آیه ای که محمد آن را زیر پا گذاشت ... !

1395/04/02

آیه ای که محمّد برای همبستر شدن با اسیرش زیر پا گذاشت!
در قرآن، سوره بقره، آیه 234 آمده است که:
« مردانی که بمیرند و زنانشان زنده مانند، آن زنان از شوهر کردن باید تا مدت 4 ماه و ده روز بگذرد (عده ) … خودداری کنند »

اما در تاریخ می خوانیم که محمّد خود دستورات این آیه را زیر پا نهاده است! چطور؟ به نوشته زیر توجه کنید.
» حیی بن اخطب پدر “صفیه” پس از تبعید قبیله بنی النظیر توسط حضرت محمد به خیبر پناه میبرد، پس از حمله حضرت محمد به خیبر حیی بن اخطب پدر “صفیه” کشته می‌شود و کنان ابن ربیع شوهر “صفیه” پس از شکنجه در مقابل حضرت محمد به دلیل مخفی کردن گنجهایی کشته می‌شود…!
حضرت محمد که در آن زمان ۵۷ سال داشت همان شب با صفیه که در آن زمان ۱۷ سال داشته‌ است همبستر می‌شود. « (سیرت رسول الله . صفحه 419 . تاریخ طبری , ابن هشام , صحیح بخاری)
بنابراین می بینیم که الله همانند همیشه هرگز و هرگز در مقابل خواهشهای جنسی فرستاده اش مقاومت نکرده تا جائیکه حتی در مورد “صفیه” الله از قانونی که قبلا گذاشته بود نیز چشم پوشی می کند و به روی مبارک هم نمی آورد که “صفیه” یک زن شوهردار است و برای همبستر شدن با رسول بزرگوارش (!) نیازمند نگهداشتن عده می باشد!
باید پرسید چرا؟
چرا الله در برابر نادیدن گرفتن دستوراتش از سوی محمّد سکوت کرد؟ چرا محمّد به دستورات این خدای خود بی اعتنایی کرد و برای آن ارزشی قائل نشد؟
آیا اگر نیک بنگریم، در واقع این الله همان محمّد نمی باشد که در برابر جنس مخالف و همخوابی با آن آنقدر سست اراده وکم تحمل است که حتی توانایی پیروی از دستورات خودش را هم نداشته است؟

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-07-02 06:04:10 +0430 +0430

خیلی جالبه . یارو از پس و پیش کس میده بعد اینجا ادا تنگا رو درمیاره اسلام اسلام می کنه . من آب پاکی رو بریزم روی دست همه تون (((( چیزی به اسم دین وجود نداره و همه پیغمبرا فقط به دلیل اینکه ابزاری برای به سلطه گرفتن مردم داشته باشند چیزی به اسم دین رو بوجود آوردن ))))) از اسلام شناسای عزیز یه سوال دارم >
(((( محمد قبل از پیامبری چه دینی داشت؟ ))))))

3 ❤️

2016-07-02 07:06:37 +0430 +0430
نقل از: speedo خیلی جالبه . یارو از پس و پیش کس میده بعد اینجا ادا تنگا رو درمیاره اسلام اسلام می کنه . من آب پاکی رو بریزم روی دست همه تون (((( چیزی به اسم دین وجود نداره و همه پیغمبرا فقط به دلیل اینکه ابزاری برای به سلطه گرفتن مردم داشته باشند چیزی به اسم دین رو بوجود آوردن ))))) از اسلام شناسای عزیز یه سوال دارم > (((( محمد قبل از پیامبری چه دینی داشت؟ ))))))

اگه یکم تحقیق کرده بودی و کورکورانه حرف نمیزدی و توهین نمیکردی میفهمیدی که آیین یکتا پرستی داشت! دین ابراهیم حنیف!

1 ❤️

2016-07-03 10:06:34 +0430 +0430
نقل از: marde_tanha
نقل از: speedo خیلی جالبه . یارو از پس و پیش کس میده بعد اینجا ادا تنگا رو درمیاره اسلام اسلام می کنه . من آب پاکی رو بریزم روی دست همه تون (((( چیزی به اسم دین وجود نداره و همه پیغمبرا فقط به دلیل اینکه ابزاری برای به سلطه گرفتن مردم داشته باشند چیزی به اسم دین رو بوجود آوردن ))))) از اسلام شناسای عزیز یه سوال دارم > (((( محمد قبل از پیامبری چه دینی داشت؟ ))))))

اگه یکم تحقیق کرده بودی و کورکورانه حرف نمیزدی و توهین نمیکردی میفهمیدی که آیین یکتا پرستی داشت! دین ابراهیم حنیف!

خوب علامه جان بعد از ابراهیم ادیان بسیاری اومد که آخریش قبل از اسلام مسحیت بود . پس اگر مسیح و موسی از نظر پیامبر مورد قبول نبودند فکر نمیکنی امر خدا را زیر پا گذاشته بود؟ چطور کسیکه چند نسل دین از آخرین دین رو قبول داشته به مقام پیامبری میرسه؟
موسی که دین دار نبود تا زمانی که شعیب رو دید . درست ؟ قاتل فراری هم که بود. پس چطوری به پیامبری مبعوث شد؟
عیسی هم که تا 27 سالگی با اینکه مادرش مریم وپدر بزرگش غسل تعمیدش داده بودند فرد دینداری نبود تا زمانی که با یحیی تعمید دهنده آشنا شد که کلاً 50 نفر مرید داشت و اجازه داد تا یحیی غسل تعمیدش بده ( اگر بپرسی مسیحی ها دوبار غسل تعمید نمیکنند ) و مرید یحیی شد بعد ادعای پیامبری کرد.
ببین تا دلت بخواد کتاب و تاریخ خوندم ولی پازلهایی که این آخوندا به اسم کتاب به خورد من و تو وامثال ما میدن فقط تصویری که اونا میخوان رو برامون به ارمغان میاره نه واقعیت رو

0 ❤️

2016-07-03 10:32:38 +0430 +0430
نقل از: غریبه1388
نقل از: Najvaa
نقل از: زیبا و مهربان
نقل از: Najvaa چون قرآن تدریجی طی 23 سال به پیامبر نازل شده و تاریخ نزول این ایه بعد از واقعه ی فوق هست. یکم تحقیق کن فقط منبعت سلمان رشدی نباشه دوست من ♥

چرا شعر میگی ؟! این ایه قبل از این واقعه نازل شده .
تمام فلاسفه اسلامی هم اینو میدونن و در رابطه باهاش کلی قلم فرسایی کردن تا لاپوشونی کنن این گندی رو که پیامبرت به بار اورده . و حتی فلاسفه خارجی اسلام شناس . 🙄

احتمالا به خاطر شعورت تا قبل از این کسی باهات محترمانه حرف نزده بوده که لحن حرف من رو نفهمیدی و با این لحن جواب دادی. سلمان رشدی یه نابغه ی به تمام معناست! یک دانشمند و متفکر. اون با اون هوش و لحن فریبنده اش نتونست کاری کنه بعد تو انتظار داری با این لحنت و با هوشی که با ارفاق صفر هست چیکار کنی؟ 1400 ساله هیچکس نتونسته کاری بکنه، بعد از این هم نمیتونه. بحث تعصب هم نیست، درخت اسلام ریشه کرده! به این راحتی ها نمیتونین بکنینش. برو بخون ببین چه افرادی خواستن این کاری که تو میکنی رو بکنن و نشد؟! اخه تو قدرت داری؟ رابطه داری؟ هوش داری؟ واقعا چی داری که فکر میکنی با اراجیفت میتونی یکسری رو از اعتقادشون برگردونی؟ دلت به بازدید تاپیکت خوشه؟ یا به افرادی که میان و تاییدت میکنن؟ اینا هر دو شون به خاطر حرف های تو نیومدن! دسته اول از کنجکاویه دسته دوم هم اعتقادشونه چه تو این اراجیف رو بگی چه نگی میدونن! مسلمون ها هم میدونن همه اینا رو! تا حالا صد جا خوندن ولی دلشون نخواسته از اسلام برگردن! خلاصه کنم اولا که هر کس ازاده با عقایدش هر جور میخواد زندگی کنه به تو هم ربطی نداره که عقاید هر کس چیه؟! ثانیا اول برو حرف زدن یاد بگیر، منطق یاد بگیر، اداب معاشرت، اداب جدل یاد بگیر بعد بیاد اظهار فضل کن فضل الدوله. شعور اکتسابی نیست البته! هر وقت این ها رو توی وجودت مشاهده کردم شاید مجدد جوابت رو بدم تا اون موقع در شان خودم نمیبینم با همچین ادبیاتی هم کلام شم. ادبیات من نسبت به تو خیلی ارام تر بود، اگر رنجیده و عصبی شدی خواستم بفهمی که حرف زدنت چه تاثیری روی مردم داره. به هرحال من مثل تو نیستم. اگه رنجیدی شرمنده

تعداد پیروان این آیین شهوت بنیان هم دلیل بر درست بودنش نمیشه،اساس اسلام سکس و بی بند و باری هست،چطور از پاکی و درستی اسلام حرف می زنید وقتی که خدای شما پیامبر شما رو به زن گرفتن چهارتاچهارتا و هشت تا هشت تا دعوت کرده؟یه بار از یه آخوند پرسیدم،میدونی چی گفت؟گفت پیامبر با اینا ازدواج میکرده تا از راه راست منحرف نشن،بتونن شهوتشون رو کنترل کنن،فک کنم آخونده لامصب تو کفم بودا شانس اوردم زود رفتم ? ? ? ? ?

جناب غریبه ، اونی که الان ازش نقل زدی 2 روز پیش متاسفانه فوت کرده،پس اینجا نیست که جوابتو بده(sad)(sad)

0 ❤️

2016-07-03 19:22:44 +0430 +0430
نقل از: speedo

خوب علامه جان بعد از ابراهیم ادیان بسیاری اومد که آخریش قبل از اسلام مسحیت بود . پس اگر مسیح و موسی از نظر پیامبر مورد قبول نبودند فکر نمیکنی امر خدا را زیر پا گذاشته بود؟ چطور کسیکه چند نسل دین از آخرین دین رو قبول داشته به مقام پیامبری میرسه؟
موسی که دین دار نبود تا زمانی که شعیب رو دید . درست ؟ قاتل فراری هم که بود. پس چطوری به پیامبری مبعوث شد؟
عیسی هم که تا 27 سالگی با اینکه مادرش مریم وپدر بزرگش غسل تعمیدش داده بودند فرد دینداری نبود تا زمانی که با یحیی تعمید دهنده آشنا شد که کلاً 50 نفر مرید داشت و اجازه داد تا یحیی غسل تعمیدش بده ( اگر بپرسی مسیحی ها دوبار غسل تعمید نمیکنند ) و مرید یحیی شد بعد ادعای پیامبری کرد.
ببین تا دلت بخواد کتاب و تاریخ خوندم ولی پازلهایی که این آخوندا به اسم کتاب به خورد من و تو وامثال ما میدن فقط تصویری که اونا میخوان رو برامون به ارمغان میاره نه واقعیت رو

حاجی این عیسی و موسی تو طول تاریخ حتی وجود خارجی هم نداشتن 🙄 …

اول باس بگم که انجیل تورات از طرف خدا نازل نشده , حتی مال موسی و عیسی هم نیست حتی این دو نفر وجود خارجی هم ندارن تورات مال چندید کاهن یهودی بوده که اون رو نوشتن , نگارش تورات چیزی بین 800 تا 1200 سال طول کشیده سرشناس ترین این کاهن ها عرزا و نحیما بودن . حتی گفته میشه یکی از اون ها زن بوده . عرزا و نحیما جزو خدمتکار های دربار هخامنشیان و خشایرشا بودن و اونموقع هم اسرائیل و فلسطین جزو ایران بوده . خشایارشا هم به عرزا دستور میده بره و دستوراتی برای ایین خودشون تهیه کنه , عرزا هم با توجه به شرایط رفاهی و اقتصادی و مذهبی اون زمان دستوراتی مثه روزه و … تعیین میکنه . به همین دلیل در تورات از تخت جمشید و ماد ها و هخامنشیان نام برده و از اون ها به نیکی یاد کرده .

در رابطه با تورات باس بگم که نوشته 4 کاهن بوده که بخش عظیمی از اون رو از مطالب یهودی ها (تورات ) کپی برداری کردن به صورت نه چندان دقیق . برای اطلاعات بیشتر به کتاب تولدی دیگر از شجاالدین شفا و دیکسیونر های فلسفی ولتر و نوشته های باروخ اسپینوزا مراجعه کنید .

0 ❤️

2016-07-10 07:00:10 +0430 +0430
نقل از: speedo

حاجی این عیسی و موسی تو طول تاریخ حتی وجود خارجی هم نداشتن 🙄 …

اول باس بگم که انجیل تورات از طرف خدا نازل نشده , حتی مال موسی و عیسی هم نیست حتی این دو نفر وجود خارجی هم ندارن تورات مال چندید کاهن یهودی بوده که اون رو نوشتن , نگارش تورات چیزی بین 800 تا 1200 سال طول کشیده سرشناس ترین این کاهن ها عرزا و نحیما بودن . حتی گفته میشه یکی از اون ها زن بوده . عرزا و نحیما جزو خدمتکار های دربار هخامنشیان و خشایرشا بودن و اونموقع هم اسرائیل و فلسطین جزو ایران بوده . خشایارشا هم به عرزا دستور میده بره و دستوراتی برای ایین خودشون تهیه کنه , عرزا هم با توجه به شرایط رفاهی و اقتصادی و مذهبی اون زمان دستوراتی مثه روزه و … تعیین میکنه . به همین دلیل در تورات از تخت جمشید و ماد ها و هخامنشیان نام برده و از اون ها به نیکی یاد کرده .

در رابطه با تورات باس بگم که نوشته 4 کاهن بوده که بخش عظیمی از اون رو از مطالب یهودی ها (تورات ) کپی برداری کردن به صورت نه چندان دقیق . برای اطلاعات بیشتر به کتاب تولدی دیگر از شجاالدین شفا و دیکسیونر های فلسفی ولتر و نوشته های باروخ اسپینوزا مراجعه کنید .

من با فرض اینکه اصلا دینی وجود داره نوشتم !!! خود محمد در قران یهودیت و مسیحیت رو تایید کرده . پس چرا خودش دینی نداشته . فقط یکتا پرست بوده. من به همه ی دوستان توصیه میکنم برنامه های ( ری استارت ) سید محمد حسینی رو گوش بدید . به زبان عامیانه همه چیز رو توضیح میده . شاید به بخشهایی از اون ایراداتی هم وارد باشه ولی در کل خوب حرفایی میزنه

0 ❤️

2016-07-10 07:15:56 +0430 +0430

1 ❤️

2016-12-20 10:38:26 +0330 +0330
نقل از: Najvaa
نقل از: Najvaa چون قرآن تدریجی طی 23 سال به پیامبر نازل شده و تاریخ نزول این ایه بعد از واقعه ی فوق هست. یکم تحقیق کن فقط منبعت سلمان رشدی نباشه دوست من ♥

چرا شعر میگی ؟! این ایه قبل از این واقعه نازل شده .
تمام فلاسفه اسلامی هم اینو میدونن و در رابطه باهاش کلی قلم فرسایی کردن تا لاپوشونی کنن این گندی رو که پیامبرت به بار اورده . و حتی فلاسفه خارجی اسلام شناس . 🙄

احتمالا به خاطر شعورت تا قبل از این کسی باهات محترمانه حرف نزده بوده که لحن حرف من رو نفهمیدی و با این لحن جواب دادی.
سلمان رشدی یه نابغه ی به تمام معناست! یک دانشمند و متفکر. اون با اون هوش و لحن فریبنده اش نتونست کاری کنه بعد تو انتظار داری با این لحنت و با هوشی که با ارفاق صفر هست چیکار کنی؟
1400 ساله هیچکس نتونسته کاری بکنه، بعد از این هم نمیتونه. بحث تعصب هم نیست، درخت اسلام ریشه کرده! به این راحتی ها نمیتونین بکنینش.
برو بخون ببین چه افرادی خواستن این کاری که تو میکنی رو بکنن و نشد؟!
اخه تو قدرت داری؟ رابطه داری؟ هوش داری؟ واقعا چی داری که فکر میکنی با اراجیفت میتونی یکسری رو از اعتقادشون برگردونی؟
دلت به بازدید تاپیکت خوشه؟ یا به افرادی که میان و تاییدت میکنن؟ اینا هر دو شون به خاطر حرف های تو نیومدن! دسته اول از کنجکاویه دسته دوم هم اعتقادشونه چه تو این اراجیف رو بگی چه نگی میدونن!
مسلمون ها هم میدونن همه اینا رو! تا حالا صد جا خوندن ولی دلشون نخواسته از اسلام برگردن!
خلاصه کنم اولا که هر کس ازاده با عقایدش هر جور میخواد زندگی کنه به تو هم ربطی نداره که عقاید هر کس چیه؟!
ثانیا اول برو حرف زدن یاد بگیر، منطق یاد بگیر، اداب معاشرت، اداب جدل یاد بگیر بعد بیاد اظهار فضل کن فضل الدوله. شعور اکتسابی نیست البته! هر وقت این ها رو توی وجودت مشاهده کردم شاید مجدد جوابت رو بدم تا اون موقع در شان خودم نمیبینم با همچین ادبیاتی هم کلام شم.
ادبیات من نسبت به تو خیلی ارام تر بود، اگر رنجیده و عصبی شدی خواستم بفهمی که حرف زدنت چه تاثیری روی مردم داره. به هرحال من مثل تو نیستم. اگه رنجیدی شرمنده

Dorod bar to

1 ❤️

2020-11-12 13:07:35 +0330 +0330

↩ زیبا و مهربان
به نظرم حقیقت هر چی باشه نباید انسانیت مونو فراموش کنیم و صحبت کردن در مورد مسائلی که مارو از هم‌ دور میکنه درست نیست من بخاطر کنجکاوی تاپیک رو خوندم ما انسانیم و هوشمند و عقل داریم و تاریخ هر طورم که باشه ما میتونیم نکات خوبش استفاده کنیم و براي بقیش از عقل استفاده کنیم که خوب و بدشو تشخیص بدیم چون این مسائل شخصین و هر کسی حق انتخاب داره واسه عقایدش ولی به نظرم اینکه بخاطر عقاید شخصیتمون به هم‌ بی احترامی کنیم درست نیست میتونیم خیلی محترمانه با هم‌ گفتگو کنیم و واسه حرفامون دلیل و منطق بیاریم مؤفق باشین🌹

0 ❤️

2020-11-20 03:25:58 +0330 +0330

کوسشر تحویل ملت نده ، خودت که خر هستی کافیه،نمیخواد بقیه رو هم خر فرض کنی

0 ❤️

2020-11-20 03:36:13 +0330 +0330

اصلا همه ی اینها به کنار یه زن ۱۷ ساله که پدر و شوهرش کشته شدن همون شب چطوری ادم میتونه این قدر بی وجدان باشه که تو این عذا بش تجاوز کنه بعدم توسط کی؟قانل پدر و شوهرش اصلا کسی که چنین کاری میکنه میتونه پیامبر باشه کاری به حرفای دوستان ندارم اما مگه میشه چنین شخصی خوب باشه وفرستاده خدا؟؟؟!!

0 ❤️

2020-11-20 03:48:11 +0330 +0330

↩ Najvaa
نمیخواد کسی بگه وقتی انسانی به زنی ۱۷ ساله که پدرو شوهرشو کشته و همون شب بش تجاوز میکنه مگه میتونه انسان خوبی باشه اصلا کاری به هیچ چیزو هیچ کس نداریم فکر کنیم اولین باره چنین چیزی رو میشنویم به این شخص ما میتونیم چه نسبتی بدیم؟پیامبر؟فرستاده خدا؟

0 ❤️

2020-11-20 03:59:08 +0330 +0330

↩ Najvaa
من خیلی وقته دیگه تو کامنتا از کسشعر بودن دین این چیزا نمیگم
و دیگه سعی نمیکنم یه عده رو روشن کنم
ولی تا الانم باورم نشده چطور همچی کسشعر مطلقی اینقدر طرفدار داره
یه سری میگن واسه سواد و عقل یه سری میگن واسه فکر نکردن
ولی در کل موفق باشی انشالله با کیر ممد محشور گردی

0 ❤️

2021-03-22 07:07:09 +0430 +0430

↩ آسام
عن سگ پس چرا به گوه تاریخ هزار و صد سال قبل اسلام شاه بزرگ ایران هخامنشی این رفتاری که تو میگی رو با ملت کشور هایی که فتح کرده نداشته؟

0 ❤️

2021-03-22 07:48:00 +0430 +0430

↩ Najvaa
پس مفهوم عصمت چی شد؟ مگر نه اینکه شما می فرمائید پیامبر از همه چیز خبر داشت؟ این یکی را به ایشان نگفته بودند؟ بعد مفهوم عده حتی در عرب جاهلی هم وجود داشت. این مفهوم برای روشن شدن وضعیت نطفه و کودکی که ممکن است وجود داشته باشد، اجرا می شد. یعنی از احکام امضایی است. مثل حج. توجیه گر نباش دوست گرامی، شما هم منبعت آخونده نباشند فقط.

0 ❤️

2021-03-22 07:50:42 +0430 +0430

↩ chakavak330
تحمیل نیست عزیز روشنگری است.

0 ❤️

2021-03-23 11:31:46 +0430 +0430

↩ Matinmahan
فراموش نکنید اون زن کنیز به حساب میومد و حق و حقوقی نداشت. کاری به دین ندارم. رسم و سنت عرب بوده. آزاد با برده خیلی تفاوت داره

0 ❤️

2021-03-23 11:40:22 +0430 +0430

↩ …Ali EÑtegham…
در عجبم از شما که خودتونو عقل کل میدونی و صاحب فرهنگ ولی نه طاقت شنیدن حرف درست رو داری و نه شعور اینکه توهین نکنی. گیریم که جناب کوروش اینکارو نکرده باشه. برو تاریخ بخون ببین با یونان چیکار کردند. چرا وقتی اسکندر ایران رو گرفت تخت جمشید رو آتش زد؟ مگه فقط تجاوز به ناموس ملل مغلوب کار زشت بوده؟ بازم میگم کاری به دین ندارم. ولی توجه به رسوم ملل مختلف میتونه اعمال اونارو توجیه کنه. البته درکش شعور میخواد.

0 ❤️

2021-03-24 13:01:27 +0430 +0430

↩ آسام
اخه تو نفهمی…
نژاد اریایی صاحب تمدن زمین هستند و خالقین تمدن انسان(نبرد من-ادولف هیتلر)…
.
.
تو صاحبین و خالقین تمدن زمین رو با اعراب جاهل و بیابان گرد مقایسه میکنی؟؟؟

بعد…میگی قتل و غارت و تجاوز غیر نظامیان کار درستی هست ؟؟؟؟نصف اسیا متعلق به هخامنشیان بوده…از هر دو انسان روی کره زمین اون موقع یک نفر زیر پرچم ایران بود…
راه و روش کوروش بزرگ و عادل پس چرا قتل و غارت و تجاوز نبود؟؟؟…جوابتو تو کتاب نبرد من برو بخون…چون اریایی اصالت تمدن کره زمینه!!!

0 ❤️

2021-03-24 13:10:50 +0430 +0430

↩ Najvaa
این مطالب رو کی گفته ؟ میگن راوی گفته ولی هیچ کس حتی راوی رو نمیشناسه و قران دست نوشته بشر برای سواری گرفتن از عوام هستش و هیچ مقدساتی در قران نیست و اگر قران رو خوب مطالعه کرده باشین یه ایه …ایه ی دیگری را نغض میکنه پس خدا هم دو رو هست و بی حواس خدا و قران …عیسی و انجیل …موسی و توراتش همه ساخته وپرداخته بشر هستند …

0 ❤️

2021-03-24 16:51:20 +0430 +0430

↩ …Ali EÑtegham…
اصالت رو از حرف زدنت میشه فهمید. بقول خودت صاحب تمدن، ولی تمدنی که نتونه فرهنگ سازی کنه و نتونه خودشو حفظ کنه به درد چی میخوره؟ آیا از نظر شما به آتش کشیدن آتن کار متمدنانه ای بود؟ من مقایسه نکردم، ولی کتابی که به عنوان سند ازش اسم بردی توسط یکی از جنایت کاران تاریخ نوشته شده. همانطور که جنایتکاری مثل هیتلر با اون حزب فاشیستی و بشدت نژادپرستش واسه شما سند شده معلومه تفکراتتون چیه. یه کم در مورد رسومات ملل مختلف مطالعه کنی دلیل کارهاییکه کردن روشن میشه. برو بخون تا بدونی یه آدم آزاد با یه برده چه تفاوتی داشته. اگر تجاوز به جسم برده جنایته کشور گشایی و به تاراج بردن هستی ملتها و به آتش کشیدن خانه و کاشانه اونها اسمش چیه؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2021-03-25 00:58:37 +0430 +0430

↩ آسام
اتش کشیدن ملت و خانه و کاشانه رو از محمد پیامبر شما و فامیل های محترمش مانند عمر و ابوبکر و علی باید بپرسی…ما اریایی ها با این کار ها بیگانه ایم…اما شما عرب پرستان حسابی اشنا…

0 ❤️

2021-03-25 02:53:54 +0430 +0430

↩ …Ali EÑtegham…
من از عرب حمایت نکردم. آتن رو هخامنشیان آتش زدند. حرف من این بود که برای فهم بعضی کارهاییکه صورت میگیره باید به قوانین و رسوم ملتها هم نگاه کرد. هرچند که پادشاهان هخامنشی مانند اعراب مسلمان با زور سرنیزه بر نصف دنیای اونموقع به قول شما فرمانروایی کردند.

0 ❤️

2021-03-25 09:45:01 +0430 +0430

ممنون واسه معلوماتت واقعا از این ادم های کی الکی دفاع میکنن از اسلام خسته شدم .اینجور ادما فقط از ترس حرف میزنن .وگرنه تمام اسلام ساختگی
میگه همه ی ما فرزند ادم و حوا هستیم.افریقاییا .چینی .سرخ پوست . و تمام نژادی های دیگه سیستم ساخترای جهشی.و دی ان ای غز همدیگر کاملا جدا هستن .فقط به یه ارباب غایب پنها میبرن.

0 ❤️

2021-04-17 03:06:59 +0430 +0430

↩ آسام
عزیز میدونی داری چی میگی!؟
یعنی پیامبر یک دین بقولی فراگیر و قابل اجرا در هر برهه زمانی به همین راحتی حق انسانیت رو زیر پا میزاره و چون پیامبره اجازه داره زن مردم رو ببره باهاش بخوابه و بنام اسلام اونو اسیر بدونه و حق خودش بدونه که هر کاری دلش میخواد بکنه؟
از اینکه اسلام دینی پر از تبصره جهت حلال کردن و موجه کردن اعمال کثیفه که شکی نیست اما مگر اسلام دم از حق انسانی و انسانیت نمیزنه؟
پس چطور اینقدر راحت از سردسته گرفته تا سرباز عادی انسانیت رو زیر پا گذاشته و برای ارضای هوای نفس خود دست به تجاوز و… زده. مگر زنا در اسلام حرام نیست؟
زمانی که اون ملخ خور وحشی در زمان حمله اینهمه به زنهای مردم تجاوز کردند نمیدونستن که اون زیر خوابیده بدبخت آیا شوهر داره یا نداره، اونوقت این حرکت وحشیانه زنا محسوب نمیشه؟
یا تو جنگها تبصره داره که زنا حلال میشه و خیالی نیست…!!!

0 ❤️

2021-04-17 03:27:17 +0430 +0430

همتون عقلتونو از دست دادین که دارین درباره کس بازی ۱۴۰۰ سال پیش یه عرب حرف میزنین
تکلیف محمد و دینش خیلی وقته روشنه

0 ❤️

2021-04-17 04:18:29 +0430 +0430

چراغی را که ایزد برفروزد
چو ابله پوف کند ریشش بسوزد
جواب مردم ابله بجز خموشی نیست
که حرفشان بجز از وق وق وخروشی نیست
برو تو احمق نادان بگو به اربابت
که خودفروش تویی دین مافروشی نیست

0 ❤️

2021-04-17 04:20:25 +0430 +0430

آبادی بتخانه زویرانی ماست
جمعیت کفر ازپریشانی ماست
اسلام به ذات خود ندارد عیبی
هرعیب که هست در مسلمانی ماست

2 ❤️

2021-04-17 04:46:28 +0430 +0430

#رسول الله حشر

0 ❤️

2021-04-17 04:58:44 +0430 +0430

اینجا شهوانیه یا اتاق تاریخ عزیزم برو بیشتر مطالعه کن به نفعته چون داری مسئله رو غلط جلوه میدی از زبان ادم اشتباهی.ادم رو یه منبع کلید نمیکنه من کتاب های تاریخ خیلی خوندم و بعضا هم تدریس کردم این منبعت اومده جلوه خراب کنه نه حقیقت و بگه.ممنون بازم ازت

0 ❤️

2021-04-17 07:06:35 +0430 +0430

↩ زیبا و مهربان
ایول خوب بود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «