چرا خمینی،خامنه‌ای و رفسنجانی در طول جنگ ایران با عراق هیچکدام از فرزندانشان رو به جبهه نفرستادند؟

1393/05/23

چرا خمینی،خامنه‌ای و رفسنجانی در طول جنگ ایران با عراق هیچکدام از فرزندانشان رو به جبهه نفرستادند تا شهید بشدن؟ مگه نمیگن شهادت بالاترین سعادته؟ چرا خودشون به جنگ نرفتن؟ حالا هم اگه جنگی در بگیره ( با هر کسی‌) اول مردم بدبخت رو میخوان بندازن جلو. بسیجی هاشونم ( مثل بسیجی‌‌های شهوانی) کونشونو پاره می‌کنن که با خر کردن مردم ( حالا یکی‌ با دین خر میشه،یکی‌ با وطن پرستی، به یکی‌ میگن تو غیرت داری! پس برو جلو بمیر و …) دوباره ملتو به فیض شهادت برسونن!!. دوستان این عکس پسر رفسنجانی رو ببینید
3659_635_0.jpg

و اینبار اگه جنگی شد تا اینا جلو نرفتن اصلا به جنگ هم فکر نکنید. اگه قراره که به رهبر ایران اقتدا کنیم! همون‌جا که ایشون تشریف دارن!! ما هم همون‌جا میمونیم.

11468 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-08-14 13:20:57 +0430 +0430

بسیجیای کونی‌ بیاین جواب بدین خار ننه کونیا…

0 ❤️

2014-08-14 13:30:24 +0430 +0430

داداش گل گفتی اگه این بی خایه ها تخم داشتن اول بچه های خودشون رو میفرستادن جلو

0 ❤️

2014-08-14 13:40:12 +0430 +0430

تو باز اومدی؟
هر کی که با عقاید تخماتیک تو موافق نباشه رو انگ بهش میزنی.
باشه،فهمیدیم خایه نداری و وطن فروشی و اگه طوری شد تو سوراخ موشت قایم میشی،فقط سوال اینجاس،اون جا چه جوری میخوای کونتو بدی؟ unknw

0 ❤️

2014-08-14 13:55:55 +0430 +0430

اگه بخوایم منتظر اینا باشیم باید مملکتو دو دستی تقدیم دشمن کنیم
همه سر به سر تن به کشتن دهیم
از آن به که گیتی به دشمن دهیم

0 ❤️

2014-08-14 14:07:01 +0430 +0430

[quote=رئالیسم]خنگول جان اینا نشستن کلی نقشه و برنامه ریزی کردن برا جنگ که قدرت رو از طریق کشتن و خون مردم به دست بیارن، و این یعنی اینکه با مردنه مردم خودشون رو کرسی قدرت بشینن و اگه قرار بود که خودشون برن جنگ، اونوقت کرسی قدرتشون خالی می موند !!! برادر جان! اینا همش سیاسته، حالا نه تنها جنگ، بلکه اگه وارد مسائل دینی از نوع سیاسیش هم بشیم، توی هیچ کدوم از مناسبت های مذهبی در هیچ شهادت و وفاتی گریه نمیکنن، مگر اینکه مجبور باشن و جلوی دوربین یه کوچولو فیلم بازی کنند، چرا که اگه سیاستمداران کنار هم بشینن با وجود اینکه همشون از خرافی بودن دین خبر دارن، خجالت میکشن جلوی همدیگه حتی فیلمکی و به علکی هم اشک بریزن، دادا این موردا زیاده، فقط جنگ نیست که جلو نمیرن، تازه سیاست بزرگی که دارن اصله قدرتمندان به هیچ وجه تو صحنه نیستن، مثلا پسر خامنه ای که مجتبی باشه و شخص دوم قدرت ایرانه به هیچ وجه توی صحنه نیست تا با خیال راحت و با ارامش زندگی کنه و اما وقتی باباش رفتنی شد، سر وقت و فرصت مناسب وارد صحنه میشه، اینا از بیخ همش سیاسته.[/quote]
خنگول کسیه که این چیزا رو میدونه و تاپیک نمیزنه! ما باید مردم رو متوجه این نکات بکنیم چون متاسفانه سخت‌ترین کار برای اکثریت مردم فکر کردنه…

0 ❤️

2014-08-14 14:11:31 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام][quote=رئالیسم]خنگول جان اینا نشستن کلی نقشه و برنامه ریزی کردن برا جنگ که قدرت رو از طریق کشتن و خون مردم به دست بیارن، و این یعنی اینکه با مردنه مردم خودشون رو کرسی قدرت بشینن و اگه قرار بود که خودشون برن جنگ، اونوقت کرسی قدرتشون خالی می موند !!! برادر جان! اینا همش سیاسته، حالا نه تنها جنگ، بلکه اگه وارد مسائل دینی از نوع سیاسیش هم بشیم، توی هیچ کدوم از مناسبت های مذهبی در هیچ شهادت و وفاتی گریه نمیکنن، مگر اینکه مجبور باشن و جلوی دوربین یه کوچولو فیلم بازی کنند، چرا که اگه سیاستمداران کنار هم بشینن با وجود اینکه همشون از خرافی بودن دین خبر دارن، خجالت میکشن جلوی همدیگه حتی فیلمکی و به علکی هم اشک بریزن، دادا این موردا زیاده، فقط جنگ نیست که جلو نمیرن، تازه سیاست بزرگی که دارن اصله قدرتمندان به هیچ وجه تو صحنه نیستن، مثلا پسر خامنه ای که مجتبی باشه و شخص دوم قدرت ایرانه به هیچ وجه توی صحنه نیست تا با خیال راحت و با ارامش زندگی کنه و اما وقتی باباش رفتنی شد، سر وقت و فرصت مناسب وارد صحنه میشه، اینا از بیخ همش سیاسته.[/quote]
خنگول کسیه که این چیزا رو میدونه و تاپیک نمیزنه! ما باید مردم رو متوجه این نکات بکنیم چون متاسفانه سخت‌ترین کار برای اکثریت مردم فکر کردنه…[/quote]
تو انقد فک میکنی خسته نشی

0 ❤️

2014-08-14 14:18:15 +0430 +0430

[quote=دوطرفه باز حرفه ای][quote=باید رید به اسلام][quote=رئالیسم]خنگول جان اینا نشستن کلی نقشه و برنامه ریزی کردن برا جنگ که قدرت رو از طریق کشتن و خون مردم به دست بیارن، و این یعنی اینکه با مردنه مردم خودشون رو کرسی قدرت بشینن و اگه قرار بود که خودشون برن جنگ، اونوقت کرسی قدرتشون خالی می موند !!! برادر جان! اینا همش سیاسته، حالا نه تنها جنگ، بلکه اگه وارد مسائل دینی از نوع سیاسیش هم بشیم، توی هیچ کدوم از مناسبت های مذهبی در هیچ شهادت و وفاتی گریه نمیکنن، مگر اینکه مجبور باشن و جلوی دوربین یه کوچولو فیلم بازی کنند، چرا که اگه سیاستمداران کنار هم بشینن با وجود اینکه همشون از خرافی بودن دین خبر دارن، خجالت میکشن جلوی همدیگه حتی فیلمکی و به علکی هم اشک بریزن، دادا این موردا زیاده، فقط جنگ نیست که جلو نمیرن، تازه سیاست بزرگی که دارن اصله قدرتمندان به هیچ وجه تو صحنه نیستن، مثلا پسر خامنه ای که مجتبی باشه و شخص دوم قدرت ایرانه به هیچ وجه توی صحنه نیست تا با خیال راحت و با ارامش زندگی کنه و اما وقتی باباش رفتنی شد، سر وقت و فرصت مناسب وارد صحنه میشه، اینا از بیخ همش سیاسته.[/quote]
خنگول کسیه که این چیزا رو میدونه و تاپیک نمیزنه! ما باید مردم رو متوجه این نکات بکنیم چون متاسفانه سخت‌ترین کار برای اکثریت مردم فکر کردنه…[/quote]
تو انقد فک میکنی خسته نشی[/quote]
تو رو می‌کنم خستگیم در میره بعدش

0 ❤️

2014-08-14 14:26:01 +0430 +0430

[quote=amir65000]اخه کونی تو اگه میدونستی برو بکنش تو کون ننه ت[/quote]
و باز هم یه بسیجی‌ کونی‌ شهرستانی دیگر که حرف زدنم بلد نیست

basiji-is-supporting-his-master-khamenei-in-tehran-iran.jpg
0 ❤️

2014-08-16 11:42:57 +0430 +0430

وقتی با یک مشت وعده بهشت وسرخرمن و … ملت گاگول رو دسته دسته به جنگ فرستادن ، ملت بی اراده هم صداشون در نمیومد ، کسشون خل نبود که بچه هاشون رو به کام مرگ بفرستن !

0 ❤️

2014-08-17 10:34:10 +0430 +0430

[quote=naafetehroon]45435[/quote]
چه ربطی‌ داشت؟

0 ❤️

2014-08-22 11:54:49 +0430 +0430

[quote=naafetehroon]<عرضه داشتن خوردن جنگ هم نرفتن پی چاره باش !!" alt=“45435” />[/quote]
که عرضه داشتن نرفتن جنگ، شنیدین ملت؟ جنگ شد عرضه داشت باشین نرین جنگ! بی‌ عرضه ها!!

0 ❤️

2015-01-29 07:08:10 +0330 +0330

حرف حساب میزنی.مگه شهید رو نمیبرن بهشت.پس چرا سران کشور بچه هاشونو نمیفرستن برن بهشت.که همه فامیل رو هم روز قیامت ببرن بهشت

0 ❤️

2015-01-29 07:15:40 +0330 +0330

[quote=ممه . کون][quote=parviz_parviz]حرف حساب میزنی.مگه شهید رو نمیبرن بهشت.پس چرا سران کشور بچه هاشونو نمیفرستن برن بهشت.که همه فامیل رو هم روز قیامت ببرن بهشت[/quote]

وعده بهشت و اخرت و حوری بهشتی ( حالا چه دروغ باشه چه راست ) است که این ملتو خر کرده.[/quote]

بدترین چیز همین بهشت هست.هر بلایی سرمردم میارن میگن قسمت و خواست خدا بوده.بعدهم میگن هرچی بیشتر سختی بکشی دربهشت جای بهتری بهت میدن.با همین کسشعرا مردم رو خر کردن

0 ❤️

2015-02-04 02:20:30 +0330 +0330

[quote=نه النا]خب…تا خامنه ای و رفسنجانی و مصباح یزدی و مکارم شیرازی… میمون دارند…(بسیجی های عقیدتی و پولکی)
چرا توله های خودشون رو بفرستن جنگ!؟
اکثر کسانی که رفتن جنگ…اجباری رفتن…خیلیهاشون هم بچه بودند و گول خوردن و رفتند
یک مشت کله خر میمون صفت هم البته در همه جا پیدا میشه…اونا دیگه میمون واقعی بودن
مخلص کلام… ملاها تا میمون دارند…تا الاغ دارند… خیالشون تخته تخته
نمونه میمونهای ملایان رو میشه در کامنت کسانی دید که کیر بدست اومدن اینجا و به تو و من فحش میدن[/quote]
البته این شیش هفت تا بسیجی‌ هم اینجا نیان و کس نگن که برای بقیه روشن نمیشه که اینا چه خارکوسده هایی هستن. بذار بیان که ما هم همینجور برینیم به این مسلمونای کثیف بی‌ پدر و مادر

0 ❤️

2015-02-04 02:51:16 +0330 +0330

باز تو اومدی مرتد

0 ❤️

2015-02-08 16:57:20 +0330 +0330

[quote=نه النا]خب…تا خامنه ای و رفسنجانی و مصباح یزدی و مکارم شیرازی… میمون دارند…(بسیجی های عقیدتی و پولکی)
نمونه میمونهای ملایان رو میشه در کامنت کسانی دید که کیر بدست اومدن اینجا و به تو و من فحش میدن[/quote]
از منظر دیگه نگاه کنیم سخته کسی جونشو بگیره کف دستش و بره جلوی اتش برای حفظ کیان کشورش.بیایید و واقعه بینانه نگاه کنید.اگه اونا نبودندما هم نبودیم.پس به کسانی که شرافتمندانه رفتند و شهید شدن را از افرادی که فقط حرف زدند و عملا ترسو بودند و الانم از جبهه رفتنشون سوئ استفاده میکنن جدا میکنم.بعضی ها مردانه جنگیدند درست نیست از لفظ خر براشون استفاده کنیم اینا واقعا مرد بودند

0 ❤️

2015-02-08 17:09:52 +0330 +0330

[quote=سروسهي]بازم دمه همون شهیدا گرم که نزاشتن بیشتر از این بریم زیر دست عربا[/quote]
ببخشین الان زیر دست کیا هستیم؟ روی پرچممون به چه زبونی چرت و پرت نوشته شده؟

0 ❤️

2015-02-08 17:13:25 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=shila_naz][quote=نه النا]خب…تا خامنه ای و رفسنجانی و مصباح یزدی و مکارم شیرازی… میمون دارند…(بسیجی های عقیدتی و پولکی)
از منظر دیگه نگاه کنیم سخته کسی جونشو بگیره کف دستش و بره جلوی اتش برای حفظ کیان کشورش.بیایید و واقعه بینانه نگاه کنید.اگه اونا نبودندما هم نبودیم.پس به کسانی که شرافتمندانه رفتند و شهید شدن را از افرادی که فقط حرف زدند و عملا ترسو بودند و الانم از جبهه رفتنشون سوئ استفاده میکنن جدا میکنم.بعضی ها مردانه جنگیدند درست نیست از لفظ خر براشون استفاده کنیم اینا واقعا مرد بودند[/quote]
ملاها بهت گفتن اونا جونشون رو دستشون گرفتن و برای وطن رفتن شهید شدن!؟
70درصد اونا اجباری رفتن جبهه…10درصد هم بچه بودن و گول خوردن و اگه بزرگتر بودن…تحت تاثیر هیجانات کودکی قرار نمی گرفتن…هر سربچه ای تفنگ بازی خوشش میاد و خمینی ازین قضیه سواستفاده کرد
20درصد هم بخاطر مزایای جبهه رفتن
مثل قاچاقچیها که با علم به اینکه میدونن ممکنه کشته بشن…برای پول هر کاری میکنن
بهرحال شهدا …خوب یا بد… نباید از خون اونا برای حکومتداری و دزدی استفاده بشه
قبول داری؟[/quote]
ببین الان بیان و بگن اینقد پول میدیم برو جلو و 100% هم شهید خواهی شد.اخه ادم جونشو با پول مبادله میکنه.مطمین باش انسان در مواقعی بالاتر از مادیات قرار میگیره.اما خودم بشخصه ارزش و احترام برای چنین شهیدانی دارم

0 ❤️

2015-02-08 17:22:17 +0330 +0330

[quote=سروسهي][quote=باید رید به اسلام][quote=سروسهي]بازم دمه همون شهیدا گرم که نزاشتن بیشتر از این بریم زیر دست عربا[/quote]
ببخشین الان زیر دست کیا هستیم؟ روی پرچممون به چه زبونی چرت و پرت نوشته شده؟[/quote]

گفتم بیش از این دوست عزیز[/quote]
بله اگه دست صدام میفتادیم معلوم نبود چه بلا و جنایتی سرمون میاورد.فکر کردی کسی که به مردم خودش رحم نمیکرد به ماها که دشمنش بودیم رحم میکردما هر چند جنگ داخلی داریم و خودمونم راضی نیستیم از این وضعیت.اما همینکه یه وجب خاکمون دست اونا نیوفتاد کلی افتخاره. و این هم مدیون ازادمردانی که رفتند و مردانه جنگیدند و شهید شدند.کسانی که به تاریخ پیوستند و دیگه تکرار شدنی نیستند

0 ❤️

2015-02-08 17:34:47 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=shila_naz][quote=نه النا][quote=shila_naz][quote=نه النا]
ببین الان بیان و بگن اینقد پول میدیم برو جلو و 100% هم شهید خواهی شد.اخه ادم جونشو با پول مبادله میکنه.مطمین باش انسان در مواقعی بالاتر از مادیات قرار میگیره.اما خودم بشخصه ارزش و احترام برای چنین شهیدانی دارم[/quote]
تو اشکالت اینه که منو با اونا مقایسه میکنی…اونا ضریب هوشیشون در حد میمون بود(اونیی که اجبارا رفتن نه…داوطلبهای عاشق شهادت…که اخلاق داعشیهای شهادت طلب رو دارند)
البته من هم در موقعیت فقر قرار بگیرم…شاید رفتم اونجا… اتفاقا خیلیهاشون فکر نمیکردن کشته بشن ولی ناگهانی کشته شدن
خیلیها در جنگ جهانی اول و دوم…هزار برابر شجاعتر از میمونهای اسلام… شجاعانه کشته شدند
نه بخاطر حوری…بخاطر وطن…مطمئن باش اگه وعده گائیدن حوریها نبود…هیچکس نمیرفت داوطلبانه
داعشیها اتفاقا خیلی شهادت طلب هستن
بهرحال بهتره اونا رو فراموش کنیم…جنگ اول و دوم جهانی 100میلیون آدم کشته شدن…یکسال براشون عزا گرفتن و تمام و رفتن سراغ کار و علم و پیشرفت[/quote]
متاسفانه در بعضی از جاها افراط و تفریط شده.زیادی بخاطر اسلام شورش کردند.عشق و فداکاری چیزی فرای مذهب هستش اشتباها با انسانیت عوضی گرفتند.من چیزی را که زوم کردم انسانیته نه مذهب.چه بسا بقول شما تو جنگ جهانی جنگیدند در حالیکه شاید مذهبم نداشتند.دیگر اینکه اینها رو با داعش برابر کردن واقعا بی انصافیه.داعش یه گروهیه وحشی که فقط بخاطر منافع شخصی خودشون از هر کثافت و جنایت دریغ نمیکنن اما شهدای پاک ما نمونه عشق بودند که نخواستند جون عده زیاد به خطر بیفته.مردن با اختیار اونم نه منفعت شخصی فداکاری و عشق والا میخواهد

0 ❤️

2015-02-08 17:56:44 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=shila_naz][quote=نه النا][quote=shila_naz][quote=نه النا][quote=shila_naz][quote=نه النا]
ببین الان بیان و بگن اینقد پول میدیم برو جلو و 100% هم شهید خواهی شد.اخه ادم جونشو با پول مبادله میکنه.مطمین باش انسان در مواقعی بالاتر از مادیات قرار میگیره.اما خودم بشخصه ارزش و احترام برای چنین شهیدانی دارم[/quote]
تو اشکالت اینه که منو با اونا مقایسه میکنی…اونا ضریب هوشیشون در حد میمون بود(اونیی که اجبارا رفتن نه…داوطلبهای عاشق شهادت…که اخلاق داعشیهای شهادت طلب رو دارند)
البته من هم در موقعیت فقر قرار بگیرم…شاید رفتم اونجا… اتفاقا خیلیهاشون فکر نمیکردن کشته بشن ولی ناگهانی کشته شدن
خیلیها در جنگ جهانی اول و دوم…هزار برابر شجاعتر از میمونهای اسلام… شجاعانه کشته شدند
نه بخاطر حوری…بخاطر وطن…مطمئن باش اگه وعده گائیدن حوریها نبود…هیچکس نمیرفت داوطلبانه
داعشیها اتفاقا خیلی شهادت طلب هستن
بهرحال بهتره اونا رو فراموش کنیم…جنگ اول و دوم جهانی 100میلیون آدم کشته شدن…یکسال براشون عزا گرفتن و تمام و رفتن سراغ کار و علم و پیشرفت[/quote]
متاسفانه در بعضی از جاها افراط و تفریط شده.زیادی بخاطر اسلام شورش کردند.عشق و فداکاری چیزی فرای مذهب هستش اشتباها با انسانیت عوضی گرفتند.من چیزی را که زوم کردم انسانیته نه مذهب.چه بسا بقول شما تو جنگ جهانی جنگیدند در حالیکه شاید مذهبم نداشتند.دیگر اینکه اینها رو با داعش برابر کردن واقعا بی انصافیه.داعش یه گروهیه وحشی که فقط بخاطر منافع شخصی خودشون از هر کثافت و جنایت دریغ نمیکنن اما شهدای پاک ما نمونه عشق بودند که نخواستند جون عده زیاد به خطر بیفته.مردن با اختیار اونم نه منفعت شخصی فداکاری و عشق والا میخواهد[/quote]
دوست من…پس چرا داعشیها هم اینقدر شجاع و نترس و شهادت طلب هستن!!!؟؟؟
از بس احساسات الکی بهت تزریق کردن این ملاها…نیمدونی بسیاری ازونا…داعشهای شیعه بودن
البته کم بودن…گفتم که…اکثرا اجباری رفتن و کشته شدن
بهرحال…اونا چه خوب چه بد…رفتن و تمام
آیا حکومت برای توجیه دزدیهای خودش…باید از استخون اونا استفاده کنه!؟[/quote]
من کاری به حکومت و اینچیزا ندارم وارد سیاستم نمیشم فقط اینهایی که بقول شما کم,خیلی انسان بودن و درست نیست توهین بشه براشون.بنظر من یه جای مخصوص برای ارامگاه اینا درست میشد که انسانها با دیدن اینا یاد فداکاریهاشون میافتادند نه در هر کوی و برزن.نه استفاده ابزاری از اینا.ادمی نیستم براحتی سر خم بیارم اما خاک چنین شهدا رو سرمه چشمام میکنم

0 ❤️

2015-02-08 18:16:38 +0330 +0330

من که جنگ نميرم. چون زندگي خودمو بيشتر از اين خاک عربزده fool دوست دارم
قضيه شهدا مطرح شده اينجا
من هم با شيلا موافقم که نبايد به اونها توهين کرد و زير سؤال بردشون، چون دستشون از دنيا کوتاهه و نميتونن از خودشون دفاع کنن.
ولي قابل ذکره که چون اونها خميني رو مقدس و پيامبر ميدونستن، ميخواستن خودشونو فداي همچين شخصيتي بکنن و در راه اسلام کشته بشن. و در آخر هم به بهشت دروغيني برسن که وعده‌اشو تو قرآنشون ديدن!
اينارو توي وصينامه‌هاشون به وفور ميشه ديد.

0 ❤️

2015-02-08 18:32:48 +0330 +0330

شهيد صياد شيرازي: خداوندا! ولي امرت حضرت آيت‌الله خامنه‌اي را تا ظهور حضرت مهدي (عج) زنده، پاينده و موفق بدار. آمين يا رب العالمين.

شهيد همت: از طرف من به جوانان بگوييد چشم شهيدان و تبلور خونشان به شما دوخته است بپا خيزيد و اسلام خود را دريابيد.

شهيد محمود کاوه: … ما نخواهيم گذاشت كه خون شهيدانمان هدر رود. اگر امروز به انقلاب ما خدشه وارد شود، بدانيد كه به مسلمانان جهان خدشه وارد شده است، به آنها آسيب رسيده است

شهيد غلامعلي پيچك: جنازه مرا بر روی مین ها بیندازید، تا منافقین فکر نکنند، ما در راه خدا از جنازه‌مان دریغ داریم، به دامادی دو ماهه من ننگرید، دامادی بزرگی در پیش داریم.

شهيد زقاقي: مادرم زماني که خبر شهادتم را شنيدي گريه نکن.
فقط زماني گريه کن که که جامعه ما را بي‌غيرتي و بي‌حجابي گرفت، گريه کن که اسلام در خطر است

شهيد حجت‌الله سرتیپ‌نیا: وصیت می کنم پدرم همچو عمار به حضرت رسول (ص) و حضرت امام عزیز وفادار باشيد. همچنین مادر مهربان و مومنه ام و برادران مخلص و بدون تکلفم شما هم به امام وفادار باشید. مطمئن باشید امام راست می‌گوید و فقط او و مخلصان مقرب و بی‌ریای ایشان هستند که می‌توانند اسلام از پا افتاده را بر پای دارند.

0 ❤️

2015-02-08 19:09:58 +0330 +0330

[quote=ترومن]من که جنگ نميرم. چون زندگي خودمو بيشتر از اين خاک عربزده fool دوست دارم
قضيه شهدا مطرح شده اينجا
من هم با شيلا موافقم که نبايد به اونها توهين کرد و زير سؤال بردشون، چون دستشون از دنيا کوتاهه و نميتونن از خودشون دفاع کنن.
ولي قابل ذکره که چون اونها خميني رو مقدس و پيامبر ميدونستن، ميخواستن خودشونو فداي همچين شخصيتي بکنن و در راه اسلام کشته بشن. و در آخر هم به بهشت دروغيني برسن که وعده‌اشو تو قرآنشون ديدن!
اينارو توي وصينامه‌هاشون به وفور ميشه ديد.[/quote]
ترومن عزیز هر چی بودن الان دیگه همچین ادمایی پیدا نمیشن.به تاریخ پیوست اینا.برای من همین بس که با رفتن اونا ما راحت زندگی میکنیم مهمه.

0 ❤️

2015-02-08 19:22:27 +0330 +0330

[quote=shila_naz]
ترومن عزیز هر چی بودن الان دیگه همچین ادمایی پیدا نمیشن.به تاریخ پیوست اینا.برای من همین بس که با رفتن اونا ما راحت زندگی میکنیم مهمه.[/quote]
بله درسته
هر چي هم که از زندگيمون بد بگيم، همين که مثل اجداد زرتشتيمون به زير شمشير اعراب نيستيم قابل شکرگزاريه.
فقط يه لحظه تصور کنيم که سرباز عراقي با تفنگ وارد خونمون ميشه و ديگه هم کاري از دستمون برنمياد و بايد به خواسته کثيفشون تن بديم fool !
همين نعمت به ظاهر! کوچيک رو هم از صدقه سري باکري و همت و امثالهم داريم. يادشون گرامي

0 ❤️

2015-02-08 19:40:07 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=shila_naz][quote=ترومن]من که جنگ نميرم. چون زندگي خودمو بيشتر از اين خاک عربزده fool دوست دارم
قضيه شهدا مطرح شده اينجا
اينارو توي وصينامه‌هاشون به وفور ميشه ديد.[/quote]
ترومن عزیز هر چی بودن الان دیگه همچین ادمایی پیدا نمیشن.به تاریخ پیوست اینا.برای من همین بس که با رفتن اونا ما راحت زندگی میکنیم مهمه.[/quote]
اگر انقلاب نمیشد…جنگ نمیشد
جنگ هم که میشد با انقلاب…اگر ارتش را نمی پاشیدند…چندروزه بازم پیروز میشدیم بدون تلفات
در سال 61…جنگ تمام شد…ولی خمینی ادامه داد
ادامه جنگ…کمترین ربطی به دفاع نداره…بنابراین من از اون کشتگانی که بخاطر حوری بهشتی رفتن جلو و جنگ رو ادامه دادن…متنفرم[/quote]
اقا جان بحث جونه.حتی با وعده حوری بهشت بازم ادمی دلشو نداره از جونش بگذره خصوصا مردهایی که زن و بچه داشتند.تو رو خدا منصفانه نگاه کن.اینقد سطحی نگر نباش.من اون عملی که انجام دادن رو میگم بدترین چیز تو دنیا مانور دادن رو جونه.مادری که پسراشو تقدیم جنگ کرد اینا شوخی بردار نیست.کارهایی صورت گرفت که حتی ما تصورشو نمیتونیم بکنیم چه برسه به انجام دادن اون.اینها ازادمردان ایران بودن.واقعا جای تقدیر دارن

0 ❤️

2015-02-08 19:47:48 +0330 +0330

[quote=نه النا]
اگر انقلاب نمیشد…جنگ نمیشد
جنگ هم که میشد با انقلاب…اگر ارتش را نمی پاشیدند…چندروزه بازم پیروز میشدیم بدون تلفات
در سال 61…جنگ تمام شد…ولی خمینی ادامه داد
ادامه جنگ…کمترین ربطی به دفاع نداره…بنابراین من از اون کشتگانی که بخاطر حوری بهشتی رفتن جلو و جنگ رو ادامه دادن…متنفرم[/quote]
دوست عزيز
به قول قديميا اگر رو کاشتيمو هيچي از توش درنيومد.
شما به هدفشون کار نداشته باش. بلکه نتيجه کارشون رو ببين.
همون مثال ساده‌اي رو که در پست قبليم زدم رو فقط همين الآن که ساعت 4و نيم صبحه، پيش خودت مجسم کن!
چيز ديگه‌اي نميگم sad .

0 ❤️

2015-02-08 19:52:40 +0330 +0330

عزیزان صدام و خمینی قرار گذشته بودن که کلی‌ شهادت طلب! از هر دو طرف به فاک برن! البته به دستور قدرت‌های بزرگ! ( که از قدرت‌های بزرگ اتفاقا باید تشکرم کرد) ته مونده هاشونم شدن بسیجی‌ شیعه و داعشی سنی وگرنه نه‌ عراق می‌تونست ایران و بگیره نه‌ ایران عراق رو.

0 ❤️

2015-02-08 20:05:08 +0330 +0330

[quote=نه النا]کیرم تو دهن تمام شهدای راه اسلام که اگر نبودند… اسلام اینقدر ما را بدبخت نمیکرد
اگر همین شهدای کثیف راه اسلام نبودند… ما امروزه اینقد بدبخت نبودیم
مادر تمام شهدا را گائیدم…چه شهیدهای ایرانی راه اسلام…چه شهیدان عراقی راه اسلام…چه افغانی…چه سوریه ای…چه…[/quote]
اگه کمی مطالعه میکردی اینگونه رفتار نمیکردی.وقتی که خرمشهرو صدام گرفت از جنوبیا بپرس چه بلایی سر مردم خصوصا دخترای خرمشهر اوردن.همین شهدا با خونشون خرمشهر که عزت ایران بود باعث ازادی شد.من اون کاری که اونا انجام دادن فبرای دین و مذهبشون فبرای هدفشون.همین که خرمشهر ازاد شد ایران عزت یافت.میدونی به چه بهایی.حداقل فکرتو از منجلاب بیرون بکش اگه سربازان امریکایی هم اینکارو کرده بودن برای ما جای تقدیر انچنانی داشت.کلا از هر نقطه جهان.کسی این لطفو در مورد ایران داشت کلی جای تقدیر داشت.دیدتو وسیع کن عوض توهین کمی منطقی و از زاویه دیگه نگاه کن.هر جا فداکاری بشه قابل تقدیره.اینا رو جون عزیزت با داعش مقایسه نکن.دختر خرمشهری عین خواهر ماست این دختران بصورت کاملا عریان به درخت نخل بسته میشدن و مورد تجاوز و شکنجه سربازا قرار میگرفتن. همین شهدا که تو اینگونه توهین میکنی باعث رانده شدن این گونه متجاوزین شدند.برای من که مطالعه میکنم خیلی جای تقدیر دارن

0 ❤️

2015-02-08 20:27:15 +0330 +0330

حرفای شیلاناز منطقی تره، مهم نیست که باعث و بانی جنگ؛ این انقلاب کیری اسلامی بود یا نه. مهم اینه که هرچی بود و هرچی شد، تو شرایط بحرانی جنگ؛ همین شهدا بودن که حافظ ناموس این خاک شدن. حالا کاری نداریم هدفشون چی بوده و در راه چی بوده. مهم اینه که ثمره کارشون دفاع از شرف ایران بود، برا همین احترامشون واجبه.
تمام

0 ❤️

2015-02-08 20:31:57 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=shila_naz][quote=نه النا]کیرم تو دهن تمام شهدای راه اسلام که اگر نبودند… اسلام اینقدر ما را بدبخت نمیکرد
اگر همین شهدای کثیف راه اسلام نبودند… ما امروزه اینقد بدبخت نبودیم
مادر تمام شهدا را گائیدم…چه شهیدهای ایرانی راه اسلام…چه شهیدان عراقی راه اسلام…چه افغانی…چه سوریه ای…چه…[/quote]
اگه کمی مطالعه میکردی اینگونه رفتار نمیکردی.وقتی که خرمشهرو صدام گرفت از جنوبیا بپرس چه بلایی سر مردم خصوصا دخترای خرمشهر اوردن.همین شهدا با خونشون خرمشهر که عزت ایران بود باعث ازادی شد.من اون کاری که اونا انجام دادن فبرای دین و مذهبشون فبرای هدفشون.همین که خرمشهر ازاد شد ایران عزت یافت.میدونی به چه بهایی.حداقل فکرتو از منجلاب بیرون بکش اگه سربازان امریکایی هم اینکارو کرده بودن برای ما جای تقدیر انچنانی داشت.کلا از هر نقطه جهان.کسی این لطفو در مورد ایران داشت کلی جای تقدیر داشت.دیدتو وسیع کن عوض توهین کمی منطقی و از زاویه دیگه نگاه کن.هر جا فداکاری بشه قابل تقدیره.اینا رو جون عزیزت با داعش مقایسه نکن.دختر خرمشهری عین خواهر ماست این دختران بصورت کاملا عریان به درخت نخل بسته میشدن و مورد تجاوز و شکنجه سربازا قرار میگرفتن. همین شهدا که تو اینگونه توهین میکنی باعث رانده شدن این گونه متجاوزین شدند.برای من که مطالعه میکنم خیلی جای تقدیر دارن[/quote]
مطالعات تو از رسانه های ملاهاست
تو که نباید میمون ملاها باشی و باور کنی
همچین میگی مطالعه…انگار چقدر منبع بیطرف در کشور داریم…!!!
شک نکن اگر همین تندروها نبودند…انقلاب نمیشد که بخواد جنگ بشه که بخوان منت بذارن که ما در جنگ شهید دادیم و این کسشعرا
همین تندورها بودند که باعث جنگ شدن و ادامه دادن جنگ بیهوده
منکه مدافع ارتش عراق نیستم…ولی ایرانیهای شیعه تندرو بودند که ارتش عراق رو به ایران آوردن…با خرابکاریهاشون[/quote]
نه بابا من یه بیطرفم.فقط نظرات شخصی خودمو گفتم قضاوتو میزارم بعهده بازدیدکنندگان

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «