ماه محرم

1391/08/28

حالا درسته كه ميايم اينجور سايتا ، اما هنوز يه وجداني داريم.
من كه خودم مي خوام توي اين ماه تا حد امكان گناه نكنم.
اينم چندتا اس ام اس براي محرم.

قیامت بی حسین غوغا ندارد”شفاعت بی حسین معنا ندارد”حسینی باش کهدر محشر نگویند”چرا پرونده ات امضاء ندارد

اس ام اس ماه محرم
آبروی حسین به کهکشان می ارزد ، یک موی حسین بر دو جهان می ارزد ،گفتم که بگو بهشت را قیمت چیست ، گفتا که حسین بیش از آن می ارزد

ماه خون ماه اشک ماه ماتم شد ، بر دل فاطمه داغ عالم شد . فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میکنم

ای وجودت عشق را معنای حسین عالمییک قطره تو دریا حسین فرا رسیدن ماه محرم را به تمامی مسلمانان جهانتسلیت می گم

اس ام اس تاسوعا و عاشورا
پرسیدم:ازحلال ماه، چراقامتت خم است؟آهی کشیدوگفت:که ماه محرم است.گفتم: که چیست محرم؟باناله گفت:ماه عزای اشرف اولادآدم است

السلام علیکم یااباصالح المهدى (عج)السلام علیک یاامین الله فى ارض وحجته على عباده(یاصاحب الزمانآجرک الله)ماه محرم بر شما وعاشقان حسین تسلیت عرض مینمایم)

اردوی محرم به دلم خیمه به پا کرد
دل را حرم و بارگه خون خدا کرد

اس ام اس مخصوص محرم
محرم آمد و ماه عزا شد
مه جانبازی خون خدا شد
جوانمردان عالم را بگویید
دوباره شور عاشوار به پا شد

حسین میا به کوفه ، کوفه وفا ندارد…
ای به دل بسته ، قدری آهسته
کن مدارا با ، زینب خسته …
یا حسین مظلوم …

یه جائیه تو دنیا همه براش می میرن
تموم حاجتا رو همه از می گیرن
بین دو نهر آبه ، یه سرزمین خشکه
شمیم باغ و لاله اش خوشبو ز عط مُشکه
شبای جمعه زهرا زائر این زمینه
سینه زن حسینه ، یل ام البنینه …

دوست دارم هر چی دارم بدم به راه تو حسین
تا که سینه خیز بیام میون بین الحرمین

8925 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2012-11-20 00:27:03 +0330 +0330

اینجا باید عقاید آزاد باشه چرا ما احترام نمیگذاریم به هم .اون وقت میگیم چرا دیکتاتوری!!!آیا کسی هست که امام حسین را نشناسد.بعضی ها در این سایت به ارتباط جنسی به محارم معتقدند.وبعضی هم به جنده بودن زن شان .شما آزاده اید و فکر میکنید که آنچه دوست دارید باید انجام دهید.شما در بند امیال نفسانی خود هستید.چشم دل باز کن غول و زنجیر را به دست و پای خود ببین.آنکسی که با همسرش فقط سکس داره و ذهن اش را درگیر سکس با مردم نمیکنه و انرژی اش را برای کار و مطالعه صرف میکنه واقعا" آزاده است.از قدیم گفته اند : خودم کردم که لعنت برخودم باد.ما بجای مرگ گفتن ها باید خودمان را اصلاح کنیم.خدایا آن ده که آن به.

0 ❤️

2012-11-20 05:44:16 +0330 +0330

پس چرا کسی در مورد تایپیک قبلی ام نظری نداد

ببینید در یک دوره ای پیامبری در ایران ظهور کرد بنام مانی دین وی تلفیقی بود از زرتشتی بودایی و مسیحیت که خود را جانشین مسیح و کسی که در تورات وعده داده شده نامید محمد پیامبر اسلام نیز دقیقا همین ادعا را داشت تا اینجا برای یک انسان بی طرف دو فرد یکسانی بودند ولی احکام دو دین کاملا متضاد بود مانی براساس یک عرفان شرقی_بودایی معتقد بود هیچ انسانی انسان دیگر را نباید بکشد و خوردن گوشت حیوانات را حرام میدانست و به بهشت و جهنم اعتقادی نداشت وی تمام جنگ های دنیا را برای دو چیز میدانست یک ثروت و دوم زن بود بنابراین گرفتن بیش از یک زن را گناه و به یک سوسیالیسم معتقد بود ویل دورانت وی را اولین کمونیست تاریخ میدانست بر عکس اسلام با توجه به محیط خشنی که در آن بوجود آمده بود که پر بود از جنگهای بین قبیله ای و دزدی زن و مال بزرگترین فضیلتش جهاد با کفار بود زنبارگی و ازدواج های متعدد جزئی از این دین بود مجازات های مشمئز کننده مثل سنگسار و دست بریدن که مسلمانان آنها را حد الهی میدانند هم جزئی از اسلام است همین ویژگی اسلام باعث شد خیلی زود گسترش یابد و به اسم جهاد کشورهای همجوار فتح شد البته دین مانی و مزدک هم طرفداران زیادی داشت اما سرعت رشدش بسیار پایین بود جالب بدونید در کشور چین اخیرا باستان شناسان معبدی را کشف کردند که معتقدند مال مذهب مزدکی بوده یعنی حتی تا چین هم پیش رفته بود طنز تاریخ همین جاست مذهبی که اینقدر اخلاق گرا و اساسش بر احترام به انسانیت بناشده بود به دلیل قتل عام های پی در پی موبدان زرتشتی در قبل از اسلام و حکومت عباسیان در بعد از اسلام کلا نابود شد و جز ته مانده هایی از برگ های تاریخ چیزی از آن باقی نماند مثلا خلفای عباسی برای به دام انداختن مانی ها یک روش داشتند بدین صورت که میگفتند یک مرغ سر ببرید و اگر شخص از این کار خودداری میکرد میفهمیدند که مانوی مذهب است و برعکس اسلام رشد پیدا کرد و امروز یک میلیارد پیرو دارد مشکل من هم دقیقا همین جاست ما زندگی یکبار بیشتر به ما فرصت زنده بودن نمی دهد چرا باید با تعصبات کور فرصت انتخاب را از خودمان بگیریم من نمی خواهم خودم را گول بزنم که مظلومیت امام حسین باعث این شده که امروز در کشور من یک ماه محرم همه عزادار باشند چون در تاریخ می خوانم شاه اسماعیل ما را شیعه کرد نه مظلومیت امام حسین و قبل از صفویه هزار سال ایرانی ها سونی بودند مگر این همه مردمی که مانند پیروان مزدک قتل عام شدند مظلوم نبودند چرا کسی برای آنها عزاداری نمی کند چرا گریه نمی کند مداحی نمی کند چرا از لبهای تشنه آنها کسی حرف نمی زند من نمی خواهم خودم را فریب بدهم که حساب آخوندها جداست حساب عرب ها از اسلام جداست در حالی میبینم در قرن اتم مسئولین مملکت من براساس همان اسلام سنگسار میکنند براساس اسلام حکم ارتداد میدهند اگر کسی صد تا زن بگیرد شهوترانی نیست اما اگر دختری موهایش پیدا باشد این فساد است چون اسلام گفته 4 تا دائم 99 تا صیغه دو حالت است یا دنیای آخرتی هست که من ترسی از آن ندارم چون با عقل زندگی کردم و خودم را فریب ندادم و یا نیست که خیالم راحت است که فرصتی که زندگی بهم داد خراب نکردم نذاشتم جامعه بجای من فکر کند
ممنون که تایپیکم را تا آخر خواندی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «