چطور باید درباره سکس و فانتزی با همسرمون صحبت کنیم ؟

1397/09/22

*** شریک جنسی می‌تونه دوست ،پارتنر، همسر، نامزد، و یا هر شریک مشتاق دیگه باشه و البته رضایت و اشتیاق به عمل جنسی شرط مهم سکسه.

می‌دونم که خیلی هاتون دلهره دارین که نکنه اگه راجع به سکس با شریک جنسیتون حرف بزنین، ذوق و هیجان بینتون از بین بره یا این‌که اون از دست شما ناراحت بشه. نترسین! صحبت کردن راجع به ارتباط جنسی و اینکه شما چه چیزهایی رو دوست دارین یا دوست ندارین نه تنها خودش می تونه کلی هیجان ایجاد کنه بلکه باعث می‌شه که شما و شریک جنسی‌تون یه تجربه جنسی فوق‌العاده بهتری هم داشته باشین.

بذارید یه مثال بزنم. اکثر ما وقتی می‌ریم رستوران، به خصوص یه رستوران جدید، اول می‌شینیم و به منو کلی نگاه می کنیم. حتی ممکنه که از گارسون راجع به غذاهای مختلف سوال بپرسیم. مثلاً من از غذای تند خوشم نمیاد و پیاز خام هم اصلاً از گلوم پایین نمی‌ره. برای همین هم همیشه با دقت به منو نگاه می کنم تا مطمئن بشم که از غذایی که قراره سفارش بدم لذت خواهم برد.

برقراری یه رابطه جنسی خوب هم نیازمند اینه که شما در درجه اول خواسته‌ها و البته ناخواسته‌های جنسی خودتون رو بشناسید و در درجه دوم این موارد رو با شریک جنسی‌تون در میون بذارین. یادتون نره که از شریک جنسی‌تون هم بخواهید که شرایطش و اونچه رو که از یه سکس خوب می‌خواد، براتون توضیح بده.

مثلاً من می دونم که از اینکه گردن و لاله گوشم نوازش داده بشه خیلی خوشم میاد و همین‌طور هم می‌دونم که من حداقل به ده پونزده دقیقه نوازش نیاز دارم، قبل از اینکه اصلاً به فکر در آوردن لباسام بیافتم! خب شریک جنسی من به خصوص اگر رابطه‌مون تازه باشه از کجا باید این چیزها رو راجع به من بدونه؟ شاید باورتون نشه، ولی من حتی افرادی رو می‌شناسم که با وجود اینکه سال‌هاست با هم رابطه جنسی داشتن هنوز ساده‌ترین نیازها و شرایط همدیگه رو نمی‌دونن. بعضی‌هاشون خجالت می‌کشن که راجع به سکس صحبت کنن و بعضی‌های دیگه هم سال‌هاست که منتظرن شریکشون قابلیت تلپاتی پیدا کنه و یه دفعه تمام این نیازها رو بدون این که کسی در موردشون حرفی به زبون بیاره، بفهمه! نتیجه صحبت نکردن راجع به سکس اغلب یا اینه که طرفین از رابطه جنسی‌شون احساس رضایت نمی‌کنن و یا اینکه در بعضی موارد حتی از نظر روانی یا فیزیکی به هم آسیب می‌زنند. آسیب‌هایی که ممکنه مدت‌ها بگذره تا جبران بشن.

حالا که اهمیت صحبت کردن راجع به سکس رو فهمیدیم بریم سر اصل مطلب ***

این که چطوری باید در مورد سکس حرف بزنیم؟

فکر می کنین این مطالب مهم رو چطوری می‌خوایین با شریک جنسی‌تون در میون بذارین؟ وقتی بخواین راجع به سکس با شریکتون صحبت کنین، چه چیزهایی رو می خواین بهش بگین؟ خودتون رو کجا تصور می‌کنین، و چه حسی دارین؟

می‌دونم، شاید هنوز تصور این لحظه براتون سخت باشه. تجربه به من نشون داده که برای اغلب افراد صحبت کردن راجع به سکس خارج از جاهای خصوصی مثل تخت خواب یا خونه راحت‌تره. پس اول یه مکان راحت و نسبتاً عمومی پیدا کنین مثل یه کافی شاپ یا یه گوشه دنج و خلوت توی پارک. مطمئن باشین که به اندازه کافی وقت دارین چون خیلی وقت‌ها ممکنه صحبت کردن راجع به مسایل جنسی خیلی بیشتر از اونی که فکرش رو می کردین طول بکشه. اگه شما و شریک جنسی‌تون تا حالا خیلی راجع به سکس حرف نزدین ممکنه خیلی حرف برای گفتن داشته باشین! افرادی که به صحبت کردن راجع به سکس عادت دارن و با شریک جنسیشون خیلی احساس راحتی می‌کنن کم کم یاد می گیرن که افکار و احساسات جنسیشون رو به طور مداوم و در مکان‌ها و زمان‌های مختلف با هم در میون بذارن. البته این رو هم بگم که اگه در حین صحبت شما یا طرف مقابلتون دیگه نخواست ادامه بده سعی کنین که با احترام به بحث خاتمه بدین یا به جلسه آینده واگذار کنین.

یه نکته دیگه هم اینه که یادتون نره تا می‌تونین با احترام و آرامش و بدون پیش‌داوری با هم صحبت کنین. اگر هم فکر می کنین باز کردن صحبت براتون سخته می‌تونین حرف‌هاتون رو روی یه کاغذ بنویسین و با هم رد و بدل کنین.

سعی کنین که هم راجع به چیزهایی که دوست دارین و هم راجع به چیزهایی که دوست ندارین حرف بزنین. مثلاً بگین یا بنویسین «من وقتی تو آلت جنسی من رو لیس می زنی خیلی این و دوست دارم ولی نوک سینه های من به تماس خیلی حساس هستن پس لطفاً مواظب باش!»

یادتون نره که در نهایت هر طور که تصمیم بگیرین راجع به سکس حرف بزنین یا منظورتون رو برسونین، از اینکه هیچی نگین خیلی بهتره .هیچ اشکالی نداره که از کلمات غیر رسمی برای صحبت کردن راجع به علایق‌تون یا حتی اعضای بدن‌تون استفاده کنین. حتماً به کلماتی که شریکتون استفاده می‌کنه هم دقت کنید و احترام بذارین.

حالا یه نفس عمیق بکشین و فکر کنین که چه چیز هایی رو دوست دارین به شریک جنسی‌تون بگین. من بهتون قول می دم که خیلی زود به صحبت کردن و گوش دادن به صحبت‌های شریک جنسی‌تون راجع به سکس عادت می‌کنین و حتی ممکنه ازش لذت ببرین>

7701 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-12-13 13:43:32 +0330 +0330

خوشحال میشم تجربیاتتون رو از این موضوع به اشتراک بذارید

0 ❤️

2018-12-13 14:55:24 +0330 +0330
نقل از: reza.mah67 خوب ما به خاطر اعتماد و صمیمیت و درک درستی که از هم داریم، خیلی راحت خواسته هامون رو مطرح میکنیم بدون ترس از برداشت بد و یا عصبانی شدن طرف مقابل. و بعد نقد و بررسی میکنیم اون تصمیم رو، شاید اون تصمیم تاثیر بد یا منفی بزاره رو زندگی ما که یکی دیگه بهش توجه نکرده و بعد جمع بندی میکنیم و اخرش هم با خیر و خوشی سا انجامش میدیم یا میزاریمش کنار اون تصمیم رو.

واقعا خیلی خووب و باعث خوشحالیه ، ممنون ازت برا وقتی ک گذاشتی

0 ❤️

2018-12-14 07:41:11 +0330 +0330

دوس دارم بکنمش ولی تا الان پا نداده

0 ❤️

2018-12-14 08:23:12 +0330 +0330
نقل از: salin به نظرمن رابطه یه زوج باید انقدری خوب باشه که بتونن راحت درمورد نیازهاشون باهمدیگه حرف بزنن و خودشونو سرکوب نکنن.

*** باید فکر های سنتی رو دور ریخت و مهارت هایی رو یاد گرفت ***

1 ❤️

2018-12-14 08:26:44 +0330 +0330
نقل از: ramin_65 مگه ميشه......

بلاک :)

0 ❤️

2018-12-16 07:21:11 +0330 +0330

من خیلی راحت فانتزیهای سکسیمو به همسرم میگم و اونم بهم گفته اما هر دو میدونیم در حد همون فانتزی و عملی کردنش امکان پذیر نیست.دوستی بین مرد و زن مهمترین نکته ای هست که میشه راحت با هم حرف بزنید.اعتماد به هم هم نکته بعدی هست.باید هر دو بتونن به هم اعتماد کنن تا واقعیتهای پنهان خودشون واسه هم روو کنن.

2 ❤️

2018-12-16 07:39:19 +0330 +0330
نقل از: persian.ooze من خیلی راحت فانتزیهای سکسیمو به همسرم میگم و اونم بهم گفته اما هر دو میدونیم در حد همون فانتزی و عملی کردنش امکان پذیر نیست.دوستی بین مرد و زن مهمترین نکته ای هست که میشه راحت با هم حرف بزنید.اعتماد به هم هم نکته بعدی هست.باید هر دو بتونن به هم اعتماد کنن تا واقعیتهای پنهان خودشون واسه هم روو کنن.

*** چقدر خوبه ک انقد بهم اعتماد دارین ? ***

1 ❤️

2018-12-16 09:24:01 +0330 +0330
نقل از: ExtinctWitcher مطلب جالبی بود اضافه کنم که گاهی ممکنه بعد از مطرح شدن فانتزی، متوجه بشیم که طرف مقابل علاقه ی خاصی به اون فانتزی و برآورده شدنش نداره. اینجور مواقع مهمه مثل یه انسان بالغ با این رد شدن برخورد کنیم و به حق طرف مقابل در آزادی عمل و اختیار احترام بذاریم و ناراحت نشیم که چرا من کلی اعتماد کردم و مطرح کردم ولی طرف مقابل کاری برام نکرد. این بچه ها هستن که انتظار دارن همه ی خواسته ها و نیاز هاشون برآورده بشه.

به همین خاطر من همیشه تاکید میکنم اول درک از فانتزی و پارتنرمون بدست بیاریم و بعد بفکر گفتن و اجرای فانتزی باشیم هدف لذته و لذت با اجبار برای هر دو پارتنر بوجود نمیاد

1 ❤️

2018-12-17 10:18:25 +0330 +0330

به نظر من فانتزی سکسی را باید به همسر گفت …و بیان کردنش بهتراز بیان نکردنشه.اگه طرف مقابل خوشش نیومد دیگه نباید ادامه داد.چون هدف لذت بردن متقابله . من با همسرم راحتم و در یک مورد به توافق رسیدیم و حالشو میبریم.

1 ❤️

2018-12-17 10:48:24 +0330 +0330
نقل از: persian.ooze من خیلی راحت فانتزیهای سکسیمو به همسرم میگم و اونم بهم گفته اما هر دو میدونیم در حد همون فانتزی و عملی کردنش امکان پذیر نیست.دوستی بین مرد و زن مهمترین نکته ای هست که میشه راحت با هم حرف بزنید.اعتماد به هم هم نکته بعدی هست.باید هر دو بتونن به هم اعتماد کنن تا واقعیتهای پنهان خودشون واسه هم روو کنن.

من هم موافقم من و همسرم هم همیشه موقع سکس انواع فانتزی ها رو داریم اما می دونیم بجز یکیش بقیه هیچکدوم عملی نمیشه

3 ❤️

2018-12-17 11:11:14 +0330 +0330

سکس چت متاهلی کسی هست؟؟؟

0 ❤️

2018-12-17 11:27:37 +0330 +0330
نقل از: salar54 به نظر من فانتزی سکسی را باید به همسر گفت ...و بیان کردنش بهتراز بیان نکردنشه.اگه طرف مقابل خوشش نیومد دیگه نباید ادامه داد.چون هدف لذت بردن متقابله . من با همسرم راحتم و در یک مورد به توافق رسیدیم و حالشو میبریم.

*** ممنون از نظرت دوست من ، لذت ببرید ? ***

0 ❤️

2018-12-17 11:37:39 +0330 +0330

ببینید این فلانتزی مثل راه رفتن رو لبه چاقو میمونه هم خیلی هیجان داره هم خیلی خطرناکه و یه لغزش کوچیک میتونه بی اعتمادی کامل و نابودی بار بیاره و از اونورم میتونه با کنترلش هیجان عالی ببخشه به زندگی اما بشرطی که این هیجان موقت و همیشه تحت کنترل و با اطلاع طرفین باشه و مهمترین چیزی که باید در نظر گرفت اینکه هیچ وقت نباید شرایطی رو فراهم کنید که همسرت با نفر سوم درگیر رابطه راحت و عاطفی بشن که بخواد وابستگی ایجاد بشه چرا که نابود کنندس من تجربه داشتم منتها متفاوت و نفر سوم اصلا در جریان نبود ک من میدونم و مهمترین چیز این بود که طرف متاهل و بچه دار بود و این یعنی خطر کمتر چون مجرد ها اصلا به هیج وجه قابل اعتماد نیستن مخصوصا ادمایی که اینجا باهاشون اشنا میشی و میبینی بشدت دروغگو افارط گرا هستند

2 ❤️

2018-12-18 12:21:25 +0330 +0330
نقل از: Adolf_ss #به سختی

? ?

0 ❤️

2018-12-22 19:57:41 +0330 +0330

ای کاش اینقدر فضا باز باشه تا قبل از ازدواج آدما عوض حرف در مورد جهیزیه و مهریه و از این دست سوالا که از چه رنگی خوشت میادو… این چیزا در مورد تمابلات سکسیشون حرف میزدن و تو این مسئله به تفاهم میرسیدن. مخصوصا فیتیشا

1 ❤️

2018-12-26 08:33:43 +0330 +0330
نقل از: فیتیش58 ای کاش اینقدر فضا باز باشه تا قبل از ازدواج آدما عوض حرف در مورد جهیزیه و مهریه و از این دست سوالا که از چه رنگی خوشت میادو..... این چیزا در مورد تمابلات سکسیشون حرف میزدن و تو این مسئله به تفاهم میرسیدن. مخصوصا فیتیشا

***نیاز به سطح تفکرات دو نفر داره ، هم نظریم با هم ***

0 ❤️

2019-03-31 09:23:56 +0430 +0430

اولا عزیزم ممنونم از تایپیک خوبت.
دوما …باور کنین یه بار غیر مستقیم و کاملا با ادبانه به شریک جنسیم در مورد فانتزیم گفتم اما …یه قشرقی به پا کرد که هزار بار گفتم غلط کردم …
بخاطر همین دیگه جرات نمیکنم و نمیگم. ?

1 ❤️

2019-03-31 09:27:15 +0430 +0430

من دوروزه خانممو راضی کردم ولی به سختی راضی شد

1 ❤️

2019-03-31 19:53:52 +0430 +0430
نقل از: SSAa699 اولا عزیزم ممنونم از تایپیک خوبت. دوما ...باور کنین یه بار غیر مستقیم و کاملا با ادبانه به شریک جنسیم در مورد فانتزیم گفتم اما ...یه قشرقی به پا کرد که هزار بار گفتم غلط کردم ... بخاطر همین دیگه جرات نمیکنم و نمیگم. ?

*** خواهش مرسی از لطف اتون ، فانتزی به سطح فکر دو پارتنر بستگی داره متاسفانه تفاهمی تو این مورد بین شما نیس ***

0 ❤️

2019-04-03 10:38:36 +0430 +0430

من تصمیم گرفتم یبار باهاش صحبت کنم در میان بزارم و کلی مقدمات چیدم و نشستیم و قهوه خوردیم هر چی زور زدم دیدم نمیتونم بگم. قبلش باخودم میگفتم حتما میگم اینبار اما نشد که نشد. بهم گفت چرا اینجوری هستی استرس داری طوری شده :(

0 ❤️

2019-04-03 11:17:56 +0430 +0430
نقل از: mehranmahnaztx@gmail.com من تصمیم گرفتم یبار باهاش صحبت کنم در میان بزارم و کلی مقدمات چیدم و نشستیم و قهوه خوردیم هر چی زور زدم دیدم نمیتونم بگم. قبلش باخودم میگفتم حتما میگم اینبار اما نشد که نشد. بهم گفت چرا اینجوری هستی استرس داری طوری شده :(

*** این ریشه تو بچگیای ما داره از اول از سکس باهامون صحبت نکردن و ما هم با ذهنیت قبلی نمیتونیم حرف بزنیم و به نظرم تو تلگرام باهاش در میون بذاری بعد با واکنشی که نشون میده رو در رو باهاشون صحبت کنید ***

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «