اه! شهوانی شده گی خونه!

1395/06/27

اقا تعادل رو برقرار کنید دیگه!
چه وضعیتیه!؟ تاپیکارو نگاه میکنی، یا همه از شهرای مختلف دنبال مفعولن،
یا یه عده مفعول، دنبال فاعلن!
قدیما یکم بهتر بود جو شهوانی!!!حد اقل حال آدم بد نمیشد!
ادمین جان مادرت یجوری سایت رو تعریف کن که انقد یه طرفه نشه! مثلا محدودیت بذار ! هر 10 تا تاپیک مربوط به گی، باید 10 تا جنس مخالف باشه!

7925 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-09-17 22:50:59 +0430 +0430

ادمین یه کلاس سواد آموزی هم بذار واسه بعضیا! مغز رو با ذ مینویسن! توهم رو با ح مینویسن!!!
فقطم ادعای فهمیدنشون کیونه فیلو پاره کرده!!!
جریانه دعانویسیه که واسه مریضیه همه دعا مینویسه، خودش مریض میشه، میره دکتر!!
خدایا شکرت که حداقل کیونی نیستم! میتونم سرمو بالا بگیرم با افتخار بگم از نظر روانی سالمم، معنی جنس مخالف رو میدونم، مضرات کیون دادن رو میدونم، بیماری های مقاربتی و جنسی رو میدونم…، و از الت تناسلیم برای ارضا شدنم استفاده میکنم! نه از کیونم که واسه ریدن گذاشتی!
خدایا شکرت!

آخرین جمله امشبمم بگم:
خیلی چیزا هست که آدم میتونه بفهمه، ولی نمیتونه بفهمونه!
حالا فرض کن چنین چیزی رو بخوای به کسی بفهمونی که نمیخواد بفهمه!!!
گل بو به سبزه نیز اراسته شد!
شب همه رفقای غیر همجنسباز شهوانی بخیر!

0 ❤️

2016-09-17 22:52:19 +0430 +0430

غیر حقیقی و دروغین

مطالب داخل نت

0 ❤️

2016-09-17 22:52:52 +0430 +0430

استناد به دروغ کردی

0 ❤️

2016-09-17 22:55:17 +0430 +0430

احمق همیشه احمقه

ثابت شده و الان هم به عین میبینم

قضاوت با خوش فکر ها

ریدی :)

0 ❤️

2016-09-17 23:27:30 +0430 +0430

این بحث الان نیست خیلی ساله کم کم داستانا وبعد تاپیکا بیشترا مربوط به رابطه (فاعل- مفعول) شدند واین بر میگرده به شرایط جامعه ما ازادی جنسی وجود نداره و رو اورد میشه به اینجور روابط و ربطی به ادمین سایت نداره موضوع بعد توهین شما به گی ها یا همون همجنسگرا هاست ربطی به فاعل مفعول ها ندارن وشما این 2 دسترو با هم قاطی میکنی اینگار در اخر شما دنبال دیدن کوس دختر مردمی که بیاد تاپیک بزنه یا بیاد دوستیابی کنه که انتظاری بیهودست

0 ❤️

2016-09-18 00:57:39 +0430 +0430

دوست عزیزم: در خصوص این موضوعی که براش تاپیک زدی, اگه اشتباه نکنم, حدود 1ونیم سال پیش, من شخصا و در قالب یک پیام خصوصی, چند تا مورد بود که میخواستم با ادمین در میون بزارم و بنوعی هم پیشنهاد بودند و هم چند موردی انتقاد از مسایل مختلف , براش خصوصی فرستادم. از انصاف نگذریم! انصافا ادمین پاسخ خصوصی هارو در کمترین زمان ممکنش میده و از این جهت جای تشکر داره. ( لااقل در مورد من که همیشه به این شکل بوده ). از قضا, یک مورد از انتقادهایی رو هم که کرده بودم, دقیقا همین موضوع بود. منم مثل شما براش توضیح داده بودم که سایت کلا از مسیر اصلیش داره منحرف میشه و یا شده ! و تعداد داستانها و تاپیک ها یی که مربوط به " گی " میشن داره روز به روز بیشتر میشه و از این بابت گلایه کرده بودم که بهتره حقوق همه تا حدی رعایت بشه و توی سایت نسبت به همه گرایشها بنوعی برابر برنامه ریزی بکنه مطلب بزاره. مطابق انتظاریکه داشتم بازم درست 24 ساعت هم نشده بود که جوابمو داد. البته باید اعتراف بکنم که پاسخش بنوعی درست بود و بقول معروف , دیگه جای هیچ بحثی رو برام باقی نگذاشت! ادمین گفته بود که : درسته حرفم و اونم قبول داره که مطالب مربوط به گی ها درصد بیشتری از کل مطالب سایت رو اشغال کرده اند و روز به روز هم دارن بیشتر میشن! اما در این قضیه مدیران سایت و شخص ادمین بی تقصیرن! چون شهوانی یک سایتیه که بر اساس سلایق و مطالبی که کاربرانش براش میفرستند اداره میشه و شکل میگیره و نه بر اساس سلیقه شخص ادمین و یا شخص خاصی! و چون افرادیکه گرایششون به گی هست مطالب بیشتری به نسبت بقیه گرایشها دارن ارسال میکنند و کلا بیشتر در سایت فعالیت میکنند , لذا می بینید که مطالبشون هم به نسبت بقیه بسیار بیشتر دیده میشه. ادمین نوشته بود که بهتره از دوستان خودتون گلایه بکنید که چرا کمتر مشارکت میکنند! این در مورد ادمین و کلا نظرش در این مورد که بد ندیدم اینجا مطرحش بکنم.
_ و اما در مورد پستی که در این تاپیک دیدم و توش گلایه شده بود در مورد اینکه اونقدر یک عده دختر ندیده و کلا هیچی ندیده! اومدند در شهوانی و بعضی از اداهای سبک و شرم آور از خودشون نشون دادند و اونقدر بی جنبه و بی ظرفیت بازی درآوردند که نهایتا نتیجه این شد که الان داریم می بینیم! منم کاملا باهاش موافقم. یعنی همون چند تا خانم و دختری هم که سابقا در سایت حضور داشتند و انصافا فعال هم بودند, به جرات می تونم بگم که بیش از 90% شون کلا بیخیال اومدن به شهوانی شدند و رفتند! و اون 4 تایی هم که هنوز هرازگاهی داریم می بینیمشون, یا از اعضای جدید هستند که هنوز گرمای اینجا به تنشون کامل نفوذ نکرده! و یا اگر از قدیمیا باشند اونقدر کم میآن که در حکم نبودنشونه! بی تعارف, واقعا شهوانی الان اصلا قابل قیاس با چندسال پیش نیست از هیچ نظر! خیلی سطح کیفی سایت پایین اومده و کلا میشه گفت که جذابیتی دیگه برای خیلی ها نداره!
و نهایتا اینکه: من فکر میکنم بنوعی حرفهای صاحب این تاپیک درست برداشت نشد حداقل برای یه عده! یعنی سوتفاهم پیش اومد!مخصوصا برای یکی از عزیزانی که گویا خیلی هم ناراحت شده بودند بخاطرش. در حالیکه وجدانا اگه بخوایم بگیم, ایشون در ابتدا نگفته بودند که " گی ها " بد هستند یا اصلا نباید اینجا باشند و یا کلا مطالب باید مربوط به گرایش دگرجنس گراها باشه! ایشون گلایه کرده بود که مطالب مربوط به گی خیلی بیشتر از سایر سلایقه و تقریبا بخش اعظم محتوای سایتو شامل شده و به نظرش بهتر هست که تعادل برقرار بکنن و … که من فکر میکنم جواب صاحب تاپیکو در بخش اول حرفام و از قول خود ادمین نوشتم براش. حالا اگه در پست های بعدی اهانتی هم شد , بخاطر همین برداشت اشتباه اولیه بود. پس بهتره کسانی که گرایششون به همجنسه , زیاد به دل نگیرند این بحث هارو و اوناهم با منطق و بی طرفانه فکر کنند و حرف بزنند. درست همونطوری که خودشون دلشون میخواد تا جامعه و مردم نسبت به هم جنسگرایی این شکلی فکر بکنند. بنظر من هم , همجنسگرایی چه در میان آقایون و چه خانمها, چیزی نیست که به انتخاب و اختیار کامل و مطلق خودشون بوده باشه و کلا هر نوع گرایش سکسی و جنسی امری ذاتی و مادرزادیه که در ادامه عمر اشخاص و به مرور در اونها شکل میگیره و کاملتر میشه و بالاخره خودشو بروز میده که متاسفانه در این شرایطی که فعلا و با حضور این نظام در کشورمون حاکمه, به هیچ عنوان نباید ذره ای امیدوار به بهبود شرایط این قشر از جامعه بود بلکه باید شاهد سرکوب و خشونت هرچه بیشتری هم در این زمینه باشیم که همه بخاطر نوع و طرز نگرشی هست که با نام اسلام و دین و … دارند غالبمون میکنند! علاوه بر حکومت , فکر میکنم از نظر مردم و دیدگاه و تصور و کلا اون زمینه ذهنی که در اذهان مردم هست و داره نسل به نسل هم منتقل میشه, این قشر از جامعه, نباید حداقل تا 50 سال آینده هم امیدی به شناخته شدن حقوقشون در جامعه حتی در حد مثلا کشور ترکیه باشند!

0 ❤️

2016-09-18 01:34:05 +0430 +0430
نقل از: پو.یآن احمق همیشه احمقه

ثابت شده و الان هم به عین میبینم

قضاوت با خوش فکر ها

ریدی :)

دوستان بهتر نیست به جای توهین به عقیده و گرایش جنسی هرکس احترام بزاریم؟

0 ❤️

2016-09-18 03:26:37 +0430 +0430

دیروز با دیدن عنوان این تاپیک غمگین شدم.
مطالبشو خوندم ولی جوابی ندادم،چرا که جوابی ندارم بدم!!!
عنوان تاپیک ناراحت کننده است،ولی از اونجایی که همجنسگراها اقلیت جنسی رو تشکیل میدن،اگر جایی،مثل این سایت سکسی به عنوان اکثریت مطرح بشن،باعث رنجش استریت های عزیز میشه.

من از دوستان استریت عذرخواهی میکنم که اکثر تاپیک ها و داستانها گی شده و باعث کمتر دیده شدن شما شده.ولی یک لحظه تصور کنید اگر برعکس باشه و شما تو اقلیت باشید،چه از لحاظ جنسی،چه اعتقادی،و در عین حال خودتونو محق(صاحب حق)بدونید؟؟؟؟
چه احساس سرخوردگی میکنید و چه بلایی سر عزت نفستون میاد؟
ااین احساسیه که گی ها هرروز دارن!
در اقلیت بودن،منزوی بودن،مخفی شدن.
نوشتن داستان و تاپیک زدن تو این سایت تنها راه بروز ما تو فضای مجازیه.ببخشید که جای دیگه ای برای بروز نداریم و بقول شما “شهوانی شده گی خونه”

لطفا کمی مهربانتر…

1 ❤️

2016-09-18 05:15:50 +0430 +0430

چه اهمیتی داره که بیشتر اینه
عشق عشقه چه به جنس مخالف چه به جنس موافق
به نظر من اگه میخایم متعادل باشه یکم در رابطه با هم دیگه جرات داشته باشیم چه پسر چه دختر
حالا یه سوال از آقایونی که به شکل عجیبی به گی اعتراض دارن!
من ذاتا یه دختر به دنیا اومدم طی یک عارضه غیر طبیعی آلت مردانه دارم خوب حالا این تو اینم من رابطه با من که در اصل یه دخترم و تمام افکار و رفتار و حتی فیزیولوژی برنم هم زنونه است چه مشکلی میتونه داشته باشه
باور کنید خیلی ساده میشد اگه اینجا ایران نبود
میتونستیم تغییر جنسیت بدیم و واقعا ازدواج هم کنیم ولی حالا که چی
من کون دارم و تو هم یه خوشگلشو
میخوای نکن عزیزم مشکلی نیست که
این مطئله باید توی ایران حل بشه حالم دیگه داره به هم میخوره
ولی خدا نکنه گیر دو تا حشری بیفتی
و باز چون حل نشده مکافاتت بر عکس کسایی میشه که با گی مخالفن
فیزیولوژی میدونی ینی چی؟
ینی رونات مث یه دختر باشه ینی سینه هات جوونه بزنه و در عین حال از شانس بد یه الت مردونه داری که اندازه یه انگشته
حالم بد میشه وقتی بهش فکر میکنم ?

0 ❤️

2016-09-18 11:40:35 +0430 +0430

اکثر اینایی که فاعل یا مفعول شدن گی و همجنس گرای واقعی نیستن بلکه به دلیل اینکه کس گیرشون نمیاد رو به گی بازی در آوردن وگرنه اگه یه کس بخواد بهشون بده عمرا دنبال پسر نمی رفتن!!!

0 ❤️

2016-09-18 12:57:28 +0430 +0430
نقل از: پو.یآن از بچگی دادم

افتخار نیست

بد هم نیست

با این ذهنیتی که داری

و امثال تو ریدید تو این مملکت

تاریخ ایران رو هم دارم بهت بگم

که چه تواریخی

هم جنس گرایی آزاد بوده

حتی دوره اسلامیه صفویه

صفویه دوره اوج گرفتن همجنسگرایی تو ایران بوده بعد اسلام

0 ❤️

2016-09-18 13:14:10 +0430 +0430
نقل از: sami_sh دیروز با دیدن عنوان این تاپیک غمگین شدم. مطالبشو خوندم ولی جوابی ندادم،چرا که جوابی ندارم بدم!!! عنوان تاپیک ناراحت کننده است،ولی از اونجایی که همجنسگراها اقلیت جنسی رو تشکیل میدن،اگر جایی،مثل این سایت سکسی به عنوان اکثریت مطرح بشن،باعث رنجش استریت های عزیز میشه.

من از دوستان استریت عذرخواهی میکنم که اکثر تاپیک ها و داستانها گی شده و باعث کمتر دیده شدن شما شده.ولی یک لحظه تصور کنید اگر برعکس باشه و شما تو اقلیت باشید،چه از لحاظ جنسی،چه اعتقادی،و در عین حال خودتونو محق(صاحب حق)بدونید؟؟؟؟
نوشتن داستان و تاپیک زدن تو این سایت تنها راه بروز ما تو فضای مجازیه.ببخشید که جای دیگه ای برای بروز نداریم و بقول شما “شهوانی شده گی خونه”

لطفا کمی مهربانتر…

nagooz

0 ❤️

2016-09-18 23:12:51 +0430 +0430
نقل از: lvlUp این بحث الان نیست خیلی ساله کم کم داستانا وبعد تاپیکا بیشترا مربوط به رابطه (فاعل- مفعول) شدند واین بر میگرده به شرایط جامعه ما ازادی جنسی وجود نداره و رو اورد میشه به اینجور روابط و ربطی به ادمین سایت نداره موضوع بعد توهین شما به گی ها یا همون همجنسگرا هاست ربطی به فاعل مفعول ها ندارن وشما این 2 دسترو با هم قاطی میکنی اینگار در اخر شما دنبال دیدن کوس دختر مردمی که بیاد تاپیک بزنه یا بیاد دوستیابی کنه که انتظاری بیهودست

بله! درسته! اما بذارین یجور دیگه نگاه کنیم به مسئله!؟
اولا من به گی ها و همجنس گراها توهین نکردم!
کسی که کون میده، و دنبال یکیه که کونش بذاره، مشکلی نداره با اینکه کونی خطاب بشه! خوششم میاد!
دیدم که میگم!
چیزی که طرف خوشش بیاد، توهین نیست!
منم دنبال دیدن کوص دختر مردم نیستم!(منظورم دردنه کوص هر دختریه) دختری که اینجا دفعه ی اول دیده شدنش نیست، هزار نفر قبل از من دیدن، منم میبینم! منم دنبال این نیستم یه باکره رو بگیرم و به حقوق باکرگیش تجاوز کنم!
بقول یه جمله ای:
هرچی دوست داری جنده بکن، اما کسی رو جنده نکن!
اینم دیدگاهه منه!!!

0 ❤️

2016-09-18 23:21:12 +0430 +0430
نقل از: sami_sh دیروز با دیدن عنوان این تاپیک غمگین شدم. مطالبشو خوندم ولی جوابی ندادم،چرا که جوابی ندارم بدم!!! عنوان تاپیک ناراحت کننده است،ولی از اونجایی که همجنسگراها اقلیت جنسی رو تشکیل میدن،اگر جایی،مثل این سایت سکسی به عنوان اکثریت مطرح بشن،باعث رنجش استریت های عزیز میشه.

لطفا کمی مهربانتر…

دوست من!؟ عزیز دل برادر! نمیدونم چی خطاب کنم کهه باز دوستان نگن کم مهری شده بهتون!
ببین، اولا که مستند دوجنسه های ایران رو بگیر، ببین! توش کسی رو نشون میده که هم سینه داشت، هم کیر، رفته عمل کرده، زن شده، الانم شوهر کرده!!! همشون توی همون مستند هست!
یجوری میگی اگه ایران نبود…، یکی ندونه فک میکنه اینجا سومالیه! امکانات زیر صفره!
اولا رابطه جنسی از مقعد رو هزاران هزار پزشک و غیز پزشک دلایل علمی آمردن و رد کردن! منم امشب هم توی همین تاپیک میذارم، هم یه تاپیک جدید میزنم!!!
فوقش ادمین منو بن میکنه دیگه!!!
دوما، شما اگر آلت جنسیه مردانه داری، دوتا حالت داره! یا کیر داری و سینه، خبری از کوص نیست، مرد به حساب میای! اصن فکر تغییرجنسیت هم نکن! دادنت هم همش بهونه س! اگه کوص داری، یه چیزی به اسم کیر هم داری، کوچولو، آویزون، راه های عمل کردنش هست! برو عمس کن، زن محسوب بشو، ازدواج کن یا اگه نمیخوای، برو با هرکی با هر شرایطی میخوای سکس کن!
مسئله ی مهم اینه که شاید دنیا یه چیزی بنام همجنس بازی(بقول خودشون همجنسگرایی) رو تایید کنه، اما این دلیل بر این نمیشه که چیز درستی باشه!
دلایل ساده ای که بتونی درک کنی رو میگم:

1. نیاز زن و مرد، به هورمون های همدیگه! پس یک زن، حتی با استفاده از دیلدو هم نمیتونه اون هورمون هارو دریافت کنه، و مشکلات جنسی بوجود میاره!
  2. سکس مقعدی، هزارا مشکل داره! (پزشکی، روده بزرگ، بیماری هاش، و …) پس یک مرد هم نمیتونه جایگزینه زن باشه!!! چون مرد مفعول، الت تناسلیش برای دادن نیست! و سکس از پشت، همونجور که گفتم و تاپیک میزنم، مشکل داره!
    حالا خود دانی! اگه فکر میکنی، حس زنونگیت بیشتره، من جای تو نیستم که قضاوت کنم! اما مطمئنم اگر صددرصد شرایطتو بدونم، خیلی بهتر میتونم جوابای منطقی تری بدم، که از نظر منطقی، جوابی نداشته باشی واسش، حداقل اگه بازم میخوای سکس مقعدی داشته باشی، بدونی خودت مشکل داری! نه اینکه زن آفریده شده باشی!!
    خوش باشی و موفق!
0 ❤️

2016-09-18 23:27:23 +0430 +0430
نقل از: manikooni چه اهمیتی داره که بیشتر اینه عشق عشقه چه به جنس مخالف چه به جنس موافق به نظر من اگه میخایم متعادل باشه یکم در رابطه با هم دیگه جرات داشته باشیم چه پسر چه دختر حالا یه سوال از آقایونی که به شکل عجیبی به گی اعتراض دارن! من ذاتا یه دختر به دنیا اومدم طی یک عارضه غیر طبیعی آلت مردانه دارم خوب حالا این تو اینم من رابطه با من که در اصل یه دخترم و تمام افکار و رفتار و حتی فیزیولوژی برنم هم زنونه است چه مشکلی میتونه داشته باشه باور کنید خیلی ساده میشد اگه اینجا ایران نبود میتونستیم تغییر جنسیت بدیم و واقعا ازدواج هم کنیم ولی حالا که چی من کون دارم و تو هم یه خوشگلشو میخوای نکن عزیزم مشکلی نیست که این مطئله باید توی ایران حل بشه حالم دیگه داره به هم میخوره ولی خدا نکنه گیر دو تا حشری بیفتی و باز چون حل نشده مکافاتت بر عکس کسایی میشه که با گی مخالفن فیزیولوژی میدونی ینی چی؟ ینی رونات مث یه دختر باشه ینی سینه هات جوونه بزنه و در عین حال از شانس بد یه الت مردونه داری که اندازه یه انگشته حالم بد میشه وقتی بهش فکر میکنم ?

سکس با همجنس، مشکل داره عزیز من!

زن با زن:

زن هورمونهایی رو از سکس دریافت میکنه از مرد، که بدنش لازم داره! و اگه لز کنه، حتی با دیلدو، چون هرگز هورمونها توی بدنش نمیرن، واسه همین بدنش توی هورمون ها، به مشکل بر میخوره!

مرد با مرد:

رابطه مقعدی، بیماری های مقاربتی بوجود میاره! بیماری های جنسی بوجود میاره! امکان لطمه دن به روده ی بزرگ وجود داره و … (تو جواب نفر قبل هم گفتم که تاپیکشو میزنم!)
پس عملا رابطه مرد با مرد هم ممکن نیست تامین کننده ی اصل این ماجرا باشه! اغلب گی های ایران، دلیل همجنس بازیشون، نبودنه جنس مخالفه! چون بدستش نمیارن، و شهوت دارن، میرن سراغ هم جنس! مفعول ها رو هم نگاه کنی، 99% از بچگی دادن! حالا یا گولشون زدن، یا یجوری راضیشون کردن! چون از بچگی دادن، نمیتونن بذارنش کنار! کم دیده نشده پیرمردایی که خودشونو تو اتوبوس میمالن به ادم! یا فیلمای پیرمردایی که دارن میدن، کم نیست!!!
همه شون روشه توی بچگیشون داره! وگرنه اونام اینجوری نبودن! پس فاعلا کص ندارن، مفعولام از بچگی دادن! بنابرین فک میکنن همجنس بازن! اما حتی درصدی از عقاید همجنس باز هارو هم نمیدونن!

پس احترام به چیزی که از ریشه و بن اشتباهه، توی شخصیت من نمیگنجه!
من بحث علمیش رو دارم میگم! پزشکی! اگه کسی خوشش میاد، بیاد، اگرم نمیاد، نیاد!

من برای خوشایند یه مشت آدم حشری که فک میکنن همجنس بازن(فارق از دختر و پسر) ، حرف نمیزنم! حقیقتو میگم! هرکی دوست داشت، پند بگیره، رکی نداشت، بیاد فحش بده! پشیزی برام اهمیت نداره که کی خوشش میاد، کی بدش! من حقیقتو میگم!

0 ❤️

2016-09-18 23:30:10 +0430 +0430
نقل از: saturn-planet اکثر اینایی که فاعل یا مفعول شدن گی و همجنس گرای واقعی نیستن بلکه به دلیل اینکه کس گیرشون نمیاد رو به گی بازی در آوردن وگرنه اگه یه کس بخواد بهشون بده عمرا دنبال پسر نمی رفتن!!!

بله! متاسفانه همینطوره! و فکر میکنن که آخره همجنبازی ان!
ولی هیچی ازش نمیدونن!
ایران بخاطر اعتقاداتی که بین مردم رایجه، حاضر نیست مثل کشور همسایمون(ترکیه) سکس ازاد بذاره! دخترا نمیتونن کاری کنن، لز میکنن، پسرام همینطور، میرن مفعول میارن ترتیبشو میدن!
اما اگه این نیاز جنسیه، از 15-16 سالگی که پسرا به بلوغ میرسن، مجبور نباشن تا 30 سالگی که میتونن زن بگیرن سرکوبش کنن، اگه یجوری از راه درست تامین میشد، داستان این نبود! اینهمه ادم همجنسگرا نمیومدن جلوی من پرچم بگیرن!

0 ❤️

2016-09-18 23:31:23 +0430 +0430

رابطه مقعدی چیست؟

رابطه مقعدی، سکس مقعدی یا آنال سکس (Anal sex) نام نوعی از رابطه جنسی است که در آن از مقعد به عنوان عضو جنسی زنانه استفاده می‌شود. عوارض و مضرات رابطه مقعدی بر هیچکس پوشیده نیست و این رابطه هم از لحاظ شرعی و هم از لحاظ پزشکی نکوهش گردیده است. اساسا ساختار مقعد برای برقراری رابطه جنسی نمی‌باشد؛بلکه این عضو به گونه‌ای شکل یافته که برای خروج مدفوع کارایی داشته باشد نه برای دخول جسم خارجی؛ بنابراین رابطه جنسی مقعدی کاملا رابطه‌ای غیر طبیعی است؛ در ادامه این مطلب به عوارض، توصیه‌های پزشکی و شرعی و توصیه‌هایی در جهت کاهش درد به هنگام رابطه اشاره خواهیم کرد.

خطرات و عوارض رابطه مقعدی چیست؟

رابطه مقعدی چیست؟ + عوارض رابطه جنسی مقعدی - آنال سکس - Anal sex - عوارض رابطه مقعدی

رابطه مقعدی (سکس مقعدی) یکی از خطرناک‌ترین روش‌های رابطه جنسی است که می‌تواند در انتقال بیماری‌های رابطه جنسی (STD) بسیار موثر باشد؛ با وجود استفاده از روان کننده‌ها، روغن، اسپری، ‌کاندوم و… و احتمال کاهش درد در حین رابطه مقعدی، این رابطه همچنان خطرناک خواهد بود و پزشکان آن را توصیه نمی‌کنند. زیرا در این روش احتمال زخم شدن و امکان انتقال خون آلوده بین زن و مرد بالا می‌رود. از دیگر عوارض این رابطه آسیب دیدن اسفنکتر مقعدی است که این موضوع می‌تواند در سنین بالا به عدم توانایی در کنترل مدفوع منجر شود. در این صورت مدفوع به صورت ناخواسته و غیر ارادی از دریچه مقعد خارج شده و همیشه آثاری از مدفوع در لباس زیر مشاهده می‌گردد. (مقعد توسط حلقه‌ای عضلانی به نام اسفنکتر کنترل می‌شود و از طریق باز و بسته شدن این اسفنکتر، کنترل حرکات دستگاه گوارش میسر می‌شود.) از سویی دیگر این اسفنکتر همانند واژن قابلیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری لازم برای نزدیکی و حرکت رفت و برگشتی آلت تناسلی مردانه را ندارد؛ در واقع وظیفه‌ی عضلات اسفنگتر اطراف مقعد بستن مجرا می‌باشد بگونه‌ای که به طور طبیعی و غیر ارادی از ورود آلت و فشاری که آلت تناسلی مرد به هنگام دخول وارد می‌کند ممانعت بعمل می‌آورد و بنا به طبیعت خود منقبض می‌گردد تا از ورود جلوگیری کند. بنابراین اصرار به ورود آلت تناسلی به داخل مقعد باعث احتمال خراش برداشتن و خون ریزی می‌شود. بسیاری پس از انجام این رابطه گمان می‌کنند که اتفاق خاصی نیفتاده است؛ در صورتی که زخم‌ها و خراش‌های حاصل از این عمل جنسی بسیار ریز و ظریف می‌باشند که در باقت مقعد ایجاد می‌شود و با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست. همچنین به دلیل اینکه محیط مقعد،‌ محیط مناسبی برای رابطه جنسی نیست،‌ احتمال خراش بر نوک آلت تناسلی مردان و خطر دریافت ویروس در آنان افزایش می‌یابد. این زخم‌ها اگر چه بسیار ریز باشند و دردی در اثر ایجاد آن‌ها ایجاد نشود، شاهراه فوق العاده بزرگی برای ورود باکتری‌ها و ویروس‌های خطرناک (اعم از ویروس‌های داخل روده و مدفوع و یا ویروس‌هایی که از طریق آلت مرد وارد می‌شوند) به داخل جریان خون می‌باشند. این میکروب‌ها می‌توانند بیماری‌های STD نظیر انواع عفونت‌های دستگاه گوارشی و عفونت های روده‌‌ای را ایجاد کنند.

به طور کلی امکان بروز عوارض زیر وجود دارد:

احتمال خونریزی‌ (کم یا زیاد) در مقعد و افزایش احتمال بروز بیماری‌های عفونی
بروز مشکلات در گیرنده‌های احساسی موجود در کانال مقعد
درد شدید
بیماری بواسیر
درد شکم
احتمال بالای شکستن آلت تناسلی مردانه و پارگی در مقعد زن
به دلیل نزدیکی زیاد مقعد به مهبل، کوچکترین دستکاری در مقعد (نه صرفا رابطه جنسی مقعدی) می‌تواند موجب ورود ویروس‌های موجود در روده به واژن شده و بیماری‌های عفونی در این ناحیه، همانند ترشحات بد بو در واژن، عفونت مثانه، زگیل تناسلی، تبخال، اختلال و عفونت کلیه‌ها و حتی سرطان را ایجاد نماید.
افزایش احتمال ابتلا به ایدز: دیواره داخلی روده بزرگ (که همان بخش داخلی مقعد می‌باشد) دارای قابلیت جذب مستقیم مواد و انتقال مستقیم آن به خون می‌باشد. بر اساس آمار، انتقال ویروس اچ آی وی از طریق رابطه جنسی مقعدی، بالاترین میزان درصد خطر اننقال را به خود اختصاص می‌دهد.
بنابراین هیچ نظریه پزشکی مبنی بر سالم بودن و بی‌ضرر بودن این رابطه جنسی وجود ندارد و همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده است.

0 ❤️

2016-09-18 23:32:01 +0430 +0430

چرا رابطه مقعدی لذت بخش است و چرا مردان به آن تمایل دارند؟

علت احساس لذت در رابطه مقعدی وجود میزان زیاد پایانه‌های عصبی در این بخش است. اما باید در نظر داشت که در صورت تکرار مداوم این نوع رابطه جنسی، پایانه‌های عصبی موجود در مقعد آسیب دیده و عوارض خاص خود را به دنبال می‌آورد. از طرف دیگر ارتباط بین همین پایانه‌های عصبی فروان و کم توجهی و یا عدم آگاهی زوجین خود می‌تواند عامل درد شدید در این رابطه شود. بنابراین این رابطه توصیه نمی‌شود.

یکی از دلایلی که مردان به رابطه مقعدی فکر می‌کنند و تمایل به انجام آن دارند، عدم موفقیت آنان در ارگاسم کردن همسر خود می‌باشد. آنان احساس می‌کنند از این طریق می‌توانند همسر خود را از لذت رابطه جنسی به طور بیشتری بهره‌مند کنند؛ لذا متمایل می‌‌شوند که از پشت نزدیکی کنند. در چنین شرایطی، در صورت رضایت، زن می‌‌تواند با محبت به همسر خود کمک و او را راهنمایی کند تا او با لمس و بازی با نقاط تحریک پذیر جنسی‌اش، سریع‌‌تر آماده شده و به ارگاسم برسد. در این صورت «مرد» احساس قدرت و لذت می‌‌کند.

راه‌ های تشخیص رابطه مقعدی

پزشکی قانونی می‌تواند نسبت به تشخیص رابطه مقعدی همانند رابطه واژینال اقدام و اعلام نظر نماید که معمولا در تجاوزات جنسی این تشخیص می‌تواند موثر باشد. در صورت مکرر بودن، علایم دخول را می‌توان مشاهده نمود. باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از ۳-۲ مورد باشد نباید انتظار علایم را داشت؛ در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چین‌های مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف‌تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چین‌ها، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می‌یابد و گه‌گاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می‌گردد، دیده می‌شود.

اگر مفعول حرفه‌ای باشد ضخیم شدن پوست حتی به داخل رکتوم امتداد می‌یابد و فیسوزهای بهبود یافته قبلی به صورت خطوط کم رنگ در محل چین‌ها دیده می‌شود. در مفعولین حرفه‌ای مقعد شکل قیفی پیدا می‌کند مثل اینکه مقعد به طرف داخل کشیده شده باشد از نکات مهم این است که هیچ وقت نباید شل شدگی اسفنکتر مقعدی را از یاد برد. در افراد حرفه‌ای و در مشاهده مقعدی اکثرا علائمی مشاهده نمی‌گردد مگر از مانور به خصوصی استفاده نمائیم.

مواقعی که شخصی در حالت معاینه قرار دارد انگشتان بزرگ را در فاصله کمی از مقعد قرار داده و با بقیه انگشتان باسن را گرفته و به طرف کناره ها می‌کشیم تا چین ها مقعدی به خوبی نمایان شوند. سپس به طور عمدی به اسفنکتر فشار آورده و تا فرد خود را جمع کند و اگر افکار او را به نکته دیگری جلب نمایید حرکت ارادی اسفنکتر از بین رفته و حالت آن مشحص می‌شود. علائم پارگی اسفنکتر چین‌ها ممکن است مشاهده شود که لازم به توجه می‌باشد شلی اسفنکتر مقعدی از علائم دخول مکرر می‌باشد.

در ضمن باید به حالت مجرای مقعدی نیز توجه کرد. دخول مقعدی ممکن است باعث تغییر حالت مجرای مقعدی، ایجاد بواسیر و هموروئید، زایده‌های گوشتی کوچک در اطراف مجرای مقعدی، زگیل‌های کوچک، بیرون زدن قسمتی از بافت از مقعد، باز شدن مجرای مقعدی و… شود.

0 ❤️

2016-09-18 23:44:14 +0430 +0430

با یه بیسواد

که مطلب کپی پیس میکنه بحث کنم

اگه اینطور نیست

احتمالا خودت خیلی کون دادی که

انقدر مطمئن در موردش میگی

اگر به دفعات هم دیده باشی

یعنی گی کردی

خودت

تکلیفت

با خودت

روشن نیست

یه جا میگی هم جنس باز

یه جا میگی هم جنس گرا

کجایی؟؟؟

چی میزنی؟؟؟

یه چی بزن حشرت بزنه بالا

که از کونی ها خوشت بیاد

البته از من نخوا

چون من به آدمای بیسواد کون نمیدم

ژووووونننن

یه بار دگ بهم میگی کونی( ک رو سنگین تلفظ کن) :)

0 ❤️

2016-09-18 23:55:25 +0430 +0430
نقل از: پو.یآن با یه بیسواد

که مطلب کپی پیس میکنه بحث کنم

اگه اینطور نیست

احتمالا خودت خیلی کون دادی که

انقدر مطمئن در موردش میگی

اگر به دفعات هم دیده باشی

یعنی گی کردی

خودت

تکلیفت

با خودت

روشن نیست

یه جا میگی هم جنس باز

یه جا میگی هم جنس گرا

کجایی؟؟؟

چی میزنی؟؟؟

یه چی بزن حشرت بزنه بالا

که از کونی ها خوشت بیاد

البته از من نخوا

چون من به آدمای بیسواد کون نمیدم

ژووووونننن

یه بار دگ بهم میگی کونی( ک رو سنگین تلفظ کن) :)

اقای سواد دار جهنم! آقای ادعای دانش! من باز انقد خایه داشتم رفتم گشتم چند تا چیز آوردم واست! حداقل نمیتونی جواببدی، سکوت کن! من فک کنم ندیدی تاپیکو! نه اینکه بدتر خودتو خراب کنی!
درضمن؟ من گفتم دیدم که میگم، کیونی دیدم که میگم! یکی دوتام ندیدم! تو مدارس به وفور بده! دوران ما که بود! الانم با وجود شما مطمئنا هست!
اما درمورد همجنس بازی و همجنس گرایی!!!
بچه جان، من بهت احترام میذارم میگم همجنس گرا!!! توی فلان فلان شده، هنوز نمیدونی جامعه ی جهانیه همجنس بازها، همجنس بازی رو توهین میدونن! میگن گرایش دارین به هم جنس! ما همجنس گراییم! میخوان خوشکل نشونش بدن! وگرنه ته تهش همجنس بازین! همجنس بازی هم به اندازه ی کافی مخالف داره! انقدم زیاده که همه شون میگن بگین همجنس گرا! وگرنه جفتش یکیه!
شمام مشخصه که از بچگی دادی، واسه همین نمیتونی ترکش کنی!
بقول معروف، گول زدنه آدما، به مراتب اسون تر از اینه که بهشون بفهمونی گولشون زدی!
داستان شمام همینه! اینکه بخوام بهت بفهمونم چه اشتباهی داری میکنی، انقدر سخته که حتی تلاشم نمیکنم واسش! چون نمیومدی با من بحث کنی که بفهمی! اومدی از سر غرور بچگیت، و از سر اینکه به خودت ثابت کنی کارت غلط نیست، دو دیقه با من کل کل کنی و فحش بدی و بری!
واسه همینم یا توی مباحثی که من تاپی میزنم نیا، یا اگه میای، مطلب علمی بیار! فحش محش نده! ازین خزعبلات هم ننویس واسم که حوصله ندارم!

0 ❤️

2016-09-19 00:04:48 +0430 +0430

خودم گفتم از بچگی دادم

اتفاقا با یکی از دوستام

چند وقت پیش صحبتی شد

داشتیم غیبت یه فلانی و میکردیم

پورن میزاشتیم نگاه میکردیم با دوستم

هر موقع این فلانی میرسید
فیلم و میدید

میگفت اه و چیه نگاه میکنید

بدم میادو از این جور…

بعدش فهمیدیم طرف خودش کونیه

تکلیف ما که مشخص بود

مایی که علنا فیلم نگاه میکردیم و اهمیتی نداشت که بقیه بفهمن یا نه

از بچگی کون داده بدویم

ولی اونی که اه و اوه میکرد و خودش

اون تکلیفش چیه؟

این مطالب به اصطلاح علمتون

هیچ کودوم مربوط به رابطه سکس مقعدی نمیشه

فکر کنم خودتم بدونی

اونا از چی ناءشت میگیره

در ضمن هنوز نخوندم …شعرجاتتو

همینجوریم میگم

درست میگم :)

0 ❤️

2016-09-19 00:10:34 +0430 +0430
نقل از: پو.یآن خودم گفتم از بچگی دادم

اتفاقا با یکی از دوستام

چند وقت پیش صحبتی شد

هر موقع این فلانی میرسید
فیلم و میدید

بدم میادو از این جور…

تکلیف ما که مشخص بود

از بچگی کون داده بدویم

اون تکلیفش چیه؟

فکر کنم خودتم بدونی

اونا از چی ناءشت میگیره

همینجوریم میگم

آفرین! صداقتت نشون میده پسر خوبی هستی! :)) ?
همین حد که خودت میگی نخوندی، قبلش میگی ربطی به رابطه مقعدی نداره، همین که خودت میگی همینجوری داری حرف میزنی، … اینا هشمون یه چیزو نشون میده!
تو خواب نیستی! خودتو زدی به خواب! میترسی بخونی، ببینی عه! چقد اشتباه میکردی!
نمیخونی، نخون! من برای خاطر تو یه نفر نذاشتم که! گذاشتم ببینم بازم کسی میاد دفاع کنه!؟ دلیل پزشکی برای نقضش هست!؟
(البته اینم بگما؟ این تاپیک، برای دگرجنس گراها هم میتونه مضر باشه! چرا که اونا میخوان دختره رو بکنن، از جلو که نمیتونن، میخوان از پشت بکنن… و این تاپیک خیلی طرفدار نداره! اما من گذاشتمش فقط برای گفتن واقعیت!)

0 ❤️

2016-09-19 00:16:00 +0430 +0430

در دوران هخامنشیان و ساسانیان مجازات رابطه با همجنس، اعدام بوده‌است.

اما برخی پژوهشگران به این نتیجه رسیده‌اند که در ایران قبل از ظهور زرتشت اجتماعات همجنس‌گرایانه وجود داشته‌است. هرودت نیز شاهدبازی هخامنشیان را گزارش کرده‌است؛ وجود روابط همجنس‌گرایانه مردانه در زمان اشکانیان و ساسانیان نیز دیده شده‌است.

لواط یکی از گناهانی است که در دوره ساسانی تلقی می شده است. اصطلاحاتی چون kun-marzih، waran ī abārōn (شهوت غیر طبیعی)، marzišnīh ī abārōn (جماع گناه آلود) برای توصیف این عمل به کار رفته است. قوانین و مواردی که به آنها اشاره شده نشانگر این بوده که این عمل در جامعه رخ می داده است. کتاب مینوی خرد می‌گوید موجودات اهریمنی به شیوه زیر آفریده شده‌اند: «و اهریمن بدکار دیوان و دروغان دیگر فرزندان اهریمنی را از عمل لواط با خود به وجود آوردند.» بنابراین نخستین نکته این است که لواط وسیله‌ای بود تا اهریمن بتواند موجودات اهریمنی دیگر و بیشتری به جهان بیاورد، و دوم آنکه اهریمن موجودی لواط کار پنداشته می‌شد. در کتاب وی دیوداد گفته می‌شود اگر مردان ناخواسته در لواط فاعل یا مفعول واقع شوند، مجازات آنها شلاق و اگر خواسته این کار را بکنند، مجازاتشان اعدام است. در کتاب هشتم دینکرد، فصل ۳۴ آن که درباره احکام علیه تجاوز به عنف و سایر موارد موجود در «هوسپارم نسک» اوستاست، می‌گوید چنین قوانینی درباره امیال غیراخلاقی و هرزه wiftag (لواط مفعول) و wiftīnag (لواط فاعل)، «شهوت ستمگرانه، کردار فاسد، و آوازه تبار و تنهای تباه و آلوده ایشان» وجود داشته است. در کتاب ارداویرافنامه، که یکی از تخیلی ترین کتاب باقی مانده پهلوی است، به مجازات‌های همجنس بازان و لواط کاران اشاره شده است. ویراز در سفر خود به دوزخ مردی را می‌بیند که کیفرش این بود که مارهایی به مخرج او وارد و از دهانش خارج می‌شوند. فرشتگان درباره علتش می‌گویند: «این روح مرد پستی است که در گیتی مرتکب لواط شده است.» در فصل دیگری درباره مجازات لواط با زنان سخن گفته شده که سبک تر بوده است. لازم به گفتن نیست که حکم «سزاوار مرگ» (مرگ ارزان) بی درنگ در مورد این گونه افراد اجرا می‌شد.

0 ❤️

2016-09-19 00:17:38 +0430 +0430
نقل از: doodool talaa

اتفاقا با یکی از دوستام

چند وقت پیش صحبتی شد

هر موقع این فلانی میرسید
فیلم و میدید

بدم میادو از این جور…

تکلیف ما که مشخص بود

از بچگی کون داده بدویم

اون تکلیفش چیه؟

فکر کنم خودتم بدونی

اونا از چی ناءشت میگیره

همینجوریم میگم

همین حد که خودت میگی نخوندی، قبلش میگی ربطی به رابطه مقعدی نداره، همین که خودت میگی همینجوری داری حرف میزنی، … اینا هشمون یه چیزو نشون میده!
نمیخونی، نخون! من برای خاطر تو یه نفر نذاشتم که! گذاشتم ببینم بازم کسی میاد دفاع کنه!؟ دلیل پزشکی برای نقضش هست!؟
(البته اینم بگما؟ این تاپیک، برای دگرجنس گراها هم میتونه مضر باشه! چرا که اونا میخوان دختره رو بکنن، از جلو که نمیتونن، میخوان از پشت بکنن… و این تاپیک خیلی طرفدار نداره! اما من گذاشتمش فقط برای گفتن واقعیت!)

انقدر…شر بود که حوصلم نکشید

2.3تا کلمشو دیدم ولی

قربونت برم

با یه آدم بیسواد از علم و حقیقت نمیگن

چون چیزی نمیفهمه

مثل خودش بایس صحبت کرد

من هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم

ذهنم و از این مزخرفات پر کنم

واسه همین نمیخونم

**** به علم خودم یقین دارم****

اینم یه دلیل دگ واسه نخوندن

علمت و آخوندای اسلامی

تعریف کردن

از کودوم سایت این مطالب و کپی پیس کردی؟؟؟؟

0 ❤️

2016-09-19 00:24:40 +0430 +0430

از تاریخ نگو تو رو …

0 ❤️

2016-09-19 00:25:32 +0430 +0430

کون هم گذاشتن

کون کونک بازی میکردن و میکنن

0 ❤️

2016-09-19 00:28:18 +0430 +0430
نقل از: پو.یآن

اتفاقا با یکی از دوستام

چند وقت پیش صحبتی شد

هر موقع این فلانی میرسید
فیلم و میدید

بدم میادو از این جور…

تکلیف ما که مشخص بود

از بچگی کون داده بدویم

اون تکلیفش چیه؟

فکر کنم خودتم بدونی

اونا از چی ناءشت میگیره

همینجوریم میگم

انقدر…شر بود که حوصلم نکشید

2.3تا کلمشو دیدم ولی

قربونت برم

با یه آدم بیسواد از علم و حقیقت نمیگن

چون چیزی نمیفهمه

مثل خودش بایس صحبت کرد

من هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم

ذهنم و از این مزخرفات پر کنم

واسه همین نمیخونم

**** به علم خودم یقین دارم****

اینم یه دلیل دگ واسه نخوندن

علمت و آخوندای اسلامی

تعریف کردن

از کودوم سایت این مطالب و کپی پیس کردی؟؟؟؟

خیلی خوب! پس اگه میدونی حرفای خودت درسته، تو تاپیک من چه غلطی میکنی؟!
برو تاپیک بزن واسه خودت، توش کیونتو بفروش!
دیشبم گفتم! خیلی بیشتر از ارزشت واست خرج کردم! وگرنه تو چشمه من ، یه بچه کیونی، ارزش نداره حتی بهش جواب سلام بدی! دیگه بماند جواب مزخرفاتشو بخوای بدی!
دیگم زیر تاپیکام نبینمتااا! درضمن؟ این چیزایی که میگی آخوندا گفتن، یدونه بحث مذهبی توشون بیار، جایزه بگیر! اینا پزشکی ان!
از تمام این مباحث گذشته، میخوای بدی، بده! به تخم چپ پسرم! نمیدی، نده! من که تخمم نیست یه کیونی کمتر یا بیشتر! اونارو گذاشتم، واسه کسی که دنبال فهمیدنه! نه دنبال دادن و ساک زدن !
ارزش اجتماعیتم که گفتم! زیر صفره تو چشم همه! دلیلشم این نیست که درکت نمیکنن! دلیلش اینه که کیون دادن، اشتباهه! نگو که اینهم ه آدم نمیفهمن و فقط تو میفهمی!؟
اگه اینطور باشه، تو از بابا ننت بیشتر حالیته دیگه!؟ اونا نفهمن، تو فهمیده ای!؟ هان؟ اره!؟
نمیدونم تو چه شرایط اجتماعی ای بزرگ شدی! پدر و مادربالاسرت هستن یا نه! اما امیدوارم یه روزی دنبال واقعیت باشی! تا مشکلت حل بشه! شب خوش.

0 ❤️

2016-09-19 00:30:10 +0430 +0430
نقل از: پو.یآن کون هم گذاشتن

بله! کونه هم گذاشتن، ولی از همون اول که نه دین مطرح بود، نه اسلام، حکمش اعدام بود!
حالا میخوای بفهم که کارت غلطه، نمیخوای نفهم!
دیگه کلا جواب هیچ پیامتو نمیدم!

0 ❤️

2016-09-19 00:34:27 +0430 +0430
نقل از: پو.یآن کون هم گذاشتن

بله! کونه هم گذاشتن، ولی از همون اول که نه دین مطرح بود، نه اسلام، حکمش اعدام بود!
حالا میخوای بفهم که کارت غلطه، نمیخوای نفهم!
دیگه کلا جواب هیچ پیامتو نمیدم!

ظاهرش بود

باطنش و بچسب

اونایی که حکم میدن

خودشون راءس کارن

نمیدونی؟؟؟

0 ❤️

2016-09-19 14:27:49 +0430 +0430
نقل از: Saman2863 الان با این تاپیکت میخوای جامعه رو اصلاح کنی؟ مردم عقل و شعور دارن هر راهی که بهتر باشه رو انتخاب میکنن. شما راه خودتو انتخاب کن... گی رو امتحان کن دیگه سراغ دختر نمیری.

تنها کسانی که از گی دفاع میکنن، مفعول ها هستن!
اونم نمیخوان بپذیرن که کیون دادن به یه پسر دیگه، اشتباهه!
منم اینو نذاشتم که جامعه رو اصلاح کنم! گذاشتم دهن بعضی دوستان که تو تاپیک قبلیم میگفتن گی از نظر پزشکی صحیحه رو ببندم! که شکر خدا کسی دیگه اینجا چیزی نگفت!
شمام مث اینیکی مفعوله، میخوای بدی، بده! به یه ور نوه م! نمیدی، نده! بازم به همون ور نوه م!
میخوای بفهم از نظر پزشکی مشکل داره، میخوای نفهم!

0 ❤️

2016-09-19 14:35:12 +0430 +0430

والا بوخودا.اینجا شده پراز مردای کونی.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «