4 سال لذت کون دادن به پسر داییم...+ عکس کونم

1394/01/07

میخوام یکی از داستان های سکسم رو واستون تعریف کنم…من از بچگی به نوار بهداشتی عادت کردم که جریان چراش رو بارها توضیح دادم تو پست های مختلفی که گذاشتم…و از شورت زنونه جذب هم خیلی لذت می برم…از 9 سالگی شروع کردم بستن نوار بهداشتی مامانم و خواهرام…و از یک سال بعدش دیگه خودم واسه خودم می خریدم…من تو زندگی ام با 4-5 نفر هم جنس خودم سکس داشتم…اولین نفر بچه محل و هم کلاسیم بود…که از سوم دبستان تا دوم راهنمایی با هم در واقع کون کونک بازی می کردیم…اخری ها یکم یاد گرفته بودیم که چکار باید بکنیم…تا اینکه ما خونه مون جابجا شد و دیگه نشد باهاش دو طرفه سکس کنم…یک سالی تو کف بودم تا که میخواستم وارد دبیرستان بشم…دایی من اطراف تهران یک باغ داشت که خیلی هنوز اباد نشده بود و فقط دو تا اتاق داشت و یک الاچیق…تابستان ها اخر هفته همیشه می رفتیم اونجا…من یک پسر دایی دارم که اون از من 6 سال بزرگتر هستش…و اون موقع خیلی به فوتبال علاقه مند بود…منم خیلی فوتبالی بودم…یک روز که اونجا بودیم یکی دیگه از پسر خاله هام هم بود…پسر دایی ام به من گفت بیا دو تایی بریم تا مغازه توپ بخریم…بعدش بیاییم فوتبال بازی کنیم…تاکید کرد که به پسر خاله ام نگم…تو راه که می رفتیم شروع کرد پرسیدن اینکه تا حالا دوست دختر داشتی؟ دوست داری کدوم یک از دخترای فامیل رو بکنی؟ کی از همه خوشگل تره؟ حسابی حرف رو باز کرد…وقتی توپ رو خریدیم و برگشتیم پرسید تا حالا با پسر بودم؟؟ منم با اینکه با هم کلاسیم بود گفتم نه…یکهو دست گذاشت رو کونم و شروع کرد از پشت مالوندم که دستش خورد به نوار بهداشتیم…اولش خیلی جا خوردم…ازش فاصله گرفتم…ولی دیگه فهمیده بود…وایساد و پرسید اون چیه تو شورت ات؟؟ گفتم هیچی…شورتمه…جمع شده بود یک جا…چیزی نگفت و دوباره حرکت کردیم و چند قدم نرفته دوباره ارام دستش رو گذاشت رو کونم…دیگه نتونستم مخالفتی بکنم…دوست داشتم کارشو…اونم دیگه فهمیده بود که اون شی قلمبه نوار بهداشتی هستش…یکم که مالوند چون ممکن بود کسی تو راه ببینه پیشنهاد بریم باغ بغلی خودشون…باغ های بغلی فقط دیوار کشی داشتن…هنوز درخت کاری نشده بودن…از رو دیوار رفتیم بالا و یک گوشه که کمی خرت و پرت ریخته بودن نیم خیز ایستادیم…اولش گفتم می خوای چیکار کنی؟؟ گفت اگر بهش کون ندم همین الان میره به همه میگه که من نوار بداشتی می بندم…منم از ترس خواهرام و مامانم و بابام قبول کردم…
وقتی کشیدم پایین و نوارامو دید کلی حشرش بیشتر شد و گفت باید کیرمو هم بخوری…اولش خیلی ناراحت بودم…به زور کیرش رو خوردم…و بهم گفت رو زانو قمبل کنم…کلی به سوراخم تف زد و ارام سر کیرش گذاشت رو سوراخم…گرمی کیرش اتیشم می زد…خیلی دوست داشتم.ارام سر کیرش رو کرد تو…حس سوزش تو کونم به قدری بود که اشکم در اومد…التماس می کردم که نکنه…ولی ازم میخواست سوء استفاده کنه…تصمیم گرفتم ساکت باشم تا سریع کارش تموم بشه…کیرش رو اروم کرد تو کونم و من از شدت درد گریه می کردم…ارام ارام شروع کرد تلمبه زدن…دیگه تلمبه هاش تند شده بودن و در حال گریه کون می دادم…وقتی پاهام خسته شدن بدون توجه به اینکه رو خاک هستم به شکم دراز کشیدم و اونم رو کمرم خوابید…کیرش دیگه کامل تو کونم بود…کامل در اختیارش بودم…یکم تلمبه زد که یهو احساس کردم شل شده…کارش تموم شده بود و ابش رو کامل ریخته تو کونم…تا قطره اخرش تو کونم بود…وقتی بلند شد گفت پاشو نوارت رو ببند بریم…الان تابلو میشه نبودمون…من واقعا حس بدی داشتم…تمام لای پام تفی شده بود…و نوار هم خیس شده بود…وقتی رسیدیدم باغ من حس هیج کاری رو نداشتم…یک گوشه نشسته بودم…همش یاد صحنه ی دادنم می افتادم…یکی دو ساعت گذشت و بعد از ناهار خوابیده بودم…لای پام عرق کرده بوود و من هر دفعه که دست می کردم تو شورتم و خودم رو می خاروندم دستم بوی عرق شورتم رو می گرفت…بویی که عاشقش بودم…باورم نمی شد…تمام حس دادن و وسوسه درم زنده شد…هنوز سه ساعت نبود که پسر دایی ام کونمو پاره کرد بود…ولی بازم هوس کرده بودم…محکم دستمو می ذاشتم رو نوارم و به روی بدنم فشارش می دادم تا حس خوبی بگیرم…
دلم میخواست برگردم تو اون باغ بغل و پسر دایی ام باز بکنه منو…اونم کنار باباش دراز کشیده بود…ولی بیدار بود…هی مخواستم بهش بگم بیا بریم باز بهت کون بدم ولی روم نمی شد…تصمیم گرفتم به بهانه ی توپ دوباره بریم بیرون…رفتم و توپ رو برداشتم شروع کردم به بازی…یواش توپ رو زدم به گوشه ی یک سنگ که سوراخ بشه…بعدش به پسر دایی ام گفتم توپ سوراخ شده و می ایی بریم ی توپ دیگه بخریم؟؟ اولش کلی بهم قر زد و با حالت عصبانیت بلند شد…تو راه تند تند راه می رفت و اصلا دلش نمی خواست کنار من راه بیاد…وقتی یکم دور شدیم دویدم کنارش گفتم می ایی دوباره بریم تو باغ؟؟ تا اینو گفتم تعجب کرد و گفت چیه کلک بازم دلت خواسته؟؟ بهش گفتم اره…گفت باشه بریم توپ بخریم بعدش دو باره بریم تو باغ…نوارهای من که دیگه کج شده بودن بهش گفتم به شرطی بهت می دم که واسم ی بسته نواربهداشتی هم بخری…اولش قبول نمی کرد…می گفت خجالت می کشه…بعدش پولش رو داد و خودم خریدم…
وقتی برگشتیم گفت بذار تا همه خوابن برم و یک زیر انداز بیارم که خوب رو زمین بخوابی…زیرانداز رو اورد و من سریع شلوارمو در اوردم…شورتم پام بود فقط…اون سریع لخت شد…این بار خودم دیگه یاد گرفته بودم…واسش یک دقیقه ساک زدم و گفت برگرد رو شکم بخواب…موقعی که کرد توش بازم درد داشت…ولی خیلی کم…وزن اش رو انداخته بود رو کمرم و اصلا نمی تونستم جوم بخورم…محکم ولی ارام تلمبه می زد و می گفت خوشت اومده؟؟ دوسش داری؟
منم فقط می گفتم اوهوم…خلاصه همون حالت 5 دقیقه منو کرد و دوباره ابش رو ریخت تو کونم…خیلی زود بلند شدیم و من نوارهای جدیدمو رو بستم…زیر انداز رو جمع کردیم و رفتیم تو باغ داییم…این بار دیگه خوشحال بودم…گوشه گیر نشدم…لذت برده بودم…حتی از خیسی لای پام…نوار جدید بسته شده…همش عالی بود…دیگه تا اخر شب کارمون شده بود راجع به این چیزا حرف زدن.ازم می پرسید چرا نوار بهداشتی می بندم و چند بار کون دادم…انقدر خوب بود که برگشتن هم نشستم تو ماشین داییم و پسر دایی ام کلی انگشتم کرد…تا 4 سال بعدش بارها و بارها تو انباری خونشون بهش کون دادم و واقعا لذت می بردم…الانم دوست دارم رابطه داشته باشم…
بستن نوار بهداشتی و سکس با پسر واقعا واسم لذت بخشه…
large_20150327_114625_0.jpg

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-11 06:45:43 +0430 +0430

زیر 27 سال دوست دارم به یکی کون بدم…پروفایلم بخونید.

0 ❤️

2016-05-11 07:15:19 +0430 +0430

دو طرفه دوست دارم.ولی اولویت واسم دادن هستش…کسی از شرق تهران زیر 27 سال مکان داره؟

0 ❤️

2016-05-11 07:17:53 +0430 +0430

سلام ، کونت مثل زنهاست ، سوراخت هم شهوت انگیزه و آدم دلش می خواد بلیستش خوب و بعد بگادش ، اما حیف با سن و سال من حال نمیکنی.موفق باشی عشقم

0 ❤️

2016-05-11 07:22:37 +0430 +0430

لذت داره بخصوص اگه طرفت لاغر یا فیتنس (عضله ای) باشه و بلد باشه خوب ارضا کنه آدمو. من دنبال کسی هستم که واقعا این خصوصیات و داشته باشه و فاعلم شه

0 ❤️

2016-05-11 12:23:52 +0430 +0430

منم تا حالا دو بار به پسر داییم دادم یه کیر دراز و باریکی داره 25دقیقه تلمبه میزد

1 ❤️

2016-06-26 22:57:18 +0430 +0430

منو بکنید…کسی نیست؟

0 ❤️

2016-06-26 22:59:00 +0430 +0430

دلم میخواد کون بدم…همین الان

0 ❤️

2016-06-26 23:10:16 +0430 +0430

کسی مکان داره سمت هفت حوض؟

0 ❤️

2016-06-26 23:22:11 +0430 +0430

تو هم مثل من یک اُبنه ای هستی من رو هم پسر خالم ابنه اای کرد داستان من قبلا توسط ادمین منتشر شده

پسرخاله ابنه ایم کرد
1393/1/5

سلام دوستان عزیز میخوام خاطره گی شدن خودم رو براتون تعریف کنم
وقتی 13 سال داشتم باسن قمبل و نرمی داشتم که با شلوار پارچه ای تنگ و لختی که می پوشیدم بسیار سکسی به نظر می رسید و همه تو مدرسه و محله چشمشون دنبال من بود ولی من هیچ وقت بهشون پا نمی دادم
من یک پسر خاله به نام مهدی داشتم که 16 سال داشت و همیشه به خونه ما مییومد یک روز بحث حرف سکس رو باز کرد و تلاش کرد من رو با انگشت کردن راضی کنه که بهش بدم ولی من با اینکه از انگشت شدن بسیار لذت می بردم ولی بهش پا نمی دادم اون یک شب تو خونه ما با من تو اتاقم خوابید نصفه شب بود که دیدم چیزی داره تو باسنم حرکت می کنه از خواب بیدار شدم و دیدم مهدی داره من رو تو رختخواب لاپایی می کنه من هم از روی خجالت خودم رو به خواب زدم که بعداز چند دقیقه لاپایی کردن من ناگهان احساس خیسی و گرمی تو باسنم احساس کردم و بعد مهدی شلوار من رو بالا کشید و به رختخواب خودش رفت
از اون به بعد از ترس اینکه مبادا مهدی رسوام کنه بار ها بهش لاپایی دادم ولی هیچ وقت از دادن لذتی نمی بردم دو سال به همین منوال گذشت تا من 15 سالم شد و مهدی 18 سالش
یک روز که به مهدی من رو به خونشون برده بود تا من رو بکنه شلوارم رو پایین کشیدم و رو زمین دراز کشیدم تا من رو لاپایی بکنه ولی مهدی بهم گفت برگرد و روت رو طرف من کن و پاهات رو بذار رو شونم این کار رو کردم مهدی انگشت اشارش رو چرب کرد و اون رو تو سوراخم فرو کرد درد داشت ولی نه خیلی زیاد بار اول بود که این کار رو باهام می کرد بعد انگشتش رو شروع کرد به بازی دادن تو سوراخم اولش درد داشت ولی بعد احساس کردم که دارم لذت می برم 5دقیقه این کار رو کرد که سوراخم رو گرم کنه بعد کیرش رو چرب کرد و سرش رو گذاشت رو سوراخم و شروع کرد فرو کردن تو سوراخم ناگهان باسنم به شدن سوخت و خودم رو به شدت به عقب کشیدم مهدی گفت خودت رو عقب نگش اولش درد داره بعد خوشت مییاد بهش گفتم نمیشه همون لاپایی بریم مهدی گفت ضد حال نزن دیگه لاپایی حال نمی ده در ضمن سوراخ تو تنگه حیف نیست ازش استفاده نشه یکم تحمل کن منم بیشتر حواسم رو جمع می کنم بعد دوباره کیرش رو رو سوراخم گذاشت ولی این بار خیلی اروم تر تو فرو کرد احساس درد کمتری داشتم بعد که دو سانت از کیرش رو فرو کرد شروع کرد به تلمبه زدن تا سوراخم داغ بشه هر 2یا 3 دقیقه یک بار کیرش رو یک سانت بیشتر فرو می کرد تا کیرش از نیمه بیشتر فرو رفت بسیار درد داشم ولی به زور تحمل می کردم مهدی تند تند تلمبه می زد تا سوراخم داغ بشه تا دردم نیاد تا اینکه تمام کیرش تو سوراخم فرو رفت و به شدت تلمبه می زد سوراخ کونم مثل یک کوره اتیش داغ شده بود مهدی نفس نفس می زد برای بار اول از دادن احساس لذت می کردم من هم به نفس افتادم هر دومون اه و اوه می کردیم دست خودم نبود و انگار از خودم بی اختیار شده بودم دوست داشتم بیشتر کیرش رو تو سوراخم فرو کنه بی اختیار دستم رو _ رو باسنش گذاشتم و به جلو حلش دادم تا کیرش بیشتر تو سوراخم فرو بره مهدی لحظه ای مکث کرد و با تعجب به صورتم خیره شد و لبخندی زد و گفت ابنه ای شدنت مبارک باشه منظورش رو نفهمیدم
مهدی 15 دقیقه ای به همون شکل تلمبه زد صدای اه و اوه هر دومون بلند شده بود برای اولین بار داشتم از دادن با تمام وجودم لذت می بردم و دعا می کردم که به این زودی ها تموم نشه مهدی بهم گفت خسته شدم باید حالتمون رو عوض کنیم برگرد و تا حالت داگی بکنمت
زانوهام رو _رو زمین گذاشتم و سینم رو به زمین چسبوندم مهدی پاهام رو باز کرد و خودش وسط پاهام نشست و من رو 10 دقیقه داگی کرد ناگهان دیدم سرعت تلمبه زدنش به شدت بالا رفت که خالی شدن منیش تو سوراخم رو احساس کردم مهدی از شدت لذت بدنش می لرزید و می گفت وای وای وای خدا جون چه حالی داره انقدر منیش زیاد بود که از سوراخم بیرون می ریخت مهدی دو دقیقه ای کیرش رو تو سروزاخم نگه داشت و وقتی بیرون کشید از شدت لذت قش کرد رو زمین و 10 دقیقه ای همون جا خوابید من به دست شویی رفتم تا خودم رو بشورم تو اینه دست شویی خم شدم و نگاهی به سوراخم کردم دیدم اندازه یک سکه 5 تومانی گشاد شده بعد از شستن خودم سراغ مهدی رفتم و از خواب بیدارش کردم و بهش گفتم مهدی من سوراخم خیلی گشاد شده چیکار کنم بهم گفت نترس 2 یا 3 روز دیگه تنگ می شه اونوقت بهم التماس می کنی که دوباره گشادش کنم
راستی عطا دمت گرم تا حالا این جوری حال نکرده بودم سوراخت خیلی تنگ بود و خیلی بهم حال داد
به مهدی گفتم راستی بهم گفتی ابنه ای شدنت مبارک منظورت چی بود مهدی گفت هیچی به یک پیر مرده گفتم هر موقع می خوام پسر خالم رو بکنم اون خیلی مقاومت می کنه اون بهم یاد داد که پسر هم مثل دختر پرده داره کیرت رو تو سوراخش بکن تا پردش پاره بشه اونوقت همیشه بهت می ده وقتی تو من رو به جلو حول دادی فهمیدم که راست میگه خودت متوجه نبودی که داری چه اه و اوحی می کنی تو دیگه مال منی
از اون به بعد نه به مهدی بلکه به خیلی ها دادم
من یک ابنه ای شده بودم

نوشته:‌ عطا

0 ❤️

2016-06-26 23:23:37 +0430 +0430
نقل از: shahin.shahin1992 منو بکنید...کسی نیست؟

برای دادن التماس نکن از خیار استفاده کن

0 ❤️

2016-06-27 08:35:54 +0430 +0430

کون گرد و نازی داری

0 ❤️

2016-07-04 03:04:42 +0430 +0430

منم مثل تویم همیشه نوار میبندم و عاشق لباس هایه زنونه هستم کون هم میدم،کلا کون دادن خیلی حال میده(اونایی که دادن میفهمن)

0 ❤️

2016-07-04 04:31:45 +0430 +0430

کون دادن در هر سنی لذت بخشه من 44سالمه ولی هنوزم وقتی گاییده میشم لذت میبرم و دوس دارم

0 ❤️

2016-07-04 06:37:13 +0430 +0430

کون کمسن واسه تماس تصویری سکسی میخوام sky p reza101reza و lin e omid202000 اگرم.ایمو داری تل بده

0 ❤️

2016-07-04 07:59:01 +0430 +0430

وای حالم بد شد

اه اه

0 ❤️

2016-08-05 20:27:26 +0430 +0430

چهار سال یه نفس فقط به پسر داییت کون دادی!!! آفرین به این پشتکار ممارست و عجب پسر داییی خوش شانسی داری تو. (clap) (clap) (clap)

0 ❤️

2016-08-13 07:58:45 +0430 +0430
نقل از: shahin.shahin1992 خیلی دوست یک پارتنر درست حسابی و مودب داشته باشم..

خوب چرا دیگه بهش نمی دی؟ چی شده مگه

0 ❤️

2016-12-11 20:39:38 +0330 +0330

برو پیش روانپزشک عمو

0 ❤️

2017-05-14 18:31:27 +0430 +0430

من خودم بیشتر از 4 سال کونی محض پسر داییم بودم…اوایل دوست نداشتم ولی بعدش معتادش شدم.

0 ❤️

2017-05-15 14:44:50 +0430 +0430

۲۵ازقزوین باتجربه ترین فرددرسایت همچین بکنمت که ارضابشی
#تضمینے

0 ❤️

2017-05-15 16:10:02 +0430 +0430
نقل از: shahin.shahin1992 بالاخره بعد از مدت ها ی سکس خوب تجربه کردم.. 2015-05-07 18.18.27.jpg

این پوزیشن حرف نداره دیوانه کنندست لایک

0 ❤️

2017-05-19 04:05:38 +0430 +0430

تا قبل از ظهر باید بیاد…کسی هست؟

0 ❤️

2017-05-25 05:00:12 +0430 +0430

مفهول از قم بیاد خصوصی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «