي توست ، منم الكي ميجنگم و غر ميزنم ، من حق انتخاب دارم بمونم و حرص بخورم و غر بزنم يا ببينم سبك زندگي اون ادم با من و ارزشهايي كه برام مهمه سازگاري داره يا نه ، وقتي نميخونه نم نم بايد بكشم كنار اگر هم باهاش مشكلي ندارم كه هيچي !!

من نميتونم تورو مريم مقدس كنم ، تو اون روش زندگي و دوست داري ، منم الكي دست و پا ميزنم ، اختلاف من و شما سر يه مورد نيست كه بگيم حالا اين درست ميشه ، يه ورق اچار اختلاف هست اگر بخوام بنويسم ، منم نميتونم خودم و بكنم تو منجلاب كه تو خوشت بياد ، تو ميتوني خودت و بكشي بالا ولي هيچ احمقي دوست نداره پايين بره !! قرار نيست من بشم دروغگو و بي مسوليت و بي بندوبار و … كه مثلا به تو برسم فرضا كه نميرسم ، چون تو نيتت اصلا رسيدن نيست ، همونجور كه هلاكويي تو ده تا تماس بيشتر بهت گفت ، تو دنبال بازي كردني ، تو دلت ميخواد توهماتي كه الان ميكني و سه ماه ديگه با نقشه و هر ترفندي به عملي شدن در بياري !! منم امدم يكبار زندگي كنم نه اينكه فرو برم تو لجن بعد بشم عروسك خيمه شب بازي تو ، تو تمام نوشته هات براي خالي كردن ذهنت هست ، حالا براي كي و چي مينويسي من نميدونم !! احتمالا يه شخصيت خيالي تو ذهنت داري كه اينقدر پرشور مينويسي !!!
خلاصه مقصر خيال واهي داشتن من از تو بود ، اگر همون اولي اختلافي كه ميديدم با شخصيت من سازگاري نداره رو حلش نميخواي بكني يا اصلا من نميتونم كنار بيام ، بايد ميكشيدم كنار ، فقط چيزي كه هست ذات خراب شماست ، كه با نوشتن ، دون پاچيدن ميخواي گول بزني دنبال خودت بكشي ، اينم از مريضي غير قابل درمان شماست ، حالا مشكل حماقت خودم هست كه ميگم اين عيب نداره اون درست ميشه اون كه چيزي نيست !! گفتم بهت يه ورق اچار مشكل داري ، مشكلاتي كه قابل حل شدن نيست ، فقط من اين وسط خودم و گول ميزنم كه حل ميشه ، تو هيچ تخم دو زرده اي براي من نكردي كه من بخوام اينجوري پيگيرت باشم ، البته اونجوري كشته و مردت هم نيستم ديگه ، خيلي بهتر شدم ، فقط همين كه تخيل نميكنم با تو بودن و خودش خيلي تاثير داره !! چون اگر بخوام تخيل كنم احتمالا بايد كسكش شدنم و تخيل كنم ، نه مثلا زندگي رويايي با زنم و بچم !!! چون روز به روز اين لجن درونت از زير بالا مياد !!! منم دنبال اين نيستم بخاظر يه تصميم خودم و نابود كنم ، ادم تو پيدا ميشه ، يكي هم بالاخره پيدا ميشه طرز فكرش با من بخونه ، نشد هم نشد ، اونايي كه پيدا كردن چه گلي به سرشون زدن !! منم اينجام مثل همه ادما ، ميگم ميخندم نظر ميدم تا اين دوران سياه كرونا ببينيم ميگذره يا نه ، تو هم هر كار دوست داري بكن ، چون نه تو زندگي من هستي نه من ميتونم براي تو تصميم بگيرم ، زندگي خودته ، خودت انتخاب كردي ، به هيچكسي مربوط نيست ، فقط از شانتاژ كردن من دست بكش ، نزار كلاهمون قاطي بشه ، نميخوام بعد اين همه بدبختي كه به خوردم دادي كار به جاهاي باريك بكشه ، من نميخوام با تو هم مسير بشم ، مسير من با شما از هم جداست ، اگر جدا نبود دوبار نميومدي تو زندگيم سرت و بندازي زير بزاري بري !!! اين اولين مشكلت ، مسئوليت پذيري نداري !! همين ، حوصله بگو و مگو هم ندارم ، خوش باشي

0 ❤️

2021-01-12 21:44:11 +0330 +0330

↩ روسکا
بازخودمم !!

1 ❤️

2021-01-12 21:53:20 +0330 +0330

↩ روسکا
ادمي كه فانتزي اونجوري داره بيماره !!! فقط ما خودمون و گول ميزنيم اسم فانتزي ميزاريم روش ، من با فكر كردن بهش دست و پاهام ميلرزه ، حالا بقيه چطور ميتونن انجامش بدن نميدونم ، حتما يه دليل قوي براي خودشون دارن ، ما نميتونيم به ادما درس بديم ، همين كه بتونيم جلوي خودمون و خواسته هاي شخمي خودمون و بگيريم خيلي زرنگ بوديم !! نگاه كن ببين تو ٧ ميليارد ادم چند نفر راضي به اين كار ميشن ، اگر كسي راضي ميشه قطعا مشكل رواني داره ، اسمش ازادي و چيزايي كه بعضيا ميگن نيست …

1 ❤️

2021-01-12 22:06:19 +0330 +0330

↩ روسکا
خانم ما كاري به اونا نداريم ، اوني كه اون حرف و ميزنه بنظرم به نقطه اي رسيده كه ديگه چيزي براي باختن نداره !!! يعني دقيقا ته خط ايستاده …
ولي من براي باختن خيلي چيزا دارم كه به اون نميرسه ، من شخصيت دارم ، ابرو دارم ، شرف دارم ، عزت نفس دارم و … هر موقع اينارو باختم ميتونم به اون نقطه كه اونا رسيدن برسم !! خدا قسمت كسي نكنه به اون نقطه برسه ، با جهنم فرقي نداره ، در ظاهر وسوسه كنندست ، در درونش بري يه ويرونه بيشتر نيست …
اونم براي خالي كردن خودشون انگشت تو كون بقيه ميكنن ، دنبال درست كردن اصل قضيه نيستن ، چون سخته پا روي دلت بزاري …

1 ❤️

2021-01-12 22:15:53 +0330 +0330

↩ روسکا
من گيري ندارم ، تكليفم مشخصه ، از اولم مشخص بوده ، كنار ادم اونجوري نفسم نميخوام بكشم ، چون مثل سم از تو داغونم ميكنه ، قرار نيست بخاطر دوست داشتن تن به هر ديوثي بدم …
اصلا اين به كنار مشكلات بيش از اين حرفاست ، اين يه موردش هست ، من قرار نيست ١٠٠ مورد مشكل و حل كنم توي خودم كه طرف و دوستش دارم ، مگر من تعهد دادم كسي و يدك بكشم ؟! من خودم تو اين اوضاع وانفسا ميخوام يكي كولم كنه و يدك بكشه منو !! 😂😂 والا
اختلاف يكي دوتا نيست كه حل بشه ، بيش از اين حرفاست…

1 ❤️

2021-01-12 22:22:28 +0330 +0330

↩ روسکا
خب همين كارو كردم ، بيخيالش شدم ، ديگه قرار نيست خودم و نابود كنم ، اون كه براش چيزي اهميت نداره ، زندگي خودش و داره ميكنه ، من چرا بايد فكر كنم و خودم عذاب بدم …

1 ❤️

2021-01-12 22:32:47 +0330 +0330

↩ روسکا
نوشتن ؟؟ خب ادم چقدر با خودش مگر ميتونه حرف بزنه ؟! من اصلا از نوشتن خوشم نميومد ، ولي وقتي نتوني حرف بزني مجبور ميشي حرفايي كه ذهنت ميچرخه رو بنويسي ديگه …

1 ❤️

2021-01-12 22:37:39 +0330 +0330

↩ Arsen…
اون بو گاز ميده !! اين بوي ادكلن و دوست دارم و لبايي با رژ قرمز … مرگ اروم و خواستني هستش …

0 ❤️

2021-01-12 22:46:07 +0330 +0330

↩ روسکا
كدوم تاپيك ؟!

1 ❤️

2021-01-12 23:12:49 +0330 +0330

↩ روسکا
نميدونم كدوم تاپيك …

1 ❤️

2021-01-12 23:13:51 +0330 +0330

↩ grandboy7
اوهوم …

0 ❤️

2021-01-12 23:57:30 +0330 +0330

معالي اباد و خوندم ، اون ارجاعي هم كه دادي خوندم ، هيچي نفهميدم ، زندگي الان يا گذشته ديگه فرقي نداره ، ديگه نميخوام خودم و درگير ذهن شلوغ پلوغ تو بكنم !!! از من كاري بر نمياد ، دونستن يا ندونستن از تو ديگه جذابيتي نداره ، هر چي كمتر بدونم راحت ترم ، زندگيت و بكن بيخيال

0 ❤️

2021-01-13 00:14:37 +0330 +0330

ميدونم تصوير گوسفند و خوب نشون ميدي ، هيولاي درونت و محوش ميكني كسي نبينه !!!
منم فهميدم كه دلم ميخواد فرار كنم از دستت ، تو يه هيولا داري اونم تو شرتت هست ، هيچ جوري نميتوني ارومش كني ، ديگم با من رمزي و كد دادني صحبت نكن !! من ادم تو نيستم يسره كشف رمز از حرفات بكنم ، همش دنبال بازي و معمايي … اون ذهنت و گاييدم كه ذله كردي منو با همين كارات !! بيخيال بشو ولمون كن ديگه … اه عنش و در اوردي

0 ❤️

2021-01-13 02:04:22 +0330 +0330

خودش ميگه بعد خودش با بيست اكانت زيرش كامنت بازي ميكنه و تاييد ميكنه ، از همه چيز جالبتر هم اينكه يه اكانت و مخالف نظر همه مياد كامنت ميزاره ، بعد با اون يكنفر كه خودش باشه كل كل هم ميكنه ، اگر كسي ندونه فكر ميكنه اخر اين دوتا همديگه رو ميكشن !!! 😂😂😂😂
خدا خودش شفا بده 😂😂😂😂😂😂

0 ❤️

2021-01-13 02:59:52 +0330 +0330

ادمي كه حتي براي لذت از زندگيش نميتونه به خودش كمك كنه چجوري ميخواد به بقيه كمك كنه !! البته جق براي اون يه جورايي مثل فيلم هستش ، با تخيل قوي و ذهن خوبي كه داره تصوير سازي ميكنه ، تو اون تصويراي دقيقي كه تو ذهنش ميسازه تمام فانتزي هايي كه داره رو پياده ميكنه ، خيلي هم حال ميده البته براي هفته سه بار چهار نه پنج بار !! نه جوري كه همش ذهنت درگير سكس و فانتزي بشه ، مشكل خود جق تنها نيست ، مشكل از جاي ديگه اي شروع ميشه ، تو سكس واقعي نميتونه ارضا بشه ، چون با ذهنش بهترين فانتزيارو اجرا ميكنه ، هر پوزيشني و هر شخصي كه بخواد ولي با يه شخص واقعي نميتونه ارضا بشه يا ارضاي خوبي بشه !! هر چي بيشتر بگذره وابستگيش بيشتر ميشه به جق و ذهن خودش ، مجبور ميشه براي تحريك خودش دست به كارايي بزنه كه واقعا غير طبيعي هستش !!!
اينارو خودش بهتر از من ميدونه ، مشكل اون ادم ذهنش هست كه يسره بدون توقف كنتور ميندازه ، تخيل پشت تخيل ، بنظرم چون تو دنياي واقعي به بن بست رسيده كه رو اورده با خودش درون ذهنش زندگي كنه ، هر جايي بره بياد ، حرف بزنه بخوابه و سكس كنه ، حالا وقتي چند سال به همين مدل گذشته نميشه از تخيل و اون زندگي درون ذهن جدا بشه ، درمانش چي هست و واقعا نميدونم !! فقط ميدونم تو خود جهنم زندگي ميكنه ، اون احتياج به كسي نداره براي زندگي ، اون براي تنهاييش يكنفر و ميخواد ، اون درون خودش زندگي ميكنه ولي شب و تنهايي ازارش ميده ، شايد اون كونكش كنارش باشه هميشه كمتر وقت كنه به درون ذهنش بره ، شرط زندگي تو تخيل تنهاييه ، اين دوگانگي كه اون سرش گير كرده همين هستش ، نه در توانش هست كه از تنهاييش دست بكشه چون دوستش داره و راحته نه ميتونه ديگه تنهاييي و طاقت بياره !! هر چقدر بي نياز باشه باز هم ادم تنهايي كلافه ميشه ، ادم يكي و ميخواد باهاش براي بيرون رفتن ، مسافرت ، گردش و تفريح ، براي همين ميترسه اون و از دست بده ، چون ديگه قلقش دستش امده !! ولي اون نميتونه نيازاي روحي اون و برطرف كنه ، الان ٦ ماه يكسال درست و حسابي نبوده ولي الان كه هستش فعلا تازگي داره همه چيز خوبه ، ٦ ماه ديگه مثل ٦ ماه قبل خسته ميشه ، روح ادم تغذيه ميخواد ، همش كه گردش و تفريح نيست ، اگر اون ميتونست از لحاظ رواني ارومش كنه كه قبلا به مشكل نميخوردن …
بايد يه مطب بزنم !! 😂😂😂

0 ❤️

2021-01-13 03:57:31 +0330 +0330

هيچكس ما رو نميتونه گول بزنه !! اين خودمونيم كه دوست داريم گول بخوريم ، چون چاشني تصميمون احساساتش زياده !! وقتي منطقي فكر ميكنيم بدون احساسات ديگه نه اشك كسي نه ناله و صداي دلبرونه تاثيري به روي ما نميزاره !!
وقتي منطقي ميشي لقب و شير و تعريف و تمجيد جاي خودش و ميده به استدلال منطقي !! اين نقطه فقط با دليل و مدرك مستنداتي كه حس ميكني و ميبيني تصميم ميگيري !!!
الان دقيقا تو همين نقطه وايسادم ، ميگم و ميخندم و تجزيه تحليل ميكنم ولي تخمم نيست بودن و نبودن كسي !! چون از بودنشون فقط اسيب ديدم ، پس نبودنشون به صرفه تره …
پس كسشعر كمتر بگو !! تو اين مقطع راضيم ميمون باشم ولي شير سلطان جنگل نباشم …!!

0 ❤️

2021-01-13 06:57:58 +0330 +0330

سگ تو روحت كه غير ازار هيچي ديكه نداري ، فيسبوك و هر چي ميچرخم به لطفت پيج افغاني مياد بالا !!! يه جا سالم براي من نذاشتي …

0 ❤️

2021-01-13 09:04:58 +0330 +0330

هر چقدر سخت هر چقدر رنج و نگراني هر چقدر خستگي يه روزي تموم ميشه ، اين روز ها ميگذره ، صبور تر ميشم خودم ميدونم ، شش ماه پيش خيلي حالم بد بود ، اونقدر حالم بد بود كه مرگ خودم و از خدا ميخواستم ، الان نسبت به اون موقع خيلي بهترم ، تيك عصبي ن دارم ، ارومم و اميدوار ، نوبت منم ميرسه زندگي بهم رو كنه شايد ديرتر ، همين كه هنوز ميتونم با چيزاي كوچيك شاد بشم يعني زندم ، روزاي سخت تو زندگيم كم نداشتم ، اونا گذشت اين روزا هم ميگذره ، قوي تر از اون چيزي هستم كه چيزي بخواد به زانو در بياره منو ، قوي تر و صبورتر ميشم ، به وقتش براي خوب تر شدن زندگيم ميجنگم !! براي حال دل خودم براي اينكه ادم بهتري باشم ، زندگي چيزي به نام راحتي نداره ، هر سر بالايي يه سرازيري داره ، نوبت منم ميرسه از زندگيم لذت ببرم ، من تلاشم و كردم و نشده ، براي همين اصلا ته دلم ناراحت نيستم ، گاهي شمشير ادم ابر و پاره كنه اون كاري كه ميخواي نميشه ، خارج از توان هستش ، خيلي درس داشت اين مدت كرونا براي من ، از شناخت خودم و ادماي اطرافم ، فقط خانوادم كنارم بود ، نذاشتم هيچكس بفهمه چه دردي و تحمل ميكنم ، با هر مشكل و اتفاق ادماي اطرافمون و بهتر ميشناسيم ، ميدونيم كي كنارمون هست كي نيست ، شكر خدا هيچكس كنارم نبود ، مثل هميشه ، سنگ جلو پاهام انداختن كه بلندم نكردن ، بار اول نبود ، من ادماي اطرافم و از خودشون بهتر ميشناسم ، هيچكس توي زندگيم حتي همفكري باهام نكرده ، خودم پشت خودم بودم و خدا ، خوردم زمين دوباره بلند شدم ، اينبارم به وقتش دوباره بلند ميشم ، چون ادماي اطرافم و ميشناسم هيچوقت جلوشون خم نشدم براي كمك ، هيچكس غير خودم وجود نداره ، هيچكس …
سگ جون تر از چيزي هستم كه بخورم زمين نتونم بلد بشم ، باز هم به روزش كه برسه دست به زانوم ميگيرم و بلند ميشم به اميد خودم و خداي خودم …
حرفايي كه خودم تو دلم روزي صد بار مرور ميكنم و ياد من ميداد ١٠ ماه …
به خودم ايمان دارم نوبت منم ميرسه دوباره از ته دل بخندم …

0 ❤️

2021-01-14 02:04:11 +0330 +0330

02:02…

0 ❤️

2021-01-14 03:48:11 +0330 +0330

کیس ازدواجی جدید پیدا کردم !!
نیلای عزیز ، همکار خانم دکتر سایان
🤣🤣🤣🤣🤣

0 ❤️

2021-01-14 04:13:08 +0330 +0330

خار این شهوانی و گاییدم ، هرشب باید با کیر راست بخوابیم ، الان میخواستم به جقم دیدم سیگار ندارم !!! 🙁😏

0 ❤️

2021-01-14 04:16:20 +0330 +0330

بچمون مثل گابی تو کلاه قرمزیه ، از لج بازی زیاد باید همه چیز و برعکس بهش بگیم !!! 😂😂😂😂😂😂

0 ❤️

2021-03-16 23:22:14 +0330 +0330

↩ Mahan3739
واضح بگید خوب بگید کی و چی شده

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «