(خاله میترا)سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود

1393/12/17
14817_292831970889198_1329297311649930922_n.jpg .سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود طی تحقیقاتی که به صورت میدانی و نظرسنجی های اینترنتی در ایران انجام گرفته نشان از علاقه شدید ایرانیها به انجام سکس ضربدری دارد. تحقیقات نشان میدهد که مردان ایرانی پس از گذشت حدود 8 سال از رابطه زناشویی با همسر خود تمایل شدیدی به ایجاد رابطه ضربدری با زوجهای دیگر دارند. به دلیل محدودیت های بسیاری که در ارضای نیازهای جنسی در جامعه ی... ایرانی وجود دارد، ایرانیان بهترین راه ارضای نیازهای جنسی خود را در برقراری روابط ضربدری می بینند. معمولا مردان علاقه بیشتری در برقراری این نوع روابط دارند و اکثرا دلیل این کار را نیاز به تنوع طلبی می دانند. زنان ایرانی نیز در سالهای اخیر علاقه ی وافری به این نوع روابط نشان داده اند. پروفسور همایون نجفی استادیار روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران در این زمینه می افزاید: اکثر زنان ایرانی به این نتیجه رسیده اند که شوهرانشان به دلیل تنوع طلبی که دارند خواه یا ناخواه به رابطه با زنانی دیگر رو می آورند. وی ادامه داد: زنان معتقدند چه بهتر که این خیانت بجای اینکه پنهانی و به دور از اراده و نظر آنها انجام شود با اجازه و همکاری آنان انجام شود و خود نیز از این روابط دستی بر آتش برده و نیازهای جنسی خود را برآورده کرده و از این تنوع لذت ببرند. استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران همچنین افزود: بر خلاف گذشته بسیاری از مردان امروزی از اینکه همسرشان را با مردی دیگر در حال سکس ببینند لذت می برند و همین احساس در بسیاری از زنان نیز در برابر همسرشان وجود دارد. این استادیار دانشگاه شهید بهشتی تهران افزود: تحقیقات نشان داده روابط ضربدری در میان زوج های تحصیل کرده و باکلاس بیشتر دیده می شود و چنانچه وضع به همین منوال پیش برود به زودی خواهیم دید که سکس ضربدری به عنوان یک تفریح عادی و کم هزینه و بسیار شاد در بین زوجهای ایرانی تبدیل خواهد شد. هرچند که در حال حاضر نیز رواج بسیاری یافته است. وی برخوردهای پلیسی را عامل اصلی رونق بیش از حد سکس های ضربدری و ورود روابط سکسی به درون خانواده ها دانست. دکترنجفی بیان کرد: وقتی یک فرد نتواند آزادانه نیازهای سکسی و غرایز جنسی و آرزوها و علایق خود را عملی سازد، خود به خود سکس ضربدری به عنوان بهترین و مطمئن ترین راه ارضای نیازهای جنسی مطرح می شود. این نوع سکس معمولا در بین خانواده هایی که از لحاظ فرهنگی و فکری و مالی در یک سطح هستند انجام می شود.
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-03-09 18:55:26 +0330 +0330

سکس یه نیاز مثل بقیه نیاز ها مثل خوردن نیست
آزادی یعنی هر کی هرچی دوس داره بخوره مثل این تایپیک که چیزهای زیادی توش خورده شده
هر چیزی رو با واژه زیبای آزادی مقایسه نکنیم
همیشه شبا وقت خواب به رفتار روزمون یه نگاه کنیم وامیدوارم با لبخند آرامش و رضایت بخوابیم نه کینه و نفرت

0 ❤️

2015-03-09 23:33:40 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=باید رید به اسلام]این چیزی که اسمشو میذاری بی‌ بند و باری، مفهوم غلطیه که دین فروشان با شستشوی مغزی خیلیا مثل تو به وجود اوردن وگرنه این یه مساله کاملا طبیعی‌ هستش. به عنوان مثال اگه فردا مراجع تقلید بیان و بگن سکس گروهی مثل نماز واجبه فکر میکنی‌ چند میلیون نفر واسه ثوابش جلسات گروپ سکس راه میندازن؟ اینا همش نتیجه شستشوی مغز و عدم تفکره. انسان با فکر کردن انسان میشه وگرنه گوسفندی بیش نیست. البته توهین به شما نباشه[/quote]
نه عزيزجان
همه چي رو به دين نچسبون. براي مثال، کافيه که سنگ‌تراشه‌هاي تخت جمشيد و ديگر آثار باستاني کشورمون رو ببيني که زنان پوشيده هستند. وقتي که نجابت و حجاب زنان در ايران پيشينه اي تاريخي داره، چطور حرف از سکس گروهي در ايران قديم ميزني؟
در فيلمهاي آمريکايي هم، اين چيزي که شما ازش دفاع ميکنيد، عمل دور از شأني هست.
براي مثال، فيلم Hall Pass محصول سال 2011 رو ميتوني ببيني که زن و مردي که به يکديگر فرصت خيانت، البته تحت کنترل رو داده بودن، آخرشم به هم خيانت نکردن.
با ديدن اين فيلم، مشخصه که در ينگه دنيا هم اين ارزشها رعايت ميشن
در پايان، من به فحش خوردن در اين سايت عادت کردم. تو هم راحت باش ? .[/quote]
یه عکس از اون سنگ تراشه‌ها بذاری ممنون میشم. در ضمن در ینگه دنیا ! هزاران فیلم هم وجود داره که سکس ضربدری رو باهاش مشکلی ندارن و تأییدشم می‌کنن.

0 ❤️

2015-03-10 00:42:44 +0330 +0330

بنظر من سکس ضبدری بهتر از خیانته اگر خوبه دوتا زن و شوهر باهم بکنن اگر بده برای هر دوشون بده این یک توافق بین زن و مرده من کاری به دین ندارم واصلا قبول ندارم مرد میتونه چنتا زن بگیره ولی زن باید تا اخر عمرش با همون یه مرد زندگی کنه.ولی زوجها مواظب بیماری های هپاتیت و ایدز و… که از راه سکس انتقال پیدا میکنه باشن .هر نوع سکسی لذت داره ولی به چه قیمتی .خیلی مواظب باشن و زندگیشونو فنای چند ساعت خوشی نکنن

0 ❤️

2015-03-10 01:17:15 +0330 +0330

اخه چرا ما ایرانی ها یاد نمیگیریم به خواسته ها وعقیده های هم چه خوب چه بد احترام بذاریم همیشه باید بحث وجدال داشته باشیم وافکار خودمون رو به همه تحمیل کنیم.زندگی هر کس به خودش ربط داره مگه شما میدونید دورو بریهاتون چطوری زندگی میکنن برادر .خواهر مادر پدر واقعا میدونید؟؟؟؟

0 ❤️

2015-03-11 12:56:11 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]
یه عکس از اون سنگ تراشه‌ها بذاری ممنون میشم. در ضمن در ینگه دنیا ! هزاران فیلم هم وجود داره که سکس ضربدری رو باهاش مشکلی ندارن و تأییدشم می‌کنن.[/quote]

.
“ویل دورانت معتقد است نقش پوشش و حجاب زنان در ایران باستان چنان برجسته‌ است که می‌توان ایران را منشاء اصلی پراکندن حجاب در جهان دانست.”
(نقل از ويکي‌پديا)

0 ❤️

2015-03-12 05:47:12 +0330 +0330
0 ❤️

2015-03-12 05:48:56 +0330 +0330

این عکسی‌ که گذاشتی‌ مربوط به سفرای کشور‌های دیگس که دارن برای شاهنشاه ایران هدیه میارن و یه زن ایرانی نیست ولی معلوم شد که یا بسیجی‌ خیلی‌ نرم هستی‌ یا واقعا مغزت کاملا شستشو داده شده و رفته پی‌ کارش.

اینم سؤ استفاده ابزاری از لباس ملت‌های دیگر و القا اینکه این حجاب زن ایرانیست! ترومن دیگه داری خییییییییییییییلی مشکوک میزنی‌.
mlm.jpg

0 ❤️

2015-03-12 05:53:04 +0330 +0330
hkhm.jpg
0 ❤️

2015-03-12 05:56:30 +0330 +0330

[quote=ترومن][
.
“ویل دورانت معتقد است نقش پوشش و حجاب زنان در ایران باستان چنان برجسته‌ است که می‌توان ایران را منشاء اصلی پراکندن حجاب در جهان دانست.”
(نقل از ويکي‌پديا)[/quote]

ویل دورانت گوه خورده اگه همچین حرفی‌ زده باشه. لینک و مدرک؟ ( به انگلیسی‌)

0 ❤️

2015-03-12 06:45:33 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]معلوم شد که یا بسیجی‌ خیلی‌ نرم هستی‌.

ترومن دیگه داری خییییییییییییییلی مشکوک میزنی‌.
[/quote]
عزيزم تو حالت خوبه؟؟
بسيجيا در اون يکي تاپيک منو متهم ميکنن به اين که خود ادمين هستم lol .
تو هم اينجا منو متهم به بسيجي بودن کردي! mosking .
چقدر شماها توهم دارين آخه!! اول بريد سنگاتونو باهم وا بکنيد و در مورد من به يه نقطه مشترکي برسيد، بعد برچسب بزنيد به من.
با اين حسابي که تو روي آدما ميکني!:
حتماً باران احساس هم بسيجيه!!
يا American Sniper و يا hot hami82!
از اين برچسب زدن روي آدما دست بردار stop .
کلاً هر کسي که نظري مخالفت داره، ميشه بسيجي و سايبري!!
کاربراي خيلي قديمي تري که الآن هيچ اثري از اونا در سايت نيست و تو اصلاً نميشناسيشون، باندازۀ کافي روي من شناخت دارن.
نيازي نميبينم که بخام خودمو به شماها اثبات کنم fool .

0 ❤️

2015-03-12 06:45:43 +0330 +0330
بنظرت زناني با اينجور پوشيدگي تن به سکس ضربدري ميدن؟؟
0 ❤️

2015-03-12 07:08:58 +0330 +0330

این جور رابطه ای همه جای دنیا هست بعضیا حتی حاضر هستن که با مادر خودشون هم سکس داشته باشن! چه برسه به اینکه اینطور رابطه ای رو تجربه کنن…
البته میترا خانوم از به راه انداختن اینجور تاپیک ها هدف دیگه ای داره

0 ❤️

2015-03-12 07:15:08 +0330 +0330

[quote=ترومن]
بنظرت زناني با اينجور پوشيدگي تن به سکس ضربدري ميدن؟؟[/quote]
بودی اونجا که ندادن؟ نکنه اینا هم با حجابن؟ ضربدری کردن یا نکردنشون رو میتونی‌ ثابت کنی‌؟ در ضمن همه زنای چادری پاکن،همه بی‌ حجابا جنده؟ کیو می‌خوای گول بزنی‌؟ حتما زن داری، حتما هم به زور تو با حجابه و روزی میرسه که بفهمی زنت با یکی‌ دیگه بوده که‌ دیگه واویلا…

0 ❤️

2015-03-12 07:15:37 +0330 +0330

[quote=چـشـم سـفـیـد]این جور رابطه ای همه جای دنیا هست بعضیا حتی حاضر هستن که با مادر خودشون هم سکس داشته باشن! چه برسه به اینکه اینطور رابطه ای رو تجربه کنن…
البته میترا خانوم از به راه انداختن اینجور تاپیک ها هدف دیگه ای داره[/quote]
تأييد ميکنم
در همه جاي دنيا اينجور روابط وجود داره. بر منکرشم لعنت!
اما اين که بخوايم اينجور روابط رو عادي و در حد تفريح!! نشون بديم خيلي بده و آثار مخربي هم داره.

0 ❤️

2015-03-12 07:20:59 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]
نپیچون! چرا طفره میری؟ چرا فرار میکنی‌؟ اون عکس سنگ تراشه که گذاشتی‌ رو خواستی‌ به اسم حجاب باستانی به خوردمون بعدی که نشد. قبول کردی حالا؟ یا قبول کن که گول خوردی یا خودت یا پا گولزنی‌. از نظر من هر کی‌ که دانسته یا ندانسته با جمهوری اسلامی همصدا باشه بسیجیه.[/quote]
من با جمهوري اسلامي همصدا شدم؟؟؟
ميشه فقط يه لينک از توي پيگيريام پيدا کني که من با جمهوري اسلامي همصدا شده باشم؟؟

0 ❤️

2015-03-12 07:29:43 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام][quote=ترومن]
بودی اونجا که ندادن؟ نکنه اینا هم با حجابن؟ ضربدری کردن یا نکردنشون رو میتونی‌ ثابت کنی‌؟ در ضمن همه زنای چادری پاکن،همه بی‌ حجابا جنده؟ کیو می‌خوای گول بزنی‌؟ حتما زن داری، حتما هم به زور تو با حجابه و روزی میرسه که بفهمی زنت با یکی‌ دیگه بوده که‌ دیگه واویلا…[/quote]
حرفا ميزنيااا!!
خب تو ثابت کن که در ايران باستان همه باهم گروپ سکس ميکردن ميتوني ثابت کني؟؟
نه اتفاقاً زن ندارم.
و از چادر هم متنفرم.
ولي از بي قيد و بندي هم متنفرم و از آزادي سکسي در خانواده.
من فقط براي زن آينده ام هستم. اونم فقط بايد براي من باشه. در اينصورت فکر نميکنم که بي انصافي کرده باشم

0 ❤️

2015-03-12 08:08:57 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=باید رید به اسلام]معلوم شد که یا بسیجی‌ خیلی‌ نرم هستی‌.

ترومن دیگه داری خییییییییییییییلی مشکوک میزنی‌.
[/quote]
عزيزم تو حالت خوبه؟؟
بسيجيا در اون يکي تاپيک منو متهم ميکنن به اين که خود ادمين هستم lol .
تو هم اينجا منو متهم به بسيجي بودن کردي! mosking .
چقدر شماها توهم دارين آخه!! اول بريد سنگاتونو باهم وا بکنيد و در مورد من به يه نقطه مشترکي برسيد، بعد برچسب بزنيد به من.
با اين حسابي که تو روي آدما ميکني!:
حتماً باران احساس هم بسيجيه!!
يا American Sniper و يا hot hami82!
از اين برچسب زدن روي آدما دست بردار stop .
کلاً هر کسي که نظري مخالفت داره، ميشه بسيجي و سايبري!!
کاربراي خيلي قديمي تري که الآن هيچ اثري از اونا در سايت نيست و تو اصلاً نميشناسيشون، باندازۀ کافي روي من شناخت دارن.
نيازي نميبينم که بخام خودمو به شماها اثبات کنم fool .[/quote]
نپیچون! چرا طفره میری؟ چرا فرار میکنی‌؟ اون عکس سنگ تراشه که گذاشتی‌ رو خواستی‌ به اسم حجاب باستانی به خوردمون بدی که نشد. قبول کردی حالا؟ یا قبول کن که گول خوردی یا خودت یه پا گولزنی‌. از نظر من هر کی‌ که دانسته یا ندانسته با جمهوری اسلامی همصدا باشه بسیجیه.

0 ❤️

2015-03-12 08:11:16 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=باید رید به اسلام][quote=ترومن]
بودی اونجا که ندادن؟ نکنه اینا هم با حجابن؟ ضربدری کردن یا نکردنشون رو میتونی‌ ثابت کنی‌؟ در ضمن همه زنای چادری پاکن،همه بی‌ حجابا جنده؟ کیو می‌خوای گول بزنی‌؟ حتما زن داری، حتما هم به زور تو با حجابه و روزی میرسه که بفهمی زنت با یکی‌ دیگه بوده که‌ دیگه واویلا…[/quote]
حرفا ميزنيااا!!
خب تو ثابت کن که در ايران باستان همه باهم گروپ سکس ميکردن ميتوني ثابت کني؟؟
نه اتفاقاً زن ندارم.
و از چادر هم متنفرم.
ولي از بي قيد و بندي هم متنفرم و از آزادي سکسي در خانواده.
من فقط براي زن آينده ام هستم. اونم فقط بايد براي من باشه. در اينصورت فکر نميکنم که بي انصافي کرده باشم[/quote]
روزی میرسه که یاد حرفهای امروز میفتی … اونموقع نکشی زنتوها… افکار اسلام زدتو بکش.

0 ❤️

2015-03-12 10:47:26 +0330 +0330

[quote=hot hami82]
کاملا حق با ترومنه . وقتی طاقت شنیدن حرف منطقی و مخالف ندارید شروع به برچسب زدن به طرف مقابلتان میکنید دقیقا مثل دیکتاتورهای جمهوری اسلامی . اتفاقا کاربر باید رید به اسلام بیشتر کارهاش شبیه به ماموران سایبری سپاه و مزدوران بسیجه تا کس دیگر .[/quote]
خيلي ممنون از حمايتت
بايد بپذيريم که آدمهارو بصورت سياه و سفيد نبينيم. انگ زدن و برچسب چسبوندن به بقيه باعث دوري آدما از همديگه ميشه.
کاربر باید رید به اسلام هم بچه بدي نيست. فعاليتهاشو براي روشنگري در اين سايت ميپسندم.
اما 2تا خصلت بد داره dash1 .
يکيش اينه که زود از کوره درميره و فحش ميده.
يکي هم اين که تا يک نفر، فقط در يک مورد باهاش موافق نباشه، بهش برچسب ميزنه.
اين 2تا رو برطرف کنه، عالي ميشه ok .

0 ❤️

2015-03-12 17:43:50 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=hot hami82]
کاملا حق با ترومنه . وقتی طاقت شنیدن حرف منطقی و مخالف ندارید شروع به برچسب زدن به طرف مقابلتان میکنید دقیقا مثل دیکتاتورهای جمهوری اسلامی . اتفاقا کاربر باید رید به اسلام بیشتر کارهاش شبیه به ماموران سایبری سپاه و مزدوران بسیجه تا کس دیگر .[/quote]
خيلي ممنون از حمايتت
بايد بپذيريم که آدمهارو بصورت سياه و سفيد نبينيم. انگ زدن و برچسب چسبوندن به بقيه باعث دوري آدما از همديگه ميشه.
کاربر باید رید به اسلام هم بچه بدي نيست. فعاليتهاشو براي روشنگري در اين سايت ميپسندم.
اما 2تا خصلت بد داره dash1 .
يکيش اينه که زود از کوره درميره و فحش ميده.
يکي هم اين که تا يک نفر، فقط در يک مورد باهاش موافق نباشه، بهش برچسب ميزنه.
اين 2تا رو برطرف کنه، عالي ميشه ok .[/quote]
همه چی‌ آروم نیست، غصه‌ها هم نخوابیدن. برای همین زود از کوره در میرم. شما هم تا وقتی فکر میکنی‌ سکس اختصاصی و حجاب اجباری یه جور ارزش هستش باید حالا حالا‌ها رو فکرت کار کنی‌ وگرنه تجربه بدجوری روت کار خواهد کرد.

0 ❤️

2015-03-12 18:43:32 +0330 +0330

نوچ
درسته سکس ضربدری خیلی وقته تو ایران رایج شده ولی به هیچ قابل هضم نیستش
بنظرم این نوع گرایش جنسی هیچ ربطی به باورهای سنتی و دینی ما نداره
تو همه جای دنیا مردها خیانت رو به این نوع رابطه ترجیح میدن و در عین حال جزء خصلت های اکثر مردای ایرانی هستش
من نمیگم طرف بره خیانت کنه نه،ولی خب واقعا فکر همیچین کاری عذاب آور هستش
هیچ ربطیم به باورهای دینی نداره حالا یه عده اسمشو غیرت میذارن یا یه سری با سفسطه اسمشو حسادت یا هرچیز دیگه ای میذارن کار ندارم
واقعا این کار خلاف ارزشهای انسانی و تعهدهای زناشویی هستش
حالا شوما بیا بگو این کار بیشتر مختص یه سری افراد که تو طبقه ی مرفه جامعه طبقه بندی میشن و سطح فکریشون بالاتر از بقیه مردم هستش اصن قیاس درستی نیستش
چنین عملی قطعا منجر به فروپاشی بنیان خانواده و همچنین میتونه زمینه ساز بی بند و باری و پایبند نبودن به اصول اخلاقی و انسانی زوج ها میشه
احترام به سلایق شریک زندگی مهمه ولی تا جایی که به ارزشهای انسانی لطمه وارد نکنه

0 ❤️

2015-03-12 18:47:40 +0330 +0330

مشکل ما ایرانیها گذشته از فشارهای دولت، نا آگاهی خودمونه.
کلا ما ایرانیها دنبال راه درست برای حل مساله نیستیم. و آسان ترین راه و گاهی پرمنفعت ترین راه برای خودمون رو به جای راه حل درست برای مشکلاتمون ارائه میدیم.
این تمایل هرز پریدن خصوصا مردها دلیلش تنوع طلبی تیست. دلیلش کورکورانه انتخاب کردن همسرشونه.
چرا؟ چون هیچ کدوم از جوونها قبل از ازدواج معیار درستی برای انتخاب همسر ندارن. اخلاق خوب یا خانواده مثلا نجیب رو به چهره و هیکل دختری که یک عمر میخوان باهاش زندگی کنن ترجیح میدن. البته این در دخترها هم وجود داره. با معیارهای متفاوت با پسرها.
بعد که میرن تو زندگی حالشون از همدیگه بهم میخوره. چرا؟ چون نه پسر نه دختر اصلا معنی سکس با همسر رو نفهمیدن.
حالا یه عده هم برای ما شدن روشنفکر!! آخه گوگولی!! تو از روشنفکری چی میدونی؟ اصلا ازدواج کردی؟
اگه زن داری غلط میکنی میای تو این سایت. این سایت مطلب آموزنده ای نداره. فقط تفریحیه. که اونم مال تو که زن داری نیست. تو عرضه نداری یه رابطه زناشویی درست با همسرت ایجاد کنی. وگرنه راه درستش هم وجود داره. که فیلم پورن و رابطه ضربدری نیست.
اما اگر مجردی چرت و پرت نگو که تفریح خوبیه یا روشنفکریه. خیر!! همسر یک مرد یا زن تمام زندگیه اونه. با تمام وجود و صبر و حوصله باید تلاش کنه تا طرف مقابلش رو سیراب کنه. اگه کون گشادی و شکم و پهلو داری ورزش کن تا همسرت حالش ازت بهم نخوره. اگه زود ازضا میشی راه درمانش رو پیگیری کن تا همسرت تشنه سکس نمونه و خیلی موضوع های دیگه.
خجالت بکشید بابا. برید کار کنید تا بفهمید با زحمت پول در آوردن و خرج زندگی دادن باعث میشه با چنگ و دندون برای همسرت و زندگی مشترکت بجنگی. از بابات پول میگیری نظر روشن فکری هم میدی؟ اینه روشنفکریت؟ ناز بشی!! تو میخوای تشکیل خانواده بدی؟ تو خودت باید شوهر کنی پسر. اون دختر یا زنی هم که مثلا روشنفکره از همین آلان جندگی رو بهش تبریک میگم. اونم مال زندگی نیست. مال جندگیه.

0 ❤️

2015-03-12 18:50:45 +0330 +0330

[quote=JAMSHID_SE7EN]نوچ
تو همه جای دنیا مردها خیانت رو به این نوع رابطه ترجیح میدن و در عین حال جزء خصلت های اکثر مردای ایرانی هستش
هیچ ربطیم به باورهای دینی نداره حالا یه عده اسمشو غیرت میذارن یا یه سری با سفسطه اسمشو حسادت یا هرچیز دیگه ای میذارن کار ندارم
حالا شوما بیا بگو این کار بیشتر مختص یه سری افراد که تو طبقه ی مرفه جامعه طبقه بندی میشن و سطح فکریشون بالاتر از بقیه مردم هستش اصن قیاس درستی نیستش
چنین عملی قطعا منجر به فروپاشی بنیان خانواده و همچنین میتونه زمینه ساز بی بند و باری و پایبند نبودن به اصول اخلاقی و انسانی زوج ها میشه
احترام به سلایق شریک زندگی مهمه ولی تا جایی که به ارزشهای انسانی لطمه وارد نکنه
[/quote]

0 ❤️

2015-03-12 19:04:22 +0330 +0330

[quote=JAMSHID_SE7EN]نوچ

احترام به سلایق شریک زندگی مهمه ولی تا جایی که به ارزشهای انسانی لطمه وارد نکنه[/quote]

0 ❤️

2015-03-12 20:51:22 +0330 +0330

[quote=JAMSHID_SE7EN]نوچ
احترام به سلایق شریک زندگی مهمه ولی تا جایی که به ارزشهای انسانی لطمه وارد نکنه[/quote]
فعلا که باورهای سنتی‌ و دینی! رسما به گا رفته محسوب میشن. خوشبختانه.

0 ❤️

2015-03-13 05:12:01 +0330 +0330

[quote=خاله میترا][quote=hot hami82]درود
خاله میترای عزیز میشه لطف کنید بفرمایید که از چه طریقی این مطلب بدست شما رسیده و اگر امکان دارد لینک این مطلب را هم با سایر کاربران به اشتراک بگذارید .[/quote]
.
.
.
خاله تو فیسبوک دیدم حالا گذشته از لینک و منبع نوشته ای قابل درکه و یه حقیقت[/quote]
بله هم به صورت علمی و هم به صورت اماری منطقی و کاملا درسته اما اشکال اینجاست که این پرفسور اونهم در دانشگاه تهران چطور جرات گفتن چنین چیزی داره ؟

0 ❤️

2015-03-13 05:12:42 +0330 +0330

یه جامعه ازاد جامعه ای هست که به نظرات دیگرات احترام گذاشته شود

0 ❤️

2015-03-13 05:28:38 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]یه جامعه ازاد جامعه ای هست که به نظرات دیگرات احترام گذاشته شود[/quote]
دقيقاً درست گفتي خاله
بزرگترين اشتباه اينه که نظرات شخصي خودمونو بخايم به بقيه بقبولونيم. اما…
يک جامعه آزاد کجا و جامعه عربزده ما کجا!.. fool .

0 ❤️

2015-03-13 05:33:54 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=خاله میترا]یه جامعه ازاد جامعه ای هست که به نظرات دیگرات احترام گذاشته شود[/quote]
دقيقاً درست گفتي خاله
بزرگترين اشتباه اينه که نظرات شخصي خودمونو بخايم به بقيه بقبولونيم. اما…
يک جامعه آزاد کجا و جامعه عربزده ما کجا!.. fool .[/quote]
.

.
.خوی حکومت فکر میکنه اگه جامعه و مردم رو محدود کنه دیگه مردم نمیتوانند خوش باشند حالا زوجهایی که در قالب ضرب با هم دوستند و سکس و تفریح میکنند رو چطور میخواهد محدود کند

0 ❤️

2015-03-13 05:50:02 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]
خوی حکومت فکر میکنه اگه جامعه و مردم رو محدود کنه دیگه مردم نمیتوانند خوش باشند حالا زوجهایی که در قالب ضرب با هم دوستند و سکس و تفریح میکنند رو چطور میخواهد محدود کند[/quote]
درود بر شما
هيچ رژيم ديکتاتوري‌اي نميتونه همچين کاري رو بکنه.
و مشکل هم از همينجا شروع ميشه. توي جامعه انقدر توسري به من و شما ميزنن که آزاديهايي که حقمون از زندگيمون هست رو، مجبوريم مخفيانه تجربه کنيم.
مگر در همين جامعۀ ما بطور مثال، گي انجام نميشه؟ چرا
طرفدارانش هستن و انجامش هم ميدن.
اما يواشکي و مخفيانه. چون با برملا شدنش دستگير و مجازات ميشن fool .

0 ❤️

2015-03-13 06:01:09 +0330 +0330

khale mitraa harf nadariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «