بکارت مصنوعی به بازار ایران آمد !

1397/11/11

درود

امروز داشتم تو یه سایتی مطلب میخوندم قسمت فروشگاهش یه محصول داشت به عنوان بکارت مصنوعی

اول فک کردم شوخیه ولی با پشتیبانیش حرف زدم دیدم نه جدی جدی همچین محصولی اومده و طرف داشت تعریف میکرد که خیلی خوبه و هیچکس نمیفهمه و انگاری رفتی جراحی کردی و ترمیم کردی و از این حرفا

یعنی واقعا داریم به کجا میریم ؟ !!!

یه یه دختر برای اینکه میخواسته زندگی کنه و لذت ببره از زندگیش کاریو کرده و حالا مجبوره دست به این کارا بزنه :|

ببخشید عذر میخوام ولی تف تو فرهنگ ایران …

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-31 21:00:51 +0330 +0330
نقل از: mhrsl
نقل از: ipes
نقل از: mhrsl چندین سال پیش یکی از دوستان بهم گفت همچین محصولی چینی وجود داره که نیاز به عمل نداره فقط میخواد بزاری داخل و خودش ردیف میشه. اون موقع من به مسخره و الکی گرفتم خخخخ

من هنوزم باورم نمیشه !!!
چرا باید انقدر تو زندگی بقیه دخالت کنیم که بکارتی که برای خود دختره و مال خودشه میتونه داشته باشه یا نه رو کاری کنیم که تن به این کار بده !!!

چون ما ایرانیا عادتمونه یعنی اینجوری پرورشمون دادن اینم از ابزار قدرتها برای کج فهمی مردم هست که ابزاری برای بقای خودشون میشه

دقیقا :(
واقعا نمیدونم تا کِی میخوان ادامه بدن به این فقط شعور و فرهنگ

1 ❤️

2019-01-31 21:18:30 +0330 +0330
نقل از: mhrsl چندین سال پیش یکی از دوستان بهم گفت همچین محصولی چینی وجود داره که نیاز به عمل نداره فقط میخواد بزاری داخل و خودش ردیف میشه. اون موقع من به مسخره و الکی گرفتم خخخخ

من هنوزم باورم نمیشه !!!
چرا باید انقدر تو زندگی بقیه دخالت کنیم که بکارتی که برای خود دختره و مال خودشه میتونه داشته باشه یا نه رو کاری کنیم که تن به این کار بده !!!

چون ما ایرانیا عادتمونه یعنی اینجوری پرورشمون دادن اینم از ابزار قدرتها برای کج فهمی مردم هست که ابزاری برای بقای خودشون میشه

دقیقا :(
واقعا نمیدونم تا کِی میخوان ادامه بدن به این فقط شعور و فرهنگ

ایشالا شرشون کم شه واقعا دیگه گندش رو همه جوره درآوردن

1 ❤️

2019-01-31 21:18:41 +0330 +0330

هر سری این تیترای عجیب غریبو ادم میبینه میگه دیگه این اخرشه ، دیگه این سقف کصشره ولی بازم میبینی که کصشر هیچ سقفی نداره و هر روز ما داریم به عقب برمیگردیم. بعضی وقتا از شدت عذاب از این مقدار جاهلیت احساس خفگی بهم دست میده.

0 ❤️

2019-01-31 21:20:37 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار
نقل از: ALI5980
نقل از: javadiir قبلا هم بود تازه نیست ولی میگفتن فروختنش غیر قانونیه کیرم تو اسلام که کیر زده به ایران کیرم تو اون مردی که دخترو برای بکارتش میخواد اگه نداشته باشه ازدواج نمیکنه باهاش کیرم تو اون مرد که اسمشو نباید مرد بگی باید بگی بدبخت عقده ای

خوشگل دوست داری زنت قبلا به کسی داده باشه؟!!
مردا بکارت دختر رو نمیخوان آکبند بودنشون رو میخوان

مردی که خودش دست خورده هست حق نداره دختر دست خورده بخواد. هرکی با مثل خودش. اگه برای دختر بده پس برای مرد هم بده. زن و مرد هیچ فرقی باهم ندارن

تا حدودی حرفت درست.
ولی زنیکه مهریه پونصد سکه داره و کلی طلا و رونمایی بهش میده خعلی زور داره بفهمی قبلا یکی دیگه گاییدش پردشم زده بعد ول کرده رفته.

پس شما ازدواج نمیخوای بکنی میخوای یه معامله بکنی و چون بهت گرون انداختن ناراحتی

حقم داری خو هرکی معامله میکنه نگران پول و جنسشه …

من نمیخام معامله کنم.این خود خانما هستن که خودشونو کالا فرض میکنن تو خاستگاری سر مهریه چونه میزنن.هر چی بالا تر انگار گرون ترند.

اونا حق دارن وقتی دید مردای ایرانی همش تو بکارته و خودشونو اصلا حساب نمیکنن که چیکار کردن
البته اینم فقط تو ایران هست !!!

0 ❤️

2019-01-31 21:22:54 +0330 +0330
نقل از: Mr.Shelby هر سری این تیترای عجیب غریبو ادم میبینه میگه دیگه این اخرشه ، دیگه این سقف کصشره ولی بازم میبینی که کصشر هیچ سقفی نداره و هر روز ما داریم به عقب برمیگردیم. بعضی وقتا از شدت عذاب از این مقدار جاهلیت احساس خفگی بهم دست میده.

ببخشید جناب عاقل و فیلسوف و همه چی دان و …

دقیقا میشه بگین کجاش عجیب بود تیترش ؟

چی باید مینوشتم ؟

0 ❤️

2019-01-31 23:29:17 +0330 +0330
نقل از: javadiir قبلا هم بود تازه نیست ولی میگفتن فروختنش غیر قانونیه کیرم تو اسلام که کیر زده به ایران کیرم تو اون مردی که دخترو برای بکارتش میخواد اگه نداشته باشه ازدواج نمیکنه باهاش کیرم تو اون مرد که اسمشو نباید مرد بگی باید بگی بدبخت عقده ای

مردی که خودش دست خورده هست حق نداره دختر دست خورده بخواد. هرکی با مثل خودش. اگه برای دختر بده پس برای مرد هم بده. زن و مرد هیچ فرقی باهم ندارن

تا حدودی حرفت درست. ولی زنیکه مهریه پونصد سکه داره و کلی طلا و رونمایی بهش میدی خعلی زور داره بفهمی قبلا یکی دیگه گاییدش پردشم زده بعد ول کرده رفته.

ربطی نداره اصلا مهریه په ربطی به این مسئله داره اخه؟؟ مهریه یه رسم هست چه ربطی به اختیار و برابری داره؟؟؟ البته منم با مهریه مشکل دارم و میگه که درست نیست اما ربطه به این موضوع نداره. این موضوع یعنی برابری زن و مرد. اگه مرد خودش کاری نکرده میشه بهش حق داد که یه دست نخورده بخواد (البته اگه فرهنگ و اخترام به اختیار باشه آدم قبل از ازدواج طرف نباید براش مهم باشه) اما کسی که خودش با هزارتا بوده حق نداره دست نخورده بخواد. یه مسئله کاملا ساده هست من نمیدونم چرا اینقدر درکش سخته. یه جمله هست آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و بلعکس

درکش سخت نیس منطق و اصل حرفتم درسته.به نظرت چرا یه مرد میتونه چنتا زن داشته باشه ولی یه زن فقط یه شوهر میتونه داشته باشه؟هم دلیل همینو واسم بگو؟

0 ❤️

2019-02-01 11:26:27 +0330 +0330
نقل از: دخترِ ماه

به کجا داریم میریم ما :/ کاشکی یکم صداقت و راستگویی هم فروشی بود مردم میخریدن !!!

یاد یه جمله ای افتادم میگفت توی ایران اگر عقل رو هم فروشی میکردن همه ایرانیا به خیال عاقل بودن فروشنده میشدن !

اون دخترو پسری که همدیگرو دوست دارن و میخوان با همین صداقت خیلی رک بهش میگه من تو زندگی قبلیم سکس داشتم

اون پسر هم اگه واقعا براش مهم باشه دختر تا لبشو باز میکنه که بگه زندگی قبلیم پسر همونجا حرفشو قطع میکنه و میگه زندگی قبلیت به من مربوط نیست ...

صداقت و اعتماد و دوست داشتن تنها شرط رابطس که باید همیشه باشه چه قبل یا چه بعد ...
0 ❤️

2019-02-01 11:32:15 +0330 +0330

تا حدودی حرفت درست. ولی زنیکه مهریه پونصد سکه داره و کلی طلا و رونمایی بهش میدی خعلی زور داره بفهمی قبلا یکی دیگه گاییدش پردشم زده بعد ول کرده رفته.

ربطی نداره اصلا مهریه په ربطی به این مسئله داره اخه؟؟ مهریه یه رسم هست چه ربطی به اختیار و برابری داره؟؟؟ البته منم با مهریه مشکل دارم و میگه که درست نیست اما ربطه به این موضوع نداره. این موضوع یعنی برابری زن و مرد. اگه مرد خودش کاری نکرده میشه بهش حق داد که یه دست نخورده بخواد (البته اگه فرهنگ و اخترام به اختیار باشه آدم قبل از ازدواج طرف نباید براش مهم باشه) اما کسی که خودش با هزارتا بوده حق نداره دست نخورده بخواد. یه مسئله کاملا ساده هست من نمیدونم چرا اینقدر درکش سخته. یه جمله هست آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و بلعکس

درکش سخت نیس منطق و اصل حرفتم درسته.به نظرت چرا یه مرد میتونه چنتا زن داشته باشه ولی یه زن فقط یه شوهر میتونه داشته باشه؟هم دلیل همینو واسم بگو؟

این چیزی که میگی فقط توی اسلام ناب محمدی هست که مرد میتونه اینطوری باشه چون توی اسلام زن فقط برده جنسی هست و حضرت علی توی نهج البلاغه فکر کنم خطبه 33 یا 35 هست که میگه زن ناقص الخلقه هست و از اینجور حرفا

هیچ فرقی بین زن و مرد در دنیا وجود نداره البته منهای ایران و اسلامش !

0 ❤️

2019-02-01 13:51:09 +0330 +0330

این چیزی که میگی فقط توی اسلام ناب محمدی هست که مرد میتونه اینطوری باشه چون توی اسلام زن فقط برده جنسی هست و حضرت علی توی نهج البلاغه فکر کنم خطبه 33 یا 35 هست که میگه زن ناقص الخلقه هست و از اینجور حرفا

خب چنتا کشور خارجی و غیر اسلامی نام ببر که زن چنتا شوهر داره.فقط نری یه جزیره تو اقیانوس ارام پیدا کنی بگی اینجا.

0 ❤️

2019-02-01 13:53:32 +0330 +0330
نقل از: hTg چینی ها دارن حتی از فرهنگ غلط ما هم پول در میارن (dash) هر کس یه عقیده ای داره. ولی اینکه یه پسر قبل از ازدواجش، تو هر سوراخی کرده و انتظار داره یه دختر باکره گیرش بیاد رو نمیشه تحمل کرد!!

من با اصل این قضیه مخالفم ولی چرا تو خلقت زن بکارت مانندی وجود داره ولی تو خلقت مرد یه نشانه واضح که دلیل بر باکره بودن مرد باشه وجود نداده حتما یه دلیلی پشتشه

0 ❤️

2019-02-01 15:03:31 +0330 +0330

خب چنتا کشور خارجی و غیر اسلامی نام ببر که زن چنتا شوهر داره.فقط نری یه جزیره تو اقیانوس ارام پیدا کنی بگی اینجا.

قوانين اغلب کشورهاي اروپايي، به بانوان اجازه ي روابط آزاد در قالبي غير از ازدواج رو ميده و لزوما به معني ازدواج چند مرد با يک زن نيست…

اين تفکر که يه مرد ، ميتونه چهار زن داشته باشه ولي زن نميتونه،قابل هضم نيست…

خواهش ميکنم کمي تفکر کنيد.

1 ❤️

2019-02-01 15:06:22 +0330 +0330
نقل از: hTg چینی ها دارن حتی از فرهنگ غلط ما هم پول در میارن (dash) هر کس یه عقیده ای داره. ولی اینکه یه پسر قبل از ازدواجش، تو هر سوراخی کرده و انتظار داره یه دختر باکره گیرش بیاد رو نمیشه تحمل کرد!!

من با اصل این قضیه مخالفم ولی چرا تو خلقت زن بکارت مانندی وجود داره ولی تو خلقت مرد یه نشانه واضح که دلیل بر باکره بودن مرد باشه وجود نداده حتما یه دلیلی پشتشه

داداش دیدی پس از روی هوا داری حرف میزنی

اول اینکه بکارت دختر از نظر علمی هم ثابت شده برای چیه وجودش میتونی مقالات خارجی و … رو بخونی

دوم اینکه برای مرد هم هست بکارت
هر مردی اولین بار سکس کنه قابل تشخیص هستش توی ایران هم تهران بیمارستان شریعتی بخش پاتولوژی انجامش میدن که میشه متوجه شد مرد سکس داشته یا نه

خواهش میکنم التماس میکنم قبل از حرف زدن کمی مطالعه و تحقیق داشته باش
این خرافات ایرانی رو بزارین کنار این چیزی که شما میگی همگی از اسلام هست و اسلام هم که همه میدونن چیه

“التماس تفکر”

1 ❤️

2019-02-01 15:15:41 +0330 +0330

چون تو کسخولی این چیزا فقط تو اسلام کیری هستش

0 ❤️

2019-02-01 15:18:15 +0330 +0330

مشکل از افکار خود ایرانی هشت …از گذشته فکر گذشته فکر عقب موتدگی چون نمیخوان اینده فکر‌کنن همش میخوان با حرفایی زندگی‌کنن که افکار عقب مونده قدیمی هست اونایی که دم میزنن میرن عشق حال اونی که بدبخت با خرفات‌زندگی میکنه

1 ❤️

2019-02-01 15:30:49 +0330 +0330

از اونجايي که سعي ميکنم زياد در مسائلي که علمش رو ندارم دخالت نکنم، ولي چون اينو فکر ميکنم ميدونم ميگم…

#بکارت يا همون پرده، يه سد و محافظ در برابر آلودگي هاست…

به دلايل متعدد:

1.واژن،عضوي در بدن بانوان عه که فقط استفاده جنسي و زايمان داره، از جهتي واژن مهم ترين ابزار لذت جنسي عه، از اونجا که واژن در فاصله ي دو عضو دفعي در بانوان(محل ادرار و مخرج)قرار داره،ممکنه در معرض آلودگي هاي زيادي قرار بگيره که در جنس مرد، به دليل وجود مجراي خارجي،اين اتفاق خيلي کمتر ميوفته و چون واژن و در انتهاي اون رحم،مهم ترين ابزار براي توليد مثل به حساب مياد،حفاظت از اون لازمه.

بعد از رابطه جنسي زن و مرد،از اونجا که وابستگي در اغلب موارد به وجود مياد، به طور ناخودآگاه بهداشتي که خانم در اين ناحيه رعايت ميکنه بيشتره و وجود بکارت ديگه از اين نظر اهميت نداره.

2.از اونجا که واژن،ابزاري براي لذت هر دوجنس به حساب مياد،لزوم حفظ شکل و قوامش احساس ميشه،پرده با بافت فيبري متخلخلي که داره،مانع از وارفتگي و به عبارت ديگه،گشاد شدگي اين مجرا ميشه.

اين هم بعد از اولين رابطه جنسي،ديگه اهميتي نداره…

#دوست عزيز،از اونجا که مرد همچين چيزي نداره،نيازي هم به بکارت نداره…

بکارت عين پوست، يه خط دفاعي عه که از نفوذ ميکروارگانيسم ها به حفرات و داخل بدن جلوگيري ميکنه،مخصوصا در دوران قاعدگي دوشيزه ها که بافت رحم در آسيب پذير ترين حالت خودش قرار داره…

#با تشکر از صاحب تاپيک؛

البته اين آخرين نکته هم مهمه :
بکارت،ابزاري براي اطمينان از عدم رابطه جنسي نيست و افراد نبايد از اين موضوع سوءاستفاده کنن.

0 ❤️

2019-02-01 15:38:51 +0330 +0330

بله متأسفانه حقیقت داره. چند سال پیش از یک مرجع دیگه هم شنیده بودم. گویا یک کپسول ژلاتینی هست که میزارنش در اعماق کص. بعد به مرور و با گرمای بدن باز میشه و یک چیزی شبیه پرده واقعی و البته همراه با مقداری خون حیوانی به جداره داخلی کص میچسبه و کیر رو در صورت ورود خونی میکنه.

بلاخره وقتی در ایران ما وجدان اساس کار نباشه. وقتی تمام ارتباطات ما بر پایه دروغ شکل بگیره، ظهور این چیزها اجتناب ناپذیره!

من به شخصه ترجیح میدم دختری شریک زندگیم بشه که صادقانه بگه دوست پسر داشته و اصطلاحاً "Open" هستش، تا که با یک عفت دروغین بخواد منو گول بزنه!

0 ❤️

2019-02-01 16:04:27 +0330 +0330

اول اینکه بکارت دختر از نظر علمی هم ثابت شده برای چیه وجودش میتونی مقالات خارجی و … رو بخونی

دوم اینکه برای مرد هم هست بکارت
هر مردی اولین بار سکس کنه قابل تشخیص هستش توی ایران هم تهران بیمارستان شریعتی بخش پاتولوژی انجامش میدن که میشه متوجه شد مرد سکس داشته یا نه

خواهش میکنم التماس میکنم قبل از حرف زدن کمی مطالعه و تحقیق داشته باش
این خرافات ایرانی رو بزارین کنار این چیزی که شما میگی همگی از اسلام هست و اسلام هم که همه میدونن چیه

“التماس تفکر”

ببخشید اینی که شما بهش اشاره کردی، منظور از سکس مرد، از کون هست یا رابطه معمولی با زنان؟

چون گواهی باکرگی مرد رو دیده بودم که ثابت میکنه که مرد هیچ دخولی از پشت نداشته، اما این که خودش هم دخول کرده یا نه چی؟

0 ❤️

2019-02-01 16:04:38 +0330 +0330

دوستان واقعا به نظرتون ناموس لای پای دخترهاست ؟ دخترهایی که باکره هستن و لی به اندازه موهای سرشون کیر خوردن و کون دادن چون باکره هستن با ناموس محسوب میشن ولی دختری که با کسی سکس داشته و البته اینو خیلی صادقانه به طرف میگه بی ماموس هستش؟
من فکر میکنم ناموس تو مغز ادمهاست

0 ❤️

2019-02-01 16:12:56 +0330 +0330
نقل از: javadiir

چون تو کسخولی این چیزا فقط تو اسلام کیری هستش

تو مثه ادم نمیتونی حرف بزنی؟ کلا جز چرتو پرت فحش چیز دیگه بلد نیستی میرینی رو اعصاب ادم .خیر سرت سی و هفت سال سنته

0 ❤️

2019-02-01 16:19:46 +0330 +0330
نقل از: Sallomenta...

از اونجايي که سعي ميکنم زياد در مسائلي که علمش رو ندارم دخالت نکنم، ولي چون اينو فکر ميکنم ميدونم ميگم…

#بکارت يا همون پرده، يه سد و محافظ در برابر آلودگي هاست…

به دلايل متعدد:

1.واژن،عضوي در بدن بانوان عه که فقط استفاده جنسي و زايمان داره، از جهتي واژن مهم ترين ابزار لذت جنسي عه، از اونجا که واژن در فاصله ي دو عضو دفعي در بانوان(محل ادرار و مخرج)قرار داره،ممکنه در معرض آلودگي هاي زيادي قرار بگيره که در جنس مرد، به دليل وجود مجراي خارجي،اين اتفاق خيلي کمتر ميوفته و چون واژن و در انتهاي اون رحم،مهم ترين ابزار براي توليد مثل به حساب مياد،حفاظت از اون لازمه.

بعد از رابطه جنسي زن و مرد،از اونجا که وابستگي در اغلب موارد به وجود مياد، به طور ناخودآگاه بهداشتي که خانم در اين ناحيه رعايت ميکنه بيشتره و وجود بکارت ديگه از اين نظر اهميت نداره.

2.از اونجا که واژن،ابزاري براي لذت هر دوجنس به حساب مياد،لزوم حفظ شکل و قوامش احساس ميشه،پرده با بافت فيبري متخلخلي که داره،مانع از وارفتگي و به عبارت ديگه،گشاد شدگي اين مجرا ميشه.

اين هم بعد از اولين رابطه جنسي،ديگه اهميتي نداره…

#دوست عزيز،از اونجا که مرد همچين چيزي نداره،نيازي هم به بکارت نداره…

بکارت عين پوست، يه خط دفاعي عه که از نفوذ ميکروارگانيسم ها به حفرات و داخل بدن جلوگيري ميکنه،مخصوصا در دوران قاعدگي دوشيزه ها که بافت رحم در آسيب پذير ترين حالت خودش قرار داره…

#با تشکر از صاحب تاپيک؛

البته اين آخرين نکته هم مهمه :
بکارت،ابزاري براي اطمينان از عدم رابطه جنسي نيست و افراد نبايد از اين موضوع سوءاستفاده کنن.

قانع شدم.

0 ❤️

2019-02-01 16:41:24 +0330 +0330

خودت حاضری زنی که زیر کیر چند نفر خوابیده رو بری بگیری به عنوان یه دختر فابریک؟؟؟ ؟با حاضری خواهرت بره کس بده زیر کیر چند نفر بخوابه؟؟ ؟

0 ❤️

2019-02-01 20:56:17 +0330 +0330
نقل از: Garnish خودت حاضری زنی که زیر کیر چند نفر خوابیده رو بری بگیری به عنوان یه دختر فابریک؟؟؟ ؟با حاضری خواهرت بره کس بده زیر کیر چند نفر بخوابه؟؟ ؟

دختر فابریک؟ :|

مگه میخوای آینه بغل ماشین یا لنت ترمز موتور سیکلت بخری که دنبال جنس فابریک میگردی؟؟

دست وردار از این تفکرات متحجرانه عصر غارنشینیت!

دختر هم آدمه. حق داره از غریضه جنسیش لذت ببره.

در ضمن تو کی هستی که بخوای واس خواهرت تعیین تکلیف کنی؟ واقعاً حیف اکسیژنی که حروم امثال تو میشه…

1 ❤️

2019-02-01 21:24:09 +0330 +0330
نقل از: Garnish خودت حاضری زنی که زیر کیر چند نفر خوابیده رو بری بگیری به عنوان یه دختر فابریک؟؟؟ ؟با حاضری خواهرت بره کس بده زیر کیر چند نفر بخوابه؟؟ ؟

دقیقا همین جملات رو بلعکس برای جنس مرد هم بکار ببر. اینجوری بگو آیا حاضری با مردی ازدواج کنی که با چندین زن رابطه داشته؟ یا به اون داداش مثلا خودت میگم به چه حقی فکر میکنی تو باید رابطه داشته باشی ولی خواهرت نه؟؟؟ چرا رابطه برای خوارت بده اما برای تو خوبه و عیب نداره؟؟؟؟ چرا تو میتونی قبل از ازدواج با هزارتا زن بخوابی و هیچ مشکلی نداره اما زنت قبل از ازدواج نباید اینکارو کرده باشه؟؟؟ تو به چه دلیل منطقی این حق رو به خودت میدی و خودتو محق و بالاتر از جنس زن میدونی؟؟؟؟؟؟

1 ❤️

2019-02-01 21:29:22 +0330 +0330

دقیقا جایی که ما الان هستیم جاییه که 200 سال پیش اروپاییها بودن.200 سال پیش توی اروپا هم پرده بکارت خیلی مهم بوده برای دخترای مجرد بطوری که اگه دختر بکارت نداشت انگ فاحشه بودن بهش میزدن.بعدش برای اینکه این مشکلو حل کنن شب زفاف یه زالو رو میکشتن یا با یه داروی خاص بیهوشش میکردن میزاشتن توی فرج وقتی که دخول انجام میشد خون این زالوئه میومد بیرون و شوهرشون خر میشد که آره زنم پرده داره خراب نبوده.!!!به نظرم یه 150 سال دیگه ایران هم درست میشه نگران نباشید بیاید بجای بحث در مورد بکارت در مورد دلایل حذف ایران از جام ملتها صحبت کنیم.

1 ❤️

2019-02-01 21:38:41 +0330 +0330
نقل از: ترومن

اول اینکه بکارت دختر از نظر علمی هم ثابت شده برای چیه وجودش میتونی مقالات خارجی و .... رو بخونی

دوم اینکه برای مرد هم هست بکارت هر مردی اولین بار سکس کنه قابل تشخیص هستش توی ایران هم تهران بیمارستان شریعتی بخش پاتولوژی انجامش میدن که میشه متوجه شد مرد سکس داشته یا نه

خواهش میکنم التماس میکنم قبل از حرف زدن کمی مطالعه و تحقیق داشته باش این خرافات ایرانی رو بزارین کنار این چیزی که شما میگی همگی از اسلام هست و اسلام هم که همه میدونن چیه

"التماس تفکر"

ببخشید اینی که شما بهش اشاره کردی، منظور از سکس مرد، از کون هست یا رابطه معمولی با زنان؟

چون گواهی باکرگی مرد رو دیده بودم که ثابت میکنه که مرد هیچ دخولی از پشت نداشته، اما این که خودش هم دخول کرده یا نه چی؟

خیر رابطه معمولی یعنی الت مرد اگر سکس داشته قبلا قابل تشخیص هست

روی آلت مرد هم چیزی مثل بکارت هست که با اولین رابطه از بین میره

علت وجودش هم از نظر علمی لایه محافظ سینوبل بهش گفته میشه که در دوران کودکی مانع عفونت آلت میشه

توی قسمت پاتولوژی بیمارستان شریعتی انجام میدن

1 ❤️

2019-02-01 21:45:31 +0330 +0330
نقل از: آیت.ال....

دقیقا جایی که ما الان هستیم جاییه که 200 سال پیش اروپاییها بودن.200 سال پیش توی اروپا هم پرده بکارت خیلی مهم بوده برای دخترای مجرد بطوری که اگه دختر بکارت نداشت انگ فاحشه بودن بهش میزدن.بعدش برای اینکه این مشکلو حل کنن شب زفاف یه زالو رو میکشتن یا با یه داروی خاص بیهوشش میکردن میزاشتن توی فرج وقتی که دخول انجام میشد خون این زالوئه میومد بیرون و شوهرشون خر میشد که آره زنم پرده داره خراب نبوده.!!!به نظرم یه 150 سال دیگه ایران هم درست میشه نگران نباشید بیاید بجای بحث در مورد بکارت در مورد دلایل حذف ایران از جام ملتها صحبت کنیم.

زالو ?
صداقت و راستگویی چقد سخت هست که باید یه هم چین کارایی کنن :/

بحث صداقت نیست بحث فرهنگ و طرز فکره. وگرنه یه تکه پوستو گوشت که بودن یا نبودنش فرقی نمیکنه که.

1 ❤️

2019-02-02 11:37:16 +0330 +0330

زالو ?
صداقت و راستگویی چقد سخت هست که باید یه هم چین کارایی کنن :/

بحث صداقت نیست بحث فرهنگ و طرز فکره. وگرنه یه تکه پوستو گوشت که بودن یا نبودنش فرقی نمیکنه که.

این صداقته که فرهنگ رو میسازه

فرهنگ ذاتی نیست اکتسابیه

وقتی صداقت باشه اون دختر دیگه مجبود نیست دروغ بگه و اگر اون پسر بفهمه اینو که صداقت با ارزشترین چیزه هیچوقت نمیزاره دختر حتی لب باز کنه از گذشتش حرف بزنه چه برسه به اینکه به گذشتش کاری داشته باشه !

0 ❤️

2019-02-02 11:48:04 +0330 +0330

انقد واجبه که باید با دروغ و دغل پیش بری خاعک تو سر فرهنگمون

2 ❤️

2019-02-02 11:54:55 +0330 +0330
نقل از: hTg

سلام
اولا که بکارت برای چیزی که شما فکر میکنی نیستش. دوستان برات توضیح دادن تو پستای قبل. میتونید بخونید. نیازی به توضیح دوباره نیستش.
دوما که راهی پیدا شده که مشخص میکنه آیا یه پسر تا حالا دخولی در کس داشته یا نه. یه جورایی پسرا هم پرده دارن.
اگه آزمایشش همه گیر بشه، خیلیا گیر میفتن 🙄
سوما که اصلا فرض کنیم که مرد رو نشه فهمید که باکرس یا نه. و بکارت زن هم همون چیزیه که شما میگی. آیا مرد باید مثل حیوون سرشو بندازه پایین بره تو سوراخ هرکی میتونه بعد وقتی خواست زن بگیره بگه زن باید باکره باشه؟ شما به این چی میگی؟؟

الآن هم هست ولی متاسفانه به خاط این فرهنگ و دین کثیف ایرانی اسلامی که مرد آزاده هر غلطی میخواد بکنه کسی دنبالش نیست
توی بیمارذستان هم فقط مواردی رو دیدم انجام میدن که مرد با مرد بوده و برای اثباطش حکم دادگاه بوده که اومده بودن برای انجامش !

بله این است اسلام ناب محمدی : )

0 ❤️

2019-02-02 13:56:30 +0330 +0330

تو خودت حاضری دختر بدون پرده که قبل از تو واسه یکی دیگه لنگاشو داده هوا بعنوان زن بگیری؟

0 ❤️

2019-02-02 14:03:09 +0330 +0330

این واقعیه؟ (blush)

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «