اعتراض یک گی به گی نماها

1396/08/02

لطفا متن رو تا اخر کامل و با دقت بخونید،وقت برای فحاشی و مغلطه زیاد دارین…ضمنا،این یه دل نوشته است،پس دنبال منبع و این چیزا نباشین…

نود درصد پروفایل های این سایتو که میبینم تو بخش گرایش جنسی به کلمه (همجنسگرا) میرسم،ولی یه سوال،چرا وقتی گی ها پنج درصد جامعه رو هم تشکیل نمیدن،اکثریت این سایت به دنبال کثافت کاری های خودشون به اسم گی بودن هستن؟چرا یه مشت سگ حشری بی همه چیز،که از فرط بی عرضگی تو رابطه داشتن با دخترا باید اسم امثال من که به خاطر همین کونی ها زندگیم به فاک رفت و الانم به لطفشون هر لحظه ممکنه بلایی سر خودم بیارم رو روی خودشون بزارن؟

در بقیه این تاپیک،این دسته افراد رو به احترام یکی از ادمایی که حرفا و چرندیاتش همیشه شکنجم میکنه (کونی) یا به احترام امثال خودم (همجنسباز) صدا میکنم،مهم هم نیست که اسم (فاعل) روشون باشه یا (مفعول)،چون از دید من هم اون حیوونی که واسه کیر تو ماتحتش له له میزنه کونیه،هم اون بی همه چیزی که حاضره به همجنسش تجاوز جنسی بکنه،همجنسگراهارو هم (همجنسگرا) یا (گی) صدا میکنم…برای شروع از فرق های بین (همجنسگرا) و (همجنسباز) میگم…

همجنسگرایی یه احساس خاصه،یه احساس مقدس،یه عشق خالص به همجنست،یعنی تو پیش یکی از همجنسات اروم میگیری و پیش یه همجنس احساس ارامش میکنی،یعنی تو اینقدر وابسته (یک نفر) از بین همجنسهات میشی که میتونی به خاطرش قید داشتن رابطه جنسی رو هم بزنی،تقریبا مثل عشق بین زن و مرد،ولی همجنسبازی چیه؟معنیش اینه که مثلا شما که همجنسبازی،گرایش احساسی به همجنست نداری،ولی برای ارضای جنسی حاضری با همجنست باشی،معمولا پی افراد کم سن برای تجاوز جنسی میگردی و در کل انگل و موجودی اضافه هستی که مایه ننگ همجنسهات محسوب میشی…

مقایسه بین کونی ها و گی ها زیاد سخت نیست،پس بررسیش میکنیم؛

1_گرایش عاطفی:همجنسگرا نمیتونه گرایش عاطفی و روانی به جنس مخالف داشته باشه،پس گرایش عاطفیش معطوف به همجنسشه…همجنسباز میتونه گرایش کمی به همجنس هم داشته باشه ولی گرایش عاطفیش به جنس مخالف خیلی خیلی بیشتره…

2_گرایش جنسی:همجنسگرا کمترین گرایش جنسی به جنس مخالف نداره،مثلا اگه یکی از جنس مخالف جلوی یه گی باشه اون ابدا تحریک نمیشه و حتی ممکنه با دیدن اندام های جنسی جنس مخالف حالش بد بشه…برای یه همجنسباز فرق نمیکنه،سوراخ باشه گولاخ باشه،چه خر باشه،چه سگ باشه چه زن باشه چه مرد باشه،برای اونا فرقی نداره،اونا به هر سوراخی به عنوان ارضا کننده شهوت نکبتشون توجه میکنن،حتی اگه اون سوراخ،سوراخ قفل در باشه…

3_تشکیل زندگی و ازدواج:گاهی یه گی تو یه کشور با مردم عقب مونده مثل ایران مجبور میشه با یه زن ازدواج کنه تا از تیغ نگاه و چرندیات و فضولی مردم در امان باشه و در خفا با معشوقش روابط خودش رو داشته باشه…ولی در کشورهایی که همجنسگراها حق ازدواج دارن،قطعا اون فرد با کسی که دوستش داره ازدواج میکنه،یعنی با یک مرد…یه کونی هیچوقت با همجنسش ازدواج نمیکنه،فقط کونی بازیشو میکنه و میره سراغ قربانی بعدی…

4_تجاوز جنسی:یه گی نمیتونه متجاوز باشه،چون فردی هستش به شدت احساساتی،برعکس یه کونی که کلا کارش تجاوز کردن به همجنسشه (از نظر من هر دو قشر فاعل و مفعول کونی متجاوز هستن،در ادامه میفهمید چرا)…

5_داشتن فرزند خوانده با همجنس:گی ها میتونن یه بچه رو ازپرورشگاه نجات بدن و با محبت بزرگش کنن،ولی یه کونی که اصلا با همجنسش ازدواج نمیکنه!

6_تنوع طلبی:یه گی به معشوقش وفاداره و ازش دل نمیکنه،برعکس همجنسبازا که دم به دقیقه پی سوراخ یکی دیگن و براشون جنسیت و سن فرد مورد تجاوز فرق نمیکنه،بچه،نوجوون،میانسال یا شایدم پیر:/

7_بیماری دونستن همجنسگرایی:یه گی میدونه که بیمار نیست و یه ادم عادی با کمی تفاوته،مگر این که اونقدر زیر گوشش بگن تو مریضی که اونم در اثر تلقین باور کنه،در حالی که اکثریت همجنسبازا میدونن مشکل روانی دارن ولی دوست ندارن بهش اعتراف کنن،مخصوصا تو ایران با این اوضاع کیری جامعه تخمیش،فک میکنن عادین اما نه!همه،حتی خودشون میدونن که این عادی نیست!

8_نیاز به درمان:گی ها هیچ نیازی به درمان ندارن،چون اصلا بیمار نیستن،برعکس همجنسبازا که باید درمان بشن…

9_پدوفیلی:به لطف کونی ها،گی بودن مترادف با پدوفیلی و تجاوز به موجودات معصومی مثل بچه ها هستش،حداقل در بیشتر جاهای این خراب شده،در حالی که گی ها ادم های اروم و پراحساسی هستن که برعکس کونی ها،محاله بتونن به یه بچه صدمه بزنن…

این تفاوت هارو بیشتر میشه بررسی کرد،ولی حوصله ندارم!

گفتم از نظر من اکثر مفعول ها و فاعل های سایت متجاوز جنسی هستن،اما چرا؟فاعل های کونی حاضرن به خاطر یه سوراخ به هم جنسشون تجاوز جنسی بکنن،مفعول های کونی هم با بگا دادن خودشون،باعث میشن که بقیه هم الوده بشن و مورد تجاوز قرار بگیرن،چون فاعل کونی فکر میکنه همه کونین جز خودش و اقاش،پس هر لحظه ممکنه به لطف مفعول کونی،فاعل کونی به یه بچه تجاوز کنه پس مفعول ها شریک جرم محسوب میشن…

بحث دیگه سر پسرهای خوشگل زیر هجده سال هستش،کونی های نه چندان عزیز،زیبایی برای احترام گذاشتن و پرستشه نه سو استفاده،پس لطفا تو این به اصطلاح کشور،کارخونه کونی سازی راه نندازین،ایران به حد کافی کونی داره،از مسىولین عزیز گرفته تا کونی های بین مردم…واقعا چطور میتونین به یه پسر زیبا،به خاطر زیباییش تجاوز کنید؟واقعا چقدر بیشرفید؟خب فردا زد و زن گرفتین و بچه دار شدین،تو این گه دونی ساخته خودتون جرىت میکنین بچتون رو بیرون بفرستین؟یا نکنه دلتون میخواد هشتاد،نود میلیون کونی دور هم به خوبی و خوشی زندگی کنید؟کونی های نه چندان عزیز،پسر زیبا برای دوست داشتن و نوازش کردن و محبت کردنه،نه برای این که کونش بزارین،پس لطفا برای یکبار هم که شده شرف به خرج بدین و تاپیک های تخمی (بیبی فیس میخوام،خوشگل میخوام،فلان میخوام) رو حذف کنید…

بحث یکی مونده به اخرم هم اینه حالا گیریم که شما کونیا نتونین ادم بشین و به کونی بازیاتون ادامه بدین،چرا انال سکس؟واقعا چرا؟ارزش گرفتن بیماری های مقاربتی رو داره؟چرا مثلا به جاش لاپایی نمیکنین؟برای دو طرف لذت بخشه،عوارض نداره،بهداشتی و تمیزه،خب چه مرگتونه که طوری رفتار میکنین که تو سایت سر سانت به سانت و خوشگلی کیراتون دعواىه؟چرا این حجم مسخره از حماقت و بیشعوری شمارو باید تحمل کنم،اونم در حالی که اکثر هم کونی های فاعل و هم کونی های مفعول هر دو فیکن!اینجا چیزی پیدا نمیکنین،فقط باعث میشین اون احمقی که تو خونش نشسته و کسشعرای شمارو میخونه بره سراغ رفیقش،ادم باشید!لطفا!

و بحث اخر سر داستان های گی هستش،نظرسنجی اسکلت حشری عزیز نشون داد که از هر سه نفر،به یکی تجاوز جنسی شده که این امار فاجعس!اما همش نیست!اکثر داستان های گی این سایت توسط بچه های زیر سن قانونی که احتمالا هنوز شاششونم کف نکرده نوشته میشه و بر اساس تخیلات و فانتزی های کیریشونه،اما بیشترش دروغه!اما همین دروغ ها هم باعث میشه چند تا احمق فکر کنن که این چیزا واقعیه و بی اشکال…نه،نیست!سه روز پیش وقتی داستان (کردن پسر چشم سبز) رو خوندم اونقدر ناراحت شدم که اگه نویسنده کونیشو پیدا میکردم اونقدر با چاقو میزدمش تا وقتی که دیگه دستمو نتونم تکون بدم،تورو جون هرکی،این کسشعرا رو ننویسید!ننویسید کونیا!بعضی از مردم ما اونقدر الاغ هستن که باور کنن این چیزا واقعیه!ننویسید!ضمنا،تو کل دنیا زیر شونزده سال بچه حساب میشه،داستان های بچه بازیتون رو ننویسین اگه سنتون کمه،بازم ننویسین،به حد کافی مشکل تو این خراب شده هست،شما قوز بالای قوز نشین!

و حرف اخر…نمیخواد کتاب بخونید تا بفهمید که چقدر عقب مونده اید،نمیخواد شروع به فکر در مورد مساىل مختلف کنید،نمیخواد کشورتونو اباد کنید،ولی حداقل از این کونی بازیا دست بردارید!میدونین این افکار نجستون چقدر اخوندا و حکومت رو خوشحال میکنه؟کونی بیشتر،دردسر کمتر!اونا از خداشونه که شما تو اعتیاد و حشر و… غرق بشین تا حکومت کنن!ملت بی خایه،حداقل کونی نباشین!اینقدر همجنسبازی رو ترویج نکنین!ادم باشین!

(در مورد مبحث دوجنسگرایی لطفا برای رفع سو تفاهم ها پست های هفتم و هشتم صفحه اول رو بخونید)

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-29 05:34:37 +0430 +0430
نقل از: ♥setare♥ من به قول شما نه همجنس بازم نه همجنس گرا ولی همیشه درمورد احساس گی ها کنجکاو هستم و تو دنیای واقعی تمام کسایی که به همجنس خودشون تمایل دارن و من میشناسمشون کلا از اون دسته تشریف داشتن که شما ازشون بیزاری یعنی با توجه به تعریفت همشون همجنسباز بودن و هیچ کدوم همجنسگرا نیستن که میتونه دلیلش این باشه که همجنسگرا ها گرایش خودشونو بنمایش نمیزارن ولی به نظر من یه دسته سومی هم وجود داره که شما اون دسته رو هم جز همجنسباز ها تفکیک کردی همجنسباز میتونه فاعل باشه یا مفعول ویا دوطرفه باشه یعنی بدون داشتن احساس فقط برای نیاز جنسی به همجنس خودش گرایش داشته باشه که میشه بهشون گفت هرزه همجنس باز اما کسی که هم به همجنس گرایش داره هم جنس مخالف حسابش یکم از این افراد جداست و یه دوجنس گراست چه با داشتن احساس و چه بدون داشتن احساس حالا اونی که احساسی نداره همون هرزه دوجنس گرا میتونه باشه که احتمالا هم برای همجنس فقط تمایل به فاعل بودن داره ولی دوجنس گرا هم میتونه احساس داشته باشه یعنی کسی باشه که پیدا کردن وابستگی احساسیش مشروط به جنسیت نداره شیفته یک انسان دیگه بدون توجه به جنسیتش و در پی اون تمایل به برقراری ارتباط جنسی پیدا کنه و به نظر من همونطور که یه عده تمایل به هم جنس رو درک نمیکنند فرق همجنس بازی و همجنس گرایی رو تشخیص نمیدن و به قول شما هر دو رو کونی خطاب میکنند خود شما هم دوجنس گرایی رو درک نکردی و جز دسته همجنسباز منفور قرارشون دادی یعنی همونطور که یه عده که خودشون تمایل طبیعی (گرایش به جنس مخالف) دارن و همجنس گرایی رو درک نمیکنند شما هم دوجنس گرایی رو درک نمیکنی و فکر میکنی اونها فقط دنبال سکس هستن و هیچ فرقیم براشون نداره طرف کی با شه البته شاید اکثرشون هم همینطوری باشن و اون دسته که منظور من هستش خیلی خیلی انگشت شمار باشن درست مثل این همه گی هایی که دنبال فاعل و مفعولن و شما با این توضیحات میخواستی بگی که اکثرا گی نما هستند و تعداد کمی بینشون همجنسگرای یا گی واقعی هست درسته ممکنه خیلی از دوجنس گرا ها تمایلشون به جنس مخالف بیشتر باشه و چون شرایطش برااشون فراهم نیست به همجنس رو میارن ولی به هرحال تمایل به همجنس دارن اما یک دگر جنس گرا برای همجنس خودش تحریک نمیشه و حتی ممکنه از فکرشم بیزار باشن و .... متاسفانه همه ماها موضوعی رو که شامل زندگی خودمون نمیشه و درکش نمیکنیم رو و به چشم یه ناهنجاری میبینیم و به خودمون اجازه توهین و تحقیر بهشون رو میدیم دگرجنس گرا همجنس گرا رو درک نمیکنه و بهش میگه کونی همجنسگرا دو جنس گرا رو درک نمیکنه و بهش میگه کونی این موضوع فقط شامل گرایش جنسی نیست تو گرایش های مذهبی و هر نوع گرایش دیگه هم همین موضوع وجود داره و براحتی همدیگرو بدون درک کردن قضاوت میکنند مسلمان غیر مسلمانو قبول نداره و برعکس شیعه سنی رو قبول نداره و برعکس و خلاصه همه فکر میکنن که فقط کار خودشون درسته و بقیه در اشتباهن درحالی که همه عقل و منطق دارن و هر کسی تو شرایط خودش حق داره کاش یاد بگیریم به اعتفادات و گرایش های بقیه احترام بزاریم و کاری ب کار کسی نداریم یکی مثلا با گرایش به همجنسش دنبال احساس نیست فقط میخواد نیاز جنسیش رفع بشه و فقط سکس میخواد خب میگرده جفت خودشو پیدا میکنه این چرا باید کسیوبا تمایل به همجنس که دنبال نیاز عاطفی هست رو آزار بده یا این دو گرایش چرا باید به چشم دگر جنس گراها منفور (کونی) بیان تو دگر جنس گرایی هم یه عده فقط دنبال یکی هستن یاهاش سکس کنن و یه عده هم دنبال یکی هستن بهش عشق بورزن هرکی تا وقتی روی جامعه تاثیر منفی نزاره میتون هر جوردلش میخواد فکر کنه هرجور گرایشی داشته باشه و هراعتقادی که داره به خودش مربوطه ولی متاسفانه همه فکر میکنن باید بقیه رو با خودشون همفکر و هم گرایش و هم اعتقاد کنند و هرکی غیره این باشه تا جایی که میتونن بهش توهین و تحقیر میکنن و ازشون بر بیاد بهشون زور میگن و ظلم میکنن

لایک شدید به این پستت ستاره جان. حرفای خیلی خوبی زدی، مخصوصا درمورد این که بقیه رو منفور بدونیم و بخوایم همه مثل ما باشن. یه کلمه ی خیلی خوب برای این رفتار هست exclusionism که متاسفانه معادل فارسی نداره و من به ناچار ترجمه ش میکنم به: «حذف گرایی»

حذف گرایی یعنی چی؟ یعنی شما تو زندگی ت همه ش بخوای یه گروهی رو حذف کنی چون با تو همسو نیستن. اگه مثلن تو مسلمونی و یه عده مسیحی تو مدرسه تون داری، بخوای اونا رو بیرون کنی و از حق و حقوق محروم کنی. اگه نژادت سفیده و یه سری سیاهپوست تو جمعتونن بخوای اونا رو محروم کنی، اگه دگرجنسگرایی و یه همجنسگرا تو جمع هست بخوای اون همجنسگرا رو محروم کنی. حذف گرایی یعنی این که گروه خاص خودت رو ارجح بدونی و سعی نکنی بقیه رو درک کنی، و بخوای همه با تو یکجور و همرنگ باشن. نتونی تفاوت رو بپذیری. حالا من با وجودی که با همه ی حرفای ددلاور همدردی کامل دارم، سیاست حذف گرایی رو نمی پسندم. یعنی چی؟ یعنی این که به نظرم برای این که آبروی گی ها حفظ بشه راهش این نیست که گی ها کونی ها رو دار بزنن و بگن گم شین بیرون. این کاریه که دیکتاتورها می کنن و تنها راه حل موجود نیست.

من می فهمم که با توجه به درصد زیاد همجنس بازا نسبت به همجنسگراهای واقعی، تلاش برای شیرفهم کردن مردم درمورد مفهوم همجنسگرایی و تفاوتش با همجنسبازی خیلی سخت می شه. ولی به نظرم راه حل درست این نیست که بگیم کونی ها رو از کون دار بزنیم چون دارن ما رو بدنام میکنن! این دقیقا اون کاریه که مردای دگرجنسگرای خشن به اسم حفظ نام مرد و مردونگی برای گی های بیچاره انجام میدن و میگن کسایی که گی هستند آبروی مردها رو می برن!

فرهنگ سازی و مطرح کردن گی های واقعی از همه چیز بهتره. داستان بنویسید، دغدغه هاتون رو مطرح کنین، از همین تاپیک ها بزنین، به مردم شیرفهم کنین که گی بودن یه گرایش جنسیه و با کونکونک فرق داره، و این که آدما به «گی» تبدیل نمی شن بلکه گی به دنیا می آن. سعی کنین به جای حذف کونی ها از شهرت، خودتون مشهور بشین. این کم خشونت ترین و بهترین راهه.

0 ❤️

2018-05-29 06:29:45 +0430 +0430

ولی عزیزم یکم در پاک و مقدس نشون دادن همجنسگراها و گی ها زیاده روی نکردی؟؟ شما از همه چیز گفتی الا اونی که باید میگفتی! چرا از همجنسگراهایی که دارن بیزنسی میدن نگفتی؟ اینا اگه زن هم بودن کارشون این بود . تو هر قشری همه جورش هست.
بعد عزیزم شما جواب تمام سوالاتتو خودت دادی! ببین ما نه حکومت داریم و نه قانون گذار تو کشوری که هیچ قانونی برای همجنسگراها وجود نداره و در کل جرمه و لواط محسوب میشه پس با این شرایط شما انتطار گل و بلبل نداشته باش همه ما یک غریضه ای تو وجودمون هست که مقاومت در برابرش خودکشیه اگر راه درستی برای تسکینش داشته باشیم که چه بهتر و الا شما منتظر هر چیزی باش.
مثل زنی که بخاطر فقر هر کاری میکنه
یا مثال بهتر زنی که به خاطر ناتوانی جنسی شوهرش بهش خیانت میکنه و این موارد در گی ها هم صدق میکنه.
ودر کل اینکه آرزوهایی که شما داری خیلی قشنگه ولی بدون بستر غیر ممکنه… یعنی تو این کشور نچ…

0 ❤️

2018-05-29 12:37:55 +0430 +0430
نقل از: 69amirreza ولی عزیزم یکم در پاک و مقدس نشون دادن همجنسگراها و گی ها زیاده روی نکردی؟؟ شما از همه چیز گفتی الا اونی که باید میگفتی! چرا از همجنسگراهایی که دارن بیزنسی میدن نگفتی؟ اینا اگه زن هم بودن کارشون این بود . تو هر قشری همه جورش هست. بعد عزیزم شما جواب تمام سوالاتتو خودت دادی! ببین ما نه حکومت داریم و نه قانون گذار تو کشوری که هیچ قانونی برای همجنسگراها وجود نداره و در کل جرمه و لواط محسوب میشه پس با این شرایط شما انتطار گل و بلبل نداشته باش همه ما یک غریضه ای تو وجودمون هست که مقاومت در برابرش خودکشیه اگر راه درستی برای تسکینش داشته باشیم که چه بهتر و الا شما منتظر هر چیزی باش. مثل زنی که بخاطر فقر هر کاری میکنه یا مثال بهتر زنی که به خاطر ناتوانی جنسی شوهرش بهش خیانت میکنه و این موارد در گی ها هم صدق میکنه. ودر کل اینکه آرزوهایی که شما داری خیلی قشنگه ولی بدون بستر غیر ممکنه.. یعنی تو این کشور نچ..................

فک نکنم مقدس نمایی کرده باشم!در واقع من میگم این اقلیت معمولا ادمای بی ازار و ارومی هستن که به کسی تجاوز نمیکنن چون خیلی حساسن،کسی رو اذیت نمیکنن و…

خب من این مدل بیزینسی که میگین رو هم برابر با کون کونک بازی و همجنسبازی میدونم…دلیلش چیه؟شایدطرف میخواد هر شب با یکی باشه،پول هم در بیاره،حتی اگه احساساتش تماما سمت همجنسش باشه…من نمیتونم تعدد رابطه هارو قبول کنم و برام معنی هرزگی میده،گی یا غیر گی هم نداره،شاید زیادی ایده الیستم…

0 ❤️

2018-05-29 12:45:55 +0430 +0430
نقل از: god of death878
نقل از: Deadlover4
نقل از: مرد همجنسگرا

یه زمانی تصور میشد که تنها جنسیت‌های موجود در عالم مرد و زن هستن که فقط هم به جنس مخالف گرایش دارن. بعدها متوجه شدن که برخی از آدم‌ها دارای گرایش به همجنس خودشون هستند بنابراین وجود جنسیت سوم (همجنس‌گرا) هم آشکار شد. مرحله بعدی این بود که متوجه شدن بعضی از آدم‌ها هم به هم‌جنس و هم به جنس مخالف گرایش دارن و وجود گرایش جنسی چهارم (دوجنسگرا) در اذهان شکل گرفت. الان اعتقاد بر اینه که جنسیت (و به دنبالش گرایش جنسی) خیلی گسترده‌تر از این حرف‌هاست و فقط میشه با یه طیف اون رو توضیح داد. یه سر این طیف مردانگی ۱۰۰٪ قرار داره و سر دیگه طیف زنانگی ۱۰۰٪ هر کدوم از آدم‌ها در یک جای این طیف قرار دارن و بسته به موقعیتشون تو طیف همیشه درصدی از خصوصیات و علایق مردانه و درصدی از خصوصیات و علایق زنونه رو همزمان در خودشون دارن. به بیان دیگر اکثریت آدم‌ها دوجنسگرا هستند اما نه با شدت یکسان و با توجه به شرایط اجتماعی ، محیطی و فرهنگی این گرایش به هر دو جنس رو یا بروز میدن یا پنهان و سرکوبش می‌کنن. من فکر می‌کنم برای تجزیه و تحلیل رفتارهای جنسی آدمها باید مسئله بالا رو هم در نظر گرفت. معتقدم اون انسانی که در جایی از طیف جنسیت قرار گرفته که مثلا ۹۰٪ مرد هستش و ۱۰٪ زن احتمالش خیلی کمه که در بدترین شرایط برای رفع نیاز جنسیش به همجنس خودش علاقه نشون بده (این آدم اگه ناچار بشه جق می‌زنه ولی هرگز کون یه پسر یا مرد نمی‌ذاره) اون پسرها و مردهایی که می‌تونن در شرایط عدم دسترسی به جنس مخالف خودشون رو با سکس با جنس موافق تخلیه کنن قطعا درصد زنونگی وجودش بالاست و نزدیک به وسط طیف جنسی قرار دارن

مرسی مرد همجنسگرای عزیز،ولی راستش من هنوزم با مبحث دوجنسگرایی نمیتونم زیاد کنار بیام!

همونطور که قبلا گفتم،بعضی از بهترین و محترمترین افرادی که اینجا دیدم اصطلاحا دوجنسگرا هستن ولی من فکر میکنم دوجنسگرایی همون بلاتکلیفی در مورد گرایش اصلی باشه،چون همونطور که میگین (معتقدم اون انسانی که در جایی از طیف جنسیت قرار گرفته که مثلا ۹۰٪ مرد هستش و ۱۰٪ زن احتمالش خیلی کمه که در بدترین شرایط برای رفع نیاز جنسیش به همجنس خودش علاقه نشون بده (این آدم اگه ناچار بشه جق می‌زنه ولی هرگز کون یه پسر یا مرد نمی‌ذاره))...(اون پسرها و مردهایی که می‌تونن در شرایط عدم دسترسی به جنس مخالف خودشون رو با سکس با جنس موافق تخلیه کنن قطعا درصد زنونگی وجودش بالاست و نزدیک به وسط طیف جنسی قرار دارن)،راستش نمیتونم با این بخش کنار بیام!درصد زنانگی وجودشون بالاست...خب چرا باید این نظریه طیف جنسی رو قبول کرد و اون رو ماستمالی و سرپوش گذاشتن روی چیزی مثل قباحت همجنسبازی ندونست؟چرا باید درصد زنانگی x از من بیشتر یا کمتر باشه؟مساىل هورمونی یا...؟

این پستsexplainittome خیلی جالبی بود. دم نویسنده ش گرم. و اقا لایک زیاد بابت تاپیک. جدی نیاز بود در این مورد بیشتر حرف زده بشه.

من البته با این که دوجنسگرایی رو در رده ی هرزگی قرار بدیم، یا بگیم گی ها هیچ وقت هرزه نمی شن، مخالفم ولی در عین حال هم کاملا منظور ددلاور رو درک میکنم و همدردی میکنم که چرا میگه کونی ها(یعنی کسایی که فقط سر شهوت سکس میکنن و بدون احساسن) باعث بدنام شدن گی ها می شن.

قضیه، استریوتایپ ها هستن، یعنی یه تیپی از یه چیزی که معروف می شه و دیگه تو ذهن مردم همون می مونه. الان مثلا دید مردم اروپایی راجع به خاورمیانه ای ها مسلمونای خشک مقدسی هستن که زناشونو تو خونه کتک می زنن و حجاب اجباری بهشون تحمیل میکنن. هر چی هم بهشون بگی بابا همه ی ایرانی ها این جوری نیستن به خرجشون نمی ره، چون اون تصویر «مسلمون خشک مقدس خشن» رو استریوتایپ همه ی مسلمون ها می دونن. برای قضیه ی گی ها هم دقیقا همین اتفاق افتاده. یعنی یه سری آدم هستند که گی بودند یا دو جنسگرا، و اینا با سکس بدون احساس اسم کل گی ها رو بد کرده ن و گی ها تو این مایه ن که آقا ما همه مون این جوری نیستیم که تو جامعه مطرح شده! ولی مردم باور نمیکنن. و خب سکس بدون احساس، بکن دررو بودن، هرزگی تو همه ی گرایش ها هست. شما مگه هرزگی رو تو سکس بین زن و مرد نمی بینی؟ مگه بکن دررو بودن و سکس بدون احساس رو تو زن و مرد نمی بینین؟ آیا این یعنی همه ی زن ها جنده ن و همه ی مردا کسکش متجاوزن؟ خیر. عین همین قضیه هم ممکنه تو گرایشای دیگه ی جنسی اتفاق بیفته.

یه نکته ای که میخواستم به ددلاور بگم اینه که دو تا مشکل هست: اول: تو جامعه ی ما مفعول بودن نسبت به فاعل بودن تحقیرآمیزتره و برای همین کلماتی مثل «کونی» فحش محسوب می شن. اولین قدم گی ها به نظر من باید این باشه که قبح مفعول بودن از بین بره. آقا یه سوراخی هست و یه آلتی، چه فرقی میکنه که این آلت کیه که تو کدوم سوراخ میره؟ چرا باید کسی که میده تحقیر بشه ولی کسی که می کنه تحسین بشه؟ چرا کردن افتخاره ولی دادن گناهه؟

دوم: گی بودن با متجاوز بودن یا کونی بودن فرق داره (دقیقا حرفایی که اول تاپیک زدی). یعنی یه آدم فاعل ممکنه باشه که قصدش کردن بچه های ده ساله ی شما نباشه. فکر نکنید همه ی فاعل ها اگه دستشون به پسر خوشگل برسه در جا بهش تجاوز میکنن. تجاوز و سکس زوری به طور کلی یه عمل غیراخلاقیه به خاطر این که داری یه نفر دیگه رو بدبخت میکنی، حالا چه اون کسی که داری بدبخت میکنی دختر باشه چه پسر. درعین حال هم، هرزگی و این که به هرکسی از کنارت رد شد بخوای بدی رفتار اخلاقی ای نیست (البته به اندازه ی تجاوز بد نیست ولی بازم کاری نیست که پسندیده باشه). اولا خطر بیماری های جنسی تو هرزگی خیلی زیاده، ثانیا با هرزگی داری خودت رو در حد یه سوراخ تقلیل میدی و ویژگی های انسانی خودت رو فاکتور میگیری یا حداقل از دایره ی سکست بیرون میکنی. یه زن فاحشه، اولین ضربه ای که می زنه به خودشه چون داره احساسای قشنگی که میتونسته به سکس داشته باشه رو تبدیل میکنه به منفعت طلبی و خشونت. عین همین قضیه برای کونی ها هم برقراره. بنابراین دو کلمه ی «تجاوز و هرزگی» از «گی» بودن مجزا هستند همون طور که زن بودن به معنی هرزگی نیست و مرد بودن به معنی متجاوز بودن نیست. پس گی بودن هم به معنی هرزگی یا تجاوز نیست.

اول در مورد اسم کونی باید بگم من برای دو طرف رابطه ای ناپایدار که حداقل یکی از طرفین از سر اجبار و نبود جنس مخالف بهش رو اورده به کار میبرمش،فاعل یا مفعول،این ادم برای من یه متجاوز جنسی و یه تیکه عن روانیه…

دوم،من سر این چیزا یکم زیادی سخت گیرم و در این دنیا به انواع اقسام روش های مختلف برام ادم جاکش و هرزه وجود داره که ممکنه از هر گروهی باشن…

متاسفانه به علت بیحوصلگی و عصبانیت شدید بابت خبری که دیروز شنیدم (ازار جنسی گروهی شونزده پسربچه توسط یکی از اقازاده های عزیز و مادرجنده که سریع دارن پروندشو میبندن) و به این دلیل ساده که زیاد نمیتونم به چیزی فکر کنم باید بگم که حداقل تا چند روز از فکر کردن در مورد حرف های دوستان و جواب دادن معذورم…

0 ❤️

2018-06-29 15:20:35 +0430 +0430
نقل از: behtarin20 تنها شخصی هستی تو این سایت که دیدم همجنس گرا واقعی هست مگه میشه عاشقت نشد لعنتی دمت گرم انصافا بهت افتخار میکنم همیشه

ولی خیلیای دیگه هم هستن!اقایون خاص و بقیه اقایون خاص! ?

0 ❤️

2018-06-29 16:02:33 +0430 +0430

خیلی عالی بود . دمت گرم . محکم از حقوقتون دفاع کنید

1 ❤️

2018-07-07 21:21:45 +0430 +0430

سلام دوست عزیز آفرین بر این دلنوشتت … .
با این عقایدت فکر نمیکنم 19 ساله باشی ولی بهت میگم که ما باید خودمون حقمون رو بگیریم
منم یبار عاشق شدم !!! اما اون کجا هستو و من کجا!؟

1 ❤️

2018-07-08 02:24:03 +0430 +0430
نقل از: P.parsa.P همجنسگرایی با همجنسبازی متفاوت نیست و هردو یه معنی میدن اون لغتی که باید برای اون دسته از افراد که دستشون به جنس مخالف نمیرسه و رو به جنس موافق میاره استفاده کرد هرزگیه چون تو نمیتونی بیای اینجا کسشر تحویل من بدی که هیچ همجنسگرایی رابطه آنال تداره و فقط بخاطر عشق و وابسطگی بهم میچسبن. همه ی دوجنس گرا ها ام آدمای بدی نیستن بعضیا گیج شدن تو این جامعه بعضیا دوتا شخصیت دارن بعضیا درک درستی از ماهیت خودشون ندارن و ... اونا هم حق سکس دارن با هر دوجنس نمیتونی اونارو خطا کار بدونی اونا پی رو غرایزشونن. در هر حال همجنسگرایی ، گی ، همجنسباز ،کونی ، فاعل ، مفعول اینا همه در اصل یکمعنی میده بلاخره هر به قول شما هم جنسگرایی که میگی فقط یه حسه هم نیاز جنسی داره و نیاز جنسیش با دخول بهش و یا داخل کردن آلت خودش به جنس موافق براورده میشه.بعضی از جاهای نوشتت اونقد مسخره و کوته فکرانه بود که فک کردم ۱۰ سالته مثل این میمونه که بگی اون پسری عاشقه که هیچوقت دوسدخترشو نکنه... مسخرس این حرفا خود تو ام به عنوان یه همجنسگرا یا دوسداری بدی یا بکنی یا حد اقل یه کارایی با یه همجنس کنی که ارضا شی و الا تو گی نیستی و کمبود محبت داری و فقط به دنبال پر کردن خلا هاتی جمله آخر اطفاقا این آخوندها عقایدشون بیشتر شبیه توعه که میخوان داستان خودشونو به همه دیکته کنن و هرکی هرچی غیر اون گفت خارج و کافره و باید با چاغو تیکه تیکش کرد. درضمن اینکه یه مسرو بخاطر خوشگلی نازو نوازش کتی با اینکه بکنی تو سوراخش بخاطر خوشگلی فرقی نداره هردو تجاوز و سو استفادس.

واقعا یعنی نظرت اینه؟اصلا اون.پست اولو خوندی؟یا اصلا فهمیدی من چی گفتم؟

(همجنسگرایی با همجنسبازی متفاوت نیست و هردو یه معنی میدن اون لغتی که باید برای اون دسته از افراد که دستشون به جنس مخالف نمیرسه و رو به جنس موافق میاره استفاده کرد هرزگیه چون تو نمیتونی بیای اینجا کسشر تحویل من بدی که هیچ همجنسگرایی رابطه آنال تداره و فقط بخاطر عشق و وابسطگی بهم میچسبن.)

من این همه سگ دو نزدم که تو همجنسگرایی رو با کونی بازیای یه عده هرزه بیشرف یکی بدونی!میخوای معادل بگیری؟هم ارزی؟همجنسبازو معادل هرزگی بگیر!

من کسشعر تحویل کسی نمیدم!باور کن!نظر شخصیمه،روش هم فکر کردم!ضمنا،کی گفته (همجنسگرایی) رابطه انال نداره؟مگه دست منه که بخوان داشته باشن یا نه؟ولی به خاطر عشق و وابستگیه که مثلا دو تا پشمالوی سیبیل کلفت با هم زندگی میکنن و…پس کس نگو!منم متهم به کس گویی نکن!تا وقتی که اعصابم خرد نباشه تک تک حرفای من حساب شدس!

(همه ی دوجنس گرا ها ام آدمای بدی نیستن بعضیا گیج شدن تو این جامعه بعضیا دوتا شخصیت دارن بعضیا درک درستی از ماهیت خودشون ندارن و … اونا هم حق سکس دارن با هر دوجنس نمیتونی اونارو خطا کار بدونی اونا پی رو غرایزشونن.)

خب؟تو دوجنسگرایی میبینی واقعا؟دوجنسگرایی تو یه فضای ازاد وجودش معلوم میشه نه تو یه گهدونی بسته مثل اینجا!اینجا یا دستشون به کس نمیرسه،یا یه پسر خوشگلو در حد یه فانتزی و به عنوان ابزار میخوان!نه واقعا فکر میکنی این ادما دوجنسگران؟واقعا؟تو ایران نود درصد اونایی که ادعای دوجنسگرایی میکنن گه خوردن!فقط میخوان بکنن!همین و بس!

(در هر حال همجنسگرایی ، گی ، همجنسباز ،کونی ، فاعل ، مفعول اینا همه در اصل یکمعنی میده بلاخره هر به قول شما هم جنسگرایی که میگی فقط یه حسه هم نیاز جنسی داره و نیاز جنسیش با دخول بهش و یا داخل کردن آلت خودش به جنس موافق براورده میشه.)

بابت همین جمله حاضرم بکشمت!اخه کسکش!تو همین سایت کیری این همه ادم هستن که گی ان،نه میخوان بکنن نه کرده شن!من،ارمین و…کشکیم؟تو غلط میکنی که میگی هر رابطه گی ختم به سوراخ کون میشه!

(بعضی از جاهای نوشتت اونقد مسخره و کوته فکرانه بود که فک کردم ۱۰ سالته مثل این میمونه که بگی اون پسری عاشقه که هیچوقت دوسدخترشو نکنه… مسخرس این حرفا خود تو ام به عنوان یه همجنسگرا یا دوسداری بدی یا بکنی یا حد اقل یه کارایی با یه همجنس کنی که ارضا شی و الا تو گی نیستی و کمبود محبت داری و فقط به دنبال پر کردن خلا هاتی جمله آخر اطفاقا این آخوندها عقایدشون بیشتر شبیه توعه که میخوان داستان خودشونو به همه دیکته کنن و هرکی هرچی غیر اون گفت خارج و کافره و باید با چاغو تیکه تیکش کرد.)

نه بیست سالمه!مطمىن باش!حالا تو از این حرفا خوشت نیومده،من بچه محسوب میشم؟ملت فکر میکنن من سی سالو رد کردم!تو میگی ده سالمه؟ضمنا کدوم احمقی این حرفو زد؟میخواد بکنه بکنه،نوش جونش!با احساس دو طرفه و رضایت ولی!واقعا این چه فکراییه که میکنی!من به عنوان یه همجنسگرا نه دوست دارم بکنم نه بدم،فقط یه سری کارهارو انجام میدم که خودم و فرد ایکسی که وجود نداره ارضا شیم!مشکلیه؟

اولا که اخوند نگاییدم!دوما هم اره!دقیقا همینطوره!نظر من دقیقا همینه و خارج از این چهارچوب بودن برای من پیک حکم تیره!چه خوشت بیاد،چه نه!ولی این یه داستان نیست!یه واقعیته!

(یه پسرو بخاطر خوشگلی نازو نوازش کتی با اینکه بکنی تو سوراخش بخاطر خوشگلی فرقی نداره هردو تجاوز و سو استفادس.)

خب اونجارو هم بد گرفتی!اون جمله معنیش اینه که چون زیبایی قابل احترامه با (انسان) زیبا باید با ملایمت و لطافت رفتار کرد نه این که برخلاف گه خوری های بعضیا گرفت و کردشون!

نمیدونم تو چرا منو یاد یکی ازش خیلی متنفرم میندازی!ببین عزیزجان،یا تا الان اینجا نبودی و تازه واردی،یه یه سری عقده های شخصی داری یا هر کوفت و کیر خر دیگه ای!ولی وقتی با یکی بحث میکنی اول طرفتو بشناس و همون اول کار حمله نکن!چون اینطوری شکستت میده!ادمی رو هم که نمیشناسی متهم نکن!ممکنه دندوناتو بریزه تو حلقت!یکم در مورد حرفای خودم و خودت فکر کن،دوست داشتی هم تاپیکو از اول یه سر بخون و بیا…

0 ❤️

2018-11-14 19:10:49 +0330 +0330

خب ببین عزیزم ... اولن اروم باش خب ؟! هرچقدر حرص بخوری تهش مَردم کار خودشونو میکنن مگه دست توعه یا من!؟ هیچ کدوم تو ب هیچ اندازه ی من زجر نکشیدی و نمیکشی من یکی از داستاناتو خوندم ک خودتم گفتی واقعی نیستش، اونو ب دوستم دادم بخونه ولی متاسفانه نتونست نظرشو بگه چرا ؟! خب مشخصه عزیز من چون اصلن دوستای من نمیتونن حرف بزنن فقط میشه حسشون کرد من فهمیدم خوششون اومده اما نظری ندادن چون اصلن زنده (از نظر شما) نیستن اما از نظر من دنیا ی مفهوم دیگه ای داره ... نمیخوام راجع ب خودم چیزی بگم چون اصولن از کلاس پنجم ابتدایی ب بعد ن دوستی داشتم ن کسی از من ب عنوان ی دوست سادع خوشش میومد چون من ترنس بودم خداروشکر جز شماها نیستم و شماها هم جز ماها نیستین ی رابطه ی متقابل هست .... نمیخوام از زندگی ترنس ها توضیح بدم چون نمیخوام حالتو بدتر کنم میدونمم نمیتونم حالتو بهتر کنم چون وضع خودم جوریه ک دکترا گفتن دچار خواب مرگ خواهم شد .... من دانشجوی دکترای دامپزشکی هستم ولی خیلی دلم میخواست پسرا ی خورده ی کوچولو ها ن خیلی، فقط عادی رفتار می‌کردن خیلی این صحبتاتو دوس داشتم جز چند مورد ک امیدوارم بهشون توجه کنیو خوب فکر کنی اگه هم مهم نیس نظرم(ک ۱۰۰٪ خودمم میدونم اما اینکه چرا دارم می‌نویسم ب اجبار دوستمه اسمش فنجونیِ) .... گفته ک بهت بگم پس منو سرزنش نکن ... اوووممم ببین ی قسمتی ی جوری از گی ها صحبت کردی ک انگار گی ها فقط مردا هستن و زن ها لزبین ... خب ببین این قضیه خیلی پیچیده نیس فقط اینو بدون ک ب خانم ها هم گی میگن و فقط مردا گی نیستن ولی مردا ویژه ی گی ها هستن اما لفظ گی خاص مردا نیست .... موضوع بعدی اینه ک تو فحش میدی اون حالا ب قول خودت هرزه ها(یا کونیا دوس ندارم اینطور حرف بزنم چون بازم اجازه‌م دست خودم نیس ضعیف شدم وای باز از خودم گفتم عذر میخوام) وقتی میگی پسرای خوشگلو نباید مورد ازار و اذیت جنسی قرار داد و باید نوازشش کرد کلن نظرم داشت عوض میشد باید نوازش کرد؟؟ ایا این یعنی اون افراد پاک پاک هستن ؟! و هرکسی ک رابطه جنسی برقرار کرد کثیف؟! بهتر نبود میگفتی کلن فقط هواشو داشته باشن و در صورتی ک خود اون شخص راضی بود و ازدواج هممم صورت گرفت اقدام ب رابطه جنسی هم بکنن چرا ک ن .... از من دلخور نشیا باشع؟! خواهش منه اخخخخی خیلیم متنات قشنگ و نازه امیدوارم بهتر بشی از طرف ی .... اممم شاید بشه گفت ی دوست که ن ی ادم ب درد نخور ولی مهربون برای مهدی عزیز و قوی و مهربون (امیدوارم اسمتو درست گفته باشم ) مراقب خودتو سلامتیتم باش درضمن سیگارم نکش یا کمتر ... میدونم ارومت میکنه اما نکش خواهشن ... اینم ی خواهشه ... ?

1 ❤️

2018-11-14 19:31:28 +0330 +0330

امممم راستش این نظرمم فقط بابت این نوشتم ک دلخور نشی اگه ی جاییشو خیلی با پررویی نوشتم… من دوس ندارم کسی از من دلخور ش … دلخور نشو خب؟! امممم البته فکر کنم اولشو خیلی بد نوشتم ممکنه دلخور شی … اگه شدی عذر میخوام اینو میگم چون میدونم ن ارتباطی داریم ن همو می‌شناسیم و منم دوس ندارم ازم دلخور شن بابت همون با کسی حرف… باز رفتم تو نخ توضیح دادن خودم ببخشی خخخخ … ادامه بده متنات قشنگن و بدون نقص خیلیم نازن … اینم بگم یکم اروم باش هرکسی ک نظرشو گفت بهت(اگرم توهین کرد) تو دلخور نشو خب? … ی خورده خودتو از موبایل دور کن بعد ک اروم شدی اصلن نظرشو فراموش کن میدونم الان میگی من مثل تو ضعیف نیستم اره مهدی جان ۱۰۰٪ درسته حرفت ولیییی خببب اممممم هووووف ولش کن … فقط سعی کن هرکسی بهت بی احترامی کرد توهم بی احترامی نکنی اخه خیلیا دوستت دارنا(میدونم ب دوست داشتنشون نیازی هم نداری ولی…) دوس داری تصورشون نسبت ب تو عوض ش؟!(اینم میدونم ک ممکنه بگی ب تخممه(وای دلم نمیخواد از این کلمات استفاده کنم ببخشی) ) اممم ارزوی موفقیت هر چ بیشتر رو برات خواستارم امممم ببین ب حرفای بقیه توجه نکنیا توهیناشونو بیخیال فقط خیلی ناز به حرکتت ادامه بده خیلی قوی هستی اما دوس ندارم منظورمو ب زور بازو تعبیرکنی(ک میدونمم نمیکنی)
مراقب خودت باش?

1 ❤️

2018-11-14 20:02:00 +0330 +0330

به عنوان یه ادمی که به لحاظ سکسی دو جنس گراست و به لحاظ علاقه کاملا گی، عالی بود متنت

1 ❤️

2018-12-23 21:48:55 +0330 +0330

اولا چه دل پری داری :(
بعد اینکه واقعا ممنون بخاطر اینکه با خوندن این شاید یکم به گرایشم پی بردم
خوشحال میشم بازم مطلب بزاری که از گرایشمون مطمئن بشیم

1 ❤️

2021-02-09 13:02:26 +0330 +0330

↩ Mester.Finch
کامنت سوم

1 ❤️

2021-02-09 13:04:11 +0330 +0330
1 ❤️

2021-03-22 01:36:01 +0430 +0430

↩ ♥setare♥
روحت شاد یادت گرامی

0 ❤️

2021-04-22 12:14:10 +0430 +0430

چون به نظر من جزو همجنسگراهای واقعی هستی دلم میخواد تو دنیای واقعی هم باهامون دوست باشی

انصافا لذت بردم از پستت

0 ❤️

2021-04-22 12:31:47 +0430 +0430

↩ hobbit1995
ایشون فوت کرده
روحت شاد داداش 🥺

0 ❤️

2021-04-24 16:09:56 +0430 +0430

↩ تنها ولی تنها
وات:|
چرا 😭 😭
روحش شاد باشه

0 ❤️

2021-04-24 16:16:25 +0430 +0430

مرسي از تاپيك خوبت حرف دل من و زدي 👌🏾🌺👌🏾

0 ❤️

2021-04-24 16:19:20 +0430 +0430

↩ hobbit1995
میتونی داستان هاش رو بخونی
🥺😔

0 ❤️

2022-06-23 10:56:13 +0430 +0430

Nice

0 ❤️

2022-06-23 14:40:45 +0430 +0430

همجنس گرایی رو باید کلا گذاشتش کنار
اصلا خوب نیست حالا چه عاطفیش چه جسمیش
حتی تو کشورهای توسعه یافته نیز محدودیت خیلی زیادی رو این گروه وجود داره و خیلی محدودن
همجنس گرایی مغایرت کامل با فرهنگ و تاریخ ایران داره
حتی هیچ اشاره ایی در کتیبه ها، سنگ نبشته ها، الواح و لوح سنگی و حتی کتابهای که توسط غربی ها درباره تاریخ ایران باستان نوشته شده نسبت به همجنس گرایی نشده و همجنس گرایی در ایران باستان به شدت تقبیح و زشت شمرده شده

0 ❤️

2022-06-23 14:46:57 +0430 +0430

ترکوندی🙌
شیش سالی میشه که با تاپیک هات آشنا شدم هنوز قصد داری بلایی سر خودت بیاری که البته من خودم مخالف آسیب زدن به خودت هستم هرچند یه سری چیزا رو هورمون کنترل میکنه مثل استرس یا افسردگی طرف افکارش دست هورمون هاشه که اونم برمیگرده به سبک زندگی. خوراک و عمل من هورمون هامو میسازه و اونا هم به من حس و حال میدن(چه مثبت چه منفی)

0 ❤️

2022-06-23 14:50:24 +0430 +0430

↩ ansherly-as
منم کامل با شما موافقم و با اینگه خودم همجنسگرام ولی پذیرفتم که غلطه و ازش دوری میکنم هرچند بعضی جاها گاف میدم.
خودمم همین دیشب توی یکی از همین تاپیک ها که گفته بود نظرتون رو راجب همین گرایشات جنسی گی و لزبین و … بگین پستی شبیه به همین مواردی که گفتید گذاشتم که تاریخ و علم با اینها مخالفه و انحراف میدوندشون که به جسم و روح و خانواده آسیب میزنه

1 ❤️

2022-06-23 15:03:03 +0430 +0430

خیلی مفید بود . و خواندنی

0 ❤️

2022-06-23 21:40:59 +0430 +0430

↩ apostoroph
چقد خوبه که هم نظریم
بله حرفتون درسته
مفهوم همجنس گرایی و ارتباط مرد با مرد در تضاد آشکار با تاریخ و فرهنگ ایران باستان به ویژه هخامنشیان و اشکانیان و ساسانیان هستش
اولین بار مفهوم «همجنس گرایی و همجنس بازی » از زمان‌ ورود مغولان به ایران رسمیت پیدا کرد

1 ❤️

2022-06-23 21:54:41 +0430 +0430

↩ LSD_bro
نه اتفاقا می‌دونم مطالعه داشتم
میخای بهت معرفی کنم بری بخونی تا برات اثبات بشه

0 ❤️

2022-06-23 21:59:43 +0430 +0430

↩ LSD_bro
خوب کتاب « تاریخ ده هزار ساله ایران » دکتر عبدالعظیم رضایی (جلد یک و دو - ایران باستان )
بعد کتاب جامعه شناسی معاصر کیت نش ترجمه دلفروز با انتشارات کویر
تاریخ ایران در زمان ساسانیان (با تاکید بر الواح‌ و کتیبه های سنگی ) کریستین سن
اینا کتابای خوبی هستن برای مطالعه درباره این موضوع

0 ❤️

2022-06-23 22:03:08 +0430 +0430

خوب جواب بده دیگه
فک کنم چیزی واسه گفتن‌ مداری😂😂😂😂

برو بابا خدا شفات بده
1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «