اگه پسر تون همجنسگرای مفعول باشه چیکار می کنید؟

1395/05/31

اگه پسر تون همجنسگرای مفعول باشه چیکار می کنید

10698 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-08-23 08:51:12 +0430 +0430

کسی که اینقد جون میکنه معلومه خودش مشکل داره

0 ❤️

2016-08-23 09:01:45 +0430 +0430

دیگه الان تو همه دنیا همجنس گراها راحت دارن زندگیشونو میکنن از من و تو ام بهتر بلدن چیکار کنن که مشکل پیدا نکنن حالا یه عقب مانده مثل تو اینقد زور بزن تا جونت دراد

0 ❤️

2016-08-23 09:06:38 +0430 +0430

اگه مردم می دونستن وقتی یه سگ و یه خر باهم رابطه داشتن یه عنتر مسه تو پس نمی افتاد دیگه جوابت رو نمی دم چون جواب دادن به واق واق سگ کار بی معنیه

0 ❤️

2016-08-23 09:12:40 +0430 +0430

عنمو نخور

0 ❤️

2016-08-23 10:27:11 +0430 +0430
نقل از: shokanaseri اولا که خدانکنه پسرهیچ کسی اینطوری بشه.دوما اگه بفهمم اولش سکته میزنم .بعدم باهاش صحبت میکنم ومیبرمش پیش مشاوروروانپزشک که درمان بشه .اگرم بخواد راه خودش روبره وبه حرفم گوش نده دیگه پسرمن نیست میتونه بامن وپدرش زندگی کنه ولی ازمهرومحبت وحمایت پدرومادری محرومش میکنم .قبل ازهمه ی اینکارام میگردم عیب خودموپیدامیکنم که ببینم چه کوتاهی من وپدرش درحق پسرمون انجام دادیم وچه اشتباهی توی گذشتمون وموقع بارداریم انجام دادم (لقمه ی حروم ازکسی گرفتم خوردم و...)که پسرم اینطوری شده

منم با ایشون هم عقیدم… بهترین کار همینه… البته ممکنه آخرش یکم سخت باشه… چون بهرحال بچه آدمه و از گوشت و پوست خود آدمه ولی خب باید کاری کرد

1 ❤️

2016-08-23 10:31:10 +0430 +0430

این موضو قبلن در تاپیکی با عنوان “با فرزند همجنسگرا چه رفتاری میکنید؟” به طور کلّی‌تر بهش پرداخته شده.

0 ❤️

2016-08-23 12:43:37 +0430 +0430

باز یه بسیجی کون گلابی نطق کرد همیشه صد سال از دنیا عقبین اگه راست میگین برین مشکل بیکاری و تورمو حل کنین فقط بلدین حرف مفت بزین وقتی مملکت بیفته دست کسایی مثل علم الهدی معلومه چی میشه

1 ❤️

2016-08-23 14:47:38 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری این موضو قبلن در تاپیکی با عنوان ["با فرزند همجنسگرا چه رفتاری میکنید؟"](https://shahvani.com/forum/topic/%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%AF-%D9%87%D9%85%D8%AC%D9%86%D8%B3%DA%AF%D8%B1%D8%A7-%DA%86%D9%87-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF) به طور کلّی‌تر بهش پرداخته شده.

یار همیشگی شهوانی اومد

1 ❤️

2016-08-23 14:49:04 +0430 +0430
نقل از: خوببدزشت

باز یه بسیجی کون گلابی نطق کرد همیشه صد سال از دنیا عقبین اگه راست میگین برین مشکل بیکاری و تورمو حل کنین فقط بلدین حرف مفت بزین وقتی مملکت بیفته دست کسایی مثل علم الهدی معلومه چی میشه

نمی دونم تو این تایپیک چه چیزی دیدن که فک کردین کاره یه بسیجیه

0 ❤️

2016-08-23 14:50:10 +0430 +0430
نقل از: -miss_negin
نقل از: shokanaseri اولا که خدانکنه پسرهیچ کسی اینطوری بشه.دوما اگه بفهمم اولش سکته میزنم .بعدم باهاش صحبت میکنم ومیبرمش پیش مشاوروروانپزشک که درمان بشه .اگرم بخواد راه خودش روبره وبه حرفم گوش نده دیگه پسرمن نیست میتونه بامن وپدرش زندگی کنه ولی ازمهرومحبت وحمایت پدرومادری محرومش میکنم .قبل ازهمه ی اینکارام میگردم عیب خودموپیدامیکنم که ببینم چه کوتاهی من وپدرش درحق پسرمون انجام دادیم وچه اشتباهی توی گذشتمون وموقع بارداریم انجام دادم (لقمه ی حروم ازکسی گرفتم خوردم و...)که پسرم اینطوری شده

منم با ایشون هم عقیدم… بهترین کار همینه… البته ممکنه آخرش یکم سخت باشه… چون بهرحال بچه آدمه و از گوشت و پوست خود آدمه ولی خب باید کاری کرد

مرسی بابت نظرت

0 ❤️

2016-08-23 19:13:03 +0430 +0430

سوزاک یک عفونت مقاربتی است که از طریق رابطه جنسی گسترش پیدا می کند. در مردان، معمولا مجرای ادراری و در زنان معمولا مجرای خروجی مثانه، گردنه رحم و یا هر دو به این عفونت آلوده می شوند. این عفونت همچنین می تواند راست روده، مقعد، گلو و لگن را نیز آلوده کند. در موارد نادر، چشم ها نیز به این عفونت دچار می شوند.

اگر سوزاک به موقع درمان شود، نمی تواند مشکل خاصی به وجود بیاورد. اما اگر بدون درمان رها شود می تواند مشکلاتی جدی به وجود بیاورد.

سوزاک درمان نشده در زنان می تواند به سمت رحم، لوله های تخمدان و تخمدان ها حرکت کند و آنها را نیز آلوده کند. این حالت می تواند منجر به بروز زخم های دردناک و التهاب شود که به آنها بیماری التهابی لگن (PID) گفته می شود. PID می تواند موجب نازایی و حاملگی خارج از رحم شود.
علل سوزاک چه چیزهایی هستند؟

نوع خاصی از باکتری ها منجر به بروز بیماری مقاربتی سوزاک می شوند. سوزاک یک بیماری عفونی قابل انتقال از راه تماس جنسی است. این بدان معناست که می تواند از طریق رابطه جنسی از یک شریک جنسی به طرف مقابل منتقل شود. (عفونت می تواند به واژن، آلت تناسلی مردانه، دهان و مقعد منتقل شود.)

زنان باردار می توانند در هنگام زایمان، بیماری را به نوزاد خود منتقل کنند.
علائم سوزاک چه چیزهایی هستند؟

سوزاک در بسیاری از موارد علائم خاصی را ایجاد نمی کند به همین خاطر بسیاری از افراد مبتلا بدون آگاهی از بیماری خود، آن را به شریک جنسیشان منتقل می کنند.

علائم بیماری سوزاک در صورت وجود عبارتند از:

درد هنگام ادرار کردن
ترشحات غیر طبیعی از الت مردانه یا مهبل

عفونت سوزاک در گلو نیز معمولا علائم خاصی را ایجاد نمی کند.

معمولا علائم سوزاک در مردان راحت تر از زنان تشخیص داده می شود. اما برخی از مردان علائم بسیار خفیفی را از خود نشان می دهند و یا اصلا با علائم خاصی مواجه نمی شوند.

علائم اولیه ممکن است به قدری خفیف باشند که با عفونت مثانه و یا عفونت واژن اشتباه گرفته شوند. هنگامی که یک عفونت سوزاک درمان نشده به طرف لگن (در زنان) حرکت می کند، علائم می توانند شامل درد در پایین شکم، درد در هنگام رابطه جنسی، خونریزی از واژن و یا تب باشد.

معمولا از زمانی که فرد مبتلا در معرض عفونت قرار می گیرد تا زمان بروز علائم 2 تا 5 روز طول می کشد. اما ممکن است در برخی موارد این بازه زمانی تا 30 روز نیز طول بکشد.

حتی اگر شما هیچ نشانه ای از بیماری سوزاک نداشته باشید (سوزاک بدون علائم و یا قبل از بروز علائم) باز هم می توانید باعث انتقال این بیماری به دیگران شوید و تا زمانی که به صورت کامل درمان نشده اید احتمال انتقال بیماری توسط شما وجود دارد.
تشخیص سوزاک چگونه است؟

پزشک سوالاتی را در مورد سوابق پزشکی و جنسی شما خواهد پرسید. همچنین ممکن است شما را معاینه کند.

ادرار و یا مایع حاصل از عفونت شما مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. همچنین ممکن است به منظور تشخیص سایر بیماری های مقاربتی نیز مورد آزمایش قرار بگیرید. ممکن است تست پاپ اسمیر نیز بر روی شما انجام شود.

به محض اینکه نسبت به بیماری مقاربتی خود مطمئن شدید حتما به شریک جنسیتان نیز اطلاع بدهید. کارشناسان توصیه می کنند که در چنین مواقعی باید با افرادی که در 60 روز گذشته با آنها رابطه جنسی داشته اید تماس بگیرید و آنها را مطلع کنید. چنانچه در 60 روز گذشته رابطه جنسی نداشته اید، حتما به آخرین شخصی که با وی در ارتباط (جنسی) بوده اید تماس بگیرید.
درمان سوزاک چگونه است؟

برای درمان سوزاک از آنتی بیوتیک استفاده می شود. مهم است که حتما آنتی بیوتیک را با تجویز پزشک و دقیقا بر طبق نسخه ی ایشان مصرف کنید. در غیر این صورت ممکن است دارو تاثیر کمتری داشته باشد و یا اصلا تاثیری نداشته باشد.

فراموش نکنید که درمان به موقع سوزاک می تواند خطر ابتلای شما به سایر بیماری ها مانند بیماری التهاب لگنی را کاهش دهد و از گسترش بیشتر عفونت جلوگیری کند.

بسیاری از افرادی که به سوزاک مبتلا هستند، بیماری مقاربتی کلامیدیا نیز دارند. در چنین شرایطی باید هر دو عفونت شما تحت درمان قرار بگیرد.

در هنگام درمان از برقراری رابطه جنسی اجتناب کنید. اگر درمان شما شامل تنها یک دوز از دارو بود، حتما بعد از دریافت دارو 7 روز صبر کنید تا دارو تاثیر خود را بگذارد.

درمان عفونت سوزاک شما را در مقابل ابتلای مجدد به بیماری سوزاک محافظت نمی کند. لذا همواره مسائل بهداشت جنسی و توصیه های پزشکی را به یاد داشته باشید و به آنها عمل کنید.

اگر ابتلای شما به بیماری سوزاک باعث شده است که شما و یا شریک جنسیتان نسبت به این قضیه احساس بدی داشته باشید، یک یا چند جلسه مشاوره می تواند برای حل این مشکل مفید باشد.
پیشگیری از سوزاک چگونه است؟

پیشگیری از سوزاک آسانتر از درمان سوزاک است.

در هر دفعه برقراری رابطه جنسی از کاندوم استفاده کنید.
فراموش نکنید که داشتن بیش از یک شریک جنسی علاوه بر مشکلات عرفی و اخلاقی، ممکن است باعث بروز بیماری های مقاربتی شود. بهترین رابطه جنسی، رابطه با یک شریک جنسیست به گونه ای که وی نیز تنها یک شریک جنسی داشته باشد. هر شریک جنسی بیشتر برابر است با خطر بیشتر برای ابتلا به بیماری های مقاربتی.
مسئولیت پذیر باشید. اگر به بیماری مقاربتی مبتلا هستید تا زمانی که درمان شما کامل نشده است از برقراری رابطه جنسی اجتناب کنید.
تا قبل از اینکه مجددا آزمایش نداده اید و سلامت شما و شریک جنسیتان توسط پزشک تائید نشده است از برقراری رابطه جنسی اجتناب کنید.
0 ❤️

2016-08-24 23:10:45 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری این موضو قبلن در تاپیکی با عنوان ["با فرزند همجنسگرا چه رفتاری میکنید؟"](https://shahvani.com/forum/topic/%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%AF-%D9%87%D9%85%D8%AC%D9%86%D8%B3%DA%AF%D8%B1%D8%A7-%DA%86%D9%87-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF) به طور کلّی‌تر بهش پرداخته شده.

درسته هر دو برای پدر و مادر خبر بدیه ولی به نظر من مفعول بودن براشون غیر قابل تحمله و خیلی سخت شاید بشه باهاش کنار اومد از این بابت تاپیک خوبیه و ممنون بابت این تاپیک.
اما به نظرم اگه پدرو مادر یه کم بتونن درست تر و آگاهانه تر تربیت کنن بچه ها رو شاید این موارد کمتر بشه اما باز هم مطمئن باشید که از این آدما پیدا خواهند شد تو جامعه و به نظرم باید کم کم یاد بگیریم بعد از اینکه مطمئن شدیم تو کارمون اشتباهی نداشتیم با واقعیت کنار بیایم و یا اگر اشتباه داشتیم مسئولیتش رو بپذیریم.
امیدوارم برای هیچ پدر و مادری اتفاق نیفته.

0 ❤️

2016-08-25 10:43:47 +0430 +0430

مرسی وتشکر بابت نظرتون

0 ❤️

2016-08-26 20:45:43 +0430 +0430

اساسا ساختار مقعد برای انجام رابطه جنسی نمی باشد و بگونه ای شکل یافته که برای خروج مدفوع کارایی داشته باشد نه برای دخول جسم خارجی، در نتیجه رابطه جنسی مقعدی کاملا غیر طبیعی است؛ عضلات اسفنگتر اطراف مقعد که کارکرد آنها بستن مجرا می باشد بگونه ای شکل گرفته اند که در اثر ورود آلت و با فشاری که مرد با آلت خود بر مقعد می آورد بنا به طبیعت خود منقبض می گردند تا از ورود جلوگیری کنند، این عمل کاملا غیر ارادی می باشد و موجب ایجاد زخم های بسیار ریز در دیواره داخلی می گردد( حتی اگر این کار به آرامی صورت گیرد یا از مواد روان کننده استفاده شود).

این زخم ها اگر چه بسیار ریز بوده و شاید هیچگونه دردی نداشته و با چشم قابل مشاهده نباشند ولی شاهراه فوق العاده بزرگی برای ورود باکتریها و ویروسهای خطرناک( اعم از ویروسهای داخل روده و مدفوع و یا ویروسهایی که از طریق آلت مرد وارد می شوند) به داخل جریان خون می باشند. این میکروبها می توانند بیماری های STD نظیر بیماری ایدز و انواع عفونت های دستگاه گوارشی عفونت های روده ای، را ایجاد کنند.

بر اساس برآورد سازمان جهانی بهداشت روزانه شاهد بروز حدود یک میلیون مورد از بیماریهای آمیزشی(STDs) در دنیا هستیم . STD ها میکروبهایی هستند که می توانند پوست ، مخاط، واژن(مهبل)، مقعد (رکتوم یا راست روده)، کبد، دستگاه گوارش و حتی چشم ، دهان و حلق را گرفتار کنند. گزارشها بیانگر این واقعیتند که STD ها خانمها را بیشتر گرفتار می کنند. طی تحقیقات انجام شده معلوم گشته که خطر ابتلا به برخی از STD ها نظیر ویروس HIV ( ایدز) از طریق رابطه جنسی مقعدی بیشتر از رابطه جنسی مهبلی (از طریق فرج) می باشد.

رابطه جنسی معقدی همچنین می تواند موجب آسیب های فیزیکی مانند باد شکم ،بواسیر ، شقاق مقعدی ،بی اختیاری مدفوعی و نظایر آن گردد. در ضمن این عمل علاوه بر مشکلات یاد شده میتواند موجب پارگی رکتوم گردد که در این صورت نیاز به عمل جراحی می باشد. مطالعات نشان داده است که تکرار این عمل موجب ایجاد بی اختیاری مدفوعی می شود، به این دلیل که این عمل موجب تضعیف ماهیچه های اسفنگتر شده و ماهیچه قدرت اولیه خود برای جمع شدن و جلوگیری از خروج مدفوع را از دست میدهد.

مساله مهم دیگر از اینجا ناشی می گردد که کوچکترین دستکاری در مقعد (یا رابطه مقعدی) به دلیل نزدیکی زیاد مقعد به مهبل می تواند موجب ورود ویروس های موجود در روده به مهبل شده و بیماریهای عفونی در این ناحیه، همانند ترشحات بد بو در مهبل ، عفونت مثانه ، زگیل ، تبخال ، اختلال و عفونت کلیه ها و حتی سرطان را ایجاد نماید.

0 ❤️

2016-10-25 14:56:15 +0330 +0330

اين نوع روابط در اين مملکت پذيرفته شده نيست، پس يا بايد از اين مملکت بِرَن تا بتونن عادي زندگي کنن يا که بمونن و از جامعه منزوي بشن :(

0 ❤️

2016-10-25 15:34:49 +0330 +0330
نقل از: seven-days
نقل از: khaksa

من کاری نمیکنم مفعول بشه.. از بچگی می برمش کارکردن یاد بگیره..ورزش..هنر..صنعت..سختی در زندگی باعث میشه مفعول نشه

چه ربطی داره؟ الان کونی هنرمند نداریم؟ کونی ورزشکار نداریم؟ کونی صنعتی نداریم؟ کونیا همجا هستن

یعنی خواره هرچی امیدواری بود که بچش کونی نشه و گاییدی با این نظرت 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

0 ❤️

2016-10-25 23:12:52 +0330 +0330
نقل از: پسرباشخصیت الان نمی دونم چرا ولی تو مملکت خودمون ابی و مفعول و بات که هرکدوم تعریف خاص خودش رو داره زیاد شده حالا اگه پسر شما یکی از اینا باشه چیکار می کنید یه لحظه تصورشو بکن و صادقانه جواب بده ؟

من با این قضیه خیلی با فکر باز برخورد میکنم .
اساسا هرکس راهش رو خودش انتخاب میکنه و به من هم هیچ ربطی نداره که پسرم قراره چکار بکنه تو این دنیا .
هرکار کرد من خوشحالم از داشتنش.

0 ❤️

2016-10-25 23:37:39 +0330 +0330

تنها راهش اینه نزاری تو بچگی بهش تجاوز کنن یکم تعصبی بارشون بیارین

0 ❤️

2016-10-25 23:49:32 +0330 +0330
نقل از: amin5034 تنها راهش اینه نزاری تو بچگی بهش تجاوز کنن یکم تعصبی بارشون بیارین

تعصب مساویه با عقب افتادگی و حماقت .
تعصب از جهل درونی و ذاتی شما نشات میگیره .

0 ❤️

2016-10-26 00:06:27 +0330 +0330

مادرررررررشو میگااااام ?

0 ❤️

2016-10-26 21:13:41 +0330 +0330

تشکر از همه ی عزیزانی که نظر دادن

0 ❤️

2016-10-26 22:38:01 +0330 +0330
نقل از: amin5034 تنها راهش اینه نزاری تو بچگی بهش تجاوز کنن یکم تعصبی بارشون بیارین

دوست خوب من فکر نکن که با یه تجاوز به بچه البته من اسمش رو میزارم بازی های بازی گوشانه ی بچگی صد در صد نمیشه گفت که اون بچه هم جنس باز شد. خیلی از پسرا رو میشناسم که تو بچگی توسط بقیه بازی شدن ولی الان یه پسر واقعی هستن و هیچ مشکلی هم ندارن و همجنس گرا هم نیستن. یکی هم مثل من هیچ وقت تو بچگی آزار ندیده و الان هم هیچ سکسی نداشتم با کسی ولی خب ترنسم و روحیاتم با جنسیتم نمی خونه. این ناهمگونی های جنسیتی چیزی نیست که به این راحتی بشه در موردش حرف زد. مشکل به این راحتی نیست که بخوایم با این کار احمقانه زندگی بچه رو تباه کنیم اتفاقا این رفتار برعکس جواب میده. یکی از راه های کاهش این عارضه اینه که پدر و مادرا باید خیلی با تکنولوژی آشنا شن الان سرعت رشد تکنولوژی و ارتباطات غیر قابل کنترله و پدرو مادرا هم شدید عقبن و این به بچه خیلی آسیب میزنه. فک کن یه بچه ای از خیابون میخاد رد شه ولی بلد نیست از قضا پدر و مادرش هم بلد نیستن چه اتفاقی میوفته به احتمال بالا نابودی بچه. با آشنایی پدر و مادرا این مسئله کاهش پیدا میکنه و فقط اونایی می مونن که از نظر ژنتیکی مشکل دارن و فعلا راهی براش نیست و یه چیز کاملا طبیعیه.

0 ❤️

2016-10-26 22:52:07 +0330 +0330
نقل از: پسرباشخصیت تشکر از همه ی عزیزانی که نظر دادن

ببخشید شما قصد بستن تاپیک رو داشتی ولی من دوست داشتم یه توضیح بدم از دیدگاه خودم

0 ❤️

2017-06-30 11:10:04 +0430 +0430

کون بشه کونش میزارم

بعدشم چرا کونی ها زیاد شدنه چون نیاز به سکس دارن فشار میاد روش
وقتی دخترا سوسول شدنه ناز نازو شدنه به خاط سکس رشوه میگیرین پول میگیرین معلوم دیگه مجبورن همجسگرا بشین

1 ❤️

2017-07-12 20:41:32 +0430 +0430

هر جوری که بشه امتحانش میکنم که ببینم واقعا همجنسگراس یا نه…اگه واقعا همجنسگرای مفعول باشه سعی میکنم روابط و ادمای دور و برشو چک کنم و کنترل اوضاع رو تو دستم بگیرم و تا میشه تک پر نگهش میدارم که از دست نره…ولی به شخصه فک نکنم ازدواج کنم!غلطی بکنم!و ازدواج بکنم هم احتمالا عقیمم و بچه دار نمیشم…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «