نصفه مسلمونای سایت به این سوال جواب بدن

1395/12/27

شماهایی که میگید به عقاید یک میلیارد مسلمان(کسخل) توهین نکنید میخوام ازتون بپرسم که چرا پیامبر زنباره اسلام طبق احادیث خودش و پیروانش به بت های بت پرستان توهین میکرد؟یا چرا اون یکی پیامبرتون ابراهیم به بتخانه رفت و با تبر بیشتر بت های بت پرستان را شکست؟شما مسلمونا خودتون به دیگران احترام نزاشتید پس حق هیچگونه اعتراضی چه در این سایت و چه در دنیا رو ندارید.

2104 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-03-20 17:25:34 +0330 +0330
نقل از: yenafar.yenafar اولا حق الله معنا نداره حق برای کسیست که نیازی داشته باشه هدف از مثلا نماز فواید شخصه نه الله . الله نیازی به نماز من نداره که حقش بشه . دوما اگه این طوره که شما می فرمایید چرا به ما اختیار داده ؟ خوب از اول مشروب رو نمی آفرید دیگه .

اینا اللهشون هم مثه خودشون یابو علفیه که اینارو زرتی داده بیرون

0 ❤️

2017-03-20 17:40:10 +0330 +0330

کسانی که تندروی میکنن بجای اینکه غیرتی بشن والکی همینطور حرف بزنن چرا کمی فکر و مطالعه نمیکنن راجب ادیان من قصد توهین و بی احترامی به هیچ قشر و ملیت و قومی ندارم و کمی راجب دین تون تحقیق کنید تا حالا فکر کردین راجب معنی که موقع ازدواج زوجین میگن معنیش چیه و با چه استدلالی یک مرد و زن مسلمان باهم ازدواج میکنن

0 ❤️

2017-03-20 17:42:35 +0330 +0330

هر کسی اعتقادات خودشو داره موسی به دین خود عیسی به دین خود ولی اگه کمی مطالعه کنید متوجه میشید دین اسلام اشکال و معایب زیادی داره یا شاید حکومت حاکم بر کشور باعث ایجاد این ناهنجاریها و اختلافات شده و مردم را به بی راهه هدایت کرده

0 ❤️

2017-03-20 17:44:07 +0330 +0330

به نظر من دین مهم نیست چرا بخاطر بچالش کشیدن اعتقادت یکدیگر سعی نکنیم انسان باشیم حالا اهل هر مذهب و مسلکی که میخواهیم باشیم چرا خلق و خویی شایسته یه انسان را در خودمون تقویت نکنیم

0 ❤️

2017-03-20 18:01:33 +0330 +0330
نقل از: IKnowYou
نقل از: xlxxlx
نقل از: IKnowYou **بله امثال شما که از ترس معلوم شدن مزخرفات دینتون شب و روز جار میزنید که به سایت ها و کتاب های کفر مراجعه نکنین و نصف احکام اسلام رو تو کتابای دینی مدارس نشر نمیدید نباید هم انتظار داشته باشین دین خودساختتون خراب بشه...والا اگه جواب قانع کننده برای احکامتون دارین راحت یه برنامه تلویزیونی بزارین و تمام شبهه ها رو با جواب هایی که براشون دارین پخش کنین تا ملت هم گمراه نشن و هم توطعه های دشمن شکست بخوره...چرا روی مساعل سرپوش میزارین و از مردم مخفی میکنین؟**

برادر، میخ اهنی نرود در سنگت.

دلیل اینکه این سایتها بر حق نیستند که خودت داری میبینی، 10 تا تاپیک زدید همین که بحث میشه ول میکنید میرید چون اصلاً منطق در گفتار هم ندارید. الان همین بحث رو ببین از کجا به کجا کشیده شد. اگر بر حق بود این تاپیک خب هنوز روی بحث اول مدرک میاوردید دیگه نه اینکه از این شاخه به اون شاخه کنید.

البته برای ما مهم نیست چون شما هر شاخه ای بپرید ما براتون مدرک داریم.

در تلوزیون این بحث ها نمیشه چون نمیشه وقت مردم رو برای عده ای گرفت، نمیشه بحث دینی باز بشه که نیاز به تحقیق و تفکر داره و خدایی ناکرده بیننده با شنیدن مقداری از صحبت ها نه تنها ایمانش محکم نشه بلکه تضعیف، چون همه حاضر نیستند کل یک برنامه تلوزیونی رو ببینند! بنابراین هر کس سوال داره زنگ میزنه دفاتر پاسخگویی شرعی و اعتقادی میپرسه!

برو خودتو سیا کن اگه من میگفتم یه شبکه بزنین که یه کافر بشینه توش و فقط حرفای کفرالود بزنه و کسی نباشه که بهش جواب بده ( کاری که دقیقا اخوندا و علمای شیعه میکنن) اون وقت میتونستی ادعا کنی اگه ینفر اطلاعات کافی نداشته باشه ممکنه گمراه بشه…ولی من میگم یه بحث باشه که یطرف یه عالم مسلمون ( از همونا که هرجا بحث میشه در جواب میگن باید از عالمش بپرسی!)باشه و اونجا باهم بحث کنن…هر چی شبهه که شما میگی منو وامریکا و اسراییل به دروغ ساختیم تا مردم رو گمهراه کنیم اونجا یبار برای همیشه مطرح کنن و قال قضیه رو بکنن…مگه اینکه جواب قانع کننده ای نداشته باشن و ترجیح بدن مث همیشه از مردم بخوان بغیر از سایتای اسلامی و قران هیچ مرجع دیگه ای برای اندیشه های اسلامیشون نداشته باشن…

متوجه فهوای کلامتون نشدم.

داریم بحث علمی میکنیم، من میگم ما در دین تابع تعبد هستیم و به کسی که همه چیز رو زیر سوال میبره نمیشه چیزی رو اثبات کرد.

من از خدا میگم میگید خدا کیه؟ از پیامبر میگم میگید کیه؟ از فلان میگم همین طور. پس سعی میکنم در مواردی که شما به انحراف میکشید وارد بشم.

اون عالمش من هستم که همه میگن، شما سوالتون رو در تاپیک جدا مطرح کن بفرما تا من جوابتون رو بدم! مشکل اینه که میخوایم همه چیز رو با نیرنگ ببریم اما خداوند قبلاً در مورد شما اورده “و مكروا و مکر الله والله خير الماكرين”

شما خوب میدونین کجا خودتونو به نفهمی بزنین…محتوای ساده کامنت من این بود که اگه واقعا جوابی برای شبهه ها و اشکالات وارد بر دینتون دارین یه برنامه تلویزیونی اماده کنین و به تمام این شبهات پاسخ منطقی و قانع کننده بدین و بزارین مردم خودشون قضاوت کنن بجای اینکه از مردم مخفی کنین این مساعل رو و نگران این باشین که فلان سایت نرن وفلان مطلب نخونن…

*** به کسی که همه چیز رو زیر سوال میبره نمیشه چیزی رو اثبات کرد***

اگر جوابی برای دانسته هاتون و چیزایی که بهشون اعتقاد دارین داشته باشین نباید این براتون دردسر ساز باشه…البته نگران نباشین زمان صدراسلام هم پیامبر همچین مشکلی رو داشت که به لطف الهی و زور شمشیر برطرف شد

دوست عزیز برای هر چیزی کانال و شبکه راه نمیندازند. کسی که سوالی در موضوعات داشته باشه میره دنبالش. مثل کسی که در مورد فلان کالا اطلاعات میخواد میره دنبالش و تحقیق میکنه نه اینکه برای هر چیزی برنامه ای راه اندازی بشه.

دردسر در تفهیم اینه که گویا نقطه مشترک نیست، ما به چیزی اعتقاد داریم که شما ندارید. پس لازم نیست بیاید در مورد اعتقادات ما خرده بگیرید. اگر هم خرده گرفتید و جوابی داده شد نگید چرا توی اعتقادات ما نیست! یادت نره که اعتقادات ما از هم جدا بوده! اما باز هم اگر من بتونم به شما کمک کنم در خدمتم.

کسی که سوالی در موضوعات داشته باشه میره دنبالش

سوال اینجاست که چرا بخشی از احکام از دید مسلمونا پنهان نگه داشته داشته و وقتی همونا تو اینجور سایتا نشون داده میشه میان تهمت ضد اسلامی بودن جیره خوار بودن میزنن و (به مردم توصیه میکنن به اینجور سایتا نرن) خب اگه جواب قابل قبولی دارین یبار به شکل همگانی اعلام کنین تا مردم با تمام ! بخش های دینشون اشنا بشن و فقط دو تا ایه و حدیث کتاب دینی رو بلد نباشن…

دوست عزیز وظیفه هر مسلمان این هست که در مورد دینش به درستی تحقیق کنه تا به انحراف کشیده نشه. کسی چیزی رو پنهان نکرده و اگر برای مردم روشنگری نمیشه به تعبیر شما، علت این هست که همه مایل نیستند همه یز رو بدونند! یکی مایل هست در مورد فلان بحث بدونه میره دنبالش، در کتاب های دینی هم در حدی بحث شده که طرف بدونه دینش چیه و اینها. مسائل پیچیده نیاز به انسانی داره که طالبش باشه. مثل این هست که بگیم چرا دیفرانسیل و انتگرال و مشتق و جبر خطی رو به همه یاد نمیدهند! خب هر کس بنا به نیازش دنبال میکنه علایقش رو. اسلام هم نمیگه اقا مجبوری در مورد همه چیز بحث کنی و وارد بشی و قدرت اختیار داده به پیروش.

پس وقتی ما زحمت میکشیم و سوراخ سومبه های مختلف دین رو بدون تحریف به خودتون نشون میدیم عجیبه که انگ جیره خواری میزنید! انگار احکام شما فحشه که وقتی بهتون میگیم ما رو به اینکه علیه اسلام عمل میکنیم محکوم میکنین…عجبا…

در کتاب های دینی هم در حدی بحث شده که طرف بدونه دینش چیه و اینها

اگه تو کتاب دینی گفته میشد حکم لواط سوزاندن یا پرتاب از بلندی یا خراب کردن دیواره شاید اینهمه لواط باز مسلمان نداشتیم…

سوراخ سنبه رو به ما نشون بدید تا بشه دید! اینهایی که تا الان بحث شده تک رویی های شما هست نه سوراخ سنبه!

در مورد احکام جزئی کسی که داره گناه کبیره مثل لواط میکنه و میدونه خلاف قانون هست میتونه قبل از انجام ضد ارزش در جامعه راجع بهش تحقیق کنه.

“لواط باز” در کشور زیاد نیست برادر من. با یه گل بهار نمیشه که میگین اینهمه.

qblnm bhton goftm to jahan bekhosos iran lavat khyli khyli rayeje nmidonm shoma bar che asasi migin nist khbr ndarm shayd tedad onayi ke sare lavat bodnshon edam shodno migin tedad kam
age lavat roye khoshi ndare chera be bhshtia dokhrltarano psrane zibaro vade dade shode dqt konin marjash khatab be jnse mozkre ke mige dokhtrano psrane zibaro

0 ❤️

2017-03-21 00:37:41 +0330 +0330

توجه توجه .کاربر I know you شما را گمراه میکند و او کسی است که به بنده بارها فحاشی کرده و خود را آدم خوب نشان میدهد و او ریاکار است و اسلام را قبول ندارد .این شخص اگر اعتقاد داشت و تربیت خانوادگی داشت حتی یک ذره. آنوقت نمیومد به بنده و دیگران فحاشی کند و علناً زیر سوال است این شخص. من رد شما رو زدم و متاسفانه باید بگم همین روزا دس.تگ.یرت میکنم .تا با من آ.ش.ن.ا بش.ی و دیگه حرف اض.افه نزن.ی.

0 ❤️

2017-03-21 01:15:17 +0330 +0330

0 ❤️

2017-03-21 02:19:39 +0330 +0330

مثلا ی کسخلی مثل خودت که نمی فهمه اسلام بت هایی رو شکست که با استناد به اونها ملت بچه ها و دخترا رو قربانی شون می کردن اصلا شعور این رو داره که بفهمه احترام چی هست؟ خصوصا وقتی با بی شرفی تمام همون اول سوالش به مسلمونا توهین می کنه.

البته از آدمای حریصی که نگاه حیوانی به خانم ها دارن نمی شه انتظار داشت با زنده به گور کردن دخترا مخالف باشن چون تو یک خانواده ی سطح پایین و ضد زن بزرگ شدن و این اصلا عجیب نیس

ابراهیم هم ایضا…اول برو بفهم اون بت ها چی بودن و رسم و رسوم قربانی کردن بت بعل چی بوده بعد بیا کس شر بگو

0 ❤️

2017-03-21 02:21:48 +0330 +0330
نقل از: فرشته سکس هر کسی اعتقادات خودشو داره موسی به دین خود عیسی به دین خود ولی اگه کمی مطالعه کنید متوجه میشید دین اسلام اشکال و معایب زیادی داره یا شاید حکومت حاکم بر کشور باعث ایجاد این ناهنجاریها و اختلافات شده و مردم را به بی راهه هدایت کرده

دوست عزیز،

این دین داره به دین اول اروپا بدل میشه و در بیست سال آینده هم بزرگ ترین جامعه ی دینی آمریکا میشه

0 ❤️

2017-03-21 06:29:01 +0330 +0330
نقل از: AarsalanKZ
نقل از: فرشته سکس هر کسی اعتقادات خودشو داره موسی به دین خود عیسی به دین خود ولی اگه کمی مطالعه کنید متوجه میشید دین اسلام اشکال و معایب زیادی داره یا شاید حکومت حاکم بر کشور باعث ایجاد این ناهنجاریها و اختلافات شده و مردم را به بی راهه هدایت کرده

دوست عزیز،

این دین داره به دین اول اروپا بدل میشه و در بیست سال آینده هم بزرگ ترین جامعه ی دینی آمریکا میشه

labod in amarm olamae din dadn doste mn ybar vase chizhayi ke mishnvi manbae qyre akhond entkhab kon ta bfhmi vaqeyat ba harf ona chqdr farq dare darhar sort tbqe amar rasmi bazm bishtrin graysh be din masihi va bidinie
movfq bashin

0 ❤️

2017-03-21 07:36:53 +0330 +0330
نقل از: AarsalanKZ

دوست عزیز،

این که میگم مسلمونا کسخلن همینه!!!

0 ❤️

2017-03-21 13:24:49 +0330 +0330
نقل از: siamak6i

اینجا محلی است که علی گدا هنگام تولد و بیرون آمدن از آن گفت یا علی......

و از آن لحظه آن قسمت شد عبادت گاه گرم مسلمین جهان، که سالانه مورد زیارت میلیونها مسلمان قرار می گیرد.

1 ❤️

2017-03-21 23:27:34 +0330 +0330

0 ❤️

2017-03-21 23:33:07 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور

اینجا محلی است که علی گدا هنگام تولد و بیرون آمدن از آن گفت یا علی......

و از آن لحظه آن قسمت شد عبادت گاه گرم مسلمین جهان، که سالانه مورد زیارت میلیونها مسلمان قرار می گیرد.

چه بد شد من فکر کردم این مجسمه یا بت هست از نماد مهبل در هندوستان.نگو که چه گناهی کردم من (dash) (dash) (dash)

1 ❤️

2017-03-21 23:36:48 +0330 +0330

اینجا مسجدی بود که بنده در آن متولد شدم و در آنجا بنده مقدس شدم و از همانجا در دهان آمریکا مشت کوبیدم. ناگفته نماند که بنده دستم درد گرفت وقتی مشت به دهان آمریکا کوبیدم و الآن دست راستم فلجه.

1 ❤️

2017-03-22 07:15:13 +0430 +0430
نقل از: IKnowYou **بابا بیخیال تو هم بیکاری منم یه مسلموونم ولی میگم تا جایی که عقل حکم میکنه در زمان قدیم یه چیزی به اسم د ین و از خد ا بترسید تا مردم قدیم چون علمی هم نداشتند باور داشته باشند و گناه نکنند**

اتفاقاً د.ین بسته به ز.مان نیست.

خورد.ن یک مقدار م.شر.وب با.عث میشه ان.سان برای فر.ار از مشکلا.ت و ... به سمت مشر.وب گرا.یش پید.ا کنه مثل س.یگار.و مواد مخد.ر. مس.تی و بی بند و با.ری که به وجود میاره خودش یک علت د.یگست که بنیا.ن خانو.اده رو تخر.یب میکنه.

و مهمت.رین علت اون این میشه که ا.نسا.ن بی بند و بار و لا ابا.لی تلا.شی برای زند.گیش نکنه و به سمت و سو.ی ناد.رست گرا.یش پیدا کنه.

دید.ن مو و پا.ی د.ختر شاید در نگاه اول عاد.ی اما میتو.نه باعث مف.سد.ه بشه. فر.ض کن با نامزدت رفتی بیر.ون و یکی از اینها رو میبینی، اول اینکه اند.ام و ... میتونه باعث شهو.ت بشه و فردا تو در سک.س با هم.س.رت به اون فکر میکنی و یا به خود میگی کاش میشد با اون با.شم و میشه یک مف.سد.ه دیگه که شما بنیا.ن خانو.اده رو تخر.یب کنی و بی قی.د و بند میشی. یعنی در نگاه او.ل کو.چک هست اما ادامه د.ار هست متا.سفانه و همین میشه اینکه یک گن.اه کوچک در صورت عد.م کنتر.ل گن.اه بزرگ داره.

برای مثال پسر.ی که میاد توی این سا.یت برای خود ا.رضا.یی به خود.ش میگه حالا اگر د.ختر.ی بود هم بهت.ر، پس می افته به دنبال گنا.ه ز.نا و در این راه غی.ر.ت و شر.افت و .. خود.ش رو از د.ست می.ده.

مطمعن باش شی.ط.ان با.هوش تر از خیلی از ما.ست و میتونه صد.مه رو به صورت ضر.ب ا.هنگی بز.نه و نه یک آن بی.اد بگه برو اد.م بک.ش! کم کم کا.ری میکنه که مفا.سد بز.رگ به وجود میاد.

اعو.ذ با.لله من الشیطا.ن ر.جیم.

به اینجاش نگاه نکرده بودم حرف شما قطع به یقین 90 درصد درسته

0 ❤️

2017-03-22 10:37:42 +0430 +0430

در خصوص این عکس ها

باید عرض کنم طبق ترویج زنبارگی و موضوعات متنوع و بی نظیر جنسی در دین مبین، قاعدتا محل هایی هم که مربوط به تجمع مسلمین می شد نباید مستثنا از این ترویج می بود لذا دستندرکاران منار ساختند در نماد مذکر و محراب ساختند در نماد مؤنث.

0 ❤️

2017-03-22 10:39:37 +0430 +0430
نقل از: Elyan.111 متاسفانه تاپیک شما نه از برای آگاهی بلکه برای تفرقه بین دیگران بنا شده مردتیکه هیچی ندار که معلوم نیست دین و مذهب تو چی هست , نشستی از پیامبری ایراد میگیری که برگزیده خداوند هست و در اصل شما خداوند رو زیر سوال میبرین که انتخابش اشتباه بوده . در اینکه عقل تو ناقص هست شکی نیست اما آیا پرستیدن سنگ و گاو و خوک .... نشانه سلامت عقل و وجود دین هست کل دانشمندان وجود قرآن و مسایل درونیش رو تایید میکنن و این قرآن بر پیامبر خدا نازل شده پس بیهوده ایراد بر منتخبین خدا نگیر که در تورات و انجیل هم بشارت پیامبر توسط منتخبین دیگر بوده در اینکه هم بعضی افراطیون دینی در پیدایش این افکار سخیف کمک کردن شکی نیست اما توهین شما به پیروان و مسلمانان نشان از ضعف شما داشته و این از هر کاری زشت تره و در آخر با کمال منطق میگم شما و کسانی که این حرفها رو میزنند فقط بیشعور و احمق هستند چون هر سخن جایی و هر نکته مقامی حیوان یابو اینجا سایت سکسی هست محلی برای ارضا فکری و جسمی نه یک سایت دینی و اسلامی بفهم احمق لطفا جای این بحثها در جای دیگره شما میلیارد مسلمان رو نفهم خطاب کردی و خیالت راحت از همه نفهم تر تو و هم کیشانت هستی

نظر من هم همین است

0 ❤️

2017-03-23 18:06:42 +0430 +0430
نقل از: sam00000 هر جور فک میکنم راست میگی به عقیده منم ما یک میلیارد مسلمونای دنیا باید کس اون مامانی که تو رو زاییده ببوسیم فکرشو کن یه میلیارد بوسه ه ه ه!!!!! خیلیه هاااا

تو بیا برو سرتو بکن تو کون آخوند محلتون حال کن.

0 ❤️

2017-03-23 19:55:56 +0430 +0430

سلام ما میگیم توهین نکنین اول شما جواب بدین بگین چرا توهین میکنین تا ما هم بگیم ؟
شما مال 1400 سال پیش نیستی که بخوای بپرسی. حتما همون زمان سوال کردن و جواب گرفتن ؟ شما بگو چه دینی داری ؟ چرا خودت داری با توهین حرف میزنی ؟ وقتی شما اول شروع میکنی تموم کننده شما نیستی. ما تورات و انجیل ووووو اتش نزدیم اگ غیر مسلمان هستی؟ منظورمون به اتش زدن قرآنه ؟ اگ هم دین نداری که انسان باش مودب باش درست حرف بزن.

0 ❤️

2017-03-24 20:42:40 +0430 +0430

واقعا برای همتون متاسفم

هم اونایی که طرفدار دین هستن
هم اونایی که نیستن

واقعا دارید سر این بحث میکنید که خدا وجود داره یا نه ؟
اصلا خبر دارید کشورای دیگه چه خبره

خب اولا اینو میدونید که به ایرانیا میگن دین زده
نظر شما در مورد دین زدگی اینکه همه دینی هستن

نه عزیز
دین زدگی یعنی دین اولویت هرکارشونه و همه چی دینه براشون

خارج از خاورمیانه بپرسی دینت چیه یارو بهت میخنده
چون میبینه که هنوز هم افرادی وجود دارن که معیار انتخاب آدما براشون دینه

خودتونو یه لحضه بزارید جای یه آدم موفق
مثلا بیل گیتس ( مایکروسافت )
بعدش فرض کنید دو نفر دارن در مورد دین بحث میکنن
چیکار میکنید
به بحثشون ملحق میشید ؟
یه احمق واقعی هستید اگه برید تو جمعشون
دلیل موفقیت آدمای معروف ← فکر نکردن به چیزایی که مردم عوام فکر میکنن
مثل یه احمق فکر نمیکنه که حتما باید خدا باشه یا دین حتما باید داشته باشه یا اولویت اولش دین باشه
در واقع اصلن براش مهم نیست تنها چیزی که براش مهمه هدفش , زمانش و زندگی شادشه
چون دین ارزش بحث نداره و فقط یه خرافه باستانیه

آتئیست های عزیز لطفا وقتتونو برای قانع کردن افرادی که برای خودشون و وقتشون ارزشی قائل نیستن هدر ندید

مسلمان های عزیز قصد توهین ندارم ولی طرز نگاه یک روشن فکر به اسلام همون طرز نگاه یک مسلمان به گاو پرستیه و همونطور که محاله یک مسلمان گاو پرست بشه یک آتئیست هم محاله مسلمان شه

امیدوارم فهمیده باشید که بحثاتون بی فایدس و فقط وقت با ارزشتون رو میگیره

مهم شعوره نه دین

آرزوی موفقیت برای همتون دارم

0 ❤️

2017-03-24 21:05:25 +0430 +0430
نقل از: f5050 قابل توجه اون کسخلی که میگه دانشمندا نکات علمی قرآن رو تایید میکنن !!! داداش تو سه مورد با منبع معتبر اسم ببر من رگمو میزنم

آخه بچه مزخرف تو چيزي از قران و علم ميدوني؟

بزرگترين و مهمترين نكته علمي قران خلقته

و بعد از اون بيگ بنگ و سوميش هم اثبات حركت كل جهان وكيهانه كه تازه چند ساله دانشمندا بهش واقف شدن

حالا برو رگ كونتو بزن جاكش هزار تومني

0 ❤️

2017-03-24 21:18:54 +0430 +0430
نقل از: زمان.خان
نقل از: f5050 قابل توجه اون کسخلی که میگه دانشمندا نکات علمی قرآن رو تایید میکنن !!! داداش تو سه مورد با منبع معتبر اسم ببر من رگمو میزنم

و بعد از اون بيگ بنگ و سوميش هم اثبات حركت كل جهان وكيهانه كه تازه چند ساله دانشمندا بهش واقف شدن

(clap)
کسخل پر ادعا اینا همشون رد شده

0 ❤️

2017-03-24 21:33:45 +0430 +0430
نقل از: f5050

(clap)

چي رد شده ؟ خلقت؟ يعني تو از عناصر جوش خوردي بهم فرتي از رحم مادرت متولد شدي؟

بيگ بنگ رد شده ؟ از علم چيزي ميدونن پسر جان؟

0 ❤️

2017-03-24 21:35:17 +0430 +0430

(clap)

حركت وضعي كائنات ردشده ؟ يعني ميگي كهكشان راه شيري با كليه متعلقاتش ثابتن؟

خدايي داري تو روحم راه ميريا .با تو ديگه بحثي ندارم

0 ❤️

2017-03-24 21:35:57 +0430 +0430

(clap)

بیگ بنگ رد نشده مهندس
ربطش به اسلام و قرآن رد شده

0 ❤️

2017-03-24 21:38:22 +0430 +0430

(clap)

بیگ بنگ رد نشده مهندس

اينكه تو قران همه اينا رو توضيح داده كجاش رد شده دكتر جون

0 ❤️

2017-03-24 21:40:33 +0430 +0430

(clap)

بیگ بنگ رد نشده مهندس

بي خيال من حوصله بحث ندارم خوسبم گرفته

اگه خودت حس مطالعه داشتي برو بخون دستت مياد

بدون مطالعه هم هيچ جا اظهار نظر نكن دكي جون

0 ❤️

2017-03-24 21:43:30 +0430 +0430

(clap)

بیگ بنگ رد نشده مهندس

بي خيال من حوصله بحث ندارم خوسبم گرفته

اگه خودت حس مطالعه داشتي برو بخون دستت مياد

بدون مطالعه هم هيچ جا اظهار نظر نكن دكي جون

اگه پدیده " به هم ربط دادن کلمات به هم " رو در نظر نگیریم درسته
آخه مرد حسابی چرا کتاب داستانتونو به بیگ بنگ ربط میدی
ارزش بحث نداره و نداری
حیف وقتم
شب خوش

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «