پاره کردن پرده بکارت قبل ازدواج

1397/05/03

سلام دوستان اومدم یه بحث جدید رو باز کنیم و مشورت کنیم لطفا همکاری کنید.

سوال اینه که آیا اون دختر پسری که با قول ازدواج پرده دختره رو میزنن بعدش باهاش ازدواج میکنند یانه؟

سوال دوم اینه که اگه از یکی خوشت بیاد و بدونی پرده نداره چیکار میکنی؟

خانمهایی که این اتفاق براشون پیش اومده هم بیان نظرات و تفکراتشونو بگن
مرسی

13276 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-11-02 00:26:56 +0330 +0330

دوتا دهه هشتادی وقتی ازدواج کردن:
پسر: ببینم از ته دل که بهش ندادی؟
دختر: معلومه که نه دیووووووونه

1 ❤️

2018-11-02 00:34:21 +0330 +0330
نقل از: Bb.del من عاشقه یکیم اگرم پرده شو بهم بده بازم عاشقشم باهاش ازدواج میکنم البته اگر خیانتی دروغی نبینم....اگر از کسی خوشم بیاد پرده نداشته باشه قیدشو میزنم همیشه از چیزه دست دوم بدم میومدع

ای اسطوره عاشقی. ای بزرگوار. مگه داره میری دوچرخه بخری که میگی از چیزای دست دوم بدت میاد. لعنت به این جامعه مزخرف که این افکار پوسیده زمان جاهلیت رو تو این مردم رواج داده. بعضی حرفا رو ادم وقتی میبینه تو این خراب شده نمیتونه چیزی نگه…

0 ❤️

2018-11-07 07:46:51 +0330 +0330
نقل از: Bb.del من عاشقه یکیم اگرم پرده شو بهم بده بازم عاشقشم باهاش ازدواج میکنم البته اگر خیانتی دروغی نبینم....اگر از کسی خوشم بیاد پرده نداشته باشه قیدشو میزنم همیشه از چیزه دست دوم بدم میومدع

ازز کس نداده ولی از کون ک داده

0 ❤️

2018-12-17 18:05:50 +0330 +0330
نقل از: Behnaz_ice

سوال اول در ۹۹/۹۹ خیر سوال دوم اینم در ۹۹ درصد رهاش میکنن پ ن: اینجا ایرانه پ ن ۲: میان سخن تا عمل فاصله بسیار است،به حرف گفته میشه مهم نیست که شاید دخترا راحت تر با از دست دادن بکارت تو دوستی کنار بیان و قبول کنن اما پای عمل برسه همونطور که گفتم خیر توضیح ساده ترش اینه تو ایران پسرا حاضر نیستن با دوست دخترشون ازدواج کنند حالا اگه اون دختر بکارت نداشته باشه که تکلیف مشخصه ...

اينجور كه ميگي نيست من عاشق دوس دخترم بودم ميمردم براش ولي نزاشت من برم خواستگاريش گفت الان زوده بعدم ولم كرد

0 ❤️

2018-12-17 18:21:43 +0330 +0330
نقل از: mj7260

سوال اول در ۹۹/۹۹ خیر سوال دوم اینم در ۹۹ درصد رهاش میکنن پ ن: اینجا ایرانه پ ن ۲: میان سخن تا عمل فاصله بسیار است،به حرف گفته میشه مهم نیست که شاید دخترا راحت تر با از دست دادن بکارت تو دوستی کنار بیان و قبول کنن اما پای عمل برسه همونطور که گفتم خیر توضیح ساده ترش اینه تو ایران پسرا حاضر نیستن با دوست دخترشون ازدواج کنند حالا اگه اون دختر بکارت نداشته باشه که تکلیف مشخصه ...

اينجور كه ميگي نيست من عاشق دوس دخترم بودم ميمردم براش ولي نزاشت من برم خواستگاريش گفت الان زوده بعدم ولم كرد

چرا نذاشت؟
پرده نداشت یا تو زدی

0 ❤️

2018-12-17 18:24:19 +0330 +0330
نقل از: Kirkoloftarak
نقل از: mj7260

چرا نذاشت؟
پرده نداشت یا تو زدی

پرده داشت
من بارها تو ماشين براش خوردما اون برام ماليد ديدم كه دست نخوردس ولي ميگفت سكس مال بعد از ازدواجه الان فقط عشق بازي منم همينجوري دوس داشتم اما متاسفانه…

0 ❤️

2018-12-17 18:41:54 +0330 +0330

من با دوست دخترم که فنلاند زندگی میکنه و البته به پیشنهاد اون یه اتاق واسه پونزدهم januari تو یه هتل خوب تو برلین رزرو کردیم که باهم اولین سکسمونو انجام بدیم البته ایشون هنوز باکره هستن، و بعد نامزد بشیم. به نظرم به شخصش ربط داره ما به هم اعتماد داریم اما اگر یک درصدم شک تو دلتون هست خودتونو در اختیارش نزارید، و البته برام مهمه که باکره باشه.

0 ❤️

2018-12-26 22:14:42 +0330 +0330
نقل از: Ahmad-22 من با دوست دخترم که فنلاند زندگی میکنه و البته به پیشنهاد اون یه اتاق واسه پونزدهم januari تو یه هتل خوب تو برلین رزرو کردیم که باهم اولین سکسمونو انجام بدیم البته ایشون هنوز باکره هستن، و بعد نامزد بشیم. به نظرم به شخصش ربط داره ما به هم اعتماد داریم اما اگر یک درصدم شک تو دلتون هست خودتونو در اختیارش نزارید، و البته برام مهمه که باکره باشه.

اینجا ایرانه

0 ❤️

2018-12-26 22:32:42 +0330 +0330

من پرده دوست دخترمو زدم بعد رفتم خواستگاریش و گرفتمش

0 ❤️

2018-12-26 23:02:43 +0330 +0330
نقل از: tehran.19cm
نقل از: Emt.amir من عشقمو خیلی دوس دارم تصمیم گرفتیم پردشو بزنم مطمن هستیم که مال همیم.

من ازین پرده ها زیاد زدم که مطمدن بودیم مال همیم خر نشو

پس چرا باهاشون ازدواج نکردین میدونین نهایت نامردیه

0 ❤️

2018-12-26 23:20:13 +0330 +0330

الان سوال اصلی اینجاست اینهایی که تو این سایت اعلام میکنن پرده بکارت کوسشعری بیش نیس و براشون مهم نیس بودن یا نبودنش ، این تعداد چندددد درصد جامعه ی کشور ایران رو تشکیل میدن؟؟؟؟!!!
این مهمه فقط 🙄 (dash)

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «