واقـــعا این خــــدای شما دیـــوانه نیـــست ؟؟؟

1394/02/10

شما چه مسلمان باشید چه دگراندیش ،حتما تا حالا به این نکته فکر کردید که مجازات هایی که قران برای گناهکاران در نظر گرفته تا چه حد سادیستیک و غیر عادلانه هستند !

نکته جالب اینه که عذاب های دوزخ و پاداش های بهشت با همدیگر توازن ندارند یعنی شما به مسابقه ای دعوت کرده اند که اگر پیروز شوید صد هزار تومان برنده خواهید شد و اگر ببازید باید میلیارد ها تومان بپردازید انطور که قران بهشت را توضیح داده شرایط ان چندان با شرایط زمین متفاوت نیست ، خانه و و باغ و دختر و جوی شیر و عسل و اسب و انواع غذا ها و میوه های زمینی در توصیف جاذبه های بهشت نام برده شده که میتوان گفت بهشت روی زمین چندان دور از ذهن نیست
اما دوزخ توصیف شده توسط قران بسیار بسیار هولناک تر از ان چیزیست که بتواند به ذهن یک انسان در زمین برسد چرا که طول و حجم شکنجه های دوزخی با شرایط دنیا سازگار نیست ، مگر یک انسان با کمترین و علمی ترین شکنجه ها چند روز دوام می اورد ؟

انانکه ﺑﻪ ﺁﻳﺎﺕ ﻣﺎ ﮐﺎﻓﺮ ﺷﺪﻧﺪ ﺑﻪ ﺁﺗﺶ ﺧﻮﺍﻫﻴﻢ ﺍﻓﮑﻨﺪ ﻫﺮ ﮔﺎﻩ ﭘﻮﺳﺖ ﺗﻨﺸﺎﻥ ﺑﭙﺰﺩ ﭘﻮﺳﺘﯽ ﺩﻳﮕﺮﺷﺎﻥ ﺩﻫﻴﻢ ، ﺗﺎ ﻋﺬﺍﺏ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺑﭽﺸﻨﺪ ﺧﺪﺍ ﭘﻴﺮﻭﺯﻣﻨﺪ ﻭﺣﮑﻴﻢ ﺍﺳﺖ (نسا 56)

(طاغیان) ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺩﺭﺍﺯ ﺩﺭ ﺁﻧﺠﺎ ﺩﺭﻧﮓ ﮐﻨﻨﺪ ؛ ﻧﻪ ﺧﻨﮑﯽ ﭼﺸﻨﺪ ﻭ ﻧﻪ ﺁﺏ، ﺟﺰ ﺁﺏ ﺟﻮﺷﺎﻥ ﻭ ﺧﻮﻥ ﻭ ﭼﺮﮎ ؛ ﺍﻳﻦ ﮐﻴﻔﺮﯼ ﺍﺳﺖ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﮐﺮﺩﺍﺭ ﺯﻳﺮﺍ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺣﺴﺎﺏ ﺍﻣﻴﺪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻨﺪ (نبا 21 تا 25)

اینجا میگوید مجازاتی برابر با کردار ! و در ادامه عذاب شدگان را کسانی میخواند که به روز حساب امید نداشتند ، یعنی مجازات صرفا کفر بوده اما پرسش اینجاست که چگونه چنین عذاب هولناکی میتواند مجازات کفر باشد ؟
با وجود چنین قوانینی چگونه میتوان جنایات عناصر داعش در قبال کافران را محکوم کرد ؟
هر چند جنایات داعش یک هزارم انچه شخص الله انجام میدهد نیست !

هر که بخواهد ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﺎﻓﺮ ﺷﻮﺩ ﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺎﻓﺮﺍﻥ ﺁﺗﺸﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺩ ﺁﻥ ﻫﻤﻪ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺑﺮﻣﯽ ﮔﻴﺮﺩ ، ﺁﻣﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻳﻢ ﻭ ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﺍﺳﺘﻐﺎﺛﻪ ﺁﺏ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺍﺯ ﺁﺑﯽ ﭼﻮﻥ ﻣﺲ ﮔﺪﺍﺧﺘﻪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺣﺮﺍﺭﺗﺶ ﭼﻬﺮﻩ ﻫﺎ ﮐﺒﺎﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺑﺨﻮﺭﺍﻧﻨﺪﺷﺎﻥ ، ﭼﻪ ﺁﺏ ﺑﺪﯼ ﻭ ﭼﻪ ﺁﺭﺍﻣﮕﺎﻫﯽ ﺑﺪ .(کهف 29)

ﭘﺲ ﺑﻪ ‏ﺳﺰﺍﻯ‏ ﺁﻧﻜﻪ ﺩﻳﺪﺍﺭ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻳﺎﺩ ﺑﺮﺩﻳﺪ ‏ﻋﺬﺍﺏ ﺭﺍ ‏ﺑﭽﺸﻴﺪ ﻣﺎ ‏ﻧﻴﺰ‏ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﺘﺎﻥ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﻭ ﺑﻪ ‏ﺳﺰﺍﻯ‏ ﺁﻧﭽﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻰﺩﺍﺩﻳﺪ "ﻋﺬﺍﺏ ﺟﺎﻭﺩﺍﻥ"ﺭﺍ ﺑﭽﺸﻴﺪ ‏(سجده 14)

چیزی که در این ایه شگفت انگیز است مجازات جاودانه انهم با شرایط هولناکی بود که در ایات پیشین توصیف شده بود ، چگونه ممکن است کسی را تا ابد شکنجه کرد و برای جرمی کوچک مجازاتی بی پایان قایل بود ؟
اصلا چه کسی مجازات ابدی را به رسمیت میشناسد ؟
چه کسی چنین قانون وحشیانه ای را میپذیرید و چگونه میتوان به چنین قانونگذار سنگدلی صفت بخشنده و رحیم داد ؟

احساس ترس حیاتی ترین ویژگی ما انسانهاست ، در چنین شرایطی با افزایش میزان ادرنالین خون و کاهش توانایی مغز در پردازش اطلاعات قدرت تفکر و تصمیم گیری از انسان صلب میشود و مغز مانند برده زر خرید به استثمار تهدید کنندگان در می اید ، به عنوان مثال در قرون وسطا کوچک ترین شبهه های مذهبی را با مجازات های دلهره اوری چون گاو برنزی ، زنده پوست کندن ، گلابی غمگین … پاسخ میدادند و به این ترتیب حتی مردم را از خواندن ترجمه انجیل هم به وحشت می انداختند .

معمولا کسانی از شیوه ترس و تهدید استفاده میکنند که توان اثبات گفته های خود را به صورت منطقی نداشته باشند ،مثلا اگر داروین در کتاب منشا انواع نظریه خود را فقط در در یک جمله “اشتقاق انواع از همدیگر” خلاصه میکرد و در ادامه مانند قران و انجیل چند صد صفحه به شیوه های مختلف شکنجه مخالفان نظریه اش میپرداخت میشد گفت او هم توان اثبات گفته هایش را نداشته !
مذهبی ها همیشه در برابر هر مخالفتی شکنجه های جهنم را پیش میکشند چون فشار روانی جهنم تنها منطق تاثیر گذار انهاست ، هر جا پرسشی مطرح کنید که از پاسخ دادن درمانده شده باشند صحنه شکنجه شدنتان را یاد اوری میکنند یا مانند تروریست هایی که با تهدید به کشتن خود و خانواده تان شما رو مجبور به ساکت شدن میکنند با فشار روانی جهنم اندیشه تان را ترور میکنند .

بهتره تهدید هاشونو به مانند حکیم عمر خیام به تخمتون حواله کنید و زیاد بهش فکر نکنید فلذا :
ﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﺯﻧﻢ ﺑﺮﻭﯼ ﺩﺭﯾﺎﻫﺎ ﺧﺸﺖ
ﺑﯿﺰﺍﺭ ﺷﺪﻡ ﺯ ﺑﺖ ﭘﺮﺳﺘﺎﻥ ﮐﻨﺸﺖ
ﺧﯿﺎﻡ ﮐﻪ ﮔﻔﺖ دوزخی ﺧﻮﺍﻫﺪ بود
ﮐﻪ ﺭﻓﺖ به ﺩﻭﺯﺥ ﻭ ﮐﻪ ﺁﻣﺪ ﺯ بهشت

6333 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-04-30 13:55:25 +0430 +0430

[quote=کتی 21]لطفا بلاک خصوصیمو بردار کارت دارم. باشه؟؟ air_kiss[/quote]
برداشتم ، حرفات تموم شد دوباره میبندم

0 ❤️

2015-04-30 14:17:50 +0430 +0430

[quote=fulcrume]مثلا یه کسی که شوهر داشته رفته به دو نفر دیگه کون داده کوس داده کیرشونو خورده تا ته،بعد بره خدا جهنمو و چندتا شلاق بخوره بهش بگن عزیزم بهشت از اون وره.سررات به اون نوچه های شیطان هم یه حالی بده تو دنیا تو کفت بودن.حالا اگه خودت سوال داری بپرس.شاید بر و بچ جوابتو دادند.[/quote]
این توهمی که تو زدی فکر نکنم غیر از شیشه چیز دیگه ای کشیده باشی

0 ❤️

2015-04-30 14:19:31 +0430 +0430

الان ماله کشان عزیز میان میگن منظور خداوند متعال از آتش و سرب داغ، فلان کسشعر بوده و بهمان حالا باید تفسیرشو بری بخونی!

0 ❤️

2015-04-30 14:25:19 +0430 +0430

این شیوه‌ای که به کار گرفتی (توأم تصویر و نوشتار) جالب بود. راه حل مناسبیه برا کاهش خسته‌کنندگی متن یه سره، بقیه کاربرا هم پیش بگیرن خوبه…

چون میبینم جدیدا زدی تو فاز خیام این رباعی هم میارم که موضوع تکمیل شه:

دارنده چو ترکیب طبایع آراست،
از بهر چه او فکندش اندر کم و کاست؟
گر نیک آمد شکستن از بهر چه بود؟
ور نیک نیامد این صور عیب که راست؟

0 ❤️

2015-04-30 14:34:06 +0430 +0430

سلام

پیامبر اسلام به عنوان یه پادشاه فوق العاده تونست عرب رو متحول کنه،

بهشت و جهنم صرف نظر از جنبه های مثبتی که تو قدرت بازدارندگیش
هست ، بیشتر شبیه یه ابزار ازش استفاده شده ، به همین دلیل سرداران عرب با رسیدن به طبرستان خیال کردن به بهشت رسیدن و همونجا بود که شیر و قیر در هم امیختند!

0 ❤️

2015-04-30 14:49:54 +0430 +0430

بله تحول!

خطبه های خلفای راشد رو بخون : سپاس خدایی را که به واسطه فرستاده اش محمد، تفرقه را از ما دور ساخت و مارا متحد گردانید،

با همین اتحاد ایرانُ گرفتن، چیزی که ای کاش مام می داشتیم!

0 ❤️

2015-04-30 15:01:14 +0430 +0430

[quote=ریداننده]سلام

هست ، بیشتر شبیه یه ابزار ازش استفاده شده ، به همین دلیل سرداران عرب با رسیدن به طبرستان خیال کردن به بهشت رسیدن و همونجا بود که شیر و قیر در هم امیختند![/quote]
بله در این مورد حق با شماست.محمد برای اولین تونست جهان عربو از قبیله نشینی بصورت یک کشور متحد در بیاره هرچند در بسیاری از موارد از خودش خشونت نشون داد ولی به هرحال نتیجه گرفت…
در مورد بهشت و جهنم چه واقعی باشه چه الکی برای مردم عربستان در اون زمان جذابیت فوق العاده ای داشته چون عربا در اون زمان تقریبا هیچی نداشتن.خونه نداشتن تو چادر میخوابیدن.گشنه بودن هم دیگه رو غارت میکردن واسه یه خورده اب ادم میکشتن…خب مسلما هرکسی اون تعاریفو از بهشت بشنوه عاشق سینه چاک محمد میشه و همین افکار اعراب باعث بوجود اومدن تفکر ایدوئولوژی افراطی شد…یعنی ما چه ادم بکشیم چه در جنگ بمیریم در هر حال میریم بهشت.با همین ایدوئولوژی و اتحاد اعراب موفق به فتح ایران شدن هرچند که ایران در اون زمان دچار یکسری مشکلات داخلی بود.

0 ❤️

2015-04-30 15:12:13 +0430 +0430

[quote=vikiing]سلام به ارش دوست داشتنی و کهربای عزیز .ارش یاد قدیمات افتادم پیرمرد یه مدت بوود اینجور تایپیکایی نمیزدی هنوزم نشون دادی دود از کنده بلند میشه.موفق باشی دوست عزیز[/quote]

سلام رفیق
نمیدونم تو چرا خیلی آشنا میزنی برا من!

0 ❤️

2015-04-30 15:12:42 +0430 +0430

قران عالیه…
بله رودخونه ی توی زاهدان رودخانه هست و رودخونه ی توی ژنو سوءیس هم رودخانه هست…حالا اینا چقدر شبیه هستن؟…شما وقتی درکت به چیزی نمیرسه عیب از اون چیز نیست…

0 ❤️

2015-04-30 15:14:20 +0430 +0430

[quote=vikiing]سلام به ارش دوست داشتنی و کهربای عزیز .ارش یاد قدیمات افتادم پیرمرد یه مدت بوود اینجور تایپیکایی نمیزدی هنوزم نشون دادی دود از کنده بلند میشه.موفق باشی دوست عزیز[/quote]
هنوز زوده که بازنشسته بشم ، شما که منو میشناسید بد نیست منم شما رو بشناسم ؟ مام یه نمه با دیدن دوستان قدیمی کیفور بشیم

0 ❤️

2015-04-30 15:17:36 +0430 +0430

[quote=ریداننده]سلام

هست ، بیشتر شبیه یه ابزار ازش استفاده شده ، به همین دلیل سرداران عرب با رسیدن به طبرستان خیال کردن به بهشت رسیدن و همونجا بود که شیر و قیر در هم امیختند![/quote]
اگر یک نگاهی به جوامع مسلمان بندازید میبینید بهشت و جهنم نه بازدارنده اند و نه تشویق کننده ، حتی اگر خدا به خاطر سکس سرب داغ توی گلوی مردم بریزه شما باز همون کار خودتونو میکنید و موقع انجام ان اصلا به خدا و جهنم فکر نمیکنید
اگر کمی در زمینه جامعه شناسی اطلاعات داشته باشید حتما اینو هم میدونید رواج جرم و مفاسد اجتماعی ربطی دین و اعتقادات و حتی قوانین کیفری کشور نداره ، یه فاکتور هایی دیگه ای تعیین کننده هستند مثل فقر ، نرخ بیکاری و تورم …
مثلا سوید که اکثریت بیخدا هستند یک جامعه خیلی امن و سالم دارند اما ایران با اکثریت شیعه که مثلا دین خدا هم هست چی ؟
ایا جهنمتون باز دارنده مردم از گناه و مفاسد اجتماعیه ؟
قرون وسطا این وسیله داخل مهبل زنان جنده ، کون لواط گر ها و دهان دروغگو ها میگذاشتن ، این گلابی به محض ورود به منافذ باز میشد و کس و کون و دهان طرف جوری میشکافت که …
این مجازات هم موجب کاهش سکس و لواط و دروغ نشد

0 ❤️

2015-04-30 16:45:45 +0430 +0430

[quote=رضا.ایرانی]قران عالیه…
بله رودخونه ی توی زاهدان رودخانه هست و رودخونه ی توی ژنو سوءیس هم رودخانه هست…حالا اینا چقدر شبیه هستن؟…شما وقتی درکت به چیزی نمیرسه عیب از اون چیز نیست…[/quote]
ساقیتون کیه ؟ وجدانا بگو این مثالت چه ربطی به موضوع من داشت ؟

0 ❤️

2015-04-30 16:50:19 +0430 +0430

بله رودخونه ی توی زاهدان رودخانه هست و رودخونه ی توی ژنو سوءیس هم رودخانه هست…حالا اینا چقدر شبیه هستن؟…شما وقتی درکت به چیزی نمیرسه عیب از اون چیز نیست…[/quote]
فقط بيا وسط يه کسشعري بگو که مثلاً خودتو نشون داده باشي ديگه…
فقط ميتونم بگم خاک بر سرت ريدم lol

خخخخخخخخخ

0 ❤️

2015-04-30 16:54:45 +0430 +0430

این مزخرفات چیه میگی اخه؟؟این مثالت چه ربطی داشت به موضوع بحث؟؟فک کنم تاپیکو اشتباه اومدی حاجی

0 ❤️

2015-04-30 17:10:15 +0430 +0430

[quote=whosucks]آقایی که این تاپیک رو درست کردید ؟ آیا اهل منطق و بحث عقلی و استدلالی هستید تا راجع به این موضوع با هم بحث کنیم یا نه ؟ یا فقط قصد دارید یک جمله ای رو بعنوان تاپیک بیان کنید و
هرکس مخالفت کرد رو به همراه همفکراتون با فحش و ناسزا بدرقه کنید ؟
اگر پایه بحث عقلی راجع به بهشت و جهنم هستید بفرمایید واگر نه تکلیف همه مشخصه.[/quote]
مگر غیر از بحث عقلی بحث تخمی هم داریم ؟

0 ❤️

2015-04-30 17:14:45 +0430 +0430

[quote=whosucks]آقایی که این تاپیک رو درست کردید ؟ آیا اهل منطق و بحث عقلی و استدلالی هستید تا راجع به این موضوع با هم بحث کنیم یا نه ؟ یا فقط قصد دارید یک جمله ای رو بعنوان تاپیک بیان کنید و
اگر پایه بحث عقلی راجع به بهشت و جهنم هستید بفرمایید واگر نه تکلیف همه مشخصه.[/quote]
با این بحث نکن وسط بحث 10 تا پست ميزاره 9 تاش خايماليتو میکنه اون يدونه هم معلوم نی چی میگه! برو تو تاپيک شفاعت گاد ایز گی ببین

0 ❤️

2015-04-30 17:17:38 +0430 +0430

کیرم سر در این سایت! از کلمه مجا…زات استفاده میکنم کامنت میره تو صف! تو این تاپيک پر کابرد ترین کلمست این کلمه

0 ❤️

2015-04-30 17:18:01 +0430 +0430

[quote=Endless-lust][quote=whosucks]آقایی که این تاپیک رو درست کردید ؟ آیا اهل منطق و بحث عقلی و استدلالی هستید تا راجع به این موضوع با هم بحث کنیم یا نه ؟ یا فقط قصد دارید یک جمله ای رو بعنوان تاپیک بیان کنید و
با این بحث نکن وسط بحث 10 تا پست ميزاره 9 تاش خايماليتو میکنه اون يدونه هم معلوم نی چی میگه! برو تو تاپيک شفاعت گاد ایز گی ببین[/quote]
خوبه قبلش گفتی ترامادول زدی ، وگرنه مجبور بودم ازت بپرسم

0 ❤️

2015-04-30 17:24:59 +0430 +0430

[quote=Endless-lust]کیرم سر در این سایت! از کلمه مجا…زات استفاده میکنم کامنت میره تو صف! تو این تاپيک پر کابرد ترین کلمست این کلمه[/quote]
میتونیم مثل کلمات اسکی واسه اسپم ها معادل بسازیم ، کلمات اسکی که میدونی یعنی چی ؟
بجای مجازات بگو انگری برد
فقط نمیدونم چرا من اون همه مجازات بکار بردم و نرفت تو صف

0 ❤️

2015-04-30 17:26:36 +0430 +0430

اونایی ک میگن دینه اسلام ی چیز دگست اسلامو این اخوندا خراب کردن یا این داعشیا مسلمون نیستن یا این عربستانیا وهابیه وحشین یا … برادر من اینا نکنه یهودین ؟؟ میشه بگین این اسلامی ک میگین تو کدوم گوری داره اجرا میشه بریم ببینیم؟اتفاقا این داعشیا اصله مسلمونن و دستوراته قرانو مو به مو دارن اجرا میکنن مگه خوده علی نبود سره 200 نفرو تو ی روز زد ؟؟ به جرمه چی ؟ عربه یهودی بودن اقا اصن ب تو چ دوست دارن یهودی یا مسیحی یا … باشن دینی ک کلا حرف از خونریزیو سوزوندن تو اتیشو دراوردن چشم با میله داغو … رو میزنه چ انتظاری دارین؟یا دینی ک غیر مسلمونو ادم حساب نمیکنه و میگه غارت کنین اموالشونو به نامسشون تجاوز کنین و حلاله بهتون تازه این الله اسلام میگه یک پنجمشم ماله منه و ب اموال دنیا چشم داره یعنی چی ؟ یعنی باید رید تو اون دینو مبارزه مسلحانه کرد و نابود کرد اون دینو

0 ❤️

2015-04-30 17:27:35 +0430 +0430

[quote=whosucks]آقای ارامش دوستدار ؟
اگر قصد دارید فقط بحث رو منحرف کنید ، پس همه دوستان خواهند دید که نویسنده این تاپیک چه جور آدمیه !
و اگر اهل استدلال و برهان عقلی هستید بفرمایید تا بحث کنیم ؟[/quote]
عزیز دل ، من فکر میکنم شما شبهات منو در تاپیک دیدید وگرنه سرکارتون نمیذاشتم
من نمیدونم چطور خدا میتونه اینقدر سنگدل باشه که به خاطر یک جرم غیر حقوقی مثل کفر یا شرک کسی تا این حد وحشیانه شکنجه بکنه ؟
دبگر اینکه شکنجه جاودانه رو توجیه کنید ؟

0 ❤️

2015-04-30 17:32:23 +0430 +0430

[quote=کتی 21][quote=whosucks]آقای ارامش دوستدار ؟
اگر قصد دارید فقط بحث رو منحرف کنید ، پس همه دوستان خواهند دید که نویسنده این تاپیک چه جور آدمیه !
و اگر اهل استدلال و برهان عقلی هستید بفرمایید تا بحث کنیم ؟[/quote]

درود بر شما[/quote]
یه بار بهت گفتم نمیخوام ببینمت

0 ❤️

2015-04-30 17:41:30 +0430 +0430

در مورد چی بهشت و جهنم حرف بزنیم ؟
انچه من پرسیدم مشخصه ولی شما میخواید در مورد یه چیز دیگه بحث کنی؟

0 ❤️

2015-04-30 17:58:53 +0430 +0430

خب بفرما ، من خیلی وقته امادم

0 ❤️

2015-04-30 18:01:22 +0430 +0430

[quote=کتی 21][quote=whosucks]متشکرم.[/quote]

خواهش میکنم. جدی گفتم[/quote]
از اولش تابلو بود بسیجی هستی
خصوصیتو باز کردم

0 ❤️

2015-04-30 18:07:52 +0430 +0430

[quote=Xeus]منتظر واکنش ارامشم[/quote]
ارشم
توضیحات خوبی دادی ولی نمیدونم منتظر واکنشی از جانب من هستید ، اخرش که شد نسبی گرایی !
یعنی ما هم …

0 ❤️

2015-04-30 18:11:43 +0430 +0430

[quote=whosucks]لطفا اجازه بدهید صاحب تاپیک بفرمایند . مخاطب من ایشان بودند نه شما .[/quote]
اینم از فرمایش ما
[quote= Xeus ] ﻓﻌﻼ ﺩﺭ ﺟﺎﯾﮕﺎﻫﯽ ﻧﯿﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﺷﺮﻁ ﺑﺬﺍﺭﯼ [/quote]

0 ❤️

2015-04-30 18:23:43 +0430 +0430

متاسفانه به خاطر یه سری کج فهمی و نفهمی یک سری ادم از خدای بالای سرمون یه جلاد ساختیم که داعش به اون بدی نیست.
اما اینا همش نتیجه کج روی های ما بوده و هست.اگه واقعا قرآن رو مطالعه کنی و بفهمی داستان ازچه قراره میفهمی که مطلبی که کذاشتی چرندی بیش نیست
ممنون
اگه کاریم داشتی خصوصی بده

0 ❤️

2015-04-30 18:28:40 +0430 +0430

این بحثا جالبه.منم منتظرم ببینم حرف حساب دو طرف چیه واقعا.هرکی یه چیزی بارش باشه و کم نیاره بدون ادا در آوردن بحث میکنه.

0 ❤️

2015-04-30 18:35:48 +0430 +0430

دیوونه که نیست ، فقط مث من یه تخته اش کمه

0 ❤️

2015-04-30 20:20:31 +0430 +0430

کسانی که می گن دین همش نکات منفی داره در اشتباهن بلکه یک نکته مثبت هم توی دین هست و اونم خشونته! خشونت راز بقای انسان ها در طول قرن هاست! فکر می کنید اگه هر روز گاو و گوسفند و مرغ سر نمی بریدن می تونیستین اینجا با انرژی توی شهوانی پست بذراین!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «