لافتون!!

1399/10/23

عرضم به درزتون تا دو ماه پیش یه نونوایی قدیمی داغون تو محل ما بود که تو یه کوچه فرعی قرار داشت. اسم اون کوچه رو اهالی محل کوچه نیست! و بنده کوی جنده خانه گذاشته بودم! چرا؟ چون ظاهرا تو نقشه شهرداری یه کوچه جا انداخته بودن و مدتها اسم نداشت بعدشم که اسم یه شهیدو گذاشته بودن روش دیگه اسمش جا افتاده بود! قضیه این بود که بنده یکبار در دوران نوجوانی که هنوز پسر خجالتی بودم (البته هنوزم هستما!!) برای خرید نان رفتم اونجا موقع برگشتن نون رو دستم بود یه ماشین کهنه که توش یه خرپیره لات مسلک نشسته بود جوری جلوم ترمز زد نزدیک بود قبض روح بشم ، جاکش نه سلام نه علیک گفت کوچه فلان کجاست؟ چون اسم شهیدو بعد ها گذاشته بودن روش متوجه نشدم کجا رو میگه رفتم تو فکر ، یارو که انگار بدجوری سیخ بود گفت ولش بچه جون! تو مال این محلی بگو بینیم! جنده خونش کجاست؟ هنگ کردم!! چند ثانیه ای خشکم زد ، یارو دید از من بخاری بلند نمیشه گازشو گرفت رفت!! یه بارم چند سال بعدش ماشینی پر از لات درست سر همون کوچه همینو از من پرسید که چون اینبار آمادگی داشتم آدرس خونه یکی از پیرمردای بد اخلاق محل رو دادم و گفتم رمزش اینه که پشت اف اف بگی اومدیم خواستگاری فلانی (اسم دختر بوگندوش) با اینکه خونه پیرمرد تو کوچه نیست نبود ولی لاتا رفتن. میخواستم برم در خونشون از دور ببینم بعدش چی میشه که متاسفانه کار داشتم نشد. این دو اتفاق منو به این نتیجه رسوند که حتما اونجا یه … خونه است ، تنها راه پیدا کردن آدرس دقیقش طبیعتا کشیک کشیدن بود. ولی از اونجا که کون گشاد را فلکم رایگان نداد هرگز انجامش ندادم تا دو سال بعد که پلیس ریخت گرفتشون. امروز از سبیل کرم داشتم از کوی جنده خانه رد میشدم که دیدم کرکره نونوایی رو کشیدن بالا! و دست مردم یه نون عجیب بیضی است! رفتم جلو پرسیدم این چیه؟ نونوا گفت لافتون!! گفتم یا حضرت ادمین! لافتون دیگه چیه؟ گفت این مخلوطیه از لواش و تافتون!! گفتم حالا اون سنگک سنتی چه عیبی داشت اینو علم کردی جواب داد سر اسم این نون روزی دو ساعت ملت اسکل میشن میخندیم!! خلاصه یه چند تا گرفتیم اوردیم خونه مزه اش تعریفی نداشت ولی اذیت کردن بابام باهاش و سرکار گذاشتنش چرا!! خلاصه هدف از زدن این تاپیک این بود که اعلام کنم جناب ایکاروس! اینقدر اینور اونور گفتی فلانی نون سنگکی داره بنده نونوا نشدم ولی مثل این پیرزنا نفرینت گرفت و نونوای محل مردم آزار شد! پس با تمام احترامی که براتون قائلم از طرف کل اهالی محل باید عرض کنم … تو روحتون!!

پی نوشت: وقتی رهبر شدم نه تنها ریاست اداره پست ، جزیره و هلیکوپتر بهتون نمیدم خودتم بعد اون تتیس می اندازم تو کوره ، ذغال لیمویی ازتون در بیاد! حالا ببین! 👿

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-13 18:51:56 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
چیکار کرد مگه؟

0 ❤️

2021-01-13 19:06:29 +0330 +0330

↩ shahx-1
خدمت شاهنشاه والا مقام عرض شود اینها همان اثرات فنگ شویی هست
خودتان فرمودین عرضتان به درزمان
فشار وارده باعث تحیر این یاوه گویی شد
خجالتی باشین سرورم
خخخخخ

1 ❤️

2021-01-13 20:49:35 +0330 +0330

خاطراتی از دوران نوجوانی و جوانی شاه ایکس مردم ازار
جالب بود

1 ❤️

2021-01-13 22:51:07 +0330 +0330

↩ Carl’Johnson
مال همین دیروزه! 😀

1 ❤️

2021-01-16 10:42:13 +0330 +0330

↩ shahx-1
سرم رو بکوبم به دیوار

1 ❤️

2021-01-17 14:41:20 +0330 +0330

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «