8 نکته برای سکس بهتر در ماشین

1400/06/03

8 نکته برای سکس بهتر در ماشین

روی صندلی عقب و شیشه ها هم بالا ، من که اینجوری دوست دارم انجامش بدم.

وقتی دبیرستان تمام شد فکر کردم باید با دوران سکس در ماشین هم خداحافظی کنم و قرار است از این به بعد با دخترها در خوابگاه باحالم که پر از دریم کچر و پوسترهای بدون قاب “باب مارلی” است سکس داشته باشم و بعد از فارغ التحصیلی هم اجاره یک آپارتمان کوچک در جنوب شرق “منهتن” برایم کافی خواهد بود. دیگر لازم نیست برای اینکه هیکل 195 سانتی و درشتم تو ماشین “پریوس” مامانم جا بشه صندلی عقب بخوابانم و در حالی که پایم روی صندلی راننده آویزان است با دوست دخترم سکس کنم.

آن زمان که اینطور فکر میکردم جوان بودم و خام! سال اول دانشگاه را در اتاقی به اندازه سه تا جعبه کفش گذراندم ، بعد فهمیدم که قیمت خانه در نیویورک خیلی گران تر از این حرف هاست تا بتوانم آپارتمان خودم را بگیرم (کی فکرش را میکرد!) برای همین مجبور شدم با چند نفر هم اتاقی بشم، آن هم نه در “منهتن” بلکه در جنوب “بروکلین”. من که نمی فهمم چرا بعضی از هم اتاقی هایم از صدای خوردن سرم به بدنه تخت لذت نمی برند!
ظاهرا سکس در ماشین فقط برای نوجوان های حشری ای که جایی به جز پارکینگ فروشگاه ها برای سکس ندارند نیست بلکه برای زن ها و مردهای بالغ و “نان باینری” (non-binary) ها هم هست.

“کنیس پلی” مربی سکس میگوید : “سکس در ماشین در همه ی دنیا موضوع مهمی است چون خیلی از مردم فضای خصوصی ای برای سکس در اختیار ندارند و ماشین اولین و بدیهی ترین انتخاب این افراد برای سکس است. اگر ماشین تان تنها مکان شخصی شماست پس یاد گرفتن تمام چم و خم فضای ماشین تان و پیدا کردن پوزیشنی که مناسب شماست مسئله ی مهمی است.”

“اشلی کوب” متخصص سکس سایت lovehoney میگوید : “سکس در ماشین به دلیل تازگی و متفاوت بودن آن به خودی خود حشری کننده است ، به خصوص اگر خطر و هیجان اینکار را هم به آن اضافه کنیم.”

“تیانا گلیسورس” مربی رابطه های چندهمسری (Polyamory) اضافه میکند : "همین احتمال گیر افتادن موقع اینکار چیزی است خیلی از ماها را تحریک میکند."

فیلم هایی مثل “تایتانیک” برای فراگیر شدن فانتزی سکس در ماشین معجزه کردند. “اشلی کوب” میگوید : " فانتزی سکس در ماشین توسط خیلی از فیلم ها و سریال ها به تصویر کشیده شده و کنجکاوی و تمایل مردم به انجام آن را بیشتر کرده است."

حالا چطور باید “لئوناردو دی کاپریو” درون تان را بیدار کنید و فانتزی یک سکس فوق العاده در ماشین را به حقیقت تبدیل کنید؟ من برای شما این نکات را نه فقط با مشورت با متخصصان و بر اساس تجربیات خودم بلکه با کمک فالوورهای اینستاگرامم جمع آوری کردم (در استوری ام پرسیدم “بهترین روش سکس در ماشین چیه؟” ، فالوورهایم هم از خجالتم در آمدند و توضیح دقیق و بدون سانسوری از دفعاتی که در ماشین سکس داشتند را برای من فرستادند). الان وظیفه ی خودم میدانم تا همه ی چیزهایی که تابحال یاد گرفتم را با شما در میان بگذارم.

1.روی صندلی عقب انجامش بدید

بعضی وقت ها دانستن کاری که نباید بکنید به اندازه ی دانستن کاری که باید انجام بدید اهمیت دارد. برای مثال “گلن” 28 سالش بود که فهمید نباید روی صندلی جلوی ماشین در پارکینک کلیسا سکس داشته باشه چون ممکنه تصادفا بوق ماشین تان در بیاد و کل کسایی که در کلیسا هستند متوجه شما بشند. چیزی که از این آبرو ریزی یاد میگیریم این است که نباید در صندلی جلو سکس داشته باشیم چون احتمال به صدا در آوردن بوق ماشین زیاد است ، از طرفی شاید بوق کوتاه و ریزی نباشد چون وقتی دارید جایتان را درست میکنید ممکن است برای چندین ثانیه بوق را فشار دهید.

2.صندلی عقب را تا آخر بخوابانید و صندلی های جلو را تا آخر جلو ببرید

اکثر صندلی های عقب ماشین هایی که در دو دهه ی اخیر تولید شده اند را میتوانید به عقب بخوابانید. خودروساز ها الکی که این کار را نکردند ، آنها به فکر شما هم هستند تا عقب ماشین هایشان حال کنید! اگر ماشین شما این قابلیت را ندارد حداقل صندلی های جلو را تا آخر جلو ببرید. نشستن کنار دوست دخترتان در حالی که صندلی ها با سرعت لاک پشت جلو میروند هردوی تان را معذب میکند؟ معلوم است که آره ، ولی همین لحظه های ناجور و عجیب است که سکس در ماشین را لذت بخش میکند.

3.میشنری بهترین پوزیشن برای اینکار است

سکس در ماشین مثل بازی خونه سازی است ، ولی به جای بلوک های دیجیتالی شما باید دست و پاهایتان را لا به لای ماشین جا بدید و موقعی امتیاز می گیرید که شما و پارتنرتان به ارگاسم برسید! شما موقع سکس در ماشین باید تا جای ممکن فضای کمی را اشغال کنید و بهترین روش اینکار زمانی است که بدن هایتان روی هم میفتد ، پس قاعدتا پوزیشن “میشنری” بهترین انتخاب است. اگر هم میخواهید سر و صورت تان به در و دیوار ماشین نخورد بهتر است بیخیال پوزیشن هایی مثل reverse-cowgirl یا centrifugal clown spoon بشید.

4. از لباس تان برای راحتی و تکیه گاه استفاده کنید.

“سزار” 25 ساله پیشنهاد میکند از لباس هایتان به عنوان بالش استفاده کنید تا سرتان به در ماشین نخورد. من میخوام یک قدم جلوتر برم و پیشنهاد بدم که از شلوار جین زوار در رفته پدرتان (یا پدر دوست دخترتان!) استفاده کنید و آن را زیر کمرتان بگذارید تا در زاویه بهتری برای سکس قرار بگیرید.

5.شیشه هایتان را دودی کنید

آیا سالی یکبار در ماشین تان سکس دارید یا از ماشین تان به عنوان اتاق خواب دوم تان استفاده میکنید؟ اگر ماشین تان مکان اصلی عشق و حال شماست بهتر است روی دودی کردن شیشه هایتان سرمایه گذاری کنید. “جسیکا” 26 ساله میگوید : “یک زمانی در پارکینگ محل کارم کیر یک رپر نسبتا معروف را ساک میزدم .” به لطف شیشه های دودی ماشین بود که جسیکا میتوانست اینکار را انجام دهد.

6. داگی استایل را با در باز انجام بدید

مطمئن نیستم که این مورد جزو سکس در ماشین محسوب میشود یا نه چون برای اینکار پارتنرتان داخل ماشین میماند و شما بیرون می ایستید و شلوارتان را تا مچ پا پایین میدهید ، و همزمان هم رهگذر ها از منظره کون لخت تان لذت میبرند! “تایلر” 27 ساله پیشنهاد میکند داگی استایل را در صندلی عقب با در باز انجام بدید. او میگوید :‌ “این موقعیت عالیه چون موقع سکس میتوانید ببینید که ماشین دیگری سمت شما می آید یا نه. از طرفی من آدم قد بلندی ام و هر پوزیشن دیگری برایم خیلی آزار دهنده خواهد بود.”

7.بلوجاب (ساک زدن کیر) هم کفایت میکند

کی گفته حتما باید در ماشین سکس واژنی یا مقعدی داشته باشید؟ گرفتن یا دادن بلوجاب هم میتواند خیلی هات و سکسی باشد (یکبار کیر راننده ی تاکسی را در صندلی جلو برایش ساک زدم و قطعا جزو پنج تجربه ی جنسی فوق العاده ی زندگی ام بود!).
“تیانا گلیسورس” میگوید :‌"گرفتن یا دادن سکس دهانی در ماشین عشق بازی عالی ای است ، مردها فقط کافیه صندلی شان را به عقب خم کنند و با آرامش از خورده شدن کیرشان لذت ببرند. برای زنان هم پوزیشن ملکه (queening) فوق العاده لذت بخش است ، در این پوزیشن پارتنر فرد دراز میکشد و زن روی صورت او میشیند.

8.از قبل برنامه ریزی کنید

“کنیس پلی” میگوید :‌ “اگر قرار است زیاد در ماشین تان سکس داشته باشید از قبل برایش برنامه ریزی کنید ، مثلا یکسری پوزیشن را در ذهن داشته باشید و جای کاندوم و روان کننده ، ویبراتور ، دستمال مرطوب برای تمیزکاری یا هر چیز دیگری که فکر میکنید به آن نیاز دارید را بدانید. اگر فضای خصوصی تری میخواهید میتوانید از آفتاب گیر شیشه ماشین استفاده کنید. اگر پارتنرتان کسی است که برون پاشی (squirting) میکند یک حوله یا پتوی ضد آب روی صندلی ماشین بیندازید.”

-حرف آخر در مورد سکس در ماشین

اگر هنوز هم با وجود امتحان کردن همه ی نکات بالا نمیتوانید یک سکس نصف و نیمه در ماشین تان داشته باشید شاید اصلا سکس در ماشین مناسب شما نیست که البته هیچ ایرادی هم ندارد. فقط یادتان باشد که سکس در ماشین همیشه یکم ناجور و آزاردهنده است ولی بازم از هیچی بهتره!

منبع

15 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-08-25 01:39:31 +0430 +0430

برای ایران؟
وقتی مامور وایساد بالا سر ماشین
تخماتون جسبید بیخ گلوتون
بعدشم براتون دردسر شد
میفهمید حتی یه ساک هم نمیشه زد درست😂

2021-08-25 03:06:27 +0430 +0430

↩ Niloofaraneh00
اتفاقا جاشو بلد باشی میشه.هم سکس هم ساک به دفعات داشتم تو ماشین

2 ❤️

2021-08-25 04:18:42 +0430 +0430

↩ Niloofaraneh00
واسه من تو ماشین هم دختر ساک زده هم شیمیل ساک زده و هم زن متاهل البته همشون فقط ساک بودن سکس نبوده و تو سه تا شهر متفاوت هم بوده پس فقط باید بدونی کجا انجامش بدی

2 ❤️

2021-08-25 17:32:33 +0430 +0430

↩ dvdlier556
تو چه ماشینی ؟

0 ❤️

2021-08-25 17:33:54 +0430 +0430

تو ماشینای وطنی نمیشه
مگه اینکه همون طور که تو متن هست ، بشه صندلی عقب رو خوابوند
وگرنه در حد همون بلو جاب عملیه

0 ❤️

2021-08-25 18:37:41 +0430 +0430

↩ Reza.cool
206 😂
میشه خوبم میشه.باید روششو بلد باشی

3 ❤️

2021-08-25 18:42:22 +0430 +0430

↩ dvdlier556
یا خدااااا
تو ۲۰۶ چجوری جا میشین 🤣
که تونستید سکس داشته باشین

0 ❤️

2021-08-25 19:16:06 +0430 +0430

میتونم به جرات بگم یکی از بهترین لذتهاست،،،، 😁😁😁😁😁

2 ❤️

2021-08-25 19:41:50 +0430 +0430

↩ Reza.cool
تازه دوس دخترم تپل هم بود 😂 👍

0 ❤️

2021-08-25 19:43:11 +0430 +0430

↩ dvdlier556
👌
یه کلاس آموزش سکس در ۲۰۶ باید بزاری

1 ❤️

2021-08-25 19:46:07 +0430 +0430

↩ Niloofaraneh00
کسی از دور دقت کنه هم متوجه میشه
وقتی درای ماشین بستس و شیشه ها بالا ، ولی ماشین داره میلرزه بخاطر تلمبه ها 😄

1 ❤️

2021-08-26 14:20:51 +0430 +0430

من داخل ۲۰۶ انجام دادم
توی یه جای خیلی دنج
صندلی شاگرد تا آخر دادم عقب،پشتی صندلی هم کامل خوابوندم
با پوزیشن داگی
قدم هم ۱۸۳
خیلی هم جذاب بود.

1 ❤️

2021-08-26 23:33:29 +0430 +0430

↩ Niloofaraneh00
من هفته ای ۲ بار میکنم،😂✌️

0 ❤️

2021-08-27 04:46:00 +0430 +0430

↩ Shiroy
من تو ۴۰۵ پراید سکس داشتم خیلی حال میده رفتیم خارج شهر همه جا تاریک وقتی سکس مون تموم شد هر دو لخت از ماشین امدیم پایین یه باد خنک میومد به بدنم میخورد خیلی حال میداد

0 ❤️

2021-08-27 07:09:25 +0430 +0430

↩ Joluos4
دقیقا،اون باد خنک عالیه
گاییدن تو طبیعت عالیه

0 ❤️

2021-08-31 11:52:33 +0430 +0430

↩ sanaz.m05
والا ما وسط شهر تو ماشین هفته ای یه بار سکس داریم
شیشه ها دودیه
ماشین هم همیشه روشن که کولر روشن بمونه
چاره ای نیس
باید لذت برد 🤩😋

1 ❤️

2021-09-06 23:59:46 +0430 +0430

من یه بار تو ماشین صندلی عقب داشتم تازه بمال بمال رو شروع میکردم که مامور رسید.
به گوه خوری افتادم تا ولمون کرد.
نکنید تو ماشین.

0 ❤️

2021-09-11 05:08:07 +0430 +0430

داش بمولا این آمریکاییا با این آزادی، و مکان آزاد بودن و ماشینای آمریکایی به اون بزرگی خیلی سوسولن دیگه.
ناموسا تو پراید شیشه دودی که صندلی سمت شاگرد و صندلی عقباش کامل باز شده و با بالشت و پتو هم سطح سازی شده و در نهایت با یه پتو رو همه ی لایه های زیری پوشونده شده سکس نکردی ببینی چه امنیت و صفایی داره.
مخصوصا یه رفیق پایه داشته باشی که بشینه پشت فرمون تو اوتوبان تو دل تاریکی با خیال راحت کف ماشین سکس کنی.

بمولا این ترفندا که یادتون میدم حاصل ۲۳-۲۴ سال عمره و تست روش های مختلفه ها. استفاده کنید.

پراید هاچبکش یا صندوق دارش فرقی نمیکنه، صندلی سمت شاگرد و نشیمن گاه صندلی عقبو باز کنین(یکم باس دست به آچارتون خوب باشه و خنگ و کس دست نباشید واسه صندلی جلو، صندلی عقبم که راحته) اگه ام بلد نبودید به یه بهونه ای از مغازه های اسپرتی یا تعمیر صندلی کمک بگیرید.( تکیه گاه صندلی عقب سلیقه ایه، باز کردن یا نکردنش زیاد فرقی نداره) همون نشیمن گاهو با صندلی جلو سمت شاگرد باز کنید بسه‌
بعدش کف ماشین دو سه تا ناهمواری پدیدار میشه که قبلا بهشون توجهی نکردید و این ناهمواری ها عادیه.
دوتا ناهمواری مثل دست انداز و سرعتگیر زیر صندلی شاگرد هست که پایه های صندلی پیچ میشه بهش، باید قشنگ با هوش پازلی خودتون از جلو پای شاگرد تا محل پشت دوتا صندلی جلوها رو پتو و لحاف و بالشت بچینید جوری که با برآمدگی زیر نشیمن گاه صندلی عقب که جای باکه هم سطح بشه.
ولی دیگه زیاد از حد بالا نیارید ارتفاع تشک پهن کردن رو چون اولویت با پایین بودنه چون تو این حالت مطمئن باشید کسی اصلا نمیبینه مخصوصا اگه شیشه ها هم دودی باشه.

اگه جای امنی رو میشناسید که پارک کنید که پارک کنید سکس کنید تا سر حد مرگ، اگه ام جایی رو نمیشناسید یه رفیقی فامیلی چیزی که باش راحتین رو بیارین بشینه پشت فرمون قشنگ کولرو بزنین سکس کنین، زمستونم باشه بخاری علیه السلام.

دیگه ترفند از این بهتر؟

اگه دوست دارید ترفندای خلاف و جاسازی و سکس با ماشین رو آموزش بدم لایک کنید کامنتو ببینم چن تا طالبش هستن که یه تاپیک بزنم یا حق

2 ❤️

2021-09-16 22:22:35 +0430 +0430

جاش و روش انجامشو بلد باشی میشه همه کاری تو ماشین کرد
من خودم هم تو سمند کردم هم تو پرشیا

0 ❤️

2021-09-17 03:10:12 +0430 +0430

چقدر کیر ساک زدم و مجبور شدم آبشونو تا اخر بخورم تا ماشین کثیف نشه

0 ❤️

2021-09-17 03:34:20 +0430 +0430

واقعاً لذت بخشه
چندین بار تجربه لیسیدن شدن کیرمو داشتم
چند باری هم روی صندلی عقب و حتی صندلی شاگرد سکس داشتم
چند باری هم زیدم رو صندلی بوده من بیرون ماشین پاکی کردم
تو ایران و ماشینهای ایرانی(پراید،۴۰۵،پرشیا، و از همه لذت بخش ترش تو وانت پیکان 🤪)

0 ❤️

2021-09-18 10:27:39 +0430 +0430

من که خیلی دوس دارم تو ماشین ساک بزنم ولی خب موقعیتش پیش نیومده

0 ❤️

2021-09-25 13:28:46 +0330 +0330

سکس توی ماشین بخاطر هیجان و استرس خیلی بهتر ارضات میکنه

0 ❤️

2023-01-29 09:49:38 +0330 +0330

👌 😎

0 ❤️

2023-03-29 05:31:17 +0330 +0330

دیشب با خانومم انجامش دادیم خیلی حال داد . حاشیه جاده منار درختا ماشین پارک کردیم و مشغول شدیم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «