بی دین هایی که ادعای متمدن بودن میکنن جواب بدن

1393/10/15

شماهایی که ادعای فرهنگ و متمدن بودن میکنین اینه طرز حرف زدنو به بحث دعوت کردنتوون…
من نه بسیجیم نه از بسیجیا خوشم میااد گرچه معتقدم که بسیجیا هم مثل همه اقشار و مردم دنیا خوب و بد دارن…شماها یاد گرفتین که هرکی اومد جوابتونو داد و شما جواب قانع کننده براش پیدا نکردین بگین شما که مسلمونین تو این سایت چیکار میکنین؟؟مسلمون یه انسانه مثل همه انسانهای دیگه و انسانم جایزالخطاست…درسته که گفتن نباید تو این جور مسایل چه سایت چه کتاب برای ارضای هوس شرکت کنیم ولی نگفته که اگرم شرکت کردین نامسلموون میشینو کافر…مسلمونی هزار تا باید و نباید دیگه هم داره که شاید خیلی از اونایی که اینجان خیلیاشو انجام بدنو از خیلیاشم دوری کنن…اینم که الان میان اینجا واسه اینه که مملکتمون اوضاعش خرابه و یه عده به اسم اسلام ریختنو دارن چپاول میکنن جوونای ماهم باید برای ارضای نیاز طبیعیشون به این سایتا حجوم بیارن…در حالی که همون اسلامه ما گفته که اولین کارتون باید این باشه که فرزندانتون رو به محض بلوغ به ازدواج هم دربیارین تا ریشه فساد کنده بشه…ولی وقتی یه عده میان اوضاع کشورو خراب میکننو زمینه های ازدواجو ازشون میگیرن نتیجش از این بهتر که نمیشه…مطمئن باشید اگه بتونن از راه حلالشم میرن نیازشونو برطرف میکننو تو این سایتا نمیان ولی خوب خودتونم تو این مملکتین دیگه آخرش،اوضاعه نامساعدرو خودتونم شاهدش هستین…پس بیتوجهی های خودمون و کارنابلدی و قدرت طلبیه یه عده رو نباید گردن اسلام بندازیم…اسلام دین خیلی مقدس و پاکیه که اگه بتونن اجراش کنن همه معجزه هاشو به عینه میبینن…ادامه دارد

12922 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-01-06 14:21:20 +0330 +0330

[quote=GH7][quote=ترومن][quote=پسر نامریی]
عزیزم شما یه بار دیگه برگرد و متن بالا رو کامل بخوون
من میگم یه عده به اسم اسلام رییدن تو مملکت ما با اسلام واقعی خیلی فاصله دارییم
برید مطالعتونو زیاد کنید و برگردید…اسلام خودش میگه با پذیرش میراثی دین مخالفم بلکه باید با رضایت و اختیار کامل باشه و تحقیق و جست و جو در سایر دینها بشه
شما یه کشور بگو که دین ندارن ولی شورش و فسادیم نداشته باشن…در کل تاریخ همچین چیزی نداشتیم تا حالا[/quote]

نه ديگه جناب! نشد…
کشوراي اسکانديناوي بي دين ترين مردم دنيا دارن و کمترين ميزان خودکشي و جرمو فحشا و در مقابل بالاترين ميزان سطح زندگي در جهان رو دارن.
يه آمار از گوگل بگيري بد نيس[/quote]

دقیقا ترومن جان لاییییییییییک[/quote]

خواهش ميکنم عزيزم
امروزه بديهيات رو نميشه کتمان کرد

0 ❤️

2015-01-06 14:21:33 +0330 +0330

عزيزم شما فقط داري سفسطه ميکني!
عين آيه رو برات آوردم. ولي باز ميگي نياز به تفسير داره و علم من و شما جواب نميده و همين حرفاي نخ نما!
قرآن خيلي اينجوري سوتي داده. خيلي فراتر از تصورت.
جاهايي گفته لا اکراه في دين. جاي ديگه گفته مشرکا و کافرا رو گردن بزنين و زناشونو به کنيزي ببرين.
اگر اينجوري بخواي مستندات رو ناديده بگيري و با مغلطه جوابشونو بدي من ديگه بحثي با شما ندارم sad .
خوش باشي

0 ❤️

2015-01-06 14:22:23 +0330 +0330

[quote=GH7][quote=پسر نامریی][quote=GH7]اگه اسلام شما خوب بود شهوانی تبدیل به گی سرا و محل تجمع مجلوقین نمیشد با جنده های پر ادعا و پول پرست[/quote]
اسلام گفته برین جلق بزنین یا برین لواط و همجنس بازی کنین؟؟
یه چیزایی میگیناا بعضی موقعهاا[/quote]

من کی گفتم که اسلام گفته برید همجنس باز بشید؟
پس اگه یکی صیغه نخواد ازدواج نخواد
چجوری باید نیازشو برطرف کنه؟[/quote]
عزیزم چرا حرف زوور میزنین آخه مگه میشه هیچکدومو نخواااد؟؟
اصلن زووره باید بخواااد خخخخخخخخ
خوب یکیشو دیگه میتونه انجام بده دیگهه…صیغه که همیشه پولی نیست

0 ❤️

2015-01-06 14:23:17 +0330 +0330

[quote=mosmosi94m]اولا ریدم تو مغزت
دوما تو در حدی نیستی که بخوای به اسلام ایرادی بگیری
سوما اره ما بچه مسلمونا نباید بیایم اینجا ولی وقتی اومدیم اسلامو خراب نکردیم
خودمونو خراب کردیم
که اونم به تو هیچ ربطی نداره
منو تو قبر خودم میزارن تورو تو قبر خودت عنتر
حالا دیدی چه حالی داره وقتی هی فوش بدن بهت؟
حداقل با منطق حرف زدم نه فوش خالی
ببین من نه حوصله کل کل دارم
نه انقد بیکارم که بیام با بی دین هایی مث شماها سر و کله بزنم که تو این سایت فراووون ریخته
ولی بنظر من مسلمون باشی و اسلام رو قبول داشته باشی و بیای اینجا
خیلی بهتره از اینکه مسلمون نباشی و اسلام رو قبول نداشته باشی و بیای اینجا
این دین بلا سر انسان نیاورده
انسانه که داره بلا سر دین میاره
یکیش خودت و خانوادت
شماها کلا جنبه انتقاد ندارین
حرف رو از کونتون در میارین
جواب هم که میدن فوش میدین
هر وقت یکی اومد با سند و دلیل و مدرک بهم ثابت کرد که اسلام دین فاسدیه و دین بلاهای زیادی سر مردم آورده
اونوقت منم به شماها ملحق میشم
بشرطی که اسنادتون معتبر باشه
اگه هم سند ندارین گه میخورین حرف میزنین :D[/quote]

آفرين!!
باريکلا به اين کلمات گوهر بار.
تک تير!!!
خخخخخخخخ

0 ❤️

2015-01-06 14:24:58 +0330 +0330

خودمونو خراب کردیم
نه انقد بیکارم که بیام با بی دین هایی مث شماها سر و کله بزنم که تو این سایت فراووون ریخته
یکیش خودت و خانوادت
هر وقت یکی اومد با سند و دلیل و مدرک بهم ثابت کرد که اسلام دین فاسدیه و دین بلاهای زیادی سر مردم آورده
ما هم دلمون میخواد به دین ایراد بگیریم.تو نخون

0 ❤️

2015-01-06 14:25:08 +0330 +0330

خودمونو خراب کردیم
یکیش خودت و خانوادت
لاااااااااااااایک
ولی اگه فحش ندی بهتره سعی کن صبوور بااشی

0 ❤️

2015-01-06 14:28:00 +0330 +0330

[quote=sanbadi]انسانها به دلیل ناقص بودن عقلشون همیشه به یه موجود قوی تر و بالاتر از خودشون نیاز داشتن و یا این نیاز و به وجود اوردن حالا این وسط بعضی از ادمهای باهوش که از زمان خودشون کمی جلو تر بودن با گفتن یه سری حقایق خلقت و زندگی سعی در جلب نظر عوام داشتن و موفق هم شدن و یواش یواش دین ها بوجود امد دین چیزی جز نشون دادن راه تکامل و ترقیه انسان نیست و وظیفه ی دیگه ایی هم نداره حالا ما اینقدر بزرگش میکنیم نمیدونم چرا؟تمام ادیان و جمع کنی و کنار هم بذاری میبینی از تمامش در اعتقادات ایران باستان بوده و تنها قوم یکتا پرست باستانی اقوام ایرانی بودن چرا در ایران پیامبری نداریم ؟حال انکه ایران هم جزو تمدن های قدیمی و تاریخ ساز بشریته ؟حالا شما بگین چرا دین باید ملعبه ی دست بعضی قرار بگیره تا تفرفه ایجاد بشه بابا جان عقل هم خدا داده حتی قبل از بوجود اومدن دینهای مختلف پس اکبند نذاریمش و بهش رجوع کنیم دعوا هم نداریم[/quote]
آفریییین،احسنت
دین برای تکامل بشره و اسلامم تکامل یافته ترین دینه که راهه تکاملو نشون میده
عزیزم من یکی که با کسی دعوا و دشمنی ندارم خیلی محترمانه نظراتمو میگمو نظراتتونو میبینم

0 ❤️

2015-01-06 14:30:57 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی][quote=sanbadi]انسانها به دلیل ناقص بودن عقلشون همیشه به یه موجود قوی تر و بالاتر از خودشون نیاز داشتن و یا این نیاز و به وجود اوردن حالا این وسط بعضی از ادمهای باهوش که از زمان خودشون کمی جلو تر بودن با گفتن یه سری حقایق خلقت و زندگی سعی در جلب نظر عوام داشتن و موفق هم شدن و یواش یواش دین ها بوجود امد دین چیزی جز نشون دادن راه تکامل و ترقیه انسان نیست و وظیفه ی دیگه ایی هم نداره حالا ما اینقدر بزرگش میکنیم نمیدونم چرا؟تمام ادیان و جمع کنی و کنار هم بذاری میبینی از تمامش در اعتقادات ایران باستان بوده و تنها قوم یکتا پرست باستانی اقوام ایرانی بودن چرا در ایران پیامبری نداریم ؟حال انکه ایران هم جزو تمدن های قدیمی و تاریخ ساز بشریته ؟حالا شما بگین چرا دین باید ملعبه ی دست بعضی قرار بگیره تا تفرفه ایجاد بشه بابا جان عقل هم خدا داده حتی قبل از بوجود اومدن دینهای مختلف پس اکبند نذاریمش و بهش رجوع کنیم دعوا هم نداریم[/quote]
آفریییین،احسنت
عزیزم من یکی که با کسی دعوا و دشمنی ندارم خیلی محترمانه نظراتمو میگمو نظراتتونو میبینم[/quote]
به چه دلیل میگی اسلام کامل ترین دینه؟
مگر اسلام چه چیز کامل تری از زرتشت داره؟

0 ❤️

2015-01-06 14:32:15 +0330 +0330

[quote=ترومن]عزيزم شما فقط داري سفسطه ميکني!
عين آيه رو برات آوردم. ولي باز ميگي نياز به تفسير داره و علم من و شما جواب نميده و همين حرفاي نخ نما!
قرآن خيلي اينجوري سوتي داده. خيلي فراتر از تصورت.
جاهايي گفته لا اکراه في دين. جاي ديگه گفته مشرکا و کافرا رو گردن بزنين و زناشونو به کنيزي ببرين.
اگر اينجوري بخواي مستندات رو ناديده بگيري و با مغلطه جوابشونو بدي من ديگه بحثي با شما ندارم sad .
خوش باشي
[/quote]
کجا من دارم سفسطه میکنم ترومن جان شما بخشی از آیه رو آوردی من همشو عین خود قرآن
خوب راس میگم نیاز به تفسیر داره دیگه…اگه اینطوری نبود که خود پیامبر یا امام علی یا دیگر خلفا بیکار نبوودن که واسه روشنتر شودن آیاات این همه کتاب و متن و نوشته بنویسن
همین الانشم کلی کتاب تفسیر از آدمای مختلف دارییم

0 ❤️

2015-01-06 14:34:07 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz]
مگر اسلام چه چیز کامل تری از زرتشت داره؟[/quote]
داداش اينا يه سري عباراتيه که از بچگي تو ذهن هممون کردن.
منتها شجاعت زيادي ميخواد که بهشون شک کني و اونا رو به چالش بکشي. چون آخرش ميبيني که همشون دروغهاي من درآوردي آخوندا بودن.

0 ❤️

2015-01-06 14:36:50 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz][quote=پسر نامریی][quote=sanbadi]انسانها به دلیل ناقص بودن عقلشون همیشه به یه موجود قوی تر و بالاتر از خودشون نیاز داشتن و یا این نیاز و به وجود اوردن حالا این وسط بعضی از ادمهای باهوش که از زمان خودشون کمی جلو تر بودن با گفتن یه سری حقایق خلقت و زندگی سعی در جلب نظر عوام داشتن و موفق هم شدن و یواش یواش دین ها بوجود امد دین چیزی جز نشون دادن راه تکامل و ترقیه انسان نیست و وظیفه ی دیگه ایی هم نداره حالا ما اینقدر بزرگش میکنیم نمیدونم چرا؟تمام ادیان و جمع کنی و کنار هم بذاری میبینی از تمامش در اعتقادات ایران باستان بوده و تنها قوم یکتا پرست باستانی اقوام ایرانی بودن چرا در ایران پیامبری نداریم ؟حال انکه ایران هم جزو تمدن های قدیمی و تاریخ ساز بشریته ؟حالا شما بگین چرا دین باید ملعبه ی دست بعضی قرار بگیره تا تفرفه ایجاد بشه بابا جان عقل هم خدا داده حتی قبل از بوجود اومدن دینهای مختلف پس اکبند نذاریمش و بهش رجوع کنیم دعوا هم نداریم[/quote]
آفریییین،احسنت
عزیزم من یکی که با کسی دعوا و دشمنی ندارم خیلی محترمانه نظراتمو میگمو نظراتتونو میبینم[/quote]
مگر اسلام چه چیز کامل تری از زرتشت داره؟[/quote]
کاملترینه چون تو خود قرآن اومده که امروز دین را برایتان کامل کردم
من که متن کامل زرتشتو ندیدم بدونم چیش کمه چیش زیاده ولی میدونم اون موقع در حد مردم خودش خوب بوده

0 ❤️

2015-01-06 14:37:19 +0330 +0330

ترومن جان ممنومنم بخاطر دلایل بسیار واضح وروشنت و فقط می خوام بگم که :
به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سر انجام بد داشتیم.

0 ❤️

2015-01-06 14:45:44 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی]
شماهایی که ادعای فرهنگ و متمدن بودن میکنین اینه طرز حرف زدنو به بحث دعوت کردنتوون…

[/quote]
من یه سئوال کوچیک داشتم از حضور شما ممنون میشم جواب بدین .
می خواستم ببینم رعایت ادب و متانتی که شما به جا هم می فرمایین فقط در باره این موضوع خاص باید رعایت بشه یا یک امر کلی هست که باید همه افراد در همه جا باید به اون پایبند باشن ؟

0 ❤️

2015-01-06 14:47:34 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی]
کجا من دارم سفسطه میکنم ترومن جان شما بخشی از آیه رو آوردی من همشو عین خود قرآن
خوب راس میگم نیاز به تفسیر داره دیگه…اگه اینطوری نبود که خود پیامبر یا امام علی یا دیگر خلفا بیکار نبوودن که واسه روشنتر شودن آیاات این همه کتاب و متن و نوشته بنویسن
همین الانشم کلی کتاب تفسیر از آدمای مختلف دارییم[/quote]

گفته بودين که برده داري در قرآن از همون اولس ممنوع بوده. ميشه بگين اين آيات دلالت به چي دارن؟

سوره معارج آيه 29 و 30
و کسانی که اندام خويش را از شهوت راني نگه می دارند؛ مگر بر زنان حلال و کنيزان (برده زن) ملکي خويش ، که از اعمال شهوت هيچ ملامتی بر آنها نيست.

سوره نحل آيه 71
خدا رزق و روزی بعضی از شما را بر بعضی دیگر فزونی داده است و آنکه رزق و روزی او بیشتر شده است، زیادی به زیردستان (برده) و غلامان (برده) ندهد تا با او مساوی شوند.

سوره نحل آيه 75
بنده و برده ای که قادر به هیچ کاری نیست با مرد آزاد که خدا به او رزق نیکو عطا کرده هرگز برابر نیستند.

و آيه هاي ديگر…

يه سؤال از شما دارم. چرا الله که همه انسانهارو برابر ميدونه، درقرآن حتی یک آیه در نفی برده داری ( خرید و فروش انسان ) بر حضرت محمد نفرستاد؟؟
در حالیکه در قران برای تعیین نوبت هم خوابگی" حضرت محمد" با " زنانش" آیه می فرستاد!!!
عجيب نيست بنظرت؟؟
? .

0 ❤️

2015-01-06 14:51:26 +0330 +0330

عزیزم کاملا با حرفات موافقم (منظورم سازنده تاپیک بود)
یه عده کس کش بی ناموس هستن که ایا اندازه گوساله حرف حالیشون نمیشه میگن آزادی آزادی بعد اگه یه نفر بیاد حرفی بر خلاف نظرشون بزنه هزار تا انگ و اتهام بهش میچسبونن
تجربه ثابت کرده که اینا اگه قدرتو به دست بگیرن صد برابر آخوند آدم میکشن
در نهایت با افتخار اعلام میکنم من آدمی هستم که به مذهب احترام میزارم و برای نظام فعلی هم با وجود ظلم هایی که بهم میشه (به عنوان یک همجنس گرا) به خاطر اینکه اسم کشورم رو یدک میکشن و از همه مهمتر امنیتی که خداروشکر دارم کمال احترام رو دارم

0 ❤️

2015-01-06 14:54:01 +0330 +0330

آقا یه سوال در مورد کاملترینی که شما داری میگی ببینید الان قرن 21 هستش و هر روز داره یه اپلیکیشن جدید تو هر زمینه که بگی میاد آیا میشه که ادعا کرد که مثلا یک کمپانی دیگه محصولی جدید تر از محصول فعلی خودشه تولید نمی کنه و اپدیت نمیشه واسمشو میتونه بزاره کاملترین؟به نظر من دین شخصیه نه تحمیلی ونه اجباری ونه امر کردنی!

0 ❤️

2015-01-06 14:57:30 +0330 +0330

[quote=b_1050]
در نهایت با افتخار اعلام میکنم من آدمی هستم که به مذهب احترام میزارم و برای نظام فعلی هم با وجود ظلم هایی که بهم میشه (به عنوان یک همجنس گرا) به خاطر اینکه اسم کشورم رو یدک میکشن و از همه مهمتر امنیتی که خداروشکر دارم کمال احترام رو دارم[/quote]
و دوست همجنس گرای من شما می دونین طبق قوانین همین نظامی که شما به صرف اینکه اسم کشور شما رو یدک می کشن (!!!) و امنیتی که برقرار کرده است بهش کمال احترام رو می ذارین حکم جزایی شما به عنوان یک همجنس گرا چیست ؟

0 ❤️

2015-01-06 15:03:10 +0330 +0330

آقای پسر نامریی لطفا جواب بدین

0 ❤️

2015-01-06 15:04:50 +0330 +0330

عزیزاااانم از همتون معذرت میخوااام یه کاری واسم پیش اوومد برمیگردم به تک تکتوون جواب میدم
خورده نگیرینو ازم ناراحت نشین
همتونو دوووس دااارم

0 ❤️

2015-01-06 15:05:10 +0330 +0330

[quote=kamyar kosdost]ترومن جان ممنومنم بخاطر دلایل بسیار واضح وروشنت و فقط می خوام بگم که :
به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سر انجام بد داشتیم.[/quote]
d
دادا
هر وقت مردم تونستن تعصبو بزارن کنار و قادر شدن که از عقلشون کار بکشن (نه براي کلاهبرداري، بلکه براي درست زندگي کردن) اونوقت بايد انتظار پيشرفت فرهنگي و اجتماعي و صنعتي داشته باشيم.

0 ❤️

2015-01-06 15:05:45 +0330 +0330

آقا یه سوال در مورد کاملترینی که شما داری میگی ببینید الان قرن 21 هستش و هر روز داره یه اپلیکیشن جدید تو هر زمینه که بگی میاد آیا میشه که ادعا کرد که مثلا یک کمپانی دیگه محصولی جدید تر از محصول فعلی خودشه تولید نمی کنه و اپدیت نمیشه واسم شو میتونه بزاره کاملترین؟به نظر من دین شخصیه نه تحمیلی ونه اجباری ونه امر کردنی!

0 ❤️

2015-01-06 15:07:17 +0330 +0330

[quote=مرد حاضر جواب][quote=b_1050]
در نهایت با افتخار اعلام میکنم من آدمی هستم که به مذهب احترام میزارم و برای نظام فعلی هم با وجود ظلم هایی که بهم میشه (به عنوان یک همجنس گرا) به خاطر اینکه اسم کشورم رو یدک میکشن و از همه مهمتر امنیتی که خداروشکر دارم کمال احترام رو دارم[/quote]
و دوست همجنس گرای من شما می دونین طبق قوانین همین نظامی که شما به صرف اینکه اسم کشور شما رو یدک می کشن (!!!) و امنیتی که برقرار کرده است بهش کمال احترام رو می ذارین حکم جزایی شما به عنوان یک همجنس گرا چیست ؟[/quote]
بله میدونم
طبق قانون اسلام اگه عمل لواط صورت بگیره ، مفعول در هر صورت اعدام خواهد شد و فاعل هم در صورتی که مسلمان باشه و ازدواج کرده باشه (صیغه) اعدام خواهد شد.
من دلیل اینو برا خودم پیدا کردم . من برای از بین رفتن گرایشم به همجنس چندین نوبت پیش روانشناس بالینی رفتم . یکی از بهترین ها در مشهد (شهر خودم) . ایشون مصررا میگفت که این گرایش یه عادته و قابل درمان. یه سری برنامه روزانه به من توصیه کرد که با اجرا کردنشون تو یه مدت خاص واقعا نتیجه های باور نکردنی دیده بودم .
من باید از هر چیزی که منو به همجنس تحریک میکرد دوری میکردم و در عوض در زمان شهوت خودم رو یه مرد قوی تصور میکردم که دارم یه زن رو میکنم و از لذت اون زن من هم ارضا میشم . این روش ها واقعا جواب میدادن ولی من هیچ وقت انگیزه و “کون” دوری کردن از پسرا رو ندارم برا همین تو این وضع موندم !
به نظر من اگه چنین مجازات سختی گذاشته شده به این خاطر که این عمل انجام نشه . ببین اینو خودم دارم میگم !

0 ❤️

2015-01-06 15:07:38 +0330 +0330

[quote=b_1050]عزیزم کاملا با حرفات موافقم (منظورم سازنده تاپیک بود)
یه عده کس کش بی ناموس هستن که ایا اندازه گوساله حرف حالیشون نمیشه میگن آزادی آزادی بعد اگه یه نفر بیاد حرفی بر خلاف نظرشون بزنه هزار تا انگ و اتهام بهش میچسبونن
این کشورت با این درامد و موقعیت اگر یک حکومت درست میداشت الان در حد کره جنوبی و خیلی بالاتر از اون بود.
اگرم این حکومت نباشه بازم خیالت راحت داعش خیلی کوچک تراز اینه که به ایرانی دست درازی کنه.چون ما خود مردم هویج نیستیم.

0 ❤️

2015-01-06 15:14:00 +0330 +0330

راستش من همیشه وقتی اینجور مسایل وبحث ها تو تایپک ها پیش میاد سعی میکنم بیشتر متن ها رو بخونم تا اینکه نظر بدم دلیلشم اینه که اعتقاد دارم آدما باید خودشون بفهمن که کجای این زندگی قرار دارن وازاین دنیا چی میخوان از نظر من تغییر دادن رفتار و اعتقاد آدما کار منو شما نیست اگه خودت فهمیدی اونوقت ارزشمنده!

0 ❤️

2015-01-06 15:15:20 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz][quote=b_1050]عزیزم کاملا با حرفات موافقم (منظورم سازنده تاپیک بود)
این کشورت با این درامد و موقعیت اگر یک حکومت درست میداشت الان در حد کره جنوبی و خیلی بالاتر از اون بود.
اگرم این حکومت نباشه بازم خیالت راحت داعش خیلی کوچک تراز اینه که به ایرانی دست درازی کنه.چون ما خود مردم هویج نیستیم.[/quote]
فکر میکنی ! من سال 81 سوریه رفته بودم . اونجا دو تا چیز بود که الان وجود نداره :
یکی این که ارزش پول ایران انقدر زیاد بود که وقتی هزاری ( به قول خودشون یک خمینی) بهشون میدادی بوس میکردن
و دومی اینکه امنیت و اتحادشون واقعا بالا بود ینی زنهای خیلی بی حجاب تا ورودی در زینبیه و سایر اماکن میومدن و گاها از یک خانواده یا چند دوست یکی کاملا با حجاب و یکی بی حجاب با هم معاشرت میکردن . میخوام اینو بگم که ملت سوریه هم خیلی متحد بودن هویج هم نبودن ولی تا حکومت مرکزی ضعیف شد دیدین چه بلایی سر مردم اومد
ایران هم همینه حتی بدتر پس باید متحد باشیم

0 ❤️

2015-01-06 15:16:05 +0330 +0330

[quote=b_1050]

بله میدونم
طبق قانون اسلام اگه عمل لواط صورت بگیره ، مفعول در هر صورت اعدام خواهد شد و فاعل هم در صورتی که مسلمان باشه و ازدواج کرده باشه (صیغه) اعدام خواهد شد.
![/quote]
…و حتما نوع مجازات اعدام رو هم می دونین به چه صورتی هست ؟

0 ❤️

2015-01-06 15:18:56 +0330 +0330

[quote=مرد حاضر جواب][quote=b_1050]

بله میدونم
![/quote]
…و حتما نوع مجازات اعدام رو هم می دونین به چه صورتی هست ؟[/quote]
بله اینو هم میدونم

0 ❤️

2015-01-06 15:21:41 +0330 +0330

خب میشه بفرمایین چیه ؟

0 ❤️

2015-01-06 15:22:11 +0330 +0330

[quote=b_1050][quote=parviz_parviz][quote=b_1050]عزیزم کاملا با حرفات موافقم (منظورم سازنده تاپیک بود)
اگرم این حکومت نباشه بازم خیالت راحت داعش خیلی کوچک تراز اینه که به ایرانی دست درازی کنه.چون ما خود مردم هویج نیستیم.[/quote]
فکر میکنی ! من سال 81 سوریه رفته بودم . اونجا دو تا چیز بود که الان وجود نداره :
یکی این که ارزش پول ایران انقدر زیاد بود که وقتی هزاری ( به قول خودشون یک خمینی) بهشون میدادی بوس میکردن
و دومی اینکه امنیت و اتحادشون واقعا بالا بود ینی زنهای خیلی بی حجاب تا ورودی در زینبیه و سایر اماکن میومدن و گاها از یک خانواده یا چند دوست یکی کاملا با حجاب و یکی بی حجاب با هم معاشرت میکردن . میخوام اینو بگم که ملت سوریه هم خیلی متحد بودن هویج هم نبودن ولی تا حکومت مرکزی ضعیف شد دیدین چه بلایی سر مردم اومد
ایران هم همینه حتی بدتر پس باید متحد باشیم[/quote]
اگر شاه بود امریکا هم پشتمون بود مثل همون زمان.نه جنگ با عراق پیش میامد.نه این همه بدبختی.
امرزو هم ژاپن منطقه بودیم.
این دولت با این همه پول هنر نمیکنه که امنیت داریم.اونم چه امنیتی.
منی که مرد هستم شب میرم بیرون میترسم الانه که دو نفر با چاقو بیان و بگن پول بده.جرات نمیکنم زنمو تنها جایی بفرستم.
جرات نمیکنم بچمو بدون سرویسش بفرستم مدرسه

0 ❤️

2015-01-06 15:23:11 +0330 +0330

[quote=مرد حاضر جواب]خب میشه بفرمایین چیه ؟[/quote]
سنگسار
اینا ربطی نداره
ممکنه من خیلی مذهبی باشم ولی به خیلی از موارد شرعی نتونم یا نخوام عمل کنم

0 ❤️

2015-01-06 15:26:37 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz][quote=b_1050][quote=parviz_parviz][quote=b_1050]عزیزم کاملا با حرفات موافقم (منظورم سازنده تاپیک بود)
ایران هم همینه حتی بدتر پس باید متحد باشیم[/quote]
اگر شاه بود امریکا هم پشتمون بود مثل همون زمان.نه جنگ با عراق پیش میامد.نه این همه بدبختی.
امرزو هم ژاپن منطقه بودیم.
این دولت با این همه پول هنر نمیکنه که امنیت داریم.اونم چه امنیتی.
منی که مرد هستم شب میرم بیرون میترسم الانه که دو نفر با چاقو بیان و بگن پول بده.جرات نمیکنم زنمو تنها جایی بفرستم.
جرات نمیکنم بچمو بدون سرویسش بفرستم مدرسه[/quote]
این طرز تفکرت به نظر من خیلی ساده لوحانس تو فکر کردی سیاست هر کشور انقد سادس؟ شاه بود الان آمریکا با ما رفیق بود بعد همه جا هوامونو داشت !؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «