موزیک کده

1391/07/07

با سلام و احترام خدمت تمامی دوستان گلم

موزیک کده و آهنگ کده نیز با کمک و همکاری دوستان گلم ،عشق جنون ،لیلا بانو و آرای عزیز افتتاح شد

زین پس آهنگ ها ،آلبومها ،فول آلبومها و موزیک ویدیو های درخواستی خود را با ذکر مشخصات خواننده و نام آهنگ اینجا بیان فرمایید تا در اولین فرصت در تاپیک برای دانلود قرار گیرد

این تاپیک رو ایجاد کردیم تا در حد توان به شما کاربران فهیم و گل و مودب شهوانی خدمت کنیم

جدیدترین آهنگهای روز دنیا رو فقط از ما بخواهید ،آهنگ از قدیمی گرفته تا جدید
فقط درخواست کنید و در اولین فرصت آهنگ یا آلبوم و موزیک ویدیو درخواستیتون رو تحویل بگیرید…

فقط چند درخواست عاجزانه

1:لطفا در این تاپیک از به کار بردن کلمات رکیک و فحش جدا خودداری کنید زیرا من شاید نتونم برخی از درخواستهای شما رو عملی کنم

2: لطفا هر آهنگ و آلبومی که میخواین با ذکر نام خواننده و نام تراک یا آلبوم در کل مشخصات کامل رو اعلام کنید تا شرمنده شما نشم

3: لطفا درخواست ارسال به ایمیل رو ندید چون واقعا معذورم

4: از همه شما عزیزان هم خواهشمندم در صورت امکان در این تاپیک فعالیت کنید تا تاپیکی در خور نام شهوانی داشته باشیم

5: از ایجاد پستهای بیخودی و ایجاد مزاحمت برای اعضای تاپیک جدا خودداری فرمایید ،در غیر این صورت گزارش پست خلاف به ادمین داده خواهد شد که منجر به حذف کاربری فرد مزاحم خواهد شد

6 : به هیچ وجه درخواست آهنگ یا موزیک ویدیوهای سکسی ندید که تحت هیچ شرایطی در تاپیک قرار نخواهد گرفت ،زیرا این تاپیک یک تاپیک غیر سکسی می باشد

از کسانی که به قوانین این تاپیک احترام میذارن ,کمال تشکر و قدردانی فراوان دارم.دوستون دارم زیاد.

58275 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-28 19:02:52 +0330 +0330

یه اهنگ ایتالیایی بود فکر کنم که پسرو دختر عینکی مثبت توی اسانسورن.بعد که به اتاق هتل میرسن تبدیل میشن به یه زوج وحشی حشری . این موزیک ویدیوش بود و اسمش یادم نیست . حتی خانندش. لطفا لطفا اگه اسمشو میدونید بهم بگید امروز فقط واسه این اکانت ساختم (dash) :)

0 ❤️

2019-02-28 19:40:26 +0330 +0330
نقل از: Mahtab99p یه اهنگ ایتالیایی بود فکر کنم که پسرو دختر عینکی مثبت توی اسانسورن.بعد که به اتاق هتل میرسن تبدیل میشن به یه زوج وحشی حشری . این موزیک ویدیوش بود و اسمش یادم نیست . حتی خانندش. لطفا لطفا اگه اسمشو میدونید بهم بگید امروز فقط واسه این اکانت ساختم (dash) :)

ممنون از توضیحات مفید شما

اما اینطوری نمیشه یک آهنگ یا موزیک ویدیو رو پیدا کرد

باید حتما اسم موزیک ویدیو و یا مشخصاتش رو بگید تا بتونیم پیداش کنیم دوست خوبم.

عذر میخوام که نتونستم کمکتون کنم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «