(خاله میترا)سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود

1393/12/17
14817_292831970889198_1329297311649930922_n.jpg .سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود طی تحقیقاتی که به صورت میدانی و نظرسنجی های اینترنتی در ایران انجام گرفته نشان از علاقه شدید ایرانیها به انجام سکس ضربدری دارد. تحقیقات نشان میدهد که مردان ایرانی پس از گذشت حدود 8 سال از رابطه زناشویی با همسر خود تمایل شدیدی به ایجاد رابطه ضربدری با زوجهای دیگر دارند. به دلیل محدودیت های بسیاری که در ارضای نیازهای جنسی در جامعه ی... ایرانی وجود دارد، ایرانیان بهترین راه ارضای نیازهای جنسی خود را در برقراری روابط ضربدری می بینند. معمولا مردان علاقه بیشتری در برقراری این نوع روابط دارند و اکثرا دلیل این کار را نیاز به تنوع طلبی می دانند. زنان ایرانی نیز در سالهای اخیر علاقه ی وافری به این نوع روابط نشان داده اند. پروفسور همایون نجفی استادیار روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران در این زمینه می افزاید: اکثر زنان ایرانی به این نتیجه رسیده اند که شوهرانشان به دلیل تنوع طلبی که دارند خواه یا ناخواه به رابطه با زنانی دیگر رو می آورند. وی ادامه داد: زنان معتقدند چه بهتر که این خیانت بجای اینکه پنهانی و به دور از اراده و نظر آنها انجام شود با اجازه و همکاری آنان انجام شود و خود نیز از این روابط دستی بر آتش برده و نیازهای جنسی خود را برآورده کرده و از این تنوع لذت ببرند. استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران همچنین افزود: بر خلاف گذشته بسیاری از مردان امروزی از اینکه همسرشان را با مردی دیگر در حال سکس ببینند لذت می برند و همین احساس در بسیاری از زنان نیز در برابر همسرشان وجود دارد. این استادیار دانشگاه شهید بهشتی تهران افزود: تحقیقات نشان داده روابط ضربدری در میان زوج های تحصیل کرده و باکلاس بیشتر دیده می شود و چنانچه وضع به همین منوال پیش برود به زودی خواهیم دید که سکس ضربدری به عنوان یک تفریح عادی و کم هزینه و بسیار شاد در بین زوجهای ایرانی تبدیل خواهد شد. هرچند که در حال حاضر نیز رواج بسیاری یافته است. وی برخوردهای پلیسی را عامل اصلی رونق بیش از حد سکس های ضربدری و ورود روابط سکسی به درون خانواده ها دانست. دکترنجفی بیان کرد: وقتی یک فرد نتواند آزادانه نیازهای سکسی و غرایز جنسی و آرزوها و علایق خود را عملی سازد، خود به خود سکس ضربدری به عنوان بهترین و مطمئن ترین راه ارضای نیازهای جنسی مطرح می شود. این نوع سکس معمولا در بین خانواده هایی که از لحاظ فرهنگی و فکری و مالی در یک سطح هستند انجام می شود.
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-03-13 06:01:09 +0330 +0330

khale mitraa harf nadariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0 ❤️

2015-03-13 07:23:21 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]این عکسی‌ که گذاشتی‌ مربوط به سفرای کشور‌های دیگس که دارن برای شاهنشاه ایران هدیه میارن و یه زن ایرانی نیست ولی معلوم شد که یا بسیجی‌ خیلی‌ نرم هستی‌ یا واقعا مغزت کاملا شستشو داده شده و رفته پی‌ کارش.

اینم سؤ استفاده ابزاری از لباس ملت‌های دیگر و القا اینکه این حجاب زن ایرانیست! ترومن دیگه داری خییییییییییییییلی مشکوک میزنی‌.[/quote]
به بحثتون کاری ندارم ولی اینکه ‏ترومن رو بسیجی وهمصدای رژیم ‏خوندی خیلی مسخرست !
اینکه ترومن روشن فکروضدرژیم واسلامه برهمگان ثابت شدست وبا یاوه گویی هیچکس کوچکترین شک وایرادی دربارش بوجود نمیاد !
توأم بهتره یکم خودتو اصلاح کنی هرکس که عقایدش باتو کمی فرق کرد بسیجی نیست ، هرکس که باجمهوری اسلامی همسوباشه بسیجیه !
امیدوارم به من که زمانی که امثال تونمی دونستید شهوانی چیه فعالیت ضدرژیم وضداسلام داشتم ، انگ بسیجی بودن نزنی !

0 ❤️

2015-03-13 08:32:01 +0330 +0330

محدودیت‌های جنسی‌ فقط برای بردگی شما انسان‌ها توسط یک عده حقه باز که ادعای رابطه با خدا رو دارند طراحی شده و هدف هم این بوده که به جای لذت بردن از زندگی‌ مثل گوسفند‌ها زاد ولد کنید و برده‌های بیشتری به دنیا بیارید. اگر فکر می‌کنید زندگی‌ سالم یعنی‌ رابطه فقط با همسر و محدود کردن خودت و همسرت, شما به طور یقین گوسفندی بیش نیستید. حتی شما دوست عزیز

0 ❤️

2015-03-13 08:42:49 +0330 +0330

[quote=ویکتور _victor][quote=باید رید به اسلام]این عکسی‌ که گذاشتی‌ مربوط به سفرای کشور‌های دیگس که دارن برای شاهنشاه ایران هدیه میارن و یه زن ایرانی نیست ولی معلوم شد که یا بسیجی‌ خیلی‌ نرم هستی‌ یا واقعا مغزت کاملا شستشو داده شده و رفته پی‌ کارش.

اینم سؤ استفاده ابزاری از لباس ملت‌های دیگر و القا اینکه این حجاب زن ایرانیست! ترومن دیگه داری خییییییییییییییلی مشکوک میزنی‌.[/quote]
به بحثتون کاری ندارم ولی اینکه ‏ترومن رو بسیجی وهمصدای رژیم ‏خوندی خیلی مسخرست !
اینکه ترومن روشن فکروضدرژیم واسلامه برهمگان ثابت شدست وبا یاوه گویی هیچکس کوچکترین شک وایرادی دربارش بوجود نمیاد !
توأم بهتره یکم خودتو اصلاح کنی هرکس که عقایدش باتو کمی فرق کرد بسیجی نیست ، هرکس که باجمهوری اسلامی همسوباشه بسیجیه !
امیدوارم به من که زمانی که امثال تونمی دونستید شهوانی چیه فعالیت ضدرژیم وضداسلام داشتم ، انگ بسیجی بودن نزنی ![/quote]
پارساجان شرمنده ميکني give_rose هميشه به اين حقير لطف داشتي yes3 .

0 ❤️

2015-03-13 08:49:33 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]محدودیت‌های جنسی‌ فقط برای بردگی شما انسان‌ها توسط یک عده حقه باز که ادعای رابطه با خدا رو دارند طراحی شده و هدف هم این بوده که به جای لذت بردن از زندگی‌ مثل گوسفند‌ها زاد ولد کنید و برده‌های بیشتری به دنیا بیارید. اگر فکر می‌کنید زندگی‌ سالم یعنی‌ رابطه فقط با همسر و محدود کردن خودت و همسرت, شما به طور یقین گوسفندی بیش نیستید. حتی شما دوست عزیز[/quote]
نميدونم طرز فکرت چيه
ولي همونطور که صاحب محترم تاپيک هم گفت، کسي حق نداره که نظرشو به بقيه تحميل کنه.
حالا تو هي بيا توهين کن. با اينکارها فقط خودتو از اعتبار ميندازي fool من از اين ببعد هيچ بحثي با تو ندارم.
چون تا وقتي آدمها برام محترم و قابل پذيرش هستن که از دايره ادب خارج نشده باشن.

0 ❤️

2015-03-13 08:49:49 +0330 +0330

[quote=ویکتور _victor][quote=باید رید به اسلام]این عکسی‌ که گذاشتی‌ مربوط به سفرای کشور‌های دیگس که دارن برای شاهنشاه ایران هدیه میارن و یه زن ایرانی نیست ولی معلوم شد که یا بسیجی‌ خیلی‌ نرم هستی‌ یا واقعا مغزت کاملا شستشو داده شده و رفته پی‌ کارش.

امیدوارم به من که زمانی که امثال تونمی دونستید شهوانی چیه فعالیت ضدرژیم وضداسلام داشتم ، انگ بسیجی بودن نزنی ![/quote]
اصلا به تخمتم نباشه که سنگ نگاره هخامنشی که مربوط به یه مرد خارجی هستش که داره برای شاه ایران هدیه میاره رو به عنوان زن با حجاب ایرانی داره به خورد ملت میده! خوبه عکس تبلیغاتی بسیج رو هم گذشتم… بسیجی‌ کیه؟ هر کسی‌ که با رژیم همصدا باشه، حالا در هر زمینه ای.

0 ❤️

2015-03-13 08:50:42 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=باید رید به اسلام]محدودیت‌های جنسی‌ فقط برای بردگی شما انسان‌ها توسط یک عده حقه باز که ادعای رابطه با خدا رو دارند طراحی شده و هدف هم این بوده که به جای لذت بردن از زندگی‌ مثل گوسفند‌ها زاد ولد کنید و برده‌های بیشتری به دنیا بیارید. اگر فکر می‌کنید زندگی‌ سالم یعنی‌ رابطه فقط با همسر و محدود کردن خودت و همسرت, شما به طور یقین گوسفندی بیش نیستید. حتی شما دوست عزیز[/quote]
نميدونم طرز فکرت چيه
ولي همونطور که صاحب محترم تاپيک هم گفت، کسي حق نداره که نظرشو به بقيه تحميل کنه.
حالا تو هي بيا توهين کن. با اينکارها فقط خودتو از اعتبار ميندازي fool من از اين ببعد هيچ بحثي با تو ندارم.
چون تا وقتي آدمها برام محترم و قابل پذيرش هستن که از دايره ادب خارج نشده باشن.[/quote]
چرا به خودت میگیری؟ حقیقت تلخه عمو فدا،،،

0 ❤️

2015-03-13 09:48:13 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]

فعلا که باورهای سنتی‌ و دینی! رسما به گا رفته محسوب میشن. خوشبختانه.[/quote]
البته تو این مورد با شوما موافقم
حداقل تو این سایت برام اثبات شد که کسانی که افکار و عقاید مذهبی دارن اکثریتشون گی و ضربدری باز هستن
در صورتی که این نوع گرایشات و تمایلات تو دین اسلام بشدت نهی شده

0 ❤️

2015-03-13 09:49:54 +0330 +0330

زن ناموس ادم چجوری میشه اون بدی یکی دیگه بکنه این عمل خیلی خیته یه ادم با غیرت هیچ وقت سمت اینکارا نمیره اینکارا با جنده بازی چه فرقی میکنه شاید از ادن مرد نامحرم حامله شد اون یه حرومزاده به حساب میاد … ضربدری واسه دوست دختر خوبه واسه زن خیلی بی ابرویی

0 ❤️

2015-03-13 09:51:05 +0330 +0330

[quote=roz_shab]
عهههه تو هنو میای؟ [/quote]
به قول یه بابایی بهله بهله
کم و بیش در خدمت دوستان عزیز هستیم
تا ببینیم بعد چه شود
?

0 ❤️

2015-03-13 09:52:48 +0330 +0330

[quote=پسر_تهرانی]

از کِی تاحالاست که داریم این واژه‌هارو میگیم؟ :|[/quote]
متوجه منظورت نشدم

0 ❤️

2015-03-13 10:05:34 +0330 +0330

سلام به همه دوستان من وهمسرم ازکرج برای اولین بار تصمیم به ضربدری گرفتیم اگر زوج محترم که زیره 30 سال سن دارد پیام بزاره تا آشنا بشیم ممنون ازهمه

0 ❤️

2015-03-13 10:10:47 +0330 +0330

[quote=پسر_تهرانی]
میگم اون واژه‌های کلیدی رو خیلی وقته داریم میگیم ولی انگار برا بعضیا معنایی نداره.[/quote]
بله خب
گرچه فکر نمیکنم بی معنا باشه
شاید بعضی از افراد یکم دارن افراطی عمل میکنن و معنای آزادی و روشنفکری رو زیر سوال میبرن
شاید هدف روشنگری باشه که بنظرم اینطور نتیجه ی عکس میده چون داره به چیزهای ارتباط پیدا میکنه که قابل پذیرش نیستش

0 ❤️

2015-03-13 10:34:01 +0330 +0330

[quote=پسر_تهرانی][quote=باید رید به اسلام]محدودیت‌های جنسی‌ فقط برای بردگی شما انسان‌ها توسط یک عده حقه باز که ادعای رابطه با خدا رو دارند طراحی شده و هدف هم این بوده که به جای لذت بردن از زندگی‌ مثل گوسفند‌ها زاد ولد کنید و برده‌های بیشتری به دنیا بیارید. اگر فکر می‌کنید زندگی‌ سالم یعنی‌ رابطه فقط با همسر و محدود کردن خودت و همسرت, شما به طور یقین گوسفندی بیش نیستید. حتی شما دوست عزیز[/quote]

بسیار خب شما بیا خواهرو مادرو زنتو در اختیار همه بذار تا حسابی بکننشون که به اون زندگی سالمی که مد نظرته برسی.
اگه میخوای این محدودیتو برداری باید اول از خونواده خودت شروع کنی آقای روشنفکر![/quote]
در وصف خریّت تو همین بس که فکر میکنی‌ من صاحب خواهر و مادرم هستم! مگه من مثل تو چوپونم که خواهر و مادرم هم مثل گوسفند تحت فرمان من باشن؟ اونا آزادن هر کاری که میخوان بکنن یا نکنن. وظیفه من دوست داشتن اونا و حمایت از آزاد بودنشونه نه به زنجیر کشیدنشون.

0 ❤️

2015-03-13 10:35:49 +0330 +0330

[quote=love.3ex]زن ناموس ادم چجوری میشه اون بدی یکی دیگه بکنه این عمل خیلی خیته یه ادم با غیرت هیچ وقت سمت اینکارا نمیره اینکارا با جنده بازی چه فرقی میکنه شاید از ادن مرد نامحرم حامله شد اون یه حرومزاده به حساب میاد … ضربدری واسه دوست دختر خوبه واسه زن خیلی بی ابرویی[/quote]
فرق دوست دختر با زن چیه؟ چون فقط یه کاغذ امضا کردی؟ اون دوست دختر نمیخواد زن یکی‌ دیگه بشه؟ زن تو دوست دختر کس دیگه‌ای نبوده؟ گوسفند علف خوار…

0 ❤️

2015-03-13 10:38:23 +0330 +0330

[quote=پسر_تهرانی][quote=JAMSHID_SE7EN]
بله خب
شاید بعضی از افراد یکم دارن افراطی عمل میکنن و معنای آزادی و روشنفکری رو زیر سوال میبرن
شاید هدف روشنگری باشه که بنظرم اینطور نتیجه ی عکس میده چون داره به چیزهای ارتباط پیدا میکنه که قابل پذیرش نیستش[/quote]

همونطور که خودتم اشاره کردی نظر به این گرایشات ربطی به سنت و دین نداره که بخوایم انجامشونو مبنی بر آزادی بذاریم.
حتی تو جوامع پیشرفته هم از اینکارها به صورت منفی یاد میشه، انعکاس رفتار اجتماعی جوامع غربی رو میشه توی فیلمهاشون دید.
حال گفتنیه که حتی فیلمی که محتواش سکس و رفتار جنسیه و برای همه شهرت داره (American Pie) تو قسمت اخیرش این رفتارو به صورت منفی بازتاب داده!
برخی افراد از هول فرار از دین و مذهب دیگه میخوان همه اصول اخلاقی بشری رو زیر پا بذارن!
والا برای من به عنوان یک بیخدا هم این رفتارها قابل هضم نیست![/quote]

بسیجی‌ بی‌خدا … خوش آمدی به اینجا lol

0 ❤️

2015-03-13 12:42:48 +0330 +0330

واقعا نمیشه در طول زندگیت فقط با یک نفر سکس داشته باشی .سکس ضربدری باید باشه هم زن هم مرد حق انتخاب دارن .ماهی 1 یا دو ماهی 1 بار به نظر من جایزه ماهم داریم ولی حتما نباید تو یه اتاق یا تخت باشیم سر موقع سکسمون من با زن رفیقم میرم یهشب تا صبح زنمم با اون میره اینحوری راحتتره اون حرفها سبک کردن من که اینجوری راحتم زنمم همینطور*

0 ❤️

2015-03-13 13:42:24 +0330 +0330

[quote=JAMSHID_SE7EN][quote=پسر_تهرانی]
میگم اون واژه‌های کلیدی رو خیلی وقته داریم میگیم ولی انگار برا بعضیا معنایی نداره.[/quote]
بله خب
شاید هدف روشنگری باشه که بنظرم اینطور نتیجه ی عکس میده چون داره به چیزهای ارتباط پیدا میکنه که قابل پذیرش نیستش[/quote]
بله نتیجه عکسو خوب اومدی ok

0 ❤️

2015-03-13 13:49:22 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=باید رید به اسلام]محدودیت‌های جنسی‌ فقط برای بردگی شما انسان‌ها توسط یک عده حقه باز که ادعای رابطه با خدا رو دارند طراحی شده و هدف هم این بوده که به جای لذت بردن از زندگی‌ مثل گوسفند‌ها زاد ولد کنید و برده‌های بیشتری به دنیا بیارید. اگر فکر می‌کنید زندگی‌ سالم یعنی‌ رابطه فقط با همسر و محدود کردن خودت و همسرت, شما به طور یقین گوسفندی بیش نیستید. حتی شما دوست عزیز[/quote]
نميدونم طرز فکرت چيه
چون تا وقتي آدمها برام محترم و قابل پذيرش هستن که از دايره ادب خارج نشده باشن.[/
ترومن عزیز باتموم حرفات مخصوصا این تیکش موافقم good

0 ❤️

2015-03-13 17:27:13 +0330 +0330

من میخواستم یه مورد قضیه رو روشن کنم
اول اینکه با اصول حقوق انسانی هر کس موافقم و به ازادیهای شخصی ادمها احترام میزارم
اما با شناختی که از میترا دارم چند بار ازش پستای بدون مدرک و خلاف دیدم که بعدش گندش در اومد و سرشو زیر برف کرد
1.در مورد اسید پاشی که اوج پستی حکومت اخوندی بود و هر انسانی رو ناراحت میکرد .اما ایشون مطلبی رو گذاشت و ادعا کرد که اسید پاشی تازه انجام شده و جدیده مطلبش اما لینکی ارایه نکرد و وقتی پیگیری کردن دوستان دیدن خبر مربوط به دو سال پیشه .
این مطلب هم که میترا گذاشت دقیقن شبیه همون مدرکه بدون مدرک و منبع
اما این به این معنی نیست که این مساعل از جمله اسید پاشی و ضربدری در جامعه وجود نداره
میترا در صندلی داغ ادعای اینو داشت که ضربدری رو تجربه نکرده و فقط شاهد بوده
اما با شناختی که از ایشون دارم بارها با کاربرانی که لازم بشه اسمشونو میارم سکس ضربدری داشته و حتی دلایل بیشتری هم دارم که فراتر از این جریان عمل میکنه
اما همه این حرفا رو نزدم که وارد حریم شخصی کسی بشم بلکه پیش زمینه دادم به دیگران که بدون مدرک حرف نمیزنم میترا بجای اینکه بگه این تفریح منو شوهرمه و با شجاعت ازش حمایت کنه این موضوعو به تحقیق و تفحص و مدرک علمی و غیره چسبوند میترا جان بهتر نبود بجای مغلطه کردن رک و پوسکنده مثل کاربرایی مثل سارینا این موضوع رو مطرح میکردی بجای سفسطه و بحث رو پیچوندن از دید من سعی در القای نظر خودت به دیگران داشتی و چون عدم رو راستی ازت دیدم خواستم بهت بگم بقیه رو دور از جون خر حساب نکن ?

0 ❤️

2015-03-13 17:34:26 +0330 +0330

باعث تاسفه که مردی حاضر بشه زنش رو جلو چشمش …

0 ❤️

2015-03-13 17:57:21 +0330 +0330

[quote=khanom hana]
ترومن عزیز باتموم حرفات مخصوصا این تیکش موافقم good .
[/quote]
شما محبت داريد give_rose شرمنده ميکنيد

0 ❤️

2015-03-13 18:02:24 +0330 +0330

در اینکه این بحث در جامعه وجود داره و مثل همجنسگرایی و خیلی مسایل داره بیشتر میشه شکی وجود نداره ولی در اینکه بخایم از ازادی و روشنفکری با اشاعه این جور مسایل و اونم به اسم تفریح بهش نگاه کنیم باید بگم یه دیدگاه وحشتناکه در مورد کسایی که طرز فکرشون اینه که همه باید بدن و بکنن اگه این قضیه درسته خوب چه لزومی اصلن به تشکیل خونوادس ؟دقیقن اشاعه این حرف به اسم ازادی بیان و ازادی شخصی ادما مثل اینه که بگیم چرا قانون لازمه چرا حکومت و دولت لازمه چرا بیمارستان مدرسه و غیره لازمه ؟اگر کسی خونواده تشکیل میده باید بپذیره دنیای عشق و حال و سکسهای متعدد گذشته و باید به یه اصولی خودشو پایبند کنه حالا اگه قراره چند نفر نخان مسعولیت پذیر باشن و سکس ضربدری میکنن که به خودشون مربوطه دلیل به این نیست هر کی اینو نپذیره احمقه و بقول کاربر تند رو باید رید …بسیجیه .دیدن بی بندو باری و ضربدری به اسم تفریح از اون ور بوم افتادنه و به سقوط رفتن جامعه همونجور که حکومت اخوندی با مذهب جامعه رو به زوال برده امثال این روشنفکرای به ظاهر روشن فکر هم از اون ور بوم افتادن

0 ❤️

2015-03-13 18:06:35 +0330 +0330

[quote=ویکی.لیکس]در اینکه این بحث در جامعه وجود داره و مثل همجنسگرایی و خیلی مسایل داره بیشتر میشه شکی وجود نداره ولی در اینکه بخایم از ازادی و روشنفکری با اشاعه این جور مسایل و اونم به اسم تفریح بهش نگاه کنیم باید بگم یه دیدگاه وحشتناکه در مورد کسایی که طرز فکرشون اینه که همه باید بدن و بکنن اگه این قضیه درسته خوب چه لزومی اصلن به تشکیل خونوادس ؟دقیقن اشاعه این حرف به اسم ازادی بیان و ازادی شخصی ادما مثل اینه که بگیم چرا قانون لازمه چرا حکومت و دولت لازمه چرا بیمارستان مدرسه و غیره لازمه ؟اگر کسی خونواده تشکیل میده باید بپذیره دنیای عشق و حال و سکسهای متعدد گذشته و باید به یه اصولی خودشو پایبند کنه حالا اگه قراره چند نفر نخان مسعولیت پذیر باشن و سکس ضربدری میکنن که به خودشون مربوطه دلیل به این نیست هر کی اینو نپذیره احمقه و بقول کاربر تند رو باید رید …بسیجیه .دیدن بی بندو بباری و ضربدری به اسم تفریح از اون ور بوم افتادنه و به سقوط رفتن جامعه همونجور که حکومت اخوندی با مذهب جامعه رو به زوال برده امثال این روشنفکرای به ظاهر روشن فکر هم از اون ور بوم افتادن[/quote]
حقيقتاً خوشحالم از وجود کاربراني که هنوز به ارزشهاي اخلاقي پايبند هستن give_rose .
دقيقاً براي منم سؤال شده بود که اگر به زعم بعضيا!!! ضربدري کردن زوجين و بي قيد و بندي در سکس پس از ازدواج، لازمه! اصلاً چرا آدما بايد ازدواج کنن؟؟ خب کافيه که براي ارضاء نيازهاي عاطفي دوست دخترشونو داشته باشن و براي سکس هم با هر کسي که عشقشون کشيد سکس کنن! حتي با خواهر و برادر يا والدينشون fool ديگه چه نيازي به ازدواج و پذيرش مسؤوليت هست؟؟
دقيقاً درست فرموديد دوست خوبم
اينها از اونور بوم افتادن، منتها هنوز به زمين برخورد نکردن که حساب کار دستشون بياد lol .
ممنونم از صحبتهاي آگاهانه و منطقي شما good .

0 ❤️

2015-03-13 18:56:35 +0330 +0330

ترجیح میدم زمانی مدرک رو ارایه بدم که خود میترا حضور داشته باشه و بارضایت خودش در صورتی که منکر حرفام باشه بهش ثابت کنم و اصول اخلاقی ایجاب میکنه رو در رو ازم بخاد در صورتی که حرفام دروغه همینجا مدرک ارایه بدم .میترا منتظر جواب دادنت هستم و یا تصحیح مطلبت و بیان اینکه با شجاعت بگی ضربدری شامل تفریحات خودت و همسر بلند قامتتون علی میشه good

0 ❤️

2015-03-14 02:00:32 +0330 +0330

[quote=ترومن]
پارساجان شرمنده ميکني give_rose هميشه به اين حقير لطف داشتي yes3 .[/quote]
این حرفاچیه دشمنت شرمنده ، حقیقت روگفتم !

0 ❤️

2015-03-14 02:23:01 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]
اصلا به تخمتم نباشه که سنگ نگاره هخامنشی که مربوط به یه مرد خارجی هستش که داره برای شاه ایران هدیه میاره رو به عنوان زن با حجاب ایرانی داره به خورد ملت میده! خوبه عکس تبلیغاتی بسیج رو هم گذشتم… بسیجی‌ کیه؟ هر کسی‌ که با رژیم همصدا باشه، حالا در هر زمینه ای. [/quote]
کاری ندارم که چیرو میخواسته به خوردملت بده من حرفم چیزدیگه ای بود !

0 ❤️

2015-03-14 04:17:30 +0330 +0330

کلا مهم نیست که بعضی‌ ارزشمداران! به چی‌ فکر می‌کنن. مهم اینه که جامعه جوون ایران سکس ضربدری رو به عنوان یه تفریح که مخالف عشق و دوست داشتن نیست قبول کرده و اتفاقا سکس ضربدری نشونه‌ای هستش از اطمینان زوجها به هم و درک متقابل نیاز هاشون. حالا یه مشت غار نشین اسلام زده هر چی‌ میخوان فکر کنن. دوره ارزش‌های آخوندی - اسلامی خیلی‌ وقته گذشته…

0 ❤️

2015-03-14 04:20:25 +0330 +0330

[quote=ویکی.لیکس]ترجیح میدم زمانی مدرک رو ارایه بدم که خود میترا حضور داشته باشه و بارضایت خودش در صورتی که منکر حرفام باشه بهش ثابت کنم و اصول اخلاقی ایجاب میکنه رو در رو ازم بخاد در صورتی که حرفام دروغه همینجا مدرک ارایه بدم .میترا منتظر جواب دادنت هستم و یا تصحیح مطلبت و بیان اینکه با شجاعت بگی ضربدری شامل تفریحات خودت و همسر بلند قامتتون علی میشه good[/quote]
مثلا داری تهدیدش میکنی‌؟ کونده بسیجی‌ بی‌ ارزش… خیلی‌ خایه داری مشخصات خودتو بذار اینجا تا خایه‌هاتو به‌‌‌ صورت ضربدری بکنیم تو حلقت.

0 ❤️

2015-03-14 08:03:22 +0330 +0330

[quote=hot hami82]
میشه بفرمایید بر چه اساسی این ادعا رادارید ؟ کدام نظر سنجی و آمار معتبر این حرف شما را تایید میکند؟ سوال دیگری که مطرح است : نسل جوان این مملکت کی شما را به عنوان نماینده خود معرفی کرده اند که از قول همه صحبت میکنید و نظر قاطع میدهید ؟ از چه زمان ارزشهای اخلاقی و انسانی به اسلام و آخوندها مرتبط شده را شما باید پاسخ بدید ؟ در پایان شما حق القای نظر و عقیده خود به هیچ کسی را ندارید و فقط میتوانید به عنوان یک کاربر نظر و عقیده خودتان را ابراز کنید .[/quote]
دوست عزيز
هيچ نظر سنجي و منبع معتبري ندارند.
بلکه فقط و فقط ميخوان سليقه شخصي خودشونو به خورد بقيه بدن. البته من و شما که بچه نيستيم
اما هستن کاربران زير 18 سالي که اين جور تفکرات منحرف و مغاير با ارزشهاي اخلاقي روشون اثر بزاره fool .
بازم ميگم، همين کساني که از طرفداران سکس ضربدري هستن، شايد بخوان با خواهر يا مادرشون هم سکس داشته باشن fool آيا بايد اين عمل زشت رو تبليغ کنن؟؟؟
در پايان خيلي خوشحالم که اکثر کاربران شناخته شده و متين اين سايت، حامي اين ارزشهاي انساني هستند ok .

0 ❤️

2015-03-14 08:25:31 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=hot hami82]
میشه بفرمایید بر چه اساسی این ادعا رادارید ؟ کدام نظر سنجی و آمار معتبر این حرف شما را تایید میکند؟ سوال دیگری که مطرح است : نسل جوان این مملکت کی شما را به عنوان نماینده خود معرفی کرده اند که از قول همه صحبت میکنید و نظر قاطع میدهید ؟ از چه زمان ارزشهای اخلاقی و انسانی به اسلام و آخوندها مرتبط شده را شما باید پاسخ بدید ؟ در پایان شما حق القای نظر و عقیده خود به هیچ کسی را ندارید و فقط میتوانید به عنوان یک کاربر نظر و عقیده خودتان را ابراز کنید .[/quote]
دوست عزيز
هيچ نظر سنجي و منبع معتبري ندارند.
بلکه فقط و فقط ميخوان سليقه شخصي خودشونو به خورد بقيه بدن. البته من و شما که بچه نيستيم
اما هستن کاربران زير 18 سالي که اين جور تفکرات منحرف و مغاير با ارزشهاي اخلاقي روشون اثر بزاره fool .
بازم ميگم، همين کساني که از طرفداران سکس ضربدري هستن، شايد بخوان با خواهر يا مادرشون هم سکس داشته باشن fool آيا بايد اين عمل زشت رو تبليغ کنن؟؟؟
در پايان خيلي خوشحالم که اکثر کاربران شناخته شده و متين اين سايت، حامي اين ارزشهاي انساني هستند ok .[/quote]
خوب پس چرا این‌همه نگرانی؟ حالا خوبه ادعای دفاع از آزادی و ارزش‌های انسانی‌ رو هم داری! ولی‌ همون‌جوری که گفتی‌ یه عده خیلی‌ کمی! با من موافقن .اسمشونم هست “اکثریت خاموش”

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «