همه زنان میتونند این کارها رو انجام بدن!!! (squirt,creampie)

1397/12/16

توی این پست میخوام در مورد یه قابلیت فیزیکی بدن خانوما صحبت کنم که همه بلا استثنا قابلیتش رو دارن منتها بعضیا براشون از ابتدا به طور ناخودآگاه اتفاق میفته و برای بعضیا باید یه مقدار تمرین کنند تا بتونند انجامش بدن. بابت این پیشاپیش عذرخواهی کنم که مطلب طولانیه و ممکنه از خوندنش خسته بشین ولی تا حد امکان سعی کردم خوب نگارش کنم تا بتونید ازش استفاده کنید.
ابتدا برای همه ما واضحه که یه دختر یا خانومی که میخواد تحریک بشه، نیاز به عشقبازی و پیش نوازش داره تا اول آروم بشه و بعدش کم کم تحریک بشه. در ابتدای تحریک، مایع لزجی دهانه واژن یا همون کصش رو مرطوب میکنه یا به عنوان ساده تر خیس میشه. اگه این تحریک ادامه پیدا کنه این مایع لزج بیشتر ترشح میشه و بعد از این دختر یا زن آماده سکس میشه. منتها این مایع لزج برای بعضی از خانم ها بی رنگ هست ولی برای بعضی ها شیری رنگ هست که خب غلظت بیشتری هم داره. در حین تحریک که این مایع ترشح میشه، توی مثانه نیز مقداری مایع (که شبیه به ادرار هست و نه خود ادرار چون میزان موادش با ادرار متفاوته) جمع میشه.
خب حالا بریم سراغ اصل مطلب که این اتفاق چطوری میفته. موضوعی که وجود داره اینه که هر زن به دو طریق میتونه به اوج لذت برسه و شهوت واقعی رو تجربه کنه. ابتدا این که از طریق کلیتوریس تحریک بشه و به ارگاسم برسه که بعد از به ارگاسم رسیدن مثل ما مردا بی حال میشه و از شدت انقباضات بدنش دیگه توانایی ادامه سکس رو به سختی میتونه داشته باشه و یکی هم از طریق واژن و دخول که این تحریک شدن ارگاسم نداره و هر دفعه توسط اصطکاکی که بین آلت مرد با دیواره واژن وجود داره، باعث میشه که زن در هر لحظه شهوت و لذتش بیشتر و بیشتر بشه. جالبه بدونید ارگاسمی از این طریق وجود نداره و زن از این راه میتونه تا بی نهایت لذت ببره مگه این که بدنش کم بیاره و به ارگاسم برسه.
وقتی زن از طریق واژن تحریک میشه و دخول انجام میشه، نکته ای که وجود داره اینه که غده ای که مایع لزج رو ترشح میکنه شروع به ترشح بیشتر میکنه و وقتی بدن زن کم میاره در مقابل این همه لذت، غده ای که وجود داره، به یکباره و ناگهانی تمام مایع رو تخلیه میکنه و این باعث میشه که از واژن، حجم زیادی از این مایع خارج بشه که زن همزمان با ارگاسم و خروج این مایع لذت دو چندان ببره. به این اتفاق در زبان انگلیسی میگن creampie که دقیقا شبیه انزال مرد هست و توی مرد ها هم حین انزال همین اتفاق ولی به شیوه ای متفاوت تر انجام میشه.
و در ادامه وقتی زن از طریق کلیتوریس یا نقطه جی تحریک میشه و به ارگاسم نزدیک میشه مایعی که کامل داخل مثانه جمع شده، مثانه رو تا حدی پر میکنه و تحریک بیشتر باعث ارگاسم و انقباضات شدید بدن مخصوصا رحم و واژن زن میشه که باعث میشه به مثانه فشار بیاد و این آب با شدت زیاد بیرون بپاشه که البته در این لحظه تحریک نقطه جی برای زنان لذت واقعا زیادی داره و باعث همین لذت بدن زنان رو به لرزش میندازه. به این پاشیده شدن آب به بیرون اصطلاحا میگن squirt که در بدن مردا هم به صورت نهفته وجود داره و به طریقی اتفاق میفته.
البته نکته ای که باز هم باید بهش اشاره کنم اینه که همه زنان و دخترا هم قابلیت squirt و هم قابلیت creampie رو که خیلی هم براشون میتونه لذتبخش در بدنشون دارند منتها بعضی ها به صورت ناخودآگاه بدنشون بروز میده و بعضی ها باید با تمرین و ورزش ها و انجام کارهای خاص این قابلیت رو استفاده کنند تا بتونند از این نعمت بدنشون لذت ببرند.
سوال یا مطلبی بود میتونید از طریق پیام ها باهام مطرح کنید تا در مواقعی که هستم بهتون پاسخ بدم و در این رابطه کمکتون کنم.
با تشکر

10287 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-07 12:05:25 +0330 +0330

squirt رو تا حالا نداشتم :(

0 ❤️

2019-03-07 12:09:26 +0330 +0330
نقل از: katy_harry22 squirt رو تا حالا نداشتم :(

یعنی creampie داشتی؟ باید تمرین های خاصی داشته باشی تا لذتشو تجربه کنی…

0 ❤️

2019-03-07 12:13:26 +0330 +0330
نقل از: Mohammad-Epicure

اونو ارهه ولی اینو نه :(

0 ❤️

2019-03-07 12:15:08 +0330 +0330

یک چیز دیگ من تو رابطه گاهی واژنم تنگ تر هم میشه یعنی خودمم میتونم کنترلش کنم ؟

0 ❤️

2019-03-07 12:15:42 +0330 +0330
نقل از: katy_harry22

اونو ارهه ولی اینو نه :(

میخوای کمکت کنم انجامش بدی؟

0 ❤️

2019-03-07 23:25:43 +0330 +0330
نقل از: katy_harry22

یک چیز دیگ من تو رابطه گاهی واژنم تنگ تر هم میشه یعنی خودمم میتونم کنترلش کنم ؟

یعنی چی واژنم تنگ تر میشه؟ البته نکته ای که وجود داره اینه که شاید دست خودت باشه، شایدم مربوط به کارهایی که قبلش انجام میدی.

0 ❤️

2019-03-08 22:40:56 +0330 +0330

مردها میتونن کمکی بکنن برای بسرعت بشیدن با بهتر رسیدن به این حالاتی که تعریف کردین ؟
منورم اینه نحوره صحیح و بهترین حالت برای زن و مرد رو هم توضیح بدین ممنون میشم.

0 ❤️

2019-03-10 15:50:27 +0330 +0330
نقل از: friend.parsi مردها میتونن کمکی بکنن برای بسرعت بشیدن با بهتر رسیدن به این حالاتی که تعریف کردین ؟ منورم اینه نحوره صحیح و بهترین حالت برای زن و مرد رو هم توضیح بدین ممنون میشم.

مردا میتونن عامل این لذت و اتفاق افتادن این دو اتفاق توی یه بار سکس باشن و کارهایی هست که باید انجام بدن تا اتفاق بیفته که چون طولانیه، اینجا نمیتونم توضیح بدم و البته بسته به ویژگی های هر خانم فرق داره. ولی مردا همونقدر که توی لذت بردن توی سکس تاثیر گذار هستند، توی این موارد بیشتر تاثیر گذارند.

0 ❤️

2019-03-10 15:55:12 +0330 +0330

بستگی به شدت شهوت داره بیشتر . البته من شنیدم یسری زن ها هم نمیتونن squirt داشته باشن

0 ❤️

2019-03-10 16:23:33 +0330 +0330
نقل از: Siamak323 بستگی به شدت شهوت داره بیشتر . البته من شنیدم یسری زن ها هم نمیتونن squirt داشته باشن

طبق تحقیق ها و توصیه هایی که به چند نفر داشتم و گفتند که نمیتونستند، بعد از تمرین هایی که بهشون گفتم تونستند انجام بدن و لذتش رو تجربه کنند.

0 ❤️

2019-03-10 21:07:48 +0330 +0330
نقل از: friend.parsi مردها میتونن کمکی بکنن برای بسرعت بشیدن با بهتر رسیدن به این حالاتی که تعریف کردین ؟ منورم اینه نحوره صحیح و بهترین حالت برای زن و مرد رو هم توضیح بدین ممنون میشم.

مردا میتونن عامل این لذت و اتفاق افتادن این دو اتفاق توی یه بار سکس باشن و کارهایی هست که باید انجام بدن تا اتفاق بیفته که چون طولانیه، اینجا نمیتونم توضیح بدم و البته بسته به ویژگی های هر خانم فرق داره. ولی مردا همونقدر که توی لذت بردن توی سکس تاثیر گذار هستند، توی این موارد بیشتر تاثیر گذارند.

اگر بیشتر توضیح بدین من و دیگر دوستانی که همواره این بحث رو دنبال میکنن ممنون خواهن شد.

0 ❤️

2019-03-11 09:45:41 +0330 +0330
نقل از: friend.parsi

اگر بیشتر توضیح بدین من و دیگر دوستانی که همواره این بحث رو دنبال میکنن ممنون خواهن شد.

اینجا امکانش نیست چون هم خیلی طولانیه و هر کسی ویژگی های مخصوص به خودش رو داره پس تمرینات هم مربوط به خود شخصه. اگر خواستید توی تل پیام بدین بهم.

0 ❤️

2019-04-18 21:59:19 +0430 +0430

فکر کنم ی اشتباهی پیش اومده. به نظرم creampie به حالتی گفته میشه که مرد درون واژن زن ارضا بشه و حالا با فشار خود زن و یا به حالت عادی اب بیاد بیرون. به این حالت که در واقع یک نوع صحنه لذت بخش برا عده ای هست رو creampie میگن

0 ❤️

2019-04-19 05:27:17 +0430 +0430
نقل از: Ali.zer00 فکر کنم ی اشتباهی پیش اومده. به نظرم creampie به حالتی گفته میشه که مرد درون واژن زن ارضا بشه و حالا با فشار خود زن و یا به حالت عادی اب بیاد بیرون. به این حالت که در واقع یک نوع صحنه لذت بخش برا عده ای هست رو creampie میگن

بله اون حالت creampie مردونه هست که داخل زن ریخته میشه و بعد خارج میشه از کص زن ولی این حالت که تعریف کردم مربوط به بدن خود زن ها میشه و باعث ایجاد ارگاسم در بدنشون هست و از این اتفاق لذت میبرند.

0 ❤️

2019-04-19 06:45:48 +0430 +0430

منکه هرچی زن و دختر رو گاییدم فقط ارضا کلیتوریس شدن
تا حالا ندیدم ازشون اب بپاشه بیرون

بنظرم کسشره این حرفا ، ماله تو فیلماست

0 ❤️

2019-04-19 07:29:20 +0430 +0430

بسیار عالی و مفید
توضیح بدید چگونه مرد میتونه زن را به Squirt برسونه؟

0 ❤️

2019-04-19 08:09:17 +0430 +0430
نقل از: حمیدمشهدی منکه هرچی زن و دختر رو گاییدم فقط ارضا کلیتوریس شدن تا حالا ندیدم ازشون اب بپاشه بیرون

ولی به نظر من که امکان اتفاق افتادنش هست و همه میتونن انجام بدن منتها هم باید از لحاظ احساسی تحریک شدید بشن و هم از لحاظ جسمی تا در حین ارضا شدن باعث این اتفاق بشه. اکثر دخترا ارضا شدن از طریق کلیتوریس رو تجربه میکنن چون که راحت تر اوج میگیره و یه نقطه اوج داره که بعدش اون تنش توی بدنشون وجود نداره.

0 ❤️

2019-04-22 11:16:18 +0430 +0430
نقل از: حمیدمشهدی منکه هرچی زن و دختر رو گاییدم فقط ارضا کلیتوریس شدن تا حالا ندیدم ازشون اب بپاشه بیرون

من یه فیلم ایرانی داشتم که زنه توش squirt کرد نه به شدت فیلمای سوپر ولی شدت داشت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «