مواضع بی شرمانه نسبت به مساله فلسطین

1402/07/30

تاپیکهای من در شهوانی معمولا در باره جنسیت زدگیه، این اولین باریه که در مورد یک مساله سیاسی تاپیک درست می کنم.

دلیلش هم اتفاقایه که در تاپیک یکی از کاربرها افتاد و با بلاک کردن من اجازه پاسخ نداد.

داستان از این قراره که این فرد اخیرا با انتشار پستهایی از جنایتهای حماس نتیجه می گیره باید فلسطین و مردمانش را با خاک یکسان کرد.

این فرد در آخرین پستش ویدیویی از وقاحت حماسیها منتشر کرده که زن اسراییلی را اسیر گرفتن و در ویدیو می گن این زن برای زندانی کردن نیست برای تجاوز است. از این ویدیو نتیجه می گیرد که به همین دلیل باید مردم فلسطین را بمباران کرد. (تصور کنید یک فرد سوری به دلیل کودک کشی قاسم سلیمانی نتیجه بگیرد که مردم ایران را باید بمباران کرد) متن تاپیک این فرد بی شرم:

برای من غیر قابل هضمه که چرا ما نمی تونیم هم مخالف جنایات ج اسلامی باشیم، هم از وحوش حماس منزجر باشیم و هم بمباران بچه های فلسطینی را محکوم کنیم. دقیقا چه اتفاقی افتاده که محکوم کردن بمباران کودکان فلسطینی همراهی با ج اسلامی تعبیر می شه؟

محکوم کردن همزمان حماس و بمباران غزه نه تنها همراهی با ج اسلامی نیست بلکه موضعیه که در صورت اتحاد جهانی بر آن به نابودی ج اسلامی منجر می شه.

جواب من در زیر پست این فرد

و جواب وقیحانه و سطحی با ادبیات جنسیت زده اش:

این حتی نفهمیده جواب من چی بوده. نتیجه گیری اش از متن من این بوده که من نسبت به تجاوز به همجنس خودم بی توجه ام 😃

توجه کنید مشکل من فقط با این فرد نیست، این طرز فکر به طرز عجیب و غریبی الان رایجه. می گن چون خامنه ای هم در سخنرانیهاش از بمباران بچه های فلسطینی می گه، اگر تو هم بگی یعنی همراه با ج اسلامی هستی 😂

متن من فقط برای کسانی هست که متوجه می شن من چه گفتم. وگرنه من به فحشهای احمقهایی که خودشون با نادانیشون باعث و بانی وجود ج اسلامی هستن عادت دارم. طنز تلخیه؛ زمانی که مخالفت با ج اسلامی مد نبود به دلیل اینکه اقلیت دینی هستم در مدرسه من رو نجس می خوندن و الان هم با این طرز فکر خالی از احساس و تحلیل بی شرمانه به دلیل مواضع انسان دوستانه برچسب همراهی با ج اسلامی می زنن.

دوستان، محکومیت همزمان حماس و بمباران غزه منافاتی با همراهی با انقلاب مردم نداره، اتفاقا این موضع سم مهلکی برای ج اسلامیه.

فرض کنیم جمهوری اسلامی انقدر به مردم فشار آورده که بمب بر سر بچه فلسطینی دلشون رو به رحم نمیاره، خب یکم با منطق سیاسی حرف بزنیم:

کسانی که از سیاست می فهمن می دونن صلح اسراییل و فلسطین یعنی نابودی ج اسلامی. ج اسلامی از جنایات راست افراطی اسراییل تغذیه می شه و هویت می گیره. کسانی که از بغض ج اسلامی طرفدار جنایت راست افراطی اسراییل هستند، آگاهانه یا ناآگاهانه آب در هاوون جمهوری اسلامی می ریزن.

حالا شما دو راه دارید، یا فحش بدید و برچسب همراهی با ج اسلامی بزنید، یا با استدلال این منطق رو رد کنید (که ادعایی هم به درستی اش ندارم، اما اگر می خواید رد کنید با استدلال رد کنید) صاحب تاپیک که استدلال حالیش نبود و بلاک کرد 😀

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-10-22 19:14:29 +0330 +0330

↩ Your-Wish-is-My-Command
من اگر می ترسیدم که وسط این جو پر از نادانی این متنو نمی نوشتم. حق همیشه پیروزه. ترس بی معنیه. بزار چندتا بی مایه به ۴ تا کسلیس دلشون خوش باشه

2023-10-22 19:15:35 +0330 +0330

↩ sepideh1363
فرض کنیم ج اسلامی از بین بره. قراره ایران پر از این آدمهای بی احساس و منطق باشه؟

2023-10-22 19:18:25 +0330 +0330

↩ sepideh1363
نظرسنجیها در غزه نشون می ده ۷۰ درصد مردم فلسطین مخالف حماس و موشک پرانیهاش هستن.

تابحال چند جنبش ضد حماس داشتن.

فقط لحظه ای تصور کنید این طرز فکر رو کشورهای دیگه نسبت به مردم ایران فقط به خاطر رژیم فاشیست اسلامی داشته باشن. بمب بریزید رو ایران چون ج اسلامی ترور رو فاند می کنه. اتفاقا همین موضع رو چندین رهبر فعلی راست افراطی دنیا دارن

6 ❤️

2023-10-22 19:19:00 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
تو بلاک نمی شی اینجا. بیشتر ابراز کن خودتو

4 ❤️

2023-10-22 19:19:28 +0330 +0330

↩ Sarahfantasy
از کامنتای مردم فهمیدم که ایشون سابقه طولانی در بلاک کردن نظر مخالف داره . این یعنی اگر اینا به حکومت برسن از سره منو تو کوه درست میکنن . فرق اینا با جمهوری اسلامی سره بستن یه تیکه پارچس جمهوری اسلامی میپیچه دوره کلش اسمشو میزاره عمامه اینا میپیچن دوره گردن اسمشو میزارن کراوات .

ادم یاد دیکتاتور اوگاندا عیدی امین میوفته هر کی مخالفش بود سرشو میبرید میذاشت تو فریزر خونش . برو خوشحال باش علم انقدر پیشرفت نکرده که بتونه از تو مانیتور منو تورو بکشه بیرون بکشه.

2023-10-22 19:21:04 +0330 +0330

اگر تو از حب جمهوری اسلامی ضد این آدم بی تحلیل و بی احساس هستی بت می گم که من با تو دشمنم اما این فرد رو فقط نادان می بینم. از الان خط کشیمو انجام می دم

2 ❤️

2023-10-22 19:26:00 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
من چیزی رو جمع نمی‌کنم. در واقعیت که سابقه من مشخصه. من و خانوادم جان سالم از ج اسلامی کثیف به در بردیم. از اعدام فرار کردیم. البته با این سطح از نفهمی امثال شما انتظاری هم ندارم. جوابی برای تو ندارم. چون امثال تو بدتر از طرفدارهای ج اسلامی آفت مبارزه ضد ج اسلامی هستید

5 ❤️

2023-10-22 19:26:36 +0330 +0330

نشانه فناتیسم مذهبی و دینخویی (اصطلاح زنده یاد آرامش دوستدار برای فناتیک های مذهبی) اینه دینخویان دنیا رو سیاه و سفید و عرصه نبرد خیر و شر می بینند:

هر کس در تیم خودی نیست پس حتما در تیم شیطان است و مسئول همه بدبختی ها و فلاکت من.

در ذهنیت دین‌خو، کسی که دژمن انگاشته میشه نه تنها شایسته هیچ گونه ترحم و همدلی نیست بلکه باید به هر طریق از عرصه گیتی محو بشه.
ذهنیت این جماعت محبان صهیون همان ذهنیت ضدبشری و انتقامجوی اسلامی است. فقط ابژه نفرتش عوض شده.

تبعا این سابق الاسلام های کودن طعمه های آسانی برای پروپاگاندای صهیونی هستند. یعنی سخیف ترین دروغ هایی که مطابق ایدئولوژی جدیدشون باشه رو وحی منزل می پندارند و مرزی در وقاحت و اتهام زنی ندارند.

برای نمونه همین زنک آخوندزاده که مدتی است علم جهاد با فلسطینیان برداشته فقط بخاطر اینکه گفتم مشکل فلسطین رو باید در کانتکست یک قرن اشغالگری دید بارها من رو متهم به عامل رژیم آخوندی بودن کرده و انواع توهین ها رو بهم روا کرده.

7 ❤️

2023-10-22 19:27:28 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
مگه ارباب غربیت مخترع دموکراسی و ازادی بیان نیست؟ خب یکم اداشو در بیار.
وقتی روز اول توی یک سایت عمومی عضو میشی و میدونی قراره پست بزاری باید بدونی کامنت منفی خواهی گرفت و باید باهاش کنار بیای بلاک کردن فقط بی سوادیتو میرسونه

2023-10-22 19:31:24 +0330 +0330

کشتن مهسا امینی جنایت بود و دامن ج کثیف اسلامی رو می گیره. من بت اتهام نمی زنم اما اگر از ج اسلامی حمایت می کنی در دسته دشمنان من قرار می گیری

3 ❤️

2023-10-22 19:34:14 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
جالبه برای هیچ کدوم از کامنتای ما پاسخی نداری و فقط دو تا خایه اخوند گرفتی دستت راه افتادی اینور اونور عین نذری . شاید خودت خوردیشون خوشت نیومده به زور میخوای بکنی تو پاچه ما

دوستان با مسیح علی نژاد شهوانی روبرو هستیم 😀

2023-10-22 19:40:53 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
فقط برچسب زدن بلدید . تو اخوندی تو عرزشی تو سایبری تو بسیجی تو فلانی که زود در برین از ماجرا . اگر تو این 44 سال راه و روش دیگه ای بلد بودین قطعا پیروز میشدین ولی 44 که هیچ 440 سال هم بگذره با این برچسب زنی اینا روی کارن و اتفاقا وجود شماها براشون سوده . یه مشت دلقک به جای مبارز

2023-10-22 19:41:14 +0330 +0330

خانم اسرا، سخنگوی سابق حماس و مجری تلویزیون در استابول: مردم غزه احساس نمی کنند ج اسلامی آنها را حمایت می کند.

1 ❤️

2023-10-22 19:42:43 +0330 +0330

↩ sepideh1363
اگر استدلال داشتن با استدلال ثایت می کردند.

کل حرفشون اینه: یا مثل من فکر کن یا سایبری هستی 😂😂😂
بعدشم منتظرن ج اسلامی بره تا دموکراسی بیاد. حالا تو بگو، دشمن جنبش مردم ایران امثال این نفهمها هستند یا طرفدار ج اسلامی؟

6 ❤️

2023-10-22 19:44:11 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
نه سبز شدم نه دانلود شدم بودم . فقط هم اینجا نیست توی تلگرام روزی هزار تا بی سواد مثل تورو دارم حالی میکنم که مسئله فرای فلسطینو حماسه حتی اگر اینا وجود نداشته باشن اسراییل با مریخ مشکل داشته باشه باید پشت مریخیا وایستاد

1 ❤️

2023-10-22 19:44:23 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
نتیجه گیری من که برای تو قابل فهم نیست اینه: ثروت ملی ما میره تو جیب حمااس نه مردم فلسطین. چرا همچین چیز ساده ای برای تو قابل فهم نیست 😂

ج اسلامی هیچ کمکی به فلسطینیان نمی کنه. اکثر فلسطینیها موافق دو دولت هستن، ج اسلامی و حماس خواهان نابودی اسراییل. اینها فکته

5 ❤️

2023-10-22 19:46:33 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
مشکلت اینه با پیش قضاوت فکر می کنی. من اصلا تو شهوانی سیاسی نمی نویسم. مگه احمقم وقتی توییتر هست تو شهوانی بنویسم. من تو شهوانی تاپیکهای مربوط به جنسیت زدگی دارم که گاهی سیاسی هم شدند. گرچه گاهی در تاپیکهای سیاسی مثل تاپیک تو نظر می دم.
ضمنا من عمل هم می کنم. فقط نمی نویسم. اینجا هم نیستم چیزی رو به کسی ثابت کنم. پس تو در مورد من حرف نزن در مورد موضع خودت صحبت کن

1 ❤️

2023-10-22 19:49:50 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
ظاهرا خوندنت زیاد خوب نیست جواب دیگه ای جز همون جوابی که نوشتم ندارم 😀 من تلاشی برای فهم تو نمی کنم. مسئولیت فهم تو با خودته. دوباره بخون.

1 ❤️

2023-10-22 19:50:18 +0330 +0330

سلام دوست عزیز
واقعا خوشحالم که انسان هایی با درک و شعور شما رو هنوز میشه پیدا کرد
واقعا لذت بردم از تحلیل هات و اینکه باعث شد برم همه پست هاتو بخونم و باید بگم انسان هایی با درک و شعور شما نه تنها در ایران بلکه تو کل دنیا کمیاب شدن…
بزرگترین دلیلشم رسانه است متاسفانه بیشتریا اصلا از مغزشون نمیخوان استفاده ای کنن و راحت گول رسانه رو میخورن
خیلی خوبه که تونستم اونم اینجا همچین شخصیتی پیدا کنم
واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتی برایه پست هات… به خصوص این پست… ممنون

1 ❤️

2023-10-22 19:50:23 +0330 +0330

↩ Sarahfantasy
برای فرار از موضوعی که توش گیر کرده بحث رو برده جایی که چرا من شمارو جای دیگه ندیدم که درباره مظلومیت ایران حرفی زده باشین . ما تو این کشور داریم زندگی میکنیم وجب به وجب مشکلاتشو چشیدیم فشاری که روی تو هست رو منم هست اگر تو گرونی میکشی منم میکشم اگر تو تفریح نداری منم ندارم . این الان چه ربطی به این موضوع داغ این روزها داره که تو برداشتی ملتو بلاک کردی سر مسئله فلسطین ( که صد البته قبلا هم سر انتخابات و رای گیری ملتو بلاک کردی ) ؟؟؟؟؟؟؟ جواب بده مردمو چرا بلاک میکنی بحث اینه فرار نکن

5 ❤️

2023-10-22 19:54:34 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
کی گفته معترض نیستم ؟ 😂😂 واقعا این حرفات بامزست

این برداشتهات از تحلیلهای مسخرت میاد. تحلیل تو اینه که هر کسی مخالف بمب ریختن روی غزه باشه موافق ج اسلامیه.

از همینجا هم نتیجه می گیری من نه معترضم به ج اسلامی و نه کثافتکاریهاش. مثل قتلهاش، حمایتش از تروریسم.

دختر جان، اگر تو توی شهوانی داری غر سیاسی می زنی، من و خانوادم با پوست و خون درک کردیم. تو الان معترض شدی، من از زمانی که امثال تو بم می گفتن نجس معترض بودم.

3 ❤️

2023-10-22 19:55:29 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
کسی مه خوب می تونه بخونه و بفهمه تا الان فهمیده من چی گفتم و منظورم چی بوده. گفتم که تلاشی برای فهم تو نمی کنم. 😛

2 ❤️

2023-10-22 19:55:31 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
دوست عزیز چون خامنه ای بده باید بیان سر ما بمب بریزن؟
بمباران مردم بیگناه در هر صورتی درست نیست…
چه در زمان جنگ ۸ ساله ما با عراق چه ویتنام چه یمن چه فلسطین…

5 ❤️

2023-10-22 19:55:53 +0330 +0330

↩ شهاب12345
عزیز دلی ❤️

1 ❤️

2023-10-22 19:57:01 +0330 +0330

↩ Sarahfantasy
همیشه شاد و پیروز باشی دوست خوبم

0 ❤️

2023-10-22 19:58:59 +0330 +0330

درسته … تفکرات لازمه

1 ❤️

2023-10-22 20:00:00 +0330 +0330

خیلی قشنگ گفتی…حال کردم واقعا

2 ❤️

2023-10-22 20:15:13 +0330 +0330

دوست عزیز من پاسخ شما رو میدم
استدلال شما در رابطه با اینکه میشه از خامنه ای و وحوش مذهبی پیرامونش بابت جنایاتی بی شماری که در حق ایران و ایرانی کرده متنفر بود و همزمان برای مردمان بیگناه اسرائیل و فلسطین هم که وجهه البقای دو گروه افراطی شدن هم دلسوزی کرد صحیح هست و کسی با این امر که جنگ بی دلیل بی پایان که از سر هیچ اعتقادی هم نیست جز کسب منفعت بقا برای توهم پوسیده ی اعتقادی موجب کشتار مردم بی دفاع هست مخالفتی نداره صحبت بر سر منشا این جنگ هست که بی ربط و رابطه با ماست ولی ۴۵ ساله داره منافع ملی ما رو میخوره و ما رو فقیرتر بی اعتبارتر ذلیل تر و بی هویت تر میکنه در طول ۴۵ سال گذشته بیش از ۱۷۰ میلیارد دلار صرف جنگ افروزی اعتقادی از سمت رژیم ج اسلامی در خاورمیانه شده این حجم نقدینگی چقدر میتونست کار آفرینی کنه ؟ چقدر میتونست بیمارستان دولتی با خدمات رایگان پزشکی بشه ؟ چند مدرسه میتونست ساخته بشه و تحصیل رایگان ایجاد کنه ؟ و هزاران مثال دیگه . وقتی فلسطینی سوریه ای یمنی لبنانی و … منافع ما رو میخوره و ما دربدر لقمه ی نون توی خیابون های خودمون به اسارت گرفته میشیم ولی صدایی از مردم فلسطین لبنان کرانه ی باختری یمنی جماعت سوریه ای در نمیاد چرا فکر میکنین باید الان ما صداشون باشیم ؟؟ مشکل دوست من با شما دوست عزیز از سر تفاوت نگاهه نه از سر خباثت ذاتی و بی عاطفه گری دوستانی که اینجا میان و در رابطه با اسرائیل فلسطین اعتراضات خودمون مذهب سیاست صحبت میکنن از این باب نیست که همشون دکترای علوم سیاسی دارن یا دکترای جامعه شناسی و کارشناس ارشد تسلیحات هستن صرفا دیدگاه خودشون و از اتفاقات منعکس میکنن . مرگ در هر جامعه ای بده کشتار یک جامعه از سر منفعت از سمت هر آدمی که فهم آزادی رو داشته باشه نابخشودنیه چه ایرانی چه کودک فلسطینی چه زن و بچه ی اسرائیلی که داشتن زندگی شون و میکردن یهو رفتن زیر تیر و گلوله و اسارت و تجاوز . سر منشا درد ما یکسانه اونم تفکر مذهبی افراطی هست که شما رو بعنوان اقلیت نجس میدونه و غلط اضافه میکنه چون تو دوست من یک انسان و هموطن منی ریشه در خون مایی و تنه در زندگی ایران داری صبر جامعه ی ما از یک درد نیم قرنی به استخون رسیده و فریاد از سر درد داریم همه ی ما و وقتی درد بیشتره که مورد هجوم افکار پوچ و بی معنی یک مشت افراد حکومتی قرار بگیری که از درد مشترک ما سود میبرن .

2023-10-22 20:36:20 +0330 +0330

↩ Maniaria1
کل جواب یک صفحه ایت رو می تونستی توی یک جمله بگی: من مخالف فرستادن ثروت ملی به جیب تروریستهای حماس هستم.

خب این کجاش مورد اختلاف من و توئه 😂

من نمی فهمم کجای متن من پیچیدست که فهمیده نمی شه. من می گم می شه مخالف حماس، جمهوری و اسلامی و کمکهایش به ترور جهانی بود و همزمان حملات اسراییل رو محکوم کرد. سخته فهمش؟

مخالفت من با موضعیه که می گه اگر بیای بگی بمب روی سر کودک فلسطینی ننداز یعنی با جمهوری اسلامی همراهی.

ذهن یک بعدی بدون تحلیل.

جنایت و انسان دوستی به کنار، این جماعت نمی فهمن که همراهی با راست افراطی اسراییل به نفع جمهوری اسلامیه و نه به ضررش. بحثی که فهمیده نمی شه اینه.

من مخالف جمهوری وقیح اسلامی، حماس تروریست و جنایت اسراییل هستم. هضم کنید اینو. فکر کنید بهش. این موضعیه که جمهوری اسلامی رو نایود می کنه.

6 ❤️

2023-10-22 20:41:00 +0330 +0330

↩ Sarahfantasy
من پاسخ شما رو دادم شبتون خوش باشه و برقرار بمونید

0 ❤️

2023-10-22 21:38:28 +0330 +0330

فانتزی خوبی بود سارا فانتزی…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «