اگه پسر تون همجنسگرای مفعول باشه چیکار می کنید؟

1395/05/31

اگه پسر تون همجنسگرای مفعول باشه چیکار می کنید

10698 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-08-21 19:30:21 +0430 +0430

هیچی شده که شده سوراخ کون خودشه مگه ما که شدیم چی شد ؟

0 ❤️

2016-08-21 19:32:55 +0430 +0430

خوبه اعتماد بنفس خوبی داری

0 ❤️

2016-08-21 19:35:09 +0430 +0430
نقل از: پِسرها نمی گریند هیچی شده که شده سوراخ کون خودشه مگه ما که شدیم چی شد ؟

میخوای چی بشه عطا جون به نظرت به زندگیت اسیب نزده

0 ❤️

2016-08-21 19:39:35 +0430 +0430

من اگه بچه داشته باشم تا موقعی ک فهم و شعورش برسه ک مسئول هر کارش خودشه و انسانها رو باید بر اساس کار خوب قضاوت کرد ن دین و مذهب هواشو دارم

توی انتخاب دین و گرایش جنسی آزادش میزارم

0 ❤️

2016-08-21 19:42:20 +0430 +0430

کونش میذارم ?

1 ❤️

2016-08-21 19:42:35 +0430 +0430
نقل از: پسرباشخصیت
نقل از: پِسرها نمی گریند هیچی شده که شده سوراخ کون خودشه مگه ما که شدیم چی شد ؟

میخوای چی بشه عطا جون به نظرت به زندگیت اسیب نزده

معلومه که نزده اگر کون نمیدادم از لذت به این بزرگی محروم میشدم دم کسی که صفر من رو یک کرد گرم

0 ❤️

2016-08-21 19:47:35 +0430 +0430

عطا تو معلومه حساب اوبت زده بالا

0 ❤️

2016-08-21 19:50:32 +0430 +0430

چندان علاقه خاصی ندارم ولی همه ما از بچگی چون تو مدرسه مذکر درس خوندیم همچین حسایی رو هم پیدا کردیم به نظرم به عنوان تفریح خوبه همجنسگرایی(وقتی پول نداری کس بکنی و با کسا دوس شی) ولی اینکه ملاک اصلی باشه نمیخوام
پسرم هم همجسباز باشه
باشه ولی اخرش باید با دختر ازدواج کنه حتی اگه علاقه ای نداشته باشه اگه میلش شدیده به همجسگرایی خب بره کون بده یا کون بکنه به شرطی که زنش نفهمه

0 ❤️

2016-08-21 19:52:32 +0430 +0430
نقل از: پسرباشخصیت عطا تو معلومه حساب اوبت زده بالا

https://shahvani.com/forum/topic/خاطرات-یک-ابنه-ای

0 ❤️

2016-08-21 19:54:33 +0430 +0430

ممنون از اونای که وقت گزاشتن ونظر مفید دادن

0 ❤️

2016-08-21 20:26:34 +0430 +0430

دوست دارم نظراتون رو بدونم

0 ❤️

2016-08-22 08:15:04 +0430 +0430
نقل از: پسرباشخصیت شما به عنوان یه پدر یا مادر وقتی ببینین پسرتون مفعول چیکار می کنید

مگه بده??

0 ❤️

2016-08-22 08:23:03 +0430 +0430

اول مطمئن میشم واقعا همجنسگرا باشه نه همجنسباز
بهش توصیه میکنم حتما حتما حتما از کاندوم استفاده کنه
اجازه نمیدم هر کس و ناکسی احساساتشو به بازی بگیره.واقعا با کسی که آزارش بده برخورد میکنم.کمک میکنم تو جامعه فعلی بتونه خوب خودشو مخفی کنه،چون گی بودن و کام اوت کردن واقعا ترسناکه.

0 ❤️

2016-08-22 08:40:40 +0430 +0430

اولا که خدانکنه پسرهیچ کسی اینطوری بشه.دوما اگه بفهمم اولش سکته میزنم .بعدم باهاش صحبت میکنم ومیبرمش پیش مشاوروروانپزشک که درمان بشه .اگرم بخواد راه خودش روبره وبه حرفم گوش نده دیگه پسرمن نیست میتونه بامن وپدرش زندگی کنه ولی ازمهرومحبت وحمایت پدرومادری محرومش میکنم
.قبل ازهمه ی اینکارام میگردم عیب خودموپیدامیکنم که ببینم چه کوتاهی من وپدرش درحق پسرمون انجام دادیم وچه اشتباهی توی گذشتمون وموقع بارداریم انجام دادم (لقمه ی حروم ازکسی گرفتم خوردم و…)که پسرم اینطوری شده

1 ❤️

2016-08-22 08:43:43 +0430 +0430

راستش تا حالا خیلی به این مسئله فکر کردم و هنوز تکلیف روشن نشده…فکر شو بکن دختر یا پسر بزرگ کنی و آرزو داشته باشی نوه هاتو ببینی بعد بچه ت بگه همجنسگراس…غیر از تابو هایی که در جامعه و بین فامیل هست تحمل این قصیه برای پدر و مادر یه دل گنده میخواد…ما هنوز به اون مراحل از آزادی نرسیدیم که به روش زندگی دیگران احترام بزاریم…

0 ❤️

2016-08-22 09:38:30 +0430 +0430

پسر باید بکن باشه و به پدرش بره.اگه پدرش کیرکلفت و بکن باشه،اونم بکن میشه

0 ❤️

2016-08-22 19:06:00 +0430 +0430
نقل از: shokanaseri اولا که خدانکنه پسرهیچ کسی اینطوری بشه.دوما اگه بفهمم اولش سکته میزنم .بعدم باهاش صحبت میکنم ومیبرمش پیش مشاوروروانپزشک که درمان بشه .اگرم بخواد راه خودش روبره وبه حرفم گوش نده دیگه پسرمن نیست میتونه بامن وپدرش زندگی کنه ولی ازمهرومحبت وحمایت پدرومادری محرومش میکنم .قبل ازهمه ی اینکارام میگردم عیب خودموپیدامیکنم که ببینم چه کوتاهی من وپدرش درحق پسرمون انجام دادیم وچه اشتباهی توی گذشتمون وموقع بارداریم انجام دادم (لقمه ی حروم ازکسی گرفتم خوردم و...)که پسرم اینطوری شده

مرسی از نظرت عزیزم
ببین اگه واقعا تو تربیت بچه ت مواظب باشی و خودت ازتربیت صحیح واصول تربیتی اگاه باشی ونزاری پسرت با هرکس وناکسی بپلکه مطمن باش ریسک رفتاریش خیلی کم تر میشه

0 ❤️

2016-08-22 19:08:12 +0430 +0430
نقل از: javid07 راستش تا حالا خیلی به این مسئله فکر کردم و هنوز تکلیف روشن نشده...فکر شو بکن دختر یا پسر بزرگ کنی و آرزو داشته باشی نوه هاتو ببینی بعد بچه ت بگه همجنسگراس...غیر از تابو هایی که در جامعه و بین فامیل هست تحمل این قصیه برای پدر و مادر یه دل گنده میخواد...ما هنوز به اون مراحل از آزادی نرسیدیم که به روش زندگی دیگران احترام بزاریم...

اره واقعا واسه پدر ومادر خیلی چیز سختیه باور کنن این مساله رو

0 ❤️

2016-08-22 19:11:19 +0430 +0430
نقل از: 1ooo1 یک شخص بیشتر در کودکی کونی میشه به واسطه تجاوز افراد و اکثرا به قول معروف بچه خوشگل هستند ولی حتی پسر دایی من که خیلی زشته کونیه پدر مادرایی که هنگام تولد بچه هاشون میبینند خیلی خوشگل و سفیده باید همیشه هواسشون بهش باشه که کسی بلایی سرش نیاره مخصوصا در راهنمایی و دبیرستان یک مرد باید اونقدر تامین باشه که به فکر دادن نیوفته باید از خدا برای حفظ عفاف او طلب قدرت کنید همینو بس

مرسی

0 ❤️

2016-08-22 19:17:19 +0430 +0430
نقل از: yaser sexy پسر باید بکن باشه و به پدرش بره.اگه پدرش کیرکلفت و بکن باشه،اونم بکن میشه

اخه یه چیزم هست میگن اگه تو کون پسر مردم بزاری تو کونت پسرت میزارن من اینو شنیدم نمی دونم واقعا اینجوریه یا نه

0 ❤️

2016-08-22 19:31:21 +0430 +0430

کون خودت چجوره

0 ❤️

2016-08-22 19:45:44 +0430 +0430
نقل از: تک-تیرنداز کون خودت چجوره

عزیز کونم که خبری نیست ولی کیرم بد جور برا سوراخ می ناله کون تو چه خبره دلش کیر میخواد خبرم کن

0 ❤️

2016-08-22 20:01:40 +0430 +0430

کونت سفیده لاغری یا چاق فکر کنم خوب چیزی باشی

0 ❤️

2016-08-23 08:17:01 +0430 +0430

از آنجایی که اعصاب قسمت باسن و حاشیه آن از مجموعه عصبهای حساس و قوی می‌باشد پس قواعد زیر لازم‌الاجرا است.قبل از هر کاری زوجین حمام رفته و باسن و اطراف آنرا تمیز کرده و مرد می‌بایست زوج خود را در حالت ایستاده قرار داده و اطراف باسن و خود باسن را با کرم یا هر چیز دیگری چرب کند اما بهتر این است که با زبان خود این کار را انجام دهد تا زوج خود را بیشتر تحریک کند.

بعد از این کار زوج به پشت خوابیده و مرد باید بر عکس شده پاهای خود را دو طرف زوج قرار داده و شروع به مالیدن باسن و اطراف آن کند. با این کار اعصاب زن تحریک شده و اسپنکتر خارجی زن فعال میشود یعنی دریچه باسن زن باز و بسته می‌شود. بعد از مالیدن می‌باید شروع به لیس زدن یا چرب کردن حاشیه باسن و دریچه باسن کرد. سپس با انگشت کوچک اطراف باسن را مالید و آرام وارد دریچه باسن کنید. بعد انگشت خود را در بیاورید. این کار را چند بار به آرامی انجام بدهید

و بعد انگشت بزرگ خودتان را وارد دریچه باسن کرده اما این بار بگذارید مدتی داخل دریچه بماند. در این موقع زن باید دریچه خودش را باز و بسته کند. حالا مرد باید دراز بکشد و زن به آرامی روی آلت مرد قرار بگیرد. مرد نباید هیچ کاری انجام بدهد و هیچ عجله ای در کار نیست. بعد از اینکه زن چند بار نشست و برخواست زن مجددا به پشت خوابیده و مرد آرام روی زن دراز کشیده و آلت خود را وارد می‌کند و با همان شدتی که زن انجام می‌داد زن باید سعی کند دریچه خود را باز نگه دارد.

پس از چند بار عقب و جلو کردن آرام مدتی آلت خود را در باسن نگه دارید. سپس کامل در بیاورید. زن دولاه شده و مرد زانو زده و آرام آرام داخل می‌کند. شدت آن را کمی زیادتر می‌کنید اما کامل در بیاورید و سپس دوباره داخل کنید و همچنین به حرف زوج خود گوش کنید. اگر می‌خواهید که دو طرف کامل ارضا شوید، معمولا زمانی که مرد ارضا می‌شود شدت عملیات کمی زیاد می‌شود یا بهتر است بگویم به اوج خود می‌رسد. در این موقع نباید آلت خود را کامل در بیاورید

و کامل داخل کنید. تا نیمه کافی است، بهتر است از حالت زانو زده شده به حالت نیم خیز درآمده تا فشاری به مفعول وارد نشود. در هنگام ارضاء شدن از ریختن اسپرم در داخل باسن جلوگیری کنید.اما به خاطر داشته باشید تا می‌توانید از این کار پرهیز کنید چرا که رایطه مداوم از عقب (باسن) باعث بیماریهایی در زوج خود در دراز مدت می‌شود و حتی در سنین بالا باعث می‌شود تا زن نتواند خود را کنترل کند چرا که اعصاب ناحیه باسن حساس و آسیب پذیر می‌باشد.

برخي عوارض آمیزش از پشت(دِبَر) با زن عبارتند از:

1. مهمترين عارضه اي که آمیزش از طريق مقعد براي زن دارد اين است که چون لذت حقيقي جنسي براي زن از طريق آمیزش از فرج و مجراي تناسلي حاصل مي­شود نه از طريق مقعد، بنابراين زن دچار سردمزاجي و بي ميلي جنسي شده و در آينده نزديک خود را موجودي مي­يابد که وسيله دفع شهوت شوهرش شده و خودش نبايد از اين غريزه خدادادي لذتي ببرد.

2. از آنجا که ساختمان مقعد طوري است که ظرفيت پذيرش آلت مرد را ندارد (بر خلاف واژن يا فرج که خاصيت ارتجاعي و لغزنده دارد) و هر لحظه امکان آسيب ديدگي ماهيچه حلقوي (اسفنگتر) دهانه مقعد و حتي پارگي آن وجود دارد. در نتيجه زن گرفتار درجاتي از بي­اختياري مدفوع شده و نيازمند جراحي و عوارض بعدي مي­شود. چون مرد در حال لذت جنسي فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر لـحـظه مي­تواند به زن آسيب فيزيکي وارد کند.

3. مقعد محل ذخيره فضولات دستگاه گوارش (مدفوع) است که حاوي ميکروبهای زیادي است. در اثر مالش و دخول آلت اين ميکروبها مي­توانند وارد دستگاه تناسلي مرد شده، خود او را به عفونتهاي خاصي مبتلا سازند. در حالي که مقاربت از راه واژن يا فرج چنين عوارضي به همراه ندارد.

4. مخاط مقعد بسيار ظريف و نازک اسيت و احتمال پارگي و انتقال ويروس ايدز از طريق آن به داخل خون زياد است و حتي يکي از علل شيوع ايدز در غرب از طريق جنسي، لواط و مقاربت از طريق مقعد است.

5. از آنجا که دهانه مقعد داراي ماهيچه­اي حلقوي است، مانند يک کش محکم دور آلت مرد را گرفته و در لحظه خروج مني مانند يک سد عمل مي­کند. و در اثر اين عمل احتمال پس زدن مني به عقب و فشار به کيسه­هاي مني و غده پروستات و عوارض ناشي از آن خيلي زياد است.

6. و نـکتـه آخـر اينکه از جمله عوارض مقاربت از راه مقعد ابتلاي مرد به زودانزالي در آينده است در نتيجه نمي­تواند آنگونه که بايد از همبستري با همسرش لذت ببرد و بنابراين دچار سردمزاجي شده و مشکلات روحي پيدا خواهد کرد.

از نظر پزشکی هیچ پزشکی چنین رابطه ای را توصیه نمی کند و مسلما هیچ نظریه مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه ارائه نگردیده ، بر عکس این رابطه همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده. پزشکان گفته اند : دستگاه گوارشی دارای دو نوع اسفنکتر((sphincter که یکی از آنها داخلی و غیر ارادیست و دریچه ورودی غذا به معده و خروج آن می باشد

و یکی دیگر از این اسفنکتر ها خارجیست که این یکی ارادیست وقتی که غذا بلعیده می شود ، از طریق مری پایین آمده و به سمت معده می رود . در محل ورود و خروج معده ، عضلات حلقوی وجود دارند که به آنها اصطلاحا “اسفنکتر” (sphincter) گفته می شود و به عنوان دریچه عمل می کنند.زمانی که شما احساس می کنید که نیاز به عمل خروج مدفوع از دریچه مقعد را دارید این زمانی است که اسفنکتر داخلی 2 باز شده و همانطور که گفته شد غیر ارادی است.

اما عمل باز کردن دریچه مقعد ( اسفنکتر خارجی) و در کل دفع مدفوع ارادی است و دست شما می باشد یعنی از زمانی که احساس کردید نیاز به اجابت مزاج دارید و خودتان را نگه می دارید تا به محل مناسب برسید و سپس به اراده خودتان باعث خارج شدن مدفوع می شود این نگه داشتن و این عمل خارج کردن مدفوع توسط اسفنکتر خارجی که ارادی است انجام می شود .

بنابراین رابطه جنسی از راه مقعد یا کلا وارد شدن هر شئی در درون مقعد باعث آسیب دیدگی اسفنکتر خارجی شده و باعث می شود که دریچه خروجی مقعد(Anal) به درستی کار خودش را انجام ندهد یعنی از قدرت ارادی خارج می شود. پس به مرور زمان امکان ارادی خروج مدفوع یا نگه داشتن خود را از دست می دهید .در این صورت نا خواسته و غیر ارادی مدفوع از دریچه مقعد خارج می شود که مسلما این برای هیچ انسانی خوشایند نیست.

0 ❤️

2016-08-23 08:23:23 +0430 +0430

یکی دیگه از عوراض سکس مقعدی سرطان مقعد است که توضیحاتش میاد

0 ❤️

2016-08-23 08:32:05 +0430 +0430

حتمال بروز سرطان مقعد در افرادی که مبتلا به نوعی عفونت ویروسی به نام ویروس پاپیلوم انسانی می‌باشند، افزایش می‌یابد.[۱] خطر ابتلاء به این ویروس با افزایش تعداد شرکای جنسی فرد افزایش می‌یابد.[۲][۳]

فعالیت جنسی

احتمال بروز سرطان مقعد در افرادی که از طریق مقعد مقاربت داشته‌اند، افزایش می‌یابد. این امر ممکن است به علت افزایش احتمال ابتلاء به ویروس "اچ پی وی " در ناحیه مقعد باشد.[۲]

تضعیف سیستم ایمنی

سیستم ایمنی بخشی از دفاع بدن در مقابل عفونت‌ها و بیماری‌هایی مانند سرطان می‌باشد. احتمال بروز سرطان مقعد در افرادی که دچار ضعف سیستم ایمنی می‌باشند مانند افرادی که به دنبال عمل پیوند عضو داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف می‌کنند و یا درافراد مبتلا به ایدز، بیشتر است.[۲]

مصرف سیگار

تنباکو موجود در سیگار خطر ابتلاء به سرطان مقعد را افزایش می‌دهد.[۲]

هرچند بسیاری از افراد مبتلا به سرطان مقعد این ریسک فاکتورها را نداشته‌اند و علت این بیماری هنوز ناشناخته می‌باشد.

0 ❤️

2016-08-23 08:33:12 +0430 +0430

برداشت موضعی

این روش ممکن است در موارد تومورهای کوچک موجود در قسمت‌های خارجی مقعد استفاده شود. در این روش تنها بخش‌هایی از مقعد که دارای سلول‌های سرطانی هستند برداشته می‌شود. اسفنکتر مقعد دست نخورده باقی می‌ماند بنابراین کار دستگاه گوارش در اغلب افراد بدون تغییر باقی می‌ماند.
برداشت شکمی
در این روش مقعد و رکتوم برداشته می‌شود. در این روش باید بخشی از روده بزرگ (کولون) به صورت دائمی برداشته شود(کولوستومی). بنابراین راه خروجی دستگاه گوارش به سطح شکم منتقل می‌شود تا بدین ترتیب مدفوع از بدن خارج شده و در کیسه کولوستومی جمع‌آوری می‌شود. این منفذ باز شکمی استوما نامیده می‌شود. گرچه کولوستومی در ابتدا امری وحشتناک و ناراحت‌کننده به نظر می‌رسد اما بیشتر افراد با گذشت زمان با آن تطبیق حاصل کرده و به زندگی طبیعی خود بازمی‌گردن

0 ❤️

2016-08-23 08:36:12 +0430 +0430

پسر سرطان مقعد داره خوب بدبخت کمتر کون میدادی

0 ❤️

2016-08-23 08:40:24 +0430 +0430

برداشت شکمیش یعنی این که کون فرد رو در میارن و فرد مجبور میشه دست بکنه وخودش گه ش در بیاره

0 ❤️

2016-08-23 08:42:51 +0430 +0430
نقل از: تک-تیرنداز پسر سرطان مقعد داره خوب بدبخت کمتر کون میدادی

نه عزیزم میخوام تو دیگه کون ندی هر چند سگ هم نیاد یه خری مسه تورو بکن

0 ❤️

2016-08-23 08:51:12 +0430 +0430

کسی که اینقد جون میکنه معلومه خودش مشکل داره

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «