احترام به اعتقادات ديني

1393/06/31

با سلام
دوستان اخيرا ديديم كه يك سري اكانت ها با فحاشي به دين اسلام ، كتاب مقدس قرآن و پيامبر اسلام قصد تحريك اذهان كاربران و هدايت ذهن و فكر كاربران به سمت تاريكي رو دارند . قطعا هيچ اميدي به درمان ذهن بيمار اين گونه افراد نيست و مناظره با اين افراد اتلاف وقته . اما از طرفي اين وضع به هيچ وجه قابل تحمل نيست .
آيا به نظر شما ميشه تنفر از رژيم كنوني دليل تنفر از اسلام هم باشه؟ آيا تنفر از اعراب ميتونه دليل تنفر از اسلام باشه؟ اين موضوعات هيچ ربطي به هم ندارند.
كسايي كه دم از روشن فكري و آزادي بيان ميزنن بايد اندكي به شعور خودشون مراجعه كنند و بفهمند كه بايد به عقايد ديگران احترام بذارند يا حتي الامكان با زبان ملايم نظراتشون رو مطرح كنند نه با فحاشي و حتاكي به ساحت مقدس پيامبر و قرآن و امامان… از ادمين خواهش ميكنم به اين وضع رسيدگي كنه و دوستاني كه با من هم نظر هستن ابراز وجود كنند تا اين دوستان حد خودشون رو بدونند و متوجه بشن كه كاربران سايت شهواني مملو از افراد با اعتقادات و ديدگاه هاي مختلف هست و نبايد اين بي حرمتي رو ادامه بدن .

با تشكر

Am!r

2594 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-09-23 02:50:12 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي][quote=رستم فرخزاد]بنده الان با احترام با شما صحبت میکنم و میگم گند بزنن تو تمام مقدسات اسلامی. قبل از اسلام ما مقدسات داشتیم ولی مسلمانان وحشی به بدترین وجه ممکن به همش توهین کردن پس ما هم توهین میکنیم…[/quote]

الان به اسلام توهين نميكني بلكه داري به ميليون ها ايراني توهين ميكني كه اين اعتقادات براشون ارزش داره . آيا اعراب صدر اسلام رو با ايرانيان الان يكي ميدونيد؟[/quote]
عزیزم اعراب صدر اسلام که به ایران حمله کردن و مقدسات مارو به آتیش کشیدن کیا بودن؟
چقدر تاریخ رو میدونی؟مشاور اصلی عمر علی بود ،سردارهای سپاه عمر حسن و حسین و عباس بودن اینا خون هزاران ایرانیو فقط بخاطر پول و غارت و چپاول ریختن به نظرت به این افراد باید مدال افتخار داد؟

0 ❤️

2014-09-23 03:28:47 +0330 +0330

دوست من…باز هم که عین میمون…هر چی از بچگی به خوردت دادن رو تکرار میکنی!
ملاها بهت گفتن فراماسونها به مهدی اعتقاد دارند!؟
ملاها بهت گفتن تمام ادیان به آخرت معتقدند!؟
چرا هر چی ملاها بهت یاد میدن در باب دیگر ادیان…تو باور میکنی!؟
علی شریعتی گه خورده که متفکر بوده
تو چرا یک نفر رو یا دربست قبول میکنی…یا دربست رد میکنی!؟
این نشانه اخلاق تقلیدی توست
ما ممکنه یک نفر رو تا نود درصد قبول کنیم…یک نفر رو تا ده درصد
ولی تو یا صددرصد یکی رو قبول میکنی یا صددرصد رد
این افکار به ما تزریق شده!؟!؟!
مگر ما سیب زمینی هستیم که کسی آمپول برداره بما تزریق کنه!؟
ما انتخاب کرده ایم این افکار را …نه مانند تو که از بچگی هر چی بهت تزریق کرده اند…دربست قبول داری و بدون کم و کاست تکرار میکنی
تو واقعا فکر میکنی یه جایی هست بنام بهشت که الله میخواد اونجا واسه کسانیکه چاپلوسیش رو میکنن…خانوم بیاره!؟ خانومهایی که هر چی میگائیشون…بازم باکره میشن هر بار!؟
یا مثلا فکر میکنی واقعا جوبهای عسل و شربت هست اونجا!؟
یا مثلا فکر میکنی واقعا یه جایی هست بنام جهنم… که عقربهای 15متری داره!؟ و سرب داغ میریزن توی حلق آدمی که الله رو چاپلوسی نکرده!؟
هر ی از بچگی بهت تزریق کردن رو تکرار نکن…کمی متفکر باش

0 ❤️

2014-09-23 03:37:24 +0330 +0330

درسته اعتقاد مال انسان متفكره
ولي چرا فكر ميكنين من از ملاها خوشم مياد؟منم به اندازه شما دل خوشي از آخونديسم حاكم و اين رژيم ندارم منم خيلي از تعابيري كه اين ها از اسلام و قرآن ميكنند رو قبول ندارم اينها وجه ي اسلام رو به گند كشيدن. من به هيچ وجه نميتونم حرف ها و القائات اين رژيم و ملا ها رو بپذيرم من توي دوران مدرسه هميشه با معلم ديني بحثم ميشد و اكثر اوقات زنگ ديني رو بايد خارج از كلاس ميگذروندم چراكه واقعا خيلي از تعابير و معذرت ميخوام حرفهايي كه ميزنند به معناي واقعي كلمه كس شعرهايي هست كه از خودشون درميارند. اسلام با كسايي كه اسلام رو اجرا ميكنند و مي كردند كاملا متفاوته چيزي هم كه الان دارم راجبش باهاتون بحث ميكنم اعتقاد قلبي و منطقي من هست ولي شما دائما يا از بسيجي ها حرف ميزنيد يا از آخوند يا از اعراب كنوني عربستان يا اعراب صدر اسلام كه به ايران حمله كردند. و اسلام به اين خاطر محكوم ميكنيد و فحاشي ميكنيد
من نميگم اعراب كار خوبي كردند كه به ايران حمله كردن ولي آيا واقعا ظهور اسلام در ايران و برابري و مساوات بهتر نبود تا اون جامعه پرا از اختلاف طبقاتي؟ حتما ميدونيد كه پيامبر اول به شاه ايران نامه نوشت ولي شاه بي احترامي كرد ! و مديوني اگه بخواي بگي اعراب بخاطر تاراج و كشت و كشتار و خونريزي حمله كردند اگ هم اينجوري بوده قطعا فساد در بين سرداران عرب بوده وگرنه هدف اسلام هرگز چنين نبوده نيست و نخواهد بود

0 ❤️

2014-09-23 03:39:58 +0330 +0330

اين نشانه شخصيت تو هست كه بجاي جواب دادن من انگشتت رو به طرف من و شخصيت و عقل و شعورم ميگيري.و همش از غل و زنجير دوران كودكي حرف ميزني؟ كدوم غل و زنجير؟ اگه غل و زنجيري بوده به پاي توهم بسته شده چطور من سيب زميني هستم كه بهم تزريق ميكنند ولي تو يك انسان متفكر هستي كه بهت چيزي تزريق نميشه؟
ژست نگير برادر من

0 ❤️

2014-09-23 03:46:46 +0330 +0330

متسافم كه شما از قيامت و بهشت و جهنم فقط خانم و باكره بودن و شراب و عسلش رو فهميديد. حالا اينا تزريقاتي هست كه از كودكي به من كردن يا تو داداش؟ خداوكيلي چقدر اطلاعات داري كه با اين قاطعيت حرفهاي بي بن و منطقي رو تكرار ميكني

0 ❤️

2014-09-23 03:48:52 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]اين نشانه شخصيت تو هست كه بجاي جواب دادن من انگشتت رو به طرف من و شخصيت و عقل و شعورم ميگيري.و همش از غل و زنجير دوران كودكي حرف ميزني؟ كدوم غل و زنجير؟ اگه غل و زنجيري بوده به پاي توهم بسته شده چطور من سيب زميني هستم كه بهم تزريق ميكنند ولي تو يك انسان متفكر هستي كه بهت چيزي تزريق نميشه؟
ژست نگير برادر من[/quote]
این رو هم ملاها بهت یاد دادن که اسلام باعث شد اختلافات طبقاتی برداشته بشه
خسروپرویز دمش گرم که به نامه محمد بی احترامی کرد
من به سن 18سالگی که رسیدم… کم کم اون افکاری که از بچگی بهم تزریق شده بود رو انداختم دور…چون قدرت تفکر داشتم…تو چی!؟ حفظشون کردی…همین
اگه ملاها اسلامو نمی فهمن…اونا که تمام عمرشون رو صرف قرآن و حدیث کردن…تو اسلام رو میفهمی که حتی یکبار هم قرآنو بفارسی نخوندی!؟
نه جون من…واقعا فکر میکنی یه جایی هست بنام بهشت که میخوان خانم بیارن بکنیم به پاداش چاپلوسیهامون برای الله!؟ واقعا فکر میکنی خانم میارن بکنیم برای جایزه!؟

0 ❤️

2014-09-23 03:55:48 +0330 +0330

تو نه سن منو ميدوني نه اينكه از چه خانواده اي هستم نه ميزان تحصيلاتمو نه اينكه چقدر تا به حال مطالعه كردم فقط داري قضاوت بيجا راجب من ميكني . من يه پيشنهاد برات دارم … حرفي كه به همه شمايي كه منكر اسلام هستيد ميزنم … اعتقاداتتون رو واسه خودتون نگه داريد. قرن بيست و يك قرني نيست كه بخوايم بخاطر اين چيزها بحث كنيم…

0 ❤️

2014-09-23 04:02:54 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]تو نه سن منو ميدوني نه اينكه از چه خانواده اي هستم نه ميزان تحصيلاتمو نه اينكه چقدر تا به حال مطالعه كردم فقط داري قضاوت بيجا راجب من ميكني . من يه پيشنهاد برات دارم … حرفي كه به همه شمايي كه منكر اسلام هستيد ميزنم … اعتقاداتتون رو واسه خودتون نگه داريد. قرن بيست و يك قرني نيست كه بخوايم بخاطر اين چيزها بحث كنيم…[/quote]
قرن بیست و یک رو کفار کرده اند قرن مدرن…وگرنه همون قرن 13 هم فرقی با امروز نمیکرد
تا دین کنار نرفت…قرن 21 بوجود نمی اومد با اینهمه پیشرفت
من یک سوال دارم ازت و جواب بده
در قرآن اومده که هر کی چاپلوسی الله رو بکنه…الله واسش خانمهایی میاره که هر چی بکنی…بازم پرده های کساشون تعمیر میشه و تو هر بار که میگاییشون…لذت بیشتری از پاره کردن کس اون خانمه بدست میاری…اینو قبول داری یانه!؟

0 ❤️

2014-09-23 04:07:22 +0330 +0330

نه خير اصلا اين حرفتو قبول ندارم تا حالا هم نشنيدم اين حرفتو .
چرا شما فكر ميكني حوري بهشتي كه اسمش تو قرآن اومده به خايه مالا داده ميشه و پرده كسشون پاره نميشه و هرچي بكني بازم…
چرا همچين تعبيري ميكني؟ كسي كه چاپلوسي ميكنه به بهشت نميره خدا به چاپلوسي كسي نياز نداره . من راجب حوري هيچي نخوندم و هيچ علاقه اي ندارم بخونم قطعا هم چيزي هست كه آخونداي جاكش پياز داغشو زياد كردن

0 ❤️

2014-09-23 04:10:45 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]نه خير اصلا اين حرفتو قبول ندارم تا حالا هم نشنيدم اين حرفتو .
چرا شما فكر ميكني حوري بهشتي كه اسمش تو قرآن اومده به خايه مالا داده ميشه و پرده كسشون پاره نميشه و هرچي بكني بازم…
چرا همچين تعبيري ميكني؟ كسي كه چاپلوسي ميكنه به بهشت نميره خدا به چاپلوسي كسي نياز نداره . من راجب حوري هيچي نخوندم و هيچ علاقه اي ندارم بخونم قطعا هم چيزي هست كه آخونداي جاكش پياز داغشو زياد كردن[/quote]
آقا…سوره 35 الواقعه رو قبول داری که توش گفته شده که الله میخواد خانم بیاره واسه مومنا یا نه!؟
اه… چقد می پیچونی

0 ❤️

2014-09-23 05:58:51 +0330 +0330

سوره 35 واقعه؟؟؟؟؟
گفته خدا ميخواد خانم بياره؟؟؟؟؟
برو بابا من با تو حرفي ندارم خيلي بچه گانه هست حرفات

0 ❤️

2014-09-23 06:02:14 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]سوره 35 واقعه؟؟؟؟؟
گفته خدا ميخواد خانم بياره؟؟؟؟؟
برو بابا من با تو حرفي ندارم خيلي بچه گانه هست حرفات[/quote]
عجب…!!!
پس از خانمهای بهشتی(حورالعین) توی بهشت خبری نیست و قرآن دروغه!؟

0 ❤️

2014-09-23 09:59:01 +0330 +0330

نه خير قرآن دروغ نيست… اين ايه رو ميگي :
بستر ها و همخواباني بلندمرتبه كه ما آن ها را در كمال آفريديم و زنان آن را باكره گردانديم و شوهر دوست و جوان قرار داديم .
دوست من اين ها همش تعابيري از پاداش كساني هست توي اين دنيا آدم هاي شريفي باشن انسانيت داشته باشند. پندار نيك گفتار نيك كردار نيك . قرآن به زباني صحبت ميكنه كه عقل ناقص تو بتونه دركش كنه كه توام ازش بعنوان خانمي كه هرچي بكنيش پردش پاره نميشه تعبير ميكني

0 ❤️

2014-09-23 10:41:31 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]نه خير قرآن دروغ نيست… اين ايه رو ميگي :
بستر ها و همخواباني بلندمرتبه كه ما آن ها را در كمال آفريديم و زنان آن را باكره گردانديم و شوهر دوست و جوان قرار داديم .
دوست من اين ها همش تعابيري از پاداش كساني هست توي اين دنيا آدم هاي شريفي باشن انسانيت داشته باشند. پندار نيك گفتار نيك كردار نيك . قرآن به زباني صحبت ميكنه كه عقل ناقص تو بتونه دركش كنه كه توام ازش بعنوان خانمي كه هرچي بكنيش پردش پاره نميشه تعبير ميكني[/quote]
خب…پس قبول داری که توی قرآن اومده که الله میخواد واسه کسی که اون رو عبادت کرده… خانوم بیاره که هرچی کیرت رو بزنی توی کسش… بازم باکره میشه!؟
قبول داری که الله میخواد خانوم بیاره یا نه!؟

0 ❤️

2014-09-23 10:47:42 +0330 +0330

[quote=Ipenis][quote=جاكش آفريقايي]نه خير قرآن دروغ نيست… اين ايه رو ميگي :
دوست من اين ها همش تعابيري از پاداش كساني هست توي اين دنيا آدم هاي شريفي باشن انسانيت داشته باشند. پندار نيك گفتار نيك كردار نيك . قرآن به زباني صحبت ميكنه كه عقل ناقص تو بتونه دركش كنه كه توام ازش بعنوان خانمي كه هرچي بكنيش پردش پاره نميشه تعبير ميكني[/quote]
خب…پس قبول داری که توی قرآن اومده که الله میخواد واسه کسی که اون رو عبادت کرده… خانوم بیاره که هرچی کیرت رو بزنی توی کسش… بازم باکره میشه!؟
قبول داری که الله میخواد خانوم بیاره یا نه!؟[/quote]
نه برادر این حرفو اصلا"نزن.
خداکسکش نیست.اونم کسکشی که فقط دخترمیاره.
این عقیده ی مسلمونهاست که بجزشکم وزیرشکم چیزی رونمی بینندواگه این صفات روبرای خداشون قائل نشندهیچوقت بهش ایمان نمیارند.

0 ❤️

2014-09-23 10:59:36 +0330 +0330

[quote=amir.m.m][quote=Ipenis][quote=جاكش آفريقايي]نه خير قرآن دروغ نيست… اين ايه رو ميگي :
قبول داری که الله میخواد خانوم بیاره یا نه!؟[/quote]
نه برادر این حرفو اصلا"نزن.
خداکسکش نیست.اونم کسکشی که فقط دخترمیاره.
این عقیده ی مسلمونهاست که بجزشکم وزیرشکم چیزی رونمی بینندواگه این صفات روبرای خداشون قائل نشندهیچوقت بهش ایمان نمیارند.[/quote]
درود بر شما…من هم خدای واقعی رو نگفتم
خدای موصوف در قرآن رو گفتم

0 ❤️

2014-09-23 16:15:44 +0330 +0330

جناب جاکش شما همون به شغل شریفت ادامه بده وبه دین وسیاست کاری نداشته باش !

0 ❤️

2014-09-23 16:40:17 +0330 +0330

من دل خوشی از اسلام ندارم ولی با توهین بهش مخالفم.درسته برخی از احکام اسلام وحشی گری محضه ولی باید به دور از توهین و تخریب با هم بحث کنید نه اینکه مدام به اعتقادات هم توهین کنید.ضمنا اگه نظر منو بخواید زدن اینجور تاپیکا رو اونم تو سایت سکسی درست نمیدونم ولی خب کسی که نظر منو نخواست ?

0 ❤️

2014-09-23 17:42:45 +0330 +0330

[quote=اکبر بروسلی]من دل خوشی از اسلام ندارم ولی با توهین بهش مخالفم.درسته برخی از احکام اسلام وحشی گری محضه ولی باید به دور از توهین و تخریب با هم بحث کنید نه اینکه مدام به اعتقادات هم توهین کنید.ضمنا اگه نظر منو بخواید زدن اینجور تاپیکا رو اونم تو سایت سکسی درست نمیدونم ولی خب کسی که نظر منو نخواست ?[/quote]
درسته.بیائیدادیبانه بحث کنیم.
وچون حضرت ختمی مرتبت پی به ایمان امتش پی بردشبی سراسیمه به منزل ابوبکررفت وگفت من بدیدارخدابه آسمان رفتم.
بابراق.
طی سفرم توقفی هم دربیت المقدس داشتم.
1-حضرت فراموش کردندخدادرهمه جاحضوردارد.
2-حضرت نمیدانستنددربالای جوچیزی بنام هواوجودندارد.
3-خر ایشان "براق"احتمالا"اولین حیوان فضانوردهستند.
نکته قابل توجه اینست که حضرت درانتخاب دوچیزاشتباه بسیاربزرگی کردند
یکی دوست شدن باخائنی همچون ابوبکروبرگزیدن فاحشه ای بنام عایشه.
شیعیان اصولا"عادت دارنداین اشتباهات نبوی رانادیده بگیرند.
بطورمثال بااینکه حضرت بارهایادآورمی شدندکه معجزه ای ندارندولی مسلمانان این سخن راازشکسته نفسی پیغمبرمیدانندفقط فراموش می کنندمعجزه ای بنام قرآن بدردکافرین بی سوادنمیخوردتاایمان بیاورند.
باری ازدیگرصفات بارز امامان شیعه نبودن نامشان درقرآن است که این رانیزشیعیان برپیغمبرعظیم الشان میبخشند.
باری امامان معصوم بادلی مهربان وآکنده ازرافت الهی چنان باعشق ومحبت سرمخالفان رامیبریدندکه کافران نه تنهادردی احساس نمی کردندبلکه برای بریده شدن سرشان توسط ائمه ی معصومین سبقت میجستند.

0 ❤️

2014-09-24 03:25:08 +0330 +0330

آها پس شما به يه خداي واقعي ايمان داريد نه خداي موصوف در قران؟؟؟؟بله بله …
جالبه چقد روشن فكر زياد شده

0 ❤️

2014-09-24 03:47:17 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]آها پس شما به يه خداي واقعي ايمان داريد نه خداي موصوف در قران؟؟؟؟بله بله …
جالبه چقد روشن فكر زياد شده[/quote]
زیادی یا کمی روشنفکر…دلیل بر حقانیت شما یا ما نیست
دودوتا 4تا میشود…هر چند عده زیادی بگویند 54میشود
من به هیچوجه باور نمیکنم که خدا بیاد و بگه میخوام براتون خانوم بیارم اگه منو عبادت کنید
اصلا همچین مهملی رو باور نمیکنم

0 ❤️

2014-09-24 03:49:15 +0330 +0330

بقول Ipenisنميشه يك چيز رو بطور مطلق قبول داشت …منم به اين جمله معتقدم… نميشه گفت اسلام نقص نداره اما از همه اديان و فرقه ها كامل تره

0 ❤️

2014-09-24 03:53:58 +0330 +0330

باشه قبول باور كردن اين كه خدا خانم مياره سخته . ولي آيا باور كردن اينكه : آدمايي كه توي دنيا ظلم ميكنند و بقول قران از زيان كاران هستند با انسان هايي كه شريف هستند و بقول قرآن جز محسنين هستند واقعا بين اينها نبايد فرقي باشه؟ كسي كه دزدي ميكنه نبايد مجازات بشه؟برپايي روز رستاخيز لزومي نداره؟ جايي كه ما نرفتيم و هيچكس نرفته رو نميشه تحليل كرد قطعا . وقتي بخواب ميريم و خواب ميبينيم ميتونيم حدس بزنيم كه قراره چه چيزي رو در خواب ببينيم؟ ميتوني حدس بزني وقتي ميميري به كجا ميري ؟تو ميداني؟ من نميدانم! اما قرآن يك تصوير از آن روز برايمان ترسيم كرده كه من فكر ميكنم راست باشه و شما آن را انكار ميكنيد . و قطعا روزي همه پرده ها كنار خواهد رفت.

0 ❤️

2014-09-24 04:06:13 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]تصوير از آن روز برايمان ترسيم كرده كه من فكر ميكنم راست باشه و شما آن را انكار ميكنيد . و قطعا روزي همه پرده ها كنار خواهد رفت.[/quote]
خب…من هم به اژدهای 7سر که در کهکشان قورباغه واقع شده و هر کس عبادتش نکنه اون رو بعد از مرگ میخواد بگاد معتقدم
تو که الله رو می پرستی…یک روز حقیقت بر تو روشن خواهد شد که راه من درست است
و اژدهای 7سر کهکشان قورباغه ای… میخواد واسه ما خانم بیاره…هر کی عبادتش کرده
و تو ای معتقد به الله…تو در آنروز ضرر خواهی کرد

0 ❤️

2014-09-24 04:13:15 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]باشه قبول باور كردن اين كه خدا خانم مياره سخته . ولي آيا باور كردن اينكه : آدمايي كه توي دنيا ظلم ميكنند و بقول قران از زيان كاران هستند با انسان هايي كه شريف هستند و بقول قرآن جز محسنين هستند واقعا بين اينها نبايد فرقي باشه؟ كسي كه دزدي ميكنه نبايد مجازات بشه؟برپايي روز رستاخيز لزومي نداره؟ جايي كه ما نرفتيم و هيچكس نرفته رو نميشه تحليل كرد قطعا . وقتي بخواب ميريم و خواب ميبينيم ميتونيم حدس بزنيم كه قراره چه چيزي رو در خواب ببينيم؟ ميتوني حدس بزني وقتي ميميري به كجا ميري ؟تو ميداني؟ من نميدانم! اما قرآن يك تصوير از آن روز برايمان ترسيم كرده كه من فكر ميكنم راست باشه و شما آن را انكار ميكنيد . و قطعا روزي همه پرده ها كنار خواهد رفت.[/quote]
اینکه کسیکه ظلم کرده حتما باید مجازات بشه…اینها آرزوهای خوشایند بشر نادان است… وگرنه واقعیت خیلی تلخه… هیچ آخرتی نیست که چوب توی کون ظالم کنن
بعدش هم…اسلام که نگفته هر کی ظلم کنه…در آخرت چوب توی کونش میکنن… چون اسلام و رهبران اسلام …اساسا خودش بزرگترین ظالم است به بشر
در قرآن اومده هر کس برای الله شریک قائل شود و یا او را عبادت نکند به جهنم میرود…نه هر کس به مردم ظلم کند و دزدی کند…
اساسا اسلام مشکلی با دزدی و تجاوز و قتل ندارد…به شرطی که خسارت بر غیرمسلمانان باشد
ظالم از نظر اسلام کسیست که نماز نخواند و گفته شده که الله…ظالم را خواهد گائید در جهنم
ظالم=مشرک و کافر
و نه کسیکه از کسی دزدی کرده
اتفاقا قتل غیرمسلمانان در اسلام…بسیار توصیه شده و مستحب است
همچنین دزدی از غیرمسلمانان توصیه موکد شده
هیچ آخرتی نیست…اینها آرزوهای بشر است…برای دلخوش کردن خود
واقعیت در تناسخ است…نه آخرت

0 ❤️

2014-09-24 09:13:35 +0330 +0330

اگه آخرت نيست پس بشر براي چي خلق شد؟ كي خلقش كرد؟ خود به خود بوجود آمد؟

0 ❤️

2014-09-24 10:22:53 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]اگه آخرت نيست پس بشر براي چي خلق شد؟ كي خلقش كرد؟ خود به خود بوجود آمد؟[/quote]
میدونی مثل تو مثل چیه!؟
یه عده که به خودشون امید میدن که در ادامه این بیابان…حتما یک آبادی چیزی هست…ولی هر چه میروند جلوومی بینند چیزی نیست و در ناهیت می فهمند که دروغ بوده
دوست من…آیا شنیده ای حقییقت تلخ است…و دروغ شیرین است!؟
اینکه ما آرزو داشته باشیم ظالمین به سزای عملشون برسند…این فقط آرزوست تا تلخی حقیقت را از یاد ببریم…آرزو…همین
اینکه ما پس برای چی خلق شدیم…پس حتما یه جایی هست که بهمون خانوم میدن بکنیم به اسم بهشت… اینا حرفای بچگانه است که کسانی باور میکنن که ضریب هوشی در حد جلبک دارند
اصلا بیا باور کنیم که آخرت هست… قبول؟
فکرکردی در قرآن گفته شده که ظالمین میخواهند بروند جهنم و نیکوکاران به بهشت!؟
فکر کردی اینو گفته؟@؟
به هیچ وجه
در قرآن گفته شده ظالم کسی است که کافران را نخواهد بکشد و یا کافر باشد
ظالم کسی است که دلش رحم و عطوفت داشته باشد و یا الله را نپرستد…او به جهنم خواهد رفت چون ظالم است
مظلوم در قرآن کسی است که اموال کفار را بخورد و آنها را بکشد و به آنها تجاوز کند
پس اگر در قرآن هم گفته شده ظالم به جهنم میرود و مظلوم به بهشت…باید ببینیم تعریف قرآن از ظالم و مظلوم چیست

0 ❤️

2014-09-25 10:10:51 +0330 +0330

ظاهرا بحث كردن فايده اي نداره … اميدوارم كه حرف هاتون درست باشه چون اگه غير از اين باشه شما و امثال شما بدجور ضرر خواهند كرد و اگر حرفتون درست باشه معلوم ميشه كه ميلياردها انسان در طول تاريخ ضرر كردند و زندگيشون رو در حماقت گذروندن. وقت بخير

0 ❤️

2014-09-25 10:15:57 +0330 +0330

خودت چند نمونه از این “اعتقادات مقدس دینیت!” رو نام ببر ببینیم بلدی؟!

0 ❤️

2014-09-29 17:10:24 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]اگه آخرت نيست پس بشر براي چي خلق شد؟ كي خلقش كرد؟ خود به خود بوجود آمد؟[/quote]

حضرت خیام :

از آمدنم نبود گردون را سود
از رفتن من جلال و جاهش نفزود
وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود
کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود ؟

ای بس که که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبود هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود.

این بحر وجود آمده بیرون ز نهفت
کس نیست که این گوهر تحقیق بسفت
هر کس سخنی از سر سودا گفتند
زان روی که هست کس نمیداند گفت.

عمق مطلب رو از داخل اشعار فوق میتونی بدست بیاری…

0 ❤️

2014-09-29 17:16:12 +0330 +0330

ونایی ک میگن توهین ب اعتقادات توهین ب فرد نیست .

پس من میگم کیرم تو اعتقادادتون حالا هرچی هست . ب اعتقادتون توهین کردما . ب را گوزتون بر نخوره

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «