بکارت مصنوعی به بازار ایران آمد !

1397/11/11

درود

امروز داشتم تو یه سایتی مطلب میخوندم قسمت فروشگاهش یه محصول داشت به عنوان بکارت مصنوعی

اول فک کردم شوخیه ولی با پشتیبانیش حرف زدم دیدم نه جدی جدی همچین محصولی اومده و طرف داشت تعریف میکرد که خیلی خوبه و هیچکس نمیفهمه و انگاری رفتی جراحی کردی و ترمیم کردی و از این حرفا

یعنی واقعا داریم به کجا میریم ؟ !!!

یه یه دختر برای اینکه میخواسته زندگی کنه و لذت ببره از زندگیش کاریو کرده و حالا مجبوره دست به این کارا بزنه :|

ببخشید عذر میخوام ولی تف تو فرهنگ ایران …

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-02 14:03:09 +0330 +0330

این واقعیه؟ (blush)

1 ❤️

2019-02-02 15:57:15 +0330 +0330

خخ اگه اینم مثل بقیه جنسای چینی باشه ممکنه سر موعد نترکه البته از یه نظرم خوبه هیجان سکسو بالا میبره.
نه میگیم به تمام خشونتهایی که علیه مردان سرزمینم ایجاد میشه. کاش ما هم یک مسیح علی نژاد داشتم. مثلا جعفر علی نژاد

0 ❤️

2019-02-02 16:11:03 +0330 +0330
نقل از: strong_boy خخ اگه اینم مثل بقیه جنسای چینی باشه ممکنه سر موعد نترکه البته از یه نظرم خوبه هیجان سکسو بالا میبره. نه میگیم به تمام خشونتهایی که علیه مردان سرزمینم ایجاد میشه. کاش ما هم یک مسیح علی نژاد داشتم. مثلا جعفر علی نژاد

اگر شما مردا آدم بودین و میفهمیدید دختر رو و درک میکردید که دختر هم آدمه و زندگی داره و زندگی گذشتش به کسی ربطی نداره اونوقت همچین چیزهایی درست نمیشد

1 ❤️

2019-02-02 16:32:47 +0330 +0330

یا حضرت جنده!
حاجی پشمام ریخت
کمرم شکست
از این تریبون اعلام میکنم اگه دختری بیاد طرفم من جیغ میکشم فرار میکنم

1 ❤️

2019-02-02 16:34:46 +0330 +0330
نقل از: negar-kameli
نقل از: strong_boy خخ اگه اینم مثل بقیه جنسای چینی باشه ممکنه سر موعد نترکه البته از یه نظرم خوبه هیجان سکسو بالا میبره. نه میگیم به تمام خشونتهایی که علیه مردان سرزمینم ایجاد میشه. کاش ما هم یک مسیح علی نژاد داشتم. مثلا جعفر علی نژاد

اگر شما مردا آدم بودین و میفهمیدید دختر رو و درک میکردید که دختر هم آدمه و زندگی داره و زندگی گذشتش به کسی ربطی نداره اونوقت همچین چیزهایی درست نمیشد

آدم بودن سخت نیست کافیه امتحان کنیم
شاید خوشمون اومد و خواستیم به آدم بودن ادامه بدیم

0 ❤️

2019-02-02 16:51:40 +0330 +0330

متاسفانه جامعه ما که متشکل از خود ماهاست دچار سوتفاهمه. حتی ما خودمونم به خودمون دروغ می گیم. من خودم موقع ازدواج اولم رفتم و دوختم. درواقع دروغ گفتم! اگرچه همسرمم هم دروغ گفت. ولی دروغ گفتن مردا هزینه نداره براشون. بعد از 6 ماه باز هم راه خودم رو رفتم. اتفاقا معتقدم من تو اون شش ماه خراب بودم و نه قبل و بعدش. چون بیشتر از هر کسی به خودم دروغ گفتم. الانم با کسی ازدواج کردم که بهش دروغ نگفتم. ممکنه جزئیاتم رو واضح نکردم ولی به صورت کلی با هم حرف زدیم و دوتامونم قول داریم که به صورت کلی بمونه. حداقل الان که دروغ نگفتیم به هم خیلی خوشحال تر زندگی می کنم. کسی که بکارت براش مهمه در اصل توهمه که براش مهمه

1 ❤️

2019-02-02 20:45:21 +0330 +0330
نقل از: mahsa.1363 متاسفانه جامعه ما که متشکل از خود ماهاست دچار سوتفاهمه. حتی ما خودمونم به خودمون دروغ می گیم. من خودم موقع ازدواج اولم رفتم و دوختم. درواقع دروغ گفتم! اگرچه همسرمم هم دروغ گفت. ولی دروغ گفتن مردا هزینه نداره براشون. بعد از 6 ماه باز هم راه خودم رو رفتم. اتفاقا معتقدم من تو اون شش ماه خراب بودم و نه قبل و بعدش. چون بیشتر از هر کسی به خودم دروغ گفتم. الانم با کسی ازدواج کردم که بهش دروغ نگفتم. ممکنه جزئیاتم رو واضح نکردم ولی به صورت کلی با هم حرف زدیم و دوتامونم قول داریم که به صورت کلی بمونه. حداقل الان که دروغ نگفتیم به هم خیلی خوشحال تر زندگی می کنم. کسی که بکارت براش مهمه در اصل توهمه که براش مهمه

خوب کاری کردی هیچ چیزی نمیتونه جای صداقت رو بگیره

2 ❤️

2019-02-02 21:04:24 +0330 +0330
نقل از: ipes
نقل از: آیت.ال....
نقل از: دخترِ ماه

دقیقا جایی که ما الان هستیم جاییه که 200 سال پیش اروپاییها بودن.200 سال پیش توی اروپا هم پرده بکارت خیلی مهم بوده برای دخترای مجرد بطوری که اگه دختر بکارت نداشت انگ فاحشه بودن بهش میزدن.بعدش برای اینکه این مشکلو حل کنن شب زفاف یه زالو رو میکشتن یا با یه داروی خاص بیهوشش میکردن میزاشتن توی فرج وقتی که دخول انجام میشد خون این زالوئه میومد بیرون و شوهرشون خر میشد که آره زنم پرده داره خراب نبوده.!!!به نظرم یه 150 سال دیگه ایران هم درست میشه نگران نباشید بیاید بجای بحث در مورد بکارت در مورد دلایل حذف ایران از جام ملتها صحبت کنیم.

زالو ?
صداقت و راستگویی چقد سخت هست که باید یه هم چین کارایی کنن :/

بحث صداقت نیست بحث فرهنگ و طرز فکره. وگرنه یه تکه پوستو گوشت که بودن یا نبودنش فرقی نمیکنه که.

این صداقته که فرهنگ رو میسازه

فرهنگ ذاتی نیست اکتسابیه

وقتی صداقت باشه اون دختر دیگه مجبود نیست دروغ بگه و اگر اون پسر بفهمه اینو که صداقت با ارزشترین چیزه هیچوقت نمیزاره دختر حتی لب باز کنه از گذشتش حرف بزنه چه برسه به اینکه به گذشتش کاری داشته باشه !

فکر کنم برعکس گفتی این جملتو که (صداقته که فرهنگو میسازه و وقتی صداقت باشه دختر مجبور نیست دروغ بگه).ولی بنظرم اگه فرهنگ یه ملت درست باشه دیگه اون دختر مجبور نیست دروغ بگه.

0 ❤️

2019-02-03 10:07:34 +0330 +0330

دنبال مقصر نباش هر دو طرف مقصرند. پسری که نمیفهمه هر ادمی گذشته ای داره و معیار نجابت پرده و کرره نیست. اصلا اون زمانی که دختر رابطه داشته توی پسری وجود نداشتی که بخواد بهت وفادار باشه.
دختری که اینقد ضعیفه که به استفاده از چنین وسیله ای رضایت میده که ببا نیرنگ خودشو طور دیگه ای نشون بده هر دو به ییه اندازه گاو تشریف دارند

2 ❤️

2019-02-03 10:45:04 +0330 +0330
نقل از: strong_boy

دنبال مقصر نباش هر دو طرف مقصرند. پسری که نمیفهمه هر ادمی گذشته ای داره و معیار نجابت پرده و کرره نیست. اصلا اون زمانی که دختر رابطه داشته توی پسری وجود نداشتی که بخواد بهت وفادار باشه.
دختری که اینقد ضعیفه که به استفاده از چنین وسیله ای رضایت میده که ببا نیرنگ خودشو طور دیگه ای نشون بده هر دو به ییه اندازه گاو تشریف دارند

دقیقا حرفت درسته
اون موقه پسر تو زندگی دختر نبوده که بخواد بهش وفادار باشه
الان که اومدی بعد از این مهمه

2 ❤️

2019-02-03 11:13:08 +0330 +0330
نقل از: ali90b باور کنید همگی دارید کوس میگید. در عمل هیچ کدوم حاضر نیستید با یکی قبلا سکس داشته ازدواج کنید. وگرنه همچین محصولی وارد بازار نمیشد.

الان همه رابطه دارن و هیچکس نیست که رابطه داشته باشه پسری که میگه دختر تو رابطه داری پس باهات ازدواج نمیکنم تو فکر کردی میره سراغ یکی دیگه اون دختر نداشته ؟ پسرها احمق هستن که فکر میکنن این دختر داشته پس نمیگیرمش میرن سراغ یکی دیگه به خیال خودشون که نداشته در صورتی که اونی که صداقت داره و میگه من رابطه داشتم شرف داره به اونی که میگه نداشتم ولی زیر خواب هزار نفر شده اونی که میگه داشتم خیلی بهتر از اونیه که به دروغ میگه ندارم تا رابطه شروع بشه و ازدواج مطمعن باش اونی که دروغ میگه فردا تو زندگی متاهلی هم میره خیانت میکنه و میاد میگه نه و پنهون میکنه

2 ❤️

2019-02-03 16:40:00 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak انقد واجبه که باید با دروغ و دغل پیش بری خاعک تو سر فرهنگمون

روناک جون درصد زیادیش برمیگرده به خود دخترها !

دختر اگه نترسه و به خودش اعتماد داشته باشه و آدم باشه و صداقت داشته باشه پس براش مهم نیست طرف مقابل چی فکر میکنه در موردش !

اگر به طرفش با صداقت گفت و طرفش انقدر درک و شعور داشت که اینو بفهمه که زندگی خودش بوده و آزاد بوده و از این به بعده که مهمه اونوقت میتونه بهش اعماد کنه و خوشبخت بشه

وگرنه اگر اون پسر نفهمید و قبول نکرد همون بهتر که بره چون اینطور آدم با تعصبا و ذهن بیمارش زنگدیو برات جهنم میکنه !

دیگه خودت متاهل هستی و اینو خوب میدونی که توی زندگی متاهلی تنها چیزی که مهمه صداقت و اعتماد متقابله که زندگیو پایدار میکنه ...

1 ❤️

2019-02-03 16:43:51 +0330 +0330
نقل از: hojjat.jo مشکل از افکار خود ایرانی هشت ...از گذشته فکر گذشته فکر عقب موتدگی چون نمیخوان اینده فکر‌کنن همش میخوان با حرفایی زندگی‌کنن که افکار عقب مونده قدیمی هست اونایی که دم میزنن میرن عشق حال اونی که بدبخت با خرفات‌زندگی میکنه

مردم ایران رو باید این مدلی بار میوردن تا خودشون بتونن به راحتی حکومت کنن !

0 ❤️

2019-02-03 16:51:14 +0330 +0330

عجب !

0 ❤️

2019-02-03 16:58:32 +0330 +0330
نقل از: mahsa.1363 متاسفانه جامعه ما که متشکل از خود ماهاست دچار سوتفاهمه. حتی ما خودمونم به خودمون دروغ می گیم. من خودم موقع ازدواج اولم رفتم و دوختم. درواقع دروغ گفتم! اگرچه همسرمم هم دروغ گفت. ولی دروغ گفتن مردا هزینه نداره براشون. بعد از 6 ماه باز هم راه خودم رو رفتم. اتفاقا معتقدم من تو اون شش ماه خراب بودم و نه قبل و بعدش. چون بیشتر از هر کسی به خودم دروغ گفتم. الانم با کسی ازدواج کردم که بهش دروغ نگفتم. ممکنه جزئیاتم رو واضح نکردم ولی به صورت کلی با هم حرف زدیم و دوتامونم قول داریم که به صورت کلی بمونه. حداقل الان که دروغ نگفتیم به هم خیلی خوشحال تر زندگی می کنم. کسی که بکارت براش مهمه در اصل توهمه که براش مهمه

بله کاملا درسته

بدترین چیز دنیا اینه که آدم به خودش دروغ بگه !

فرض کن دروغ بگی و طرف هم نفهمه ولی عذابی که به خاطر این دروغ تا آخر عمدت باهاته ولت نمیکنه و همیشه تو درد زندگی میکنی !

کار شما هم درست بود آدم بعضی چیزارو نگه خیلی بهتر از اینه که دروغ بگه

حتی سر همین مساله هم اگر دو طرف خودشون برای هم مهم باشن اصلا به جایی نمیرسه که بخوان تو زندگی گذشته هم دخالت کنن و حرف این چیزا پیش بیاد
گذشته هرکسی به خودش مربوطه و از این به بعده که وقتی با همن باید باهم باشن

1 ❤️

2019-02-03 17:01:38 +0330 +0330

دقیقا جایی که ما الان هستیم جاییه که 200 سال پیش اروپاییها بودن.200 سال پیش توی اروپا هم پرده بکارت خیلی مهم بوده برای دخترای مجرد بطوری که اگه دختر بکارت نداشت انگ فاحشه بودن بهش میزدن.بعدش برای اینکه این مشکلو حل کنن شب زفاف یه زالو رو میکشتن یا با یه داروی خاص بیهوشش میکردن میزاشتن توی فرج وقتی که دخول انجام میشد خون این زالوئه میومد بیرون و شوهرشون خر میشد که آره زنم پرده داره خراب نبوده.!!!به نظرم یه 150 سال دیگه ایران هم درست میشه نگران نباشید بیاید بجای بحث در مورد بکارت در مورد دلایل حذف ایران از جام ملتها صحبت کنیم.

زالو ?

بحث صداقت نیست بحث فرهنگ و طرز فکره. وگرنه یه تکه پوستو گوشت که بودن یا نبودنش فرقی نمیکنه که.

فرهنگ ذاتی نیست اکتسابیه

وقتی صداقت باشه اون دختر دیگه مجبود نیست دروغ بگه و اگر اون پسر بفهمه اینو که صداقت با ارزشترین چیزه هیچوقت نمیزاره دختر حتی لب باز کنه از گذشتش حرف بزنه چه برسه به اینکه به گذشتش کاری داشته باشه !

فکر کنم برعکس گفتی این جملتو که (صداقته که فرهنگو میسازه و وقتی صداقت باشه دختر مجبور نیست دروغ بگه).ولی بنظرم اگه فرهنگ یه ملت درست باشه دیگه اون دختر مجبور نیست دروغ بگه.

دوست عزیز فرهنگ ذاتی نیست که بگی همه فرهنگشو دارن فرهنگ اکتسابیه شما هرجایی به دنیا بیای و بزرگ بشی با فرهنگ همونجا رشد میکنی

پس فرهنگ چطوری ساخته میشه ؟ اگر صداقت و درستی باشه اون فرهنگی که باهاش بار میای و بزرگ میشی و رشد میکنی تشکیل میشه

پس این فرهنگ نیست بلکه صداقت و درستی و رفتار ما هستش که فرهنگ رو میسازه !

0 ❤️

2019-02-03 18:35:57 +0330 +0330

زالو ?

فرهنگ ذاتی نیست اکتسابیه

دوست عزیز فرهنگ ذاتی نیست که بگی همه فرهنگشو دارن
فرهنگ اکتسابیه شما هرجایی به دنیا بیای و بزرگ بشی با فرهنگ همونجا رشد میکنی

پس فرهنگ چطوری ساخته میشه ؟
اگر صداقت و درستی باشه اون فرهنگی که باهاش بار میای و بزرگ میشی و رشد میکنی تشکیل میشه

پس این فرهنگ نیست بلکه صداقت و درستی و رفتار ما هستش که فرهنگ رو میسازه !

اینو همه میدونن که فرضا نوه ملکه انگلیس رو هم از بچگی ببری تو یجایی با فرهنگ پایین،فرهنگش مثل همون جا میشه.یا یک بچه از دهاتای دوقوزآباد رو ببری سوییس فرهنگش مثل سوییسیها میشه.100 درصد این قضیه درسته که فرهنگ اکتسابیه.داستانها یا فیلمهای زیادی تو این ضمینه وجود داره که الان اسمشون یادم نیست.بحثم چیز دیگه ای هست.آدم دروغگو تو همه جا هست حتی تو کشورای اروپایی هم که فرهنگشون تو دنیا از همه بیشتره.تو اروپا اگه یه دختری که دروغگویی تو ذاتش هم که باشه وقتی بخاد با یه پسر ازدواج کنه هیچ ابایی نداره از اینکه بخاد به شوهرش بگه من پرده ندارم و قبل از تو سکس داشتم.اصلا اهمیتی نداره بکارت برای اونا چون این جزیی از فرهنگشونه که دختر یا پسر مجرد هم حق سکس کردن دارن .منظور من این بود.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «