فوری :دیشب 13 نفر در کردستان به قتل رسیدن

1397/04/30

دیشب پژاک 13 نفر رو توی کردستان کشتن.9 نفر سپاهی و 4 نفر هلال احمر.یکی از اقوام ما توی داروخانه کار میکرده و زدن اون رو هم کشتن.الان داریم میریم مریوان واسه خاکسپاری.این دولت خیلی تخمیه خیلیییییی ولی اگه این دولت بره این پژاک و کومله های کس کش همه مونو تو کردستان میترکونن.کیرم توی این زندگی که چه این دولت باشه چه نباشه ما به فاک رفتیم.زندگی تو تهرانه تون رو حالشو ببرین

3596 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-21 13:03:32 +0430 +0430
نقل از: shadow69
نقل از: r3137 قشنگ از اون تبلیغ های ارزشی بود که اگه نظام بره شما بدبختید، جوک میگید اگه فلان نبود الان داعش بود، بیا قم ، انقدر ریال ارزون شده از عراق میان دنبال زن صیغه . شهید دادید ناموس نره؟ ناموس داره بقل گوشت میده بدبخت

موافقم
همه کشته شدگان از پرسنل سپاه بودن زر مفت نزنین

لامصب مگه همه پرسنل سپاه قاتل زنجیرین.یه سریاشون از سر بدبختی و ناچاری رفتن .یه سریاشون سرباز وظیفن.سعی کن یکم ادم باشی

0 ❤️

2018-07-21 13:57:50 +0430 +0430
نقل از: REZAKHATAR111
نقل از: shadow69
نقل از: r3137 قشنگ از اون تبلیغ های ارزشی بود که اگه نظام بره شما بدبختید، جوک میگید اگه فلان نبود الان داعش بود، بیا قم ، انقدر ریال ارزون شده از عراق میان دنبال زن صیغه . شهید دادید ناموس نره؟ ناموس داره بقل گوشت میده بدبخت

موافقم
همه کشته شدگان از پرسنل سپاه بودن زر مفت نزنین

لامصب مگه همه پرسنل سپاه قاتل زنجیرین.یه سریاشون از سر بدبختی و ناچاری رفتن .یه سریاشون سرباز وظیفن.سعی کن یکم ادم باشی

من از دست همین یه سریا تو دی ماه کتک خوردم سرباز وظیفه، الان واسشون اشک تمساح بریزم !!

1 ❤️

2018-07-21 15:56:12 +0430 +0430
نقل از: کیوان_آزاد این کردهای نمک نشناس بی ناموس کسکش از از این مملکت نون و اب درمیارن و حالا لگد هم میزنن قرمساقای خر

حرفاتون رنگ و بوی نژاد پرستانه داره اگر منظورتون چیز دیگه ای بوده سریعا رفع ابهام کنید

0 ❤️

2018-07-21 19:51:21 +0430 +0430
نقل از: 8saeed8

اولا‌ کیر تمام کوردا تو کس خواهر و مادر اونیکه به به کوردها فحش میده دوما از دوستان غیر کرد تشکر میکنم که جواب چندتا کونی رو دادن سوما باید بگم از خبر کشته شدن سرباز وظیفه ای که دیشب تو درگیری کشته شد بسیار ناراحتم و غمگینم از اینکه بی گناه و بی تقصیر کشته شد چهارما اینکه ما کردها با هیچ قومی از ایران (ترک.لر.عرب.فارس.بلوچ و...)مشکل نداریم و اینکه بیش از90%کردا از نظام متنفرن اما خواهان جدایی نیستن و همونطور که در۲۵۰۰سال گذشته در ایران زندگی کردیم خواهان ایرانی دموکراتیک و بدون هیچ تبعیض قومی و نژادی هستیم پنجما همین سپاهی ها خیلی بدتر و بیشتر از این بلا ها سر کردا دراوردن. در ضمن چه دلیلی داره یه بسیجی از یه شهر دیگه کردستان(قروه)۵۰۰کیلومتر بره به شهر دیگه (مریوان)مستقر بشه?

بله دقیقا همینطوره.کردها نه میخوان از ایران جدا بشن و نه از این نظام راضین.به امید یه ایران ازاد

0 ❤️

2018-07-21 20:01:31 +0430 +0430
نقل از: کیوان_آزاد این کردهای نمک نشناس بی ناموس کسکش از از این مملکت نون و اب درمیارن و حالا لگد هم میزنن قرمساقای خر

همه جاي ايران سراي من است دوست عزيز
بيايد ب هموطن خودمون احترام بذاريم
و دست ب دست هم بديم
اينطور قضاوت كردن يكم ناعدالتيه
ممنون ببخشيد اگه جسارت شد

1 ❤️

2018-07-21 20:24:58 +0430 +0430

من کرد نیستم ولی کردهارو دوست دارم.کردا مردمانی غیور و دلاور هستن که تو دنیا لنگه ندارن.این دولته کصکش ازبس بخاطر این کوموله ها و مجاهدین بد تبلیغ کرده ازشون یسری عوام هم فک میکنن که همه کردا مثل همدیگه هستن وگرنه کردای اصیل حرف ندارن. ?

1 ❤️

2018-07-21 20:36:07 +0430 +0430
نقل از: Farhad.sanandaj

بی ناموس مادر چنده حرف دهن تو بفهم اگه کردها نبودن اول انقلاب عراقی ها مادر و خواهر تو گاییده بودن و الان تو معلوم نبود تخم کدوم عراقی بودی

آفرین
بی ناموسی که فکر میکنه همه مثل خواهر مادر خودش چنده هستن و لغبشان را راحت به دیگران میزنه
خواهر جنده لغب خواهرت و به مردمان پاک کرد نزن
تو بی ناموس معلوم نیست از کدام کوس کشها پول می گیری که می خواهی بین کردها و فارسها را به هم بزنی
برو زن تو بده بکنند اما این حرفها را نزن

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «