پرسشی از خانومای مذهبی حشری

1396/10/23

زنایی که پای روضه‌های آخوندی میشینن بی‌زحمت پاسخ بدن.

امام جعمه‌ی اهواز افاضات فضل فرمودن که:
####«نگاه کردن خانم‌ها به صورت علما اگر به قصد لذت نباشد اشکالی ندارد»

↓ حال واقن میشود با نیگا کردن به یه همچین صورتی دچار لذت شوید؟

3202 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-01-13 09:18:05 +0330 +0330

اینا وقتی میشینن پای بساط همه چی میگن شما جدی نگیرین.

0 ❤️

2018-01-13 09:52:14 +0330 +0330

طبق فرمایشات فروید ریدن و شاشیدن هم جزو لذتهای جنسیه .

من هروقت عاقایون رو میبینم از فرط لذت و سرخوشی شاش و عنم میگیره . زین پس نگاهشون نمیکنم تا دچار لذت و خدای ناکرده گناه نشم .

باشد که رستگار شوم ? ? ?

0 ❤️

2018-01-13 18:48:58 +0330 +0330

اصاً مگه سکسی تر از این داریم؟ 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

0 ❤️

2018-01-13 19:15:20 +0330 +0330
نقل از: mm4271mm آخه زن مذهبی میاد تو شهوانی؟؟؟

اتفاقا مذهبی ها حشری ترن

3 ❤️

2018-01-13 19:27:20 +0330 +0330

یه خانم مذهبی تشریف بیاره بریم روضه>

0 ❤️

2018-01-13 19:29:56 +0330 +0330

اسکلت جان،عزیزم به سید ها توهین نکن.

اگه با آخوند جماعت مشکل داری اشکال نداره عادیه ، خیلی ها باهات در این موضوع هم عقیده هستند ولی عکس این سید رو بردار خواهشا.

حالا من نمیدونم واقعا این حرف رو کی زده که نگاه کردن به صورت علما!!! بدون لزت جایز است.

(قبلا نگاه به فرد نامحرم [چه زن و چه مرد] بدون لذت حلال بود الان پس آپدیت شده! و شده مختص علما؟!)

**#**در نطیجه نگاه کردن به غیر علما {دیگر انسان ها} چه با لذت و چه بدون لذت حرام است.

**#**از فردا در و دیوار رو نگاه کنیم حتی به مادر و پدر و… نمیشه نگاه کرد حرامه.

#اه به من نگاه نکن حرومه
خخخخ

(برگرفته از مصاحبه آقای X از آقای مکارم در رابطه با سوال حروم جدید چی داری؟!!!
?🙄?

0 ❤️

2018-01-14 07:34:52 +0330 +0330

شاید منظورش ایشون باشه اسکلت:

0 ❤️

2018-01-14 08:38:50 +0330 +0330
نقل از: Seyed Ali A
اسکلت جان،عزیزم به سید ها توهین نکن. اگه با آخوند جماعت مشکل داری اشکال نداره عادیه ، خیلی ها باهات در این موضوع هم عقیده هستند ولی عکس این سید رو بردار خواهشا. حالا من نمیدونم واقعا این حرف رو کی زده که نگاه کردن به صورت علما!!! بدون لزت جایز است. (قبلا نگاه به فرد نامحرم [چه زن و چه مرد] بدون لذت حلال بود الان پس آپدیت شده! و شده مختص علما؟!)
در نطیجه نگاه کردن به غیر علما {دیگر انسان ها} چه با لذت و چه بدون لذت حرام است.
از فردا در و دیوار رو نگاه کنیم حتی به مادر و پدر و... نمیشه نگاه کرد حرامه.
اه به من نگاه نکن حرومه خخخخ
(برگرفته از مصاحبه آقای X از آقای مکارم در رابطه با سوال حروم جدید چی داری؟!!! ?🙄?-

با درود و احترام.

نخست این‌که سیّد بودن یا نبودنِ افراد، به تخم ما هم نیس. چرا که این رگه‌ی عربی یادگار از تجاوز به ایران، کوچیکترین ارزش یا امتیازی از نظر اینجانب قلمداد نمیشود. (هرکی سیّده واسه خودش و اولادش سیّده. از نظر ما آدما برابرن)

و دوم: دقیقن کجای این جستار اثری از توهین وجود داره؟ (چه به "آخوند" چه به "سید") یه آخوندی یه حرفی زده مام عکس قیاف خودشو مطابق کلامش اینجا قرار دادیم. حال‌اینکه درج تصویر دقیقن چه‌جور توهینی توش هس، بسی جای سؤال دارد.

سوم: مشکل ما با آخوند جماعت دارای هیچ‌گونه استثنای نژادی نیس چه بسا کثیری از جماعت آخوند (از جمله بزرگشون سد علی خامنه‌ای) سّید تشریف دارن. لذا «سیّد بودن» به «توهم خودویژه‌پنداری» منجر نشود که ما هیچ تعارفی با هیچ‌چیز و هیچکس نداریم.

1 ❤️

2018-01-14 08:43:51 +0330 +0330
نقل از: جیمز.باند شاید منظورش ایشون باشه اسکلت:

آخوند بچه خوشگل دیده بودیم ولی دیگه نه تا این حد! ?
این چیه اسمش؟

0 ❤️

2018-01-14 08:49:57 +0330 +0330
نقل از: AAAFAMILY
نقل از: اسکلت حشری

این چیه اسمش؟

خب این پسر سید حسن خمینیه دیگه
نوه ی امام…

تشکر.

0 ❤️

2018-01-14 09:47:02 +0330 +0330

مبانی اسلامی در خصوص میان تنه آنقدر عمیق و الهی هست که...

عقل رسول خدا را در قبال تجاوز به یک کودک خردسال گرفت

لذا زنان مذهبی هم از زیر چادر فقط به سیرت مبانی اسلامی می اندیشند نه به صورت

0 ❤️

2018-01-14 09:55:37 +0330 +0330

این چیه اسمش؟

این خوشگل پسر سید احمد نتیجه ی عمام هستن.لامصب عمام عجب چیزی از کمرش اومده بیرون.

1 ❤️

2018-01-14 19:47:37 +0330 +0330
  1. بله از نظر من هم آدما برابر هستن.
    این توهم تجاوز به ایرانی ها اونقدر مسخرس که ازرش بحث کردن نداره!

2. منظورم رو نگرفتی عزیز، منظور من از توهین اینه که نباید ایل ها و نژاد های مختلف مثل (سید ها،ایرانی و… یا حتی کردی،ترکی،آذری) رو مسخره کرد، شما سید ها رو مسخره نکردی منتها این عکس من می بینم حالم بد می شه چه برسه به یه زن بخواد بالذت/بدون لذت این رو ببینه.
    اگر ممکنه یک عکس دیگه ازش بزار که حتی الامکان عمامه مشکی سرش نباشه یا پیدا نباشه.
    متشکر

3. بله درسته ربطی به نژاد نداره ولی منم با بعضی از آخوند ها مشکل دارم

4. در تاپیک چرا سید ها خودشون رو برتر از دیگران می دونن؟ نیز به صاحب تاپیک جواب دادم که اصلا این طور نیست. دقیقا کی این توهم خود ویژه پنداری رو گفته ما ها داریم؟!
    همه ما آدما مثل هم هستیم.

5. ممنون میشم اگه فیلمش رو هم بزاری من اصلا باورم نمی شه یه نفر همچین حرف مسخره ای زده باشه!!!

6. این ارور 500 ما را نمود یه فکری خواهشا براش بکنید.

0 ❤️

2018-01-14 20:14:30 +0330 +0330
نقل از: Seyed Ali A 1) بله **از نظر من هم آدما برابر هستن.** این توهم تجاوز به ایرانی ها اونقدر مسخرس که ازرش بحث کردن نداره!
  1. منظورم رو نگرفتی عزیز، منظور من از توهین اینه که نباید ایل ها و نژاد های مختلف مثل (سید ها،ایرانی و… یا حتی کردی،ترکی،آذری) رو مسخره کرد، شما سید ها رو مسخره نکردی منتها این عکس من می بینم حالم بد می شه چه برسه به یه زن بخواد بالذت/بدون لذت این رو ببینه.
    اگر ممکنه یک عکس دیگه ازش بزار که حتی الامکان عمامه مشکی سرش نباشه یا پیدا نباشه.
    متشکر

2. بله درسته ربطی به نژاد نداره ولی منم با بعضی از آخوند ها مشکل دارم

3. در تاپیک چرا سید ها خودشون رو برتر از دیگران می دونن؟ نیز به صاحب تاپیک جواب دادم که اصلا این طور نیست. دقیقا کی این توهم خود ویژه پنداری رو گفته ما ها داریم؟!

4. ممنون میشم اگه فیلمش رو هم بزاری من اصلا باورم نمی شه یه نفر همچین حرف مسخره ای زده باشه!!!

5. این ارور 500 ما را نمود یه فکری خواهشا براش بکنید.

لطفن گودرز را به شقایق ربط ندهید! بحث ما چه تشابهی داش به تمسخر قومیتی و نژادی؟
اینجا صرفن قیافه‌ی یه آخوند برحسب حرف خودش به نمایش گذاشته شد. نژادش چیزی بود که خود شما حرفشو پیش کشیدی با این استدلال که چون این آخوند از اسپرم مقدس هس نباید بهش توهین شود! (که البته عرض شد توهینی هم در کار نبوده)
به نظر میاد چیزی که موجب آزردگی خاطر شما شده صرفن "عمامه‌ی مشکی" روی سر این عاقاس که نماد سیّدی‌ست. گویا فقط از این بابت که شخصِ سوژه جزو سیدهاس دچار ناراحتی شدی، حال‌اینکه اگه شخصی غیرسیّد بود مشکلی نبود. همین به وضوح میشه «سیّدویژه‌پنداری».
عرض کردم خدمتت هیچکس معاف از نقد نیس. با این تعصب و حساسیت روی عمامه مشکی لابد چن روز پیش بنرای خامنه‌ای رم ملت پاره میکردن بهت برمیخورده؟

0 ❤️

2018-01-14 20:27:00 +0330 +0330
نقل از: hot_hami_82 درود . داش اسی دهنت سرویس داشت آب پرتقال مینوشیدم از قیافه این مردک پرید توی حلقم داشتم خفه میشدم . دآخه خوشگلتر از این بوزینه نبود که این حرف را بزنه؟

برو پائین‌تر قیاف نتیجه‌ی خمینی رو ببین اشتهات وا میشه دوباره! ?
0 ❤️

2018-01-14 21:09:44 +0330 +0330

هر ش زل زدم توریخت این ایکبری جز حس ذلت حس دیگه ای در این روحانیووووووه وجود نداریوووه ? فلذا جهت شادی روح این عزیزان و لذت روحشان هر بار که مستراح میرید یه تبرکی و یادی از این بزرگواران بکنید ?

1 ❤️

2018-01-15 10:49:36 +0330 +0330

برادری که این عکسو توهین به سید میدونی :

اولا بحثتون بی مورده چون از اول حرفی از سید نشده و اسکلت عزیز به احترام آزادی بیان جواب شما را داد چون اصلا لزومی به جواب دادن نبود این بحث فقط تاپیک رو به انحراف میکشونه و دعوی شما برای ارائه ویدئو چک کاملا باطله چون آقایون خودشونو از مردم برتر میدونن و دلیلش هم افرادی مثل شماست . نه فقط سید ها بلکه غیر سید ها هم آدمای خوب و محترم توشون زیاده و بنابراین نباید هر کس هر چی گفت ما نقد کنیم چون به آدما توهین میشه ولی وقتی کسی امد گه زیادی خورد اونم در سطح کشوری نباید بهش باج داد .

در نتیجه مهم نیست که طرف سیده یا نیست یا هرچی . کسشعر کسشعره . چه من بگم چه مفتی عربستان بگه چه پیش نماز محلمون . باس رید تو دهنی که کسشعر میگه .

1 ❤️

2018-01-15 19:28:05 +0330 +0330
نقل از: dickerman برادری که این عکسو توهین به سید میدونی :

اولا بحثتون بی مورده چون از اول حرفی از سید نشده و اسکلت عزیز به احترام آزادی بیان جواب شما را داد چون اصلا لزومی به جواب دادن نبود این بحث فقط تاپیک رو به انحراف میکشونه و دعوی شما برای ارائه ویدئو چک کاملا باطله چون آقایون خودشونو از مردم برتر میدونن و دلیلش هم افرادی مثل شماست . نه فقط سید ها بلکه غیر سید ها هم آدمای خوب و محترم توشون زیاده و بنابراین نباید هر کس هر چی گفت ما نقد کنیم چون به آدما توهین میشه ولی وقتی کسی امد گه زیادی خورد اونم در سطح کشوری نباید بهش باج داد .

در نتیجه مهم نیست که طرف سیده یا نیست یا هرچی . کسشعر کسشعره . چه من بگم چه مفتی عربستان بگه چه پیش نماز محلمون . باس رید تو دهنی که کسشعر میگه .

1 ❤️

2018-01-15 20:03:37 +0330 +0330
نقل از: Seyed Ali A 1) بله **از نظر من هم آدما برابر هستن.** این توهم تجاوز به ایرانی ها اونقدر مسخرس که ازرش بحث کردن نداره!
  1. منظورم رو نگرفتی عزیز، منظور من از توهین اینه که نباید ایل ها و نژاد های مختلف مثل (سید ها،ایرانی و… یا حتی کردی،ترکی،آذری) رو مسخره کرد، شما سید ها رو مسخره نکردی منتها این عکس من می بینم حالم بد می شه چه برسه به یه زن بخواد بالذت/بدون لذت این رو ببینه.
    متشکر

2. بله درسته ربطی به نژاد نداره ولی منم با بعضی از آخوند ها مشکل دارم

3. در تاپیک چرا سید ها خودشون رو برتر از دیگران می دونن؟ نیز به صاحب تاپیک جواب دادم که اصلا این طور نیست. دقیقا کی این توهم خود ویژه پنداری رو گفته ما ها داریم؟!

4. ممنون میشم اگه فیلمش رو هم بزاری من اصلا باورم نمی شه یه نفر همچین حرف مسخره ای زده باشه!!!

5. این ارور 500 ما را نمود یه فکری خواهشا براش بکنید.

لطفن گودرز را به شقایق ربط ندهید! بحث ما چه تشابهی داش به تمسخر قومیتی و نژادی؟
اینجا صرفن قیافه‌ی یه آخوند برحسب حرف خودش به نمایش گذاشته شد. نژادش چیزی بود که خود شما حرفشو پیش کشیدی با این استدلال که چون این آخوند از اسپرم مقدس هس نباید بهش توهین شود! (که البته عرض شد توهینی هم در کار نبوده)
به نظر میاد چیزی که موجب آزردگی خاطر شما شده صرفن "عمامه‌ی مشکی" روی سر این عاقاس که نماد سیّدی‌ست. گویا فقط از این بابت که شخصِ سوژه جزو سیدهاس دچار ناراحتی شدی، حال‌اینکه اگه شخصی غیرسیّد بود مشکلی نبود. همین به وضوح میشه «سیّدویژه‌پنداری».
عرض کردم خدمتت هیچکس معاف از نقد نیس. با این تعصب و حساسیت روی عمامه مشکی لابد چن روز پیش بنرای خامنه‌ای رم ملت پاره میکردن بهت برمیخورده؟

بله کاملا حرف شما درسته و هیچ کس رو نمی توان از انتقاد معاف کرد (با هر قوم و نژادی)
من به خاطر عمامه مشکیش و سید بودن ناراحت نشدم!
اگر به یک انسان خوب دیگه که سید نیست کسی انتقاد نا به جا می کرد، بنده از او دفاع می کردم
این طور که شما میگی نیست، من اصلا رو چیزی به غیر عشقم تعصب ندارم و انتقاد پذیرم حتی روی سید ها.
سید هایی بودن که متاسفانه همراه شون ننگ و زشتی هستن و باعث شدن خون خیلی از انسان های بی گناه ریخته بشه!

#سید حسن موسوی

#هیچ کس از گناه و اشتباه معاف نیست حتی سید ها و آخوند ها

1 ❤️

2018-01-15 20:13:34 +0330 +0330

دقیقا

هر کسی بخواد کسشر یا زر مفت بزنه، اون هم تا این حد! باید زیر انتقاد بره و برای حرفی که زده جواب گو باشه

#متاسفانه، من منظورم از توهین در این تاپیک رو نتونستم درست بیان کنم. در شهوانی آزادی بیان هست و اسکلت عزیز توهینی به عکس نکرد.
و به همین دلیل این بحث به طول انجامید.

0 ❤️

2018-01-15 20:23:30 +0330 +0330
نقل از: Seyed Ali A

دقیقا

هر کسی بخواد کسشر یا زر مفت بزنه، اون هم تا این حد! باید زیر انتقاد بره و برای حرفی که زده جواب گو باشه

#متاسفانه، من منظورم از توهین در این تاپیک رو نتونستم درست بیان کنم. در شهوانی آزادی بیان هست و اسکلت عزیز توهینی به عکس نکرد.
و به همین دلیل این بحث به طول انجامید.

دوست عزیز شما تکلیف مارو روشن کن .

ابتدا میفرمایید من منظورم از توهین در این تاپیک رو نتونستم بیان کنم و در آخر میگید اسکلت عزیز توهینی به عکس نکرد .

اتفاقا در این مورد به خصوص شما در جایگاه اتهام قرار دارید چون سید ها رو یک مقدار برابر تر میدونید و اونارو تافته جدا بافته بحساب میارید چون در یکی از فرمایشاتتون فرمودید از اینکه به سید توهین بشه ناراحت میشم چون به زعم شما اولاد پیغمبره ولی همین بار گناه و اشتباه شخص خاطی رو سنگینتر میکنه چون اولاد پیغمبر که هیچ , از نظر من اتئیست خود پیغمبر هم مقدس نیست (اشتباه نکنید , من توهین به دین شما نکردم فقط چیزی که برای شما مقدسه دلیلی نمیشه برای من هم مقدس باشه) پس با این تفاسیر من حرفمو اینجا تمام میکنم و دیگه پاسخی به شما نمیدم .

شاد و سربلند باشید

1 ❤️

2018-05-01 06:29:52 +0430 +0430

ک س . ن ن ه .تو و پایه گذار سایت و دست اندرکاراش …خیلی ب ی . نا مو سید . ح ر و م .ز ا د ه .ها.
ز نا ز اده ها

0 ❤️

2024-04-05 15:08:35 +0330 +0330

↩ Facefuckkking
آقا بحث رو تموم کنید ‌عن توی دهن کسی که به آخوندها توهین کنه…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «