بدترین سکسی که داشتین چطور بوده؟

1393/08/21

مختصر مفید بدترین سکس تون رو بگید و بگید چرا بد بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا اونجا که ممکنه خلاصه بگید فیلم سوپر ننویسید
و سعی کنید خاطراتی بزارید که بیشتر جنبه خنده داشته باشه

17480 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-11-20 03:15:27 +0330 +0330

[quote=mohammad321][quote=سیاه دل]هعی یادش بخیر
یه بار رفتم خونه زیدم داداش کوچیکش خونه بود
قرار شد هر وق باباش اینا اومدن آمار بده بهمون
آغا ما تا بمال بمال شرو کردیمو شرتشو در آوردیم
دیدم صدا ماشین میاد
بدو جمع کردیم اومدیم تو خونه پشتی
اونجا نشستیم
منم که حشرم زده بود یالا باز شرو کردم
تا دست رفت تو کسش یه دفعه در زدن این دفعه ننش بود
بازم قایم موشک بازی و بازم شرو کردم این دفعه عمش اومد shok
یعنی آخر کار تا بغلش میکردم بابا بزرگش که نمیتونه راه بره کشون کشون اومد shok
بیخیالش شدم اومدم خونه ولی تو راه کلی بیلاخ به شانس خودم فرستادما ROFL[/quote]

این خاطره بود یا جک . خیلی وقت بود اینقدر نخندیده بودم[/quote]
به خدا راست بووود

0 ❤️

2014-11-20 09:18:23 +0330 +0330

[quote=shiva naznazi][quote=sancy tala][quote=shiva naznazi][quote=sancy tala][quote=shiva naznazi]man ye khatere goftam ke bad bod hala pm midan migan biya bama bash say mikonim azyatet nakonimo faghat mikonimeto …[/quote]ma Ke hamche payami nazashtim , kesi ro ham nadidim payam bezare , hala age khodet mikhay ma dar khedmatim darbast !!![/quote][/quote] ma pro ro bazi nakardim !!! faghat pish nahad dadim aziz del[/quote][/quote] hala chera faghat looks ??? ma amade shenidan bad tarinha hastim chera molaheze mikoni??? Azad bash azizam har che mikhahad dele tangat bego !!! Ma khodmani hastim !! Gharibe Inja nissss

0 ❤️

2014-11-20 09:32:37 +0330 +0330

[quote=shiva naznazi][quote=sancy tala][quote=shiva naznazi][quote=sancy tala][quote=shiva naznazi]man ye khatere goftam ke bad bod hala pm midan migan biya bama bash say mikonim azyatet nakonimo faghat mikonimeto …[/quote]ma Ke hamche payami nazashtim , kesi ro ham nadidim payam bezare , hala age khodet mikhay ma dar khedmatim darbast !!![/quote][/quote] ma pro ro bazi nakardim !!! faghat pish nahad dadim aziz del[/quote][/quote]یک ساعت زور زدم کونم پاره شد تا تونستم چرت و پرتای پست قبلی رو بنویسم !! یه بارگی بگو برو گمشو زر نزن !! چرا مارو علاف کردی قربونت برم ???

0 ❤️

2014-11-20 14:35:08 +0330 +0330

از قدیم به من میگفتن پی خشک !! نمیدونستم منظورشون چیه !!! میرفتم نونوایی غلغله بود همینکه میرفتم تو صف بعد من کسی نمیومد !!! موقع رای گیری میرفتم تو صف میدیدم بعد من کسی نمیاد می‌گفتم حتما میخواد انقلاب شه رای نمیدادم !! حالا اینجا توی هر تاپیکی نظر میزارم دیگه بعد من کسی نظر نمیده تازه معنی پی خشکو فهمیدم

0 ❤️

2014-11-22 02:58:13 +0330 +0330

[quote=shiva naznazi][quote=sancy tala][quote=shiva naznazi][quote=sancy tala][quote=shiva naznazi][quote=sancy tala][quote=shiva naznazi]man ye khatere goftam ke bad bod hala pm midan migan biya bama bash say mikonim azyatet nakonimo faghat mikonimeto …[/quote]ma Ke hamche payami nazashtim , kesi ro ham nadidim payam bezare , hala age khodet mikhay ma dar khedmatim darbast !!![/quote][/quote] ma pro ro bazi nakardim !!! faghat pish nahad dadim aziz del[/quote][/quote]یک ساعت زور زدم کونم پاره شد تا تونستم چرت و پرتای پست قبلی رو بنویسم !! یه بارگی بگو برو گمشو زر نزن !! چرا مارو علاف کردی قربونت برم ???[/quote][/quote]اااااااااای بحث مییییییکنم اااااااای بحث مییییییکنم !!! هیشششششششکی نمتونه مثله مووووووو بحث کوووووووونه

0 ❤️

2014-11-26 09:01:21 +0330 +0330

[quote=koskoneqahar]خودمم کیف پول مامانمو برداشتم رفتم از پله اضطراری بیرون که فکرکنن واقعا دزد بوده و کیفو برده[/quote]
حالا چقدر کاسب شدی ?

0 ❤️

2014-11-26 09:21:20 +0330 +0330

من یه بار خیلی توی کف بودم… یه تیپ عجیب زدم و رفتم توی خیابون… سوار ماشین یکی که به نظر ادم حسابی بود شدم و بردمش مکانی که داشتم… بعد از چند دقیقه شروع به لب و اینا کردیم شلوارشو درآوردم یکم مالیدم آبش اومد… بعدم خداحافظی و تشکر و رفت… یعنی 10 ثانیه هم نشد…

0 ❤️

2014-11-26 14:44:46 +0330 +0330

[quote=parisa2424]یکم مالیدم آبش اومد… بعدم خداحافظی و تشکر و رفت… یعنی 10 ثانیه هم نشد…[/quote]
شوما طالب خوردن کیر فیزیکی بودی ولی کیر روحی خوردی lol

0 ❤️

2014-11-26 16:02:13 +0330 +0330

یه بنده خدایی اینجا برا خودش کلوب زده بود ( خ.م) یک مورد داشت که خیلی ازش تعریف میکردن میگفتن واقعا کاردرسته ما هم تصمیم گرفتیم که این خانم رو زیارت کنیم زنگ زدیمو هماهنگ کردیم برای اینکه دیر نرسیمو و خانم ناراحت نشه تاکسی گرفتیم کلی پیاده شدیم رفتیم به مکان که رسیدم قشنگ یک ساعتی تو گرما تیر ماه الاف شدیم خلاصه رفتیم تو رفتیم مشغول عملیات که شدیم یکی از بدترین سکسهای عمرم رقم خورد جنده اینقدر پر رو ندیدم هی میگفت ابت نیماد من پیش جنده زیاد میرم همشون هم میگن ولی این یکی واقعا نوبر بود روش میخوابیدم میگفت سنگینیتو روم نداز یک جا هم بهم گفت اگه اوکی نمیشی لباستو بپوش برو یک خورده با خودم شک کردم نکنه دختره به من پول داده که بکنمش یک مقدار برسی کردم و به سن و سالم دقت کردم متوجه شدم هنوز برا اختلال حواس زوده من پول دادم خلاصه انقدر دختره غر زد و اخر سر هم گفت یک نفر دیگه باید بیاد و این کس شعرها نمیدونم چرا اون روز کیرم بدجوری خوابیده بود فکر کنم به خاطر کم خوابی بود چون شب قبلش نخوابیده بودم خلاصه به کیر اویزون رفتیم خونه جق زدیم و خوابیدم از شانس بد هم ماه رمصان امد و کس نایاب شد چون اکثر جندها یا کار نمیکنن یا مسافرت میرن مرخصی شونه هر وقت به این موضوع فکر میکنم اعصابم بد کیری میشه

0 ❤️

2015-09-20 04:07:42 +0430 +0430

منم یه بار که قرار گذاشتم با 1 نفر بعد 4 تا شدن
تا 2 3 روز نمیتونستم برم wc

0 ❤️

2015-09-25 19:21:30 +0330 +0330

یادمه 18سالم بود با یه دختر 20ساله تو بازار دوس شده بودم. از شانسمم همون روزا صابکارم رفته بود شهرستان کس موش چال کنه، دفترشو هم سپرده بود دس من.
منم وضعیتو غنیمت شمردم این کسپاره خانومو اوردم دفتر...
به ظاهر که خوب کُسی میومد، قیافش مث شرقیا بود، چشاش بادومی، ظریف مریف و لاغراندام، هیکلش میزون بود، عطرشم که مست کننده... درکل خوب چیزی بود. خلاصه ما شورو کردیم کسکلکبازی، همه چی داش خوب پیش میرف تا اینکه کامل لختش کردم: یهو دیدم اطراف نوک پستونش دوسه تا موی بلند زده بیرون! زیر بغلشم که پرزای زبر داش! ینی قشنگ کیر زده شد به حشرم!
اینارو که دیدم دیگه کیرم به خواب زمستونی فرو رف... . طرف هرکاری باهاش کرد بلن نشد، منم هرکاری کردم بلن نشد. آخرسر جنده‌خانوم عصبی شد پا شد لباساشو پوشید کلی هم نفرینم کردو رف.
منم بعدش یه شق‌درد عمیقی کشیدم که تا عمر دارم یادم میمونه! 4628_0.gif

دو ماه بعد فهمیدم کسمیخ‌باشی نامزد کرده
بدبخ نامزدش!

1 ❤️

2015-09-25 20:36:49 +0330 +0330

اوایل تابستون امسال بود پسرعمم که میدونست من توکف کسم
(اخه بهش سپرده بودم چیزی به تورش خورد منوخبرکنه)
ساعت1:30ظهرزنگ زدبُدو خونه ما؛آغا منومیگی ذِل گرما700-800متری راه بود؛بدوبدو… و5طبقه بدون آسانسور…خلاصه هِن هِن،رسیدم ب واحدشون …اشاره کرد تواتاقِ،عجله داره تا20دقیقه دیگه بایدبِره؛ …لباساموکَندم رفتم تواتاق…
چشمتون روزبد نبینه…تصورکنین یه زن 50ساله ترکیده،وحشتناک چاق،بَدبدن ؛بِ پشت خوابیده،لِنگارو داده بالا…میگه بیابُکُن میخام برم
ببخشید…کیرما تا اینودید(بقول دوستان که میگن ب خواب زمستونی میره)؛اصلن مُرد…نیمساعت تمام،هرکاری کردم زنده نشدکه نشد…زنِ دیوث میگفت نَ میخورم،نَ میزارم ب بَدَنم دس بزنی…فقط بُکُن…کُلن قید کس وزدم…هرچی هم فحش بلدبودم به پسرعمم گفتم.لاشی میگفت زنه همسایه روبرویی مونه؛هفته ای2-3دفعه میاردش خونشون…مارومیگی bad

0 ❤️

2015-09-25 20:41:59 +0330 +0330

ممنون ادمین بابت پیجت خوبه حال کردم

0 ❤️

2015-09-30 12:24:41 +0330 +0330

یه با توی اوا چت با یه پسر کونی اشنا شدم…خلاصه قرار گذاشتیم رفتیم توی یه خرابه اول واسم ساک زد زیر گرمای تابستون بعدش دولاش کردم و کیرمو کردم تو کونش و مشغول تلمبه زدن شدن…وقتی کیرمو بیرون اوردم و خواستم دوباره بکنم توش دیدم رنگ کیرم زرد شده…خخخخ کیرم گوهی شده بود

0 ❤️

2015-09-30 12:48:57 +0330 +0330

[quote=پسر عشقی]من 2 تا خاطره بد از سکس دارم
یکی اینکه دوست دخترم در حین سکس پریود شد، همون لحظه دیوث سگ شد، هر کاری کردم نذاشت بکنمش، نهایتن برام جق زد دیوث
بعدیش هم یه دوست دختر دیگم رو آوردم خونه، از کون بهش نشستم، در حین کردن دیدم کیرم قرمز شده، ریدم به خودم که وای کونشو پاره کردم
بعدش با شورت سفیدم که کنارم بود کیرمو تمیز کردم که چشتون روز بد نبینه، پوست گوجه بود رو کیرم و خون نبود
به همه چیزم قسم راست میگم، ولی بخاطر بالا بودن آمپر ،به کردن ادامه دارم که دیگه کاملا محوطه بوی دستشویی میداد[/quote]

وااااای خدا منو دوستم بیرونیم اینو خوندم کلی خندیدیم lol

0 ❤️

2017-03-31 20:03:44 +0430 +0430

داشتم میگایدم صدای درامد طرف برگشت کیرم پیج خورد یه داد زن همسایه دردش پاره شد

0 ❤️

2017-03-31 20:16:18 +0430 +0430

بعد دوره آموزشی ، ارشد و مسئول سنگر من بودم . تو اون محیط بی آب وعلف از حومه ی خوزستان که کس چه عرض کنم حتی تو محدوده چند صد کیلومتریش سگ ماده هم جولون نمیداد…
تو همون روزا بود که یکی از بچه های سنگر که یه نمه شیش و هشت میزد چشمو گرفت ؛ یکم تپل بود و قد کوتاه و کلا بین اون همه غول بیابونی سیاچرده ، هیکل ظریف تر و پوست روشن تری داشت ، دو سه تا از بچه ها پشتش صفه گذاشته بودن که فلانی بده هست فقط باس بری تو نخش و هواشو داشته باشی

مام که از بی کسی داشتیم له له میزدیم گفتیم لنگه کفش وسط بیابون نعمته و یشب که تایم نگهبانیش بود و موقعیتم مناسب خفتش کردیم شاید 10 دقیقه بیشتر طول نکشید اما از شدت استرس و اضطراب کیرم که با فک کردن به کس و کون سریع شق میشد ، اونشب نیم خواب شده بود همونو بزور میخواستم بچپونم تو ماتحت طرف که بوی گندش آدم میکشت و پشم و پیلیای کیونش هنوزم حالمو بد میکنه…
جالب اینه کره خر با اون هیکل کیریش کلی هم واس دادن سوسه میومد…
هیچ لذتی نبردم و بدترین تجرم بود فقط میدونم اگه در حال انقراضم باشم دوس ندارم کون پسر بزارم

1 ❤️

2017-04-04 14:32:45 +0430 +0430

بدترین سکسم با دختری بود که تازه یک هفته بود باهاش آشنا شده بودم و تمام کارامون تو سکس با رودربایستی و موذبی آمیخته بود و همش نگران بودیم که نکنه کاری کنیم که به مذاق طرف مقابلمون خوش نیاد اصلا نتونستم لذت ببرم

0 ❤️

2017-04-24 00:14:52 +0430 +0430

ب کردن نکشید، خاستم بکنم، اسپری زدم، یهو کیرم خابید و دیگ پا نشد، دوتاییمون اعصابمون ریخت بهم، نمیدونم اسپری چش بود، بعدنا هم یبار دیگ ازش زدم بازم همینجور شدم
خیلی بده حال کنی و موقع کردن و حال اصلی اینجور بشه ادم

0 ❤️

2017-04-24 07:35:45 +0430 +0430

چند ساله پیش یه روز تو یه خیابون خلوت
یه مرد ریشو با این پیرهن اخوندیا بهم گیر داد و گفت از امنیت اخلاقیه
منو به زور سوار ماشین کرد و اصرار کرد که جلو بشینم
بعدم منو مجبور کرد که واسش ساک بزنم تا ولم کنه
ولی همون لحظه که کرد تو دهنم ابش اومد
منم درو باز کردم و سریع فرار کردم.
یبار دیگم تو همون خیابون دیدمش

0 ❤️

2017-08-15 14:14:08 +0430 +0430

تا حالا رابطه جنسی بدی رو تجربه نکردم و دلم برای همه ی شریک هام تنگ میشه .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «