بهبود عملکرد جنسی آقایان !!!

1398/05/15

با وجود ظاهر نسبتا ساده و معصومانه آن! آمادگی جنسی یک مرد پیچیدگیهای زیادی داشته و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. اول, میل جنسی یعنی تمایل و اشتیاق به داشتن رابطه جنسی. این بخش عمدتا تابعی است از سطح هورمونهای مردانه در بدن خصوصا تستوسترون! مرحله بعد توانایی در بدست آوردن نعوظ است که بیشتر تحت تاثیر کیفیت گردش خون میباشد. مرحله بعد توانایی در حفظ نعوظ است که به میزان اکسید نیتروژن آزاد شده در خون بستگی داشته و تابعی است از مسائل روحی و هورمونی. مرحله بعد عدم انزال پیش از موعد است که عمدتا به فاکتورهای روانی و تکنیک های نزدیکی بستگی دارد. بنابر این بصورت خلاصه مواد غذایی و مکمل ها به دو صورت میتوانند باعث افزایش میل و بهبود عملکرد جنسی مردان شوند: افزایش سطح هورمون تستوسترون و بهبود گردش خون.

در زیر بعضی مواد غذایی, مکمل ها و همینطور محصولات تجاری موجود در ایران که باعث افزایش میل و بهبود عملکرد جنسی در مردان میشوند لیست شده اند. بخورید و بیاشامید ولی زیاد نک…! 😁 🙄

"مواد غذایی"

زعفران

زنجبیل

دارچین

خارخاسک (نخندین بی تربیتها!)

گل میخک

رازیانه

هل

عصاره گل محمدی

جوز هندی

مارچوبه

انجیر

هندوانه

Ginseng

Ginkgo Biloba

Maca Root

Royal Jelly

Yohimbine

Ashwagandha

Muira puama bark

Rhodiola Rosea

Tribulus Terrestris

Horny Goat Weed

Pine Bark Extract

Mucuna Pruiens

Guarana Extract

Shilijit

Eveneing Primerose Oil (روغن گل مغربی)

Citrus Aurantium Extract

Pine Bark Extract

Tongkat Ali

Damiana Extract

Saw Palmetto Extract

Avena Sativa Extract

Pine Bark extract

شکلات تلخ

سیر و پیاز

کرفس

تخم کدو

کدو تنبل

میوه کاج

انگور قرمز

شراب قرمز

سیب

فلفل دلمه ای

لوبیا قرمز

ریحان

آووکادو

**نخود آبگوشتی **

شاه دانه

انار

توت فرنگی, تمشک, شاتوت و کلا خانواده Berries

عسل

چای سبز

شیر کاکائو

آجیل (پسته, گردو, بادام, بادام زمینی, فندق)

قهوه

اسفناج

چغندر

گوشت قرمز (استیک…)

فیله مرغ

ماهیهای چرب (سالمون, تن…)

صدف

تخم مرغ

فلفل قرمز

گل کلم, کاهو, کلم, بروکلی

شنبلیله

موز

گوجه فرنگی

جو دوسر

گیلاس

میوه های ترش مزه

قارچ گانودرما

وانیل

"ویتامین ها, مواد معدنی و مکمل ها "

Zinc

Selenium

Magnesium

Potassium

Folic Acid

B-complex

Vitamin A

Vitamin E

Vitamin C

Vitamin D

Omega-3

L-Arginine

L-Citrulline

L-Gulatamine

L-Carnitine

L-Tyrosine

D-Aspartic Acid

Nitric Oxide

Q10

DHEA

Niacin

ّFlavonoids

"بعضی محصولات تجاری موجود در
               بازار بر اساس ترکیبات فوق"

Sinorex RX

** رویال ژلی 50 میلی گرم و جینسنگ **

** ترادامیکس **

** روجینسینگ **

Erecta Vital

جینسینگ گوارانا

**Kamasotra **

Power Finish

Ginsin

** ایکس اید **

**Formen Per **

Proxerex

**Zinga Life **

قطره آفرودیت

پاورگل

قطره خوراکی زعفران

S Essentials

بایو تست

آرژین مکس فورته

** بایو هارد **

Epimedium 500 mg

ماکاویت ام مخصوص آقایان

ویگورکسین

**دایان مکث ممسک **

** ارکتایل **

هورنی گوت پلاس

Royal 3

ادامه دارد … 😁

پ.ن. برادرا یه وقت همه موارد بالا رو با هم مصرف نکنند!

پ.ن. حالا میدونین که چرا **کباب کوبیده رو با ریحان **میل میکنند! 😁

پ.ن. فهمیدین فلسفه غذایی به اسم آبگوشت چی بوده؟ 😁

پ.ن. دیدین این “قرمه سبزی” خودمون رو نباید دست کم گرفت؟ 😁

پ.ن. به فلسفه استفاده از این همه ادویه در غذاهای ایرونی پی بردین؟ 😁

4232 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-08-07 00:36:37 +0430 +0430
نقل از: هارلی.کویئن Royal Jelly 🙄

خواهر گرامی! چرا به Royal Jelly میخندین؟ 😁 باور بفرمایین کلی کانون های خانواده رو همین فرآورده زنبور عسل, از متلاشی شدن نجات داده! 😁 😁 🙄 🙄

1 ❤️

2019-08-07 00:37:44 +0430 +0430
نقل از: alireza39alireza بیاین

آقا! پورسانت صاب تاپیک فراموش نشه! 😁

1 ❤️

2019-08-07 00:42:08 +0430 +0430
نقل از: Seyed Ali A تاپیک خوبی بود..

ممنون از مقاله مفید تون…

یه مورد هم ذکر کنید:

وقتی مثل من دوست دختری ندارید

اینا رو نخورید که صبح تا شب سالار علم کنه و آبروتون جلو همه بره 😁 🙄 (dash)

چشم داداش! اما به امام! دیگه “همه” مشکلات نسل جوان رو نمیشه توی یه تاپیک حل کرد! 😁

یه رفیقی داشتم میگفت “آدم تا جوونه میتونه, اما نمیدونه! بعدا که سن رفت بالا, میدونه اما نمیتونه!” 😁 🙄

0 ❤️

2019-08-07 00:53:14 +0430 +0430
نقل از: mahara زردالو رو یادت رفت

این توصیه پشتوانه “علمی” داره؟ 😁

0 ❤️

2019-08-07 03:31:11 +0430 +0430
نقل از: mofo56 فعلاً با این وضعیت قیمت مواد غذایی،اگه این ملاها همچنان باشن اکثر مردای ایران از مردی میفتن 😁

داداش هندونه ارزونه! حملهههه 😁

0 ❤️

2019-08-07 08:02:04 +0430 +0430
نقل از: mofo56
نقل از: axm432
نقل از: mofo56 فعلاً با این وضعیت قیمت مواد غذایی،اگه این ملاها همچنان باشن اکثر مردای ایران از مردی میفتن 😁

داداش هندونه ارزونه! حملهههه 😁

هندونه باد و نفخ ایجاد میکنه 😁
راست میشه ولی بادت در میره آبروت میره جلوی بانو 😁

داداش! هیچ راه حل کامل وبی ضرری در طبیعت پیش بینی نشده! هرجا شو که درست کنی یک جای دیگش خراب میشه! باید شکایت رو برد به طراح و سازنده اصلی...! 😁 😁 😁

0 ❤️

2019-08-07 08:41:34 +0430 +0430
نقل از: سهیل.جویا لطفا بنویس چجوری کمش کنن

چشم! داداش اول اینکه این بالایی ها رو نخوره یا کم بخوره! یعنی شکلات تلخ, قهوه, عسل, زعفران…و گوشت قرمز کم بخوره! از اونطرف هم کافور میل کنه! ضمنا تا حد امکان هم در معرض تحریک نباشه (پورن نگاه نکنه…). مدیتیشن هم میتونه کمک کنه. با ورزش سنگین انرژی خودش رو به سمت دیگه ای هدایت کنه! خوردن سویا هم میتونه میل جنسی آقایون رو کم کنه. 😁

0 ❤️

2019-08-07 16:23:01 +0430 +0430
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار خب مثه ادم بگو همچی بخورین.

نه داداش! همه چیز خوری “اصلا” کار خوبی نیست! لیست رو با دقت بخون به دردت میخوره… 😁

0 ❤️

2019-08-07 16:31:05 +0430 +0430
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار

نه داداش! همه چیز خوری “اصلا” کار خوبی نیست! لیست رو با دقت بخون به دردت میخوره… 😁

اینارو این جوانان ناکام جمهوری اسلامی بخورن بیشتر بر تعداد جقشون افزوده میشه،کاربرد خاصی نداره.

والا ما روشهایی برای کاهش میل جنسی هم در تاپیک بغلی ارایه کردیم! ایشالا در تاپیک بعدی هم فکری به حال “ناکامی” جوانان میکنیم! 😁 شما هم کمی همکاری کن برادر! (clap)

0 ❤️

2019-08-07 16:35:20 +0430 +0430
نقل از: شبح سیاه- چه عجب از آمریکا کشیدی بیرون خخخخ

یا ایها الشبح الاسود! مسایل روز جوانان این مرز و بوم را حل میکنیم! راستی به عنوان صاحب همه ممه ها! نظرت راجع به صهیونیزم “بین المَمَلی” چیه؟ 😁

0 ❤️

2019-08-07 16:37:57 +0430 +0430
نقل از: Minajoin عالی بود مطالعه کردم اگر مرد بودم خیلی برام مفید بود مردای محترم لطفا بخونید و عمل کنید

ممنون دوست گرامی!

0 ❤️

2019-08-07 16:41:25 +0430 +0430

اینارو این جوانان ناکام جمهوری اسلامی بخورن بیشتر بر تعداد جقشون افزوده میشه،کاربرد خاصی نداره.

والا ما روشهایی برای کاهش میل جنسی هم در تاپیک بغلی ارایه کردیم! ایشالا در تاپیک بعدی هم فکری به حال “ناکامی” جوانان میکنیم! 😁 شما هم کمی همکاری کن برادر! (clap)

همکاری؟؟

بگو چکار کنم؟میخای موز فروشی بزنم تو سایت؟

نه رفیق! میگم, میخوای زیاد بشه خوب ایناست! میخوای کم بشه, تاپیک بغلی! اگه مسیله “ناکامی” هست خوب اون سخته! ایشالا تاپیک بعدی! 😁

0 ❤️

2019-08-07 16:46:24 +0430 +0430
نقل از: شبح سیاه-
نقل از: شبح سیاه- چه عجب از آمریکا کشیدی بیرون خخخخ

یا ایها الشبح الاسود! مسایل روز جوانان این مرز و بوم را حل میکنیم! راستی به عنوان صاحب همه ممه ها! نظرت راجع به صهیونیزم “بین المَمَلی” چیه؟ 😁

والا من خودم گرم مزاجم و … 😁 پ نیازی به اینا ندارم خخخ شوما فقط با ای کار ملت را جفی می کنید ولا غیر 😁
خالق و مالک ر جا انداختی 8) اساسا صهونیسم بین المملی چیز بسیار بدی است یه گروه ضربتی از اشباح کارکشته برای براندازیش تربیت کردم بزنن شتک پتکشون کنن ! ممه حرمت دارههههه :|

داداش! ما تو تاپیک بغلی روشهای کاهش میل جنسی رو هم ارایه نموده ایم! تقصیر ما چیست که همه میخوان افزایش بدن؟ 😁 به نظر منم خیلی بده که اسمشون “بین المملی” هست!

0 ❤️

2019-08-11 20:43:41 +0430 +0430
نقل از: simasex3 عشقولیا سلوووم سیما هستم 24 سالمه وب سکس و تل سکس حرفه ای میکنم تست هم میدم پول و ش میگیرم. لطفا بیخودی مزاحم نشید آیدی تلگرام yadmiin@

خواهر عزیز! پورسانت صاب تاپیک فراموش نشه! عجرکم عندالله! 😁

0 ❤️

2019-08-11 20:46:12 +0430 +0430
نقل از: حیرتزده چطوری رئیس بزرگ، تاپیک جالبی بود ، ولی اینارو که گفتی ریختم توی مخلوط کن ، بعد خوردم، چه بهایی سرم آمد، التم داشت مثل موشک فاتح سپاه ولی چون سکوی پرتابم خراب بود درجا منفجر شدم ، الت رفت خورد به پشت کلم سکته مغزی کردم. در نتیجه رفتم سراغ آقا گفت این کار فقط از دست رمال باشی بزرگ برمیاد. خاصه ما رو فرستاد پیش رئیسی اون گفت نگران نباش من اول رمال بودم بعد شدم رئیس قوه قضائیه، خلاصه مشکل رو گفتم، که میخواهم هنوز قوه جنسی داشته باشم اون گفت که این مواد رو تهیه کنم :

عصاره تخم چپ میمون قمی

مهره پس گردن سگ حوض وضو

مغز قاطر شش ساله کرمان ( که عضو سپاه باشه)

جگر سیاه سوسک سبز

کبد خارخاسک هندی

زبون عقرب یشمی فیضیه

روده مورچه مشهد

چشم مار سفید آفریقایی

زهره شغال جزیره وق وق صاحب

اینها رو مخلوط میکنی، عصاره اون رو روزی سه بار با عرق سگی مخلوط میکنی، بعد با گوز زرد قرقره میکنی، به مدت یک ماه رمضان خوب میشی،

حالا بگو راه حل خوبی هست؟

آقا من ندید! راه حلهای شما رو چه برای زندگی دنیوی و چه برای زندگی اُخروی تایید مینمایم! تکبیررررر! 😁 🙄

0 ❤️

2019-08-19 03:50:23 +0430 +0430
نقل از: simasex3 به آیدی تلگرام پیام بدین واسه تست تو ایمو مکالمه تصویری میکنم. اگه پول نداری لطفا تست الکی نگیر yadmiin@

خواهر عزیز! پورسانت صاب تاپیک فراموش نشه! عجرکم عندالله! 😁

0 ❤️

2019-08-19 03:52:58 +0430 +0430
نقل از: Lipsdick همين كوبيده و آبگوشت و قرمه سبزى بود پس هممونو جلقى كرد : ))) برادر ارزشى بسيار كار درستى،دولت طلا خاصيت درست و به جا مى رسونى

خلاصه برنامه چرخشی غذایی داشته باشین! در طی هفته هر 3 تا رو میل نکنین! 😁

0 ❤️

2019-08-19 03:55:49 +0430 +0430
نقل از: مشتاقشما خدمتتان عرض کنم که یه داروی قدیمی هست که معجزه میکنه تو تحریک جنسی و نعوظ الت و بلند شدنش تو عربستان گیاهی هست که ( مر ) نامیده میشه حرف ر تشدید داره . این گیاه صمغی ترشح میکنه که در صورتی که با روغن زیتون بکر مخلوط بشه و این مخلوط رو روی انگشت کوچیک پا ضماد کنید باعث تحریک شدید و بلند شدن الت میشه به نحوی که تا پاک نشه الت نمیخابه . البته به شرط پیدا کردن صمغ اصل یا همون ( مر ) مکه .

همچنین اگه سیر کهنه رو تو روغن زیتون همراه با پیاز و فلفل قرمز سرخ کنید و با زرده تخم مرغ بخورید خیلی مفید هست .

عجب چیزی هست این صمغ گیاه مرّ!!! فقط روی انگشت کوچک پا؟

0 ❤️

2020-12-15 14:14:16 +0330 +0330

up

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «