بدترین سکسی که داشتین چطور بوده؟

1393/08/21

مختصر مفید بدترین سکس تون رو بگید و بگید چرا بد بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا اونجا که ممکنه خلاصه بگید فیلم سوپر ننویسید
و سعی کنید خاطراتی بزارید که بیشتر جنبه خنده داشته باشه

17480 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-11-14 09:21:50 +0330 +0330

[quote=پسر عشقی]پوست گوجه بود رو کیرم و خون نبود[/quote]
باید کیرتو با همون پوست گوجه به خوردش میدادی که دیگه تخت رو با توالت اشتباه نگیره lol .
[quote=kos-tala22]من که تا حالا کسی رو به زور مجبور به سکس نکزدم!!![/quote]
دیر نشده، شوما اول باید 35 رو رد کنی تا به یه نتایجی برسی lol

0 ❤️

2014-11-14 09:26:11 +0330 +0330

[quote=kos-tala22]
والا من که تا حالا کسی رو به زور مجبور به سکس نکزدم!!![/quote]
اگه یه روزی شوهرت مزاجش سرد بشه و نیاد طرفت چیکار میکنی؟
?

0 ❤️

2014-11-14 09:46:34 +0330 +0330

مجرد بودم اون موقع از دانشگاه اومدم خونه
زن همسایمون اومد در خونمنون ! خلاصه کار ردیف شد و اومد خونه و من هم حشری!!!
وقتی لباسهاشو درآورد حالم به خورد ، شکم چروکیده ، سینه های آویزون و داغون دیگه به ناچاری من بدبخت رو کشید روخودش و کارش تموم شد و رفت
بدبختی حتی حموم هم نرفته بود ، لای پاهاش یه بوی گندی می داد که نگو
تمام لباسام بوی گند گرفته بود
حالم از سکس به هم میخوره
اه اه اه

0 ❤️

2014-11-14 09:54:45 +0330 +0330

[quote=JAMSHID_SE7EN][quote=kos-tala22]
والا من که تا حالا کسی رو به زور مجبور به سکس نکردم!!![/quote]
اگه یه روزی شوهرت مزاجش سرد بشه و نیاد طرفت چیکار میکنی؟
?[/quote]
چو فردا شود فکر فردا کنیم!!! میشینم گریه میکنم!!!

0 ❤️

2014-11-14 11:04:35 +0330 +0330

این خاطره مربوط به یکی از دوستامه
رفته بود تایلند یک دختر روس رو تور کرد دختره قیمت داد نود هزار ( خیلی به مسایل تسعیر ارز توجه نکنید اصل داستان رو بچسبید) رفیق ما با چونه رسوندش به شصت خلاصه رفتند هتل پول شارج رو هم به هتل دادو رفتن تو اتاق مشغول شدن که وسطش دختره کسخل گفت من همون نود هزار رو میخوام رفیق ما هم که یک کس بهتر رو فقط با اختلاف ده هزار رد کرده بود زیربار نمیره دختره هم میزاره میره رفیق ما هم که حوصله بیرون رفتن نداشت تا دوباره یکی دیگه جور کنه شق درد میگره و حسابی کیر میشه

0 ❤️

2014-11-14 11:19:35 +0330 +0330

[quote=shiva naznazii]aval be esme yek nafar ye dafe 3 nafari rikhtan saram ta 2 nesfe shab be zor mano kardano kifamam zadan chagho ham dashtano majboram kardan abeshono lis bezanamo bokhoram kheyli aazi bodan[/quote]

من شرمندم بانو

0 ❤️

2014-11-14 11:37:06 +0330 +0330

[quote=kos-tala22]بدترین خاطره ی من مربوط میشه به دوران دبیرستانم و سکس زوری که با پسر همسایمون داشتم.[/quote]
ناموسا بردیمون تو فکر.jpg dash1 dash1 dash1 dash1 dash1 dash1 dash1 dash1 dash1 dash1 dash1 dash1 dash1

0 ❤️

2014-11-14 14:35:00 +0330 +0330

[quote=kos-tala22]

چو فردا شود فکر فردا کنیم!!! میشینم گریه میکنم!!![/quote]
نوووووووووو باووووو
گریه چاره ساز نی
یا باید بری به زور وادار به سکسش کنی
یا به لامپ متوصل بشی
حالا تازگیا میگن هویجم اومده
?

0 ❤️

2014-11-14 15:25:15 +0330 +0330

یه بار با دوستم یه جنده. بردیم خونه !!! دوستم که خیلی حشری بود سریع کاندومو کشید سر کیرش و شالاپی زد تو کس زنه تا کشید بیرون کاندوم توی کس زنه موند !! کاندومو میکشیدیم نیم متر کش میومد ول میکردیم شترق میخورد به کوس زنه !!! فکر کنم تو کوسش دندون داشت کاندومو ول نمیکرد !!! کلی خندیدیم !! اخرش فهمیدیم دوست اسکول ما کاندومو چپه تو کیرش کرده

0 ❤️

2014-11-14 15:41:39 +0330 +0330

یه سری خونه خالی شده بود ومنم خوشحال صاف و صوف کردمو و شب زدم بیرون تا یه کوسی گیر بیارم چون ماشین نداشتم پیاده رفتم محله ای که معروف بود کنار خیابون دو سه تا جنده دیدم که قیافشون تابلو بود هنوز داشتم با خودم حساب کتاب میکردم که کدومو ببرم یه دفه چندتا ماشین زوزه کشان رسیدن و مامورا پریدن بیرون و بگیر بگیر شد فکر کنم ارازل و اوباش میگرفتن !!! منم از ترس کونم الفرار ! دویدم و پیچیدم داخل یه کوچه تاریک سکندری خوردم و پخش زمین شدم و دستم رفت روی جایی که یه بچه بی پدر و مادر ریده بود ?!! با خودم گفتم عجب مالی گیرمان آمد !?!

0 ❤️

2014-11-14 15:54:13 +0330 +0330

شب جمعه بود و خونه خالی !!! به دوستم گفتم برو یه تیکه مشتی پیدا کن امشب یه حال حسابی بکنیم !!! تا ساعتای یک نصفه شب بعد ده دفه زنگ و اس ام اس یه دفه صدای زنگ در اومد چارنعل دویدم درو باز کردم دوستم با یکی پریدن تو خونه !! چشمتون روز بد نبینه یه پیر عفریته ی زاقارت که نگاه کردنش کفاره میخواس !! به دوستم گفتم : کس کش این چیه اوردی ? گفت: برو بابا شب جمعه س همینم به زور گیر اوردم زود باش بکن بره کارداره !!! خاک بر سر ما که چقدر بد بختیم تو این مملکت. !!! یادم رفت ازش بپرسم چکاپ ماهانه کرده یا نه ???

0 ❤️

2014-11-14 16:02:55 +0330 +0330

اینایی که تعریف میکنم بجون هر چی کسه حقیقته و کوس و شعر نیست واقعا برام اتفاق افتاده و جوک و طنز نیس ها !! فکر نکنین کس میگم !!

0 ❤️

2014-11-14 16:16:31 +0330 +0330

خاطره زیاد دارم ولی امشب دیگه حالشو ندارم بگم !! اگه کسی استقبال کرد بقیه شو فردا شب میگم !!! اگه هم نشد از ما بخیر از شما بسلامتی

0 ❤️

2014-11-14 16:18:41 +0330 +0330

[quote=sancy tala]اینایی که تعریف میکنم بجون هر چی کسه حقیقته[/quote]
آخه کس چه ارزشی داره که به جونش قسم می خوری lol همین طوری بدون قسم تعریف کنی احتمال اینکه ما باور می کنیم بیشتره ?

0 ❤️

2014-11-14 16:32:07 +0330 +0330

[quote=sancy tala]یه سری خونه خالی شده بود ومنم خوشحال صاف و صوف کردمو و شب زدم بیرون تا یه کوسی گیر بیارم[/quote]
[quote=sancy tala]شب جمعه بود و خونه خالی !!![/quote]
متن آهنگ:
شب جمعه بود
گفتم حالیم به خودم بدم
برم تو نخ مردمو
سر گوشی آب بدم
سر و ریشو
پس و پیشو
صاف و صوفو
تیپ کنم
اگرم شانس بیاد
یه تیکه هم تور کنم

?

0 ❤️

2014-11-15 01:35:50 +0330 +0330

[quote=SHAAPOUR][quote=sancy tala]اینایی که تعریف میکنم بجون هر بهچی کسه حقیقته[/quote]
آخه کس چه ارزشی داره که به جونش قسم می خوری lol همین طوری بدون قسم تعریف کنی احتمال اینکه ما باور می کنیم بیشتره ?[/quote] شاپور خان مگه نشنیدی بهشت زیر پای کوسه ?? قسم خوردن که هیچ باید چارچنگول رو کس بیفتی ببینی این بهشته کجاس که میگن !!! من که هنوز پیداش نکردم هر که میدونه توضیح بده مستفیظ شیم !!!

0 ❤️

2014-11-15 01:43:34 +0330 +0330

[quote=santa][quote=sancy tala]یه سری خونه خالی شده بود ومنم خوشحال صاف و صوف کردمو و شب زدم بیرون تا یه کوسی گیر بیارم[/quote]
[quote=sancy tala]شب جمعه بود و خونه خالی !!![/quote]
متن آهنگ:
شب جمعه بود
گفتم حالیم به خودم بدم
برم تو نخ مردمو
سر گوشی آب بدم
سر و ریشو
پس و پیشو
صاف و صوفو
تیپ کنم
اگرم شانس بیاد
یه تیکه هم تور کنم

?[/quote]
عزیز دل برادر !! اهنگ ! ماهنگ زیاد گوش میدیم ولی به جون جمشید خان که میخوام دنیاش نباشه این اهنگو نه شنیدم ونه باهاش رقصیدم !!! به هر حال اگه موجبات خنده و خوشحالی جنابعالی فراهم شده خرسندم !!!

0 ❤️

2014-11-15 01:58:28 +0330 +0330

در زمانی که تازه شاشمون کف کرده بود و شهرمون گاز نداشت و زمستونا کرسی داشتیم !! دور کرسی نشسته بودیم و دختر همسایه هم بود !! در یک لحظه که اتاق خلوت شد و من بودم و دختر همسایه شیطنتمون گل کرد و رفتم طرف !! طرف !! بنده خدا از ترسش حالت سگی ( حالت سکسی که همه میدونن ) در حال فرا ر بود که از پشت گرفتمش و شونبولو د فشار !!! شلوارشو کشیدم پایین و هنوز میخواستم شلوار خودمو در بیارم که ننم مثه عجل معلق سر رسید ( حالا اون وضعیت رو توی مخیلتون ترسیم بفرمایین ) داد زد اهای بی شرف چه گهی میخوری ??? و تازه اون موقع بود که فهمیدم دارم چه گهی میخورم !

0 ❤️

2014-11-15 02:15:49 +0330 +0330

زمستون یه بیست سانتی برف اومده بود ما بچه‌ها رفتیم پشت بوم برف بازی ! دختر خالمم بود !! هر کی به هر کی برف میزد !! دختر خاله که خیلی اطفار میریخت یه گوله برف بزرگ زد تو صورتم !! رفتم از پشت گرفتمش !! میخواستم بزنمش ولی دیدم عجب سینه هایی داره !!سینه مالی و شق کیری و عرق تو سرما که ناخوداگاه کیرمو در اوردم میخواستم در کونش بزارم از زیر دستم در رف پام لیز خورد با پوز و کیر سیخ محکم خوردم زمین !!! حالا همه چی به کنار خنده دختر خاله مارو گاییده بود !!

0 ❤️

2014-11-15 02:36:26 +0330 +0330

یه سری یه دختری تور کردیم تو ماشین یه اهنگ از خدا بیامرز مرتضی پاشایی در حال پخش بود !!! دختره گفت این چه اهنگیه دلم گرفت ??? گفتم کیرم تو مخت اهنگ به این قشنگی !! گفت نگه دار !! نگه دار !! نگه داشتم پیاده شد درو محکم کوبید به هم و رفت !!! جون شما ما خیلی اسکولیم !! اخه هر جا سخنی و هر نکته مکانی دارد !!! مگه نه ???

0 ❤️

2014-11-15 02:51:05 +0330 +0330

مستر blackmask میخوام چراغ تاپیکتو روشن نیگر دارم پایه ش هستی ??? پس یه کم بیشتر سر بزن و ملتو تشویق کن که دلگرم بشن !!!

0 ❤️

2014-11-15 03:02:04 +0330 +0330

امضاء هر شخص نشاندهنده شخصیت و معرف هویت اوست !! حالا من امضامو توضیح میدم هر کی هم دوست داره توضیح بده تا بقیه بفهمن !!!

ما و ما : یعنی من و شما
و نصف ما : یعنی اونایی که سوار ما هستن
نصفه ای از نصف ما : یعنی اونایی که برای ما تصمیم میگیرن
چون تو هم ایی میان ( منظور سوم شخص مفرده )ما جمعا میشیم 75 میلیون !!

0 ❤️

2014-11-15 03:16:12 +0330 +0330

اوایل زمستون دو سال پیش بود.موتورم رو برداشتم و رفتم دنبال یه پسر که ببربم و ترتیبشو بدم
نمیدونم کس کش چطور از نقشه من بو برده بود.گفت کار دارم و نمیام
منم اعصابم تخمی شد و شروع کردم به گشتن تو خیابون
یهو دیدم یکی صدام زد.بعد احوال پرسی(فقط باهاش سلام و علیک دورادور داشتم) پسره گفت بریم یه دوری بزنیم؟
پسر یه لحظه نور امید تو دلم روشن شد.خلاصه یکیم چرخیدیم و رو مخش کار کردم و گفتم بریم فلان جا پیش یکی از دوستام.کارش دام!
قبول کرد.رفتیم اونجا از موتور که پریدیم پایین سریع بغلش کردم و انداختمش زمین.اندازه یه بیل مکانیکی زور میزد و میگفت منو نکش آرزو دارم جوونم.خندم گرفته بود گفتم میخوام بکنمت بابا کشتن چیه.خلاصه رب ساعت زور میزد اما بی فایده بود.مجبور شد تسلیم بشه.تا شلوارش رو کشیدم پایین!دیدم وقتی خدا پشم و کرک تقسیم میکرده این رفته تو صف خرسا.محکم زدم رو کونش این همه زور زدیم واسه این بود؟؟؟؟؟
اما نمیشد نکرده بره.کار که تموم شد تو را مخشو زدم که به کسی نگه
راستی پسره هم سن خودم بود18 سالش بود.
شبش اعصابم خرد بود که چقد پشم داشت از یه طرفم خوشم اومده بود چون چند ماهی میشد کسی رو زوری نکرده بودم.

0 ❤️

2014-11-15 03:18:31 +0330 +0330

هعی یادش بخیر
یه بار رفتم خونه زیدم داداش کوچیکش خونه بود
قرار شد هر وق باباش اینا اومدن آمار بده بهمون
آغا ما تا بمال بمال شرو کردیمو شرتشو در آوردیم
دیدم صدا ماشین میاد
بدو جمع کردیم اومدیم تو خونه پشتی
اونجا نشستیم
منم که حشرم زده بود یالا باز شرو کردم
تا دست رفت تو کسش یه دفعه در زدن این دفعه ننش بود
بازم قایم موشک بازی و بازم شرو کردم این دفعه عمش اومد shok
یعنی آخر کار تا بغلش میکردم بابا بزرگش که نمیتونه راه بره کشون کشون اومد shok
بیخیالش شدم اومدم خونه ولی تو راه کلی بیلاخ به شانس خودم فرستادما ROFL

0 ❤️

2014-11-15 03:20:47 +0330 +0330

بنده خدایی یه تیکه میبره خونه بکنه یه دفه زنش میاد !! زنه رو تو کمد میکنه میگه صدات در نیاد !! به زنش میگه نمیخوای بری خونه مامانت ? میگه چرا !!زنشون ترک موتور میبره خونه مامانش !! برگشتنی بسکه هول داشته و تند میاد تصادف میکنه دست و پاش میشکنه میبرنش بیمارستان !! بعد دو سه ساعت از زنه یادش میاد زنگ میزنه به دوستش کلیدارو بهش میده میگه برو زنه رو ازاد کن ! دوستش میره دم در داره با کلیدها ور میره درو باز کنه یکی از همسایه ها میبینه شک میکنه میگه شما کی باشین? دوستش میبینه اوضاع خیطه حقیقتو میگه !! یارو هم میگه بنده خدا چه بدی اورده !! دوتایی درو باز میکنن میرن تو !! در کمد و که باز می‌کنن زنه میاد بیرون همسایه میبینه زن خودشه !!! حالا شما تصور کنیین !!!

1 ❤️

2014-11-16 08:28:12 +0330 +0330

اینجوری که معلومه این تاپیک هم به خاطره ها پیوست !!! صاحب تاپیک که دو روزه سر نزده !! کسی هم که چیزی نمیگه پس ما بیخودی چرا خودمونو جر واجر کنیم ??? بی خی. خی بابا. فاتحه !!!

0 ❤️

2014-11-17 13:09:08 +0330 +0330

چند هفته پیش پیش یک جنده رفتم حوالی خیابان نواب آقا نمیدونی چه شرایطی بود بعد از اینکه کلی تو کوچه پس کوچه گشتیم تا پیدا کنیم مکانو در و که زدیم یک گردن گلفت در رو باز کرد هیچی ما هم رفتیم تو یک خرده ترسیدم نکنه خف گیری باشه ولی خودمو جمع کردمو آماده مبارزه رفتیم تو یک جنده تخمی که نمیدونم از کدوم دهات آمده بود رفتیم تو یک اتاق نمور که کفش نم داشت چون مثل اینکه لوله اش ترکیده بود بو عرق تو فضا داشت خفم میکرد جنده هم وقتی داشتم میکردمش داشت با تلفن حرف میزد تصور کنید یک اخ اوخ الکی هم نکرد انگار داشتم یک تیکه چوب میکردم

0 ❤️

2014-11-17 13:19:56 +0330 +0330

[quote=daryoosh61]سلام بزارید من یه خاطره بگم از سکسم
البته این خاطره بدی نیست ولی در عوض کلی خنده داره
یه دوست دختر داشتم که خیلی با کلاس بود من خیلی ازش خوشم میومد هرجل میرفتم کلی باهاش کلاس میزاشتم تا این که بعد از دو سال فهمیدم خانوم اپنه و به ما حرفی نزده ازش خواستم که با هم سکس کنیم که قبول کرد رفتیم خونه تو اون حالتای احساساتی خفن و با کلاس بودیم به اوج شهوت رسیدیم کیرمو کردم تو کسش خیلی داشتیم با کلاسو رمانتیک حال میکردیم حالتمون اینطوری بود که من خوابیده بودمو اون رو کیرم نشسته بود داشت بالا و پایین میکرد که گوز محکمی دادو شرتلید رو پاهام . آقا ما رو بگی حالا بخند کی نخند ما خیلی با هم رودر وایسی داشتیم نمیدونم اون چرا اینطوری شد داشت از خجالت آب میشد ما هم میخندیدیم[/quote]

? lol ?

0 ❤️

2014-11-18 01:18:55 +0330 +0330

[quote=shiva naznazi]man ye khatere goftam ke bad bod hala pm midan migan biya bama bash say mikonim azyatet nakonimo faghat mikonimeto …[/quote]ma Ke hamche payami nazashtim , kesi ro ham nadidim payam bezare , hala age khodet mikhay ma dar khedmatim darbast !!!

0 ❤️

2014-11-18 06:06:04 +0330 +0330

[quote=shiva naznazi][quote=sancy tala][quote=shiva naznazi]man ye khatere goftam ke bad bod hala pm midan migan biya bama bash say mikonim azyatet nakonimo faghat mikonimeto …[/quote]ma Ke hamche payami nazashtim , kesi ro ham nadidim payam bezare , hala age khodet mikhay ma dar khedmatim darbast !!![/quote][/quote] ma pro ro bazi nakardim !!! faghat pish nahad dadim aziz del

0 ❤️

2014-11-20 03:15:27 +0330 +0330

[quote=mohammad321][quote=سیاه دل]هعی یادش بخیر
یه بار رفتم خونه زیدم داداش کوچیکش خونه بود
قرار شد هر وق باباش اینا اومدن آمار بده بهمون
آغا ما تا بمال بمال شرو کردیمو شرتشو در آوردیم
دیدم صدا ماشین میاد
بدو جمع کردیم اومدیم تو خونه پشتی
اونجا نشستیم
منم که حشرم زده بود یالا باز شرو کردم
تا دست رفت تو کسش یه دفعه در زدن این دفعه ننش بود
بازم قایم موشک بازی و بازم شرو کردم این دفعه عمش اومد shok
یعنی آخر کار تا بغلش میکردم بابا بزرگش که نمیتونه راه بره کشون کشون اومد shok
بیخیالش شدم اومدم خونه ولی تو راه کلی بیلاخ به شانس خودم فرستادما ROFL[/quote]

این خاطره بود یا جک . خیلی وقت بود اینقدر نخندیده بودم[/quote]
به خدا راست بووود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «