آنچه در باره رضا شاه پهلوی نمیدانید

1399/11/22

اول از هر چیزی خیلی واضح، صریح، به ضرس قاطع عرض میکنم معنی دفاع از عملکرد رضا شاه سلطنت طلب بودن من نیست، چون اصولا قائم به فرد بودن یک حکومت رو از اساس قبول ندارم، حالا این قرد میخواد پادشاه باشه یا ولی وقیح.
به اعتقاد من هر شخصی تو هر حکومتی که فصل الخطاب باشه هرچقدر هم آدم ملایمی باشه بدون برو برگرد تبدیل به دیکتاتور میشه.
با ذکر این مقدمه باز اگه کسی بیاد بخواد انگ سلطنت طلبی بزنه خیلی انتظار برخورد محترمانه نداشته باشه.

انگیزه این تاپیک یه کاربر روانپریشی شد که چند وقتیه میبینم تاپیکهای جنجالی با مطالب غیر واقعی و فقط با انگیزه به هم ریختن جو سایت و ایجاد درگیری بین کاربرها میزنه و بعد چند ساعت تاپیک رو حذف میکنه که دیشب با یه سری دروغ و دغل در مورد پانتورک یه تاپیک زده بود و پربشب تاپیکی زده بود با عنوان خیانتهای رضاشاه به ایران و مطالبی تو این تاپیک علیه رضاشاه عنوان شده بود که جمهوری اسلامی هم با تمام وقاحتی که داره تا حالا همچین خزعبلاتی به ذهنش نرسیده بود که مطرح کنه.
همزمانی این قضیه با سیاه ترین روز تاریخ ایران (۲۲ بهمن) سبب خیر شد تا تو این تاپیک از بزرگمردی ایران دوست و ایران ساز که اگه نبود شاید الان کشوری به اسم ایران با این شکل گربه وجود نداشت مطالبی گذاشته بشه.
فقط بعد از خوندن مطالب برای خائن یا خادم بودن رضا شاه حتما این موارد رو در نظر بگیرین:
کل مدت حکومت رضا شاه ۱۶ سال بوده
در دوره رضا شاه ایران درآمد نفتی و صادرات خاصی نداشت
رضا شاه حکومت در کشوری رو شروع کرد که به تازگی از آفت قحطی و انواع بیماریهای همه گیر و قاجار خلاص شده بود.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-11-15 01:08:50 +0330 +0330

↩ Arrow11
دقیقاا

1 ❤️

2021-11-15 17:03:36 +0330 +0330

چجوری میشه هم دیکتاتور باشی و هم همچین مخالف انگلی رو تحمل کنی؟

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «