افشاگری در مورد کاربران مطرح شهوانی

1397/08/01

بسم رب الشهداء و الصدیقین
در این تاپیک حقایقی خوفناک از زندگی این موجودات پلید را منتشر میکنم.
باشد که در درگاه حضرت حق قبول افتد…
****انشاء الله

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-23 16:19:28 +0330 +0330

آخ جون افشاگری

1 ❤️

2018-10-23 16:20:09 +0330 +0330

نام: محمد

محل تولد: نامشخص

لقب:

shadow69 معروف به: ممد، آلت الله شدو، سایه

فرم کیون: محرمانه

ممه: -

ممد از اعضای یکی از سازمان های مخوف ج.ا.ا به نام الله. او دارای درجه آلت دوم است.(آلت الله به همین موضوع اشاره دارد) یعنی اگر کیر یکی از اعضای آن نابود شود او کیر زاپاس وی محسوب می شود. گزارشات حاکی از آن است که وی یکی از آن قالتاق هایی است که سال 88 در اوین و کهریزک کون خلق الله میگذاشته اند. همچین گفته شده او به ممه علاقه وافری دارد. گزارشات تایید نشده ای وجود دادر که هدف نهایی او از رسیدن به ممه، ترور کون است.

2018-10-23 16:26:15 +0330 +0330

نام: نامشخص

محل تولد: تهران

لقب: شاه ایکس

معروف به: مردم آزار

شاه ایکس یکی از ناشناخته ترین موجودات شب است.(!) مامور نفوذی ما در سازمان سری مردم آزاران نامدار قسمت هایی از پرونده او را برای ما ارسال کرده است. در این پرونده نوشته شده: " مورد bs-007 مبتلا به سادیسم حاد است. او به نحو وحشتناکی با اعصاب قربانی خود جماع میکند به نحوی که قربانی میگوید کونم بزار، جونم خلاص! پاسخ ثابت وی در این هنگام (( ول کنم به کونت اتصالی کرده، خراب شده است)) " گزارشات حاکی از ارتباط وی با کاربر " من صدف هستم" هست. هر چند مسئولان سایت هرگز این خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند، اما به نظر میرسد رابطه ایشان از نوع سکس چت و بکن بکن باشد.

2018-10-23 16:29:24 +0330 +0330

نام: نامشخص

لقب:mahta-1380

معروف به: کسخل کبیر

فرم کیون: اگر کون موجود در عکس ها متعلق به خودش باشد، گرد هندوانه ای

ممه: به نظر 80 با کاپ ای یا دی

کسخل است، رهایش کنید… تصلا مطرح هم نیست… نمیدانم چرا در این لیست آورده شده؟!؟!؟!؟!

5 ❤️

2018-10-23 16:30:11 +0330 +0330
نقل از: فصلی به نام رویا
نقل از: کیر ابن آدم نام: محمد

محل تولد: نامشخص لقب: shadow69 معروف به: ممد، آلت الله شدو، سایه سن: نامشخص فرم کیون: محرمانه ممه: - ممد از اعضای یکی از سازمان های مخوف ج.ا.ا به نام الله. او دارای درجه آلت دوم است.(آلت الله به همین موضوع اشاره دارد) یعنی اگر کیر یکی از اعضای آن نابود شود او کیر زاپاس وی محسوب می شود. گزارشات حاکی از آن است که وی یکی از آن قالتاق هایی است که سال 88 در اوین و کهریزک کون خلق الله میگذاشته اند. همچین گفته شده او به ممه علاقه وافری دارد. گزارشات تایید نشده ای وجود دادر که هدف نهایی او از رسیدن به ممه، ترور کون است.

ممد که سال هشتادوهشت داشت پستونک میجویدش :/

افسوس که چه قدر زود باوری خواهر. بیا یه قرار بزاریم حضوری بحث کنیم!

3 ❤️

2018-10-23 16:35:52 +0330 +0330

نام: دانیال

لقب:دانیالوویچ

معروف به: دانی

28
فرم کیون: هر چه اصرار کردیم نگفت

ممه: به نظر 55 است

اطلاعات خاصی از وی در دسترس نیست، لکن اگر خواستید بدهید به او ندهید به من بدهید.

4 ❤️

2018-10-23 17:00:23 +0330 +0330

اقای کیر ابن ادم شوخی هایی که با خود من کردید رو میزارم پای دوستیمون و مشکلی باهاش ندارم اما خانم صدف از دوستان بسیار محترم من هستن لطفا بی دلیل به ایشون تهمت نزنید با ابروی یک خانم حتی تو سایتی مثل اینجا بازی کردن از مردانگی واقعا بدوره. توقعم از شما خیلی بیشتر از این بود. اسم ایشون رو از مطلب حذف بفرمایید.

3 ❤️

2018-10-23 17:05:42 +0330 +0330
نقل از: Lobo_Negro هیچ کدوم ازینا که افشا کردی به اندازه من اسمشون سر در سایت نبوده ... هیچکسم نخواهد فهمید ک من کیم

خوبی رایدر

0 ❤️

2018-10-23 17:11:07 +0330 +0330
نقل از: Lobo_Negro
نقل از: happysex
نقل از: Lobo_Negro هیچ کدوم ازینا که افشا کردی به اندازه من اسمشون سر در سایت نبوده ... هیچکسم نخواهد فهمید ک من کیم

خوبی رایدر

:/ اشتباه زدی

هاها

1 ❤️

2018-10-23 17:13:22 +0330 +0330
نقل از: Ryder

خوبی رایدر

رایدر که منم ! :-(

میدونم داداش
گفتم اذیت کنم

1 ❤️

2018-10-23 17:14:59 +0330 +0330

خوبی رایدر

نئشه اس 🙄

داغونم

امروز ۱۲۶ تومانم برگشت خورده ، طرفمم بخاطر نوسان ارز خورده زمین

1 ❤️

2018-10-23 17:18:24 +0330 +0330
نقل از: shahx-1 اقای کیر ابن ادم شوخی هایی که با خود من کردید رو میزارم پای دوستیمون و مشکلی باهاش ندارم اما خانم صدف از دوستان بسیار محترم من هستن لطفا بی دلیل به ایشون تهمت نزنید با ابروی یک خانم حتی تو سایتی مثل اینجا بازی کردن از مردانگی واقعا بدوره. توقعم از شما خیلی بیشتر از این بود. اسم ایشون رو از مطلب حذف بفرمایید.

به، جناب… با صدف جان شوخی داریم… از این متلکا زیاد بهش میگم… علی ای حال درخواست شما را که به نظر منطقی میاد به خاطر اعصاب کیریم ندید میگیرم. علت رو در پایان پستی که در این تاپیک درباره شخصیت ادمین گذاشته میشه. ولی خب جدای از شوخی، اینکه محتوای پستای این تاپیک تا حدود 50 درصد ساختگین واضحه و مشخصا ایشون با شما ارتباط جنسی ندارن… تهرون کجا، کاکوای شیراز آقو… یه چی میگیا، فکرش بکن عامو…

2 ❤️

2018-10-23 17:22:13 +0330 +0330

حتی من؟؟

0 ❤️

2018-10-23 17:33:49 +0330 +0330
نقل از: جادوگربنفش
نقل از: کیر ابن آدم نام:نامشخص

محل تولد: نا مشخص

لقب:ایلونا

معروف به:شیوا

فرم کیون: نامشخص

ممه: نام مشخص

ایلونا از عناصر نفوذی ج.ا.ا است. همانطور که مشخص است، 90 درصد اطلاعاتش نامشخص است. ما حتی نمیدانیم این کاربری متعلق به شخص است یا گروه. آنچه مشخص است، این است که وی پیرو مکتب "آغاز فصل سردیسم" است. (ر.ک. به امضای وی) از تفکر در احوالات او تنها به مشتی سوال میرسیم... برای مثال علت علاقه یک زن به رنگ بنفش چیست؟ (باز هم به امضای وی رجوع کنید، خاصه به رنگ زمینه دقت کنید.) آیا این علاقه ارتباطی با بادمجان دارد؟ آیا سینا (شخصی که به عنوان شوهر خود معرفی میکند) یک بادمجان است؟ آیا به راستی بادمجان بم آفت ندارد؟ آیا ایلونا یک دیوانه است که فکر میکند با یک بادمجان زندگی مشترک دارد؟ چرا دیلدو خیر ولی بادمجان آری؟ اگر کانت امروز زنده میبود، چه ارتباطی بین سعادتمندی و بادمجان برقرار میکرد؟ آیا بادمجان همان خیر اعظم است؟ جایگاه بادمجان در نظریه نسبیت انشتین کجاست؟ در نظریه طناب چه طور؟... و در آخر... آیا بادمجان همان راز بزرگ هستی است؟ در این صورت به عنوان کار در منزل ارتباطبین هستی مهدوی و بادمجان و در نتیجه بادمجان و عقیده مهدویت را در دو بند شرح دهید

(preved)? ? ? من برم تعویض ایدی

بادمجون جادویی! یاد کیر جادوییم افتادم ?

1 ❤️

2018-10-23 17:34:29 +0330 +0330

استاد با قدرت ادامه بده - مرگ بر امریکا

2 ❤️

2018-10-23 17:42:50 +0330 +0330

درود بر آن کیر دست به قلمت… بنویس تا با این عوامل فساد آشنا گردیم… لطفا از گرایشهای جنسیشون هم اگر اسناد در دست هست یادی بنما تا درس بگیریم ? ? دست آخر اگر حوصلت کشید اسرار پشت پرده منم فاش نما تا عبرت سایرین شود… من الله توفیق

5 ❤️

2018-10-23 17:43:14 +0330 +0330
نقل از: کیر ابن آدم

نام: محمد

لقب:

shadow69 معروف به: ممد، آلت الله شدو، سایه

فرم کیون: محرمانه

ممد از اعضای یکی از سازمان های مخوف ج.ا.ا به نام الله. او دارای درجه آلت دوم است.(آلت الله به همین موضوع اشاره دارد) یعنی اگر کیر یکی از اعضای آن نابود شود او کیر زاپاس وی محسوب می شود. گزارشات حاکی از آن است که وی یکی از آن قالتاق هایی است که سال 88 در اوین و کهریزک کون خلق الله میگذاشته اند. همچین گفته شده او به ممه علاقه وافری دارد. گزارشات تایید نشده ای وجود دادر که هدف نهایی او از رسیدن به ممه، ترور کون است.

ایده با حالی بود
خوشمان آمد ?
به بکن در بودن اشاره نکردی :(

8 ❤️

2018-10-23 17:48:02 +0330 +0330

حسین ارمین که ازهمه مهیج تره بااون تصورات ماوراییش!بیارش تو رسواش کن!!(شوخی)

3 ❤️

2018-10-23 17:50:31 +0330 +0330
نقل از: فصلی به نام رویا
نقل از: کیر ابن آدم نام: محمد

محل تولد: نامشخص لقب: shadow69 معروف به: ممد، آلت الله شدو، سایه سن: نامشخص فرم کیون: محرمانه ممه: - ممد از اعضای یکی از سازمان های مخوف ج.ا.ا به نام الله. او دارای درجه آلت دوم است.(آلت الله به همین موضوع اشاره دارد) یعنی اگر کیر یکی از اعضای آن نابود شود او کیر زاپاس وی محسوب می شود. گزارشات حاکی از آن است که وی یکی از آن قالتاق هایی است که سال 88 در اوین و کهریزک کون خلق الله میگذاشته اند. همچین گفته شده او به ممه علاقه وافری دارد. گزارشات تایید نشده ای وجود دادر که هدف نهایی او از رسیدن به ممه، ترور کون است.

ممد که سال هشتادوهشت داشت پستونک میجویدش :/

##:\

1 ❤️

2018-10-23 17:52:31 +0330 +0330
نقل از: کیر ابن آدم نام:نامشخص

محل تولد: نا مشخص

لقب:ایلونا

معروف به:شیوا

فرم کیون: نامشخص

ممه: نام مشخص

ایلونا از عناصر نفوذی ج.ا.ا است. همانطور که مشخص است، 90 درصد اطلاعاتش نامشخص است. ما حتی نمیدانیم این کاربری متعلق به شخص است یا گروه. آنچه مشخص است، این است که وی پیرو مکتب "آغاز فصل سردیسم" است. (ر.ک. به امضای وی) از تفکر در احوالات او تنها به مشتی سوال میرسیم... برای مثال علت علاقه یک زن به رنگ بنفش چیست؟ (باز هم به امضای وی رجوع کنید، خاصه به رنگ زمینه دقت کنید.) آیا این علاقه ارتباطی با بادمجان دارد؟ آیا سینا (شخصی که به عنوان شوهر خود معرفی میکند) یک بادمجان است؟ آیا به راستی بادمجان بم آفت ندارد؟ آیا ایلونا یک دیوانه است که فکر میکند با یک بادمجان زندگی مشترک دارد؟ چرا دیلدو خیر ولی بادمجان آری؟ اگر کانت امروز زنده میبود، چه ارتباطی بین سعادتمندی و بادمجان برقرار میکرد؟ آیا بادمجان همان خیر اعظم است؟ جایگاه بادمجان در نظریه نسبیت انشتین کجاست؟ در نظریه طناب چه طور؟... و در آخر... آیا بادمجان همان راز بزرگ هستی است؟ در این صورت به عنوان کار در منزل ارتباطبین هستی مهدوی و بادمجان و در نتیجه بادمجان و عقیده مهدویت را در دو بند شرح دهید

اولا که ایده جالبیه… آورین…

دوما که حسابی نا امیدم کردی. توقع داشتم خیلی خیلی خیلی مرموز تر من رو معرفی کنی. ج.ا.ا !!! ریدی تو کلاس کاریم… اههههههههههه

4 ❤️

2018-10-23 17:56:21 +0330 +0330

قیصر

1 ❤️

2018-10-23 18:09:46 +0330 +0330

نام: دول

محل تولد: کارگاه گل بازی آخدا

لقب: کیربن آدم

معروف به: حضرت کیر… سالار… آویزشبهای شهوانی… راسته راستان…

فرم کیون: مطلوب

حضرت کیر از ابتدا در صحنه خلقت وجود داشت… حتی حدیث داریم که خدا قبل از خلق آدم، کیر آفرید و سپس برای آنکه این مخلوق بی مثال را یارای گشت و گذار باشد، چوب لباسی به نام آدم خلق نمود تا این شاهکار را حمل نموده و بر خدمت آن کمر همت بندد… گویند جنتی که از قدیمی ترین عناصر جهان است پس از دیدن این شاهکار، انگشت حیرت بردهان گذید و گفت “فتبارک الله احسن الخالقین” و سپس برای پیش خرید یک فروند آن ثبت نام نمود… نقل است که این عضو شریف در طول تاریخ بسیار مصائب از سرگذرانده و بسیار تهمتهای ناروا نثارش گشته، اما همچنان از راه “راست” منحرف نشداست… او سرش را درراه اسلام داده، درمقابل بیحجابی قدعلم نموده، در امر گسترش سپاهیان اسلام فعالیتهای چشم گیری داشته، در این بحران خشکسالی آب مملکت را (درحدتوان) تامین میکند… او یکی از عناصر بنیادی سایت شهوانی محسوب میشود که عامل حضور بیشتر افراد در سایت میباشد… او شبها بدنبال اسرار و سوراخهای کشف نشده به گوشه و کنار کاربران سرک میکشد و ارتباط بسیار واضحی با قنبل و کیــــــــــــون افراد دارد… هنوز در نحوه نگارش و قلم در دست گرفتن وی بین مفصرین بحث است که قلم را با دهان میگیرد یا به بیضه میچسباند، اما همه کارشناسان از سبک نگارش و نو آوریهای وی دلخوشی دارند و معتقدند که اینها همه تراوشات اطاقهای فکر ج.ا.ا میباشد تا جوانان را بیشتر به سایتهای سیاهی چون شهوانی رهنمون نمایند … امیدواریم همواره خون در رگهای تنومندش در جریان باشد و همواره در مقابل جماعت قد افراشته و به نگارش مشغول باشد…

2018-10-23 18:13:54 +0330 +0330
نقل از: jim_jefferies نام: دول

معروف به: حضرت کیر.. سالار.. آویزشبهای شهوانی.. راسته راستان...

حضرت کیر از ابتدا در صحنه خلقت وجود داشت.. حتی حدیث داریم که خدا قبل از خلق آدم، کیر آفرید و سپس برای آنکه این مخلوق بی مثال را یارای گشت و گذار باشد، چوب لباسی به نام آدم خلق نمود تا این شاهکار را حمل نموده و بر خدمت آن کمر همت بندد.. گویند جنتی که از قدیمی ترین عناصر جهان است پس از دیدن این شاهکار، انگشت حیرت بردهان گذید و گفت "فتبارک الله احسن الخالقین" و سپس برای پیش خرید یک فروند آن ثبت نام نمود... نقل است که این عضو شریف در طول تاریخ بسیار مصائب از سرگذرانده و بسیار تهمتهای ناروا نثارش گشته، اما همچنان از راه "راست" منحرف نشداست.. او سرش را درراه اسلام داده، درمقابل بیحجابی قدعلم نموده، در امر گسترش سپاهیان اسلام فعالیتهای چشم گیری داشته، در این بحران خشکسالی آب مملکت را (درحدتوان) تامین میکند.. او یکی از عناصر بنیادی سایت شهوانی محسوب میشود که عامل حضور بیشتر افراد در سایت میباشد.. او شبها بدنبال اسرار و سوراخهای کشف نشده به گوشه و کنار کاربران سرک میکشد و ارتباط بسیار واضحی با قنبل و کیــــــــــــون افراد دارد... هنوز در نحوه نگارش و قلم در دست گرفتن وی بین مفصرین بحث است که قلم را با دهان میگیرد یا به بیضه میچسباند، اما همه کارشناسان از سبک نگارش و نو آوریهای وی دلخوشی دارند و معتقدند که اینها همه تراوشات اطاقهای فکر ج.ا.ا میباشد تا جوانان را بیشتر به سایتهای سیاهی چون شهوانی رهنمون نمایند ... امیدواریم همواره خون در رگهای تنومندش در جریان باشد و همواره در مقابل جماعت قد افراشته و به نگارش مشغول باشد......

حاجی دسخوش
پشمام فر خورد از این اطلاعات

1 ❤️

2018-10-23 18:17:57 +0330 +0330
نقل از: DIESEL79

حضرت کیر از ابتدا در صحنه خلقت وجود داشت.. حتی حدیث داریم که خدا قبل از خلق آدم، کیر آفرید و سپس برای آنکه این مخلوق بی مثال را یارای گشت و گذار باشد، چوب لباسی به نام آدم خلق نمود تا این شاهکار را حمل نموده و بر خدمت آن کمر همت بندد.. گویند جنتی که از قدیمی ترین عناصر جهان است پس از دیدن این شاهکار، انگشت حیرت بردهان گذید و گفت "فتبارک الله احسن الخالقین" و سپس برای پیش خرید یک فروند آن ثبت نام نمود... نقل است که این عضو شریف در طول تاریخ بسیار مصائب از سرگذرانده و بسیار تهمتهای ناروا نثارش گشته، اما همچنان از راه "راست" منحرف نشداست.. او سرش را درراه اسلام داده، درمقابل بیحجابی قدعلم نموده، در امر گسترش سپاهیان اسلام فعالیتهای چشم گیری داشته، در این بحران خشکسالی آب مملکت را (درحدتوان) تامین میکند.. او یکی از عناصر بنیادی سایت شهوانی محسوب میشود که عامل حضور بیشتر افراد در سایت میباشد.. او شبها بدنبال اسرار و سوراخهای کشف نشده به گوشه و کنار کاربران سرک میکشد و ارتباط بسیار واضحی با قنبل و کیــــــــــــون افراد دارد... هنوز در نحوه نگارش و قلم در دست گرفتن وی بین مفصرین بحث است که قلم را با دهان میگیرد یا به بیضه میچسباند، اما همه کارشناسان از سبک نگارش و نو آوریهای وی دلخوشی دارند و معتقدند که اینها همه تراوشات اطاقهای فکر ج.ا.ا میباشد تا جوانان را بیشتر به سایتهای سیاهی چون شهوانی رهنمون نمایند ... امیدواریم همواره خون در رگهای تنومندش در جریان باشد و همواره در مقابل جماعت قد افراشته و به نگارش مشغول باشد......

حاجی دسخوش

قربونت رفیق… سالهاس پیرو مکتب “بکیریسم” هستیم و ایشان مرجع تقلید ما هستن… ارادت ویژه به ایشان در ذات تمان جنبندگان مشهود است ? ? 🙄

2 ❤️

2018-10-23 18:19:42 +0330 +0330
نقل از: jim_jefferies
نقل از: DIESEL79

حاجی دسخوش

قربونت رفیق… سالهاس پیرو مکتب “بکیریسم” هستیم و ایشان مرجع تقلید ما هستن… ارادت ویژه به ایشان در ذات تمان جنبندگان مشهود است ? ? 🙄

من تازه وارد حوزه علمیه شدم
انشالله به درجات عالیه نائل گردم
“بکیریسم”

1 ❤️

2018-10-23 18:39:52 +0330 +0330
نقل از: shadow69

قیصر

گرگ سیاه بودم گرگ سیاه خواهم مرد :/

گرگها ،سگهایین که تن به قلاده ندادن…

3 ❤️

2018-10-23 18:46:37 +0330 +0330
نقل از: کاربر_سایت

حتی من؟؟

تو که جوجه ای 🙄 ۵.۶ سال پیش کوله پشتی مدرستو حمل میکردی

خب،لا اقل اسم کیری قبلیت رو میدونم،خب سنم کمه دیگه

0 ❤️

2018-10-23 18:48:04 +0330 +0330
نقل از: jim_jefferies
نقل از: shadow69

قیصر

گرگ سیاه بودم گرگ سیاه خواهم مرد :/

گرگها ،سگهایین که تن به قلاده ندادن…

گرگای سیاه بخاطر تفاوت رنگشون از خونواده ترد میشن و این ترد شدن یا میکشتشون یا درنده تر از بقیه گرگا میکنتشون…

خییییلی جالب بود… ممنون… نمیدونستم… آخه حیوان مورد علاقم گرگه و علاقه ویژه ای بهشون دارم… اما این نکته رو که ذکر کردی نمیدونستم… خیلی حال داد ممنون…

1 ❤️

2018-10-23 18:52:45 +0330 +0330

حتی من؟؟

تو که جوجه ای 🙄 ۵.۶ سال پیش کوله پشتی مدرستو حمل میکردی

خب،لا اقل اسم کیری قبلیت رو میدونم

:/ برو هم سنای خودت بحرف باو ده هشتادی ۱۵ سالگی اگه ازدواج میکردم بچم همسنت بود

اووو،7سال گنده تری،اینهمه حرف نداره

0 ❤️

2018-10-23 19:03:10 +0330 +0330

خوبی رایدر

🙄

0 ❤️

2018-10-23 19:08:29 +0330 +0330
نقل از: کیر ابن آدم نام: نامشخص

محل تولد: تهران

لقب: شاه ایکس

معروف به: مردم آزار

شاه ایکس یکی از ناشناخته ترین موجودات شب است.(!) مامور نفوذی ما در سازمان سری مردم آزاران نامدار قسمت هایی از پرونده او را برای ما ارسال کرده است. در این پرونده نوشته شده: " مورد bs-007 مبتلا به سادیسم حاد است. او به نحو وحشتناکی با اعصاب قربانی خود جماع میکند به نحوی که قربانی میگوید کونم بزار، جونم خلاص! پاسخ ثابت وی در این هنگام (( ول کنم به کونت اتصالی کرده، خراب شده است)) " گزارشات حاکی از ارتباط وی با کاربر " من صدف هستم" هست. هر چند مسئولان سایت هرگز این خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند، اما به نظر میرسد رابطه ایشان از نوع سکس چت و بکن بکن باشد.

شاه ایکس جان 🙄

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «