معرفی فیلم V

1397/03/20

با سلام به تک تک گلای شهوانی امشب ی فیلم میخوام بهتون معرفی کنم که خیلی به وضعیت الانمون میخوره و توصیه شدید دارم ک کاملا ببینین تا بفهمین چی میگم

ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻓﯿﻠﻢ ﺩﺭ ﺍﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ﻭ ﺁﯾﻨﺪﻩﺍﯼ ﻧﻪ ﭼﻨﺪﺍﻥ ﺩﻭﺭ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽﺍﻓﺘﺪ . ﺣﮑﻮﻣﺘﯽ ﻓﺎﺷﯿﺴﺘﯽ ﺑﺮ ﺍﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ﺣﮑﻢ ﻓﺮﻣﺎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺗﺤﺖ ﻓﺮﻣﺎﻥ ﯾﮏ ﺭﻫﺒﺮ ﻫﺴﺘﻨﺪ . ﺷﻬﺮ ﺗﺤﺖ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﻧﻈﺎﻣﯽ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﺮ ﮔﻮﻧﻪ ﻣﺨﺎﻟﻔﺘﯽ ﺳﺮﮐﻮﺏ ﻣﯽﺷﻮﺩ . ﺩﻭﻟﺖ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺖﻫﺎ ﻣﯽﺗﺮﺳﺎﻧﺪ . ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺍﯾﻮﯼ ‏( ﻧﺎﺗﺎﻟﯽ ﭘﻮﺭﺗﻤﻦ ‏) ﮐﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﺩﯾﺪﻥ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺑﺮﻭﺩ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﻧﻈﺎﻣﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻣﯽﺭﻭﺩ ﻭ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﭘﻠﯿﺲ ﻣﺨﻔﯽ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭ ﻣﯽﺷﻮﺩ . ﻣﺮﺩ ﺳﯿﺎﻩ ﭘﻮﺷﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ " ﻭﯼ " ﮐﻪ ﯾﮏ ﻣﺎﺳﮏ ﺧﻨﺪﺍﻥ ﺑﺮ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺍﺭﺩ ‏( ﻫﻮﮔﻮ ﻭﯾﻮﯾﻨﮓ ‏) ﺍﻭ ﺭﺍ ﻧﺠﺎﺕ ﻣﯽﺩﻫﺪ ﻭ …

4750 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-18 15:44:52 +0430 +0430

آقا توی این فیلم وی که خود وی همه را با چاقو میکشه، مگه پلیسا که با چاقو میزنه توی سینشون جلیقه ضد گلوله ندارند؟ پس چه طور چاقو را فرو می کنه؟

0 ❤️

2018-07-18 16:41:09 +0430 +0430
نقل از: Annabanana
نقل از: biggg68 آقا توی این فیلم وی که خود وی همه را با چاقو میکشه، مگه پلیسا که با چاقو میزنه توی سینشون جلیقه ضد گلوله ندارند؟ پس چه طور چاقو را فرو می کنه؟

سوال خیلی خوب و جالبیه. منم وقتی برای بار اول این فیلمو دیدم اینجاش برام سوال شد. بعد فیلم رفتم راجع بهش تحقیق کردم و متوجه شدم که ما چندین مدل جلیقه پلیسی داریم. جلیقه ی ضد گلوله، جلیقه ضد ضربه چاقو و این چیزا. و جلیقه ای که ضد ضربه چاقو هست لزوماً ضد گلوله نیست و برعکس.

لینک مقاله شو میزارم به زبان انگلیسیه اگه دوست داشتی بخون (فواصل رو پاک کن):

https://www . safeguardclothing . com /articles /difference - between -a - stab - and - bullet - proof - vest /

آقا ممنون. از پیگیریت خوشم اومد. ولی بازم فیلم یکمی تخیلیه. دیگه مگه این وی چه قدر دستش قدرت داره که وقتی چاقو را پرت می کنه به پلیسه، طرف یک متر پرت میشه عقب. شات گان نیست که. ولی باحال بود.

1 ❤️

2018-07-18 19:02:55 +0430 +0430
نقل از: biggg68
نقل از: biggg68 آقا توی این فیلم وی که خود وی همه را با چاقو میکشه، مگه پلیسا که با چاقو میزنه توی سینشون جلیقه ضد گلوله ندارند؟ پس چه طور چاقو را فرو می کنه؟

سوال خیلی خوب و جالبیه. منم وقتی برای بار اول این فیلمو دیدم اینجاش برام سوال شد. بعد فیلم رفتم راجع بهش تحقیق کردم و متوجه شدم که ما چندین مدل جلیقه پلیسی داریم. جلیقه ی ضد گلوله، جلیقه ضد ضربه چاقو و این چیزا. و جلیقه ای که ضد ضربه چاقو هست لزوماً ضد گلوله نیست و برعکس.

لینک مقاله شو میزارم به زبان انگلیسیه اگه دوست داشتی بخون (فواصل رو پاک کن):

https://www . safeguardclothing . com /articles /difference - between -a - stab - and - bullet - proof - vest /

آقا ممنون. از پیگیریت خوشم اومد. ولی بازم فیلم یکمی تخیلیه. دیگه مگه این وی چه قدر دستش قدرت داره که وقتی چاقو را پرت می کنه به پلیسه، طرف یک متر پرت میشه عقب. شات گان نیست که. ولی باحال بود.

خواهش میشه. اره خب. این فیلم از روی کمیک استریپ ساخته شده و کمیک استریپا همیشه تخیلاتشون یکم زیاده ?

من خراب امضاتم

1 ❤️

2018-07-18 22:14:13 +0430 +0430

آقا من الان دوباره فیلما دیدم. توی دقیقه ی 24 وقتی وی می خواد از ساختمون صدا و سیما خارج بشه و مستقیم با مامورا درگیر میشه، علاوه بر اینکه چندتا مامورا را با چاقو میزنه، یکی از مامورا را هم سپر خودش میکنه و اونیکی ماموره همکارشا با کلت سوراخ سوراخ می کنه. پس این جلیقه که تنشونه نه ضد گلولس و نه ضد چاقو.
حالا یه چیز دیگه من این فیما از یه سایت فارسی گرفتم که دوبله فارسیشم داشت و نوشته بود دوبله شده در صدا و سیما. یعنی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اومده این فیلما دوبله کرده برای مردم؟؟؟ یعنی می خواسته توی تلویزون نشونش بدن؟؟؟؟ خوب این طوری که خودشونا بدبخت کردن.

0 ❤️

2018-08-02 06:58:07 +0430 +0430
نقل از: biggg68 آقا من الان دوباره فیلما دیدم. توی دقیقه ی 24 وقتی وی می خواد از ساختمون صدا و سیما خارج بشه و مستقیم با مامورا درگیر میشه، علاوه بر اینکه چندتا مامورا را با چاقو میزنه، یکی از مامورا را هم سپر خودش میکنه و اونیکی ماموره همکارشا با کلت سوراخ سوراخ می کنه. پس این جلیقه که تنشونه نه ضد گلولس و نه ضد چاقو. حالا یه چیز دیگه من این فیما از یه سایت فارسی گرفتم که دوبله فارسیشم داشت و نوشته بود دوبله شده در صدا و سیما. یعنی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اومده این فیلما دوبله کرده برای مردم؟؟؟ یعنی می خواسته توی تلویزون نشونش بدن؟؟؟؟ خوب این طوری که خودشونا بدبخت کردن.

دوست عزیز دوبله صرفا در صدا و سیما انجام نمیشه بعدش دوبلور هایی ک اینو دوبله کردن بخاطر محبوبیتشه درهرصورت دوبله شده شعار فیلمم ازادی تا ابده ک ایشالا هممون بهش میرسیم بزودی

0 ❤️

2018-08-02 07:28:45 +0430 +0430
نقل از: karim504 منم این فیلم رو اولین روزهای توزیعش دیدم فیلم خوبیه ممنون بابت یادآوریت

خواهش میکنم دوست من ممنون از نظرت هرایرانی ای باید فیلم Vfor vendeta و snow piercer رو ببینه .فیلم برف شکن هم ببینید دوستان فوق العادس.یکی از دوستان معرفی کردن و داستانی مشابه با فیلم V داره

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «