بهترین تاپیک دینی سایت (همه بیاین ب دردتون میخوره)

1395/09/11

هرکس سواد نداره و خیلی چیزارو نمیفهمه بهترین جا تو این سایت واسه با سواد شدن و فهمیدن هرچه بیشتر تاپیک های ضد دینی و ضد اسلامی سایت هستند متخصصان و با سوادان سایت در آن بخش ها فعالیت مینمایند(زهی خیال باطل) ایشان از اساتید برجسته دانشگاهای جهان در زمینه های کوبش دینی میباشند این افراد ب شدت اهل مطالعه و تحقیق هستند(آره ارواح خیکشون) و حرفهای تکراری و بی سر و ته را برای هم تکرار نمیکنند آنها چند بار قرآن و تورات و انجیل و صحف های مختلف دینی را مورد بررسی قرار داده اند و در پایان ب این نتیجه رسیده اند ک بی دینی و توهین ب ادیان بهترین دین است و کسانی ک ب ادیان معتقدند یک سری بی سواد نفهم هستند(یکی نیست ب خودشون بگه داداچ اصلا میدونی قیمت نقل و نبات چنده) در حالی که کسی از ادیان دیگر کار ب کارشان ندارند و حتی در تاپیکهایشان دیگر حرفی نمیزنند و اظهار نظر نمیکنند آنها همچنان ب کوبش اسلامی خود ادامه میدهند و سوال اصلی اینجاست ک از دوستان تقاضادارم جواب بدن چند بار در هفته با این اساتید روبرو شده اید چند بار توسط آنها مورد کوبش قرار گرفته و درس مورد نظر را حذف نموده و یا رد شده اید آیا واقعا این افراد ک خود را جز با سوادان سایت میدانند واقعا با سوادند؟ حرفهایشان را تا چ حدی قبول دارید آیا رفتار آنها منطقی است و حرفهایشان بویی از منطق میدهد لطفا پاسخ دهید و نظر خود را ب عنوان دانشجویان این سایت در رابطه با تاپیک های ضد دینی و این افراد بیان کنید

4316 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-12-02 19:59:33 +0330 +0330
نقل از: mehrad8713 عرض شود که ابتدا شایسته است بگویم بنده قصد طرفداری از شخص خاصی و تفکر خاصی را ندارم پس امیدوارم من را به جانب داری متهم نکنید اولا به نظر این حقیر ادبیات یک شخص ویترین شعور و ادب و فرهنگ آن شخص است که شما به خوبی ویترین خود را با لحن حرف زدنتان به نمایش گذاشتید! ثانیا لازم میدانم بگویم شما که خود،این اشخاص به گفته شما اساتید را به چالش میکشید به قول معروف چند مرده حلاجید؟! ثالثا بنده موافق این هستم که نباید به عقیده های هر چند غلط و بی پایه توهین کرد و بسیاری از همین هایی که شما فرمودید با توهین کردن شان خود را پایین می آورند اما در مقابل بسیاری دیگر از همینان هستند که با کمال ادب و احترام دانسته های خود را در دین محک میزنند! رابعا شما که دم از منطق میزنید،به نظر شخص شخیصتان آیا سوال هایی که پرسیدید منطقی هستند؟!با چه منطقی همه را از دم یک تیغ میگذرانید؟!و همه را بیسواد و بی منطق خطاب میکنید؟!(اگر یک طرفه به قاضی نرویم البته!) در پایان مجددا تاکید میکنم بنده قصد طرفداری از هیچ شخصی را ندارم و صرفا حرفهایی که با فهم بسیار ناقص خودم درست به نظر میرسند بیان کردم! موفق باشید

قصدم طنز پردازی بود ولی دلیلش این نبود ک شما میگی دلیلش این هرجا بعضی از این عزیزان کم میارن بقیرو ب نفهمی بیسوادی و هرچیز دیگری اعم از بسیجی و چیزهای دیگر خطاب میکنن ک من هم همیشه جوابشونو اینجور دادم ک من اگه از نظر شما ی بیسواد احمقم هیچ مشکلی ندارم با تشکر از نظرتون

0 ❤️

2016-12-02 20:07:40 +0330 +0330
نقل از: the.night.wolf
نقل از: shab.zende.dar777
نقل از: DarkWeb در نهایت بحث با شما به جایی ختم نمیشه!

بدرود ?

تو داری از خودت فرار میکنی//داری با ریشه هات چکار میکنی//برو برو ولی ب رسم یادگار//توهین ب ادیانو همینجا جا بذار

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دینداری یعنی کشتن روح انسان و خرد شدن خودت … یعنی سوزوندن ریشه هات …

دیشب و چند شب با اون دوستمون بحث کردم ک باز شما بیاید از این آمارای زاخار بدی اونم شعر بود عادتمه شعرارو دوبیتی میذارم واقعا خسته نمیشی از این حرفای تکراری ک هیچ دلیلی نمیتونی واسشون بیاری جمع کن داداش خدا روزیتو ی جا دیگه بده ن بلدید بحث کنید ن چیزی فقط دو تا حرف بدون دلیل میزنید و میرید بیخیال ب قول اون دوستمون نرود میخ آهنین در سنگ برو این حرفاتو واسه کسایی بزن ک مغز تو سرشون نباشه شاید بدون دلیل و برهان حرفاتو قبول کنن خوشبختانه ما ک مغزمون اونقدام نم نکشیده الان باز میای ی سری حرف ک ن ب من ربط داره ن ب دین سر هم میکنی میگی چیزایی ک شما میگید تو هیچ دینی وجود نداره گفتم که احتمال میدم ک شما قبل از میلاد مسیح دارید این حرفارو میزنید

0 ❤️

2016-12-02 20:27:44 +0330 +0330
نقل از: mehrad8713 عرض شود که ابتدا شایسته است بگویم بنده قصد طرفداری از شخص خاصی و تفکر خاصی را ندارم پس امیدوارم من را به جانب داری متهم نکنید اولا به نظر این حقیر ادبیات یک شخص ویترین شعور و ادب و فرهنگ آن شخص است که شما به خوبی ویترین خود را با لحن حرف زدنتان به نمایش گذاشتید! ثانیا لازم میدانم بگویم شما که خود،این اشخاص به گفته شما اساتید را به چالش میکشید به قول معروف چند مرده حلاجید؟! ثالثا بنده موافق این هستم که نباید به عقیده های هر چند غلط و بی پایه توهین کرد و بسیاری از همین هایی که شما فرمودید با توهین کردن شان خود را پایین می آورند اما در مقابل بسیاری دیگر از همینان هستند که با کمال ادب و احترام دانسته های خود را در دین محک میزنند! رابعا شما که دم از منطق میزنید،به نظر شخص شخیصتان آیا سوال هایی که پرسیدید منطقی هستند؟!با چه منطقی همه را از دم یک تیغ میگذرانید؟!و همه را بیسواد و بی منطق خطاب میکنید؟!(اگر یک طرفه به قاضی نرویم البته!) در پایان مجددا تاکید میکنم بنده قصد طرفداری از هیچ شخصی را ندارم و صرفا حرفهایی که با فهم بسیار ناقص خودم درست به نظر میرسند بیان کردم! موفق باشید

و در کل نظر شما فاقد اعتبار چرا؟چون خودتون میگید نباید حتی ب این اشخاص کوچکترین توهینی بشه و این افراد عقیده خود را دارند پس احتمالا شما تاپیکهای این اشخاصو نخوندید ک فقط توهین ب عقاید و اشخاص است پس در کل حرفها و طرفداری شما بی پایه و اساس است ولی کلا تو این سایت اینجوری ک این اشخاص هر حرفی بزنند راجع ب عقاید و افراد توهین نیست ولی وقتی ب این افراد کوچکترین اهانتی مانند بیسواد میشود همه از در و دیوار میریزن ک چرا توهین میکنید شما خودتون چند بار ب این افراد گفتید چرا ب عقاید و اشخاص توهین میکنید عقاید و اشخاصی ک توهین بهشون خیلیارو ناراحت میکنه این قضاوتهای یک طرفه در این سایت همیشه دیده میشه و متاسفم واسه افرادی ک بدون فکر حرف میزنن و این قضاوت یک طرفه خود را منطقی و عاقلانه میدانند واقعا متاسفم اگه تاپیکم خونده باشید این آقایون هیچوقت نتونستن با دلیل اهانت هاشون رو ب دین توضیح بدن فقط ی سری حرفارو تکرار میکنن و میرن و دلیلی نمیارن ک چرا اسلام بد است و تو دین انسان ها رو ب چ کار بدی سفارش کردن تاپیکو مطالعه کن بعد بیا اظهار فضل کن آقای متشخص

0 ❤️

2016-12-02 23:29:48 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w

**لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ قَدْ تَبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ ** در دين هيچ اجبارى نيست و راه از بيراهه بخوبى آشكار شده است

0 ❤️

2016-12-02 23:53:08 +0330 +0330

بحثای بیخود برای چی میکنید ملت؟؟؟؟؟
برید ببینید هموطناتون چی برسرشون اومده بعد از حادثه ی قطار …واقعا فاجعه پشته فاجعه و سکوت مرگبار شما ملت ایران …!!!
پاشید بریزید خیابونا و دولت رو به زیر بکشید. …
من یه سوال از مردم آذربایجان دارم .
مردم آذربایجان شماها که ادعای غیرت دارین .شماها که ادعای مبارزه دارین با ظلم …پس تعجب میکنم که چرا جلوی این همه ظلم و ستم ساکتین؟ ؟؟؟ چرا این توهین مرگبار وزیر راه و شهرسازی به خودتون رو بی پاسخ میذارید؟؟؟؟؟
چرا علیه او هیچ حرکتی نمیکنید؟؟؟؟
ننگ بر کسانی که بی وجودن. ننگ …
عزیزانتون زنده زنده سوختن و شماها دم برنیاوردین. !!!واقعا ننگین ترین روزای عمرم رو برای مردم آذربایجان دارم میبینم .
آیا با دیه عزیزانتون زنده میشن؟؟؟
حمله کنید به مراکز دولتی و درس فراموش نشدنی به این کث.اف تها بدین .
تا کی سوختن و به نگاه نشستن؟؟؟؟

0 ❤️

2016-12-03 01:41:19 +0330 +0330

خخخ منو باش داشتم پیامارو میخوندم ی جا ب جای فوبیا نوشتم سادیسم حواسم نبوده سادیسم دگر آزاری فک کنم. من منظورم فوبیا بود که بالاخره هرکس ی ترسایی داره مث ترس از ارتفاع یا جاهای تنگ یا سگ و مار و خزنده ها و تا دندانپزشک حالا این دوستمون مدلش متفاوت بوده از اولشم تو روانشناسی مشکل داشتم:(

0 ❤️

2016-12-03 01:46:50 +0330 +0330

من بیدار م که ار کس و کونه بگین بیست

0 ❤️

2016-12-03 11:49:08 +0330 +0330
نقل از: کلاش2020
نقل از: jack.sparr0w

**لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ قَدْ تَبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ ** در دين هيچ اجبارى نيست و راه از بيراهه بخوبى آشكار شده است

دقیقا و فطرت انسانی هم همیشه راهو ب درستی نشون میده اگه با اونم نجنگیم و پسش نزنیم

0 ❤️

2016-12-03 20:59:07 +0330 +0330
نقل از: Seyed Ali A
نقل از: DarkWeb
نقل از: Seyed Ali A
نقل از: DarkWeb عرض شود که با کلماتی که تو متنت بکار بردی ، ما رو احمق و بی سواد و امل فرض کردی!

مشکلی نداره داداچ!

اما بدون عقاید هیچوقت به زور تحمیل و قبول نمیشه مگر اینکه کاملا ساده و بی علم باشی!

حالا من هر چی برات بگم اسلام فلانه ، چنانه!

توهم دفاع کنی بگی خوبه و اخوندا و غیره گاییدنش!

نه من راضی میشم ، نه تو !

در حقیقت کل بحث های دبنی بی فایده اس!

مثل اینکه ۴ ساعت برا یه داعشی روضه بخونی که به ولله تو مسلمون واقعی نیستی!

اخرشم اون گردنتو بزنه!

وسلام

عزیزم من که هیچ وقت شما و دیگران رو احمق و ... فرض نمیکنم و نخواهم کرد خودت هم گفتی سعی میکنم شما را متقاعد کنم اسلام خوبه و شما هم برعکس جمله قشنگت رو مینویسم: (نه من راضی میشم نه تو؛پس بحث دینی بی فایده هست.) ممنون میشم دیگه تاپیک دینی هم نزنی چون بعضی از دوستان چه مسلمون و چه غیر مسلمون فقط فحش میدن که اصلا خوب نیست. امیدوارم رعایت کنی دوست عزیز با آرزوی سلامتی و خوشی

ممنون دوست عزیز ک شما هم نظر خودتونو گفتید اولین کسی بودید ک تو این سایت تو این زمینه باهام هم نظر البته اگه باز اشتباه نکنم

شک و شبه و ایات و روایاتی نقل شده که گویا برخی دو اکانت دارن ?

اما ۱۰۰٪ قابل اثبات نیست

لذا ولش ?

باهم عهد نامه ی دفاع از اسلام امضا بنمایید :)

خخخخ فک کردی دو اکانت مال خودمه واقعا یعنی هستن آدمایی ک با دو اکانت بیان؟چه حوصله ای دارن کلا یه دونه اکانتم کلی وقت آدمو میگیره راستی شما چن ساعت در روز وقتتونو تو این سایت میگذرونید؟خیلی خسته کنندس ب خصوص اگه تاپیک بزنی ب شخصه ب یک منشی نیازمندم فخط منشیش از 18تا 22 سال باشه و خوشرو وخوش سر و زبون حوصله از این سن بالاترشو ندارم خخخخ

نقل از دوستمون Darkweb:

نه گلم اشتباه نمیکنی، در 90% اوقات با هم همنظریم.
نقل از دوستمون Shabzende Dar 777:
من خودم دو اکانت دارم
ولی 99% فعالیتم رو در همین اکانت دارم
من که به خاطر دو علت اکانت دوم ساختم.

1: اکانت به اسم عشق زندگیمه، اگرچه ازش دورم ولی همیشه به یادش هستم و باشم

2: بلاک کردن دوست گلمون ادمین در خصوصی

(راستی این ادمین خوبمون چند وقته نیست کسی خبر ازش داره)

بله بعضی از دوستان بسیار شکاک هستند و شکاک بودن اصلا خوب نیس کلا زندگی آدمو ب هم میپاشه امیدوارم شما هم ب عشقتون برسید و خوشحالم ک با هم هم عقیده هستیم

ممنون از آرزوی قشنگتون من هم بهترین ها را براتون آرزو میکنم.
سوال آخر جواب ندادی گل من
خبری از ادمین نداری؟ کار واجب دارم باهاش

0 ❤️

2016-12-03 21:23:01 +0330 +0330
نقل از: RedKazhdom بحثای بیخود برای چی میکنید ملت؟؟؟؟؟ برید ببینید هموطناتون چی برسرشون اومده بعد از حادثه ی قطار ....واقعا فاجعه پشته فاجعه و سکوت مرگبار شما ملت ایران ....!!!!!! پاشید بریزید خیابونا و دولت رو به زیر بکشید. ..... من یه سوال از مردم آذربایجان دارم . مردم آذربایجان شماها که ادعای غیرت دارین .شماها که ادعای مبارزه دارین با ظلم ....پس تعجب میکنم که چرا جلوی این همه ظلم و ستم ساکتین؟ ؟؟؟ چرا این توهین مرگبار وزیر راه و شهرسازی به خودتون رو بی پاسخ میذارید؟؟؟؟؟ چرا علیه او هیچ حرکتی نمیکنید؟؟؟؟ ننگ بر کسانی که بی وجودن. ننگ .... عزیزانتون زنده زنده سوختن و شماها دم برنیاوردین. !!!!واقعا ننگین ترین روزای عمرم رو برای مردم آذربایجان دارم میبینم . آیا با دیه عزیزانتون زنده میشن؟؟؟ حمله کنید به مراکز دولتی و درس فراموش نشدنی به این کث.اف تها بدین . تا کی سوختن و به نگاه نشستن؟؟؟؟

خیلی آتیشت تنده اگه ایجوری باشه هر روز و شب مردم باید بریزن تو خیابون واسه هراتفاقی ک میفته اونجوری ک سنگ رو سنگ بند نمیشه ی سریام میان این وسط خودشونو قاطی میکنن ب اسم مردم خرابکاری میکنن و دقیقا اتفاقات سوریه تو ایران تکرار میشه اونوقت خر بیار نارنجک بار کن ی چی زدی ولی خودتم نفهمیدی چی زدی قاطی داشته شدید

0 ❤️

2016-12-04 00:00:49 +0330 +0330
نقل از: RedKazhdom بحثای بیخود برای چی میکنید ملت؟؟؟؟؟ برید ببینید هموطناتون چی برسرشون اومده بعد از حادثه ی قطار ....واقعا فاجعه پشته فاجعه و سکوت مرگبار شما ملت ایران ....!!!!!! پاشید بریزید خیابونا و دولت رو به زیر بکشید. ..... من یه سوال از مردم آذربایجان دارم . مردم آذربایجان شماها که ادعای غیرت دارین .شماها که ادعای مبارزه دارین با ظلم ....پس تعجب میکنم که چرا جلوی این همه ظلم و ستم ساکتین؟ ؟؟؟ چرا این توهین مرگبار وزیر راه و شهرسازی به خودتون رو بی پاسخ میذارید؟؟؟؟؟ چرا علیه او هیچ حرکتی نمیکنید؟؟؟؟ ننگ بر کسانی که بی وجودن. ننگ .... عزیزانتون زنده زنده سوختن و شماها دم برنیاوردین. !!!!واقعا ننگین ترین روزای عمرم رو برای مردم آذربایجان دارم میبینم . آیا با دیه عزیزانتون زنده میشن؟؟؟ حمله کنید به مراکز دولتی و درس فراموش نشدنی به این کث.اف تها بدین . تا کی سوختن و به نگاه نشستن؟؟؟؟

خیلی آتیشت تنده اگه ایجوری باشه هر روز و شب مردم باید بریزن تو خیابون واسه هراتفاقی ک میفته اونجوری ک سنگ رو سنگ بند نمیشه ی سریام میان این وسط خودشونو قاطی میکنن ب اسم مردم خرابکاری میکنن و دقیقا اتفاقات سوریه تو ایران تکرار میشه اونوقت خر بیار نارنجک بار کن ی چی زدی ولی خودتم نفهمیدی چی زدی قاطی داشته شدید

شما چندسالته؟
از سیاست چی میفهمی ؟؟؟
از جنگ چی میفهمی؟؟؟؟
از خرد شدنه مردمت زیر بار سختی های اجباری مسولین چی میفهمی؟؟؟؟
از زنده زنده کباب شدن پدر و مادرت چی میفهمی؟؟؟
از سوختن خواهر برادرات چی میفهمی؟؟؟؟
از خیلی چیزا هیچی نمیفهمی. .بهت قول میدم .
بچه جون برو دنبال بازیت. …
وقتی میای جنگ سوریه رو با ایران مقایسه میکنی !!!نشون میده که چقدر بی شعور و احمقی. …
ساندیس خور گوش کن خوب …
اعتراض نکردن تو و امثال تو باعث این همه نکبته. تو هم در گناه مسوولینت شریکی …مگه در کشورهای اروپایی و آمریکایی و آسیایی جنوب شرقی شما تاحالا این همه اعتراض ندیدی؟سر مسایل مختلف و حتی پیش پا افتاده …آیا با اعتراض اون مردم کشورها اونجا جنگ شد؟؟؟؟ آیا اتفاق بدی افتاد؟؟؟؟ جواب شما نه هست با صراحت کامل …
این میشه دموکراسی …که امثال شما ساندیس خورا این چیزا رو نمیفهمید چون آی کیوت ضعیفه …

0 ❤️

2016-12-04 01:21:59 +0330 +0330

بله قطعا عنوان تاپیک خودش گویای همه چیز هست. مخصوصا اونجا که نوشتی به درد همه میخوره! بیشتر به درد هم فکرای خودت میخوره استاد. شمایی که رفتی همه کتبهای دینی را ورق به ورق مطالعه کردی از انجیل و تورات و قران گرفته تا نوشته های پاپیروسی و متون بودا و آخرش به دین مبین اسلام رسیدی! شمایی که از تو شکم مادرت تحقیق و مطالعه میکردی و وقتی به دنیا اومدی تو گوشت اذان خوندن و ختنت کردن با بصیرت پذیرفتی و دعوت اسلام اجباری پدرت را لبیک گفتی! شمایی که اصلا حرف تکراری از گل و بلبل بودن دین اسلام نمیزنی و داری علوم مختلفی که تو قرآن هست و خودتونم به تازگی به خاطر کشف کفار با کمک کلکهای کامپیوتری فهمیدین را رو میکنی. از بیگ بنگ و نسبیت گرفته تا نظریه سیاه چاله ها که همش تو قرآن بوده و هست. فقط باید کفار کشف میکردن تا شما هم بتونید برید یه آیه پیدا کنید با تفسیر معنیشو تغییر بدید و به اون کشف ربطش بدید. وای که چقدر علاج بیماری ها را با این کارتون کشف کردید. به امید درمان ایدز!

شمایی که خودت و دینت را منطقی میدونی بعد دینت اجازه هیچ نقدی را به هیچ کسی نمیده و هر گونه انتقاد را با محکم ترین اعمال جواب میده! سب النبی، توهین به مقدسات، توهین به انقلاب، توهین به رهبری> جالبه که یکی مثل شما که بیاد دم از منطق و نکوبیدن طرف مقابل بزنه! واقعا چه رویی دارید شما ها.. با این آبروی نداشتتون چطور جرات میکنید اصلا حرف بزنید!

عقلی و منطقی اینجا نه جای شمای مسلمونه نه جای به اصطلاح " بهترین تاپیکهای دینیتان". این جا اول یه سایت آزاد هست آزاد به این معنی که اونهایی که تو جامعه نتونستن حرفشون را بزنن بیان اینجا بزنن. نه شماهایی که 1400 ساله تریبون دستتونه!!! بعدشم یه سایت سکسیه. در هر دو حالت جای شما اینجا نیست. لطف کنید اگر فکر میکنیدمسلمون هستید و باید اسلام را تفسیر کنید یا ازش دفاع کنید یا نشرش بدید نه دیگر تاپیک بزنید و نه اصولا به این سایت سر بزنید. چون اگر سر بزنید یعنی همون حداقل منطق را هم ندارید چون دین شما حضور شما در چنین محفلی را گناه و حرام میدونه. اگر باز هم حاضر شدید یعنی منطقتون را بزارید در کوزه آبش را بخورید.

0 ❤️

2017-02-12 23:04:27 +0330 +0330
نقل از: RedKazhdom

شما چندسالته؟ از سیاست چی میفهمی ؟؟؟ از جنگ چی میفهمی؟؟؟؟ از خرد شدنه مردمت زیر بار سختی های اجباری مسولین چی میفهمی؟؟؟؟ از زنده زنده کباب شدن پدر و مادرت چی میفهمی؟؟؟ از سوختن خواهر برادرات چی میفهمی؟؟؟؟ از خیلی چیزا هیچی نمیفهمی. .بهت قول میدم . بچه جون برو دنبال بازیت. ..... وقتی میای جنگ سوریه رو با ایران مقایسه میکنی !!!!نشون میده که چقدر بی شعور و احمقی. ...... ساندیس خور گوش کن خوب ..... اعتراض نکردن تو و امثال تو باعث این همه نکبته. تو هم در گناه مسوولینت شریکی ...مگه در کشورهای اروپایی و آمریکایی و آسیایی جنوب شرقی شما تاحالا این همه اعتراض ندیدی؟سر مسایل مختلف و حتی پیش پا افتاده ...آیا با اعتراض اون مردم کشورها اونجا جنگ شد؟؟؟؟ آیا اتفاق بدی افتاد؟؟؟؟ جواب شما نه هست با صراحت کامل ... این میشه دموکراسی ...که امثال شما ساندیس خورا این چیزا رو نمیفهمید چون آی کیوت ضعیفه ..........

تو با این حرفات ثابت کردی ک از ی بچه قنداقی بی فکرتری و هیچ مطالعه ای در رابطه با جنگ و منطقه ای که ما توش زندگی میکنیم نداشتی و حتی کوچکترین اطلاعی هم نداری انگار تو غار بودی تا الان و نمیدونی شرایط ما و منطقه و کشور ما با اون جاهایی ک شما مثال میزنید چقد متفاوته و چه کسایی منتظرن که کوچکترین جرقه ای واسه بی نظمی و اغتشاش تو این کشور زده بشه ک خودشونو قاطی کنن دقیقا اگه مردم ما مث شما بی فکر باشن ما هم میشیم بدتر از سوریه و باز هم تکرار میکنم ک شما از جنگ داخلی و سیاست و دموکراسی و هزار چیز دیگه چیزی حالیت نیس

0 ❤️

2017-02-12 23:11:14 +0330 +0330
نقل از: Blue-One

بله قطعا عنوان تاپیک خودش گویای همه چیز هست. مخصوصا اونجا که نوشتی به درد همه میخوره! بیشتر به درد هم فکرای خودت میخوره استاد. شمایی که رفتی همه کتبهای دینی را ورق به ورق مطالعه کردی از انجیل و تورات و قران گرفته تا نوشته های پاپیروسی و متون بودا و آخرش به دین مبین اسلام رسیدی! شمایی که از تو شکم مادرت تحقیق و مطالعه میکردی و وقتی به دنیا اومدی تو گوشت اذان خوندن و ختنت کردن با بصیرت پذیرفتی و دعوت اسلام اجباری پدرت را لبیک گفتی! شمایی که اصلا حرف تکراری از گل و بلبل بودن دین اسلام نمیزنی و داری علوم مختلفی که تو قرآن هست و خودتونم به تازگی به خاطر کشف کفار با کمک کلکهای کامپیوتری فهمیدین را رو میکنی. از بیگ بنگ و نسبیت گرفته تا نظریه سیاه چاله ها که همش تو قرآن بوده و هست. فقط باید کفار کشف میکردن تا شما هم بتونید برید یه آیه پیدا کنید با تفسیر معنیشو تغییر بدید و به اون کشف ربطش بدید. وای که چقدر علاج بیماری ها را با این کارتون کشف کردید. به امید درمان ایدز!

شمایی که خودت و دینت را منطقی میدونی بعد دینت اجازه هیچ نقدی را به هیچ کسی نمیده و هر گونه انتقاد را با محکم ترین اعمال جواب میده! سب النبی، توهین به مقدسات، توهین به انقلاب، توهین به رهبری> جالبه که یکی مثل شما که بیاد دم از منطق و نکوبیدن طرف مقابل بزنه! واقعا چه رویی دارید شما ها.. با این آبروی نداشتتون چطور جرات میکنید اصلا حرف بزنید!

عقلی و منطقی اینجا نه جای شمای مسلمونه نه جای به اصطلاح " بهترین تاپیکهای دینیتان". این جا اول یه سایت آزاد هست آزاد به این معنی که اونهایی که تو جامعه نتونستن حرفشون را بزنن بیان اینجا بزنن. نه شماهایی که 1400 ساله تریبون دستتونه!!! بعدشم یه سایت سکسیه. در هر دو حالت جای شما اینجا نیست. لطف کنید اگر فکر میکنیدمسلمون هستید و باید اسلام را تفسیر کنید یا ازش دفاع کنید یا نشرش بدید نه دیگر تاپیک بزنید و نه اصولا به این سایت سر بزنید. چون اگر سر بزنید یعنی همون حداقل منطق را هم ندارید چون دین شما حضور شما در چنین محفلی را گناه و حرام میدونه. اگر باز هم حاضر شدید یعنی منطقتون را بزارید در کوزه آبش را بخورید.

فک کنم خودتم نفهمیدی چی گفتی و کلا دلیل زدن این تاپیکو نفهمیدی و یهو اومدی ی چیزی پروندی و رفتی و حتی معنای آزاد اندیشی و این چیزایی رو ک گفتی نمیدونی و از حرفات معلومه هیچ دلیل و منطقی واسه دفاع از توهین ب ادیان نداری و فقط فشار مضاعفی بهت اومده ک حتی حاضر نیسی وجود کسی ک عقاید خودشو داره و با عقاید تو موافق نیستو تحمل کنی و میگی حق نداری اظهار نظر کنی و این است منطق این فرقه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «