این فیکو بدم؟ اون فیکو بدم؟ کدومو بدم؟

1398/08/23

خب دوستان در یکی از تاپیک های قبلی روشهایی برای مشخص کردن اصالت تصاویر ارائه شده در تاپیکها معرفی شدند و یک نمونه از کاربرانی که متاسفانه تصاویر فیک استفاده میکرد نیز مورد بررسی قرار گرفت.

اکثر کاربران از این موضوع استقبال کردند و درخواست کردند که این نوع کاربرها معرفی بشن.

بعضی از دوستان هم دلایلی بر ضد این کار مطرح کردند:

**-“چرا باید ما کاری به کار این کاربرها داشته باشیم؟” **

**-“آبروی آنها را نبریم!” **

**-“بذاریم خود بیننده بر اساس شعورش تصمیم گیری کنه”
**
-"اکثریت کاربران نادان هستند و حتی اگه بهشون بگی که اینها فیکن باز هم به قربون صدقه رفتن ادامه میدن!"

-"ما اینجا هممون فیکیم خب اینا هم روش!"

اما دلایلی که من برای انجام این کار به نظرم میرسه:

*اگر کاربران سایت دانش کافی برای تشخیص فیک از اصل رو نداشته باشن متاسفانه تعداد پروفایلهای فیک به صورت تصاعدی زیاد میشه! و این برای ما که میخوایم از این سایت استفاده کنیم خوب نیست. شما یه روز میاین توی سایت و میبینین تمامی تاپیکهای داغ همین عکسهای فیک هستند!

*متاسفانه بعضی از این کاربران با استفاده از همین تصاویر فیک از دیگران اخاذی میکنند! موارد زیادی از این نوع پیش اومده و گزارش شده…

*بزرگترین اشکالی که عدم مقابله با این نوع پروفایلهای فیک داره اینه که در سایت جوی ایجاد میشه که همه اصل رو بر این میذارن که “هر کاربر زنی” عکسهایی که گذاشته فیک هستند! شما خودتون قضاوت کنین در چنین فضایی اگر خانمهایی/زوجهایی بخوان عکسهای واقعی خودشون رو هم بذارن, انگیزه ای براشون باقی میمونه؟ تا عکسی بذارن همه میریزن زیر تاپیکشون و میگن تو که فیکی! اثبات کن…!

*آخرین مورد توهینی هست که به شعور این همه آدمی که رفتن زیر این عکسهای فیک تعریف و تمجید نوشتن میشه! شما یک لحظه خودتون رو جای اون آقایونی بذارین که کلی قربون صدقه عکس خانمی رفتن که فکر میکردن ایرانی و صاحب اون پروفایل هست! در صورتیکه صاحب پروفایل یک مرد سیبیل کلفت کچل پشمالوی روانی بوده! که عکس بدن یه خانم اوکراینی رو اونجا گذاشته بوده و تمام مدت هم به ریش صدها نفر خندیده!!! واقعا ما دوست داریم که باهامون مثل یه مشت احمق رفتار بشه؟

*اینکه ما هممون اینجا هویتی غیر از دنیای واقعی داریم یه حقیقته! مسلما هیچکس اسم و فامیل و کد ملیش رو اعلام نمیکنه! این هویت مجازی کمک میکنه که ما بتوینم جدا از چهارچوبهای اجتماعی مملکتمون, خودمون باشیم. تا جایی که این هویت مجازی ما باعث آزار دیگران نیست و نمیخوایم باهاش از دیگران اخاذی کنیم یا اونها رو سر کار بذاریم, واقعا چیز بدی در اون دیده نمیشه. پس فرق هست بین فیک بودن مردم آزار و داشتن یه هویت مجازی بنا به یک سری ملاحظات اجتماعی!

حالا با توجه به مطالب بالا, نظر شما چی هست؟ آیا این کار مفیده؟

پ.ن. تایتل این تاپیک برگرفته از بیانات شیوای یکی از کاربران فیک ما هست که تاپیکی داشتند به اسم “کسمو بدم کونمو بدم ممو بدم کدومو بدم” که متاسفانه هر 3 تا هم فیک بودن و مال 3 تا آدم مختلف از 3 جای مختلف دنیا! 😁

8693 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-11-15 21:11:19 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار حالا نمیشد عنوان تاپیکتو مثل تبلیغ حال بهم زن دوغ عالیس نگی خخخخ

داداش تقصیر من نیست! به پ.ن. مراجعه فرمایید!

0 ❤️

2019-11-16 07:32:32 +0330 +0330
نقل از: Clay0098 دوست خوبم آخرین تاپیکت در مورد فیک ها یادته چه شری درست کرد خخخ وارد جزئیات نمیشم که خودت در جریانی

مخلصم

دوست عزیز. در جریان هستم...

اما همونطور که میدونی دیکته نانوشته غلط نمیشه! ما بالاخره باید "خودمون" تصمیم بگیریم که میخوایم محیط اینجا برامون بهتر بشه؟

اگه جواب مثبت هست دست یاری بدیم...اگر هم نه که...

این رو هم خدمتتون بگم که در همون مورد "صاحب اصلی" داستان "هیچ" مشکلی نداشت! دوستان دیگه بنا به "دلایل دیگه ای" میخواستن از آب گل آلود ماهیگیری کنن! 😁

و چون با بی اعتنایی محض مواجه شدند چون کف روی آب محو شدند! 😁

دیگه... 😁

0 ❤️

2019-11-16 07:56:01 +0330 +0330
نقل از: امیرمفعول.مشهدی دوست عزیز. کارت خیلی درسته و ممنون از اینکه کاربرای فیک رو رسوا میکنی.

ممنون دوست من.

0 ❤️

2019-11-16 10:59:09 +0330 +0330
نقل از: Fit_mitan این کسخولایی که فیکن. انقدر درصد حشرشون بالاست و درصد شعورشون پایین که زود خودشونو تابلو میکنن. شمام کونشون بزار کار خوبیه. لایک

ممنون. پس لطفا شما هم کمک کنین.

0 ❤️

2020-01-25 09:14:20 +0330 +0330
نقل از: Haj_Mani ب نظر من بهترین کار همینه ک این فیکای جقی مشخص بشن تا کسیو سر کار نزارن. دمت گرم ادامه بده

من توی تاپیک “چگونه فیک ها را رسوا کنیم” ابزارش رو معرفی کردم که باهاشون میشه حداقل بعضی از فیکها رو تشخیص داد. دیگه بقیش همت همه دوستان رو میطلبه که با استفاده از اون ابزار جلوی یه درصد قابل توجهی از این فیک بازی رو بگیرن تا محیط برای “هممون” بهتر بشه. 🌹🍺

1 ❤️

2020-01-25 09:14:25 +0330 +0330
نقل از: Haj_Mani ب نظر من بهترین کار همینه ک این فیکای جقی مشخص بشن تا کسیو سر کار نزارن. دمت گرم ادامه بده

500 و فک و فامیل اینجا بودن!

0 ❤️

2020-01-25 09:52:53 +0330 +0330
نقل از: 80Maryam80 اینکه نوشتی اگه فیک زیاد بشه ماهم فکر می‌کنیم اکثر کاربرای خانم فیکن قبول دارم اما مثلا توی جایی مثل تلگرام خیلی راحت میشه بایه وویس اینو اثبات کرد اما روش اثباتش روی توی اینجا نمیدونم

ببین اینجا روش اینه که یه سری درخواست میکنن که فلان کلمه رو روی بدنت بنویس و عکس بنداز و بفرست و اینجوری طرف واقعی بودنش رو ثابت میکنه که روش خوبی هم هست.

اما کلا “جو اعتماد” با این فیک بازیها اینجا خیلی خراب شده. متاسفانه یه عده صرفا مردم آزاری میکنن و ملت رو سر کار میذارن یا در حالت بدترش اخاذی میکنن و این خیلی بده

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «