❣️بــه نـــامــــ شــهوانـــی❣️(Arrow11)

1399/09/13

کاربر :Arrow11

• نفر بعد از Arrow11 عزیز تشکر میکنم ؛که انقدرررررر تاپیکای دینی و سیاسی خوبی ایجاد میکنند(هرچند که من سر در نمیارم اما خب همه این موضوع رو تایید میکنند)
    یک کاربر قدیمی، مودب ، خوش برخورد ، باشخصیت و خیلی محترم هستند
    جناب مرسی که انقدر زحمت میکشی و ملت رو از خواب غفلت بیدار میکنی :)

خاطره ی من :متاسفانه خاطره ای ندارم فقط تشکر میکنم ازشون :))))

پ.ن 1 : پروفایل کاربر Arrow11
پ.ن 2 : اگر راجب روند تاپیک چیزی نمیدونید به این تاپیک مراجعه کنید :)
پ.ن 3 : شماهم اگر خاطره ای دارید برامون تعریف کنید 😁
پ.ن 4 : مرسی که همراه هستید 🌹

17 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-21 18:35:22 +0430 +0430

↩ sepideh58

خب بنده افتخار آشنایی و دوستی با ایشون رو ندارم اما تاپیک های ایشون رو همیشه میخونم و دنبال میکنم .از معدود افرادیه که بدون ادعا و حاشیه سعی در آگاهسازی کاربرها و روشن سازی داره و از این بابت بسیار ازشون ممنونم .
امیدوارم پرقدرت ادامه بدن.
مانا باشید دوست عزیز
مرسی از جوجه رنگی بابت قدردانی از ایشون

ممنون دوست عزیز
نظراتتون رو تو تاپیکهای مختلفی دیدم و با شناختی که ازتون پیدا کردم میتونم با اطمینان بگم که شما هم جزو فهیم ترین کاربرای سایت هستین.
مشکل اصلی من اینه که وقتی پستهای خوب از کاربرهایی مثل شما دیدم به خاطر ذیق وقت فرصت نمیکنم برم تو پروفایلشون و تک تک تاپیکاشون رو بخونم و میدونم که از این بابت هم فقط خودم ضرر میکنم
بهترینها رو براتون آرزو میکنم 🙏 🌹

1 ❤️

2021-04-21 20:06:10 +0430 +0430

↩ Arrow11
شما به بنده لطف دارید عزیزم .قطعا به پای شما نمیرسم فقط تلاش میکنم سطح فرهنگ‌کاربر های سایت رو ارتقا بدم اگر بذارن😅

0 ❤️

2021-04-21 20:24:17 +0430 +0430

↩ knightEM

با درود.من تاپیک های ایشون رو چندین ساله که میبینم و حتی قبل از اینکه عضو اینجا بشم هم تاپیک های ایشون رو میخوندم و همیشه مطالب باارزش و کاملی رو برای بررسی و نقد مینویسن و یکی از موثر ترین کارهایی که در رابطه با نقد ادیان انجام میدن اینه که به چالشش میکشن و با دلایل و مدارک راجب هر مطلبی صحبت میکنن که این برای کسانی که دنبال حقیقت هستن میتونه کمک بسیار خوبی باشه که باور های قبلیشون به چالش کشیده بشه و به دنبال حقیقت برن و آپدیت به علم و پیشرف روز بشن و از اشتباهات دیرینه در بیان.من هم از ایشان بابت وقتی که برای ایجاد تاپیک ها و مطالب برای ما قرار میدن متشکرم.

ممنونم دوست عزیز
منم از خوندن متنهای شما تو بعضی تاپیکها که اتفاقی میبینم و طرز فکرتون لذت میبرم
نهایت سعیمم میکنم که لایق این لطف و محبت شما باشم.
شاد و پیروز باشید 🙏 🌹

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «