بی دین هایی که ادعای متمدن بودن میکنن جواب بدن

1393/10/15

شماهایی که ادعای فرهنگ و متمدن بودن میکنین اینه طرز حرف زدنو به بحث دعوت کردنتوون…
من نه بسیجیم نه از بسیجیا خوشم میااد گرچه معتقدم که بسیجیا هم مثل همه اقشار و مردم دنیا خوب و بد دارن…شماها یاد گرفتین که هرکی اومد جوابتونو داد و شما جواب قانع کننده براش پیدا نکردین بگین شما که مسلمونین تو این سایت چیکار میکنین؟؟مسلمون یه انسانه مثل همه انسانهای دیگه و انسانم جایزالخطاست…درسته که گفتن نباید تو این جور مسایل چه سایت چه کتاب برای ارضای هوس شرکت کنیم ولی نگفته که اگرم شرکت کردین نامسلموون میشینو کافر…مسلمونی هزار تا باید و نباید دیگه هم داره که شاید خیلی از اونایی که اینجان خیلیاشو انجام بدنو از خیلیاشم دوری کنن…اینم که الان میان اینجا واسه اینه که مملکتمون اوضاعش خرابه و یه عده به اسم اسلام ریختنو دارن چپاول میکنن جوونای ماهم باید برای ارضای نیاز طبیعیشون به این سایتا حجوم بیارن…در حالی که همون اسلامه ما گفته که اولین کارتون باید این باشه که فرزندانتون رو به محض بلوغ به ازدواج هم دربیارین تا ریشه فساد کنده بشه…ولی وقتی یه عده میان اوضاع کشورو خراب میکننو زمینه های ازدواجو ازشون میگیرن نتیجش از این بهتر که نمیشه…مطمئن باشید اگه بتونن از راه حلالشم میرن نیازشونو برطرف میکننو تو این سایتا نمیان ولی خوب خودتونم تو این مملکتین دیگه آخرش،اوضاعه نامساعدرو خودتونم شاهدش هستین…پس بیتوجهی های خودمون و کارنابلدی و قدرت طلبیه یه عده رو نباید گردن اسلام بندازیم…اسلام دین خیلی مقدس و پاکیه که اگه بتونن اجراش کنن همه معجزه هاشو به عینه میبینن…ادامه دارد

12932 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-01-06 15:26:37 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz][quote=b_1050][quote=parviz_parviz][quote=b_1050]عزیزم کاملا با حرفات موافقم (منظورم سازنده تاپیک بود)
یه عده کس کش بی ناموس هستن که ایا اندازه گوساله حرف حالیشون نمیشه میگن آزادی آزادی بعد اگه یه نفر بیاد حرفی بر خلاف نظرشون بزنه هزار تا انگ و اتهام بهش میچسبونن
تجربه ثابت کرده که اینا اگه قدرتو به دست بگیرن صد برابر آخوند آدم میکشن
در نهایت با افتخار اعلام میکنم من آدمی هستم که به مذهب احترام میزارم و برای نظام فعلی هم با وجود ظلم هایی که بهم میشه (به عنوان یک همجنس گرا) به خاطر اینکه اسم کشورم رو یدک میکشن و از همه مهمتر امنیتی که خداروشکر دارم کمال احترام رو دارم[/quote]
این کشورت با این درامد و موقعیت اگر یک حکومت درست میداشت الان در حد کره جنوبی و خیلی بالاتر از اون بود.
اگرم این حکومت نباشه بازم خیالت راحت داعش خیلی کوچک تراز اینه که به ایرانی دست درازی کنه.چون ما خود مردم هویج نیستیم.[/quote]
فکر میکنی ! من سال 81 سوریه رفته بودم . اونجا دو تا چیز بود که الان وجود نداره :
یکی این که ارزش پول ایران انقدر زیاد بود که وقتی هزاری ( به قول خودشون یک خمینی) بهشون میدادی بوس میکردن
و دومی اینکه امنیت و اتحادشون واقعا بالا بود ینی زنهای خیلی بی حجاب تا ورودی در زینبیه و سایر اماکن میومدن و گاها از یک خانواده یا چند دوست یکی کاملا با حجاب و یکی بی حجاب با هم معاشرت میکردن . میخوام اینو بگم که ملت سوریه هم خیلی متحد بودن هویج هم نبودن ولی تا حکومت مرکزی ضعیف شد دیدین چه بلایی سر مردم اومد
ایران هم همینه حتی بدتر پس باید متحد باشیم[/quote]
اگر شاه بود امریکا هم پشتمون بود مثل همون زمان.نه جنگ با عراق پیش میامد.نه این همه بدبختی.
امرزو هم ژاپن منطقه بودیم.
این دولت با این همه پول هنر نمیکنه که امنیت داریم.اونم چه امنیتی.
منی که مرد هستم شب میرم بیرون میترسم الانه که دو نفر با چاقو بیان و بگن پول بده.جرات نمیکنم زنمو تنها جایی بفرستم.
جرات نمیکنم بچمو بدون سرویسش بفرستم مدرسه[/quote]
این طرز تفکرت به نظر من خیلی ساده لوحانس تو فکر کردی سیاست هر کشور انقد سادس؟ شاه بود الان آمریکا با ما رفیق بود بعد همه جا هوامونو داشت !؟

0 ❤️

2015-01-06 15:42:23 +0330 +0330

[quote=b_1050][quote=مرد حاضر جواب]خب میشه بفرمایین چیه ؟[/quote]
سنگسار
اینا ربطی نداره
ممکنه من خیلی مذهبی باشم ولی به خیلی از موارد شرعی نتونم یا نخوام عمل کنم[/quote]
نه دوست عزیز مشکل شما و مشکل اصلی صاحب این تاپیک اینه که اصولا از چیزی میخوان دفاع کنن که خودشون هم کمترین اطلاعاتی در مورد اون ندارن.حکم فرد لواط کننده فقط سنگسار نیست .سنگسار فقط یکی از حکمهیی است که می توناد جاری شود . ولی معمولا حکم دیگری در این مورد جاری میشود.
اگر هر دو يا يكي (از افراد لواط کننده ) بالغ بوده و عمل لواط در نزد حاكم شرع يا با اقرار و يا شهادت شهود، ثابت شود، بايد حد شرعي بر او جاري گردد و حد آن به يكي از چند صورت است:
الف) كشتن با شمشير و امثال آن،
ب ) سوزاندن،
ج ) دست و پاي او را بسته و از كوه پرتاب كنند،
د ) سنگسار كردن،
ه ) خراب كردن ديوار بر روي او.
که معمولا حکم سوم در مورد او اجرا میشود
منبع :
https://rasekhoon.net/conference/print/614382/

0 ❤️

2015-01-06 15:58:31 +0330 +0330

البته این فقط یک پیشنهاده.
ولی به نظر من شما که فرد مومن ومعتقدی به قول خودتان هستید و همونطور که فرمودین به خاطر اینکه اسم این نظام روی ممکلت بوده ومهمتر از آن به خاطر وجود امنیت در کشور به قوانین این نظام کاملا پایبند و به آن احترام کامل می گذارید.
از شما انتظار میره حداقل مورد (ج) این نوع مجازان رو در مورد خودتون به اجرا بذارین تا بعد از اون واقعا همه ی حرفاتون به اثبات کامل برسه و همه با نظر تحسین به شما و اعتقادات آسمانیتون نگاه کنن .شاید هم در تاثیرگذاری این عمل شما بعدا سایت شهوانی کلا و به حول و قوه الهی از بیخ وبن کنده بشه و وقت مومنینی مانند شما برای امر به معروف و نهی از منکر عده ای ملحد وکافر تلف نشود.
به امید آن روز
… و من الله توفیق.

0 ❤️

2015-01-06 16:11:05 +0330 +0330

[quote=مرد حاضر جواب]البته این فقط یک پیشنهاده.
ولی به نظر من شما که فرد مومن ومعتقدی به قول خودتان هستید و همونطور که فرمودین به خاطر اینکه اسم این نظام روی ممکلت بوده ومهمتر از آن به خاطر وجود امنیت در کشور به قوانین این نظام کاملا پایبند و به آن احترام کامل می گذارید.
از شما انتظار میره حداقل مورد (ج) این نوع مجازان رو در مورد خودتون به اجرا بذارین تا بعد از اون واقعا همه ی حرفاتون به اثبات کامل برسه و همه با نظر تحسین به شما و اعتقادات آسمانیتون نگاه کنن .شاید هم در تاثیرگذاری این عمل شما بعدا سایت شهوانی کلا و به حول و قوه الهی از بیخ وبن کنده بشه و وقت مومنینی مانند شما برای امر به معروف و نهی از منکر عده ای ملحد وکافر تلف نشود.
به امید آن روز
… و من الله توفیق.[/quote]

آقا شما خيلي خشن هستيااا!
بنظرم مورد (ب) رو اجرا کنن که شايد يه معجزکي رخ داد و آتش تبديل به گلستان شد!

0 ❤️

2015-01-06 16:32:41 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی][quote=ترومن]اگر شما مدافع دين هستي و به خدائي بودن و بر حق بودن اسلام اعتقاد داري اين موارد رو جواب بده:

1- و کسانیکه زنان خود را به زنا متهم میکنند، اگر نتوانند 4 شاهد پیدا کنند میتوانند خود چهار بار شهادت بدهند در راه خدا که او از راستگویان است. ( قرآن . سوره نور . آیه 6 )
طبق متن صريح اين آيه: 4بار شهادت دادن يک مرد کفايت ميکنه بر اينکه زنش زناء کرده و سنگسار ميشه.
اين بنظرت منطقي و عقلانيه که اگر شاکي 4 بار شهادت بده. اتهام مجرم، نزد قاضي اسلامي ثابت شده‌اس؟؟؟؟ scratch_one-s_head

2- زنان کشتزار شما هستند. هرجا که خواهید به کشتزار خود درآیید. و برای خویش از پیش چیزی فرستید و از خدا بترسید و بدانید که به نزد او خواهید شد. و مومنات را بشارت ده. ( قرآن . سوره بقره . آیه 223 )
فکر نميکنم از اين واضحتر به زن بشه توهين کرد: ((کشتزار))!! دستگاه ماشين جوجه کشي ميگفت راحت تر بود که! lol اينه مقام والاي يک زن در اسلام؟؟؟

3- و از زنان شما آنان که مرتکب فحشا میشوند، از چهار تن از خودتان بر ضد آنها شهادت بخواهید. اگر شهادت دادند آنها را در خانه محبوس کنید تا مرگشان فرا رسد یا خدا راهی در پیش پایشان نهد . ( قرآن .سوره نساء . آیه 15 )
يعني، شوهر صاحب و مالک جان زنش هست!
اونوقت بازم بگو مساوات زن و مرد در اسلام!! ROFL

4- اگر شما را بیم آن است که در کار یتیمان عدالت نورزید، از زنان هرچه شما را پسند افتد، دو يا سه يا چهار، به نکاح خود در آورید. و اگر بیم آن دارید که به عدالت رفتار نکنید تنها یک زن بگیرید و یا چنانچه کنيزي داريد به ان اکتفا کنيد. این نزديک تر است به عدالت تا مرتکب ستم نشوید . ( قرآن . سوره نساء . آیه 3 )
زنان را هرچه پسند افتد!! يعني عرب مسلمون به بهانه کمک به يتيمان با مادرشون ازدواج کنه! اين تنوع طلبي نيستاااا فقط کمک به يتيماي مستضعفه! ROFL fool ![/quote]
از شما هم ممنونم ترومن جان…تاجایی که بتونم جواب میدم البته اینو در نظر داشته باشید که من عالم ربانی نیستم تحصیلاتم در حده کارشناسیه
1.گفته شده چهار بار اقرار مرد کافیه،با این اقرار فقط خودشو از تهمت تبرئه میکنه و بس…زن کشته نمیشه و صیغه عقدشون باطل میشه
2.کشتزار معنیه بدی نداره این بستگی به ما داره که چطوری تفسیرش کنیم…شما میگی ماشین جوجه کشی،من میگم رحم امن مادرانی که ازش به دنیا اومدیم…این یعنی قدر زن و مادراتونو بدونین که اگر اونا نبودن شما به دنیا نمییومدین
3.شوهر مالک زنش هست ولی مالک جانش نیست…میگه وقتی زنت مرتکب فحشا میشه تو خونه حبسش کنید تا شااید راه توبه در پیش بگیره و توبش پذیرفته بشه و بدون آمرزش گناهان و توبه از دنیا نره
4.اینا بهونه نیستن…وقتی یه زن شوهرش بمیره و چند تا بچه صغیر داشته باشن کی میخواد اینارو سیر کنه؟؟بچه های صغیرش؟یا خودش؟؟البته میشه یکی بدون هیچ چشم داشتی بره کمکشون کنه ولی مگه زن نیاز نداره؟در این صورت نیاز جنسیش در خودش سرکوب مشه و افسرده میشه یا اینکه باید بره دنبال کار حراام…پس صیغه بهترین کاریه که یه زن بیوه میتونه بکنه[/quote]
1- آيا شما آيات بعدش رو نخوندید؟
آیات بعدی:
اگر زن چهار بار خدا را به شهادت بطلبد ( و سوگند بخورد ) كه شوهرش ( در اتّهامي كه بدو مي‌زند ) دروغگو است ( چنين شهادتي ) عذاب ( رجم ) را از او دفع مي‌نمايد .‏
و در مرتبه پنجم ( بايد بگويد كه : ) نفرين خدا بر او باد اگر شوهرش راست بگويد ! ( در اين كه من مرتكب زنا شده باشم ) .‏

و اگر هردوطرف هم قسم بخورند پسرنامرئی جوابشو گفته.
آيا اين عدالت نيست؟

2-اما در مورد دوم این آیه هیچ سخن بدی را در مورد زنان مطرح نمیکند و فقط با تشبیه به کشتزار، اشاره به این میکند که زنان، خواستگاه نسلهای بشرند. تشبیه خیلی ساده است: کشاورز باید به کشتزار خود بذر بدهد و آنرا از لحاظ کود و آب تغذیه کند تا محصول نیکویی حاصل شود. این رابطه همان نظام خانوادگی اسلام است: شوهر باید زن خود را تأمین کند تا او کودکان را به دنیا بیاورد و آنها را پرورش دهد و کودکان نیکویی را به جامعه تحویل دهد.
اگر اينجا به زن برخورده که به کشتزار تشبيه شده به بغضی مردا هم برميخوره که کشاورز باشند يا به بچه ها که بذر شدند:|
مدت هاست در فکرم که کجای این توهینه؟

3-سطح اطلاعاتتون رو بالا ببرید. آیه منسوخ هست یعنی دیگه این حکمش نیست اگر به انتهای آیه مراجعه کنید به ماجرا پی میبرید.با نزول آيات سوره نور و حكم صد ضربه شلاق براى زناكار غيرمحصن حكم قبلى منسوخ گرديد.

4-اگر دقت کنید آیه قبل درباره اموال یتیمان هست

اگر نمى توانيد ازدواج با يتيمان را با اصول عدالت بياميزيد چه بهتر كه از آن صرف نظر كنيد سپس به سراغ زنان غير يتيم برويد.
دلیل آمدن این آیه هم گرفتن اموال دختران یتیم به وسیله ازدواج با آنها بوده که اگر دقت کنید در این آیه از آن نهی شده.
آیا حرف نادرستی زده؟
و اما بعد از بحث یتیمان بحث ازدواج با زنان دیگر هست گفته:
.و اگر بیم آن دارید که به عدالت رفتار نکنید تنها یک زن بگیرید
آیا شما این قسمت را نمیبینید؟
و اما موضوع عدالت بین زنان هم در اواخر این سوره آمده .

0 ❤️

2015-01-06 22:23:50 +0330 +0330

[quote=NICE_3635]گاهی وقتها میبینم برخی افراد یادشون میره
بابا اینجا نه سایت علمیه
نه سیاسی
اینجا یه سایت سکسیه
به نظر خودتو بحث اینجا جایی داره؟؟؟؟[/quote]
نه عزیزم،ولی وقتی یه عده میان و بحثو باز میکنن و به اسلام توهین میکنن خوب ماهم نباید بی تفاوت باشیم

0 ❤️

2015-01-06 22:26:01 +0330 +0330

[quote=مرد حاضر جواب][quote=پسر نامریی]
شماهایی که ادعای فرهنگ و متمدن بودن میکنین اینه طرز حرف زدنو به بحث دعوت کردنتوون…

[/quote]
من یه سئوال کوچیک داشتم از حضور شما ممنون میشم جواب بدین .
می خواستم ببینم رعایت ادب و متانتی که شما به جا هم می فرمایین فقط در باره این موضوع خاص باید رعایت بشه یا یک امر کلی هست که باید همه افراد در همه جا باید به اون پایبند باشن ؟[/quote]
داداش من خوب اینم پرسیدن دارههه؟؟؟معلومه که همه جا رعایت ادب خوبو پسندیدس حتی همینجاا که سایت سکسیه

0 ❤️

2015-01-06 22:30:08 +0330 +0330

[quote=kamyar kosdost]آقا یه سوال در مورد کاملترینی که شما داری میگی ببینید الان قرن 21 هستش و هر روز داره یه اپلیکیشن جدید تو هر زمینه که بگی میاد آیا میشه که ادعا کرد که مثلا یک کمپانی دیگه محصولی جدید تر از محصول فعلی خودشه تولید نمی کنه و اپدیت نمیشه واسمشو میتونه بزاره کاملترین؟به نظر من دین شخصیه نه تحمیلی ونه اجباری ونه امر کردنی![/quote]
کسی منکر این نیست که دین شخصیه ولی جامعه هم بالاخره باید با یه معیار و اصول و ضابطه ای پیش بره یا نه؟؟بعدشم شرکت و دینو با هم مقایسه میکنی؟؟دین ضابطه ها و رابطه های فردی و اجتماعیو مشخص میکنه که خوب منم میگم اسلام کاملترینشه چون چیزیو از قلم ننداخته

0 ❤️

2015-01-06 22:51:06 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=پسر نامریی]
[/quote]
گفته بودين که برده داري در قرآن از همون اولس ممنوع بوده. ميشه بگين اين آيات دلالت به چي دارن؟

سوره معارج آيه 29 و 30
و کسانی که اندام خويش را از شهوت راني نگه می دارند؛ مگر بر زنان حلال و کنيزان (برده زن) ملکي خويش ، که از اعمال شهوت هيچ ملامتی بر آنها نيست.

سوره نحل آيه 71
خدا رزق و روزی بعضی از شما را بر بعضی دیگر فزونی داده است و آنکه رزق و روزی او بیشتر شده است، زیادی به زیردستان (برده) و غلامان (برده) ندهد تا با او مساوی شوند.

سوره نحل آيه 75
بنده و برده ای که قادر به هیچ کاری نیست با مرد آزاد که خدا به او رزق نیکو عطا کرده هرگز برابر نیستند.

و آيه هاي ديگر…

يه سؤال از شما دارم. چرا الله که همه انسانهارو برابر ميدونه، درقرآن حتی یک آیه در نفی برده داری ( خرید و فروش انسان ) بر حضرت محمد نفرستاد؟؟
در حالیکه در قران برای تعیین نوبت هم خوابگی" حضرت محمد" با " زنانش" آیه می فرستاد!!!
عجيب نيست بنظرت؟؟
? .[/quote]
عزیزم متنارو تحریف نکن
معارج29/30:و آنانکه نگهدارنده دامن خود هستند مگر بر زنان و کنیزان خویش که آنها غیر ملامت شده هستند…میگه اونایی که دامن خودشونو از گناه دور نگه داشتن بجز همخوابگی با زنان و کنیزان خود از آتش جهنم در امانند
نحل71:و خدا رزق بعضی از شمارا بر بعضی دیگر فزونی داده آنکه رزقش افزون شده به زیردستان و غلامان زیاده را نمیدهد تا با او مساوی شود آیا نعمت ایمان به خدا را باید انکار کنند؟…میفرماید که نعمتی به شما داده شده بیشتر از غلامان و زیر دستان به پاس ایمانتان به خدا…همونطور که قبلا گفتم غلاما و کنیزا مسلمان و مسلمانزاده نبودند که
نحل75:اینم تقریبا مضمونش همون بالاییست که گفتم
خوب اینکه میگه ما همه انسانهارو برابر و همسنگ آفریدیم یعنی نفی برده داری دیگه…یه جا دیگم میگه همه انسانها با هم برابرند مگر به اندازه ایمانشون…یعنی اگه بین انسانها تفاوتی هست بخاطر کمرنگی و پررنگیه ایمانشونه…آیه هایی که برای همخوابگی پیامبر با زناشون میامده هم مختص پیامبر نیست یه دستور کلیه در مواجهه با شرایط مشابه

0 ❤️

2015-01-06 22:54:49 +0330 +0330

[quote=b_1050]عزیزم کاملا با حرفات موافقم (منظورم سازنده تاپیک بود)
یه عده کس کش بی ناموس هستن که ایا اندازه گوساله حرف حالیشون نمیشه میگن آزادی آزادی بعد اگه یه نفر بیاد حرفی بر خلاف نظرشون بزنه هزار تا انگ و اتهام بهش میچسبونن
تجربه ثابت کرده که اینا اگه قدرتو به دست بگیرن صد برابر آخوند آدم میکشن
در نهایت با افتخار اعلام میکنم من آدمی هستم که به مذهب احترام میزارم و برای نظام فعلی هم با وجود ظلم هایی که بهم میشه (به عنوان یک همجنس گرا) به خاطر اینکه اسم کشورم رو یدک میکشن و از همه مهمتر امنیتی که خداروشکر دارم کمال احترام رو دارم[/quote]
ممنون دوست عزیز…من نیومدم اینجا نصیحت کنم پس وارد جریان همجنسگرایییه شما نمیشم
آدمکشیم بر اثر همین قدرت طلبیه چه این آخوندا چه اون شاه خدابیامرز واسه حفظ موقعیتشون هرکاری میکنن

0 ❤️

2015-01-06 22:56:12 +0330 +0330

[quote=kamyar kosdost]آقای پسر نامریی لطفا جواب بدین[/quote]
جوابتون داده شد دوست عزیز

0 ❤️

2015-01-06 22:58:40 +0330 +0330

[quote=b_1050][quote=مرد حاضر جواب][quote=b_1050]
و دوست همجنس گرای من شما می دونین طبق قوانین همین نظامی که شما به صرف اینکه اسم کشور شما رو یدک می کشن (!!!) و امنیتی که برقرار کرده است بهش کمال احترام رو می ذارین حکم جزایی شما به عنوان یک همجنس گرا چیست ؟[/quote]
بله میدونم
طبق قانون اسلام اگه عمل لواط صورت بگیره ، مفعول در هر صورت اعدام خواهد شد و فاعل هم در صورتی که مسلمان باشه و ازدواج کرده باشه (صیغه) اعدام خواهد شد.
من دلیل اینو برا خودم پیدا کردم . من برای از بین رفتن گرایشم به همجنس چندین نوبت پیش روانشناس بالینی رفتم . یکی از بهترین ها در مشهد (شهر خودم) . ایشون مصررا میگفت که این گرایش یه عادته و قابل درمان. یه سری برنامه روزانه به من توصیه کرد که با اجرا کردنشون تو یه مدت خاص واقعا نتیجه های باور نکردنی دیده بودم .
من باید از هر چیزی که منو به همجنس تحریک میکرد دوری میکردم و در عوض در زمان شهوت خودم رو یه مرد قوی تصور میکردم که دارم یه زن رو میکنم و از لذت اون زن من هم ارضا میشم . این روش ها واقعا جواب میدادن ولی من هیچ وقت انگیزه و “کون” دوری کردن از پسرا رو ندارم برا همین تو این وضع موندم !
به نظر من اگه چنین مجازات سختی گذاشته شده به این خاطر که این عمل انجام نشه . ببین اینو خودم دارم میگم ![/quote]
خوشحالم که خودت متوجه اشتباهت هستی دوست عزیز

0 ❤️

2015-01-06 23:03:07 +0330 +0330

[quote=kamyar kosdost]راستش من همیشه وقتی اینجور مسایل وبحث ها تو تایپک ها پیش میاد سعی میکنم بیشتر متن ها رو بخونم تا اینکه نظر بدم دلیلشم اینه که اعتقاد دارم آدما باید خودشون بفهمن که کجای این زندگی قرار دارن وازاین دنیا چی میخوان از نظر من تغییر دادن رفتار و اعتقاد آدما کار منو شما نیست اگه خودت فهمیدی اونوقت ارزشمنده![/quote]
آفرین بر شمااا
منم همینطوریم اول تاپیکم گفتم من اکثر جاهایی که این بحثا باشه میرم و نظاره گر میشم ولی چون ایندفعه بعضیا خیلی از خودشون گستاخی نشون دادن این تاپیکو زدم…انسان باید خودش راه خودشرو پیدا کنه نه از طریق میراث و حرفای اینو اون

0 ❤️

2015-01-06 23:13:58 +0330 +0330

[quote=estelek][quote=پسر نامریی][quote=ترومن]اگر شما مدافع دين هستي و به خدائي بودن و بر حق بودن اسلام اعتقاد داري اين موارد رو جواب بده:
[/quote]
1- آيا شما آيات بعدش رو نخوندید؟
آیات بعدی:
اگر زن چهار بار خدا را به شهادت بطلبد ( و سوگند بخورد ) كه شوهرش ( در اتّهامي كه بدو مي‌زند ) دروغگو است ( چنين شهادتي ) عذاب ( رجم ) را از او دفع مي‌نمايد .‏
و در مرتبه پنجم ( بايد بگويد كه : ) نفرين خدا بر او باد اگر شوهرش راست بگويد ! ( در اين كه من مرتكب زنا شده باشم ) .‏

و اگر هردوطرف هم قسم بخورند پسرنامرئی جوابشو گفته.
آيا اين عدالت نيست؟

2-اما در مورد دوم این آیه هیچ سخن بدی را در مورد زنان مطرح نمیکند و فقط با تشبیه به کشتزار، اشاره به این میکند که زنان، خواستگاه نسلهای بشرند. تشبیه خیلی ساده است: کشاورز باید به کشتزار خود بذر بدهد و آنرا از لحاظ کود و آب تغذیه کند تا محصول نیکویی حاصل شود. این رابطه همان نظام خانوادگی اسلام است: شوهر باید زن خود را تأمین کند تا او کودکان را به دنیا بیاورد و آنها را پرورش دهد و کودکان نیکویی را به جامعه تحویل دهد.
اگر اينجا به زن برخورده که به کشتزار تشبيه شده به بغضی مردا هم برميخوره که کشاورز باشند يا به بچه ها که بذر شدند:|
مدت هاست در فکرم که کجای این توهینه؟

3-سطح اطلاعاتتون رو بالا ببرید. آیه منسوخ هست یعنی دیگه این حکمش نیست اگر به انتهای آیه مراجعه کنید به ماجرا پی میبرید.با نزول آيات سوره نور و حكم صد ضربه شلاق براى زناكار غيرمحصن حكم قبلى منسوخ گرديد.

4-اگر دقت کنید آیه قبل درباره اموال یتیمان هست

اگر نمى توانيد ازدواج با يتيمان را با اصول عدالت بياميزيد چه بهتر كه از آن صرف نظر كنيد سپس به سراغ زنان غير يتيم برويد.
دلیل آمدن این آیه هم گرفتن اموال دختران یتیم به وسیله ازدواج با آنها بوده که اگر دقت کنید در این آیه از آن نهی شده.
آیا حرف نادرستی زده؟
و اما بعد از بحث یتیمان بحث ازدواج با زنان دیگر هست گفته:
.و اگر بیم آن دارید که به عدالت رفتار نکنید تنها یک زن بگیرید
آیا شما این قسمت را نمیبینید؟
و اما موضوع عدالت بین زنان هم در اواخر این سوره آمده .[/quote]
مممنونم دوست خوبم…بالاخره یکی پیدا شد که کمک حالمون باشه…راستش من خیلی وقت اینکه بیام اینجا و پاسخ همه سوالارو به طور کامل بگم ندارم…بصورت کلی و مختصر اونایی که تو ذهنم موندنو میگم…ولی خودمم فک نمیکردم که آدمایه اینطور پیگیری پیدا بشن تو این سایت که بخوای کلی وقت بزاری…ولی در هر حال من تا جایی که بتونم پاسخ دوستان رو میدم بصورت مختصر و مفید
بازم ممنون از شما دوست عزیز

0 ❤️

2015-01-06 23:16:27 +0330 +0330

[quote=honestpartner]?
باشه باشه
لحاظ میشه
شما اول برو اون حجوم رو اصلاح کن بنویس هجوم خیلی ضایعس بچه مسلمون سوادش اینطور باشه بعد بیا صحبت میکنیم[/quote]
حالا این همه متن شما گیر دادی به این یه کلمه؟؟من حوصله تعمیراتو ندارم اونارم میزارم واسه شماها تا بهونه ای بشه بیاین یه سری به تاپیک بزنین خخخخخخخخخخخخخ

0 ❤️

2015-01-06 23:20:04 +0330 +0330

[quote=نه النا]حوصله نداشتم تمام نظرات رو بخونم
ولی اینو میدونم کسیکه مانند میمون…هر کار باباش میکنه و هر کار ملاها از بچگی یادش دادند رو تکرار میکنه تا بزرگی… شایسته احترام و زندگی نیست
آدم رو میشه با تلنگری بیدار کرد…میمون مقلد رو هرگز[/quote]
ببینید همچین آدمایی میان آدمو مجبور میکنن دهنشو وا کنه هاااا
خوب عزیزم شما میمون نباش آدم باش و تقلید نکن ولی بد نیست از لجبازیت دس برداریو مثل آدم حرف بزنیو گوش کنی

0 ❤️

2015-01-07 02:09:03 +0330 +0330

اگه ازدواج برای ارضا شدن عشق چرا تو عمه خراب ارایش میکنی؟
ارایش میکنی که از طریق شهوت طرفا عاشق خودت کنی

0 ❤️

2015-01-07 03:40:38 +0330 +0330

اینا همه خرن
امدی به اینا بفهمونی ؟؟؟؟
نمیفهمن اینا وقتتو تلف نکن

0 ❤️

2015-01-07 06:11:30 +0330 +0330

[quote=mohamad 69 esf]اگه ازدواج برای ارضا شدن عشق چرا تو عمه خراب ارایش میکنی؟
ارایش میکنی که از طریق شهوت طرفا عاشق خودت کنی[/quote]
منظورت کاربر نه الناست؟؟؟
مگه دیدیش؟؟

0 ❤️

2015-01-07 06:17:34 +0330 +0330

[quote=panir021]اینا همه خرن
امدی به اینا بفهمونی ؟؟؟؟
نمیفهمن اینا وقتتو تلف نکن[/quote]
اگه منظورت منم که وقتمو تلف میکنم و نمیتونم چیزی به کسی بفهمونم باید بگم که دوست عزیز یه ضرب المثل هست که میگه اونی که خوابیدرو میشه بیدار کرد ولی اونی که خودشو به خواب زدرو نه…اینجاام حکایتش همینه بعضیا واقعا خوابن که میشه بیدارشون کرد ولی بعضیا خودشونو زدن بخواب که هر کاری کنی بیدار نمیشن…به هر حال هدف من از ایجاد تاپیک مقابله با کسایی هست که دارن به اسلام و مقدساتمون توهین میکننو کسیم کاری به کارشون نداره…البته در حد توانم

0 ❤️

2015-01-07 06:29:22 +0330 +0330

[quote=niloo3]هر چی که میگی اسلام فلان ایرادو داره یا اون عیبو داره آخوندا میگن:" اسلام به ذات خود ندارد عیبی*هر عیبی که هست از مسلمانی ماست!" بابا این چه دینیه که هیچ جوره نمیشه تو واقیعت عملیش کرد؟!پس دقیقا اساسی ترین ایراد اسلام اینه که یه دینی آرمانیه و وفقط به در روی کاغذ میخوره و در عمل قابل اجرا نیس.به درد جامعه بشری نمیخوره[/quote]
میگن شاید یک شب جمعه امام زمانی بیاد اون وقت که با اسب رفت همه رو کشت دیگه دنیا خوب میشه.البته شاید این جمعه بیاید شاید
lol

0 ❤️

2015-01-07 06:38:10 +0330 +0330

[quote=niloo3]هر چی که میگی اسلام فلان ایرادو داره یا اون عیبو داره آخوندا میگن:" اسلام به ذات خود ندارد عیبی*هر عیبی که هست از مسلمانی ماست!" بابا این چه دینیه که هیچ جوره نمیشه تو واقیعت عملیش کرد؟!پس دقیقا اساسی ترین ایراد اسلام اینه که یه دینی آرمانیه و وفقط به در روی کاغذ میخوره و در عمل قابل اجرا نیس.به درد جامعه بشری نمیخوره[/quote]
ممنون از شما بخاطر اینکه با ادب و متانت نظرتون رو گفتین
هرکسی مطالعشو نسبت به اسلام کاملتر کنه خودش متوجه میشه که اسلام ذاتا عیبی نداره ربطیم به آخوند بودنو مسلمونیو کافر بودن نداره…به شماام توصیه میکنم برید مطالعه کنید ضرری که نداره فوقش میاید اینجا و میگید قانع نشدیم یا ایراداش اینان…
و اما راجبه اینکه به درد کاغذ میخوره نه به درد جامعه بشریت چون نمیتونن کامل اجراش کنن هم قبلا بطور مختصر عرض کردم…اینا و منو شما نمیتونیم کامل اجراش کنیم چون ضعفای زیادی داریم و به همین راحتی مورد پذیرشمون قرار نمیگیره البته با توجه به اوضاع زمان و مقایسه خودمون با ملتهای دیگه…بالاخره اینو که دیگه قبول داریم انسانها راحت طلبن؟؟اگه اسلام واقعی اجرا بشه دستو پای خیلی از انسانها بسته میشه و دیگه براحتی و آسایشی که عادت کرده بودند نخواهند بود…پس قبول کنید که خودمونم نمیتونیم به این راحتیا عادتامونو بزاریم کنار

0 ❤️

2015-01-07 06:45:21 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz][quote=niloo3]هر چی که میگی اسلام فلان ایرادو داره یا اون عیبو داره آخوندا میگن:" اسلام به ذات خود ندارد عیبی*هر عیبی که هست از مسلمانی ماست!" بابا این چه دینیه که هیچ جوره نمیشه تو واقیعت عملیش کرد؟!پس دقیقا اساسی ترین ایراد اسلام اینه که یه دینی آرمانیه و وفقط به در روی کاغذ میخوره و در عمل قابل اجرا نیس.به درد جامعه بشری نمیخوره[/quote]
میگن شاید یک شب جمعه امام زمانی بیاد اون وقت که با اسب رفت همه رو کشت دیگه دنیا خوب میشه.البته شاید این جمعه بیاید شاید
lol[/quote]
ببینید ما کجای کاریم الاان
ما که اسممون مسلمونه به ظهور امام زمان اعتقاد نداریم ولی خود همون عربها که بدتر از کفار و یهوودن یه برج نزدیکیه کعبه ساختن که تکمیل بشه سایش میفته رو کعبه و اطراف همونجاها روی بام ساختمونهای بلند(یکیشوون)تک تیر اندازها شیفتی وایمیسن 24 ساعتی به امید روزی که امام زمان ظهور کنه و با اسلحه بزننش…حتی اوناییم که میگن قبول ندارن از خیلی وقت پیش نقشه نابودیشو کشیدن…این باور نکردنا کجاوو اون نقشه ها کجاا

0 ❤️

2015-01-07 06:51:45 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی][quote=parviz_parviz][quote=niloo3]هر چی که میگی اسلام فلان ایرادو داره یا اون عیبو داره آخوندا میگن:" اسلام به ذات خود ندارد عیبی*هر عیبی که هست از مسلمانی ماست!" بابا این چه دینیه که هیچ جوره نمیشه تو واقیعت عملیش کرد؟!پس دقیقا اساسی ترین ایراد اسلام اینه که یه دینی آرمانیه و وفقط به در روی کاغذ میخوره و در عمل قابل اجرا نیس.به درد جامعه بشری نمیخوره[/quote]
lol[/quote]
ببینید ما کجای کاریم الاان
ما که اسممون مسلمونه به ظهور امام زمان اعتقاد نداریم ولی خود همون عربها که بدتر از کفار و یهوودن یه برج نزدیکیه کعبه ساختن که تکمیل بشه سایش میفته رو کعبه و اطراف همونجاها روی بام ساختمونهای بلند(یکیشوون)تک تیر اندازها شیفتی وایمیسن 24 ساعتی به امید روزی که امام زمان ظهور کنه و با اسلحه بزننش…حتی اوناییم که میگن قبول ندارن از خیلی وقت پیش نقشه نابودیشو کشیدن…این باور نکردنا کجاوو اون نقشه ها کجاا[/quote]
ببین عرب ها اگه ادم بودن کشوراشون پیشرفته بود.تاحالا یک دانشمند از تو جهان عرب بیرون نیامده.یک اختراع.یک کشف.هیچی.
اروپا هم در قرون وسطی مثل ایران امروز بود.یک مشت اخوند مسیحی مفت خوری میکردنو نمیذاشتن کشور پیشرفت کنه.
اما بعداز اینکه اونارو از قدرت کنار زدنو گفتن حق ندارین پا از کلیسا بذارین بیرون پیشرفت کردن و به ارامش رسیدن

0 ❤️

2015-01-07 07:22:17 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی]کجا موندین پس چرا نمیاین جواب بدین؟؟[/quote]
من بالاخره نفهمیدم صیغه رو قبول دارید یانه
ما یه حاجاقا توی دانشگاهمون بود رفتم پیشش گفتم نیروی جنسی بهم فشار میاره و از طرفی شرایط ازدواجو ندارم اگه شما قبول داری صیغه ای چیزی انجام بدم ، دیدم گفت تا وقتی که شرایط ازدواج برات فراهم نشده برو کوهنوردی
منم با خودم گفتم شاید من تا آخر عمرم شرایط لازمو نداشتم ، تا آخر عمرم باید برم کوهنوردی و در ضمن کوهنوردی چه ربطی داره به نیاز جنسی
وجالب اینجاست من هر وقت از کنار اطاقش رد میشدم میدیدم با دخترایی که اونجان خیلی گرم گرفته و شوخی میکنه و با خودم گفتم این یه جایه کارش میلنگه که البته پیش بینیم درست از آب در اومد و چند ماه بعد رئیس دانشگاه و چند نفر دیگه که باهاش اختلاف نظر داشتن خانوم بیوه و خوشگلی رو که توی دانشگاه بود فرستادن پیشش و حاجی کوهنورد هم بهش پیشنهاد صیغه داد و اونم که صداشو ضبط کرده بود به همه گفت و حاجی کوهنورد هم از اون شهر به کلی رفت
منم وقتی که این ماجرا رو دیدم با بچه های دانشگاه که خونه خالی داشتن رابطه برقرار کردم و نامردی نکردمو اولین جنده ای رو که دیدم تا خایه چپوندم توی کس و کونش خیلی هم حال داد و الان دارم حسرت میخورم که چرا قبلا این کارو نکردم
این بود داستان من که البته بر اساس واقعیته

0 ❤️

2015-01-07 07:34:43 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی][quote=مرد حاضر جواب][quote=پسر نامریی]

[/quote]
می خواستم ببینم رعایت ادب و متانتی که شما به جا هم می فرمایین فقط در باره این موضوع خاص باید رعایت بشه یا یک امر کلی هست که باید همه افراد در همه جا باید به اون پایبند باشن ؟[/quote]
داداش من خوب اینم پرسیدن دارههه؟؟؟معلومه که همه جا رعایت ادب خوبو پسندیدس حتی همینجاا که سایت سکسیه[/quote]
خب بسیار عالی پسر نامریی و متمدن و در عین حال دیندار من !
می خواستم ببینم شما خودت می دونی که اگه کسی در جمهوری اسلامی زندگی کنه ملزم به رعایت همه قوانین اسلامی هست حتی اقلیتهای دینی باید حجاب اجباری داشته باشن.وقتی کسی تحت این فشار مضاعف زندگی می کنه و به دین چیزی میگه شما میگی به عنوان یک بچه مسلمان مودب و شیک !!! نمی توانم این توهینها رو تحمل کنم چون همه باید رعایت ادب رو داشته باشن حتی اینجا که یک سایت سکسیه.
حالا از شما پرسشی دارم آیا آمدن به این سایت سکسی غیر اسلامی و حتی ضد اسلامی هم اجباریه ؟؟؟
حال گیرم شما برای ارشاد و نصیحت قوم کافرین وارد شده اید و فقط در بحثهای مذهبی شرکت می کنید ولاغیر.
می خواستم ببینم آیا داستانهای سکسی هم جزوی از بحثهای مذهبیست و یا خواندن آنها برای تمام اعضای شهوانی اجباریست ؟
یا اینکه تنها افرادی که علاقمند به این گونه داستانهای پورنو و رکیک باشند و یا احیانا از این طریق بخواهند خود را ارضا نمایند به صفحات داستانهای سکسی سر می زنند؟
و سئوال دیگر اینکه منظورتان از رعایت ادب و عدم توهین به دیگران و احیانا آیین ومذهبشان فقط مربوط به اطرفیان و همدینان شماست که شما بارها می گویید چنین اجازه ای را به دیگران نمی دهید که به دین شما توهین شود. یا یک امر کلی ست و اصولا توهین و حرف رکیک زدن امری نکوهیده است ؟
می خواستم ببینم این جملات نشانه ای از آن ادب و متانت اسلامیست که بارها به آن اشاره کرد ه اید و دیگران را را نیز به آن توصیه می کنید ؟
شما اینها را درصفحه یک داستان پورنو و سکسی نوشته اید که هیچکس هم شما را به خواندن آنها مجبور نکرده است :

[quote=پسر نامریی]

pofiiiiiuse jaghi riidam tu zehne khallaghet dayyus to khodet in khozabalato bavar mikonii???dayyooos vaghan chetori fek kardi ke yeki biad in charandiato bavar koneo bah bah chah chah kone vasat kalle kiriye kos maghz [/quote]

لینک :
http://shahvani.com/stories/سکس-تو-پارک-با-دختری-که-میخارید

و البته امیدوارم اینقد هم جرات داشته باشین که الان نرین همه نظرات قبلیتون رو حذف و تعدیل کنین و سه نقطه به جاش بذارین .چون مسئله ای رو حل نمی کنه.

0 ❤️

2015-01-07 07:38:46 +0330 +0330
1549402_565493536920664_8809538194222040078_n.jpg
0 ❤️

2015-01-07 11:25:13 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی]
اگه منظورت منم که وقتمو تلف میکنم و نمیتونم چیزی به کسی بفهمونم باید بگم که دوست عزیز یه ضرب المثل هست که میگه اونی که خوابیدرو میشه بیدار کرد ولی اونی که خودشو به خواب زدرو نه…اینجاام حکایتش همینه بعضیا واقعا خوابن که میشه بیدارشون کرد ولی بعضیا خودشونو زدن بخواب که هر کاری کنی بیدار نمیشن…به هر حال هدف من از ایجاد تاپیک مقابله با کسایی هست که دارن به اسلام و مقدساتمون توهین میکننو کسیم کاری به کارشون نداره…البته در حد توانم[/quote]
البته. اين ضربالمثل درباره شوما صدق ميکنه. آره تصدقت!
ما خيلي وقته که از خواب جهل و خرافات بيدار شديم.
يکي بايد شمارو بيدار کنه. تصدقت!

0 ❤️

2015-01-07 11:33:23 +0330 +0330

[quote=مرد حاضر جواب][quote=پسر نامریی][quote=مرد حاضر جواب][quote=پسر نامریی]

[/quote]
داداش من خوب اینم پرسیدن دارههه؟؟؟معلومه که همه جا رعایت ادب خوبو پسندیدس حتی همینجاا که سایت سکسیه[/quote]
خب بسیار عالی پسر نامریی و متمدن و در عین حال دیندار من !
می خواستم ببینم شما خودت می دونی که اگه کسی در جمهوری اسلامی زندگی کنه ملزم به رعایت همه قوانین اسلامی هست حتی اقلیتهای دینی باید حجاب اجباری داشته باشن.وقتی کسی تحت این فشار مضاعف زندگی می کنه و به دین چیزی میگه شما میگی به عنوان یک بچه مسلمان مودب و شیک !!! نمی توانم این توهینها رو تحمل کنم چون همه باید رعایت ادب رو داشته باشن حتی اینجا که یک سایت سکسیه.
حالا از شما پرسشی دارم آیا آمدن به این سایت سکسی غیر اسلامی و حتی ضد اسلامی هم اجباریه ؟؟؟
حال گیرم شما برای ارشاد و نصیحت قوم کافرین وارد شده اید و فقط در بحثهای مذهبی شرکت می کنید ولاغیر.
می خواستم ببینم آیا داستانهای سکسی هم جزوی از بحثهای مذهبیست و یا خواندن آنها برای تمام اعضای شهوانی اجباریست ؟
یا اینکه تنها افرادی که علاقمند به این گونه داستانهای پورنو و رکیک باشند و یا احیانا از این طریق بخواهند خود را ارضا نمایند به صفحات داستانهای سکسی سر می زنند؟
و سئوال دیگر اینکه منظورتان از رعایت ادب و عدم توهین به دیگران و احیانا آیین ومذهبشان فقط مربوط به اطرفیان و همدینان شماست که شما بارها می گویید چنین اجازه ای را به دیگران نمی دهید که به دین شما توهین شود. یا یک امر کلی ست و اصولا توهین و حرف رکیک زدن امری نکوهیده است ؟
می خواستم ببینم این جملات نشانه ای از آن ادب و متانت اسلامیست که بارها به آن اشاره کرد ه اید و دیگران را را نیز به آن توصیه می کنید ؟
شما اینها را درصفحه یک داستان پورنو و سکسی نوشته اید که هیچکس هم شما را به خواندن آنها مجبور نکرده است :

[quote=پسر نامریی]

pofiiiiiuse jaghi riidam tu zehne khallaghet dayyus to khodet in khozabalato bavar mikonii???dayyooos vaghan chetori fek kardi ke yeki biad in charandiato bavar koneo bah bah chah chah kone vasat kalle kiriye kos maghz [/quote]

لینک :
http://shahvani.com/stories/سکس-تو-پارک-با-دختری-که-میخارید

و البته امیدوارم اینقد هم جرات داشته باشین که الان نرین همه نظرات قبلیتون رو حذف و تعدیل کنین و سه نقطه به جاش بذارین .چون مسئله ای رو حل نمی کنه.[/quote]

من ديگه حرفي براي گفتن ندارم.
هر چي از دهنت دراومده، بار اون بنده خدا کردي که!!
نامرئي جون حيف که فحاشي و توهين در شأن من نيست.
وگرنه بيشتر اينجا پست ميذاشتم و از خجالتت درميومدم!

0 ❤️

2015-01-07 11:36:12 +0330 +0330

[quote=فری 65]1549402_565493536920664_8809538194222040078_n.jpg[/quote]

واقعاً هيچ ثمره اي نداشتن عمو فري. هيچ!!
مسلمونا بياين جواب بدين ديگه…
بياين بگين اسلامتون چه خدمتي به بشريت کرده؟!
چه مشکلي رو از سر راه پيشرفت آدما توي زندگيشون برداشته؟؟بياين بگين!

0 ❤️

2015-01-07 12:10:50 +0330 +0330
1016438_733905793351459_5159537175506513931_n.jpg
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «