بهترین رئیس جمهور ایران از نظر شما؟

1395/09/09

ب نظر شما چه کسی بهترین دوران ریاست جمهوری رو تو ایران داشت از هر نظری ک ب ذهنتون میرسه حالا هرکی با توجه ب موقعیت سنی زمانی و مکانی ک داشته ی چیزی تو ذهنش مونده و نظر خودشو داره من ک زمان رفسنجانی رو یادم نمیاد ب نظر خودم زمان خاتمی ایران ی کشور گوشه گیر و منفعل بوده ه یادمه وقتی از اروپاییها یا آمریکاییها راجع ب ایران میپرسیدن فکر میکردن ی کشور آفریقایی هست و هیچکس ایران رو نمیشناخت و از لحاظ علم و تکنولوژی و نظامی و عمران و آبادانی پیشرفت خاصی نداشت حالا شاید کسایی موارد خوبی از این دوران ب یاد داشته باشن ک بیان نظر خودشونو بدن در زمان احمدی نژاد پیشرفت زیادی تو خیلی از زمینه های علم و تکنولوژی و پیشرفت زندگی ایرانیها و از لحاظ نظامی و آبادانی و عمران و پزشکی و هسته ای ب اندازه 8سال تقریبا پیشرفت خوبی داشتیم و این خرجهایی ک تو این زمینه ها شد باعث ایجاد تورم شد ک ب نظر خودم وقتی ک تورم بالا بود اونقدام ب زندگی مردم لطمه نمیزد و پول زیاد بود و قدرت خریدم بالا ولی تو وزارت علوم با بالا بردن میزان دانشجوا ک هر آدمی بدون پشتوانه علمی وارد دانشگاها شد و همینم باعث شد همه با در دست داشتن مدرکای صد من ی غاز ادعا داشته باشن و بیکاری زیاد شد حالا باز هرکی نظر خودشو داره و تو ریاست جمهوری آقای روحانی هم ک همش صرف توافقات شد ک توافق هم باعث ضعیف نشان دادن ایران شد و آخرشم ک شکست خوردیم و گول خوردیم البته تورمو تا حدود زیادی کنترل کردن ک زیاد تو زندگی و رفاه مردم تاثیر چندانی نداشت دوس دارم دوستان بیان و نظرات خودشونو تو زمینه های مختلف بدن و لطفا و خواهشا ب همدیگه توهین نکنید و نظرات منطقی بدید

10574 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-30 13:38:16 +0330 +0330

اصلا کیرم تو بحث سیاسی ول کنین بابا تو سایت سکسی بحث سیاسی تون کوس خر (dash) :(

0 ❤️

2016-11-30 13:47:48 +0330 +0330

دوست عزیز تاپیک سیاسی دوس نداری چرا میای تو تاپیک آخه خوش سخن خخخ از زبونت در و گوهر میریزه برو تو تاپیکایی ک دوس داری

0 ❤️

2016-11-30 14:28:31 +0330 +0330

کیر خر قبرسی تا خایه تو کون اولین و آخرینشون.

0 ❤️

2016-11-30 14:47:39 +0330 +0330

دوران خوبی داشت

1 ❤️

2016-11-30 14:52:02 +0330 +0330

به نظر من بهترین آدم برای ریاست جمهوری ایران سردار سلیمانیه آخ که من دوست دارم سلیمانی رعیس جمهور بشه دهن بعضیا رو سرویس کنه

0 ❤️

2016-11-30 15:01:36 +0330 +0330

سگ زرد برادر شغاله
اينا همشون يكي هستن.همشونم با برنامه ميان بالا.ازپيش مشخص شده هستن.

0 ❤️

2016-11-30 15:33:13 +0330 +0330
نقل از: مریم۶۸ به نظر من بهترین آدم برای ریاست جمهوری ایران سردار سلیمانیه آخ که من دوست دارم سلیمانی رعیس جمهور بشه دهن بعضیا رو سرویس کنه

خخخ ب شخصه نظر تو رو ب عنوان بهترین و مضحک ترین نظر تاپیک انتخاب میکنم و جایزه تمشک بلورین رو ب شما اهدا میکنم و باز هم خخخخ

0 ❤️

2016-11-30 15:36:16 +0330 +0330
نقل از: parviz_parviz سگ زرد برادر شغاله اينا همشون يكي هستن.همشونم با برنامه ميان بالا.ازپيش مشخص شده هستن.

نظر شما هم محترم شمرده میشود دوست عزیز

0 ❤️

2016-11-30 15:41:25 +0330 +0330

تا اینجا که بیشتر بچه های سایت دوران آقای خاتمی رو میپسندن حالا نمیدونم اون زمان چن سالشون بوده ولی این انتخاب ب نظرم ب دلیل آزادیخواه بودن بیشتر بچه های این سایت و چون در دوران خاتمی فضای باز سیاسی و اجتماعی بیشتری نسبت ب دوره های قبل و حتی بعدی وجود داشت این دوررو انتخاب کردن ب نظرم و نظرشونم قابل احترام و در کل بیشتر مردم جامعه ما ب خصوص در کلان شهرها آزادیخواه هستن با توجه ب شرایط خاصی ک بر کشورمون حاکمه حالا تا ببینم نظرات بعدی چی باشن

1 ❤️

2016-11-30 15:47:50 +0330 +0330

بچه هایی ک میاید لطفا نظراتونو بذارید خوشحال میشم

0 ❤️

2016-11-30 15:49:51 +0330 +0330

با احترام فراوان میرینم تو نظرت ? ?

0 ❤️

2016-11-30 16:11:58 +0330 +0330

خخخ دوست عزیز شما با اسمی که بر روی پروفایلتون گذاشتید کاملا معلوم الحالید و زیاد مهم نیست ک چی عرض و طول فرمودید با تچکر از دوست ضربدر و تقسیم پسندمون

0 ❤️

2016-11-30 16:24:01 +0330 +0330

شما سوالتون از اساس اشتباه دوست عزیز , چرا که اینها همه یک مشت … سوال اینتر مطرح کنید کییییریییترین رییس جمهور منتخب دزد و شارلاتان بزرگ یعنی خامنه ای که بوده

0 ❤️

2016-11-30 16:24:57 +0330 +0330

زمان خاتمی بهترین دوران ایران بعد ازدوره بازرگان و مصدق بود. خاتمی حلقه قدرت رو باز کرد عقلای قوم رو وارد سیستم حکومتی کرد به و ضع اقتصادی با نفت بشکه ای 7دلار سر و سامون داد آزادی های اجتماعی رو توسعه داد زیرساخت اینترنت رو بهینه سازی کرد فهم درک مردم تو اون 8 سال خیلی بیشتر شد و مطالبه گر شدن

1 ❤️

2016-11-30 16:46:31 +0330 +0330
نقل از: great_master زمان خاتمی بهترین دوران ایران بعد ازدوره بازرگان و مصدق بود. خاتمی حلقه قدرت رو باز کرد عقلای قوم رو وارد سیستم حکومتی کرد به و ضع اقتصادی با نفت بشکه ای 7دلار سر و سامون داد آزادی های اجتماعی رو توسعه داد زیرساخت اینترنت رو بهینه سازی کرد فهم درک مردم تو اون 8 سال خیلی بیشتر شد و مطالبه گر شدن

با تشکر از نظر و دیدی ک نسبت ب قضیه داشتید ولی زشته ک آدمارو شلاق بزنی نکن از این کارا خدارو خوش نمیاد آروم باش همیشه دیگرانم اذیت نکن آفرین پسر خوب

0 ❤️

2016-11-30 17:32:19 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777
نقل از: great_master زمان خاتمی بهترین دوران ایران بعد ازدوره بازرگان و مصدق بود. خاتمی حلقه قدرت رو باز کرد عقلای قوم رو وارد سیستم حکومتی کرد به و ضع اقتصادی با نفت بشکه ای 7دلار سر و سامون داد آزادی های اجتماعی رو توسعه داد زیرساخت اینترنت رو بهینه سازی کرد فهم درک مردم تو اون 8 سال خیلی بیشتر شد و مطالبه گر شدن

با تشکر از نظر و دیدی ک نسبت ب قضیه داشتید ولی زشته ک آدمارو شلاق بزنی نکن از این کارا خدارو خوش نمیاد آروم باش همیشه دیگرانم اذیت نکن آفرین پسر خوب

مرسی از توصیت مرد جوان :)

0 ❤️

2016-11-30 20:47:34 +0330 +0330

اخوی شما برا چی تاپیک نظرسنجی زدی؟ اول تاپیک مینوشتی بیاین جعل تاریخ کنیم و از احمدی نژاد تعریف تمجید کنیم. کسی که تاپیک نظرسنجی میزنه نه حق داره نظرش تحمیل کنه و نه حق داره با نظر دهنده ها بحث کنه و این دیگه ساده ترین و ابتدایی ترین اصل دموکراسیه که امثال شما کلا باهاش بیگانه این.

عالم و آدم میدونن تو 8 سال احمدی نژاد چه تری به مملکت زد اونوقت تو خواب نما شدی و اومدی اینجا میخوای همه قبول کنن لیلی مرد بود؟

میگی بسیجی نیستی ولی نمیدونی تو این سایت از خیلی وقت پیش باب شده اونی که از اسلام دفاع میکنه میگه من مسلمون نیستم و اونی که از حکومت دفاع میکنه میگه من بسیجی نیستم. مگه میشه یکی بسیجی نباشه و سنگ یکی مثه احمدی نژاد رو اینجوری به سینه بزنه؟ ولله اینطوری که تو احمدی نژاد رو تایید میکنی خودش جرات نمیکنه اینجوری خودش رو تایید کنه.

اول تاپیک از کاربران میخوای توهین نکنن ولی وقتی میبینی تو پستها نظر موافقی نیست کم میاری و همه رو سگ و نجس خطاب میکنی. اون کاربری که متنش رو برای توهینت بهونه میکنی نظر اعراب رو در موردت گفت نه نظر خودش رو.

مگه غیر از اینه که اعراب شیعه رو نجس و مرتد میدونن؟ بر فرض محال اصلا اون نجس خطابت کرد آیا این دلیل میشه که تو همه رو نجس خطاب کنی؟

اونی که وظیفه تبلیغ برای احمدی نژاد و تیمش رو به عهده تو گذاشته احتمالا پیش خودش گفته شهوانی یه سایت کیرستونه و کاربراشم همه مجلوقن که دورتر از نوک معامله شون رو نمیبینن و بنابراین یه آدم کم سواد مثه تو رو که حتی مطالعه در حد کیهان بچه ها هم نداره رو گذاشتن برا این سایت ولی حساب اینو نکردن که از اونجایی که همه چیز ایران برعکس دنیاست و همونطور که سطح علمی زندانهامون از سطح علمی دانشگاههامون بالاتره (بلانسبت عده معدود باسواد) سطح فکر و نگرش خیلی از کاربران شهوانی هم از خیلی از سایتهای تیتیش مامان وخیلی از آدمهای جامعه واقعی بالاتره. (تازه خیلیاشون همچین تاپیکهای چیپی رو اصلا لایق پست گذاشتن نمیدونن).

بهت توصیه میکنم حتما اون صحبت معروف زنده یاد فریدون فرخزاد در مورد گذشتن دنیا با 100 تومن و بی 100 تومن رو چند بار با دقت گوش بده

در هر حال او همه ما را به راه راست هدایت کند

پاینده ایران

1 ❤️

2016-11-30 22:10:05 +0330 +0330

یادی کنیم به مناسبت هفته بسیج از بسیجی جان برکف، مخلص و با بصیرت محمود خاوری که ایثارگرایانه 3هزارمیلیارد تومن مردم را برداشت و برد به کانادا تا این پول بدست ناخلفان اختلاس گر نیفتد.

1 ❤️

2016-11-30 22:10:30 +0330 +0330

بسی خندیدیم با نظرات بعضی از با سوادان سایت بله و آری و شما ب عنوان با سوادترین و فهیم ترین کاربر سایت برگزیده گشتید و لایق تشکر و قدر دانی میباشید آخه تو رو خدا نگا حرفاشو میرن از چند جا ب قول خودش چن تا حرف چیپ یاد میگیرن و طوطی وار تکرار میکنن و دیگران رو بی سواد میپندارند و فقط خود را با سواد میپندارند پس طبق فرمایش ایشون هرکی از احمدی نژاد و امثالهم و ب قول خودشون مقام عظما و تحریف نکردن ادیان و احترام ب ادیان دم بزنند بسیجی اند و بی سواد و نادان و هرکس از بی دینی و بی خدایی و رضاخان و محمد رضا شاه پهلوی ک خاندان پهلوی ک یک سری علاف بی سواد دزد ک همه مملکت رو ب خصوص محمد رضا پهلوی ک تمام بودجه کشور رو صرف عیش و نوش و زن بارگی میکردن دم بزنه با سواد و فهیم است و همه رو باید با یک سنگ زد و اگه خودشون توهین کنن صد بار خوبه ولی اگه من ی بار هم توهین کنم بده با این نوع نگرشی ک شما دارید ترجیح میدم بی سواد و نفهم تلقی بشم از نظر شما و امثال شما ولی واقعا خودمو ب خریت و خواب نزنم و در مورد هرچیزی تحقیق و مطالعه کنم و حرف بزنم ن ی سری حرف بی سر و ته رو تکرار کنم خیلی از بچه ها گفتن آقای خاتمی با دلیل و من ب نظرشون احترام گذاشتم ولی بعضیا اومدن بی دلیل منو حرفامو کوبیدن در صورتی ک دروغ نبودن و تاپیکو مثل شما ب سمت دیگه ای بردن و حتی تو خصوصی پیام دادن و من گفتم که هرکس با توجه ب موقعیتی ک داره و خوبی از کسی میبینه دیگه بیشتر بدیاشو نمیبینه و ب خاطر این از شخص مورد نظر دفاع میکنه و همونطور ک میدونیم تو شهرای بزرگی مثل تهران و کلان شهرها مردم بیشتر طرفدار اصلاح طلبان و دیدیم ک تو تهران اصلاح طلبا رأی آوردن ولی تو شهرای کوچیک و شهرستانها اصولگراها طرفدارای بیشتری دارن و دلیلشم نوع عملکرد این دو حزب در ایران ی آقایی هم عرض کردن جناب خاتمی آدم مردم داری بودن و من هم گفتم والا ما ک شهرستانی بودیم مردمی بودن ایشونو ندیدیم ولی برعکس احمدی نژادو چند بار دیدیم و کمک زیادی هم ب قشرهای با درآمد پایین داشتن و زندگیشون سر و سامون گرفت من از دید خودم اینارو گفتم و چیزهایی رو ک با چشم خودم دیدم نگفتم هیچ بدی نداشته و بیشتر بچه هام که طرفدار آقای خاتمی بودن و واسه طرفداریشون دلیل آوردن و قبول کردیم هرکس سلیقه و دیدی داره در کل تو فرض کن من بیسواد و نفهمم و تو ی روشنفکر با سواد هستی ولی خیلیا هستن تو این سایت ک خودشونو ب خواب و خریت زدن از قصد و هرچی بیشتر سعی تو توضیح دادن و منطقی بودن داری کمتر ب هدفت میرسی چون مرغ ی پا داره

0 ❤️

2016-11-30 22:14:59 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777 بسی خندیدیم با نظرات بعضی از با سوادان سایت بله و آری و شما ب عنوان با سوادترین و فهیم ترین کاربر سایت برگزیده گشتید و لایق تشکر و قدر دانی میباشید آخه تو رو خدا نگا حرفاشو میرن از چند جا ب قول خودش چن تا حرف چیپ یاد میگیرن و طوطی وار تکرار میکنن و دیگران رو بی سواد میپندارند و فقط خود را با سواد میپندارند پس طبق فرمایش ایشون هرکی از احمدی نژاد و امثالهم و ب قول خودشون مقام عظما و تحریف نکردن ادیان و احترام ب ادیان دم بزنند بسیجی اند و بی سواد و نادان و هرکس از بی دینی و بی خدایی و رضاخان و محمد رضا شاه پهلوی ک خاندان پهلوی ک یک سری علاف بی سواد دزد ک همه مملکت رو ب خصوص محمد رضا پهلوی ک تمام بودجه کشور رو صرف عیش و نوش و زن بارگی میکردن دم بزنه با سواد و فهیم است و همه رو باید با یک سنگ زد و اگه خودشون توهین کنن صد بار خوبه ولی اگه من ی بار هم توهین کنم بده با این نوع نگرشی ک شما دارید ترجیح میدم بی سواد و نفهم تلقی بشم از نظر شما و امثال شما ولی واقعا خودمو ب خریت و خواب نزنم و در مورد هرچیزی تحقیق و مطالعه کنم و حرف بزنم ن ی سری حرف بی سر و ته رو تکرار کنم خیلی از بچه ها گفتن آقای خاتمی با دلیل و من ب نظرشون احترام گذاشتم ولی بعضیا اومدن بی دلیل منو حرفامو کوبیدن در صورتی ک دروغ نبودن و تاپیکو مثل شما ب سمت دیگه ای بردن و حتی تو خصوصی پیام دادن و من گفتم که هرکس با توجه ب موقعیتی ک داره و خوبی از کسی میبینه دیگه بیشتر بدیاشو نمیبینه و ب خاطر این از شخص مورد نظر دفاع میکنه و همونطور ک میدونیم تو شهرای بزرگی مثل تهران و کلان شهرها مردم بیشتر طرفدار اصلاح طلبان و دیدیم ک تو تهران اصلاح طلبا رأی آوردن ولی تو شهرای کوچیک و شهرستانها اصولگراها طرفدارای بیشتری دارن و دلیلشم نوع عملکرد این دو حزب در ایران ی آقایی هم عرض کردن جناب خاتمی آدم مردم داری بودن و من هم گفتم والا ما ک شهرستانی بودیم مردمی بودن ایشونو ندیدیم ولی برعکس احمدی نژادو چند بار دیدیم و کمک زیادی هم ب قشرهای با درآمد پایین داشتن و زندگیشون سر و سامون گرفت من از دید خودم اینارو گفتم و چیزهایی رو ک با چشم خودم دیدم نگفتم هیچ بدی نداشته و بیشتر بچه هام که طرفدار آقای خاتمی بودن و واسه طرفداریشون دلیل آوردن و قبول کردیم هرکس سلیقه و دیدی داره در کل تو فرض کن من بیسواد و نفهمم و تو ی روشنفکر با سواد هستی ولی خیلیا هستن تو این سایت ک خودشونو ب خواب و خریت زدن از قصد و هرچی بیشتر سعی تو توضیح دادن و منطقی بودن داری کمتر ب هدفت میرسی چون مرغ ی پا داره

کیر خوک تو حلقت با اون سوادت

0 ❤️

2016-11-30 22:28:10 +0330 +0330

واقعا نمیدونم بعضیا چرا انقد فحش و بد و بیراه الکی میگن و هرچی بیشتر باهاشون با احترام حرف میزنی باز هم فحش و بد و بیراه میگن این فقط ی دلیل داره ک بهش میگن عقده حقارت و این موجودات خیلی دوس دارن با فحش و بد و بیراه باهاشون برخورد شه ک از لحاظ روحی ارضا بشن ولی من فحش نمیدم ک ماتحتشون بسوزه و بدونن ک با این کارا ب هدفشون نمیرسن موجود عجیب الخلقه شما میتونی ی تاپیک بزنی ک بیان بهت فحش بدن بعضی از بچه های سایت دس ب فحششون واقعا محشر و میتونن ب طور کامل ارضات کنن لطفا و خواهشا فحش نذارید دیگه

0 ❤️

2016-11-30 22:43:07 +0330 +0330

یعنی اگه فردوسی ب عنوان سلطان ادب فارسی بیاد تو این سایت مجبور میشه فحش بده انقد آدم بی منطق تو سایت هست و شعرشم عوض میکنه ب این شکل بعدنم میزننش رو سر در سایت
بسی رنج بردم در این سال سی
عجم زنده کردم بدین پارسی
چو رفتم ب شهوانی و نت بسی
فرا من گرفتم فحش و دیوسی
فرا من گرفتم بسی کارها
چو ضرب و چو تقسیم و بی غیرتی
تیغیدم ملجوقان شهوت پرست
بسی عکس کیر و کس مجلسی
نمیرم از این پس ک من زنده ام
ک تخم سگان سایت را گاییده ام

0 ❤️

2016-11-30 23:02:10 +0330 +0330

هرکس سواد نداره و خیلی چیزارو نمیفهمه بهترین جا تو این سایت واسه با سواد شدن و فهمیدن هرچه بیشتر تاپیک های ضد دینی و ضد اسلامی سایت هستند متخصصان و با سوادان سایت در آن بخش ها فعالیت مینمایند(زهی خیال باطل) ایشان از اساتید برجسته دانشگاهای جهان در زمینه های کوبش دینی میباشند این افراد ب شدت اهل مطالعه و تحقیق هستند(آره ارواح خیکشون) و حرفهای تکراری و بی سر و ته را برای هم تکرار نمیکنند آنها چند بار قرآن و تورات و انجیل و صحف های مختلف دینی را مورد بررسی قرار داده اند و در پایان ب این نتیجه رسیده اند ک بی دینی و توهین ب ادیان بهترین دین است و در حالی که کسی از ادیان دیگر کار ب کارشان ندارند و حتی در تاپیکهایشان دیگر حرفی نمیزنند و اظهار نظر نمیکنند آنها همچنان ب کوبش اسلامی خود ادامه میدهند

0 ❤️

2016-11-30 23:04:10 +0330 +0330

هرکس سواد نداره و خیلی چیزارو نمیفهمه بهترین جا تو این سایت واسه با سواد شدن و فهمیدن هرچه بیشتر تاپیک های ضد دینی و ضد اسلامی سایت هستند متخصصان و با سوادان سایت در آن بخش ها فعالیت مینمایند(زهی خیال باطل) ایشان از اساتید برجسته دانشگاهای جهان در زمینه های کوبش دینی میباشند این افراد ب شدت اهل مطالعه و تحقیق هستند(آره ارواح خیکشون) و حرفهای تکراری و بی سر و ته را برای هم تکرار نمیکنند آنها چند بار قرآن و تورات و انجیل و صحف های مختلف دینی را مورد بررسی قرار داده اند و در پایان ب این نتیجه رسیده اند ک بی دینی و توهین ب ادیان بهترین دین است و کسانی ک ب ادیان معتقدند یک سری بی سواد نفهم هستند(یکی نیست ب خودشون بگه داداچ اصلا میدونی قیمت نقل و نبات چنده) در حالی که کسی از ادیان دیگر کار ب کارشان ندارند و حتی در تاپیکهایشان دیگر حرفی نمیزنند و اظهار نظر نمیکنند آنها همچنان ب کوبش اسلامی خود ادامه میدهند

0 ❤️

2016-12-01 04:58:49 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 قصدی واسه حمایت از کسی ندارم و واقعیتهای خوب و بد رو گفتم همه دیگه میدونن حتی خود شما ک در زمان احمدی نژاد بود ک برنامه هسته ای ایران از سر گرفته شد و نیروگاهای ایران قبل ایشون تقریبا بسته بودن و هیچ سودی واسه کشور نداشتن

**الان چه سودی برا کشور دارن؟ 800 میلیارد دلار پول بی زبون ملت رو به خاطر بمب هسته ای به فاک عظمی داد آخرش هسته خرما هم دستمون رو نگرفت. **

بعد از انتخاب احمدی نژاد ب عنوان رئیس جمهور پیشرفت انجام گرفت وا با جلوگیری از فرار مغزها و صرف هزینه های زیاد ب داروهای ضد سرطان و دانش بنیان رسیدیم

.در مورد فرار مغزها از اول عن قلاب تو دنیا رکوردار بودیم و به حول و قوه الهی هنوزم هستیم. البته از حق نگذریم یه جورایی هم حق با شماست، قبلا مغزها فرار میکردن ولی احمدی نژاد نمیذاشت فرار کنن و مثه امید کوکبی مینداختشون زندان.

از لحاظ موشکی و نظامی خیلی پیشرفت داشتیم طوری که آمریکا دیگه مثل قبلا هر روز مارو تهدید ب حمله نظامی نمیکرد

**.اشتباه نکنم از ترس اینا بود که آمریکا ماستشو کیسه کرد نه ؟ **

از لحاظ آبادانی و رفاه مردم ب مردم وامهایی رو برای ساخت مسکن ب خصوص تو مناطق محروم ب صورت بلاعوض دادن و موجب کاهش بافتهای فرسوده شدن

.غیر از اطرافیان خودش مثه صادق محصولی کور شه اونی که از این وامها دیده باشه.

**در ضمن گلواژه تلاوت نکن لطفا. خود دولت که هیچوقت آمار درست نمیده رسما اعلام کرده 70% مدم زیر خط فقر هستن اونوقت تو اومدی از رفاه مردم صحبت میکنی؟ اگه بسیج به شما حقوق کافی میده بحثش جداست. **

تو زمینه ماهواره ای خیلی پیشرفت داشتیم و چند ماهواره بر رو ب فضا پرتاب کردیم و خیلی چیزای دیگه

خخخ اون ماهواره هایی که الان تو فضا داریم رو میتونی اسم ببری؟ مشدی اینا تو پایتخت کشور یه مسابقه فوتبال رو یه وقت میبینی نمیتونن درست درمون پخش کنن اونوقت ماهواره میفرستن؟؟؟

والا گوشی همراه هم تا قبل احمدی نژاد نداشتیم حقوق چند ماهو میدادیم ب ی سیمکارت ک الان شد دونه ای 5تومن والا مردم رو نگاه میکردی موقع خاتمی از قیافه و مدل لباس پوشیدنشون حالت ب هم میخورد الان مردم خوبه ی قیافه ب خودشون گرفتن و سلفی میندازن و خیلی چیزای دیگه ک تو این مقوله نمیگنجه

ارزش جواب تایپ کردن نداشت.

از لحاظ عمرانی هم پیشرفت قطارهای ایران تو دوره حضور ایشون راهسازیهای زیاد و ضروری داشتیم ک قبل ایشون اصلا صورت نگرفته بود و خیلی چیزای دیگه

منظورت همین قطارهایی هست که هر روز یکیشون از رو ریل فرار میکنن یا خط آهن اصفهان شیراز که بعد دهها میلیارد هزینه تو 10 سال گذشته فقط همون قطار افتتاحیه تونسته از روش یه بار رد بشه؟ 🙄

لپ کلام رو دوستمون گفت چیزایی که من واقعا قبولش دارم ولی حوصله تایپشو نداشتم چون وقت بحث با بعضیا رو واقعا ندارم…فقط به وجدانت رجوع کن ببین کدوم کارا تویه این چندین سال به نفع ملت بوده و در آخر چی بهشون رسیده از اون به حساب اول انقلاب تا حالا

0 ❤️

2016-12-01 19:52:14 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777 بسی خندیدیم با نظرات بعضی از با سوادان سایت بله و آری و شما ب عنوان با سوادترین و فهیم ترین کاربر سایت برگزیده گشتید و لایق تشکر و قدر دانی میباشید آخه تو رو خدا نگا حرفاشو میرن از چند جا ب قول خودش چن تا حرف چیپ یاد میگیرن و طوطی وار تکرار میکنن و دیگران رو بی سواد میپندارند و فقط خود را با سواد میپندارند پس طبق فرمایش ایشون هرکی از احمدی نژاد و امثالهم و ب قول خودشون مقام عظما و تحریف نکردن ادیان و احترام ب ادیان دم بزنند بسیجی اند و بی سواد و نادان و هرکس از بی دینی و بی خدایی و رضاخان و محمد رضا شاه پهلوی ک خاندان پهلوی ک یک سری علاف بی سواد دزد ک همه مملکت رو ب خصوص محمد رضا پهلوی ک تمام بودجه کشور رو صرف عیش و نوش و زن بارگی میکردن دم بزنه با سواد و فهیم است و همه رو باید با یک سنگ زد و اگه خودشون توهین کنن صد بار خوبه ولی اگه من ی بار هم توهین کنم بده با این نوع نگرشی ک شما دارید ترجیح میدم بی سواد و نفهم تلقی بشم از نظر شما و امثال شما ولی واقعا خودمو ب خریت و خواب نزنم و در مورد هرچیزی تحقیق و مطالعه کنم و حرف بزنم ن ی سری حرف بی سر و ته رو تکرار کنم خیلی از بچه ها گفتن آقای خاتمی با دلیل و من ب نظرشون احترام گذاشتم ولی بعضیا اومدن بی دلیل منو حرفامو کوبیدن در صورتی ک دروغ نبودن و تاپیکو مثل شما ب سمت دیگه ای بردن و حتی تو خصوصی پیام دادن و من گفتم که هرکس با توجه ب موقعیتی ک داره و خوبی از کسی میبینه دیگه بیشتر بدیاشو نمیبینه و ب خاطر این از شخص مورد نظر دفاع میکنه و همونطور ک میدونیم تو شهرای بزرگی مثل تهران و کلان شهرها مردم بیشتر طرفدار اصلاح طلبان و دیدیم ک تو تهران اصلاح طلبا رأی آوردن ولی تو شهرای کوچیک و شهرستانها اصولگراها طرفدارای بیشتری دارن و دلیلشم نوع عملکرد این دو حزب در ایران ی آقایی هم عرض کردن جناب خاتمی آدم مردم داری بودن و من هم گفتم والا ما ک شهرستانی بودیم مردمی بودن ایشونو ندیدیم ولی برعکس احمدی نژادو چند بار دیدیم و کمک زیادی هم ب قشرهای با درآمد پایین داشتن و زندگیشون سر و سامون گرفت من از دید خودم اینارو گفتم و چیزهایی رو ک با چشم خودم دیدم نگفتم هیچ بدی نداشته و بیشتر بچه هام که طرفدار آقای خاتمی بودن و واسه طرفداریشون دلیل آوردن و قبول کردیم هرکس سلیقه و دیدی داره در کل تو فرض کن من بیسواد و نفهمم و تو ی روشنفکر با سواد هستی ولی خیلیا هستن تو این سایت ک خودشونو ب خواب و خریت زدن از قصد و هرچی بیشتر سعی تو توضیح دادن و منطقی بودن داری کمتر ب هدفت میرسی چون مرغ ی پا داره

1- این خزعبلاتی که نوشتی چه ربطی به مطالب پست آخر من داشت؟

2- دقیقا کدوم حرف رو اومدم طوطی وار گفتم؟

3- هر کی از امثال احمدی نژاد طرفداری کنه بله بسیجی و نادان هست ولی بی سوادی و با سوادیش از ادبیاتش مشخص میشه که در مورد شما** آنرا که عیان است چه حاجت به بیان است؟**

4- جسارتی نابخشودنی در مورد ولینعمتت خاندان پهلوی کردی.

اولا بگو ببینم اینهمه دم از تحقیق و مطالعه میزنی میدونی کل پول فروش 55 سال حکومت پهلویها چقدر بود؟

دوما بگو کجا و خرج کدوم زنها میکرده؟

سوما اون متر و معیاری که باعث میشه تو محمدرضا شاه رو که انگلیسی رو بهتر از فارسی حرف میزد و خودشم تنها حاکم دنیا بود که وقتی میخواست هواپیما برا کشورش بخره اول خودش مینشست و تستش میکرد بعد میخرید و … بیسواد بدونی ولی احمدی نژادی که انگلستان رو یه جزیره کوچکی میدونست در غرب قاره آفریقا و در جواب احوال پرسی مدودف تو چله تابستون میگفت عیدت مبارک رو باسواد به ما هم یاد بده لطفا. (البته الحق و والانصاف لیاقت امثال تو هم همون احمدی نژاده نه پهلوی )

چهارما چطور در مورد دوران رفسنجانی میگی که چون اون موقع نبودی نمیتونی نظر بدی ولی در مورد زمان شاه میتونی؟

5- آقای با سواد تو ادبیات فارسی آدم وقتی میخواد اشاره به گفته شخص ثالثی بکنه هیچوقت نمیگه فلانی عرض کرد. میگه فلانی فرمود. شما که اینقدر سوات داری حداقل آداب معاشرت رو هم یاد بگیر.

6- یه بار هم قبلا ازت خواستم ، شما که اینقدر توصیه به مطالعه و بالا بردن معلوماتمون رو میکنی لطفا منابعی که مطالعشون شما رو به این درجه از کمال و فرهیختگی رسونده معرفی کن تا ما هم بریم ازشون مستفیذ بشیم.

لطفا اگه میخوای نتیجه ای از بحث گرفته بشه موارد و سوالایی که مطرح میکنم تک تک جواب بده تا مشخص بشه چی به چیه، منم هر سوالی شما داشته باشی جواب میدم ولی اگه مثه پستهای قبلی میخوای داستان حسین کرد شبستری بگی امریست دیگر…

1 ❤️

2016-12-01 19:58:40 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777 واقعا نمیدونم بعضیا چرا انقد فحش و بد و بیراه الکی میگن و هرچی بیشتر باهاشون با احترام حرف میزنی باز هم فحش و بد و بیراه میگن این فقط ی دلیل داره ک بهش میگن عقده حقارت و این موجودات خیلی دوس دارن با فحش و بد و بیراه باهاشون برخورد شه ک از لحاظ روحی ارضا بشن ولی من فحش نمیدم ک ماتحتشون بسوزه و بدونن ک با این کارا ب هدفشون نمیرسن موجود عجیب الخلقه شما میتونی ی تاپیک بزنی ک بیان بهت فحش بدن بعضی از بچه های سایت دس ب فحششون واقعا محشر و میتونن ب طور کامل ارضات کنن لطفا و خواهشا فحش نذارید دیگه

واقعانمیدونی چرا؟

چون میبینن از همون اول تو داری بهشون توهین میکنی.

اخوی قرار نیست تو ادبیاتت حتما از سه کاف استفاده کنی تا توهین محسوب بشه. تو اینجا بدترین نوع توهین که توهین به شعور مخاطب هست رو انجام میدی.

وقتی میای با بی منطقی تمام به ملت میگی لیلی مرد بوده و سهراب بوده که زده رستم رو کشته در اصل بقیه رو هم ابله فرض میکنی که انتظار داری این جفنگیات رو ازت قبول کنن.

حالا گرفتی چا بهت قوحش میدن؟

0 ❤️

2016-12-01 20:08:41 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777 یعنی اگه فردوسی ب عنوان سلطان ادب فارسی بیاد تو این سایت مجبور میشه فحش بده انقد آدم بی منطق تو سایت هست و شعرشم عوض میکنه ب این شکل بعدنم میزننش رو سر در سایت بسی رنج بردم در این سال سی عجم زنده کردم بدین پارسی چو رفتم ب شهوانی و نت بسی فرا من گرفتم فحش و دیوسی فرا من گرفتم بسی کارها چو ضرب و چو تقسیم و بی غیرتی تیغیدم ملجوقان شهوت پرست بسی عکس کیر و کس مجلسی نمیرم از این پس ک من زنده ام ک تخم سگان سایت را گاییده ام

خخخخ اخوی تو که بیشتر از بقیه بر و بچ استعداد و علاقه به فوحش داری ، دیگه چرا برا ما ادای تنگا رو در میاری ؟

در ضمن بعدا نگو چرا بهت فوحش میدنا ، ببین خارش از خودته ?

0 ❤️

2016-12-01 20:15:37 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777 هرکس سواد نداره و خیلی چیزارو نمیفهمه بهترین جا تو این سایت واسه با سواد شدن و فهمیدن هرچه بیشتر تاپیک های ضد دینی و ضد اسلامی سایت هستند متخصصان و با سوادان سایت در آن بخش ها فعالیت مینمایند(زهی خیال باطل) ایشان از اساتید برجسته دانشگاهای جهان در زمینه های کوبش دینی میباشند این افراد ب شدت اهل مطالعه و تحقیق هستند(آره ارواح خیکشون) و حرفهای تکراری و بی سر و ته را برای هم تکرار نمیکنند آنها چند بار قرآن و تورات و انجیل و صحف های مختلف دینی را مورد بررسی قرار داده اند و در پایان ب این نتیجه رسیده اند ک بی دینی و توهین ب ادیان بهترین دین است و در حالی که کسی از ادیان دیگر کار ب کارشان ندارند و حتی در تاپیکهایشان دیگر حرفی نمیزنند و اظهار نظر نمیکنند آنها همچنان ب کوبش اسلامی خود ادامه میدهند

اگه سوادت میکشید و ایرادی تو کارشون پیدا میکردی شک ندارم تو همون تاپیک خودشون رسواشون میکردی.

وقتی اومدی اینجا درباشون حرف میزنی و بازم نمیتونی واضح و مشخص اسمشون و بیاری تابلوئه حرف حساب برا گفتن نداری

0 ❤️

2016-12-01 20:17:59 +0330 +0330

0 ❤️

2016-12-01 23:33:55 +0330 +0330
نقل از: lord.leoric
نقل از: Arrow11 قصدی واسه حمایت از کسی ندارم و واقعیتهای خوب و بد رو گفتم همه دیگه میدونن حتی خود شما ک در زمان احمدی نژاد بود ک برنامه هسته ای ایران از سر گرفته شد و نیروگاهای ایران قبل ایشون تقریبا بسته بودن و هیچ سودی واسه کشور نداشتن

**الان چه سودی برا کشور دارن؟ 800 میلیارد دلار پول بی زبون ملت رو به خاطر بمب هسته ای به فاک عظمی داد آخرش هسته خرما هم دستمون رو نگرفت. **

بعد از انتخاب احمدی نژاد ب عنوان رئیس جمهور پیشرفت انجام گرفت وا با جلوگیری از فرار مغزها و صرف هزینه های زیاد ب داروهای ضد سرطان و دانش بنیان رسیدیم

.در مورد فرار مغزها از اول عن قلاب تو دنیا رکوردار بودیم و به حول و قوه الهی هنوزم هستیم. البته از حق نگذریم یه جورایی هم حق با شماست، قبلا مغزها فرار میکردن ولی احمدی نژاد نمیذاشت فرار کنن و مثه امید کوکبی مینداختشون زندان.

از لحاظ موشکی و نظامی خیلی پیشرفت داشتیم طوری که آمریکا دیگه مثل قبلا هر روز مارو تهدید ب حمله نظامی نمیکرد

**.اشتباه نکنم از ترس اینا بود که آمریکا ماستشو کیسه کرد نه ؟ **

از لحاظ آبادانی و رفاه مردم ب مردم وامهایی رو برای ساخت مسکن ب خصوص تو مناطق محروم ب صورت بلاعوض دادن و موجب کاهش بافتهای فرسوده شدن

.غیر از اطرافیان خودش مثه صادق محصولی کور شه اونی که از این وامها دیده باشه.

**در ضمن گلواژه تلاوت نکن لطفا. خود دولت که هیچوقت آمار درست نمیده رسما اعلام کرده 70% مدم زیر خط فقر هستن اونوقت تو اومدی از رفاه مردم صحبت میکنی؟ اگه بسیج به شما حقوق کافی میده بحثش جداست. **

تو زمینه ماهواره ای خیلی پیشرفت داشتیم و چند ماهواره بر رو ب فضا پرتاب کردیم و خیلی چیزای دیگه

خخخ اون ماهواره هایی که الان تو فضا داریم رو میتونی اسم ببری؟ مشدی اینا تو پایتخت کشور یه مسابقه فوتبال رو یه وقت میبینی نمیتونن درست درمون پخش کنن اونوقت ماهواره میفرستن؟؟؟

والا گوشی همراه هم تا قبل احمدی نژاد نداشتیم حقوق چند ماهو میدادیم ب ی سیمکارت ک الان شد دونه ای 5تومن والا مردم رو نگاه میکردی موقع خاتمی از قیافه و مدل لباس پوشیدنشون حالت ب هم میخورد الان مردم خوبه ی قیافه ب خودشون گرفتن و سلفی میندازن و خیلی چیزای دیگه ک تو این مقوله نمیگنجه

ارزش جواب تایپ کردن نداشت.

از لحاظ عمرانی هم پیشرفت قطارهای ایران تو دوره حضور ایشون راهسازیهای زیاد و ضروری داشتیم ک قبل ایشون اصلا صورت نگرفته بود و خیلی چیزای دیگه

منظورت همین قطارهایی هست که هر روز یکیشون از رو ریل فرار میکنن یا خط آهن اصفهان شیراز که بعد دهها میلیارد هزینه تو 10 سال گذشته فقط همون قطار افتتاحیه تونسته از روش یه بار رد بشه؟ 🙄

لپ کلام رو دوستمون گفت چیزایی که من واقعا قبولش دارم ولی حوصله تایپشو نداشتم چون وقت بحث با بعضیا رو واقعا ندارم…فقط به وجدانت رجوع کن ببین کدوم کارا تویه این چندین سال به نفع ملت بوده و در آخر چی بهشون رسیده از اون به حساب اول انقلاب تا حالا

درکل و ب شخصه هیچ ارزشی برای وابستگی قائل نیستم کشور وابسته ی کاغذ مچاله شدس که هر بازی بخوان سرش در میارن و آخر سر جاش تو آشغالاست با تشکر از نظرتون

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «