💦🆎 به نظرتون میشه این صحبتای بانو Chanel Preston موقع سکس با ماسور رو به همین نازی به فارسی ترجمه کرد؟

1403/01/31
💍 … Once upon a time I came to get a massage 🖕 !And the massage therapist … therapist fingers inside of my pussy 💦 !And I should have told him stop 😱 !!!!!!But instead … I said … THAT FEELS SO FUCKING GOOD 🍌 !I want you to put you cock inside of me 😁 !And so he did … and look where I am now

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

🍒 همچنین ببینید:
💦 دخترا دوست دارین موقع ماساژ یهو بی هوا یه کیر کلفت تا آخر بیاد داخل کلوچه آبدارتون پرواز کنین؟ + فیلم

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-19 19:36:24 +0330 +0330
Once upon a time I came to get a massage … 💍 And the massage therapist … therapist fingers inside of my pussy! 🖕 And I should have told him stop! 💦 But instead … I said … THAT FEELS SO FUCKING GOOD!!!!! 😱 I want you to put you cock inside of me! 🍌 And so he did … and look where I am now! 😁
0 ❤️

2024-04-19 21:48:06 +0330 +0330

↩ Horizon55
زیرنویس ترجمه هم عالیه! 😍 تو فکر این بودم که اگه قرار باشه این دیالوگ ها به فارسی گفته بشن چه جوری باید گفته بشن که عینا همینقدر قشنگ باشه …
حرفای سکسی در زبان فارسی خیلی زمخت و خشنن و فاز بد میدن 😏

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «