اینجا نیا بدرد تو نمیخوذه! اخه حرف تو گوش تو نمیره

1391/12/17

سلام دوستای خوبم
اینجا اومدم یه بحث کوچیک کنیم ولی موضوع وسیع
اول از همه بگم که عنوان برای افرادیه که خودشون میدونند و برای عام نیست
دیدین تازگیا هر جا میرید جونا میگند مملکت خرابه؟
داداش یا خواهر گلم این مملکت که داری میگی مگه غیر از اینه که شما ایید؟
مردم و فرهنگ ما رو کی تشکیل میده؟ دولت؟ نه اینا را باید خودمون بسازیم
درسته کشورمون ایران دچار کمی بحران اقتصادی شده
اما مشکل ما از جایی دیگست…
مطمىن باش عزیزم
من نمیخوام خودمو بزرگ کنم من خاک پای تک تک شما
اما خیلی جا ها دیدم که میگید کاش در ایران فلان چیز بود…
جنبه اش را دارین؟
اگه من اینجا میگفتم دخترم و میخوام… غیر از این بود که 1000 تا پیام داشتم؟
اگه میبینی داری از فرهنگ جامعت رنج میکشی سریع باش فدات شم
شروع به اصلاح خودت کن
ما مملکتیم و ما سرزنشو فرهنگ کشوریم
ما جونا!!! بزرگتر ها و قدیمی تر ها نسل های قبل را ساختند و نام 2500 ساله ایران را به دوش کشیدند حالا نوبت ماست که این قدمت را ادامه بدیم و جای پای خودمونو اون بالا بالاها بدست بیاریم
بازم ببخشید زیاد حرف زدم
میخوام بقیه حرفا رو شما بگید ما گوش بدیم
:-)
به قول تلوزیون: دست در دست هم دهیم تا میهن خویش را کنیم اباد
منتظر نظرات و گفته های گرمتون هستم

43297 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-03-08 05:26:05 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]مث اینکه شمام گفتین علی ماهو با شمشیرش دو نصف کرده
اخه کدوم احمقی اینو باور میکنه
بمب اتمو انیشتین نساخت
میلیونها انسانو انیشتین نکشت[/quote]
دوم که حالا شد انیشتین بمب اتم و کشف کرد نه اورانیوم و در ضمن اون بمب و منفجر نکرد که اتسان ها رو بکشه امریکای عزیزت هیروشیما رو هدف گرفت.سوم که اگه به حکم تو هم بخوایم عمل کنیم همه علم ها رو میشه استفاده سو ازش کرد این دلیل بدی دانشمنده؟الان کسی که قرص مسکن و درست کرد چون یه مشت احمق باهاش خودکشی میکنن مجرمه؟

0 ❤️

2013-03-08 05:27:30 +0330 +0330

پس قبول داری که گفتی ماه دویست برابر زمینه!
خوبه انکار نمی کنی.
من هرگز نگفتم علی این کار رو کرده بلکه یکی دیگه گفته بود یکی از معجزات پیامبر اکرم ص بوده من هم تاییدش کردم و می کنم. هر وقت شما تونستید حرف خودتونو ثابت کنید من حاضرم شواهدی نجومی از این رخداد رو برات سند بیارم!
در ضمن بهتر هست یکی در مورد نجوم و ساینس امروزی چیزی نمی دونه بحث نکنه !
شما مدعی شدید که ارتش امریکا می تونه سربازاشو نامرهی کنه ، گویا به کمک الیافی که نور را منکسر می کنه!!؟
اگه میشه مدرک بیارد بنده دیگه حرف نمیزم! باشه؟
بسم الله

0 ❤️

2013-03-08 05:33:23 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]همون طور که شوهر دلارام بعد از عقد پشیمون شد
یعنی نمیدونست انرژی که از شکافتن اتم به وجود میاد میشه بمب های خطرناکی ساخت[/quote]
هههههههه

0 ❤️

2013-03-08 05:35:03 +0330 +0330

این نشان از شخصیتت داره شیشه!!
در ضمن اگه راست میگی ، و خیلی ادم حسابی هستی بگو ببینم چرا از بیان نام دینت این قدر وحشت داری ؟؟
اگه زردشتی هست بگو با هم منطقی بحث می کنیم هر چند شما اهل منطق نیست ( اینو تو بحث های گذشته ثابت کردید)‌
اگه تونستید جواب بنده رو بدید، حقانیت دینتو ثابت کردید ، همین جا در جمع پیمان می ببندم زدشتی بشم . !!
ولی می دانم که اهل هیچ دینی نیستی .
ههههههه

0 ❤️

2013-03-08 05:38:21 +0330 +0330

ببخشید من خورشید با ماه اشتباه گرفتم،
خب هر چی باشه فرض کنید ماه اندازه تریلی اخه با شمشیر نصف میشه
اخه شما به خودتون میگید عاقل
یادم باشه تکنیکشو از امام زمان(رنگو) به موی بوران اضافه بکنم،مث توپ صدا میکنه
در مورد نامریی کردن چه مدرکی بیارم؟

0 ❤️

2013-03-08 05:41:02 +0330 +0330

کاملا با خاله موافقم اینا همش حرفه … حرف هم باد هواست هر کسی میتونه بزنه یه روزه بشه پیامبر یه روزه بشه …
مشکل اینه عمل نیست عزیزم … جووون بد بخت آخه چیکار کنه ولش کنین بابا تا این جوونا نباشن که شماها هیچی نمیکنین

0 ❤️

2013-03-08 05:47:09 +0330 +0330

[quote=mohammad_z64]میخوام یه چیزی بگم ناراحت نشید همتون حرف مفت میزنید آخه شمایی که حرف از درست شدن میزنید (دلارا ی تنها)خودت مهریت چنتاست یا اگه ازدواج نکردی که میدونم کردی حاضری با پنجتا سکه ازدواج کنی ایا؟؟؟؟[/quote]
پس منم میگم ناراحت نشو
عنوان تاپیک رو دیدی داداشم؟
اینجا نباید بیای
چرا؟ چون فک میکنی زندگیو تو شهوت و پول خلاصه کنی
بر منکرش لعنت که پول خوبه
اما تو میلیاردر باش
با کل پلی بوی هم بخواب
آخرش با چی میخوای بری بعد صدوبیست سال اون دنیا؟ پولاتم بات خاک کنیم؟
البته دور از جون ها…
اما اگه عشق و احساسی کنارت موقع مرگ نباشه تو اصلا زنده نبودی که بمیری
بازم ببخشید
ناراحت نشو

0 ❤️

2013-03-08 05:49:18 +0330 +0330

[quote=ericsson]این نشان از شخصیتت داره شیشه!!
در ضمن اگه راست میگی ، و خیلی ادم حسابی هستی بگو ببینم چرا از بیان نام دینت این قدر وحشت داری ؟؟
اگه زردشتی هست بگو با هم منطقی بحث می کنیم هر چند شما اهل منطق نیست ( اینو تو بحث های گذشته ثابت کردید)‌
اگه تونستید جواب بنده رو بدید، حقانیت دینتو ثابت کردید ، همین جا در جمع پیمان می ببندم زدشتی بشم . !!
ولی می دانم که اهل هیچ دینی نیستی .
ههههههه[/quote]
.
.

.
.
.
.
خاله دلیلی نمیبینم این اقا که تازه زرتشتی شده حقانیت دین زرتشت رو به شما ثابت کنه
دین زرتشت ما قرنها است حقانیتش ثابت شده
شما برو با روضه و سالگرد و اجتماعات دینی سعی کن دینت کمرنگ نشود :D >:D< :P

0 ❤️

2013-03-08 05:50:46 +0330 +0330

[quote=شيخ متفکر]گفتي ميخواي نظر همه رو بشنوي. اين نظر منه:

1. فقط يه کم وضع اقتصاد خرابه؟
  2. تحريم ها تقصير بي فرهنگي جامعس؟
    3.جامعه جنبه ي خوشبختي رو نداره؟
  3. کجاي تاريخ هزاران ساله ي ايران، چنين بلايي به سر مردم نازل شده؟
    .
    طوري از وضعيت ايران حرف ميزني که انگار ما توي ايران زندگي نميکنيم و وضع رو نميبينيم.
    *جالبه که نزديک انتخابات که ميشه ، به صورت کاملأ خودجوش! اينجور تاپيک ها ساخته ميشن.[/quote]
    داداشم من یه بچم و به سیاست کاری ندارم
    من دارم از بیجنبگیمون میرنجم
    تو نه داداش
    اصن خوده من
    یه دختر رو کناره ساحل با لباس زیر ببینم…
    این بحث منه فدات شم
    سیاست کار ما نیست
    در ضمن مگر غیر از اینه سیاست مدارا هم یک ایرانی اند؟
    اونا هم از جنس ما
0 ❤️

2013-03-08 05:53:54 +0330 +0330

[quote=دل آرام تنها][quote=mohammad_z64]میخوام یه چیزی بگم ناراحت نشید همتون حرف مفت میزنید آخه شمایی که حرف از درست شدن میزنید (دلارا ی تنها)خودت مهریت چنتاست یا اگه ازدواج نکردی که میدونم کردی حاضری با پنجتا سکه ازدواج کنی ایا؟؟؟؟[/quote]
منم که اولش گفتم اول از همه خودم بد.در ضمن من مهرم 124سکه بود که بخشیدم.اما الان با کسی که دوسش دارم و قرار ازدواج کنیم قرار مهرم یه سکه باشه و یه سفر حج.یه بار خریت برام بس بود.منی که برای راحت شدن از اون زندگی بد کل مهرم و بخشیدم.برام چه فرقی میکرد 1000باشه یا یکی.اگر مردی خوب باشه زندگیشو به پات میریزه اگرم بد که حاضری از مهرت بگذری تا ازاد باشی.[/quote]
میگند مهر حقه
ولی ب حق باشه :-(
نه کم خوبه نه زیاد
نه طوری باشه که پسر ترسی از طلاق نداشته باشه و دختر را اذیت کنه
نه طوری باشه که پسر را به یه ترسو و دختر را به یه ارباب کاسب تبدیل کنه

0 ❤️

2013-03-08 05:57:05 +0330 +0330

اولا که راجع به دینت نگفتی ، ولی من می دونم که زدشتی هستی پس لطف کن بگو ببینم:
این ایات کتاب مقدستان که خیلی هم ادعاتون میشه چرا و بروی چیه منطق و عقلی برای ادمی که فقط یه جسد مرده رو به تنهایی حمل کرده مجازاتی این چنین در نظر گرفته هست.
کتاب مقدس وندیداد ایات 15 الی 20

ای افریننده جهان جسمانی و ای مقدس!
بگو بدانم کسی که مرده را به تنهایی حمل کند در کجا باید نگهداری شود.
اهورمزدا پاسخ داد وگفت، در جای نگهداری میشود که از آب و از گیاه خالی و زمین آن خشک و بیحاصل باشد و پای رمه کوچک و درشت و آتش اهورمزدا و برسم و مرد پارسا در انجا کمتر دیده شود
بند15 فصل سوم کتاب وندیداد
ای آفریننده جهان جسمانی و ای مقدس بگو بدانم ، این محل باید در چه فاصله از اتش و در چه فاصله از برسم و در چه فاصله از مرد پارسا باشد
اهورمزدا پاسخ دادو گفت ، این محل باید از آتش سی گام از برسم سی گام و از مرد پارسا سی گام فاصله داشته باشد.
بند 16 همان کتاب
مزداپرستان در این محل باید حصاری بنا کنند و در انجا مردی را که مرده را به تنهای حمل نموده جای دهند و خوراک و پوشاک هر جه حقیرتر همراه وی سازند.
17
مرد گناهکار در این حصار از خوراک خود میل کند و پوشاک خود را می پوشد تا زمانی که بسن ناتوانی و پیری برسد
19
مرد گنهکار ودر این حصار وقتی به سن پیری و ناتوانی رسید
مزداپرستان یک مرد تنومند و سالم در مسکن وی میفرستند تا او را بجایگاه مرتفع منتقل کند و در انجا سر وی را از گردن قطع نماید و جس را طعمه درندگان گوشتخوار و کرکس ها سازد ، درندگانی که افریده خرد پاک هستند.

در ضمن در مورد نامرعی کردن سربازان مدرک داری بیار معتبر باشه ،

0 ❤️

2013-03-08 05:57:10 +0330 +0330

پوریا جان من شاید سنم از تو کم تر باشه اما خوب میدونم نمیشه همه چیزم تقصیر مردم دونست اما آره حرف تو درسته همون قدر ک دولت مفصره ما هم مقصریم…
ما باید دلمون همون طوری ک واسه پولامون یا دوستامون یا هر چیز دیگه میسوزه واسه ایرانمونم بسوزه تا کمکش کنیم ایرانمون نشه ویران…

0 ❤️

2013-03-08 05:57:16 +0330 +0330

[quote=Poriya74][quote=شيخ متفکر]گفتي ميخواي نظر همه رو بشنوي. اين نظر منه:

1. فقط يه کم وضع اقتصاد خرابه؟
  2. تحريم ها تقصير بي فرهنگي جامعس؟
    3.جامعه جنبه ي خوشبختي رو نداره؟
  3. کجاي تاريخ هزاران ساله ي ايران، چنين بلايي به سر مردم نازل شده؟
    .
    طوري از وضعيت ايران حرف ميزني که انگار ما توي ايران زندگي نميکنيم و وضع رو نميبينيم.
    *جالبه که نزديک انتخابات که ميشه ، به صورت کاملأ خودجوش! اينجور تاپيک ها ساخته ميشن.[/quote]
    داداشم من یه بچم و به سیاست کاری ندارم
    من دارم از بیجنبگیمون میرنجم
    تو نه داداش
    اصن خوده من
    یه دختر رو کناره ساحل با لباس زیر ببینم…
    این بحث منه فدات شم
    سیاست کار ما نیست
    در ضمن مگر غیر از اینه سیاست مدارا هم یک ایرانی اند؟
    اونا هم از جنس ما[/quote]
    قرار بر این بود از خودمون شروع کنیم.پس بیا بهم کمک کنیم.من به عنوان یه دختر چند ایراد فرهنگی دخترا رو گفتم.اگه میشه بیا مشکلات و روشن کن تا من درست بشم.چیز هایی که شاید به ذهن منم نرسه.
    .
    .
    به طور مثال یه خانوم دکتری از مد باربی شدن دختر ها مینالید که رژیم های نادرستشون باعث خشکی رحم و چسبندگی رحمشون شده و باردار نمیشن.و این و عاقبت کم فروشی خیاط ها گفت من حتی به ذهنمم نرسیده بود.میگفت اونا برای اینکه از متراژ پارچه تعداد بیشتری لباس در بیارن چنین جوی رو توی جامعه انداختن که حالا نتایجش داره معلوم میشه
0 ❤️

2013-03-08 06:00:37 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]اخه بی بی سی از گفتن حقیقت چه سودی میکنه
اومدی با یه روضه خون دهن بدهن شدی که چی؟
رسانه های ایران سود میکنن که اشتباهات حکامو بپوشونن؟توی ایران رییس جمهور اختیارات نداره واسه همین توسط مردم انتخاب میشه
حکام هر اشتباهی بکنن گردن رییس جمهور میندازن
خودشونم همیشه در نظر پاک و معصوم میمونن[/quote]
بی بی سی انگلیسی
صدای آمریکا هم آمریکایی
تاریخ سوم دبیرستنو بخون
درست بخون
میفهمی سودشون چیه
تا خودشونو جا کنند در ایران
دوباره به چاپیدن نفت ما کنند

0 ❤️

2013-03-08 06:01:22 +0330 +0330

[quote=Poriya74][quote=دل آرام تنها][quote=mohammad_z64]میخوام یه چیزی بگم ناراحت نشید همتون حرف مفت میزنید آخه شمایی که حرف از درست شدن میزنید (دلارا ی تنها)خودت مهریت چنتاست یا اگه ازدواج نکردی که میدونم کردی حاضری با پنجتا سکه ازدواج کنی ایا؟؟؟؟[/quote]
منم که اولش گفتم اول از همه خودم بد.در ضمن من مهرم 124سکه بود که بخشیدم.اما الان با کسی که دوسش دارم و قرار ازدواج کنیم قرار مهرم یه سکه باشه و یه سفر حج.یه بار خریت برام بس بود.منی که برای راحت شدن از اون زندگی بد کل مهرم و بخشیدم.برام چه فرقی میکرد 1000باشه یا یکی.اگر مردی خوب باشه زندگیشو به پات میریزه اگرم بد که حاضری از مهرت بگذری تا ازاد باشی.[/quote]
میگند مهر حقه
ولی ب حق باشه :-(
نه کم خوبه نه زیاد
نه طوری باشه که پسر ترسی از طلاق نداشته باشه و دختر را اذیت کنه
نه طوری باشه که پسر را به یه ترسو و دختر را به یه ارباب کاسب تبدیل کنه[/quote]

0 ❤️

2013-03-08 06:04:29 +0330 +0330

اشتباه اندر اشتباه !!
عزیزم
قطر خورشید نزدیک به ۱۰۹ برابر قطر زمین و جرم آن ۳۳۰ هزار برابر جرم زمین هستش!
بجای این حرف ها برو کمی دانشت را افزایش بده!
عزیز دلم!
هههههههههه

0 ❤️

2013-03-08 06:07:04 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]گفتم یه فسیل زنده س که از الزایمر و هزار بیماری دیگه رنج میبره
انیشتینی که تو جوونی هزار جور عرق و ابجو ویسکی کوفت کرد
بعد با کشف اورانیوم میلیونها انسان به کام مرگ کشید
حالام که تو خیابون زنشو ببینه نمیشناسه مسلما ژنتیکی شیعه بوده و لیاقت شیعه همون اقاس[/quote]
اگه مشکلی با اسلام داری بین اسلامیان نباش عزیز
برا خودم نمیگم
برا خودت داداشم

0 ❤️

2013-03-08 06:09:34 +0330 +0330

سلام به انسان نمونه در نیرنگ و دوروی !
بزار روشنت کنم ،‌من اصلا تو ایران نیستم عزیزم و هرگز از دولت ایران دفاع نمی کنم خودم را به ان مفهموم که شما تعریف می کنید ایرانی نمی دونم!!
اگه کسی به عقایدم توهین کنه و یا ایرادی وارد کنه من با منطق و زبان پاسخ شو میدم .
از این حکومت و کارکردش هم هیچ وقت دفاع نمی کنم
ضمنا شما بیا دفاع کن ! مشکلی نیست من جویای حقیقتم!.

0 ❤️

2013-03-08 06:13:27 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]سلام به شما سایبری ها و بسیجی های جان بر کف وزارت اطلاعات اخوندی
تاپیک های قشنگی توی این چند روز از شما دیدم تو سایت همونطور که فعالیت ما کم شده شما ها بزنم به تخته عالی فعالیت میکنید و مقاصد اربابان عربتون رو خوب اجرا میکنید
حرفهاتون قشنگه ولی درد های کشور و جامعه ما فراتر از اینها و عمیقتر
دیروز از طرف شما یه پیشنهاد خوب برای همکاری به خاله شد ولی من هز کز هرگز با این حکومت همکاری نمیکنم ونخواهم کرد
خاله همه انرزیشو برای عید گذاشته پس راحت به کارتون ادامه بدهید حتی نماز جمعه هم میتوانید بر گذار کنید تو شهوانی :D[/quote]
خاله یبار گفتم
به تو هم میگم
بسیج یعنی چی؟
اول معنی واقعی را بفهم
من مذهبم خدامه
و عشقم کشورم
گفتم که من یه بچم و به سیاست کاری ندارم
اگ بسیج بودم کلانتری 13 لصفهان پرونده نمیگرفت
من خیلی وقته میخوام این بحث باز کنم اما وقت…
اگ توجه کنی این تاپیک ساعت 4 صبح زده شد چون بیخواب بودم
در ضمن میگی حرف
گوگل را که میشناسی
بزن پوریا امجد
ببین کدوم کارام بسیجیه
وب عاشقانه و موزیک
فیسبوک و گوگل پلاس
اراىه وی پی آن
کار بسیجی هاست؟

0 ❤️

2013-03-08 06:16:29 +0330 +0330

[quote=ericsson]سلام به انسان نمونه در نیرنگ و دوروی !
بزار روشنت کنم ،‌من اصلا تو ایران نیستم عزیزم و هرگز از دولت ایران دفاع نمی کنم خودم را به ان مفهموم که شما تعریف می کنید ایرانی نمی دونم!!
اگه کسی به عقایدم توهین کنه و یا ایرادی وارد کنه من با منطق و زبان پاسخ شو میدم .
از این حکومت و کارکردش هم هیچ وقت دفاع نمی کنم
ضمنا شما بیا دفاع کن ! مشکلی نیست من جویای حقیقتم!.[/quote]
.
.

.
.
.
.
فقط شما بد جور تحت تاثثیر حکومت اخوندی هستی
نه اینکه الان برای دین اسلام و دفاع از اون اینجا باشی فقط و فقط برای بقای نظام اینجا هستی
حیف شما و شخصیت خوبت کاش ایرانی بود و با مردم بودی

0 ❤️

2013-03-08 06:16:52 +0330 +0330

[quote=Baaaabak2@gmail.com]داش پوریا به حرف نیست به عمل

اماوقتی
دیدیم که ما وشما وخیلی ها هم درس شدن حالا نیازبه قانون نداریم؟ نیاز به تجدید فرهنگ نیست؟
نیازبه قبول بعضی چیزهانداریم؟

آیاغیرت مردمی مردم اجازه بعضی چیزارو میده ؟

باید اول ازخودمون دولت مندان رو اصلاح کنیم[/quote]
راست گفتی داداشم

0 ❤️

2013-03-08 06:22:05 +0330 +0330

[quote=Poriya74][quote=خاله میترا]سلام به شما سایبری ها و بسیجی های جان بر کف وزارت اطلاعات اخوندی
تاپیک های قشنگی توی این چند روز از شما دیدم تو سایت همونطور که فعالیت ما کم شده شما ها بزنم به تخته عالی فعالیت میکنید و مقاصد اربابان عربتون رو خوب اجرا میکنید
دیروز از طرف شما یه پیشنهاد خوب برای همکاری به خاله شد ولی من هز کز هرگز با این حکومت همکاری نمیکنم ونخواهم کرد
خاله همه انرزیشو برای عید گذاشته پس راحت به کارتون ادامه بدهید حتی نماز جمعه هم میتوانید بر گذار کنید تو شهوانی :D[/quote]
خاله یبار گفتم
به تو هم میگم
بسیج یعنی چی؟
اول معنی واقعی را بفهم
من مذهبم خدامه
و عشقم کشورم
در ضمن میگی حرف
گوگل را که میشناسی
بزن پوریا امجد
ببین کدوم کارام بسیجیه
وب عاشقانه و موزیک
فیسبوک و گوگل پلاس
اراىه وی پی آن
کار بسیجی هاست؟[/quote]
.
.
.

.
.
.
.
.
خاله از این نوع تاپیک تو شهوانی زیاده و تاپیک شما هم شبیه اونها است

0 ❤️

2013-03-08 06:28:44 +0330 +0330

[quote=شیشه ای]همون طور که شوهر دلارام بعد از عقد پشیمون شد
یعنی نمیدونست انرژی که از شکافتن اتم به وجود میاد میشه بمب های خطرناکی ساخت[/quote]
اولا به کسی بی سزا نگو
دوما
ادیسون برق را کشف کرد
اما وای سالیانه 70000 نفر در جهان از برق گرفتگی میمیرند
واییی خاک بر سر ادیسون
مادر و پدرت شما را بدنیا اوردند
میگفتند تو جامعه کسی بشی
اما شدی یه ناهنجار عزیز

دیگه داداش ب کسی چیزی نگو
چون ما هم بلدیم حرف بزنیم

0 ❤️

2013-03-08 06:29:50 +0330 +0330

ممنونم ،‌خوبی از خوتونه!
من عرض کردم اصلا تو ایران نیستم . اصلا من به ان مفهوم که شما تعریف می کنید ، بنده شما گروه ایرانی ها هم نمیشم چی برسه به مدافعان رژیم!!!
بعدش تا حال من از دولت ایران دفاع کرده ام؟؟؟ اگه یه کامنت از من دیدی که به نفع دولت ( نه اسلام) بود بنده همین جا معذرت خواهی کرده دهنمو میبندم.
شما عزیزم !
من به صورت خلاصه از نژاد پرستی افراطی در بین ایرانیان داره اوج میگیره شدیدا نگران هستم ، درسته که عده به نام دین روی گرده مردم سوار شده ولی شما دارید مردم رو در چاه نژاد پرستی افراطی می اندازید!
این طوری یه عده دیگه به نام نسل برتر ، و نژاد برتر ، و غیره و غیره روی دوش مردم سوار میشن. این که نشد راه حل !
نعمت عقل را خالق با ما عطا کرده از ان روزن وارد میشیم و هردین و ایینی که به عقل سیلم وفطرت بشری سازگارتر بود انتخاب می کنیم. نه این که چون فلان دین ایرانی هستش پس ما باید به ان عمل کنیم1 این که نشد منطق عزیزم!

0 ❤️

2013-03-08 06:36:06 +0330 +0330

درود بر تو شیخ

0 ❤️

2013-03-08 06:36:11 +0330 +0330

دیدم سردر تاپیک نوشتی خوزه وچون من بارسایی متعصبی هسم گفتم بیام به کونت بزارم ههههههه ولی دیدم موضوع چیز دیگس به هرحال کوسو شعری بیش نبود. اصلا فک کنم تو تو ایران زندگی نمیکنی دادا مقیم آلمانی نه؟؟؟ به قول یاس: الان دوازده شبه از صبحه پای کاریم / بازم روبرو شدیم با سفره های خالی…پس برو پسر کس نگو

0 ❤️

2013-03-08 06:37:45 +0330 +0330

[quote=ericsson]ممنونم ،‌خوبی از خوتونه!
من عرض کردم اصلا تو ایران نیستم . اصلا من به ان مفهوم که شما تعریف می کنید ، بنده شما گروه ایرانی ها هم نمیشم چی برسه به مدافعان رژیم!!!
بعدش تا حال من از دولت ایران دفاع کرده ام؟؟؟ اگه یه کامنت از من دیدی که به نفع دولت ( نه اسلام) بود بنده همین جا معذرت خواهی کرده دهنمو میبندم.
شما عزیزم !
من به صورت خلاصه از نژاد پرستی افراطی در بین ایرانیان داره اوج میگیره شدیدا نگران هستم ، درسته که عده به نام دین روی گرده مردم سوار شده ولی شما دارید مردم رو در چاه نژاد پرستی افراطی می اندازید!
این طوری یه عده دیگه به نام نسل برتر ، و نژاد برتر ، و غیره و غیره روی دوش مردم سوار میشن. این که نشد راه حل !
نعمت عقل را خالق با ما عطا کرده از ان روزن وارد میشیم و هردین و ایینی که به عقل سیلم وفطرت بشری سازگارتر بود انتخاب می کنیم. نه این که چون فلان دین ایرانی هستش پس ما باید به ان عمل کنیم1 این که نشد منطق عزیزم![/quote]
.

.
.
.
.
.

. من صاحب سات نیستم من یه کاربر ساده مثل خود شما هستم شما دهنت رو نبند گلم اینجا یه سایت ازاده پس هر چی دوست داری بگو
منم درسته دین اجدادیم زرتشته ولی چیز زیادی از دینم نمیدونم
من زیاد به مسائل دینی پایبند نیستم و به همین دلیل زندگی ارومی رو دارم
منم حرفئ شما رو قبول دارم نزاد پرستی زیاد شده ولی تو ایران نژاد پرستی بیت مسلمونها است
ما زرتشتی های واقعی هرگز دینمون رو تبلیغ نکردیم و نمیکنیم و خودمون رو برتر نمیدونیم همانطور که اجداد ما این کار ها رو کردند
کوروش به عنوان برترین زرتشتی بعد از پیامبرمون کسی بود که به همه ادیان احترام گذاشت حتی به بت پرستان و انهارو ازاد گذاشت در دین و پرستششون
ولی هم اکنون اسلام با قوانین خشک و دیکتاتورش ایذران رو به گند کشیده من زرتشتی تو وطن خودم باید با قوانین سرتاسر تازی این مسلمونها مجازات شوم چرا باید مثال اونها بپوشم چرا نمیتوانم با مدرک دکترا شغل دولتی داشته باشم …

0 ❤️

2013-03-08 06:41:08 +0330 +0330

چطور به ذهنت رسید که برق با بمب مقایسه بکنی
بمب تنها خاصیتش کشتاره اما برق!!!

0 ❤️

2013-03-08 06:43:00 +0330 +0330

[quote=Poriya74][quote=شیشه ای]همون طور که شوهر دلارام بعد از عقد پشیمون شد
اولا به کسی بی سزا نگو
دوما
ادیسون برق را کشف کرد
اما وای سالیانه 70000 نفر در جهان از برق گرفتگی میمیرند
واییی خاک بر سر ادیسون
مادر و پدرت شما را بدنیا اوردند
میگفتند تو جامعه کسی بشی
اما شدی یه ناهنجار عزیز

دیگه داداش ب کسی چیزی نگو
چون ما هم بلدیم حرف بزنیم[/quote]

0 ❤️

2013-03-08 06:47:58 +0330 +0330

[quote=خاله میترا][quote=Poriya74][quote=خاله میترا]سلام به شما سایبری ها و بسیجی های جان بر کف وزارت اطلاعات اخوندی
خاله یبار گفتم
به تو هم میگم
بسیج یعنی چی؟
اول معنی واقعی را بفهم
من مذهبم خدامه
و عشقم کشورم
در ضمن میگی حرف
گوگل را که میشناسی
بزن پوریا امجد
ببین کدوم کارام بسیجیه
وب عاشقانه و موزیک
فیسبوک و گوگل پلاس
اراىه وی پی آن
کار بسیجی هاست؟[/quote]
.
.
.

.
.
.
.
.
خاله از این نوع تاپیک تو شهوانی زیاده و تاپیک شما هم شبیه اونها است[/quote]
خاله مث ما زیاد
شما اصن عجایب و الخلقه
فقط پیام خصوصیت برای درخواست ساکس چی بود؟ منکر میشی بازم؟
یکی تو راست میگی یکی پینوکیو
نقش پت و متم به تنهایی با گروهت بازی میکنی

0 ❤️

2013-03-08 06:48:18 +0330 +0330

خاله عزیز فقط شما نیستی مسلمونا هم نمیتونن با مدرک دکتری کار داشته باشن شما بند پ رو داشته باش زرتشتی چیه کافرم باشی کارت آمادس این برا مدیریت اشتباهه ن چیز دیگه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «