بهترین رئیس جمهور ایران از نظر شما؟

1395/09/09

ب نظر شما چه کسی بهترین دوران ریاست جمهوری رو تو ایران داشت از هر نظری ک ب ذهنتون میرسه حالا هرکی با توجه ب موقعیت سنی زمانی و مکانی ک داشته ی چیزی تو ذهنش مونده و نظر خودشو داره من ک زمان رفسنجانی رو یادم نمیاد ب نظر خودم زمان خاتمی ایران ی کشور گوشه گیر و منفعل بوده ه یادمه وقتی از اروپاییها یا آمریکاییها راجع ب ایران میپرسیدن فکر میکردن ی کشور آفریقایی هست و هیچکس ایران رو نمیشناخت و از لحاظ علم و تکنولوژی و نظامی و عمران و آبادانی پیشرفت خاصی نداشت حالا شاید کسایی موارد خوبی از این دوران ب یاد داشته باشن ک بیان نظر خودشونو بدن در زمان احمدی نژاد پیشرفت زیادی تو خیلی از زمینه های علم و تکنولوژی و پیشرفت زندگی ایرانیها و از لحاظ نظامی و آبادانی و عمران و پزشکی و هسته ای ب اندازه 8سال تقریبا پیشرفت خوبی داشتیم و این خرجهایی ک تو این زمینه ها شد باعث ایجاد تورم شد ک ب نظر خودم وقتی ک تورم بالا بود اونقدام ب زندگی مردم لطمه نمیزد و پول زیاد بود و قدرت خریدم بالا ولی تو وزارت علوم با بالا بردن میزان دانشجوا ک هر آدمی بدون پشتوانه علمی وارد دانشگاها شد و همینم باعث شد همه با در دست داشتن مدرکای صد من ی غاز ادعا داشته باشن و بیکاری زیاد شد حالا باز هرکی نظر خودشو داره و تو ریاست جمهوری آقای روحانی هم ک همش صرف توافقات شد ک توافق هم باعث ضعیف نشان دادن ایران شد و آخرشم ک شکست خوردیم و گول خوردیم البته تورمو تا حدود زیادی کنترل کردن ک زیاد تو زندگی و رفاه مردم تاثیر چندانی نداشت دوس دارم دوستان بیان و نظرات خودشونو تو زمینه های مختلف بدن و لطفا و خواهشا ب همدیگه توهین نکنید و نظرات منطقی بدید

10564 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-29 20:57:34 +0330 +0330

. 🙄

2 ❤️

2016-11-29 21:01:57 +0330 +0330

2 ❤️

2016-11-29 21:06:37 +0330 +0330

بله و بینندگان شاهد هجوم سگهای آمریکایی و جیره خوارهای بدون جیره آمریکایی و اسرائیلی ب تاپیک شدند ک واقعا از حضور این حیوانات نجس در این تاپیک و حتی در این سایت از همه ی شما ایرانیان عذر میخواهم کسی ک ب وطن خودش توهین میکنه و مغزش فاسد شده و قابل جواب دادن نیست و از همصحبتی با حیوانات نجس چیزی عاید آدم نمیشه و میتونن هاپ هاپ کنن و دیگه جوابی ب جز چخه نمیشنون

0 ❤️

2016-11-29 21:07:48 +0330 +0330

:(
**** چندتا سوال دارم جواب بده
۱- دقیقا چه طرح ها و پیشرفت هایی زمان احمدی نژاد داشتیم ؟ باید نام ببری و امار بدی منبع داخلی و خارجی مهم نیست فقط امار بده رو هوا حرف نزن
۲- شما که نت داری یه سرچی درباره فساد اقتصادی و سیاسی دولت اقای احمدی نژاد بکن
۳- فعالیت هسته ای (dash) به طور جدی در زمان محمدرضا پهلوی بود ک شروع شد و در دولت اقای خاتمی بود ک مذاکرات شروع شد و جلوگیری شد از رسیدن پرونده هسته ای به شورای امنیت و اعمال تحریم که اقای احمدی نژاد قشنگ گند زد بهش شما مستند zero days رو حتما ببین درباره ویروس استاکس نت و فعالیت هسته ای ایران توضیحات قشنگی میده و خالی از لطف نیست
۴- فقط درباره پیشرفت نظامی بگم اگر پیشرفت نظامی داشتیم چرا گرون ترین و پیشرفته ترین سلاح کشور f14 tomcat هایی هست ک خیلی ارتش و نیروی هوایی بهشون مینازه در صورتی ک در زمان حکومت پهلوی معامله شد اونهم فقط ایالات متحده و ایران از نعمت داشتنش بهره مند بودند یا تانک چلنجر ک حکومت پهلوی طرحش رو به بریتانیا برای ساخت و تحویل داد اما بعد از انقلاب کنسل شد ؟ جوابت رو میخوام بدونم دیگه قصیه f16 هارو هم پیش نمیکشم یا صنایع الکترونیک ایران که در دوران محمدرضا پهلوی پایه ریزی و ساخت شد و ‌‌…
**** در مورد سوال هیچکدوم از روسای جمهور ایران پرونده پاکی ندارن و هیچکدومشون هم قبول ندارم

2 ❤️

2016-11-29 21:07:58 +0330 +0330

2 ❤️

2016-11-29 21:12:54 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777 بله و بینندگان شاهد هجوم سگهای آمریکایی و جیره خوارهای بدون جیره آمریکایی و اسرائیلی ب تاپیک شدند ک واقعا از حضور این حیوانات نجس در این تاپیک و حتی در این سایت از همه ی شما ایرانیان عذر میخواهم کسی ک ب وطن خودش توهین میکنه و مغزش فاسد شده و قابل جواب دادن نیست و از همصحبتی با حیوانات نجس چیزی عاید آدم نمیشه و میتونن هاپ هاپ کنن و دیگه جوابی ب جز چخه نمیشنون

من تا حالا تو این سایت به کسی توهین نکردم ولی الان به تو میگم سگ همه دار و ندارته پفیوز.

جنبه نداری گوه خوردی با نظام مقدست اومدی تاپیک زر مفت زدی.

الان مثلا ما میومدیم تو سایت هیات خایه مالان عاغا یه مطلب خلاف میلشون میذاشتیم عزیزم و عشقم خطابمون میکردن؟

جنبه نداری چخه ?

1 ❤️

2016-11-29 21:20:06 +0330 +0330
نقل از: madahmad :( **** چندتا سوال دارم جواب بده ۱- دقیقا چه طرح ها و پیشرفت هایی زمان احمدی نژاد داشتیم ؟ باید نام ببری و امار بدی منبع داخلی و خارجی مهم نیست فقط امار بده رو هوا حرف نزن ۲- شما که نت داری یه سرچی درباره فساد اقتصادی و سیاسی دولت اقای احمدی نژاد بکن ۳- فعالیت هسته ای (dash) به طور جدی در زمان محمدرضا پهلوی بود ک شروع شد و در دولت اقای خاتمی بود ک مذاکرات شروع شد و جلوگیری شد از رسیدن پرونده هسته ای به شورای امنیت و اعمال تحریم که اقای احمدی نژاد قشنگ گند زد بهش شما مستند zero days رو حتما ببین درباره ویروس استاکس نت و فعالیت هسته ای ایران توضیحات قشنگی میده و خالی از لطف نیست ۴- فقط درباره پیشرفت نظامی بگم اگر پیشرفت نظامی داشتیم چرا گرون ترین و پیشرفته ترین سلاح کشور f14 tomcat هایی هست ک خیلی ارتش و نیروی هوایی بهشون مینازه در صورتی ک در زمان حکومت پهلوی معامله شد اونهم فقط ایالات متحده و ایران از نعمت داشتنش بهره مند بودند یا تانک چلنجر ک حکومت پهلوی طرحش رو به بریتانیا برای ساخت و تحویل داد اما بعد از انقلاب کنسل شد ؟ جوابت رو میخوام بدونم دیگه قصیه f16 هارو هم پیش نمیکشم یا صنایع الکترونیک ایران که در دوران محمدرضا پهلوی پایه ریزی و ساخت شد و ‌‌... **** در مورد سوال هیچکدوم از روسای جمهور ایران پرونده پاکی ندارن و هیچکدومشون هم قبول ندارم

باژه میذارم

0 ❤️

2016-11-29 21:21:32 +0330 +0330

ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﭼﺸﻢ ﻭ ﮔﻮﺵ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺎﻥ ﺑﻪ ﮊﻧﻮ ﺑﻮﺩ، ﺑﻪ ﺍﻭﺭﺍﻧﯿﻮﻡ ﻭ ﺩﺭﺻﺪ ﻏﻨﯽ ﺳﺎﺯﯼ! ﺗﻮﺍﻓﻖ ﺧﻮﺏ ﯾﺎ ﺑﺪ ﺑﻮﺩ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ، ﻣﻬﻢ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺑﻮﺩﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﯿﺎﺭﺯﺩ.

ﺍﻣﺎ ﺑﺪ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﺻﺖ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﻢ ﻭ ﯾﺎﺩﯼ ﮐﻨﯿﻢ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﭘﯿﺶ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﺮبلندﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺗﻼ‌ﺵ ﻣﯿﮑﺮﺩﻧﺪ …

ﺳﺎﻟﻬﺎ ﭘﯿﺶ ﻭﺯﯾﺮ ﺍﻣﻮﺭﺧﺎﺭﺟﻪ ﺍﯼ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﯿﻦ ﺟﻨﺎﺏ ﻇﺮﯾﻒ، ﺑﻪ ﻧﺎﻡ : ﻋﺒﺎﺳﻌﻠﯽ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ،ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﺣﻘﻮﻕ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻞ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺎﺭﯾﺲ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﺳﺎﻝ1321 ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺍﻣﻮﺭﺧﺎﺭﺟﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ ﻭ ﭘﻠﻪ ﭘﻠﻪ ﻃﯽ 30ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﮐﺮﺩﻧﺪ.

ﺍﯾﺸﺎﻥ، ﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺗﺸﺮﯾﻔﺎﺕ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺧﺎﺭﺟﻪ 1321 ﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺳﯿﺎﺳﯽ 1322 ﺩﺑﻴﺮ ﺩﻭﻡ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺳﻮﺋﻴﺲ 1323 ﺩﺑﻴﺮ ﺍﻭﻝ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﻟﻬﺴﺘﺎﻥ 1326 ﺭﺍﻳﺰﻥ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﻓﺮﺍﻧﺴﻪ 1331 ﺳﻔﻴﺮ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﻭﺭﺷﻮ 1338 ﺩﺑﻴﺮﻛﻞ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﭘﻴﻤﺎﻥ ﻣﺮﻛﺰی ﺳﻨﺘﻮ ﺩﺭ ﺁﻧﮑﺎﺭﺍ 1340 ﻣﻌﺎﻭﻧﺖ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺍﻣﻮﺭ ﺧﺎﺭﺟﻪ 1347 ﻗﺎﺋﻢ ﻣﻘﺎﻡ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺍﻣﻮﺭ ﺧﺎﺭﺟﻪ 1349 ﻭ ﺳﺮﺍﻧﺠﺎﻡ ﻭﺯﯾﺮ ﺍﻣﻮﺭ ﺧﺎﺭﺟﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ 1351 ﺗﺎ 1357

ﭘﺲ ﺍﺯ ﺳﻘﻮﻁ ﺩﻭﻟﺖ ﺁﻣﻮﺯﮔﺎﺭ ﺑﯿﮑﺎﺭ ﺷﺪ ﻭﻟﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﺭ ﺁﺷﻮﺑﺶ ﺭﺍ ﺗﺮﮎ ﻧﮑﺮﺩ.

ﺍﻧﻘﻼ‌ﺏ ﺷﺪ،ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﺎﻧﺪ،ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﺵ ﺭﯾﺨﺘﻨﺪ، ﺩﺳﺘﮕﯿﺮﺵ ﮐﺮﺩﻧﺪ، ﻣﺘﻬﻤﺶ ﮐﺮﺩﻧﺪ، ﺟﺮﻣﺶ ﺍﻣﻀﺎﯼ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ 1975 ﺍﻟﺠﺰﺍﯾﺮ (ﺣﺪﻭﺩ ﻣﺮﺯﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻭ ﻋﺮﺍﻕ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﺭﻭﻧﺪﺭﻭﺩ ﺑﺮ ﭘﺎﯾﻪ ﺧﻂ ﺗﺎﻟﻮﮒ ﻣﺸﺨﺺ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﻭ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﺭﺯﺷﻤﻨﺪﺗﺮﯾﻦ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩﻫﺎﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﻣﻌﺎﺻﺮ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺍﺳﺖ) ﻭ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ ﺍﺣﺪﺍﺙ ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ ﺍﺗﻤﯽ ﺑﻮﺷﻬﺮ ﺍﻋﻼ‌ﻡ ﺷﺪ.

ﺍﺳﺘﺪﻻ‌ﻝ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ، ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﺎ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻧﻔﺖ ﻭ ﮔﺎﺯ ﻧﯿﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ ﺍﺗﻤﯽ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﻭ ﺍﯾﻦ ﻋﻤﻞ ﻣﺼﺪﺍﻕ ﺗﻀﯿﯿﻊ ﺑﯿﺖ ﺍﻟﻤﺎﻝ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﺳﺮﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺭ ﺗﺎﺭﯾﺦ ۲۲ ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ ۱۳۵۸ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﻼ‌ﺏ ﺑﻪ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺧﻠﺨﺎﻟﯽ ﺑﺮﭘﺎ ﺷﺪ.

ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ﻣﻔﺴﺪ ﺍﻟاﺮﺽ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪ ﻭ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ 11 ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﻣﻘﺎﻣﺎﺕ ﺳﺎﺑﻖ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﻗﺼﺮ ﺗﻮﺳﻂ حکم ﺧﻠﺨﺎﻟﯽ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺷﺪ.

ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﻋﺪﺍﻡ، ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻭﯼ ﺑﺪﺭﻓﺘﺎﺭﯼ ﻫﺎ ﺷﺪ ﻫﺮﭼﻪ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ، ﻫﻤﺴﺮ ﻭ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻧﺶ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﻣﺼﺎﺩﺭﻩ ﺷﺪ، ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﺑﺎﺯﺣﻤﺖ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﺩﺭ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﺬﺭﺍﻧﯿﺪ ﺗﺎ ﺑﺎﻻ‌ﺧﺮﻩ ﺗﻮﺍﻧﺴﺖ ﺍﺛﺒﺎﺕ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﺍﻣﻮﺍﻝ ﻣﺼﺎﺩﺭﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺭﺛﯽ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﯾﮏ ﺧﺎﻧﻪ ﯼ ﮐﻮﭼﮏ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺩﺍﺩﻧﺪ.

ﮔﺬﺷﺖ ﻭ ﮔﺬﺷﺖ ، ﻋﺒﺎﺳﻌﻠﯽ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ﺯﯾﺮ ﺧﺮﻭﺍﺭﻫﺎ ﺧﺎﮎ ﭘﻮﺳﯿﺪ …

ﺟﻨﮓ ﺷﺪ، ﺭﺳﯿﺪﯾﻢ ﺑﻪ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ 598 ﺑﺎ ﻋﺮﺍﻕ، ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﺩﻭﻟﺖ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻋﻤﻞ ﺑﻪ ﻣﻔﺎﺩ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ 1975 ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ﺧﺎﺋﻦ ﺑﻮﺩ!!!

ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺍﺗﻤﯽ ﺷﺪ ﺣﻖ ﻣﺴﻠﻢ ﻣﺎ، ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩﻫﺎ ﺍﻣﻀﺎ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻭﻟﯽ ﺑﺎﺯﻫﻢ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺎ ﺧﺎﺋﻦ ﺑﻮﺩ!!!

منبع : صفحه فیسبوک فرح دیبا

.

3 ❤️

2016-11-29 21:23:30 +0330 +0330
نقل از: Arrow11
نقل از: shab.zende.dar777 بله و بینندگان شاهد هجوم سگهای آمریکایی و جیره خوارهای بدون جیره آمریکایی و اسرائیلی ب تاپیک شدند ک واقعا از حضور این حیوانات نجس در این تاپیک و حتی در این سایت از همه ی شما ایرانیان عذر میخواهم کسی ک ب وطن خودش توهین میکنه و مغزش فاسد شده و قابل جواب دادن نیست و از همصحبتی با حیوانات نجس چیزی عاید آدم نمیشه و میتونن هاپ هاپ کنن و دیگه جوابی ب جز چخه نمیشنون

من تا حالا تو این سایت به کسی توهین نکردم ولی الان به تو میگم سگ همه دار و ندارته پفیوز.

الان مثلا ما میومدیم تو سایت هیات خایه مالان عاغا یه مطلب خلاف میلشون میذاشتیم عزیزم و عشقم خطابمون میکردن؟

جنبه نداری چخه ?

و باز هم چخه من بلد نیسم آمریکاییا ب سگاشون ب جا چخه چی میگن فقط میتونم بگه چخه

0 ❤️

2016-11-29 21:24:53 +0330 +0330

ینی دقیقن مصداق بارز **یه مسلمون واقعی** رو میشه از این پست دید! ?
خوبه هر از گاهی کاربرایی مث تو اینجا تاپیک بزنن تا این افکارِ قشنگ‌قشنگتون که از خدای راستینتون الگو گرفته (نجس خطاب کردن مخالفا و نفرت‌پراکنیای خطرآفرین نسبت بهشون) به طور ملموس معرفی بشه تا بر همگان آشکار شود شما چه جونورای جالبی هسین!
1 ❤️

2016-11-29 21:31:02 +0330 +0330

همچین میزنن که صدای سگ بده

https://up.shahvani.com/uploads/d8c4k6gm.mp4

1 ❤️

2016-11-29 21:31:58 +0330 +0330

اخه نفله ي بسيجي تو اينجا چه غلطي ميكني ابله؟؟؟اين سايت جاي حمالان جمهوري اسهالي نيست....برو از همون عنتري نژادت حمايت كن گرچه اقا منعش كرد از شركت در انتخابات 🙄 🙄 🙄 تمام كامنت هاي ابكيت هم كه بوي حماقت و نفهمي و ارتجاع ميده و اصلا سواد نداري كه بخوام باهات درباره ي جمهوري اسهالي و كثافت كاريهاش و دودوزه بازيهاش بحت كنم.ولي به قول روحاني تو كرمانشاه عشقت مموتي 800 ميليارد دلار درامد نفتي رو تو دولت خودش غيب كرد.گرچه بين روحاني و احمدي نژاد فرقي نيست هر دوشون از يه عنن و طرفداراشون كس مغز ? ?

0 ❤️

2016-11-29 21:34:01 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777
نقل از: Arrow11

جنبه نداری چخه ?

و باز هم چخه من بلد نیسم آمریکاییا ب سگاشون ب جا چخه چی میگن فقط میتونم بگه چخه

از مقام عظمی ولایت بپرس اون راهنماییت میکنه. زیاد بهش گفتن چخه. تازه عاغا روسیشم بلته 🙄

3 ❤️

2016-11-29 21:41:28 +0330 +0330

بله شما هم سگ نظام مقدستون و جیره خوار بدون جیره جمهوری اسلامی
کس نگو انقد اگه جواب داری بده وگرنه بکن ?
اول تاپیک میگی توهین نکنین بعد خودت شرو میکنی توهینو
شما اخر هفته ها برو بیت رهبری بیخ کیر اقا بخواب

3 ❤️

2016-11-29 21:48:49 +0330 +0330

3 ❤️

2016-11-29 21:57:46 +0330 +0330

3 ❤️

2016-11-29 21:59:11 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

خوبه هر از گاهی کاربرایی مث تو اینجا تاپیک بزنن تا این افکارِ قشنگ‌قشنگتون که از خدای راستینتون الگو گرفته (نجس خطاب کردن مخالفا و نفرت‌پراکنیای خطرآفرین نسبت بهشون) به طور ملموس معرفی بشه تا بر همگان آشکار شود شما چه جونورای جالبی هسین!

آخه حمال آخه یارو آخه یابو اول تاپیکارو بخون ببین کی اول لفظ نجسو ب کار برد واقعا من چقد خرم ک جواب ی احمقی ک از انسانیت هیچ بویی رو نبرده میدم

0 ❤️

2016-11-29 21:59:42 +0330 +0330

خاتمی

1 ❤️

2016-11-29 22:00:30 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

آخه حمال آخه یارو آخه یابو اول تاپیکارو بخون ببین کی اول لفظ نجسو ب کار برد واقعا من چقد خرم ک جواب ی احمقی ک از انسانیت هیچ بویی رو نبرده میدم ادعای مسلمونی هم ندارم مث خیلیا درتو ببند سیفونم میکشم ک بری گم شی

0 ❤️

2016-11-29 22:12:48 +0330 +0330

من نمیدونم این موجودات بی سواد از کجا پیداشون شد ک هرچی بهشون بگی باز حرف خودشونو میزنن من تاپیکم ی چی دیگه بود بعضیا اومدن بردنش ب سمت بسیج ک ب شخصه نمیدونم بسیج چ کارکردی تو ایران داره و بهش هیچ اعتقادی ندارم بعضیا بردنش ب سمت اسلام ک من حرفی راجع ب اسلام نزدم و خودمو مسلمون خطاب نکردم ن تنها الان بلکه هیچوقت بعضیا راجع ب مقام عظما میگن ک ب قول خودشون از ثبت نام احمدی نژاد جلوگیری کردن و طرفدارا حقوق خود آقایونی هستن ک دارن بهش توهین میکنن قضیه تاپیک من ربطی ب این چیزا نداشت میتونید راجع ب مقام عظما و بسیج و این حرفا ک من سر ازشون در نمیارم ی جا دیگه بحث کنید من میخوام جواب اون دوستمونو بدم ک سوال پرسیدن این موجودات ک نمیدونم چی هستن خودشونو انداختن وسط و منو مسلمون و بسیجی و مقام عظما خطاب میکنن من هیچکدوم از اینا نیستم اگه کور هم نباشید میبینید چ کسی اول توهین کرد واقعا متاسفم و بازم معذرت میخام

0 ❤️

2016-11-29 22:13:22 +0330 +0330

3 ❤️

2016-11-29 22:14:08 +0330 +0330

3 ❤️

2016-11-29 22:18:53 +0330 +0330
نقل از: Harvard-Man

اخه نفله ي بسيجي تو اينجا چه غلطي ميكني ابله؟؟؟اين سايت جاي حمالان جمهوري اسهالي نيست....برو از همون عنتري نژادت حمايت كن گرچه اقا منعش كرد از شركت در انتخابات 🙄 🙄 🙄 تمام كامنت هاي ابكيت هم كه بوي حماقت و نفهمي و ارتجاع ميده و اصلا سواد نداري كه بخوام باهات درباره ي جمهوري اسهالي و كثافت كاريهاش و دودوزه بازيهاش بحت كنم.ولي به قول روحاني تو كرمانشاه عشقت مموتي 800 ميليارد دلار درامد نفتي رو تو دولت خودش غيب كرد.گرچه بين روحاني و احمدي نژاد فرقي نيست هر دوشون از يه عنن و طرفداراشون كس مغز ? ?

تو که واقعا ی انتری خودت با این مدل حرف زدنت تورو دیگه از کدوم توالت کش رفتن احمق بحث من ی چی دیگه بود بوی گندت تاپیکو ورداشته چرا مغلطه میکنی فیوز من بحثم پیشرفت بود تو داری چی میگی احمق ب تمام معنا تو دیگه عن کدوم روده ای

0 ❤️

2016-11-29 22:22:28 +0330 +0330

2 ❤️

2016-11-29 22:25:16 +0330 +0330

1 ❤️

2016-11-29 22:27:16 +0330 +0330

2 ❤️

2016-11-29 22:29:05 +0330 +0330

2 ❤️

2016-11-29 23:08:39 +0330 +0330

فقط و فقط !
آقای رضا پهلوی بهترین گزینه و آلترناتیو رییس جمهور ایران خواهد بود.
تنها نجات دهنده ایران از این بدبختی و فلاکت.
شخصی آگاه و با دانش و یک جنتلمن به تمام معنا.

0 ❤️

2016-11-29 23:45:04 +0330 +0330
نقل از: madahmad :( **** چندتا سوال دارم جواب بده ۱- دقیقا چه طرح ها و پیشرفت هایی زمان احمدی نژاد داشتیم ؟ باید نام ببری و امار بدی منبع داخلی و خارجی مهم نیست فقط امار بده رو هوا حرف نزن ۲- شما که نت داری یه سرچی درباره فساد اقتصادی و سیاسی دولت اقای احمدی نژاد بکن ۳- فعالیت هسته ای (dash) به طور جدی در زمان محمدرضا پهلوی بود ک شروع شد و در دولت اقای خاتمی بود ک مذاکرات شروع شد و جلوگیری شد از رسیدن پرونده هسته ای به شورای امنیت و اعمال تحریم که اقای احمدی نژاد قشنگ گند زد بهش شما مستند zero days رو حتما ببین درباره ویروس استاکس نت و فعالیت هسته ای ایران توضیحات قشنگی میده و خالی از لطف نیست ۴- فقط درباره پیشرفت نظامی بگم اگر پیشرفت نظامی داشتیم چرا گرون ترین و پیشرفته ترین سلاح کشور f14 tomcat هایی هست ک خیلی ارتش و نیروی هوایی بهشون مینازه در صورتی ک در زمان حکومت پهلوی معامله شد اونهم فقط ایالات متحده و ایران از نعمت داشتنش بهره مند بودند یا تانک چلنجر ک حکومت پهلوی طرحش رو به بریتانیا برای ساخت و تحویل داد اما بعد از انقلاب کنسل شد ؟ جوابت رو میخوام بدونم دیگه قصیه f16 هارو هم پیش نمیکشم یا صنایع الکترونیک ایران که در دوران محمدرضا پهلوی پایه ریزی و ساخت شد و ‌‌... **** در مورد سوال هیچکدوم از روسای جمهور ایران پرونده پاکی ندارن و هیچکدومشون هم قبول ندارم

بله یکی از سوالای شما راجع ب حرف من درباره پیشرفت نظامی ایران بعد انقلاب و ب خصوص تو چند سال اخیر بود ک شما راجع ب اف 14 و اف های دیگه که از آمریکا خریداری شده توضیح دادید سوالم از شما اینه که آیا وقتی شما از بیرون ی چیزی میخرید اون جز پیشرفتای خود شما محسوب میشه بر فرض محال ک ایران همه ی تکنولوژیهای روز دنیارو خریده آیا خودش هم قدرت تولید و بهره برداری وحتی تعمیر اونارو داشته یا فقط یک خریدار محض بوده با صرف بودجه های نظامی کلان آیا قبل از انقلاب حتی قدرت ساخت یک اسلحه رو داشتیم ک الان قدرت ساخت انواع سلاح ها و موشک ها و ناوها و ناو شکن ها و بالگردها جنگنده ها پهپاد ها و انواع تجهیزات ب روز نظامی رو ب صورت بومی داریم پس خرید جز پیشرفت نظامی محسوب نمیشه اگه ب خرید باشه همین الانشم میشه کلی جنگنده و موشک از کشورهای پیشرفته تر در این زمینه مثل روسیه خرید حالا اینو بذاریم کنار راجع ب دولت احمدی نژاد و بحث هسته ایش من منکر این نیستم ک قبلش هم نیروگاه و از این قضایا داشتیم و حتی منکر این هم نیستم ک بیشتر تحریمهای ایران ب خاطر این قضیه بود اما چرا چون ما قبلش حق نداشتیم حتی ب صورت معمولی …سازی 5 ک واسه تولید انرژی انجام بدیم و تو اون زمان تا 20 انجام دادیم و باعث ساخت داروهای زیادی شد ک با هزینه های هنگفت وارد میکردیم و راجع ب پیشرفتهای دولت نهم و دهم نسبت ب دولتهای قبلی در همه زمینه ها با ی سرچ ساده میتونید ب اطلاعات دست پیدا کنید من نگفتم همه کارای این دولت صحیح بوده و خیلی اشتباه هم داشته ولی میزان پیشرفت تو خیلی از زمینه ها بهتر از دوره های قبل و حتی دوره اخیر بوده ب خاطر این ازش حمایت کردم ولی متاسفانه بعضیا مغرضانه ب این قضیه نگاه میکنن و ربطش میدن ب اسلام و بسیج و این حرفا ک واقعا من اطلاعاتی در این خصوص ندارم و خیلی این حرفا بی ربط شما هم اگه بلد نیستید سرچ کنید بگید تا خودم هرچی رو ک میخاید واستون سرچ کنم در خصوص فساد مالی ک فرمودید بله تو همه دولت ها اختلاس و دزدی صورت گرفته و همیشه بعد برکناریش مشخص شده من در ابتدای تاپیک گفتم که از هرکسی راضی بودید بگید ب این دلیل راضی بودم و بهتر بوده من واسه پیشرفتای علمی تکنولوژی و موشکی دفاعی از این دولت تعریف کردم و شما هم میتونستی ی جور دیگه از دولت مورد نظر خودتون دفاع کنید ن اینکه فقط ب من حمله کنید ک نظرمو گفتم شما گفتید خاتمی گفتم ب چ دلیل و توضیح بدید ولی ندادید وهمش مغلطه و سوسطه کردید و بعضیا گفتن دوران پهلوی ک باز هم توضیح قانع کننده ای نداشتن ک بدنi

0 ❤️

2016-11-30 13:17:24 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar777
نقل از: saeedffmm به نظر من اعلی حضرت محمدرضا پهلوی درسته رئیس جمهور نبود ولی اون و پدرش بهترین دوران سیاسی ایران را از هرلحاظ رقم زدند. صد سال پیش چه راه آهنی داشتیم که تا الانم سر پا هستش حالا بماند که حادثه چند روز پیش قطار واقعا بی کفایتی مسئولان رو میرسونه بعد از گذشت نزدیک چهل سال از انقلاب هنوز هم هواپیماهای شاهنشاهی توی ایران میپرن زمانی که قطریا با الاغ و شتر رفت آمد میکردند ما سومین نیروی هوایی دنیا رو داشتیم بعد از امریکا و شوروی البته من فکر کنم از شوروی هم بهتر بودیم اینا از لحاظ امکانات آغا محمد خان قاجار به فتحعلی شاه وصیّت کرد اگه میخوای بدون دردسر توی ایران حکومت کنی مردم رو بیسواد و گرسنه نگه دار. الان مردم دارن می‌دوند واسه نون شب هیشکی دیگه فکر سیاست و این چیزا نیست مثلا الان توی کشور همه باسوادن. ولی خودمونیم همه تحصیلکرده هامون به اندازه یه دونه یک ریالی هم ارزش ندارن پدر من ششم ابتدایی شاهنشاهی خونده بود ولی صدبرابر لیسانسهای الان سرش میشد اینم تحصیلات توخالیمون تفاوت ارزش اعتبار ریالی اونموقع و الان که دیگه نیازی به توضیح نداره اعتبار ملی مون هم که طبل توخالی شده قدیم اسلام هم حرمت داشت. اینا اسلام رو هم از ارزش انداختن و صدها مسائل دیگه که توی این مقال نمیگنجه امیدوارم رژیمی توی اینکشور روی کار بیاد که مثل اعلیحضرت و پدرش باشه روحشان شاد

نمیشه منکر اقدامات خوبی شد ک برای اولین بار رضا خان ک بعضیا اونو پدر ایران نوین میدونن شد ولی متاسفانه پسر کو ندارد نشان از پدر هرچند ک با کارهایی مث کاپیتولاسیون کنسرسیون و واگذاری قسمت هایی از ایران و زیر سوال بردن مردم ایران و واگذاری امتیازات زیاد ب بیگانگان و نابود شدن صنعت نفت ایران ب مدت 50تا 60سال با توجه ب اینکه ایران کشور نفت محوری هست رو همه کارای خوبشون خط زدن

تو این حرفاتو قبول داری؟؟؟
هویت ایرانی؟چه هویتی عزیز من دوروبرتو نگاه کن با این اخبارو حوادثی که اتفاق میوفته میفهمی اصلا چرا ما باید حق توحش میدادیم به غربیایی که برای اجرا قراردادشون به ایران میومدن

0 ❤️

2016-11-30 13:38:16 +0330 +0330

اصلا کیرم تو بحث سیاسی ول کنین بابا تو سایت سکسی بحث سیاسی تون کوس خر (dash) :(

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «